Pazar, 22 Eylül 2019
İstek’liler bir arada

İstek’liler bir arada

İstek Vakfı Okulları Genel Müdürü Yıldız Köksalan, İstekK Vakfı Yönetim Kurulu Başkan Danışmanı Deniz Demirtaş, İstek Vakfı Okulları Genel Müdür Yardımcısı Selcen Özkaya Seçil, İstek Okulları idarecileri ve Yeditepe Üniversitesi’nden bir grup öğretim üyesi, İstek Antalya Yeditepe Koleji’ni ziyaret etti.

3-5 Şubat tarihlerinde Türkiye Özel Okullar Birliği’nin Geleneksel Antalya Sempozyumları için Antalya’da bulunduklarını ifade eden konuklar, okulu gezerek, okula hayranlıklarını gizleyemedi.

İSTEK Vakfı Okulları Genel Müdürü Yıldız Köksalan konuşmasında, “25. kuruluş yılını kutladığımız İSTEK Vakfı bünyesinde yer alan 12 Anaokulu, 9 İlköğretim Okulu, 9 Lise, 7 Fen Lisesi ve Yeditepe Üniversitesi ile demokratik toplumda yaşamın gerektirdiği özelliklere sahip, yaratıcı bireyler yetiştirmek ve toplumun bu yönde gelişmesini sağlamak amacıyla kurulmuş çağdaş eğitim kurumlarıdır. Şimdiye kadar olduğu gibi bundan sonra da günün ve geleceğin gerektirdiği koşulları yaratmak için, eğitim ve öğretimde mükemmele ulaşma kararlılığındadır. İSTEK Antalya Yeditepe Koleji de eğitimde kısa sürede adını başarılarıyla duyurmuştur. Bu ışıklı yolda emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.

Okullar Müdürü Sadık Dönmez, Yeditepe Üniversitesi, İSTEK Okulları idarecileri ve akademisyenleri okullarında ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Dönmez, İSTEK Vakfı Okulları yetkililerine, “İSTEK Antalya Yeditepe Koleji’ne verdikleri eğitim-öğretim desteğinden ve iş birliğinden dolayı kurumum adına teşekkür ediyorum.” dedi.


Yorum yap