Cuma, 6 Aralık 2019

"Komplo teorilerine girmiyoruz"

BBP Antalya İl Başkanı Rasim Küçük, Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun ölümüyle ilgili her ihtimalin yetkili kurumlar tarafından tam anlamıyla araştırılmasını istedi.

BBP Antalya İl Başkanı Rasim Küçük yaptığı yazılı açıklamada, Muhsin Yazıcıoğlu'nun başına çok kez sürpriz trafik kazası geldiğini ve onları atlattığını belirterek, şunları kaydetti:
''Bu defa çok farklı. Bir yönüyle şüphelenmek, ihmalleri araştırmak gerekmektedir. Komplo teorilerine girmiyoruz, fakat şüpheleri de göz ardı etmiyoruz. Her ihtimal yetkili kurumlar tarafından tam anlamıyla araştırılmalı. Hiçbir dava arkadaşımızı ve merhum Genel Başkan'ımızı sevenlerin gönlünde şüphe kalmaması gerekmekte.
Geçmişte yaşanan olaylar gibi sakın ha bu kazanın da unutulacağını sananlar varsa bilsinler ki gerçekler ortaya çıkmadan bizler bu kazayı ne unuturuz ne de unuttururuz. Herkes aklını başına alsın. BBP hareketinin, bu davanın kadrolarının her biri merhum Genel Başkan'ımız Muhsin Yazıcıoğlu gibi sonsuzluğun sahibine ulaşmak için can atan alperenlerle kaynıyor.''
Bu olayın normal bir kaza da olabileceğini, ancak bazı tuhaf gelen noktalar bulunduğunu belirten Küçük, kaza ve sonrasındaki gelişmelerin ciddiyetle araştırılması gerektiğini kaydetti.

Yorum yap