Perşembe, 14 Kasım 2019
BAKA yeni mali destek programını anlatacak Ekonomi/Turizm BAKA yeni mali destek programını anlatacak

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), Küçük Ölçekli Altyapı’ ile ‘Yenilenebilir Enerji’ alt başlıklarından oluşan 2018 Mali Destek Programları (MDP) hakkında Isparta, Antalya ve Burdur’da bilgilendirme toplantıları gerçekleştirilecek.


Bankacılık sektörünün aktif büyüklüğü 3 trilyon TL Ekonomi/Turizm Bankacılık sektörünün aktif büyüklüğü 3 trilyon TL

KPMG Türkiye Bankacılık Sektörel Bakış 2018 Raporu: Bankacılık sektörünün aktif büyüklüğü 3 trilyon TL


Türkiye’nin teknoloji tutkunu Güneydoğu Anadolu! Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’nin teknoloji tutkunu Güneydoğu Anadolu!

1050 TL sepet ortalaması ile Güneydoğu Anadolu Bölgesi birinci sırada...


ENERJİ PİYASASI SPOT FİYAT ORTALAMASINDA %10’LUK ARTIŞ Ekonomi/Turizm ENERJİ PİYASASI SPOT FİYAT ORTALAMASINDA %10’LUK ARTIŞ

Enexion Haftalık Enerji Piyasa Raporu verilerine göre spot piyasa fiyat ortalaması %10 oranında bir artış göstererek 169.9 TL/MWh seviyesinde işlem gördü.


Sarıkamış şehitleri anısına... Güncel Sarıkamış şehitleri anısına...

Muratpaşa Belediyesi, Sarıkamış Harekatı’nın 103’üncü yılı anma etkinlikleri kapsamında Muratpaşa Camii’nde şehitler anısına mevlit okutup, helva dağıttı.


HAMİLELİKTE GERİLEN CİLDİNİZİ NEMLİ TUTUN Sağlık/Kadın HAMİLELİKTE GERİLEN CİLDİNİZİ NEMLİ TUTUN

Hamilelik döneminde anne adayları fiziksel ve duygusal olarak birçok değişim yaşıyor. Bu değişimlerin en çok iz bırakanlarından biri de hamilelik çatlakları…


Akdeniz Üniversitesi, Akademik Performans Sıralamasında Ön Sıralarda Eğitim Akdeniz Üniversitesi, Akademik Performans Sıralamasında Ön Sıralarda

Akdeniz Üniversitesi, ODTÜ Enformatik Enstitüsü URAP (University Ranking by Academic Performance) tarafından hazırlanan, Türk üniversitelerinin 2017 yılı dünya genel sıralamalarındaki durumunu gösteren rapora göre, Türkiye’den listeye girme başarısı gösteren 17 Üniversiteden biri oldu.


Menderes Türel'den MÜSİAD Antalya'ya Ziyaret Güncel Menderes Türel'den MÜSİAD Antalya'ya Ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şube Başkanı Ramazan Kalken ve yönetimine nezaket ziyaretinde bulundu.


Kepezliler doğayla kucaklaşıyor Güncel Kepezliler doğayla kucaklaşıyor

Kepez Belediyesi’nin gelenekselleşmiş hizmetlerinden biri olan ‘7 den 70 e Doğa Yürüyüşleri’, 2018 yılında da doğaseverleri yeni rotaları keşfetmeye davet ediyor.


DİŞ SAĞLIĞIYLA İLGİLİ DOĞRU SANILAN 8 YANLIŞ Sağlık/Kadın DİŞ SAĞLIĞIYLA İLGİLİ DOĞRU SANILAN 8 YANLIŞ

Çocuğum şeker, çikolata yemiyor, dişleri çürümez…Süt dişleri nasıl olsa dökülecek, tedavi edilmelerine gerek yok… Dişimdeki çürükler çocuğuma geçmez, dolayısıyla onu istediğim kadar öpebilirim…


ÇOCUĞUNUZU SÖMESTR TATİLİNDE SİBER TEHLİKELERDEN KORUYUN Teknoloji/Bilim/İnternet ÇOCUĞUNUZU SÖMESTR TATİLİNDE SİBER TEHLİKELERDEN KORUYUN

Sömestr tatili geldi, öğrenciler için 2 haftalık yarıyıl tatili başlıyor. Global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs, tatillerinin önemli bir kısmını internete bağlı cihazların başında geçiren çocukların karşılaşabilecekleri siber tehlikeler konusunda ebeveynleri uyarıyor.


Sürdürülebilir Dünya İçin Enerji Verimliliği Şart Ekonomi/Turizm Sürdürülebilir Dünya İçin Enerji Verimliliği Şart

Mitsubishi Electric Enerji Tasarrufu Haftası’nda çevresel duyarlılığa dikkat çekti


Lezzetin Göç Yolculuğu Antalya’da İlk Şubesini Açtı Güncel Lezzetin Göç Yolculuğu Antalya’da İlk Şubesini Açtı

Börek denilince ilk akla gelen isim olan Göçmen Börekçisi, Antalya Konyaaltı’nda ilk şubesini müjdeledi. Börekleri fabrikasyon makine sistemiyle değil ev hanımlarını’nın elinden çıkan Antalya Göçmen Börekçisinde, müşteriler gönül rahatlığıyla börekleri yiyebilecekler


Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü'nden kamuoyu duyurusu Güncel Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü'nden kamuoyu duyurusu

Akdeniz Üniversitesi Rektörlüğü, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nin Mali Durumu İle İlgili Çıkan Haberlere İlişkin Bir Kamuoyu Duyurusu yaptı.


