Pazar, 25 Ağustos 2019
Ekolojik Kreş'te veliler ve eğitmenler bir araya geldi Döşemealtı Ekolojik Kreş'te veliler ve eğitmenler bir araya geldi

Döşemealtı Belediyesi Başkanı Turgay Genç’in vizyon projeleri arasında yer alan ve geçtiğimiz hafta eğitim öğretime başlayan Antalya’nın ilk Ekolojik Kreşi’nde veliler ve öğretmenler kaynaşma toplantısında bir araya geldi.


Aktüel Arkeoloji Dergisi’nden Özel Antalya Sayısı raflarda... Kültür/Sanat Aktüel Arkeoloji Dergisi’nden Özel Antalya Sayısı raflarda...

Aktüel Arkeoloji Dergisi’nden Özel Antalya Sayısı “Bir Yeryüzü Cenneti Antalya” İngilizce baskısıyla raflarda.


Muratpaşa çalışanları ‘İlk Yardım’ sertifikalarını aldı Güncel Muratpaşa çalışanları ‘İlk Yardım’ sertifikalarını aldı

Muratpaşa Belediyesi’nde Türk Kızılayı Antalya Şubesi’nin düzenlediği ilk yardım kursuna katılan belediye personeli sertifikalarını Başkan Ümit Uysal’dan aldı.


Yüzbaşı Ertuğrul Aker için anma programı Güncel Yüzbaşı Ertuğrul Aker için anma programı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal ve Akdeniz Gençlik Sanat Araştırma ve Eğitim Derneği (AKSAN) Başkanı Mehmet Rıza Ünlü, deniz uçağı gemisini topçu atışlarıyla batırarak dünya savaş tarihine geçen Yüzbaşı Mustafa Ertuğrul Aker’in 56’ncı ölüm yıldönümü dolayısıyla düzenlenecek anma programı için biraraya geldi.


Sanal paradan sonra şimdi de sanal kalpazanlar çıktı Teknoloji/Bilim/İnternet Sanal paradan sonra şimdi de sanal kalpazanlar çıktı

Siber suçlular bir taraftan geniş kitleleri etkileyen WannaCryptor gibi yıkıcı siber saldırılar gerçekleştirirken, diğer taraftan daha az yıkıcı, daha gizli ve çoğunlukla kârlı başka operasyonlar da sürdürüyorlar.


MLP CARE ÜÇ YENİ İNME MERKEZİ AÇTI Sağlık/Kadın MLP CARE ÜÇ YENİ İNME MERKEZİ AÇTI

MLP Care özel tedavi gerektiren ve toplumda görülme sıklığı yoğun olan hastalıklara yönelik merkezlerine “BAVİM - Beyin Anjiyografisi ve İnme Merkezi” tedavi ağını ekledi.


Başkan Tütüncü pazar denetiminde Güncel Başkan Tütüncü pazar denetiminde

Pazar alanlarında halkla buluşup denetimler gerçekleştiren Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, hem esnafın hem de Kepezlilerin memnuniyetini ölçüyor.


Haftada 500 gramdan fazla et tüketmeyin! Sağlık/Kadın Haftada 500 gramdan fazla et tüketmeyin!

En iyi protein kaynaklarından biri olan et, ihtiyaçtan fazla tüketildiğinde beklenmedik problemlere neden oluyor.


Düzenli yürüyüşün sağlığa 7 büyük faydası Sağlık/Kadın Düzenli yürüyüşün sağlığa 7 büyük faydası

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verileri; dünya nüfusunun yüzde 23’ünün hareketsiz yaşam sürdüğüne ve bu durumun tüm ölüm nedenleri arasında 4. sırada yer aldığına işaret ediyor. Bunun nedeni ise hareketsizliğin obezite, koroner kalp hastalığı, diyabet, hipertansiyon, metabolik sendrom, kemik erimesi, meme ile kalın bağırsak kanseri gibi hayatı tehdit eden sağlık problemlerine yol açabilmesi.


İŞİTME KAYBINA UĞRAYANLAR BİYONİK KULAK İLE DUYACAK Sağlık/Kadın İŞİTME KAYBINA UĞRAYANLAR BİYONİK KULAK İLE DUYACAK

Dünyada her bin insandan biri işitme engelli olarak doğuyor ve aynı oranda insanda hayatının ilerleyen dönemlerinde sağırlık gelişebiliyor. Ancak günümüzdeki teknolojilerle geliştirilen tıbbi cihazlar, artık işitme duyusunu geri kazandıracak ve bir duyunun yerini alabilecek çözümler sunuyor.


Kanatlı sektörü, Japonya ile 2023 hedeflerine kanatlanacak Kanatlı sektörü, Japonya ile 2023 hedeflerine kanatlanacak

Türk Kanatlı Sektörü, yıllık 3 milyar dolar kanatlı eti ithal eden Japonya’ya ihracata başlayacak olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşıyor. Türk Kanatlı sektöründen 24 firma, Japonya’ya ihracat için vize aldı.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN GÜLLÜK CADDESİ’NE SICAK ASFALT Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN GÜLLÜK CADDESİ’NE SICAK ASFALT

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kent ticaretinin nabzının attığı Güllük Caddesi’nde bozulan yollara sıcak asfalt dökerek ulaşımı modern hale getirdi


ANTALYA’DA ULAŞIM DAHA İYİ OLACAK Güncel ANTALYA’DA ULAŞIM DAHA İYİ OLACAK

Antalya Ulaşım Koordinasyon Toplantısı, Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlığında gerçekleştirildi. Vali Karaloğlu, Antalya’nın ulaşımının yarınının bugünden daha iyi olacağını söyledi.


