Pazar, 17 Kasım 2019

Sunexpress, Antalya´dan Londra´ya uçmaya başlıyor

Türk Hava Yolları ve Lufthansa´nın ortaklığında kurulan SunExpress, Antalya´dan Londra´ya uçmaya başlıyor.

Türk Hava Yolları ve Lufthansa´nın ortaklığında kurulan SunExpress, Antalya´dan Londra´ya uçmaya başlıyor.
Şirketten yapılan yazlı açıklamada,Türk Hava Yolları ve Lufthansa´nın ortaklığında kurulan SunExpress, tarifeli dış hat seferlerine Antalya-Londra hattını da ekliyor. 8 Şubat´ta başlayacak aktarmasız uçuşlar, Antalya ile Londra´nın Stansted Havalimanı arasında, pazartesi ve perşembe günleri karşılıklı olarak düzenlenecek. SunExpress´in bilet fiyatları, vergiler hariç, tek yönde 29 euro´dan başlayacak.
Yeni uçuşlarla ilgili açıklama yapan SunExpress Genel Müdürü Paul Schwaiger, ´Antalya´da yaşayan ya da bireysel olarak tatile gelen İngilizlere özellikle faydası olacak Antalya-Londra tarifeli seferlerimizi başlattığımız için mutluyuz. Antalya´ya gelen İngiliz turistlerin sayısını artırmak için tüm çabamızı göstereceğiz´ dedi.
SunExpress´in THY ile ortak gerçekleştireceği uçuşlar, pazartesi ve perşembe günleri Antalya´dan saat 07.05´te yapılacak. Boeing 737-800´lerin kullanılacağı ve yaklaşık 4.5 saat sürecek uçuşların dönüşleri, aynı gün Stansted Havalimanı´ndan yerel saatle 10.30´da olacak. Londra´daki bilet satışları İngiltere´nin önde gelen seyahat portallarından www.lastminute.comişbirliğiyle yürütülecek. SunExpress´in biletleri, acentelerin yanı sıra, (0232) 444 0 797´den ulaşılabilen çağrı merkezi, www.sunexpress.com.tr adresindeki internet sitesi aracılığıyla ya da THY üzerinden de satın alınabilecek.
iha

Yorum yap