Pazar, 22 Eylül 2019
Akaydın: “Güçlü bir belediye haline geldik”

Akaydın: “Güçlü bir belediye haline geldik”

Halk toplantılarını sürdüren Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, “ Hizmet anlamında birçok önemli projeyi hayata geçirebilecek güçlü bir belediye haline geldik” dedi.

Göreve geldiği günden bu yana halk odaklı yönetim anlayışını ön plana çıkaran ve her fırsatta halkın ayağına giderek sorunları yerinde inceleyen Başkan Mustafa Akaydın mahalle ziyaretlerini sürdürüyor. Bu hafta Memurevleri, Altındağ ve Bahçelievler Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Başkan Akaydın’a Genel Sekreter Prof. Dr. Mehmet Aktekin ve bürokratlar eşlik etti.
BÜTÇEMİZ DAHA GÜÇLÜ
Yoğun ilgi altında geçen toplantılarda Akaydın, çiçeklerle karşılandı. Görev süresince yapılan hizmetleri ve yakın zamanda hayata geçmesi planlanan projeleri vatandaşlarla paylaşan Akaydın “Büyükşehir Belediyesi olarak bütçemiz eskiye göre daha güçlü. Borçlanabilir bir belediye durumuna geldik. Birçok önemli projeyi hayata geçireceğiz” dedi. Başkan Akaydın, kentin yeni turistik cazibe merkezi olacak dev akvaryum projesinin ihalesinin de önümüzdeki hafta yapılacağı müjdesini verdi.
OKULA ATATÜRK BÜSTÜ SÖZÜ
Mahalle sakinleri ile sohbet edip, sorunlarını dinleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın, Altındağ İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği’nden gelen bir isteğe duyarsız kalmadı. Okul bahçesine yeni bir Atatürk büstü yapma ve oturma banklarının yenileme sözünü veren Akaydın’a, Altındağ sakinleri teşekkür etti.

Yorum yap