EİB'den Eylül ayında 978 milyon dolarlık ihracat Ekonomi/Turizm EİB'den Eylül ayında 978 milyon dolarlık ihracat

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB) Eylül ayında 978 milyon 238 bin dolar ihracat gerçekleştirdi. 2016 yılı Eylül ayında 893 milyon 418 bin dolar dövizi Türkiye’ye kazandıran Egeli İhracatçılar, 2016 yılı Eylül ayına göre ihracatlarını yüzde 9 geliştirdi.


DERBİDE GÜLEN TARAF MANAVGAT BELEDİYESPOR Manavgat DERBİDE GÜLEN TARAF MANAVGAT BELEDİYESPOR

SPOR Toto Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7'nci Grup'ta mücadele eden Manavgat Belediyespor, Evrenseki Stadı’nda Manavgatspor’u 2-0 mağlup ederek Manavgat derbisinde gülen taraf oldu


 AVRUPA'NIN EN GENÇ ÜLKESİ TÜRKİYE Güncel AVRUPA'NIN EN GENÇ ÜLKESİ TÜRKİYE

Türkiye’nin, yüzde 8,3'lük yaşlı nüfus oranıyla Avrupa'nın en genç nüfuslu ülkesi olduğu ortaya çıktı. Interpress’in konuyla ilgili yapmış olduğu incelemeye göre, bu oranın Fransa’da yüzde 19, Almanya ve Yunanistan’da yüzde 21 ve İtalya’da ise yüzde 22 olduğu belirlendi.


 REKLAM HARCAMALARI ARTTI, EN YÜKSEK PAYI TELEVİZYON ALDI Ekonomi/Turizm REKLAM HARCAMALARI ARTTI, EN YÜKSEK PAYI TELEVİZYON ALDI

2017 yılının ilk altı ayında toplam reklam harcamalarının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 4,88 artarak 3 milyar 840 milyon TL’ye ulaştığı belirlendi.


BUDAK VARLIK FONU İLANLARINI SORDU Siyaset BUDAK VARLIK FONU İLANLARINI SORDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Varlık Fonu’na geçen kurumların ilan ve reklam harcamalarını TBMM’ye taşıyarak, “Varlık Fonu, ‘yandaş basına’ ne kadar kaynak sağladı? Kamu olanaklarının belli basın kuruluşlarının desteklenmesi, bazı basın kuruluşlarının da cezalandırılması için kullanıldığı algısı, basın özgürlüğü ile bağdaşır bir durum değildir” dedi.


BANKA VE GÜNLÜK ÖDEMELERİ MOBİLDEN YAPIYORUZ Teknoloji/Bilim/İnternet BANKA VE GÜNLÜK ÖDEMELERİ MOBİLDEN YAPIYORUZ

Bankacılık işlemleri ve günlük ödemelerde mobil cihazların kullanımının hem Avrupa’da hem de Türkiye’de artış gösterdiği gözlemlenirken, Interpress’in Visa tarafından düzenlenen “2017 Dijital Ödemeler Araştırması” raporundan elde ettiği bilgilere göre firmanın Türk mobil kullanıcılarının yüzde 90’ının bankacılık işlemlerini ve günlük ödemelerini yapmak için mobil cihazlarını kullandığı tespit edildi.


MANAVGAT SOKAKLARINA HAYAT GELDİ Manavgat MANAVGAT SOKAKLARINA HAYAT GELDİ

Manavgat Belediyesi tarafından yeniden düzenlemesi yapılarak kente kazandırılan Mithatpaşa ve Gülveren Caddeleri, “Sokakta Hayat Var Festivali” ile açıldı.


İSTEK'te 9.Geleneksel “Buluşalım-Tanışalım-Yarışalım” Spor Şenliği Eğitim İSTEK'te 9.Geleneksel “Buluşalım-Tanışalım-Yarışalım” Spor Şenliği

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Okul Öncesi Hz/A, Hz/B, Hz/C, Hz/D ve Hz/E sınıfı öğrencileri, aileleri ile 9. Geleneksel “Buluşalım-Tanışalım-Yarışalım” spor şenliğinde bir araya geldi.


YENİ SEZONA HANGİ KANAL NE KADAR KONUŞULARAK GİRDİ? Güncel YENİ SEZONA HANGİ KANAL NE KADAR KONUŞULARAK GİRDİ?

Televizyon ekranlarında her sene olduğu gibi Eylül-Ekim arası dönemin gelmesiyle beraber büyük bir hareketlilik yaşanıyor. Diziler sezon finallerinin ardından yeni sezonlarıyla izleyiciyle buluşurken yeni yapımlar da start almaya başlıyor.


Kepez deplasmandan ‘MUT’lu döndü Spor Kepez deplasmandan ‘MUT’lu döndü

Bölgesel Amatör Ligin ikinci haftasında Kepez Belediyespor zorlu rakibi Mut İdmanyurdu’na konuk oldu. 

Kepez’in Altın Kramponları rakibini 1-0 mağlup ederek, deplasmandan mutlu ayrıldı.


ALAYLI’YA SICAK ASFALT Aksu ALAYLI’YA SICAK ASFALT

Her mahalleyi sıcak asfalt ile tanıştırmaya çalışan Aksu Belediyesi Alaylı Mahallesinde çalışma başlattı.


Amazon eczane pazarına girmeyi mi planlıyor? Teknoloji/Bilim/İnternet Amazon eczane pazarına girmeyi mi planlıyor?

