Salı, 22 Ekim 2019
Sosyal Yardım Merkezi kışa hazır Güncel Sosyal Yardım Merkezi kışa hazır

Muratpaşa Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi’nde kışlık giysiler, yorganlar yeni sahipleri için raflardaki yerini aldı.


Annelik hüznü 7 kadından birini etkiliyor Sağlık/Kadın Annelik hüznü 7 kadından birini etkiliyor

Annelik hüznü yeni anneler arasında oldukça yaygın. Doğum sonrası depresyon yaklaşık 7 kadından birini etkiliyor ancak, 5 kadından biri semptomları hakkında sessiz kalıyor ve bu nedenle tedavi edilemiyor.


Geleceğin uçakları yakıtsız uçacak Teknoloji/Bilim/İnternet Geleceğin uçakları yakıtsız uçacak

Havacılık sektörü her geçen gün yeni teknolojilere imza atıyor. 1900’lü yılların pistonlu motorları yerini turboproplara/turbojetlere bırakırken, havacılıktaki baş döndürücü gelişmeler bununla bitmiyor. İsviçreli pilotların, güneş enerjisiyle çalışan uçaklarıyla yaptıkları dünya turu, geleceğin uçaklarının yakıt kullanmayacağının sinyalini şimdiden veriyor


İLK 3 YILDA 4 HAYATİ KURAL Sağlık/Kadın İLK 3 YILDA 4 HAYATİ KURAL

Onlar zamanından önce dünyaya gelen, kimi zaman 1000 gramın bile altında hatta bir avuç büyüklüğünde olan prematüre bebekler… Hal böyle olunca yaşamları bazen bir pamuk ipliğine bağlı olabiliyor ama kesin olan şu ki, bakımları ihmale gelmiyor!


VALİ KARALOĞLU BAKAN TÜFENKCİ İLE KUMLUCA’DA AFET BÖLGESİNİ İNCELEDİ Kumluca VALİ KARALOĞLU BAKAN TÜFENKCİ İLE KUMLUCA’DA AFET BÖLGESİNİ İNCELEDİ

Vali Münir Karaloğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile önceki gün şiddetli yağışla birlikte sel ve hortumun ciddi hasarlara yol açtığı Kumluca’da incelemelerde bulundu. Bakan Tüfenkci devlet olarak ilk dakikadan itibaren bölgede yardım çalışmalarının yapıldığını ifade etti.


Seramik Federasyonu Türkiye'de bir ilke imza atarak, Ekonomi/Turizm Seramik Federasyonu Türkiye'de bir ilke imza atarak, "Türkiye İhracat Katkı Endeksi"ni hazırladı

Türkiye Seramik Federasyonu, Türkiye'de ilk kez ihracat katkı endeksi hazırlayarak, kamuoyuna sundu. Ekonomist Dr. Can Fuat Gürlesel tarafından hazırlanan endekste 17 sanayi sektörü değerlendirildi. İnşaat seramikleri 18,27'lik oranla üçüncü çeyrekte katkı oranı en yüksek sektör oldu. Seramiği; giyim eşyası, mobilya ve gıda ürünleri takip ediyor.


KOAH’A YOL AÇAN 6 RİSK FAKTÖRÜNE DİKKAT! Sağlık/Kadın KOAH’A YOL AÇAN 6 RİSK FAKTÖRÜNE DİKKAT!

Toplumda 40 yaş üstü her 5 kişiden birinde KOAH görülüyor. Yapılan çalışmalar hastalığın sigara içenlerde ve ileri yaşlarda arttığını gösteriyor.


BAŞKAN UYSAL, AFET BÖLGESİNDE Kumluca BAŞKAN UYSAL, AFET BÖLGESİNDE

Hortumda büyük hasar gören Kumluca ve Finike’ye giderek vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Afet gündüz saatlerinde olsa yüzlerce insanımızı kaybedebilirdik buna da şükür, en büyük tesellimiz can kaybı olmaması” dedi.


ANSİAD’DA YAPAY ZEKA VE KRİPTO PARA KONUŞULDU Ekonomi/Turizm ANSİAD’DA YAPAY ZEKA VE KRİPTO PARA KONUŞULDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 2017 faaliyet yılı 16’ncı Olağan Toplantısı Akra Otel’de gerçekleştirildi. Toplantı Başkanlığı’nı ANSİAD üyesi Erol Kabadayı’nın gerçekleştirdiği olağan toplantının konukları, Akdeniz Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Doç. Dr. Ümit Deniz Uluşar ve Joint Ventures Kurucusu Ahmet Arslan oldu.


Her 10 kişiden biri KOAH hastası Sağlık/Kadın Her 10 kişiden biri KOAH hastası

GSK Türkiye, Dünya KOAH Günü’nde, hastaların tedaviye uyumuna dikkat çekmek amacıyla “Dede Senin Sesin Neden Bu Kadar Korkunç?” projesini hayata geçirdi.


Türk ihraç ürünleri Litvanya’nın market raflarını süsleyecek Türk ihraç ürünleri Litvanya’nın market raflarını süsleyecek

Türk ihraç ürünleri Baltık ülkesi Litvanya’nın market raflarını süslemeye hazırlanıyor. Litvanya’nın ikinci büyük perakende mağazacılık zinciri “İKİ” Türkiye’ye gıda ve tekstil ürünleri almak için “Alım Heyeti” gönderdi.


