Pazar, 17 Kasım 2019
Kemer Belediyespor:5  Sarılar Belediyespor:3

Kemer Belediyespor:5 Sarılar Belediyespor:3

Süper Amatör gurupta bu hafta kendi evinde Sarılar Belediye Spor ile karşı karşıya gelen Kemer Belediye spor Rakibini 5-3 mağlup etti.

Geçtiğimiz hafta Finike sporla gurubunda kalma mücadelesi veren kemer belediye spor, bu hafta konuk ettiği Manavgat Sarılar Belediye Sporu 5-3 yenerek bir alt guruba düşmekten kurtulmuş oldu. Bu yıl ligde umduğunu bulamayan kemer temsilcisi tüm planlarını önümüzdeki sezona bıraktı. Maçtan önce antraman sahasına gelerek futbolculara moral veren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, maç öncesi ve maç sonrası soyunma odasına inererek futbolcularını tek tek kutladı. Haftaya Alanya Konaklı Belediye Spor ile karşılaşacak olan Kemer Bld. Spor; 2011 yılına, 3.lig parolası ile, güçlü bir takım oluşturacakları aldığımız duyumlar arasında.Kemer Bld. Spor
Yunus Emre * Erkut *** Başar ** kadir *** Ali** (Ender*) Tuncay ** Murat ** (Tuncay Yılmaz*) Ufuk* Adem* Şevki *** Murat** (Ümit*)


Sarılar Bld. Spor
Mehmet * Murat * Ümit* Aykan* Ceyhan** Bayram* (Tunç*) Aysan* (Emre*) Rafet**** Seydi* Mehmet*** Alperen* (Mehmet Şevik*)


Goller : Kemer Bld. Spor : Şevki (2), Erkut (1), Murat (2) Sarılar Bld. Spor: Rafet (1) Seydi (1) Mehmet Akman (1)


Yer: Kemer Kazım Gül Stadyumu

Hakemler: Mehmet Gök*** İzzet Balaman*** Bilal Uludağ***

Hilmi Şahin

Yorum yap