Perakende ve teknoloji devi Amazon, şimdi de eczane pazarına girmeyi planlıyor. Amazon’un ilaç işine girmeyi düşündüğünün söylentisi bile ABD’de, ilaç tedarik zincirinde dalgalanmalara neden oldu.


Kızılay, Yemen’deki Türk köyüne yardım götürdü Kızılay, Yemen’deki Türk köyüne yardım götürdü

Çatışmaların halen devam ettiği, sivillerin güvenli gıdaya ve insani yardım malzemelerine ulaşmakta zorluk çektiği Yemen’e yakın süre önce 11 bin ton yardım malzemesi sevk eden Kızılay, daha önce kimseden yardım almamış bölgelere ulaştı. Bunlar arasında bir de Türk köyü bulunuyor.


Başkan Böcek’e, Dere’den teşekkür..
. Güncel Başkan Böcek’e, Dere’den teşekkür..
.

Antalya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Adlıhan Dere, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e, Ahilik Haftası etkinliklerine verdiği destekten dolayı teşekkür etti.


Kemer’de bisikletsiz çocuk kalmayacak Kemer Kemer’de bisikletsiz çocuk kalmayacak

Bugüne kadar ilçedeki 3 bin çocuğu bisikletle kavuşturan Kemer Belediyesi, bu eğitim yılında da 835 öğrenciye bisiklet hediye edecek. Bir hafta boyunca devam edecek bisiklet dağıtımı Göynük ve Beldibi’nden başladı. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Tüm öğrencilere bisiklet ve tablet hediye eden ilk ve tek belediyeyiz” dedi.


Başkan Gül aşure dağıttı Kemer Başkan Gül aşure dağıttı

Kemer Belediyesi, Muharrem Ayı kutlamaları kapsamında Aşure Günü’ne özel bir etkinlik düzenledi. Kemer Halk Pazarı’na kurulan stantta Başkan Mustafa Gül, aşureyi bizzat kendi dağıttı.


Başkan Uysal’dan 29 Ekim için tarihi çağrı Güncel Başkan Uysal’dan 29 Ekim için tarihi çağrı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Cumhuriyet Bayramı’nı 28 Ekim Cumartesi Konyaaltı Varyantı’ndan başlayacak fener alayıyla Cumhuriyet Meydanı’nda kutlayacaklarını söyledi. Başkan Uysal, kutlamalara istisnasız herkesi davet ederken, “28 Ekim günü yapacağımız kutlamalarda birlik ve beraberliği sağlayabilirsek 29 Ekim’de de sağlayabiliriz” dedi.


LİKYA YOLU ULTRA MARATONU SONA ERDİ Spor LİKYA YOLU ULTRA MARATONU SONA ERDİ

Türkiye’de düzenlenen ilk “Ultra Maraton” olma özelliğine sahip “Likya Yolu Ultra Maratonu” 1 Ekim tarihinde sonra erdi. Yerli ve yabancı toplam 297 sporcunun katıldığı Fethiye Ölüdeniz’den başlayan maraton Antalya Çıralı’da bitti.


GÜBRETAŞ Değerlendirme Toplantıları Antalya’da yapıldı Ekonomi/Turizm GÜBRETAŞ Değerlendirme Toplantıları Antalya’da yapıldı

GÜBRETAŞ’ın Türkiye genelindeki önemli satış paydaşı bayiler ve Tarım Kredi Kooperatifi yetkililerinin katılımıyla düzenlenen Değerlendirme Toplantısı, Antalya’da gerçekleştirildi.


İNSAN SERMAYESİNİN DEĞERİ GİDEREK ARTIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet İNSAN SERMAYESİNİN DEĞERİ GİDEREK ARTIYOR

Artan otomasyon ve robotların iş hayatındaki rolünün güçlenmesine paralel olarak insanların iş süreçlerinden dışlanacağı kaygıları da artıyor. Ancak insan kaynakları ve organizasyonel danışmanlıkta dünyanın önde gelen grubu olan Korn Ferry yaptığı bir araştırmayla, teknolojiye göre çok daha ağır basacak olan insan sermayesinin 2030’da 1.2 katrilyon dolara çıkacağını ortaya koydu.


Balgamınızın rengi ne anlama geliyor? Sağlık/Kadın Balgamınızın rengi ne anlama geliyor?

Balgam (mukus) farklı renklerde olabilir; beyaz, sarı, yeşil, kırmızı, kahverengi, siyah. Peki balgamınızın rengi ne anlama geliyor? Balgamınızın rengi akciğerler ve solunum sisteminin diğer organlarla olan ilişkisi hakkında bir çok bilgi verir.


FUTBOLUN EKONOMİSİ İLK KEZ TARTIŞILACAK Spor FUTBOLUN EKONOMİSİ İLK KEZ TARTIŞILACAK

5 MİLYAR TL’LİK FUTBOL ENDÜSTRİSİ TEK ÇATI ALTINDA BULUŞUYOR


KİMYA İHRACATINDA ZİRVE ABD’NİN… KİMYA İHRACATINDA ZİRVE ABD’NİN…

Kimya sektörü ihracatta yakaladığı yükseliş ivmesini Eylül ayında da sürdürdü. İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) verilerine göre; Eylül ayında kimya ihracatı geçtiğimiz yılın aynı ayına göre yüzde 16,77 artarak 1 milyar 283 milyon dolara ulaştı. Sektörün dokuz aylık dönemdeki ihracatı ise yüzde 15,34 artış ile 11 milyar 886 milyon dolara yükseldi. Eylül ayında en çok ihracat gerçekleştirilen ülkeler sıralamasında zirveye ABD oturdu.


