Pazar, 22 Eylül 2019
Oto tamircilerinden hizmet teşekkürü

Oto tamircilerinden hizmet teşekkürü

Antalya Oto Tamircileri Odası Yönetim Kurulu, esnafın problemlerinin çözümüne katkılarından ve Akdeniz Sanayi Sitesi’ne yaptığı hizmetlerden dolayı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye teşekkür etti.

Antalya Oto Tamircileri Odası Başkanı Mehmet Bucak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Başkan Hakan Tütüncü’ye nezaket ziyaretinde bulundu.
Bucak, Başkan Tütüncü’nün, hem Eski Sanayi’yi hem de Akdeniz Sanayi Sitesi’ni ziyaret ederek, üyelerinin sıkıntılarıyla yakından ilgilenmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi.
Bucak, talep ettikleri problemlerin çözümü için yaptığı çalışmalardan ve sanayi sitesine yaptığı fen işleri, park bahçeler ve diğer belediyecilik hizmetlerinden dolayı da Başkan Tütüncü’ye teşekkür etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Hakan Tütüncü de, göreve geldiği günden beri büyük önem verdiği esnafın sıkıntılarıyla yakından ilgilendiğini belirtti. Bundan sonraki süreçte de esnafın taleplerini karşılamak için çalışacağını anlatan Tütüncü, “Antalya’nın da, toplumumun da, temelini teşkil eden esnafın maddi ve manevi yönden güçlenmesi için elinden geleni yapacağım.”dedi.
Tütüncü, Akdeniz Sanayi Sitesi’ne yaptıkları belediyecilik hizmetleriyle ilgili de şu bilgileri verdi.” Görevde ilk sıcak asfalt hizmetini Akdeniz Sanayi Sitesi’ne yaptık. Sanayinin tapu sorununun çözümü için gerekli adımları attık. Yapımına başladığımız 8,5 dönüm alandan bir parkı da sanayi esnafımıza kazandırıyoruz.”

Yorum yap