Pazar, 18 Ağustos 2019
Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta Beslenme’ konuşuldu Güncel Mavi Ev’de ‘Yaşlılıkta Beslenme’ konuşuldu

Büyükşehir Belediyesi’nin Mavi Ev Konuşmalarına konuk olan Uzman Doktor Aslı Kılavuz, “Yaşlılıkta Beslenme” konulu konferans verdi. Kılavuz, katılımcılara yaşlılıkta doğru beslenmenin ipuçlarını verdi.


Yöreler Renkler’de Türkiye turu Güncel Yöreler Renkler’de Türkiye turu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 6’ncı günü geride kalan Yöreler ve Renkler Festivali’ne katılan hemşeri ve yöre derneklerinin stantlarını ziyaret etti.


TÜRKİYE DİZİ İHRACINDA DÜNYA İKİNCİSİ Güncel TÜRKİYE DİZİ İHRACINDA DÜNYA İKİNCİSİ

İnsanların 9 saat ekran başında olduğu, bunun 4 saatinin televizyon izleyerek, diğer zaman diliminin ise akıllı telefon, tablet ve bilgisayar başında geçtiği Türkiye’de en çok izlenen program türünün ise dizi olduğu ortaya çıktı.


DÜZENLİ SPOR KALP KRİZİ RİSKİNİ YARI YARIYA AZALTIYOR! Sağlık/Kadın DÜZENLİ SPOR KALP KRİZİ RİSKİNİ YARI YARIYA AZALTIYOR!

Medical Park Göztepe Hastane Kompleksi, 29 Eylül Dünya Kalp Günü’nde “Kalbinizin Sesiyle Pedallayın” sloganıyla anlamlı bir etkinliğe imza attı.


Antalya Devlet Tiyatrosu 4 Ekim’de perdelerini “DELİ DUMRUL” ile açıyor… Kültür/Sanat Antalya Devlet Tiyatrosu 4 Ekim’de perdelerini “DELİ DUMRUL” ile açıyor…

Antalya Devlet Tiyatrosu, “DELİ DUMRUL” ile perdelerini açıyor. Güngör DİLMEN’in yazdığı, Sabri ÖZMENER’in yönetmenliğini yaptığı oyun 4 Ekim’de sanatseverlerin karşısına çıkıyor.


Ekonomi/Turizm "Direkt Uçuşlar Yetersiz"

Kolejli İşadamları Derneği Başkanı (KİD) M. Hakan Çınar; Ankara’ya başlatılacak olan direkt uçuşlar noktasında açıklamalarda bulundu. Çınar, “Gelişmeler sevindirici ancak yetersiz” ifadesini kullandı.


MANAVGAT’TA MANBİS’Lİ YAŞAM BAŞLADI Manavgat MANAVGAT’TA MANBİS’Lİ YAŞAM BAŞLADI

Manavgat Belediyesi’nin, kent halkına bisiklet sporunu sevdirmek, sağlıklı yaşam ve trafiği rahatlatmak amacıyla hayata geçirdiği MANBİS (Manavgat Belediyesi Bisiklet Kiralama Sistemi) projesinin startı, Manavgat halkının yoğun katılımıyla verildi


İLK DERS BAŞKAN AMCAYLA BAŞLADI Manavgat İLK DERS BAŞKAN AMCAYLA BAŞLADI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi ile Çocuk Kültür Merkezi’nde öğrencilere yılın ilk dersinde sürpriz bir ziyaret yaptı.


UBER İÇİN SONUN BAŞLANGICI Teknoloji/Bilim/İnternet UBER İÇİN SONUN BAŞLANGICI

İstanbul Taksiciler Esnaf Odası dünyadaki teknolojik korsan Uber’e dava açtı. Devlet birimlerinden gerekli belgelerin toplanmasının ardından mahkeme harekete geçti. Son dokuz ay içerisinde bin 981 aracına cezai işlem uygulanan Uber köşeye sıkıştı.


BUDAK: “TÜRKİYE’NİN DÜNYA TURİZM ÖRGÜTÜNE SEÇİLEMEMESİ CİDDİ BAŞARISIZLIK” Siyaset BUDAK: “TÜRKİYE’NİN DÜNYA TURİZM ÖRGÜTÜNE SEÇİLEMEMESİ CİDDİ BAŞARISIZLIK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Türkiye’nin BM Dünya Turizm Örgütü’nün Çin’de düzenlenen genel kurulunda Avrupa bölgesinden İcra Komitesi’ne aday olup seçilememesini “ciddi başarısızlık” olarak değerlendirirken, “Bu sonuç, dış politikada izlenen gerilim politikalarının Türkiye’yi dış dünyada yalnızlaştırdığının göstergesidir” dedi.