Çocukları Mevsim Geçişlerinde Yakalayan 5 Hastalık Sağlık/Kadın Çocukları Mevsim Geçişlerinde Yakalayan 5 Hastalık

Güneşli günlerin azalması, havaların soğumasıyla birlikte kapalı ortamlarda daha fazla bulunuyor, dışarıda daha az vakit geçiriyoruz. Grip, nezle gibi salgın hastalıklarla mücadele ediyor, bağışıklık sistemimizi güçlendirmenin yollarını arıyoruz. Ancak çocuklar, mevsim geçişlerinde, yetişkinlerden daha fazla risk altındalar.


ATAY USLU'DAN TBMM AÇILIŞI MESAJI Siyaset ATAY USLU'DAN TBMM AÇILIŞI MESAJI

Türkiye Büyük Millet Meclisi 1 Ekim Pazar Günü yeni yasama dönemine başladı. Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, meclisin yeni yasama dönemi ile ilgili olarak bir mesaj yayınladı.


KOMİK OPERA “YAŞA SEN ANNE”  ANTALYA’YA VEDA EDİYOR Kültür/Sanat KOMİK OPERA “YAŞA SEN ANNE” ANTALYA’YA VEDA EDİYOR

Gaetano Donizetti’nin “Viva la Mamma” olarak bilinen “komik opera-opera buffa” türündeki yapıtı Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 05 Ekim Perşembe Saat: 20.00’de ve 07 Ekim Cumartesi saat: 15.00’te “Yaşa Sen Anne” ismiyle son kez sahnelenecek.


Büyükşehir Belediyesi Alanya’ya 30 dönümlük park yapacak Alanya Büyükşehir Belediyesi Alanya’ya 30 dönümlük park yapacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’ya 30 dönümlük bir kent parkı kazandıracak. İçinde narenciye bahçesi, spor ve oyun alanları, ekolojik göletin yer alacağı park Alanya’ya nefes aldıracak.


Cem evinin projesi yapılıyor Güncel Cem evinin projesi yapılıyor

Muharrem ayı nedeniyle iftar yemeği düzenlenen Pir Sultan Abdal Kültür Derneği Altınova Şubesi'ni ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, tapu sorununun çözüldüğü yeni cem evinin projesine başlandığını müjdelediAnkutsan A.Ş zirveye doğru
 Ekonomi/Turizm 
Ankutsan A.Ş zirveye doğru


Tamamı yerli sermayesi ile ANKUTSAN AŞ, Anadolu Kaplanları listesinde 500 firması arasında 436’ncı sıradan 350’nci sıraya yükseldi


ANTALYA, ÇİMENTO SEKTÖRÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK Ekonomi/Turizm ANTALYA, ÇİMENTO SEKTÖRÜNE EV SAHİPLİĞİ YAPACAK

“TUTUMLU İNOVASYON” TÜRKİYE VE DÜNYA ÇİMENTO SEKTÖR TEMSİLCİLERİ TARAFINDAN MASAYA YATIRILACAK


İki gözünüz de aynı mı görüyor? Sağlık/Kadın İki gözünüz de aynı mı görüyor?

Gözleri dış etkenlerden koruyan ve günlük fonksiyonlarına sorunsuz bir şekilde devam etmelerini sağlayan göz kapakları, göz sağlığının korunması açısından büyük bir rol üstleniyor.


Başlama vuruşunu Başkan Uysal yaptı Spor Başlama vuruşunu Başkan Uysal yaptı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Kuaförler ve Manikürcüler Odası’nın geleneksel futbol turnuvasının başlama vuruşunu yaptı.


Muratpaşa dünyaya örnek Güncel Muratpaşa dünyaya örnek

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Rus kültürünün tanıtıldığı Yöreler Renkler Festivali’nin kapanış gecesinde “Üzerinde uzlaşamayacağımız hiçbir alan yoktur. Yeter ki, kültüre, sanata, insana, her şeye kıymet verilsin. Biz de Muratapşa’da bunu ne kadar hayata geçirirsek o kadar dünyaya güzel bir örnek sunmuş oluruz” diye konuştu.


Üniversitelilerin hayalleri beşinci kez yarışıyor Eğitim Üniversitelilerin hayalleri beşinci kez yarışıyor

‘Hayal Edin Gerçekleştirelim’ yarışmasının beşinci dönemi başlıyor. Üniversitelilerin Çevre, Eğitim, Findeks Finansal Okuryazarlık, Kültür- Sanat, Sağlık ve Spor ile Toplumsal kategorilerindeki sosyal sorumluluk proje fikirleriyle yarıştığı ‘Hayal Edin Gerçekleştirelim’e 2 Ekim 2017 tarihinden itibaren başvurulabiliyor.


EMZİRİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 10 PÜF NOKTASI Sağlık/Kadın EMZİRİRKEN DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN 10 PÜF NOKTASI

Anne sütünün ve emzirmenin hem anne hem de bebek için faydaları saymakla bitmiyor. Bebeğin ilk altı ay ihtiyacı olan protein, yağ, demir, vitamini içeren ideal bir besin kaynağı anne sütü ile karşılanıyor.


Bu kış hastalanmayın, doğal C vitamini narenciye yüzde 23 daha az... Ekonomi/Turizm Bu kış hastalanmayın, doğal C vitamini narenciye yüzde 23 daha az...