PAGEV, ORDİNO BEDELİNİN KALDIRILMASI İÇİN DÜĞMEYE BASTI Ekonomi/Turizm PAGEV, ORDİNO BEDELİNİN KALDIRILMASI İÇİN DÜĞMEYE BASTI

Türkiye’de nakliye acenteleri tarafından firmalardan ithal edilen tüm hammadde ve ürünlerin gümrük işlemleri sırasında “Ordino” veya benzer isimler altında kanunsuz bir şekilde bedel tahsil ediliyor. Bu bedelin yıllık toplam değeri 700 milyon lirayı buluyor.


 Erkeklerde birinci, kadınlarda ikinci sırada… Sağlık/Kadın Erkeklerde birinci, kadınlarda ikinci sırada…

Kanser, söz konusu olduğunda hiç şüphe yok ki ilk akla gelenlerin başında akciğer kanseri yer alıyor. Bu sonuç, akciğer kanserinin dünya genelinde kansere bağlı ölümlerin ilk sırasında yer almasından kaynaklanıyor. Ancak hastalığı bu denli önemli yapan bir başka nokta ise, yaygınlığına rağmen önlenebilir olmasından kaynaklanıyor.


Benlerinizde Ortaya Çıkan Değişimlere Dikkat! Sağlık/Kadın Benlerinizde Ortaya Çıkan Değişimlere Dikkat!

Vücudunuzda yer alan benleri aldırmak riskli midir? Benlerle ilgili neler yapılmalı veya yapılmamalıdır? Dermatolog Dr. Yelda Bice merak edilenleri cevaplıyor.


Güncel "SAVAŞA, RANTA, TALANA DEĞİL, SAĞLIĞA BÜTÇE"

Sağlık Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Antalya Şube Sekreteri F. Yaşar Doğan şube binasında yaptığı basın toplantısında Sağlık Bakanlığı bütçesi hakkında açıklamalarda bulundu.


Ziyaretçiler, Elif Korkmazel ile Birlikte Maharetlerini Sergiledi   Güncel Ziyaretçiler, Elif Korkmazel ile Birlikte Maharetlerini Sergiledi

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, usta aşçı Elif Korkmazel ile “Hünerli Eller Yarışıyor” etkinliğine ev sahipliği yaptı. Etkinlik kapsamında ziyaretçilerle pratik bilgiler ve lezzetli tarifler paylaşan Korkmazel, düzenlediği workshop ve yarışmalarla keyifli bir hafta sonuna imza attı.


DİYABETLİLER TATLANDIRICILARI ŞEKERE ALTERNATİF OLARAK KULLANABİLİRLER Sağlık/Kadın DİYABETLİLER TATLANDIRICILARI ŞEKERE ALTERNATİF OLARAK KULLANABİLİRLER

Beslenme ve yaşam tarzındaki değişikliklere bağlı olarak son yıllarda diyabet oranı dünyada ve ülkemizde hızla artıyor. Diyabet sayısı açısından Türkiye, Avrupa’da Rusya ve Almanya’nın arkasından üçüncü sırada yer alıyor.


KIZILTOPRAK’TA ASFALTA SINAV ARASI Güncel KIZILTOPRAK’TA ASFALTA SINAV ARASI

Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin yollarını sıcak asfaltla kaplayan Muratpaşa Belediyesi, Kızıltoprak Mahallesi’nde başlattığı çalışmalara, okullardaki sınavlar nedeniyle ara verdi


Şeker Koması Öldürebilir! Sağlık/Kadın Şeker Koması Öldürebilir!

Diyabetik koma olarak da bilinen şeker koması, şekerin düşüklüğü ya da yüksekliği ile meydana çıkan bir şuur kaybı rahatsızlığıdır. Şeker komasına giren hasta, şuuru kayıp olduğu için etrafında ne olup bittiğini bilmez, koma halinde stabil kalır.


RANDEVUSUZ GÖRÜŞME SÜRÜYOR Güncel RANDEVUSUZ GÖRÜŞME SÜRÜYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; her çarşamba belediye fuayesinde Turunç Masa’da gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerine, hortumdan büyük hasar gören Finike, Kumluca ve Demre’ ye gitmesi nedeniyle katılamadı Randevusuz görüşmeler bu hafta Başkanvekili İbrahim Cephaneci’yle devam etti.


Kepez Duacı yollarını yeniliyor Güncel Kepez Duacı yollarını yeniliyor

Kepez’in en hızlı gelişen yerleşim alanlarından biri olan Duacı Mahallesi’nin eski sathi asfalt yollarına sıcak asfalt döküldü.


Süt ürünlerini buzdolabında böyle saklayın! Sağlık/Kadın Süt ürünlerini buzdolabında böyle saklayın!

Sağlıklı ve dengeli beslenmek adına 7’den 77’ye her yaşta süt ve süt ürünleri tüketilmeli. Ancak doğal yapısı nedeniyle hızla bozulabilen süt ürünleri, satın alındıktan sonra soğuk zincir aksatılmadan uygun koşullarda saklanmalı. Türkiye’nin en büyük süt ürünleri markalarından Teksüt, süt ürünlerinin buzdolabında doğru korunmasına ilişkin püf noktaları paylaştı.


SABAHLARI GELİŞEN ÖKSÜRÜK KOAH HABERCİSİ OLABİLİR! Sağlık/Kadın SABAHLARI GELİŞEN ÖKSÜRÜK KOAH HABERCİSİ OLABİLİR!

KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) artmış olan zararlı gaz ve partiküllere karşı havayolları ile akciğerin kronik yangısal yanıtı olarak ilerleyici nefes darlığıyla seyreden, buna karşılık önlenebilir ve tedavi edilebilir bir hastalık.


MİSTİK BİR MASAL DİYARI: FAS MİSTİK BİR MASAL DİYARI: FAS

Seyahat tutkunlarına dünyanın kapılarını açan Prontotour’dan kadim tarihi, kültür mozaiği ve rengarenk şehirleriyle gizemli Fas turları…


SanalUzman.com’dan serbest çalışanlara (freelancer) 10 öneri Ekonomi/Turizm SanalUzman.com’dan serbest çalışanlara (freelancer) 10 öneri

İşverenler ile serbest çalışan uzmanları (freelancer) bir araya getiren iş platformu SanalUzman.com, serbest çalışanların motivasyonlarını arttırarak daha verimli ve etkili iş planı yapabilmelerini sağlayacak öneriler sundu.


BUDAK: “AKP’NİN ÇOŞAN EKONOMİSİ BOŞTA GEZEN GENÇ SAYISINI REKORA TAŞIYOR” Ekonomi/Turizm BUDAK: “AKP’NİN ÇOŞAN EKONOMİSİ BOŞTA GEZEN GENÇ SAYISINI REKORA TAŞIYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Ağustos dönemi işgücü istatistikleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, ekonomiyi canlandırmak için uygulanan teşviklerin, istidam artışı konusunda sonuç vermediğini, işsizlik oranının çift haneden aşağı inmediğini vurguladı.


KONYAALTINDA UYGULAMALI “BİTKİ ZARARLILARI İLE MÜCADELE KURSU” BAŞLADI Güncel KONYAALTINDA UYGULAMALI “BİTKİ ZARARLILARI İLE MÜCADELE KURSU” BAŞLADI

Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Canan OTRUŞ Bitki Zararlıları ile Mücadele Kursiyerleri ile bir araya geldi.


150 BİN BEBEK PREMATÜRE DOĞUYOR Sağlık/Kadın 150 BİN BEBEK PREMATÜRE DOĞUYOR

Gebeliğin 23 ila 37. haftaları arasında doğan ve doğum ağırlığı 2 bin 500 gramın altında olan bebekler Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından ‘prematüre’ olarak kabul edilirken, Interpress’in Dünya Prematüre Günü nedeniyle medyada yapmış olduğu incelemeye göre her yıl dünyada 13 milyon, Avrupa’da 500 bin, Türkiye'de ise 150 bin bebeğin hayata gözlerini erken açtığı belirlendi.


EN FAZLA CEPTEN ŞİKAYETÇİYİZ Teknoloji/Bilim/İnternet EN FAZLA CEPTEN ŞİKAYETÇİYİZ

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na bu yılın ikinci çeyreğinde gelen şikayet sayısının, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 70,5 artışla 53 bin 48'e yükseldiği belirlendi.


D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ YORGUN VE HALSİZ HİSSETTİRİYOR D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ YORGUN VE HALSİZ HİSSETTİRİYOR

Yapılan araştırmaya göre Türkiye'de 10 kişiden 9’unda D vitamini eksikliği görülmektedir.


MANAVGAT BELEDİYESİ YAPEX’TE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ YAPEX’TE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Manavgat Belediyesi, kentin doğal, tarihi ve kentsel dokularında yaptığı çalışma ve düzenleme projelerini, bugün Antalya Expo Center’da açılan 25. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı’nda açtığı standla tüm Türkiye ve dünyaya tanıttı.


MEYVE VE SEBZE AMBALAJA GİRİYOR, RAF ÖMRÜ UZUYOR Ekonomi/Turizm MEYVE VE SEBZE AMBALAJA GİRİYOR, RAF ÖMRÜ UZUYOR

Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren yeni tebliğ ile meyve ve sebzelerin taşınması, saklanması ve ambalajlanmasına ilişkin birçok düzenleme geliyor.


DİYABET ve KADIN Sağlık/Kadın DİYABET ve KADIN

Diyabet, vücudumuzda pankreas bezinin yeterli miktarda insülin hormonu üretememesi ya da bu hormonun dokularda etkili bir şekilde kullanılamaması durumunda gelişen ve ömür boyu süren bir hastalıktır.


Şeker Hastalığı (Diyabet) erkeklerde en çok hangi hastalıklara neden olmaktadır? Sağlık/Kadın Şeker Hastalığı (Diyabet) erkeklerde en çok hangi hastalıklara neden olmaktadır?

Erkeklerde iktidarsızlık, şeker hastalarında oldukça sık görülen bir problemdir.


SİNSİ AMA ÖLÜMCÜL TEHLİKE KOAH Sağlık/Kadın SİNSİ AMA ÖLÜMCÜL TEHLİKE KOAH

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verilerine göre dünyada 50 milyon insanı etkileyen Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı’nın (KOAH), Türkiye’de ise 40 yaş üstü her 5 kişiden birinde görüldüğü belirlendi.


AYLA FIRTINASI HIZ KESMİYOR Kültür/Sanat AYLA FIRTINASI HIZ KESMİYOR

Sinemalarda bu hafta sonu toplam 1 milyon 386 bin 552 kişi ile Kasım ayı hafta sonu seyirci rekoru tazelenirken Oscar adayı filmimiz Ayla, zirvedeki yerini iyice pekiştirdi.