Akdeniz Üniversitesi’nde Proje Yazma Eğitimi Gerçekleştirildi Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde Proje Yazma Eğitimi Gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi’nde TÜBİTAK-2237 etkinlik kapsamında 04-06 Ocak 2018 tarihleri arasında “Sosyal Bilimler ve Güzel Sanatlar Alanına Proje Hazırlama, Yazma ve Yönetme Eğitimi” gerçekleştirildi.


Turizmde dönüşüm planı için harekete geçme zamanı Ekonomi/Turizm Turizmde dönüşüm planı için harekete geçme zamanı

Ekonomiden Sorumlu Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek’i ziyaret eden Turizm Yatırımcıları Derneği heyeti, sert kayıplar yaşayan sektörün toparlanması için oluşturulan kapsamlı yol haritasını hükûmete iletti.


Hantal şirketler kaybederken çevikler kazanıyor Ekonomi/Turizm Hantal şirketler kaybederken çevikler kazanıyor

Hizmet sektörünün global oyuncusu Sodexo Entegre Hizmet Yönetimi, farklı araştırmalar ve görüşlerden derlediği “Workplace Report”un sonuçlarını açıklamaya devam ediyor.


AGORA DİLEK AĞACI İLE ÇOCUKLAR HAYALLERİNE KAVUŞUYOR! Güncel AGORA DİLEK AĞACI İLE ÇOCUKLAR HAYALLERİNE KAVUŞUYOR!

Agora Alışveriş Merkezi, yeni projesi, ‘Portakal Kokulu Dilekler’ sosyal sorumluluk projesi ile çocukların hayalleri gerçeğe dönüşüyor. AVM içerisinde yer alan ağaçta, Sevgi Evleri’nden ihtiyacı olan çocukların dileklerine yer veriliyor. ‘Portakal Kokulu Dilekler’ Agora Alışveriş Merkezi’ zemin katta 31 Ocak 2018 tarihine kadar yardım sever ziyaretçilerini bekliyor.


Finike’de 3 afetzedenin yenilenen evleri törenle teslim edildi Kemer Finike’de 3 afetzedenin yenilenen evleri törenle teslim edildi

Finike’de yaşanan hortum felaketi sonrası CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte afet bölgesini gezen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kılıçdaroğlu’nun talimatı üzerine yıkılan bir evin tadilatını üstlenmişti. Sadece 1 değil 3 evin birden tadilatını kendi imkânlarıyla 60 bin lira harcayarak yaptıran Başkan Gül, evleri afetzedelere törenle teslim etti. Törene CHP Lideri Kılıçdaroğlu da canlı olarak bağlandı.


Döşemealtı Belediyesi’nden rekor üretim Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden rekor üretim

Döşemealtı Belediyesi’nin kendi öz kaynaklarıyla kurduğu ve nitelikleri itibariyle Avrupa standartlarında hizmet veren Parke Tesisinde üretilen kilit ve bordür taşları ilçenin tüm mahallelerinde, cadde ve sokaklarında okul ve cami gibi kamusal alanların yollarını kullanıldı.


Teneffüs Park’ta yeni yıl coşkusu Kültür/Sanat Teneffüs Park’ta yeni yıl coşkusu

Antalya’nın çocuk dünyası Teneffüs Park’ta, yeni yılın gelişi atölyeleri, gösterileri ve yarışmalarıyla muhteşem bir festivalle kutlandı.


Beşikçioğlu, Nazım Hikmet Fuar Merkezi’nde..
 Kültür/Sanat Beşikçioğlu, Nazım Hikmet Fuar Merkezi’nde..


Konyaaltı Belediyesi tarafından 9 ay gibi kısa bir sürede tamamlanıp hizmete açılan Nazım Hikmet Fuar ve Kongre Merkezi, sinema ve tiyatronun usta isimlerinden Erdal Beşikçioğlu’nu ağırladı.


Çetin'den Aralık Ayı Enflasyonu değerlendirmesi Ekonomi/Turizm Çetin'den Aralık Ayı Enflasyonu değerlendirmesi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, Türkiye İstatistik Kurumu tarafından açıklanan Aralık ayı enflasyon rakamlarına ilişkin değerlendirmelerde bulundu.


CHP Antalya'nın yeni il başkanı KUMBUL Siyaset CHP Antalya'nın yeni il başkanı KUMBUL

CHP Antalya 36’ıncı İl Olağan Kongresi 11 saatin ardından sona erdi 645 delegeden 628’inin oy kullandığı seçimde CHP eski Muratpaşa İlçe Başkanı Ahmet Kumbul, 306 oyla CHP Antalya’nın yeni il başkanı oldu.