Bu kış hastalanmayın.. Zira doğal vitamin deposu, C vitamini kaynağı narenciye ürünleri geçen yıla göre yüzde 23 daha az. 2017/18 sezonu Ege Bölgesi Narenciye Rekoltesi 428 bin 493 ton olarak tespit edildi. Geçen sezon ise narenciye rekoltesi 555 bin 149 ton idi.


Döşemealtı Belediyesi sathi kaplama aracı aldı Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi sathi kaplama aracı aldı

Döşemealtı Belediyesi yatırımlarına bir yenisini daha ekleyerek Antalya’nın en donanımlı kombi tipi sathi kaplama aracını aldı. Yaklaşık 500 bin lira değerinde ki sathi kaplama aracı ile zamandan ve yakıt tüketiminden önemli oranda tasarruf sağlanacak.


Başkan Böcek, Muharrem ayında lokma dağıttı Güncel Başkan Böcek, Muharrem ayında lokma dağıttı

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Alevi Kültür Dernekleri Konyaaltı Şubesi ve Karatepe Mahallesi Kültür ve Dayanışma Yaşatma ve Yardımlaşma Derneği üyelerine lokma dağıttı.


Dere’den Tütüncü’ye teşekkür Güncel Dere’den Tütüncü’ye teşekkür

Ahilik haftası nedeniyle Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’ye teşekkür ziyareti gerçekleştiren AESOB Başkanı Dere, Kepez esnafının mutlu olduğunu söyledi.


PTT’DEN DÜNYA POSTA GÜNÜ’NE ÖZEL MEKTUP KAMPANYASI  Güncel PTT’DEN DÜNYA POSTA GÜNÜ’NE ÖZEL MEKTUP KAMPANYASI

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), 9 Ekim Dünya Posta Günü’nü mektup kampanyası ile kutluyor.


MEME KANSERİNDE DOĞRU SANILAN 8 YANLIŞ Sağlık/Kadın MEME KANSERİNDE DOĞRU SANILAN 8 YANLIŞ

Meme kanseri kadınlarda en sık görülen kanser türü. Dünyada her yıl yaklaşık 2 milyon kadına meme kanseri tanısı konuyor.


MÜSİAD Vizyoner’17 Türkiye’nin Geleceğini Şekillendirecek Ekonomi/Turizm MÜSİAD Vizyoner’17 Türkiye’nin Geleceğini Şekillendirecek

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (MÜSİAD) iki yılda bir düzenlediği MÜSIAD Vizyoner Sektörler Zirvesi, 11-12 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Wow Convention Center’da gerçekleştirilecek.


Dijital ekranlar iş kazalarını yüzde 20 azaltıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Dijital ekranlar iş kazalarını yüzde 20 azaltıyor

Dinamik içerikli dijital ekranlar, şirket içindeki beyaz-mavi yakalılar ve üretim hattında çalışanlara da hizmet vermeye başladı. Şirketlere kurup yönettikleri dijital ekranların çalışanları bilgilendirip motive ettiğini belirten Sistem 9 Genel Müdür Yardımcısı Suzi Baharti “Dijital ekranlar iş kazalarının önlenmesine de yardımcı olan yeni nesil bir iletişim aracıdır” diyor.


İş yeri hekimleri de e-imza kullanacak Sağlık/Kadın İş yeri hekimleri de e-imza kullanacak

Sosyal Güvenlik Kurumu’nun verilerine göre, Türkiye’deki eczanelerde kullanılan e-imzalı reçete oranı yüzde 82,32. SGK anlaşmalı tüm kamu ve özel sağlık kuruluşlarında e-reçete kullanımının resmi olarak yürürlüğe girmesinin ardından, iş yeri hekimleri de yıl sonuna kadar e-reçete uygulamasına dahil olacak.


 Başkan Gül’den anlamlı hediye Kemer Başkan Gül’den anlamlı hediye

Atatürk heykeli ıslanmasın diye şemsiye tuttular, Türkiye’nin gururu oldular


Tütüncü’den ‘Bilişim sınıfı’ desteğine devam Eğitim Tütüncü’den ‘Bilişim sınıfı’ desteğine devam

Habibler Ortaokulu’nda 19. bilişim sınıfını açan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Kimi belediye başkanları, yol açmaktan, binalar yükseltmekten ve bir araziyi imara açmaktan ondan mutlu olur. Ama ben hepsinden ziyade çocuklarımız mutlu olunca mutlu oluyorum” dedi.


TÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK GELİRE SAHİP İLİ ANKARA OLDU Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’NİN EN YÜKSEK GELİRE SAHİP İLİ ANKARA OLDU

Türkiye’de geçtiğimiz yıl itibariyle en yüksek gelir Ankara’da görülürken, gelir dağılımındaki eşitsizliğin en düşük tespit edildiği bölge ”Zonguldak, Karabük, Bartın” ve “Erzurum, Erzincan, Bayburt” oldu.


MFÖ YAĞMURA ALDIRMADAN ŞARKILARINI SESLENDİRDİ Kültür/Sanat MFÖ YAĞMURA ALDIRMADAN ŞARKILARINI SESLENDİRDİ


Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği sonbahar turnesi kapsamında Türk pop müziğinin efsane grubu MFÖ, cumartesi akşamı Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda sahne aldı.


Ebru Türel, ev ziyaretleri yapıyor, sorunları çözüyor Güncel Ebru Türel, ev ziyaretleri yapıyor, sorunları çözüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi kimsesizlerin kimi, dar gelirli ve ihtiyacı olan vatandaşların yanında olmaya devam ediyor.