ATA’MIZI MİNNETLE YÂD ETTİK! Eğitim ATA’MIZI MİNNETLE YÂD ETTİK!

Maarif Eğitim Kurumları Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Aramızdan Ayrılışının 79’uncu Yıl Dönümünde sevgi ile andı…


Akdeniz Üniversitesi Kadın Basketbol Takımına Rektör Desteği Spor Akdeniz Üniversitesi Kadın Basketbol Takımına Rektör Desteği

Akdeniz Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde bu kez İzmir Menemen Belediyespor ile karşı karşıya geldi.


Öğrencilere sosyal güvenlik anlatıldı Aksu Öğrencilere sosyal güvenlik anlatıldı

Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Aksu Murtuna Gazi İlkokulu öğrencileri ile kayıtlı istihdamın artırılmasına ve sosyal güvenlik bilincinin geliştirilmesine yönelik etkinlikte bir araya geldi.


Kumluca’lı üretici bedava tohum versen ekmez Kumluca Kumluca’lı üretici bedava tohum versen ekmez

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Sebze ve Meyve Komisyoncu ve tüccarlarıyla bir araya geldi


Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu Tarafından Panel Düzenlendi Güncel Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu Tarafından Panel Düzenlendi

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu tarafından, araştırma bilincini geliştirmek amacıyla “Hemşirelikte Bilimsel Çalışmaların Paylaşımı” ve “Araştırma Etiği" panelleri düzenlendi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HACIOBASI’NA YENİ NEFES ALANI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HACIOBASI’NA YENİ NEFES ALANI

Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hacıobası Mahallesi’ne halkın sosyal ihtiyaçlarını karşılayabileceği modern bir parkın yapımına başladı


BUDAK: “YANGINLARDAN SONRA NE KADAR ORMAN ALANININ VASFI DEĞİŞTİ?” Siyaset BUDAK: “YANGINLARDAN SONRA NE KADAR ORMAN ALANININ VASFI DEĞİŞTİ?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Antalya’daki orman yangınları ve tahribatını TBMM gündemine taşıyarak, “Antalya’da yangınlarda ne kadar orman alanı zarar gördü? Yangınlardan sonra ne kadarlık orman alanının vasfı değiştirildi” diye sordu.


Gül: “Halkım için gerekirse çadırda otururum” Kemer Gül: “Halkım için gerekirse çadırda otururum”

Liman Caddesi’ndeki Zabıta Müdürlüğü binasının ticari alana çevrileceğine yönelik eleştirilere cevap veren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ Bu bina tarihi bir bina değildir. 1967 yılında dedem tarafından yaptırılmış bir binadır. Kemer’e iyi hizmet verebilmek için belediyeye gelir kazandırmak zorundayız. Gerekirse belediye binasını da kiraya verip gider çadırda otururum” dedi.


VALİ KARALOĞLU İSVİÇRE BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ Güncel VALİ KARALOĞLU İSVİÇRE BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ

Vali Münir Karaloğlu İsviçre Büyükelçisi Dominique Paravicini'yi makamında kabul etti. Türkiye’deki ilk vali ziyaretini Antalya’da gerçekleştirdiğini belirten büyükelçiye Vali Karaloğlu: “İlk ziyaretinizin Antalya olması tesadüf değil, Antalya Türkiye’nin önemli merkezlerinden bir tanesidir” dedi.


KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİLER Aksu KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİLER

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin; Aksu’ da yeni göreve başlayan ve tayinleri çıkan kurum müdürleri ile akşam yemeğinde biraraya geldi.


Muratpaşa’dan amatör sporlara dev destek Spor Muratpaşa’dan amatör sporlara dev destek

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 63 amatör spor kulübüne eşofmandan topa, çantadan formaya spor malzemeleri teslim töreninde “Amatör spor kulüplerine verilen destek gerçekten spora verilen destektir” dedi.


Diyabetin Gözlere Etkisi Tahmin Edilenden Çok Daha Fazla... Sağlık/Kadın Diyabetin Gözlere Etkisi Tahmin Edilenden Çok Daha Fazla...

Türkiye ve Dünya’da son yıllarda çok daha yüksek oranlarda gözlemlenen diyabet, gözlerde tahmin edilenden çok daha büyük hasarlara yol açabiliyor.


Kırcami dosyaları Büyükşehir’de Güncel Kırcami dosyaları Büyükşehir’de

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kırcami parselasyon çalışması Büyükşehir Belediyesi’ne gönderilirken “’Milletin menfaati dışında hiçbir bir menfaat tanımamam’ ilkesini kamu yönetiminde tam anlayamamış birileri varsa bugün burada yaşadığımız sevinci tam anlayamazlar” diye konuştu.


Başpınar sulama tesisi tamamlandı Korkuteli Başpınar sulama tesisi tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, ilçelerde modern sulama tesisleri kurmaya devam ediyor. Korkuteli ilçesi Başpınar mahallesinde 2 bin dönüm araziyi sulayacak kapalı sistem sulama tesisi hizmet vermeye başladı.


Manavgat ve İbradı’da yollar yenileniyor İbradı Manavgat ve İbradı’da yollar yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ın Yaylaalan Mahallesi’ni İbradı’nın Ürünlü ve Ormana Mahallelerine bağlayan grup yolunda altyapı çalışması başlattı.


