Pazar, 22 Eylül 2019
“İnsanlığın Milli Görüş’e ihtiyacı var”

“İnsanlığın Milli Görüş’e ihtiyacı var”

Saadet Partisi STK’lardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Necmettin Aydın , Haziran 2011 seçimlerinin hem Türkiye hem de bütün insanlık için tarihi önemi olan seçimlerden birisi olduğunu vurguladı.

Necmettin Aydın, “Haziran 2011 seçimlerini önemli bir fırsat olarak gören teşkilat mensuplarımızla tempomuzu daha da artırıp geceli gündüzlü çalışarak asrı değiştiren ve asra yön veren Milli Görüş’ü tekrar iktidara taşıyacağız. Azimle, gayretle, şefkatle geliyoruz” dedi.

“İNSANLIĞIN MİLLİ GÖRÜŞ’E İHTİYACI VAR”
“Batısıyla doğusuyla, kuzeyiyle güneyiyle bir avuç azınlığın mutluluğu için ırkçı emperyalizm tarafından sömürülen bütün insanlığın Milli Görüş’e bugün her zamankinden daha çok ihtiyacı var” diyen Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin Aydın, insanlığın kurtuluşunun sömürü yerine Adil Düzen’i benimseyen Milli Görüş’ün Türkiye’de iktidara gelmesine bağlı olduğunu vurguladı. Aydın, “Biz biliyoruz ki; savaşlar, işgaller, göçler, sömürü ve tahakkümle adeta yeniden ortaçağ karanlığına doğru sürüklenen insanlık da Saadet Partisi’nin iktidarıyla kurulacak olan Yeni Bir Dünya’yı beklemektedir. Saadet Partisi kadroları işte bu sorumlulukla çalışmalarını azim, kararlılık ve büyük bir inançla sürdürmektedir” dedi.

SANAL DEĞİL, GERÇEKTEN GÜÇLÜ VE LİDER ÜLKE
Saadet Partisi Sivil Toplum Örgütlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı açıklamasını şöyle sürdürdü:“Türkiye’nin dünya ölçeğinde güçlü ve vatandaşlarının refah içerisinde yaşamasını sağlamanın; tarihimizin şanlı ve asil mirasını geleceğe taşıyabilmenin Milli Görüş’ün iktidar olmasıyla mümkün olduğunu biliyoruz. Biz sanal olarak güçlü gösterilen değil, gerçekten güçlü ve lider bir Türkiye istiyoruz. Türkiye’nin küresel projelerin piyonu değil, D-8’in kuruluşunda olduğu gibi Yeni Bir Dünya’nın öncüsü ve kurucusu olması gerektiğine inanıyoruz.”

ÇELİKLEŞME HAMLESİNDE SON AŞAMA
Haziran’da yapılacak olan 2011 seçimlerinin sadece Türkiye için değil, insanlık için de önemli bir dönüm noktası olacağını vurgulayan Aydın, Saadet Partisi’nin bu seçimlere en hazır siyasi parti olduğunu ifade etti. “Saadet Partisi adım adım iktidara yürüyor. Sadece teşkilatlarımızla birlikte değil, bütün üye ve mensuplarımızla, gönüldaşlarımızla birlikte bu yürüyüşü gerçekleştiriyoruz” açıklamasında bulunan Aydın, 3. Şahlanış Dönemi çerçevesinde ‘çelikleşme hamlesi’nde de son aşamaya geldiklerini vurguladı.

MİLLİ GÖRÜŞ’Ü TEKRAR İKTİDARA TAŞIYACAĞIZ
Saadet Partisi Genel Başkan Yardımcısı Necmettin Aydın, “41 yıllık Milli Görüş hareketinin tek temsilcisi olan Saadet Partisi’nin en büyük gücü inancı, teşkilatları ve temsil ettiği bu millettir . Milletimizin huzur ve refahının teminatı olan partimizin iktidarı için teşkilatlarımız ve bütün görevlilerimiz toplumumuzun her kesimini kucaklayarak, kadrolarına yeni yeni isimler dahil ederek çalışmalarını yürütmektedir. Haziran 2011 seçimlerini önemli bir fırsat olarak gören teşkilat mensuplarımızla birlikte geceli gündüzlü çalışarak asrı değiştiren ve asra yön veren Milli Görüş’ü tekrar iktidara taşıyacağız” şeklinde konuştu.

PİŞİRİCİ: HALKIMIZ YENİDEN GÜLECEK
Saadet Partisi Kepez İlçe Başkanı İsmet Pişirici de toplantıda yaptığı konuşmasında Milli Görüş teşkilatları olarak sadece seçim dönemlerinde değil her daim halkla iç içe olduklarını söyledi. Diğer siyasi partilerin halkı sadece seçim dönemlerinde hatırlayarak onların sorunlarına eğildiklerinin altını çizen Pişirici, “Bugün herkes Milli Görüş’ün iktidarda olduğu günleri özlüyor. Erbakan Hocamız döneminde işçiye, memura verilen zamlar unutulacak gibi değildi. Haziran ayında yapılacak olan seçimlerde Milli Görüş yeniden iktidara gelecek ve halkımız tekrar refaha erişecek” dedi.

Yorum yap