Pazar, 22 Eylül 2019
MHP İl Başkanı AKP’yi topa tuttu

MHP İl Başkanı AKP’yi topa tuttu

MHP İl Başkanlığı tarafından tam yol ileri sloganı ile düzenlenen istişare toplantılarının biri daha Döşemealtı ilçesinde gerçekleştirildi. Toplantıda ev sahipliğini Dösemealtı İlçe teşkilatı yaptı.

Dösemealtılılar tarafından Toplantıya yoğun ilgi gösterildi. Vatandaşlar MHP İl Başkanlığı heyetinin toplantı alanına gelmesini coşkuyla karşıladı. Gösterilen ilgi ve alakanın çok üst seviyede olması dolayısıyla MHP Antalya İl Başkanı A. Adnan Kaya Döşemealtı altı halkına bu ilgi ve alakasından dolayı teşekkür etti.
Konuşmalara başlamadan önce AKP iktidarının ileri gelenlerinin 1990 lı yılların başında Amerika, Avrupa Birliği ve İsrail aleyhine neler söyledilerse iktidara geldikten sonra bunun tam tersini yaptıklarını kendi görüntüleri ve sesleri ile birlikte içeren bir sinevızyon gösterisi izlendi. Sinevizyon gösterisini izledikten sonra ülkemizin değerlerini haraç mezat satan bu iktidara dur demek için Dösemealtı kalesinde bir nefer gibi çalışarak AKP’yi sandığa gömeceklerini söyleyen Döşemealtılılar İl Başkanı A. Adnan Kaya ‘nın kürsüye çıkmasıyla da ayakta alkışladılar.
Konuşmasına her gittiği yerde halkın seçimlere kitlenmesini son derece memnuniyet verici olarak gördüğünü belirterek başlayan İl başkanı Kaya durum onu gösteriyor ki halkın bu heyecanıyla Antalya’da Allahın izniyle 12 Haziran seçimlerinde MHP Antalya da birinci parti olacaktır dedi. Kaya konuşmasında Dösemealtı’nda asparagas haber yapan bazı AKP yanlısı gazetelere de değindi biz bindirilmiş hazır kıtalar gibi insan taşıyarak siyaset yapmıyoruz Hareketimizin lideri genel başkanımız sayın Dr. Devlet Bahcelı ‘nin Dösemealtı’nı ziyaret etmesi bazı kesimlerde endişe yaratmış ki basında karalama kampanyaları yapıyorlar AKP’lilerin Türkiye’nin neresine giderlerse gitsinler devletin imkânlarıyla mitinglere tasıma insan götürerek görüntü vermelerine alıştık Sayın başbakana yandaşlık yapan insanlar sunu bilmelidir ki artık Türk halkı uyandı sızın bu yıkım projelerinizin farkında, mağdur rolü yapıp halkın manevi duygularından yararlanmanız artık bir işe yaramayacak, 12 haziranda yüce Türk halkı her zamankinden daha şuurlu sandığa giderek MHP’yi Dösemealtı’nda birinci Antalya’da birinci parti Türkiye’de birinci parti yaparak tek basına iktidara getirecektir. Korkunun ecele faydası yok 12 Haziranda AKP bir daha çıkmamak üzere sandığa gömülecektir. Kaya; Dosemealtı halkına ve ilce başkanım Kadir Gürcan’a yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum çalışmalarının devamını diliyorum diyerek toplantıyı noktaladı.

Yorum yap