AEDAŞ, ‘aydınlık ve güvenli sokaklar için’ Emniyet WhatsApp İhbar Grubu kurdu Güncel AEDAŞ, ‘aydınlık ve güvenli sokaklar için’ Emniyet WhatsApp İhbar Grubu kurdu

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya başta olmak üzere Isparta ve Burdur’da kesintisiz enerji sağlama hedefiyle yatırımlarına devam eden AEDAŞ, güvenli ve aydınlık sokaklar için yeni bir iş birliğine imza attı. ‘Emniyet WhatsApp İhbar Grubu’nu devreye alan AEDAŞ, bu sayede özellikle sokak aydınlatmalarında yaşanan sorunlara çok daha hızlı müdahale ediyor


AŞIRI GÜLMEK DEPRESYONU TETİKLEYEBİLİR Sağlık/Kadın AŞIRI GÜLMEK DEPRESYONU TETİKLEYEBİLİR

Psikoloji Bilim Doktoru Dr. Zafer Akıncı, aşırı gülmenin insan doğasına aykırı bazı davranış tutumlarını da beraberinde getirdiğine yönelik araştırmaları yorumladı.


Zatürreyle mücadele, ücretsiz aşı uygulamasıyla güç kazanıyor Sağlık/Kadın Zatürreyle mücadele, ücretsiz aşı uygulamasıyla güç kazanıyor

Her yıl yaklaşık 450 milyon kişi, yani dünya toplamının %7’si zatürreye yakalanıyor ve bu vakaların yaklaşık 4 milyonu ölümle sonuçlanıyor.


ASFALT İHALESİNDEKİ 9 MİLYONLUK FARK TBMM’DE Siyaset ASFALT İHALESİNDEKİ 9 MİLYONLUK FARK TBMM’DE

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, Antalya Aksu Belediyesi, ilçedeki yolların asfaltlanması ve bozulan asfaltların iyileştirilmesi için 26.04.2017 tarihinde ihale yaptığını ve ihalenin 11 milyon 895 bin TL bedelle sonuçlandığını hatırlattı.


DOĞASEVERLER DAĞA TAŞA ATATÜRK YAZDILAR Güncel DOĞASEVERLER DAĞA TAŞA ATATÜRK YAZDILAR

Eshot ve diğer belediye kuruluşlarında faaliyet gösteren ESBELDER, ürettiği türlü hizmetlerle birlikte, “Yürüyüş ve Dağcılık Kulübü” adı altında 7'den 70'e her yaş grubundan katılan doğaseverler, düzenli olarak mevsim şartlarına ve ülke gündemine uygun bir dizi doğa yürüyüşü yapıyor.


Kepez’de ASAT yatırımları artacak Güncel Kepez’de ASAT yatırımları artacak

Kepez Belediyesi, ASAT Genel Müdürlüğü ve 66 mahalle muhtarı, düzenlenen toplantıda ilçedeki içme suyu, kanalizasyon ve yağmur suyu drenajıyla ilgili alt yapı yatırımlarını değerlendirdi. Toplantıda Kepez’de 2014’den bugüne kadar yapılan 100 milyon liralık ASAT alt yapı yatırımlarının daha da artırılması kararı çıktı.


Tütüncü, “Kasım’da dedi” çalışmalar başladı Güncel Tütüncü, “Kasım’da dedi” çalışmalar başladı

Kepez Belediyesi, Teomanpaşa Mahallesi’nin alt yapı çalışmaları sonucu bozulan tüm yollarını asfaltlıyor. Fen İşleri Müdürlüğü de Başkan Hakan Tütüncü’nün söz verdiği ayda asfalt çalışmasını başlattı.


Kepez 1 golle 3 puanı aldı Spor Kepez 1 golle 3 puanı aldı

Kepez Belediyespor sahasında konuk ettiği Akşehir Spor’u ilk yarıda 1-0 mağlup ederek yoluna devam etti.


ŞIRNAKLI ÖĞRENCİLER MEMLEKETLERİNE UĞURLANDI Güncel ŞIRNAKLI ÖĞRENCİLER MEMLEKETLERİNE UĞURLANDI

‘Biz Anadoluyuz’ Projesi kapsamında Şırnak’tan Antalya’ya gelen dördüncü kafile üç günlük maceranın ardından memleketlerine uğurlandı Öğrenci, öğretmen ve idarecilerle yaklaşık 220 kişiden oluşan kafile Antalya’nın tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini keşfetti.


Mobilden alışveriş web’i geçti Teknoloji/Bilim/İnternet Mobilden alışveriş web’i geçti

Mobil ticaretin son yıllardaki yükselişine dikkat çeken Positive Kurucu Ortağı Eren Dedeoğlu, mobil cihazlardan yapılan alışverişin bilgisayar gibi masaüstü cihazları geride bıraktığını söyledi. Mobil üzerinden gerçekleşen satışlarını artırmak isteyenlere önerilerde de bulunan Dedeoğlu, mobil sitelerde hızın önemini vurgulayarak, mobilde 1 saniyelik hız artışının ciro üzerinde yüzde 5 oranında etkisi olduğunu belirtti.


Çocuğunuzun İlk Yürüdüğü Anın Videosu Kaç Akıllı Telefon Eder ? Teknoloji/Bilim/İnternet Çocuğunuzun İlk Yürüdüğü Anın Videosu Kaç Akıllı Telefon Eder ?

