Pazar, 22 Eylül 2019
Eğitim-Bir-Sen “Buzlar Çözülmeden”de buluştu

Eğitim-Bir-Sen “Buzlar Çözülmeden”de buluştu

Antalya Kepez Belediyesi Tiyatrosu (KBT)'nun sahnelediği 'Buzlar Çözülmeden' adlı oyun Şubat ayının ilk haftası Çarşamba günü Eğitimciler Birliği Sendikası Kepezdeki üyelerine sunuldu. Yenimahalle Semt evindeki 307 koltuğun bulunduğu salonun tamamı doldu.

Bazı izleyiciler, yoğun ilgi üzerine merdiven boşluklarına konulan sandalyelerde oyunu seyretti. Oyunun bitiminde seyirciler, oyuncuları uzun süre ayakta alkışladı. İzleyiciler arasında Eğitim-Bir-Sen Antalya şube Başkanı Süleyman Gökçen ve yönetim kurulu üyeleri, Kepez İlçe Başkanı Fazlı Aydın ve yönetim kurulu üyeleri Kepez de görev yapan sendika üyeleri de yer aldı.
Kepez Belediye Tiyatrosu (KBT) Tiyatro Genel Koordinatörü Abdullah Sürekli oyunun sahnelenmesinde verdikleri destekten dolayı Şube Başkanı Süleyman Gökçen’e ve Kepez ilçe Başkanı Fazlı Aydın’a Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü Adına plaketlerini takdim ederek teşekkürlerini sundu.
Oyuncuları tebrik eden Gökçen bu oyunda bize hayat dersi verildiğini belirtti. Gökçen, Bu hafta Kepezdeki üyelerimize sergilenen oyun haftaya Muratpaşa ilçemizdeki üyelerimize üçüncü hafta ise aksu,döşemealtı ve konyaaltı ilçemizdeki üyelerimize sergileneceğini belirtti.Gökçen, Kepez Belediye Başkanımıza bu tür organizasyonlara ve eğitime verdikleri desteklerden dolayı teşekkürlerini sundu.

Yorum yap