Pazar, 22 Eylül 2019

"Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe"

BBPMKYK Üyesi Antalya İl Başkanı Rasim Küçük, Kepez ilçe başkanı Selma Kış ve partililerle, Kepez İlçesinde esnaf ziyareti yaptı.

Dükkân, dükkân esnafları gezerek Ülkede gelişen olaylarla alakalı sohbetler edip Partisinin görüş ve düşüncelerini projelerini anlatarak önümüzdeki Genel seçimlerle alakalı Kepez İlçesinde yaşayan vatandaşlardan destek istedi. Ziyaretlerde özellikle merhum Muhsin Yazıcıoğlu’nun helikopterinin düşerek hayatını kaybetmesi ile alakalı açıklanan rapor hakkında vatandaşların ve basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

BBP MKYK Üyesi Antalya İl Başkanı Küçük, Sayın Başbakana sesleniyoruz, Şehit lideriz Muhsin Yazıcıoğlu arkadaşımdı diyorsunuz arkadaşlık hukukunuzda samimiyseniz gereğini Yapın. Şehit liderimiz Yazıcoğlu ve dava arkadaşlarının vefatıyla sonuçlanan kazanın üzerinden iki yıla yakın zaman geçti. Son DDK raporu göstermektedir ki artık kaza şüpheleri ortadan kalkmış millet vicdanındaki suikast iddiaları doğrulamıştır dedi.

KAN KUSTUK KIZILCIK ŞERBETİ İÇTİK

Küçük sözlerine şöyle devam etti; İki yıldır Şehit liderimizin ailesi, BBP kadroları ve Alperenler, olarak itidali elden bırakmadık komplo teorilerine girmedik. Geçmişte yaşanan olaylar gibi sakın ha bu kazanın da unutulacağını sananlar varsa bilsinler ki gerçekler ortaya çıkmadan bizler bu kazayı ne unuturuz ne de unuttururuz. Herkes aklını başına alsın. BBP hareketinin, bu davanın kadrolarının her biri merhum Genel Başkanımız Muhsin Yazıcıoğlu gibi sonsuzluğun sahibine ulaşmak için can atan alperenlerle kaynıyor.” Diyerek herkesi uyardık. Ülkemizi kargaşaya sürükleyecek en ufak bir taşkınlık yapmadık. Şehit liderimizin Ailesi, Genel Başkanımız Yalçın Topçu, Genel merkez Yöneticilerimiz, BBP kadroları ve Alperenler, olarak bizler itidali elden bırakmadan dik duruşumuzu ortaya koyduk. Kan kustuk kızılcık şerbeti içtik. Şehit liderimiz Muhsin Yazıcıoğluna yakışan duruşu sergiledik. Üzerimize düşeni fazlası ile yaptık.

Şehit liderimizin Ailesi, Genel Başkanımız Yalçın Topçu, Genel merkez Yöneticilerimiz, BBP kadroları ve Alperenler, şüphelerimizde, tespitlerimizde, ihmal var, hata var, kusur var dedik. Tespitlerimizde ne kadar haklı olduğumuzu DDK raporları ortaya koydu. Devlet denetleme Kurulu (DDK)'nun, Rapor da açıklanan ihmaller ve eksiklikler helikopterin düşürüldüğünü, Muhsin Yazcıoğlu ve arkadaşlarının şehit edildiğini ortaya koymuş millet vicdanındaki suikast iddialarını doğrulamıştır.

YA DEVLET BAŞA YA KUZGUN LEŞE

Şimdi sıra Sayın Başbakanda arkadaşlık hukukunda samimiyse, milletimizin karşısında şehit liderimiz hakkında övgülerinizde samimiyseniz bir an önce özel yetkili savcıları görevlendirerek bu suikasta karışan vatan hainlerini, şerefsizleri bulun ve gereğini yapın. Ayrıca Kayseri Valisi, İl Emniyet Müdürü, Sivil Havacılık Genel Müdürü, Yaşanan kazanın ardından ?''Muhsin Yazıcıoğlu gereğinden fazla gündemde kaldı" diyen Binali YILDIRIM ve kusuru bulunan başka kim varsa acilen gerekli işlemleri başlatın. Sabrımız taşmıştır. Herkesi uyarıyoruz bu suikastın sorumluları ortaya çıkmadan bizler bu kazayı ne unuturuz ne de unuttururuz. Herkes aklını başına alsın. BBP hareketinin, bu davanın kadrolarının her biri merhum Şehit, Liderimiz Muhsin Yazıcıoğlu gibi sonsuzluğun sahibine ulaşmak için can atan alperenlerle kaynıyor. Ya Devlet Başa Ya Kuzgun Leşe.

Yorum yap