Telefon çaldırma haberlerini sık sık duyarsınız. Sonrasında özel resimleri basına sızan ve onları geri almak için tekrar ödeme yapmak durumunda kalan ünlülere dair pek çok örnek var önümüzde.


25 YAŞIN ÜZERİNDEKİ GEBELERDE DİYABET RİSKİ! Sağlık/Kadın 25 YAŞIN ÜZERİNDEKİ GEBELERDE DİYABET RİSKİ!

Anne adaylarının gebelik döneminde karşılaştığı en önemli sağlık sorunlarından biri olan “gebelikte şeker hastalığı” kontrol altına alınmadığında anne ve bebek sağlığını tehdit edebiliyor. Tüm gebeliklerin %6-7’sinde diyabet oluşabiliyor ve bunların %90’ının daha önce şeker hastalığı bulunmayan kadınlarda, gebelik sırasında ortaya çıktığı düşünülüyor.


AVRUPA’NIN HAVASI EN KİRLİ 10 ŞEHRİNDEN 8’İ TÜRKİYE’DE Güncel AVRUPA’NIN HAVASI EN KİRLİ 10 ŞEHRİNDEN 8’İ TÜRKİYE’DE

Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre Avrupa’da en kirli havaya sahip 10 şehrin 8’i Türkiye’de yer aldı. Avrupa genelinde büyük şehirler arasında bir sıralama yapıldığında ise İstanbul havası en kötü metropol konumunda yer alırken dünyada her yıl 7 milyondan fazla insanın hava kirliliği nedeniyle yaşamını yitirdiği belirtildi.


STRES YÖNETİMİNDE 6 ADIM Sağlık/Kadın STRES YÖNETİMİNDE 6 ADIM

Duygusal dengenizin yanı sıra fiziksel sağlığınıza da zarar veren stres, açık düşünme, verimli olma ve hayattan zevk alma kabiliyetinizi daraltır.


BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRECEK 10 BESİN Sağlık/Kadın BAĞIŞIKLIĞINIZI GÜÇLENDİRECEK 10 BESİN

Bağışıklık sistemini kuvvetlendirmek için dengeli beslenmek ve antioksidan besin öğelerini her gün düzenli almak gerekir.


Diyabet hastalarına 5 ipucu Diyabet hastalarına 5 ipucu

Diyabet, pankreasın yeterli insülini üretmemesi veya ürettiği insülinin etkili bir şekilde kullanılamaması olarak tanımlanabilir.


DİYABET TEDAVİSİNDE BESLENME İLAÇ KADAR ETKİLİ Sağlık/Kadın DİYABET TEDAVİSİNDE BESLENME İLAÇ KADAR ETKİLİ

Hem beslenme alışkanlıkları hem de yaşam tarzına bağlı olarak son yıllarda diyabet hastalığının görülme sıklığında önemli bir artış gözlenmeye başlandı.


Üniversitelilerin Konyaaltı Ziyareti Güncel Üniversitelilerin Konyaaltı Ziyareti

Akdeniz Üniversitesi Tarım Ekonomisi Bölümü 3. Sınıf öğrencileri Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nü ziyaret etti.


Zatürreden korunmak için sigaradan uzak durun! Sağlık/Kadın Zatürreden korunmak için sigaradan uzak durun!

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Uz.Dr. Ali Ekinci, zatürre hastalığına karşı uyarılarda bulundu. Hastalığın akciğer iltihaplanması olduğunu söyleyen Ekinci, belirtileri ve tedavi yöntemleri hakkında da bilgiler aktardı.


ANTALYA KAŞ, KASABA KIBRIS BARAJI’NDA YÜZDE 25 FİZİKİ GERÇEKLEŞMEYE ULAŞILDI Kaş ANTALYA KAŞ, KASABA KIBRIS BARAJI’NDA YÜZDE 25 FİZİKİ GERÇEKLEŞMEYE ULAŞILDI

Orman ve Su İşleri Bakanlığı Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğü tarafından Antalya Kaşta yapımı devam eden Kıbrıs Barajı’nda yüzde 25 fiziki gerçekleşmeye ulaşıldı. Barajın tamamlanarak sulama projesinin de hizmete alınması ile bölgede 35.170 dekar zirai arazi suyla buluşacak.


1.9 Litre Dizel Motora Sahip Yeni Isuzu D-Max, Türkiye’de Satışa Sunuldu Otomotiv 1.9 Litre Dizel Motora Sahip Yeni Isuzu D-Max, Türkiye’de Satışa Sunuldu

Isuzu’nun Pick-up segmentindeki temsilcisi D-Max, yenilenerek Türkiye’de satışa sunuldu. D-Max, yeni 1.9 lt’lik dizel motor, 6 ileri manuel ve otomatik şanzıman tercihleriyle selefiyle aynı gücü üretirken, daha düşük yakıt tüketimi, sessiz bir kabin ve konforlu bir sürüş sunuyor.


700 AİLE HEKİMİ OBEZİTEYE KARŞI YÜRÜDÜ Güncel 700 AİLE HEKİMİ OBEZİTEYE KARŞI YÜRÜDÜ

ARGEV’in düzenlediği II. Ulusal Aile Hekimleri Kongresi’ne katılan 700 aile hekimi her iki kişiden birini etkileyen obeziteye karşı hareketli yaşama dikkat çekmek için yürüdü


Online alışverişte 1 günde 140 milyon TL’lik satış gerçekleşti Teknoloji/Bilim/İnternet Online alışverişte 1 günde 140 milyon TL’lik satış gerçekleşti

Türk KOBİ’leri yeni bir rekor kırarak online ortamda n11.com üzerinden bir günde 140 milyon liralık satış gerçekleştirdi. Tüm dünyanın online satış etkinliklerine sahne olduğu 11 Kasım’da n11.com üzerinde ‘11.11 Yılın En Uğurlu Kampanyası’ adıyla başlatılan kampanyada 24 saat içinde 660 bin ürün satışı gerçekleştirildi.