81 İLDEN SADECE 6’SININ HAVASI TEMİZ Güncel 81 İLDEN SADECE 6’SININ HAVASI TEMİZ

Türkiye’de geçtiğimiz yılın hava kirliliği raporu belli oldu. Türkiye’de yer alan 81 ilden sadece 6’sının havasının temiz olduğu belirtildi. Havası en temiz iller; Artvin, Bitlis, Eskişehir, Yozgat, Kırşehir ve Kırıkkale olurken havası en kirli iller; İstanbul, Ankara, Adana, Amasya ve Manisa oldu.


Karataş: Ekonomi/Turizm Karataş: "Piyasayı ne kadar dengeler göreceğiz"

Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş inşaat sektörünün beklentileri arasında yer alan ve basın toplantılarında da dile getirdiği, demir ithalatına uygulanmakta olan gümrük vergisinin düşürülmesi ve şimdide tamamen kaldırılması talebinin karşılık bulduğunu açıkladı.


Karne başarının tek ölçütü değildir Eğitim Karne başarının tek ölçütü değildir

Yön Koleji Rehberlik Danışmanı Özde Gül Şen, verimli ve eğlenceli yarıyıl tatili için tavsiyelerde bulundu.


İmplantlı ağıza diş eti masajı Sağlık/Kadın İmplantlı ağıza diş eti masajı

Diş Hekimi Pertev Kökdemir uyarıyor: “İmplant tedavisi uygulandıktan sonra ağız bakımına daha fazla önem verilmesi gerekiyor. İmplantınıza iyi bakmazsanız ağızda kemik erimesine sebep olabilir.”


AGORA ANTALYA ‘KARTAL YUVASI’ AÇILIŞINI FİKRET ORMAN GERÇEKLEŞTİRDİ! Spor AGORA ANTALYA ‘KARTAL YUVASI’ AÇILIŞINI FİKRET ORMAN GERÇEKLEŞTİRDİ!

Beşiktaş Spor Kulübü Başkanı Fikret Orman, hafta sonu Agora Antalya ‘Kartal Yuvası’nın açılış kurdelesini kesti. Beşiktaş Spor Kulübü’nün üst düzey yöneticileri ve ünlü bazı isimlerin yer aldığı açılışa Beşiktaş taraftarları da akın etti.


Karatepe Derneği Kongresi Gerçekleşti Güncel Karatepe Derneği Kongresi Gerçekleşti

Karatepe Mahallesi Kültür Dayanışma Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği olağan kongresi yapıldı.


ANTALYA GENÇLİĞİ SAKLIKENT’TE ŞÜHEDA’NIN İZİNDE YÜRÜDÜ Güncel ANTALYA GENÇLİĞİ SAKLIKENT’TE ŞÜHEDA’NIN İZİNDE YÜRÜDÜ

Sarıkamış Harekâtı’nın 103. yılı anma etkinlikleri kapsamında Antalya'da Vali Münir Karaloğlu’nun katılımıyla "Saklıkent’ten Sarıkamış’a Gençlik Şühedanın İzinde" temalı programdüzenlendi. Temsili yürüyüşün, tiyatro gösteriminin ve kırık buğday çorbası ile hoşaf ikramının yapıldığı programa Antalyalılar ellerinde bayraklarıyla yoğun ilgi gösterdi.


Büyükşehir’den Erol ailesine konteyner ev yaptı Finike Büyükşehir’den Erol ailesine konteyner ev yaptı

Antalya Büyükşehir Belediyesi Finike’de 70 yaşındaki annesi ile birlikte derme çatma bir evde yaşamını sürdüren sağlık sorunları nedeniyle çalışamayan Şükrü Erol’a konteyner ev yardımında bulundu. Erol ailesi artık sıcak bir yuvada yaşamını sürdürecek.


ASMEK ikinci dönem kayıtları başladı Güncel ASMEK ikinci dönem kayıtları başladı

ASMEK ikinci dönem kurs kayıtları başladı. Kursiyer adayları 8-14 Ocak tarihleri arasında başvurularını internet üzerinden online yapabilecek.


İNŞAAT MUHASEBESİ VE VERGİSEL UYGULAMALAR KONULU EĞİTİM SEMİNERİ Ekonomi/Turizm İNŞAAT MUHASEBESİ VE VERGİSEL UYGULAMALAR KONULU EĞİTİM SEMİNERİ

İnşaat Muhasebesi ve Vergisel Uygulamalar konulu eğitim semineri Dr. Baki Dündar'ın sunumu ile 6 Ocak Cumartesi günü gerçekleştirildi.


Dr. Ender Saraç, Talya Tıp Merkezi’nde düzenlenen Sağlıklı Yaşam Sohbetinde Antalyalılarla Buluştu Sağlık/Kadın Dr. Ender Saraç, Talya Tıp Merkezi’nde düzenlenen Sağlıklı Yaşam Sohbetinde Antalyalılarla Buluştu

Türkiye’nin ilk Doğal Tıp Derneği kurucusu, sağlıklı beslenme ve yaşam uzmanı Diyetisyen Dr. Ender Saraç’tan Antalyalılara sağlıklı ve iyi yaşam tüyoları...


Demokrat Parti 72 yaşında Siyaset Demokrat Parti 72 yaşında

Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Demokrat davanın yıkılmadığını, yılmadığını, korkmadığını, kaçmadığını, her türlü zorbalığa karşı ayakta kalmış bu hareketin, milletin taleplerine bağlı kalacağını haykırıyor ve herkes için adalet diyerek milletimizin müsterih olmasını diliyorum” dedi.


