Pazar, 22 Eylül 2019
Paşa'lı kızlara moral kahvaltısı

Paşa'lı kızlara moral kahvaltısı

Muratpaşa Belediye Başkanı Evcilmen, Challange Kupası maçına çıkacak olan Muratpaşa Belediyesporlu hentbolcularla kahvaltıda buluştu. Başkan Evcilmen, hentbolcuların iyi bir sonuç alacaklarına inandığını ve bunun için sporculara güvendiğini söyledi.

Avrupa Kupalarında mücadele eden Muratpaşa Belediyespor Bayan Hentbol Takımı, Challange Kupası’nda karşılaşacağı Portekiz Temsilcisi Juvelis maçı hazırlıklarını tamamladı. Sporcular, teknik heyet ve yöneticiler maç öncesinde düzenlenen moral kahvaltısında biraraya geldi. Moral kahvaltısına, Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, Kulüp Başkanı İbrahim Akkaya, kulüp yöneticileri, teknik heyet ve sporcular katıldı.
Cumartesi günü saat 15.00’da Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak karşılaşma öncesinde takım oyuncuları için bir moral kahvaltısı düzenlediklerini belirten Muratpaşa Belediyespor Kulübü Başkanı İbrahim Akkaya, “Avrupa Kupalarında mücadele eden tek bayan hentbol takımı olmanın gururunu yaşıyoruz. Takımımıza olan güvenimiz tam. Bizlere destek olan herkese çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Bayan hentbolculara tek tek başarı dileyen Başkan Evcilmen de “Birlik ve beraberlik içinde bulunmanızdan hepimiz çok memnun olduk. Son zamanlarda iyi bir form grafiği yakaladınız, önemli aşamalar kaydettiniz. Sizi keyifle izliyorum. Avrupa Kupası’nda Portekiz temsilcisi karşısında maçı çok isteyip tüm enerjinizi harcayarak kazanacağınıza inanıyorum. Farklı kazanarak Portekiz’e avantajlı bir skorla gideceğinize de inanıyorum. Bunun için gücünüz var. Yeter ki çok isteyin, çaba gösterin, tüm enerjinizi harcayın iyi savunma ve hızlı hücumla istenilen skoru yakalayacağınızdan şüphem yok. Sizleri morali yüksek, iyi konsantrasyon içinde görmek güzel. Başta bizler olmak üzere tüm Antalya tribündeki yerini alıp sizi sonuna kadar destekleyecek” dedi.

Yorum yap