Çarşamba, 25 Nisan 2018
Kemal Kükrer Bal & Elma Sirkesi

Kemal Kükrer Bal & Elma Sirkesi

Türkiye’de sirke deyince ilk akla gelen marka olan Kemal Kükrer, sofralara yepyeni bir ürün olan Ballı Elma Sirkesi’ni kazandırarak hem yemeklere eşsiz bir lezzet katıyor, hem de formda kalmak, sağlıklı bir cilde ve dişlere sahip olmak isteyenlere sağlık iksiri sunuyor.

1915 yılından beri Türk mutfağına lezzet katan Kemal Kükrer, dünyanın en etkili besinlerinden olan bal ile elmayı yüzde 100 doğal yöntemlerle fermante ederek, yepyeni bir ürün olan Bal & Elma Sirkesi’ni üretti.

Kemal Kükrer’in Eskişehir’deki son teknolojiyle donatılmış fabrikasında, dünyada ve Türkiye’de ilk kez beş buçuk ay gibi uzun bir fermantasyon süreci sonrası üretilen ve özellikle formda kalmak isteyenler için başlı başına bir sağlık iksiri olan Ballı Elma Sirkesi, enerji metabolizmasında görev alan B1, B2 ve B3 vitaminlerini içerdiğinden dolayı, formunu korumak isteyenlere yardımcı oluyor.

Doğal ve sağlıklı zayıflatıyor
Kemal Kükrer Ballı Elma Sirkesi halk arasında bilindiği bal, sıcak su ve sirke karışımından ibaret olmayıp, bal ve elmanın birlikte fermantasyonu sonucunda sirke haline getiriliyor. Kemal Kükrer Ballı Elma Sirkesi’ni, ılık bir bardak suyun içine ya da maden suyuna 1/4 oranında ilave ettiğinizde kilo yönetimi konusundaki etkisini kısa sürede görüyorsunuz. Tok karnına içmeniz gereken bu karışım, içeriği sayesinde besin takviyesinde bulunmakla kalmıyor, metabolizma hızını artırıyor ve yağların daha rahat yakılmasında etkili oluyor, öte yandan bu karışım kan şekerini düzenleyerek ve açlığı bastırarak düzenli bir diyetle kilo vermek isteyenler için yan etkisiz bir iksir.

Pürüzsüz bir cilt ve sağlıklı dişler
Ballı Elma Sirkesi kabızlık sorunu çekenlere bağırsak hareketlerini düzenleyerek yardımcı oluyor. Ballı Elma Sirkesi, içeriğindeki potasyum sayesinde hem hücre gelişimini destekliyor, hem de vücutta detoks etkisi sağlıyor. Öte yandan yüzde yüz doğal yöntemlerle üretilen Ballı Elma Sirkesi, ağız ve diş sağlığını koruyarak, antiseptik özelliği dolayısıyla mikropları vücuttan uzaklaştırıyor. Cilt hastalıklarının iyileşmesine de katkıda bulunarak, varis ve akne tedavisi için de kullanılıyor. Suda seyreltilmiş Ballı Elma Sirkesi’ni her sabah ve akşam cilt temizliğinde kullananlar ise kısa sürede pürüzsüz ve parlak bir cilde sahip oluyor.

Ballı Elma Sirkesi, kış mevsiminde bağışıklık sisteminizi güçlendirerek soğuk algınlıklarının önüne geçiyor. Ancak, sağlığınızın dostu olan Ballı Elma Sirkesi’ni kronik rahatsızlıkları olanların kullanmadan önce uzman doktora başvurmaları gerekiyor.

Mutfak tutkunlarının lezzet arkadaşı
Kemal Kükrer Ballı Elma Sirkesi, kilo yönetiminden bağırsakların düzenli çalışmasına, cilt hastalıklarının tedavisinden ağız ve diş sağlığının korunmasına kadar pek çok alanda vazgeçilmez olmasının yanı sıra mutfak tutkunlarının da lezzet arkadaşı. Tüm seçkin marketlerin sirke reyonlarında 50 cc’lik özel tasarımlı cam şişelerde yerini alan Kemal Kükrer Ballı Elma Sirkesi’ni salata, meze ve yemeklerinizde, kısacası günlük yaşamda sirkenin kullanıldığı her yerde kullanabilirsiniz. Kemal Kükrer, Ballı Elma Sirkesi’yle birlikte kilo vermek isteyenlere bir adet mezura hediye ediliyor.

Yorum yap