Şoförler Latif Doğan ile coştu Kemer Şoförler Latif Doğan ile coştu

Kemer’deki ticari araç şoförlerine yönelik düzenlenen Kişisel Gelişim ve İletişim Semineri’nin Gala Gecesi’ne konuk olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, “ Turizmin gelişmesi için önce ülke içinde huzur ve barış gerekir” dedi. Kemer Belediye Mustafa Gül ise ilçe turizmi adına yaptıkları çalışmaları anlattı. Gecede şoförler Latif Doğan konseri ile gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.


GÖNÜL ADIMLARI ANTALYA’DA Siyaset GÖNÜL ADIMLARI ANTALYA’DA

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından başlatılan ‘Sosyal Politikalarda Gönül Adımları’ Çalıştayı Antalya’da da gerçekleşti.


Kepez’de eğitim yatırımlarına devam Eğitim Kepez’de eğitim yatırımlarına devam

Eğitime büyük önem veren, okullara maddi ve manevi alanda yatırımlar yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni yılın ilk haftasında Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu’nu birçok müjdeyle ziyaret etti.


İlk Türk uçağı da Kepez’e geliyor Güncel İlk Türk uçağı da Kepez’e geliyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tren vagonundan sonra Dokuma’ya uçakta getiriyor. 
Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve üretilen ‘Devrim’ otomobilinin bir benzerini üreten Kepez Belediyesi, şimdi de ilk Türk uçağı ‘Vecihi K-6’ nın bir örneğini yapıyor.


 FIFEX’TE TÜRK FUTBOLU MASAYA YATIRILACAK Spor FIFEX’TE TÜRK FUTBOLU MASAYA YATIRILACAK

24. ULUSLARARASI PRO-LİSANS ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ BAŞLIYOR


Münir Özkul’un anısı Kepez’de yaşayacak Güncel Münir Özkul’un anısı Kepez’de yaşayacak

Kepez Belediyesi, geçtiğimiz gün yaşamını kaybeden Türk sinemasının usta ismi Münir Özkul’un anısını Esentepe Amir Ateş Semt Konağı’nda oluşturulan ‘Hababam Sınıfı Müzesi’nde yaşatacak.


Korkuteli ve Elmalı'da Okullar Ligi Heyecanı Korkuteli Korkuteli ve Elmalı'da Okullar Ligi Heyecanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Türkiye'de bir ilk olarak hayata geçirdiği Okullar Ligi projesinde dördüncü sezon heyecanı ilçelerde de devam ediyor. Korkuteli ve Elmalı’da da yaklaşık bin öğrenci okullar liginde mücadele ediyor.


ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI Finike ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI

Atay Uslu TBMM'de ara verilen süreçte Antalya'da vatandaşlarla ve çiftçilerle buluşmaya devam ediyor.


Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi törenle açıldı Güncel Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi törenle açıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi’nin açılışında “Muratpaşa’mızda ötekisiz bir belediyecilik yapıyoruz. Bütün insanlarımızı bir ve eşit addediyoruz. Yaratılanı yaratandan ötürü seviyoruz. Bu lafla olmaz. Uygulamaya dökeceksiniz. Yaşamınızın her alanına bunu nakşedeceksiniz” diye konuştu.


Muratpaşa’dan hasta yakınlarını da düşünen park Güncel Muratpaşa’dan hasta yakınlarını da düşünen park

Muratpaşa Belediyesi, Fener Mahallesi 1940 Sokak’ta devam eden park çalışması tamamlanma aşamasına geldi. Bölgedeki özel bir hastanenin hemen yakınında bulunan 2 bin 300 metrekarelik alanda korunan portakal ağaçlarının gölgesi hasta yakınları için bekleme yeri niteliğinde tasarlandı.


Okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliği Güncel Okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliği

Muratpaşa Belediyesi’nin okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliğinde yılın son etkinliği Aldemir Atilla Konuk Lisesi’nde, yeni yılın ilk fidan dikimi Necati Fatma Dölen İlkokulu’nda gerçekleştirildi.


 Başkan Gül: Turizmde şoförler çok önemli Kemer Başkan Gül: Turizmde şoförler çok önemli

Kemer Belediyesi’nin öncülüğünde ilçedeki ticari araç şoförlerine yönelik Kişisel Gelişim ve Eğitim Semineri düzenlendi. Seminerde Başkan Gül, “Turist havaalanına iniyor ilk gördüğü insan şoför, ülkesine giderken de en son gördüğü insan yine şoför. Şoförlerin çok önemli ve değerli olduklarını biliyoruz” dedi.


HAYIRSEVERLERE “EĞİTİME DESTEK ÇAĞRISI” Eğitim HAYIRSEVERLERE “EĞİTİME DESTEK ÇAĞRISI”

Vali Karaloğlu okul yapımı için arsa ve para bağışlayan Hakan Zaman, Ahmet Şevki Zaman ve Görgün Şıkman ile protokol imzaladı.


Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Mavi Ev’e tam not verdi Güncel Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Mavi Ev’e tam not verdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’a, Alzheimer hasta ve hasta yakınlarının buluşma merkezi olan Mavi Ev’i gezdirdi. Çalık, Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’ya kazandırdığı ve adını kazandığı ödüllerle tüm Türkiye’ye duyuran Mavi Ev’e tam not verdi.


Diyabete bağlı görme kaybını engellemek için “Senede 1 Gün” Sağlık/Kadın Diyabete bağlı görme kaybını engellemek için “Senede 1 Gün”

Türk Oftalmoloji Derneği, Novartis işbirliği ile hayata geçirdiği “Diyabete Karşı Gözünü Aç” kampanyası ile “Senede 1 Gün” diyerek diyabete bağlı görme kaybına dikkat çekmeyi hedefliyor.


Maden ve doğal taş ihracatı yüzde 24 arttı Ekonomi/Turizm Maden ve doğal taş ihracatı yüzde 24 arttı

2017 yılını 4.69 milyar dolarlık ihracatla tamamlayan maden ve doğal taş sektörü için 2018 yılı kritik. İMİB Başkanı Dinçer “Maden üretiminin artmasını sağlayacak izin süreçleri hızlandığı ölçüde, 2023’te maden ve doğal taş sektörü için hedeflenen 15 milyar dolarlık ihracat rakamına ulaşabileceğiz” dedi


Renault Grubu’ndan 2017’de Rekor Satış Adedi Otomotiv Renault Grubu’ndan 2017’de Rekor Satış Adedi

Renault Grubu (Renault ve Dacia), 2017 yılında toplam pazarda 178 bin 646 satış adedi gerçekleştirdi ve binek + hafif ticari araç pazarından yüzde 18,7 pay aldı. Bu rakamlar, Renault Grubu’nun Türkiye’de bugüne kadar elde ettiği rekor satış adedini ifade ediyor.


İhracatçılar, 2018 yılından ihracat rekoru diledi Ekonomi/Turizm İhracatçılar, 2018 yılından ihracat rekoru diledi

2017 yılında Türkiye’ye 12 milyar dolarlık döviz kazandıran Ege İhracatçı Birlikleri “2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı ve Gala Yemeği”nde bir araya geldi. Egeli ihracatçılar, 2018 yılından ihracat rekoru kırmayı diledi.


FETÖ'nün Gaygubet Evlerine Yapılan Operasyonda 4 Kişi Sahte kimlikle yakalandı Güncel FETÖ'nün Gaygubet Evlerine Yapılan Operasyonda 4 Kişi Sahte kimlikle yakalandı

Antalya’da FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün Gaygubet Evlerine Yapılan Operasyonda 4 Kişi Sahte Kimlikle Yakalandı


Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün huzur toplantıları devam ediyor Alanya Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün huzur toplantıları devam ediyor

Antalya Emniyet Müdürlüğü İlçe Teşkilatlarınca 29 Aralık-05 Ocak Tarihleri Arasında Yapılan Huzur Toplantıları yapıldı.


Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan 3 Şüpheli Yakalandı Manavgat Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan 3 Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesinde Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan 3 Şüpheli Yakalandı


4 Ayrı Uyuşturucu Madde Olayından 8 Kişi ve Yakalama Emri Bulunan 2 Kişi Yakalandı Güncel 4 Ayrı Uyuşturucu Madde Olayından 8 Kişi ve Yakalama Emri Bulunan 2 Kişi Yakalandı

Antalya’da 4 Ayrı Uyuşturucu Madde Olayından 8 Kişi ve Yakalama Emri Bulunan 2 Kişi Yakalandı


Güvenli Okullar Projesi Kapsamında İlkokul Öğrencilerine Eğitim Semineri Verildi Güncel Güvenli Okullar Projesi Kapsamında İlkokul Öğrencilerine Eğitim Semineri Verildi

Güvenli Okullar Projesi Kapsamında İlkokul Öğrencilerine Eğitim Semineri Verildi


Budak, Beycik-Kumluca duble yolu Meclis gündemine taşıdı Kumluca Budak, Beycik-Kumluca duble yolu Meclis gündemine taşıdı

Budak: “Ulupınar ana su kaynağımız üzerine duble yol için Orman ve Su İşleri Bakanlığının uygun görüşü alındı mı? Yol çalışmalarının durdurulması ‘uygun görüşü’nün alınmamış olmasından mı kaynaklanıyor?”


TÜRKİYE EKONOMİSİNİN EN İSTİKRARLI DESTEKÇİSİ “ÇİMENTO SEKTÖRÜ” Ekonomi/Turizm TÜRKİYE EKONOMİSİNİN EN İSTİKRARLI DESTEKÇİSİ “ÇİMENTO SEKTÖRÜ”

İNŞAAT SEKTÖRÜ İLE BÜYÜYEN TÜRK EKONOMİSİ ÇİMENTO SEKTÖRÜ İLE BÜYÜMESİNE DEVAM EDİYOR


Artık gebeliğin 4. haftasından itibaren düşük riskinizi belirlemek mümkün Sağlık/Kadın Artık gebeliğin 4. haftasından itibaren düşük riskinizi belirlemek mümkün

Basit bir testle, gebelik oluştuktan kısa bir süre sonra düşük yapma olasılığınızı belirlemek mümkün olacak.


