Pazar, 22 Eylül 2019
Kemer Belediyesi bir ilke imza atacak

Kemer Belediyesi bir ilke imza atacak

İstanbul'da düzenlenecek EMİTT Fuarında Kemer Belediyesi bir ile imza atacak. Belediye tarafından Kemerin doğa, tarih ve turistik yerlerin yanısıra Doğa Olimpiyatı, Enduro Şampiyonası, Yeni Yıl Koşusu gibi alternatif turizmlerinin de tanıtımı yapılacak.

Fuarlarda deniz-kum ve güneş üçgeninde yapılan tanıtımların yetersiz olduğunu söyleyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ' Kemer olarak bizim en büyük avantajımız doğa güzelliğimizdir. Dünyanın hiçbir yerinde olmayan bir güzelliğe sahibiz bunu da en iyi şekilde aktaracağız'dedi.

Ekim ayında yapılacak olan Doğa Olimpiyatlarının tanıtımını da gerçekleştireceklerini söyleyen Başkan Gül, ' Bu amaçla yaptığımız yürüyüş parkurlarını, Doğa olimpiyatlarının özelliklerini bu fuarda katılımcılara aktaracağız'dedi.

Kemer'de yapılan Enduro şampiyoanalarının artık tüm ülkede ses getirdiğini söyleyen Başkan Gül, ' Bu şampiyoanaları da uluslararası boyutlara taşımayı hedefliyoruz. Enduro'da EMİTT fuarında tanıtımını yapacağımız diğer bir çalışmamız'dedi.

Yeni Yıl Koşusunun önümüzdeki yıl üçüncüsünü gerçekleştireceklerini söyleyen Başkan Gül, ' Bunun içinde şimdiden çalışmalara start veriyoruz. Fuarlarda bu koşuyu en iyi şekilde aktarıp daha büyük bir organizeye imza atmak istiyoruz'dedi.

Yorum yap