Başkan Uysal, ‘Yöreler Renkler hemhal olabilmenin festivalidir’ Güncel Başkan Uysal, ‘Yöreler Renkler hemhal olabilmenin festivalidir’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yöreler Renkler Festivali’nin Karadeniz Gecesi’nde “Bütün çelişkiler, bütün ayrımlar boş. Bir bedende buluştuk Muratpaşa’yı oluşturdu. Gerisi hikaye. Bu anlayışla Yöreler Renkler de aynı kazanda hemhal olabilmenin festivalidir” diye konuştu.


Muratpaşa’da kum oyun alanları değişiyor Güncel Muratpaşa’da kum oyun alanları değişiyor

Muratpaşa Belediyesi, çocukların el becerilerini geliştiren, hayal kurma yeteneklerini arttıran, ortak karar almayı öğreten parklardaki kum oyun alanlarında değişime gidiyor. Oyun gruplarını altında serilen kum daha sağlıklı 3 milimetrelik yıkanmış kırmızı kumla değiştiriyor.


Edirnespor’dan Hamamcıoğlu’na ziyaret Güncel Edirnespor’dan Hamamcıoğlu’na ziyaret

Antalya'da gerçekleştirilen Federasyon Kupası'na katılan Edirne Belediyesi Edirnespor kadın basketbol takımı, MMO Antalya Şubesi’ni ziyaret etti.


PTT’YE “ALTIN PUL” ÖDÜLÜ Güncel PTT’YE “ALTIN PUL” ÖDÜLÜ

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.) filateli alanındaki uluslararası başarılarına bir yenisini daha ekledi. Avrupa Kamu Posta İşletmecileri Birliği (PostEurop) tarafından bu yıl “Kaleler” temasıyla düzenlenen “En İyi Avrupa Pulu” yarışmasına katılan PTT A.Ş, üzerinde Kars Kalesi görselinin yer aldığı pulla birinciliği elde etti.


GÜVENLİĞİ OLAN SİTELERDEKİ HIRSIZLIK VE ZARARLARDAN SİTE YÖNETİMLERİ DE SORUMLU OLDU! Güncel GÜVENLİĞİ OLAN SİTELERDEKİ HIRSIZLIK VE ZARARLARDAN SİTE YÖNETİMLERİ DE SORUMLU OLDU!

Bakırköy Tüketici Mahkemesi, güvenlikli sitelerde yaşanan hırsızlıklara ilişkin emsal bir karar verdi.


Muratpaşa’da ayrı gayri yok Güncel Muratpaşa’da ayrı gayri yok

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yöreler Renkler Festivali’nin Güneydoğu Anadolu Gecesi’nde Muratpaşa’da tüm sivil toplum örgütleriyle ortak aklı inşa etmeye çalıştıklarını belirterek, “Hiçbir ayrımız gayrımız yok” dedi.


 550 öğrenciye tablet dağıtıldı Kemer 550 öğrenciye tablet dağıtıldı

Kemer Belediyesi 9 yıldır sürdürdüğü proje kapsamında, bu yıl da 550 öğrenciye tablet hediye etti. Öğrencilerin hediyelerini Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, eşi Neşe Gül, başkan yardımcıları, meclis üyeleri ve birim müdürleri teslim etti. Törende konuşan Başkan Gül, “Türkiye’de ilklerin belediyesiyiz” dedi.


Güncel "Antalyalıları Cumhuriyet Bayramı’nda Cumhuriyet Meydanı’na Milletin Meydanına davet ediyoruz"

Antalya Muratpaşa Belediyesi’nin 29 Eylül 2017 tarihli 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlaması ile ilgili yaptığı açıklamaya ilişkin Antalya Büyükşehir Belediye Başkanlığı'ndan da bir açıklama yapıldı.


Alanya Bölge Trafik İstasyon Amirliği’nin Yeni Hizmet Binası İçin Protokol İmzalandı Alanya Alanya Bölge Trafik İstasyon Amirliği’nin Yeni Hizmet Binası İçin Protokol İmzalandı

Alanya Bölge Trafik İstasyon Amirliği’nin Yeni Hizmet Binası İçin Protokol İmzalandı


Otogarda Yakalanan Ceza Evi Firarisi Cezaevine Teslim Edildi Güncel Otogarda Yakalanan Ceza Evi Firarisi Cezaevine Teslim Edildi

Antalya'da Otogarda Yakalanan Ceza Evi Firarisi Cezaevine Teslim Edildi


Antalya'ya gelen bir araçta 17 bin 320 Paket Gümrük Kaçağı Sigara Ele Geçirildi Güncel Antalya'ya gelen bir araçta 17 bin 320 Paket Gümrük Kaçağı Sigara Ele Geçirildi

Antalya'ya Gelen Bir Araçta Piyasaya Sürülmek Üzere 17.320 Paket Gümrük Kaçağı Sigara Ele Geçirildi


Bankadan Para Çeken Arkadaşını Gece Darp Ederek Yağmalayan 2 Şüpheli Yakalandı Güncel Bankadan Para Çeken Arkadaşını Gece Darp Ederek Yağmalayan 2 Şüpheli Yakalandı

Bankadan Para Çeken Arkadaşını Gece Darp Ederek Yağmalayan 2 Şüpheli Yakalandı


Parklarda Uyuşturucu Madde Satan Şahıslara Yönelik Yapılan Operasyonda 6 Şüpheli Yakalandı Güncel Parklarda Uyuşturucu Madde Satan Şahıslara Yönelik Yapılan Operasyonda 6 Şüpheli Yakalandı

Parklarda Uyuşturucu Madde Satan Şahıslara Yönelik Yapılan Operasyonda 6 Şüpheli Yakalandı


SERİK’İN PROJELERİ İLDE KONUŞULDU Serik SERİK’İN PROJELERİ İLDE KONUŞULDU

AK Parti Antalya İl Başkanlığı toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya katılan Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık Serik’te yaptığı çalışmaları ve yapacağı projeleri anlattı.


