Pazar, 22 Eylül 2019
Hattat Tarım Makinaları A.Ş. Bayileri ile buluştu

Hattat Tarım Makinaları A.Ş. Bayileri ile buluştu

Bayileri ile güçlü bir iletişim ağı kurmak, geniş ürün yelpazesini daha fazla kitlelere ulaştırmak için biraraya gelen Hattat Tarım, 444 777 3 nolu mutlu müşteri hattının tanıtımını yaptı

4-6 Şubat tarihleri arasında Antalya Limra otelde yapılan bayi toplantısında tüm Hattat Tarım Traktör bayileri katıldı.

Genel Müdür Abdullah Akkuş açılış konuşmasında 2010 yılı içerisinde traktör pazarında gerçekleşen ciddi büyümeden bahsederken, Hattat Tarım’ın yeni modelleri ile traktör piyasasından ciddi bir pay alabilceğini aktardı.

Satış Müdürü Ender Sutuna’da Pazar durumu ve satış hedefleri konularında bayilere traktör sektöründe ki gelişmeler hakkında bilgi verdi. Satış sonrası müşteri memnuniyetine Hattat Tarım olarak verdiği öneme değinen Sutuna, yeni hizmete soktukları 444 777 3 nolu müşteri memnuniyet hattının devreye alındığını bildirdi.

Bu hattın bir anlamı olduğunu belirten Hattat Tarım İletişim Sorumlusu Fatih Büyükyahşi 444 777 3 nolu numaranın ayrıcalıklı bir anlamı olduğunu belirterek
‘’Dört Dörtlük hizmet Türkiyenin Yedi bölgesinde Satış, Servis ve Yedekparça da Sloganı ile yola çıkarak Mutlu Müşteri topluluğu yaratarak müşteri memnuniyetinde akla gelen ilk firma olmayı hedeflediklerini belirtti.

Ferrari traktörü pazarlama direktörü Abdelkbur El Mani ve Valtra traktör pazarlama direktörü Kimmo Ruuti‘de toplantıda birer konuşma yaptılar. Dünya piyasasında Valtra ve Ferrari marka traktörlerin yerleri, üretimleri, kaliteleri hakkında bayilere bilgi verildi.
Daha sonra soru cevap kısmında söz alan bayiler traktörlerin kullanıcısına daha fazla hitap edebilmesi amacı ile isteklerini Hattat Tarım ile paylaşarak görüş alışverişinde bulundular.

Akşam saatlerinde düzenlenen kokteyl sonrasında yapılan gala yemeğinde 2010 yılı en başarılı bayiler ödül töreninde birinci olan bayi plaketini Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Hattat’ın elinden aldı

Yorum yap