MURATPAŞA'DAN LİSE ÖĞRENCİLERİ  TBMM’DE Siyaset MURATPAŞA'DAN LİSE ÖĞRENCİLERİ TBMM’DE

Antalya Muratpaşa'dan özel bir lisenin 10 Kasım münasebetiyle düzenlediği Ankara gezi programı kapsamında öğrenciler TBMM’yi ziyaret etti. Antalya Milletvekili Atay Uslu ve İbrahim Aydın öğrencileri TBMM'de misafir etti.


350  GENÇ İLE  TBMM’DE BİR GÜN Siyaset 350 GENÇ İLE TBMM’DE BİR GÜN

AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın ve Atay Uslu Finike'den gelen 350 lise son sınıf öğrencisini ve 20 öğretmeni TBMM’de misafir etti. Antalya Milletvekilleri öğrencileri Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde bizzat gezdirerek meclis çalışma usulleri hakkında bilgiler verdi.


Muratpaşa’da 7’den 70’e arkadaşlık Güncel Muratpaşa’da 7’den 70’e arkadaşlık

Muratpaşa’da attığı her adımla kardeşliği ve dostluğu büyüten Muratpaşa Belediyesi, şimdi de ‘kuşakların arkadaşlığı’ için Artı Nefes Vakfı’yla ortak proje çalışmasına başladı.


Kırcami planlarında top Büyükşehir’de Güncel Kırcami planlarında top Büyükşehir’de

Antalya’nın 30 yıllık kanayan yarası Kırcami imar planlamasında Muratpaşa Belediyesi’nin tüm çalışmayı tamamladığını belirten Başkan Ümit Uysal, “Parselasyon, yani bölgede başlayacak kentleşmenin temelini oluşturacak çalışma da tamamlandı. Şimdi onay için Büyükşehir Belediyesi’ne gönderiyoruz” dedi.


Vatandaşın yavaş açılan Web sitesine tahammülü yok Teknoloji/Bilim/İnternet Vatandaşın yavaş açılan Web sitesine tahammülü yok

ETİD verilerine göre, 85 milyonu aşkın nüfusu sahip Türkiye’de 52 milyon internet kullanıcısı mevcut. Bu kullanıcıların %43’ü internetten alışveriş yapıyor. Ürün ve hizmetlerin duyurulduğu Web sitelerindeki kesintiler, itibar, müşteri ve para kaybettiriyor.


SERİK BELEDİYESİ, ASFALTTA TAM GAZ DEVAM EDİYOR Serik SERİK BELEDİYESİ, ASFALTTA TAM GAZ DEVAM EDİYOR

Serik Belediyesi’nin, modern ve kaliteli yollar hedefi doğrultusunda sürdürdüğü asfalt serim ve yenileme çalışmaları aralıksız devam ediyor.


SERİK’İN HAVASI YERİNDE Serik SERİK’İN HAVASI YERİNDE

Serik Belediyespor, hafta sonunda aldığı başarılı sonuçlarla her branşta rakiplerine üstünlük sağladı.


SERİK’E MODERN TAKSİ DURAKLARI Serik SERİK’E MODERN TAKSİ DURAKLARI

Serik Belediyesi kentin farklı noktalarında görüntü kirliliğine neden olan ve ihtiyacı karşılamayan taksi duraklarını yeniledi.


Uyuşturucu/Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama Suçundan 11 Şüpheli Yakalandı Güncel Uyuşturucu/Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama Suçundan 11 Şüpheli Yakalandı

Uyuşturucu/Uyarıcı Madde Ticareti Yapma veya Sağlama Suçundan 11 Şüpheli Yakalandı


Antalya’da Evden Hırsızlık Yapan 1 Şüpheli Yakalandı Güncel Antalya’da Evden Hırsızlık Yapan 1 Şüpheli Yakalandı

Antalya’da Altındağ mahallesinde evden Hırsızlık Yapan 1 Şüpheli Yakalandı


Antalya’nın dörtte biri madencilerin... Ekonomi/Turizm Antalya’nın dörtte biri madencilerin...

Av. Tuncay Koç, Antalya bölgesinde madencilik kapsamında verilen arama ve işletme ruhsatlarının kapsadığı alanın toplamı 5 bin 498 kilometrekareyi bulduğunu belirterek, bu rakamın da Antalya’nın toplam coğrafyasının yaklaşık dörtte birine denk geldiğini söyledi.


ANTALYA VALİLİĞİNDEN ‘HORTUM’ SEFERBERLİĞİ Güncel ANTALYA VALİLİĞİNDEN ‘HORTUM’ SEFERBERLİĞİ

Vali Münir Karaloğlu, Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerinde meydana gelen şiddetli yağış ve fırtına sebebiyle bölgeyi ziyaret edip meydana gelen hasarları yerinde inceledi.


