Pazar, 17 Kasım 2019
Bilgi Üniversitesi Antalya’da ofis açtı

Bilgi Üniversitesi Antalya’da ofis açtı

“Okul için değil, yaşam için öğrenmeliyiz” cümlesi ile yola çıkan, İstanbul Bilgi Üniversitesi, Antalya’ da iletişim ofisi açtı.

Yeni akademik yıla “Küresel Bilgi” sloganı ile devam eden İstanbul Bilgi Üniversitesi; “Sıradan düşüncelerle vasat insanlar yetiştirmeye" karşı çıkarken, 21. yüzyılın "Bilgi Toplumu" için iddialı bir eğitim, geniş vizyon ve en iyi olanaklarla yetişecek üst düzey yönetici-sanatçı-bilim adamlarına, cesur girişimcilere ve Türkiye'yi değiştirecek liderlere ihtiyacımız olduğunu düşünüyor.

10 binin üzerinde mezunu ile vakıf üniversitelerin en yenilikçilerinden biri olan İstanbul Bilgi Üniversitesi, öğrencilerini "sadece bugünün değil, geleceğin en iyileri" olarak hazırlamayı hedefliyor.

Üniversite adayları gençler ve aileleri, 13 Temmuz - 3 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek “Yaşam İçin Tercih Günleri” kapsamında, Tevfik Işık Caddesi, Cender Tramvay durağının arkasındaki Antalya temsilciliğini ziyaret ederek, Bilgi Üniversitesi - Laureate İnternational Network işbirliğinin sağladığı, uluslararası gelişim fırsatları, akademik, sosyal, idari ve diğer tüm imkanlar hakkında detaylı bilgi edinebilir,
Antalya Ofisi aracılığıyla, İstanbul Bilgi Üniversitesine ulaşabilir sorularına yanıt alabilirler.

Yorum yap