Güncel Mağaza açılışına katılan Nihat Doğan ayrıldığı Seda Sayan´a şarkılı gönderme yaptı
19.05.2006

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan ve ünlü manken Tuğba Özay, bir giyim mağazasının açılışına katılmak için Antalya´nın Alanya ilçesine geldi. Alanyalılar Nihat Doğan ve Seda Sayan´ın resimlerinin bulunduğu ´Ayrılmayın Lütfen´ yazılı afişleri açarken, Nihat Doğan ise ´Bitanesinden bitanesine´ şarkısını değiştirerek Seda Sayan´a göndermede bulundu.

Ünlü şarkıcı Nihat Doğan ve ünlü manken Tuğba Özay, bir giyim mağazasının açılışına katılmak için Antalya´nın Alanya ilçesine geldi. Alanyalılar Nihat Doğan ve Seda Sayan´ın resimlerinin bulunduğu ´Ayrılmayın Lütfen´ yazılı afişleri açarken, Nihat Doğan ise ´Bitanesinden bitanesine´ şarkısını değiştirerek Seda Sayan´a göndermede bulundu.
Alanya´da bir giyim mağazasının açılışına katılan şarkıcı Nihat Doğan ve manken Tuğba Özay, izdihama yol açtı. Doğan ve Özay, hayranlarını aşıp mağazaya girmekte zor anlar yaşadı. Nihat Doğan, mağaza girişinde hayranları tarafından açılan kendisinin ve ayrıldığı sevgilisi ünlü sanatçı Seda Sayan´ın resimlerinin bulunduğu afişlerle karşılandı.

Mağaza açılışının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Nihat Doğan ile Tuğba Özay, bir süre boy konusunda tartıştı. ´Nihat Doğan´a takoz getirin de benim boyuma yetişsin.´ diyen Tuğba Özay´a karşı Nihat Doğan ise, ´Benim boyum 1.78. Zaten Tuğba 5 santimetre topuklu ayakkabı giymiş. O nedenle boyu uzun görünüyor.´ diyerek boyunun kısa olmadığını anlattı.

Basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Nihat Doğan, ´Halkın bu ilişkiye çok inandığını ve inanılmaz derecede duyarlı olduğunu biliyorum. Bizim de kalbimiz halkla iç içe. Ama kaderden kaçılmıyor. Biz bitirdik. Reklam diyenlere de bir şey diyeceğim yok. Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum. Ben bitirdim, bitmiş bir ilişki hakkında da konuşmam.´ dedi.

Seda Sayan ve Nihat Doğan´ın ayrılmasıyla ilgili konuşan ünlü manken Tuğba Özay ise, ´İki tarafı da tanıyorum, iki tarafı da seviyorum. Gönül isterdi ki ayrılmasınlar. Çünkü ilişkileri hakkında çok yazıldı, çizildi. Nihat´ın yüreğini az çok biliyorum. Delikanlılığını biliyorum. İkisi de ilişkilerinin çok arkasında durdu ama ayrılmaları normaldir. Çünkü göz önünde olan insanlar için her şey yazılıp, çiziliyor. Her ikisi de en doğrusunu bilir ama böyle bir sebepten dolayı da ayrılmalarını istemezdim.´ dedi.

Bir televizyon kanalında mankenlerin dövüş sporuyla ilgili programa katılmasını da değerlendiren Özay şöyle konuştu, ´O program bana da teklif edildi. Para için teklif edeni de var ve benim gibi etmeyeni de var. Ben sıcak bakmadım. Sonuçta kavga her yerde var. Spor amaçlı deniliyor, başarılar diliyorum katılanlara. Ayrıca programı da hiç izlemedim.´

Hayranlarına imza dağıtmak için mağaza önüne çıkan Doğan ve Özay, zor anlar yaşadı. Şarkı söylemek isteyen Nihat Doğan, ´Birtanesinden birtanesine´ isimli şarkısında ayrıldığı sevgilisi Seda Sayan´a ´Bak sensiz de yaşıyorum´ diyerek gönderme de bulundu. Yaklaşık 1 saat hayranlarına imza dağıtan ikili, çıkışta da zor anlar yaşayarak, kendilerini caddeden geçen belediye otobüsüne zor attı. Belediye otobüsüne binerken yaşanan izdihamda mağazada görevli personel sanatçı ve mankenle otobüse binebilmek için tartıştı.
cihan
Kaynak : 0
Tarihi : 19.05.2006
Haber Grubu : Güncel
Haber Arşivi : arşiv
Bu haber 0 kişiye tavsiye edilmiş ve 0 okur tarafından yorum eklenmiştir.

Yorum Ekle Tavsiye Et Yazdır Ana Sayfa
Konuyla İlgili Diğer Haberler
7 yaşındaki Romanyalı çocuk denizde boğuldu
Mister Şov en çok Rus turistlerin ilgisini çekiyor
Dünyanın 7 Harikası Antalya’da buluştu
Genç polislerin at üstünde nikah sürprizi
”Baykal Antalya için ne yaptı?”
Kadın muhtar adayları dertli!
”Özürlüler evde oturmaya mahkum”
Kurslara en fazla kadınlar başvuruyor
Antalya”da kültür - sanat...
Batı Akdeniz Teknokenti”ne doğru..
AK Parti Antalya`da ziyaret turlarına başladı
Teknokent Projesi Bakanlar Kurulu”nda bekliy
Direkte saatlerce kurtarılmayı bekledi
Antalya”da bıçaklı saldırı: 7 yaralı
”Bu numara hiç değişmeyecek”
Partilere göre adaylar...
Antalya”da yaz sezonu hazırlıkları..
Mirage Park”ta kalite eğitimi
Halkbank”ın batık kredileri..
En düşük işçi maaşı 480 milyon
internet kitapçınız kitapyurdu.com'dan binlerce kitaba ulaşabilirsiniz.
`Güncel` Haber Grubuna Eklenmis En Son Haberler
Çakıl taşını boya hediyeni kap!
Antalya Lisesi mezunlarından örnek dayanışma
Ekdağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan ve Üyeleri Halk Ekmek Fabrikasını gezdi
Büyükşehir’den Kurban Bayramı denetimi
Başkan Türel, personeli ve esnafı sevindirdi
Bayramınız zehir olmasın
Düfa Boya ustalarına seminer verildi
Yörük Türkmen Şöleni'ndeki T.C. afişi neden kaldırıldı?
Arı Deresi kenarında park çalışması
Üniversitelerin ilk üç aylık ‘Haber Karnesi’ açıklandı…
Kaleiçi Marina’da yatçılara DTO’dan destek
Aksu’lu ve Kepez’li eylemde buluştu
Topçular'daki yangın korkuttu
Çanakkale filmleri şahlandı
Saffet Sancaklı'ya Proje teslim Ettiler
Envar Koleji Güneş Ev'de
Kaleiçi Grubu'ndan yemek yarışması
DTO'da seçim takvimi belirlendi
“Alınterlerimizin karşılığı ödenmelidir”
Mehmet Akif Ersoy Parkı’na kavuştu
"Mağaza açılışına katılan Nihat Doğan ayrıldığı Seda Sayan´a şarkılı gönderme yaptı" Hakkındaki Yorumlar