Salı, 12 Kasım 2019
Çelik: “Her okula güvenlik kamerası”

Çelik: “Her okula güvenlik kamerası”

Türk Eğitim-Sen Antalya Şubesi’ni ziyaret eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, eğitime son derece önem verdiklerini belirterek “Bizim dönemimizde okullara asla uyuşturucu madde sokulmayacak” dedi.

29 Mart Yerel seçimleri yaklaştıkça MHP’li adaylarda seçim çalışmalarına tam gaz devam ediyor. MHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı İsmail Erten, Muratapaşa İl Genel Meclis ve Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Türk Eğitim-Sen Antalya Şubesi’ni ziyaret eden MHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Kemal Çelik, eğitimdeki sıkıntıları ve sorunları dinledi. “Bizim dönemimizde okullara asla uyuşturucu madde sokulmayacak” diyen Çelik, Belediye, Milli Eğitim ve Emniyet ile ortaklaşa çalışarak öğrencilerin okullarına rahat gitmesini sağlayacaklarını velilerin de gönlünü huzurlu kılacaklarını söyledi. Çelik; “Okullara gerekli lojistik desteği sağlayacağız. Bu lojistik destekler içerisinde her okula güvenlik kameraları kurulacak, bu kameralar da MOBESE’ye dahil kılınacak” şeklinde konuştu.

Aileler çocuklarını gönül rahatlıyla okulla göndermesi için Belediyenin ne yapması gerekiyorsa yapacaklarını belirten Çelik şöyle devam etti; “Bizim geleceğimiz olan çocuklarımızı çok önemsiyoruz. Onların okullarına rahatça girip çıkmalarını sağlamak belediyeciliğin birinci görevidir. 2009- 2010 eğitim- öğretim yılında okulların hiçbir eksiği kalmayacak” MHP Muratpaşa Belediye Başkan adayı İsmail Erten de seçildiği takdirde; okulların boya badana işlerini Muratpaşa Belediyesi olarak kendilerinin yapacağını bildirdi. Erten; “Velilerden boya badana parası isteme devrini kapatacağım” dedi.

Yorum yap