ESET, işlemci açıklarına  karşı güncelleme yayınladı Teknoloji/Bilim/İnternet ESET, işlemci açıklarına karşı güncelleme yayınladı

Kısa süre önce bilgisayarlardaki işlemcileri etkileyen Spectre ve Meltdown adlı güvenlik açıkları ortaya çıktı. Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, 4 Ocak 2018 tarihi itibarıyla tüm bireysel ve kurumsal kullanıcıları için antivirus ve casus yazılım önleme tarayıcı modülü 1533.3'i yayınladı. Bu güncelleme, dijital sistemleri Microsoft Windows için önemli güvenlik yamalarını yüklemek adına uyumlu hale getiriyor.


Türkiye’de en çok sosyal medya hesapları hedef alınıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’de en çok sosyal medya hesapları hedef alınıyor

Günümüzde banka hesapları arasında para transferi yapmaktan alışverişe, hava durumunu kontrol etmekten dışarı çıkmak için taksi çağırmaya kadar birçok farklı şey için internet üzerindeki hesaplarımıza sürekli giriş yapıyoruz. Peki, ihtiyacınız olduğunda hesabınıza giriş yapamazsanız ne olur?


Öğrenciler konteyner boyadı Kemer Öğrenciler konteyner boyadı

Kemer Belediyesi’nin Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında bu kez Şeker İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri konteyner boyadı. Miniklerin sertifikalarını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül verdi.


Konyaaltı’nda cadde ve sokaklar numaralandırıldı
 Güncel Konyaaltı’nda cadde ve sokaklar numaralandırıldı


Konyaaltı Belediyesi mahalle statüsü kazanan tüm köylerde sokak levha çalışmalarını tamamladı. Eskiyen ya da bir şekilde kırılan cadde ve sokak levhaları yenilendi. Tüm mahallelerin isimleri tabelalarla belirtildi.


Dokuma’da fikirler yarışacak Güncel Dokuma’da fikirler yarışacak

Dokuma Fabrikası alanının tapusunu alan Kepez Belediyesi, burayı Antalya kent yaşamına katacağı değerlerin araştırılması amacıyla ulusal çapta ‘Dokuma Alanı Fikir Projesi Yarışması’ düzenliyor


CHP'li Kara: “Türkiye AKP’den İbaret Değil” Siyaset CHP'li Kara: “Türkiye AKP’den İbaret Değil”

Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel’in geçtiğimiz hafta verdiği bir demeçte İngiltere’nin AB üyeliğinden ayrılma süreci Brexit için uygulanan sürecin Türkiye ve Ukrayna için de örnek olabileceğine dair söylemlerine CHP’den tepki geldi.


Yapay zeka ilaç üretecek Sağlık/Kadın Yapay zeka ilaç üretecek

Tesla fırtınası, ilaç endüstrisini de etkisi altına aldı. İlaç firmaları son birkaç yıldır yapay zekaya yüklü miktarlarda yatırım yapmaya başladı. İlaç sektörü, modern süper bilgisayarların ve makine öğreniminin gücünden yararlanarak ilaçları daha hızlı ve daha düşük bir maliyetle geliştirmeyi hedefliyor.


EL AYAK AĞIZ HASTALIĞINDAN KORUNMA YOLLARI Sağlık/Kadın EL AYAK AĞIZ HASTALIĞINDAN KORUNMA YOLLARI

Hafif döküntü ile seyreden bulaşıcı, viral bir hastalık olan el ayak ağız hastalığı, en sık 2-10 yaş arasında görülüyor.


ERGENLİKTE STRESİ AZALTABİLECEK 8 ETKİLİ ÖNERİ Sağlık/Kadın ERGENLİKTE STRESİ AZALTABİLECEK 8 ETKİLİ ÖNERİ

“Evde bir ergen var ki!”… “Bizim zamanımızda ergenlik mi vardı!” gibi serzenişleri ergen anneleri ve babalarından sıkça duyar olduk.


Çevreci Komşu Kart’la eğitime dev destek Eğitim Çevreci Komşu Kart’la eğitime dev destek

Muratpaşa Belediyesi’nin Çevreci Komşu Kart projesiyle ilçe sakinleri, yeni eğitim döneminde üniversite öğrencilerine 103 bin 38 TL’lik burs imkanı sağladı.


ATAY USLU ATA YURDU KAŞ'TA Kaş ATAY USLU ATA YURDU KAŞ'TA

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, tahini ile meşhur Kaş'ın Gürsu (Köyre) mahallesinde vatandaşlar ile bir araya geldi, tahin yapım aşamalarını incedi.


Türel: Manavgat Türel: "Manavgat Avrupa kenti oluyor"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat’ta yatırım ve hizmetlerini anlattı. Manavgat için gece gündüz çalıştıklarını anlatan Başkan Türel, bu hizmetlere gölge düşürmeye çalışanlara ‘Kıskanma çalış senin de olsun’ diye seslendi. Manavgat ile ilgili hayallerinin büyük olduğunu belirten Başkan Türel, Manavgat’ın artık bir Avrupa kenti olma yolunda ilerlediğini söyledi.