MHP Antalya İl Yönetimi Antalya’ya çıkartma yaptı Siyaset MHP Antalya İl Yönetimi Antalya’ya çıkartma yaptı

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri dün eş zamanlı olarak 7 ilçede mahalleri gezerek vatandaşı dinledi.


3’üncü etap raylı sisteme Başbakan onayı Güncel 3’üncü etap raylı sisteme Başbakan onayı

Başbakan Binali Yıldırım, Antalya Büyükşehir Belediyesi 3. Etap Raylı Sistem Projesi ile ilgili Yüksek Planlama Kurulu Kararı’nı imzaladı. Böylece mega projenin Antalya’ya kazandırılmasının önünde hiçbir engel kalmadı. Varsak- Meltem arasındaki toplam 26 kilometrelik üçüncü etabın inşaatına yılbaşından önce başlanılması hedefleniyor.


Gloria Ironman 70.3 Turkey’de geri sayıma geçildi Spor Gloria Ironman 70.3 Turkey’de geri sayıma geçildi

13-15 Ekim tarihleri arasında Antalya’da üçüncü kez düzenlenecek olan, Gloria IRONMAN 70.3 Turkey’de geri sayım başladı. Yarış ile ilgili Gloria Sports Arena Proje Yöneticisi ve Özaltın Holding Yönetim Kurulu Üyesi Elif Özdemir Antalya yerel basınını bilgilendirdi.


Hız ve aksiyon yarışı nefes kesti Spor Hız ve aksiyon yarışı nefes kesti

Antalya Büyükşehri Belediyesi ve Red Bull Global’ın işbirliği ile bu yıl 8’incisi düzenlenen ‘Red Bull Sea To Sky Enduro Motosiklet Yarışı’ Kemer Kındıl Çeşme Sahili’ndeki plaj etabı ile start aldı.


Tatil.com, Antalyaspor'un resmi sponsoru oldu Spor Tatil.com, Antalyaspor'un resmi sponsoru oldu

Turizm ve futbol dünyasının önde gelen isimleri güçlerini birleştiriyor... Türkiye'nin ilk online tur operatörü olarak MetGlobal Group bünyesinde turizm dünyasına adını yazdıran Tatil.com, Spor Toto Süper Lig temsilcisi Antalyaspor'un resmi sponsoru oldu.


Yeni dönem İsmail Saymaz’la başladı Kültür/Sanat Yeni dönem İsmail Saymaz’la başladı

Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlendiği Popüler Kültür Konuşmaları’nın konuğu olan gazeteci – yazar İsmail Saymaz, Türkiye’de IŞİD örgütlenmesi ve eylemlerini mercek altına aldığı kitabı Türkiye’de IŞİD’in 6 Ekim’de okuyucuyla buluşacağını söyledi.


Başkan Böcek’in en zor görevi… Güncel Başkan Böcek’in en zor görevi…

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, “25 yıllık dostum, kardeşimdi” dediği Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Konyaaltı Belediyesi Meclis Üyesi Taner Cihantimur için son görevini yerine getirdi.


Kepez’de ‘Oyuncak müzesi’ coşkusu Güncel Kepez’de ‘Oyuncak müzesi’ coşkusu

Kepez Belediyesinin, Dokumapark’a kazandırdığı ve dünyanın en güzel müzelerinden biri olmaya aday Anadolu Oyuncak Müzesi, Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu ve Adalet Bakanı Gül’ün de katıldığı görkemli bir törenle hizmete açıldı.


Meydan Kavşağı’nda düzenleme çalışması Güncel Meydan Kavşağı’nda düzenleme çalışması

Ali Çetinkaya Caddesi’nde Kentsel Tasarım Projesi Başlıyor... Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ali Çetinkaya Caddesi Kentsel Tasarım Projesi Yapım işi kapsamında Meydan Kavşağı’nda düzenleme çalışması başlattı. Çalışmalar dört etap halinde gerçekleştirilecek.


Frida Kahlo’nun fotoğrafları ziyarete açıldı Kültür/Sanat Frida Kahlo’nun fotoğrafları ziyarete açıldı

Büyükşehir Belediyesi ve Meksika Büyükelçiliği işbirliğiyle düzenlenen Frida Kahlo ve Diego Rivera’nın fotoğraflarından oluşan sergi, AKM fuaye alanında açıldı. Çağdaş Meksika Filmleri Festivali kapsamında açılan sergi 6 Ekim’e kadar ziyarete açık kalacak.


ENÇ “YAZ BOYU TATİL KÖYLERİNDE DEĞİL MİLLETİN KÖYÜNDEYDİK” Serik ENÇ “YAZ BOYU TATİL KÖYLERİNDE DEĞİL MİLLETİN KÖYÜNDEYDİK”

Meclisin tatil olmasıyla birlikte hız kesmeden mahalle ziyaretlerine başlayan AK Parti Antalya Milletvekili Gökcen Özdoğan Enç ‘in son durağı Serik ilçesi oldu. AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer, ilçe başkanı Hasan Kozan, Belediye Başkanı Ramazan Çalık’ında eşlik ettiği programda Serik’te dokuz mahalle ziyaret edildi.


