Salı, 12 Kasım 2019
Körfez’de  Antalyaspor hazırlıkları sürüyor

Körfez’de Antalyaspor hazırlıkları sürüyor

Turkcell Süper Lig’in 11.haftasında Denizlispor’u 3 – 2 yenerek bu sezonki ilk 3 puanını alan Kocaelispor , Antalyaspor maçının hazırlıklarını kendi tesislerinde sürdürdü.

Hafta sonu Antalyaspor’a konuk olacak körfez ekibinde bu maçın hazırlıkları sürüyor. Sefa Sirmen Tesislerinde Teknik Direktör Yılmaz Vural yönetiminde gerçekleşen antrenmana tüm futbolcular katıldı. Dar alanda hızlı paslaşma çalışan oyuncular daha sonra çift kale maç yaptılar. Alınan 3 puandan ötürü futbolcuların ve teknik ekibin sevinçli olduğu gözlendi.
“Zor bir deplasmana gidiyoruz”
Kocaelispor Teknik Direktörü Yılmaz Vural, kendi sahalarında aldıkları 3 puanın çok önemli olduğuna dikkat çekerken, takımın bütün havasının değiştiğini ve kendilerine geldiklerini söyledi. Vural şöyle konuştu “ Üzerimizdeki baskıyı attık, kazanmak her şeyi değiştirir. Bütün kent, camia herkes bu galibiyeti bekliyordu. Ama artık önümüzde yeni bir hedef var. Lig’de çıkışa geçmiş bir takımla oynayacağız. Antalya, zor bir deplasman artık orda puan almak kolay değil ama bizde çıkışımızı sürdürmek için Antalya’dan puan almalıyız. Çalışmalarımızı bu yönde yapıyoruz” dedi.

Yorum yap