TOROS KADINLARI “ÇİĞİRDİK” TATLISINI TÜRKİYE’YE TANITACAK Manavgat TOROS KADINLARI “ÇİĞİRDİK” TATLISINI TÜRKİYE’YE TANITACAK

“Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar, Başkan Sözen’i makamında ziyaret ederek Manavgat yöresine ait olan “Çiğirdik Tatlısı”nın sunumunu yaparak, tatlıyı Türkiye’ye tanıtmak için fikir alışverişinde bulundu


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ YUNANİSTAN’DA Eğitim AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ YUNANİSTAN’DA

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi koordinatörlüğünde yürütülen Erasmus+ Gençlik Programı kapsamında Türkiye’nin yanı sıra İspanya, İtalya ve Tunus’tan toplam 30 genç ve gençlik çalışanlarının katıldığı bir eğitim programı düzenlendi.


BAŞKAN SÖZEN’DEN ŞAMPİYONA ALTIN Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ŞAMPİYONA ALTIN

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İspanya’da yapılan Dünya Şampiyonası’nda Ümit Genç ve 21 Yaş altı Kata Milli Takımıyla altın madalya alan Manavgatlı Kutluhan Duran’a altın hediye etti


ANADOLU BİRLİĞİ ATATÜRK’E MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTU Güncel ANADOLU BİRLİĞİ ATATÜRK’E MEVLİD-İ ŞERİF OKUTTU

Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 79. yılında Anadolu Birliği, bugüne kadar örneğine pek fazla rastlanmayan bir anma programı düzenleyerek, Genel Merkez binasında 10 Kasım, saat 15.00’te Mustafa Kemal Atatürk için mevlid-i şerif okuttu.


ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN SÖZEN’E ANLAMLI ZİYARET Manavgat ÇAVUŞOĞLU’NDAN BAŞKAN SÖZEN’E ANLAMLI ZİYARET

Süper Toto Süper Lig ekibi Aytemiz Alanyaspor’un Başkanı Hasan Çavuşoğlu, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti


 MANAVGAT BELEDİYESİ 10 KASIM ETKİNLİKLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ 10 KASIM ETKİNLİKLERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Manavgat Belediyesi’nin, 10 Kasım’da Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak amacı ile düzenlediği sergisi, müze ve belgesel tiyatro oyunları öğrenciler tarafından yoğun ilgi gördü


SERİK İZALE-İ ŞUYU’DAN MİLYONLUK BAHÇE SATIŞI Serik SERİK İZALE-İ ŞUYU’DAN MİLYONLUK BAHÇE SATIŞI

Serik 1. Sulh Hukuk Mahkemesi Mülkiyeti Kendine Ait Olan Bir Bahçeyi Satışa Çıkardı. Bahçenin Bedeli İse Tam 59 Milyon Liranın Üzerinde...


Domatexpo’nun program içeriği belli olmaya başladı Kumluca Domatexpo’nun program içeriği belli olmaya başladı

Kumluca da bu yıl beşincisi düzenlenecek olan Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı Domatexpo’nun içeriği netleşmeye başladı


Antalya’nın güçlü isimleriyle güçlü iş birliği Eğitim Antalya’nın güçlü isimleriyle güçlü iş birliği

Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek, Antalya’nın önde gelen iş adamlarını üniversitede kabul etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ PROJELERİNİ YAPEX’te GÖRÜCÜYE ÇIKARACAK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ PROJELERİNİ YAPEX’te GÖRÜCÜYE ÇIKARACAK

Manavgat Belediyesi, kentin doğal, tarihi ve kentsel dokularında yaptığı çalışma ve düzenleme projelerini, 15-18 Kasım tarihlerinde Antalya Expo Center’da, Tarihi Kentler Birliğinin (TKB) desteği ve Çevre ve Kültür Değerlerini Koruma ve Tanıtma Vakfı (ÇEKÜL) iş birliği ile düzenlenecek olan 25. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı’nda açacağı standla tüm Türkiye ve dünyaya tanıtacak.


Avrasya koşusu için Kumluca’dan 18 kişi yola çıktı Spor Avrasya koşusu için Kumluca’dan 18 kişi yola çıktı

39. İstanbul Avrasya Maratonuna katılacak olan Kumluca Belediyesi Atletizm takımı yola çıktı


Rus İş Adamı Viktor Bikkenıyev Başkan Çetinkaya’yı ziyaret etti Kumluca Rus İş Adamı Viktor Bikkenıyev Başkan Çetinkaya’yı ziyaret etti

Kumluca Belediyesi tarafından düzenlenen 5. Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı Domatexpo’ya katkı sağlayacak olan Rus İş Adamı Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’yı ziyaret etti.


DİYABETE NEDEN OLAN 10 ETKEN Sağlık/Kadın DİYABETE NEDEN OLAN 10 ETKEN

Modern çağın tehlikeli hastalığı diyabet ülkemizde hızla yaygınlaşıyor. Halen kayıtlı yaklaşık 7 milyon diyabet hastası bulunurken, 40 yaş üzerinde her 5 kişiden 1’i, 60 yaş üzerinde de her 3 kişiden 1’i diyabet hastası olarak karşımıza çıkıyor.


Başkan Uysal, ‘STK Merkezi’nin dünyada örneği yok’ Güncel Başkan Uysal, ‘STK Merkezi’nin dünyada örneği yok’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum Merkezi’nin, her türlü politik düşüncenin ötesinde, sivil toplum bilincinin ortaya çıkacağı bir yer olacağını belirterek, “Bu haliyle dünyada örneği yok” dedi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70691 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...