Cuma, 6 Aralık 2019

Avusturyalı öğrencilerin tercihi yine Antalya oldu

Avusturya'da, liseden mezun olan öğrenciler, mezuniyet törenlerini Antalya'da düzenlenen çeşitli organizasyonlarla kutluyor.

Avusturyalı öğrenciler 10 yıldan bu yana mezuniyet törenlerini Antalya'da kutlama geleneğini bu yıl da sürdürdü. Bu yıl Avusturya'da lise mezuniyetlerini tamamlayan 16-19 yaş arası öğrenciler için özel olarak yapılan organizasyon, Joy Group'a bağlı Pegasos Otel'de başladı. Geleneksel hale gelen ve 20 Haziranda başlayan organizasyon 10 Temmuza dek sürecek.
Antalya'nın Alanya İlçesine bağlı İncekum'daki Joy Pegasos Otel'de 3 hafta devam edecek organizasyona her hafta 4 bin ile 4 bin 500 öğrenci katılıyor. Gruplar halinde dönüşümlü olarak otelde konaklayan öğrenciler, tesis içerisinde kendileri için oluşturulan alanlar ve aktiviteler için 6 tır tesisat ve ekipmanı beraberinde getirdi.
Joy Group Operasyon Direktör Yardımcısı Hakan Yılmaz, organizasyonda 690 kişilik profesyonel bir kadronun görev yaptığını belirterek, şunları söyledi:
''Öğrencilere yönelik olarak tesis içerisinden tüm dünyaya naklen yapılan Splash Radio yayınları, havuz oyunları, tırmanma ve inme duvarları, karaoke ve playstation köşeleri, paintball, futbol ve plaj etkinlikleri bulunuyor. Ayrıca günün belli saatlerinde kalkan lüks gezinti tekneleri ve otel içindeki bu aktivitelerle öğrenciler her yıl olduğu gibi bu yıl da tatillerini bir hayli renklendiriyor.''
Hakan Yılmaz, 10 yıl önce bin 500 öğrencinin katılımıyla başlayan etkinliklerin 10 yıldır Joy Group otellerinde sürdüğünü belirtti.

Yorum yap