Perşembe, 26 Nisan 2018
Konyaaltı ilköğretim okulu şampiyon oldu

Konyaaltı ilköğretim okulu şampiyon oldu

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen ilköğretim okulları arası küçükler kız voleybol il birinciliği müsabakaları sona erdi.

4’lü final grubuna kalarak kendi aralarında yarışan Konyaaltı İlköğretim Okulu, Güzeloba İlköğretim Okulu, Altındağ İlköğretim Okulu ve Serik Tekeli İlköğretim Okulu küçükler kız voleybol takımları centilmence mücadele ettiler. Yapılan müsabakalar sonucunda bütün rakiplerini yenen Konyaaltı İlköğretim Okulu 1., Güzeloba İlköğretim Okulu 2., Serik Tekeli İlköğretim Okulu 3., Altındağ İlköğretim Okulu 4. sırayı aldı.

Turnuva sonunda İl Milli Eğitim Şube Müdürü Özer BEDİR’in de katıldığı törende Konyaaltı İlköğretim Okulu’na şampiyonluk kupası İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Hami DORUL tarafından verildi. Konyaaltı İlköğretim Okulu Küçükler ve Yıldızlar futbol takımlarının İlimizdeki başarılarından sonra voleybolda da göstermiş olduğu başarı okulda sevinçle karşılandı. Okul Müdürü İbrahim CANBAZOĞLU, Beden Eğitimi Öğretmenleri İrfan AKPINAR, Mahmut GÜNGÖR ve Sınıf Öğretmeni Erdal ÖZDEMİR nezaretinde çalışmalarını sürdürerek Antalya İl Şampiyonu olan Konyaaltı İlköğretim Okulu küçük kız voleybol takımı 6-8 Nisan 2009 tarihleri arasında Isparta’da yapılacak olan Grup Birinciliği’nde Antalya’yı temsil edecektir.

Yorum yap