Pazar, 22 Eylül 2019
MHP’den Elmalı çıkarması

MHP’den Elmalı çıkarması

Milliyetçi Hareket Partisi Antalya İl Teşkilatı ve yönetim kurulu üyeleri, Ova, Gömbe, Akçay beldelerinden başlayarak Elmalı ilçesinde istişare toplantısı yaptı.

MHP’nin ilçelere yaptığı ziyaretler ve toplantıları sürüyor. MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya başkanlığında yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kolları İl Başkanı Gül Nihal Gürel’in de katıldığı toplantılar Elmalı’da da devam etti. Batı ilçe ve beldelerinden Ova, Gömbe ve Akçay’dan başlayarak Elmalı ilçesindeki istişare toplantısıyla son buldu. Toplantıya MHP’li Elmalı Belediye Başkanının yanı sıra çok sayıda vatandaş katıldı.
MHP’nin 2011 seçimlerinde Antalya ve ülke genelinde tek başına nasıl iktidara taşınacağının formülünü anlatan MHP İl Başkanı Ali Adnan Kaya, bu hususta seçim beyannamesinin halka doğru ulaştırılması gerektiğini söyledi.

Toplantıda “Yöre halkının birinci önceliği; Milletvekilliği sıralamasında kendi seçtiği temsilcilerinden en az birinin ilk üç arsında olmasıdır. Yöre halkının ikinci önceliği ithal aday olmamasıdır. Yöredeki Ülkücüler “Bize 1999 seçimlerinde bir görev verildi. Kendi adaylarınızı belirleyiniz ve belirlediğiniz adaylar için her ülkücü 9 oy getirsin. Biz bunu o dönem için gerçekleştirdiğimize inanıyoruz. Şimdi de 24 oy getir emri verildi. Ama kendi adaylarınızı belirleyin emri henüz verilmedi. İnanıyoruz ki Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli bu emri de verecektir ve 1999 seçim ruhu ile Devletin Başına Dr. Devlet Bahçeliyi getirmek için var gücümüzle çalışmak olacaktır” konuları konuşuldu.

Başkan Kaya, bölgenin isteklerini rapor halinde Genel Merkeze ulaştıracağını ve sonucun bölge halkının isteklerine göre şekillenmesi için var güçleriyle çalışacaklarını söyledi. Kaya, “Bu seçimin ülke ve millet için dönüm noktası olduğunu, her ne pahasına olursa olsun milletin bu iktidara dur demesi gerektiğini, bunun içinde Genel Başkanımız Sayın Dr. Devlet Bahçeli’nin secim beyannamesini ev ev, köy köy, belde belde anlatmamız gerekiyor” diye konuştu.

Yorum yap