Akdeniz Bulvarı etap etap trafiğe kapatılıyor Güncel Akdeniz Bulvarı etap etap trafiğe kapatılıyor

Konyaaltı Sahil Yolunda Sealife Otel-Boğaçay Köprüsü arası kuzey ve güney şeridi trafiğe kapatıldı


Palyatif Yatılı Bakım Merkezi Herkese Açık Güncel Palyatif Yatılı Bakım Merkezi Herkese Açık

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’ya kazandırdığı TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi için İl Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzalandı. Başkan Türel, bakım merkezi ile evde bakımı zor, kimsesi olmayan, maddi imkansızlık nedeniyle hastasına bakamayan vatandaşların önemli bir ihtiyacının görüleceğini belirterek, ‘Antalya’da kimse kendini yalnız hissetmeyecek. Bu merkez kimsesizlerin kimi olacak’ dedi.


Saklıkent Kayak Merkezine Artık Ulaşım Çok Kolay Ekonomi/Turizm Saklıkent Kayak Merkezine Artık Ulaşım Çok Kolay

Büyükşehir Belediyesi Antalya’nın en önemli değerlerinden biri olan Saklıkent Kayak Merkezine bugünden itibaren toplu taşıma hizmeti vermeye başladı.


Yerebasmaz: Güncel Yerebasmaz: "Korsan fotoğrafçılığın önüne geçeceğiz"

Antalya Kırtasiyeciler ve Fotoğrafçılar Odası Başkan Adayı Osman Yerebasmaz, korsan fotoğrafçılıktan, sektör dışı işletmelerin kırtasiye ürünleri satarak haksız kazanç sağlamasına kadar önemli konulara değindi. Yerebasmaz,"Göreve gelmemiz durumunda korsan fotoğrafçılığın önüne mutlaka geçeceğiz' dedi.


Antalya’da 28 Aralık - 04 Ocak Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması Güncel Antalya’da 28 Aralık - 04 Ocak Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması

Antalya’da 28 Aralık - 04 Ocak Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması


Antalya Emniyeti'nden uyuşturucu ile mücadele kapsamında tiyatro oyunu Güncel Antalya Emniyeti'nden uyuşturucu ile mücadele kapsamında tiyatro oyunu

Antalya Emniyeti Uyuşturucu ile Mücadele Kapsamında Öğrencilere ve Yetişkinlere Yönelik Tiyatro Oyunu Sahneliyor


Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, mobil temassız ödeme çözümünü devreye aldı Ekonomi/Turizm Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, mobil temassız ödeme çözümünü devreye aldı

Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, 2017’de yaklaşık 2 milyon kartın sağ alt köşesine yerleşti ve Orta Vadeli Program’da “tasarruf artışına katkı sağlamak” amacıyla kendine yer edindi.


 “ANKARA İÇİN DEĞER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” Ekonomi/Turizm “ANKARA İÇİN DEĞER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı İlhan Erdal ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’yı ziyaret etti.


Başkan Gül: Bizim ahlakımızı bozamazlar Kemer Başkan Gül: Bizim ahlakımızı bozamazlar

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Belediyesi Meclisi’nin ocak ayı toplantısında yaşanan tartışmalarla ilgili açıklama yaptı. Kendisine sözlü saldırıda bulunan AKP’li Meclis Üyesi Yunus Nergiz’in sözlerini aynen kendisine iade ettiğini kaydeden Başkan Gül, “ Ahlaksızlıkları ile bizim ahlakımızı bozamazlar” dedi


ANTALYA OSB CUP 2018 BAŞLADI Spor ANTALYA OSB CUP 2018 BAŞLADI

Antalya Organize Sanayi Bölgesi 3’üncü Firmalar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen kura çekim töreni ile başladı.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TAŞERONLARA KADRO SEMİNERİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TAŞERONLARA KADRO SEMİNERİ

Manavgat Belediyesi, Kanun Hükmümde Kararname ile getirilen haklar kapsamında kadroya geçmeye hazırlanan 1645 taşeron işçiye, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde eğitim semineri düzenledi


Çoban: ‘Kahramanlar bitmez’ Güncel Çoban: ‘Kahramanlar bitmez’

Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mustafa Çoban, İzmir Adliye binası önünde 5 Ocak 2017 tarihinde bomba yüklü araçla düzenlenen hain saldırıda, büyük bir faciayı canı pahasına önleyen polis memuru Fethi Sekin’i rahmetle andıklarını belirterek, “Bu memlekette Ömer Halisdemirler, Fethi Sekin gibi kahramanlar bitmez” diye konuştu.


Budak’tan İçişleri Bakanı Soylu’ya: “Uzmanların uyarılarına kulak verin, projeyi iptal edin!” Siyaset Budak’tan İçişleri Bakanı Soylu’ya: “Uzmanların uyarılarına kulak verin, projeyi iptal edin!”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman BUDAK Lara Birlik Plajı’na kruvaziyer liman ve AVM Projesini Meclis gündemine taşıdı.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BAŞARILARIYLA GÜNDEMDE Eğitim AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BAŞARILARIYLA GÜNDEMDE

Eğitim kalitesi, bilimsel çalışmaları, ulusal ve uluslararası alanda elde ettiği başarılarının yanında sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal pek çok etkinlik gerçekleştiren Akdeniz Üniversitesi, bu başarıları ile 2017 yılının basında en çok yer alan Devlet Üniversitesi oldu.


