Pazar, 22 Eylül 2019
“Kabaktan mı Dudaktan mı?” çekimleri başladı

“Kabaktan mı Dudaktan mı?” çekimleri başladı

Alanya'da çekimlerine başlanan Kabaktanmı Dudaktanmı isimli komedi filminin basın toplantısı geçtiğimiz gün Güneş Beach Hotel’de düzenlenen kokteylle yapıldı.

Yönetmenliğini Serhat Arvas’ın, görüntü yönetmenliğini ise Adil Alpakın’ın yaptığı Kabaktanmı Dudaktanmı isimli komedi filminde, başrolleri birçok kez Atatürk’ü canlandıran oyuncu İlker Gülümser ile Sefa Çorbacı paylaşıyor.

Yapımcılığını Sevilay Çağlayan’ın üstlendiği Kabaktanmı Dudaktan mı adlı komedi filmi, Güneş Beach Otelde basın toplantısı ile tanıtıldı. Senaryosunu Bülent Çağlayan’ın yazdığı, Alanya’da yaşanmış hikayeleri komedi tarzında konu alan filmin çekimlerine başlandı. Alanya’da bulunan tarihi mekanlarda çekilen sinema filminin 1 ay gibi kısa bir sürede tamamlanacağı belirtildi.

Filmde oynayan oyuncular arasında İlker Gülümser, Sefa Çorbacı, Uğurtan Sayıner, Derya Şen, Mustafa Öksel ve Semra Sima gibi isimlerin bulunduğu 60 kişilik oyuncu kadrosu basın mensuplarına tanıtılarak kokteyl verildi. Çekimlerin 1 ay süreceği sinema filminde, Alanya’da sinemaya meraklı çok sayıda kişide oyuncu kadrosunda yer alacak.


Başroller

Sefa Çorbacı
İlker Gülümser

Oyuncular

Derya Şen
Uğurtan Sayıner
Mustafa Öksel
Hacer Gezer
Selman Ayaz
Mevlana Şems Çankaya
Bülent Çağlayan
Zeki Demir
Murat Yuvanç
Olcay Karaselvi
Semra Sima
Murat Coşkun
Hatice Göher
Selmin Akçay
Merve Pınar Akmaz
Emine Yüksel
Filiz Çınar
Adem Kurt
Mert Arı

Yorum yap