Uluslararası Öğrencilere Oryantasyon Programı Eğitim Uluslararası Öğrencilere Oryantasyon Programı

Akdeniz Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Ofisi tarafından yürütülen Uluslararası Değişim Programları, Erasmus+ ve Mevlana Değişim Programı kapsamında 2017-2018 Akademik Yılı Güz Döneminde eğitim almak üzere Akdeniz Üniversitesi’ne gelen öğrenciler için “Hoş geldin Yemeği” ve “Oryantasyon Programı” düzenlendi.


AKDENİZ İLETİŞİM AİLESİ YENİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ Eğitim AKDENİZ İLETİŞİM AİLESİ YENİ ÖĞRENCİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi’ne yeni başlayan öğrenciler için Hukuk Fakültesi Konferans Salonu’nda tanışma toplantısı gerçekleştirildi.


Akdeniz Üniversitesi’nde Muafiyet Sınavı İlk Kez “e-Sınav” Yöntemiyle Gerçekleştirildi Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde Muafiyet Sınavı İlk Kez “e-Sınav” Yöntemiyle Gerçekleştirildi

Akdeniz Üniversitesi’nde birinci sınıf öğrencilerine yönelik Enformatik Bölümü Başkanlığı tarafından verilen derslerin muafiyet sınavları, 2017-2018 akademik yılında ilk kez elektronik ortamda gerçekleştirildi.


BUDAK: “TURİZMDE AVRUPA KRİZİ BÜYÜYOR İKTİDAR SEYREDİYOR” Ekonomi/Turizm BUDAK: “TURİZMDE AVRUPA KRİZİ BÜYÜYOR İKTİDAR SEYREDİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, 8 aylık turizm hareketliliğini değerlendirdi.


Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta Beslenme’ konuşuldu Güncel Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta Beslenme’ konuşuldu

Büyükşehir Belediyesi’nin Mavi Ev Konuşmalarına konuk olan Uzman Doktor Aslı Kılavuz, “Yaşlılıkta Beslenme” konulu konferans verdi. Kılavuz, katılımcılara yaşlılıkta doğru beslenmenin ipuçlarını verdi.


Yöreler Renkler’de Türkiye turu Güncel Yöreler Renkler’de Türkiye turu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 6’ncı günü geride kalan Yöreler ve Renkler Festivali’ne katılan hemşeri ve yöre derneklerinin stantlarını ziyaret etti.


TÜRKİYE DİZİ İHRACINDA DÜNYA İKİNCİSİ Güncel TÜRKİYE DİZİ İHRACINDA DÜNYA İKİNCİSİ

İnsanların 9 saat ekran başında olduğu, bunun 4 saatinin televizyon izleyerek, diğer zaman diliminin ise akıllı telefon, tablet ve bilgisayar başında geçtiği Türkiye’de en çok izlenen program türünün ise dizi olduğu ortaya çıktı.


DÜZENLİ SPOR KALP KRİZİ RİSKİNİ YARI YARIYA AZALTIYOR! Sağlık/Kadın DÜZENLİ SPOR KALP KRİZİ RİSKİNİ YARI YARIYA AZALTIYOR!

Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi, 29 Eylül Dünya Kalp Günü’nde “Kalbinizin Sesiyle Pedallayın” sloganıyla anlamlı bir etkinliğe imza attı.


Antalya Devlet Tiyatrosu 4 Ekim’de perdelerini “DELİ DUMRUL” ile açıyor… Kültür/Sanat Antalya Devlet Tiyatrosu 4 Ekim’de perdelerini “DELİ DUMRUL” ile açıyor…

Antalya Devlet Tiyatrosu, “DELİ DUMRUL” ile perdelerini açıyor. Güngör DİLMEN’in yazdığı, Sabri ÖZMENER’in yönetmenliğini yaptığı oyun 4 Ekim’de sanatseverlerin karşısına çıkıyor.


Ekonomi/Turizm "Direkt Uçuşlar Yetersiz"

Kolejli İşadamları Derneği Başkanı (KİD) M. Hakan Çınar; Ankara’ya başlatılacak olan direkt uçuşlar noktasında açıklamalarda bulundu. Çınar, “Gelişmeler sevindirici ancak yetersiz” ifadesini kullandı.


MANAVGAT’TA MANBİS’Lİ YAŞAM BAŞLADI Manavgat MANAVGAT’TA MANBİS’Lİ YAŞAM BAŞLADI

Manavgat Belediyesi’nin, kent halkına bisiklet sporunu sevdirmek, sağlıklı yaşam ve trafiği rahatlatmak amacıyla hayata geçirdiği MANBİS (Manavgat Belediyesi Bisiklet Kiralama Sistemi) projesinin startı, Manavgat halkının yoğun katılımıyla verildi


İLK DERS BAŞKAN AMCAYLA BAŞLADI Manavgat İLK DERS BAŞKAN AMCAYLA BAŞLADI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Çocuk Kültür Merkezi’nde öğrencilere yılın ilk dersinde sürpriz bir ziyaret yaptı.


UBER İÇİN SONUN BAŞLANGICI Teknoloji/Bilim/İnternet UBER İÇİN SONUN BAŞLANGICI

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası dünyadaki teknolojik korsan Uber’e dava açtı. Devlet birimlerinden gerekli belgelerin toplanmasının ardından mahkeme harekete geçti. Son dokuz ay içerisinde bin 981 aracına cezai işlem uygulanan Uber köşeye sıkıştı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69359 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...