PTT’DEN “BAKLAGİLLER” KONULU 
SÜREKLİ POSTA PULLARI Güncel PTT’DEN “BAKLAGİLLER” KONULU 
SÜREKLİ POSTA PULLARI

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), 5 Ocak 2018 tarihinde “Baklagiller” konulu sürekli posta pullarını tedavüle çıkaracak. Pullarda barbunya, bakla, börülce, fasulye, mercimek ve nohut görsellerine yer verilecek.


HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR Aksu HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, nisan ayında başlayan “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında ziyaretlerine aralık ayında da devam etti.


KEMER, FUTBOL TURİZMİNDE DE VAR! Kemer KEMER, FUTBOL TURİZMİNDE DE VAR!

Kuşadası, Ceyhan, Feriköy, Turhal, Düzyurt, Bornova Yeşilova, Bağcılar, Kemer’de kamp yapıyor. Oflaz Turizm Kemer 1 Bölgesinde yer alan 22 dönümlük Futbol Kompleksi ile gelen takımlara ev sahipliği yapıyor!


TÜM DÜNYADA YÜKSELEN TREND: YURT DIŞINDA EĞİTİM Eğitim TÜM DÜNYADA YÜKSELEN TREND: YURT DIŞINDA EĞİTİM

Hobsons’un 43.000 uluslararası öğrenci adayı üzerinde yaptığı araştırma yurt dışında eğitim ile ilgili çarpıcı sonuçlarıyla dikkat seçiyor.


“KUĞU GÖLÜ” BALESİ BU SEZON İLK KEZ ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “KUĞU GÖLÜ” BALESİ BU SEZON İLK KEZ ANTALYA DOB SAHNESİNDE

P.İ. Çaykovski’nin 1875 yılında Bolşoy Balesi için bestelediği ve Marius Petipa ve Lev İvanov’un klasik koreografileri üzerine Armağan DAVRAN ve Volkan ERSOY’un güncel koreografisi ile Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşacak olan Kuğu Gölü balesi Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından bu sezon ilk kez sahnelenecek.


Kepez’de zekâ yarışacak Eğitim Kepez’de zekâ yarışacak

2017 yılının son gününde istihdama yönelik işbirliği protokolü imzalayan Kepez Belediyesi, yeni yıla da eğitim alanında işbirliği protokolü imzalayarak başladı. İlk kademe öğrencileri için ‘Sen de Bir Dahisin Zeka Oyunları Yarışması’ düzenleniyor.


Elektronik güvenlik pazarının gündemi 2018’de de akıllı teknolojiler Teknoloji/Bilim/İnternet Elektronik güvenlik pazarının gündemi 2018’de de akıllı teknolojiler

Türkiye’de büyüklüğü 1 milyar dolara yaklaştığı tahmin edilen elektronik güvenlik sistemleri pazarında, akıllı çözümlere geçiş 2017’de iyice hız kazandı. Yeni teknolojiler sayesinde ise bu sistemler her zamankinden daha güvenli ve kullanıcı dostu hale geldi.


2018 YILI BİRİNCİ ÇEYREK ELEKTRİK FİYATLARI GERİLEDİ Ekonomi/Turizm 2018 YILI BİRİNCİ ÇEYREK ELEKTRİK FİYATLARI GERİLEDİ

tezgahüstü piyasalarda geçtiğimiz hafta tarife zamlarının beklenenin altında gelmesiyle birlikte 2018 yılı birinci çeyrek elektrik fiyatlarında gerileme yaşandı.


Yeni yılın ilk parkı Fevzi Çakmak Mahallesi’ne Güncel Yeni yılın ilk parkı Fevzi Çakmak Mahallesi’ne

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2018 yılının ilk semt parkı için Fevzi Çakmak Mahallesi’nde çalışmalara başladı.


Makyaj yaparken ya da gülerken ağrı oluşuyorsa… Sağlık/Kadın Makyaj yaparken ya da gülerken ağrı oluşuyorsa…

Yoksa sizin de mi yüzünüz elektrikleniyor? Karıncalar geziyor ya da durmaksızın hançer saplanıyor gibi mi hissediyorsunuz? Zaman zaman yüzünüzdeki oluşan bu durumdan şikayet ediyor ve üstelik 40 yaşın üzerindeyseniz sorunu biraz daha ciddiye almanız gerekiyor.


KUMLUCA’NIN İLK GES’İ CW ENERJİ’DEN Kumluca KUMLUCA’NIN İLK GES’İ CW ENERJİ’DEN

Antalya ili Kumluca ilçesinin ilk GES’i Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji tarafından yapıldı.


FİNİKELİ MİNİKLERE MODERN PARKLAR Finike FİNİKELİ MİNİKLERE MODERN PARKLAR

Finike Belediyesi tarafından ilçe genelinde 2014 yılından bu yana 150 çocuk ve spor parkı kuruldu. Son model oyuncakların yer aldığı parklar ile mutlu olan çocukların güvenliği için ise yeni kurulan tüm parkların zemini kaliteli kauçuk malzeme ile kaplandı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71132 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...