Akdeniz Üniversitesi’ne 2017 YÖK Üstün Başarı Ödülü Eğitim Akdeniz Üniversitesi’ne 2017 YÖK Üstün Başarı Ödülü

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyeleri Yrd. Doç. Dr. Bekir Akgöz ve Prof. Dr. Ömer Civalek, Yükseköğretim Kurulu tarafından bu yıl ilk kez hayata geçirilen Üstün Başarı Ödülü’ne layık görüldü.


Salı Grubu’nda gündem spor Spor Salı Grubu’nda gündem spor

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan deneyimli spor spikeri Barış Kuyucu spor haberciliği ve sporun evrensel dilinin tüm ülkelerde geçerli olduğunu anlattı. NTV ekranlarının spor yüzü olarak hafızalara kazınan Kuyucu, sosyal hayatlardaki mutsuzluğun tribünlere yansıdığını da söyledi.


Çıralı sakinleri tapuya kavuşuyor Kemer Çıralı sakinleri tapuya kavuşuyor

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Çıralı mahallesi sakinleri ile bir araya gelerek hazine arazilerin son durumu hakkında bilgilendirme toplantısı düzenledi. Başkan Gül, buradaki tapu sorununu bir an önce çözüme kavuşturmayı hedeflediklerini bildirdi.


Mermurevleri’ne 4 bin 990 ton asfalt Güncel Mermurevleri’ne 4 bin 990 ton asfalt

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 21 yılın ardından cadde ve sokakları 4 bin 990 ton asfalt malzeme kullanılarak yeniden asfaltlanan Memurevleri Mahallesi’ne tatlısını da alıp ziyarete gitti.


İSTEK’te ‘Türk Dil Bayramı’ Etkinliği Eğitim İSTEK’te ‘Türk Dil Bayramı’ Etkinliği

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokulu öğrencileri, Türk Dil Bayramı'nı coşkuyla kutladı.


Antalya Bilim Üniversitesi’nde yeni öğretim dönemi başladı Eğitim Antalya Bilim Üniversitesi’nde yeni öğretim dönemi başladı

Antalya’da yüzde yüz İngilizce eğitim veren ilk vakıf üniversitesi olan Antalya Bilim Üniversitesi’nde 2017-2018 yeni eğitim öğretim dönemi başladı. Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek “Sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikle öğrenci yetiştiriyoruz” dedi.


Çocuklar diş hekimine ne zaman gitmeli? Sağlık/Kadın Çocuklar diş hekimine ne zaman gitmeli?

Sağlıklı bir ağız diş yapısı yetişkinlerde olduğu kadar çocukların genel sağlığı için de son derece önem taşıyor. Ancak bununla birlikte çocukların ilk diş hekimi ziyareti genellikle çürük ya da farklı bir sorun ortaya çıktığında yapılıyor.


Siyaset "AKP Sağlıkta Şiddete Göz Yumarak Bu Suça Ortak Olmaktadır"

Iğdır Devlet Hastanesi’nde hasta tarafından bıçaklanan Dr. Serkan Yarımoğlu olayına CHP’den tepki geldi.


ANTALYA TIBBİ AROMATİK BİTKİLERDE SÖZ SAHİBİ OLACAK Ekonomi/Turizm ANTALYA TIBBİ AROMATİK BİTKİLERDE SÖZ SAHİBİ OLACAK

200’den fazla endemik bitkiye ev sahipliği yapan Antalya, tıbbi aromatik bitki sektöründe söz sahibi olmak istiyor.


SUFİ YOLUNUN MERKEZİ ELMALI Elmalı SUFİ YOLUNUN MERKEZİ ELMALI

"Sufi Yolunda Yürüyoruz" projesinin Elmalı güzergahının tanıtımı için etkinlik yapıldı.


KALBİNİZİN RİTMİNİ DİNLEYİN Sağlık/Kadın KALBİNİZİN RİTMİNİ DİNLEYİN

Kalp ritim bozuklukları, yaşlılarda daha sık rastlansa da her yaşta görülebilen bir kalp rahatsızlığıdır. Bazen hiçbir hayati risk taşımayan bu hastalık bazen ani ölümlere yol açabilir. Liv Hospital Kardiyoloji Uzmanı Prof. Dr. Enis Oğuz vücudumuzda hayati önem taşıyan kalbin ritminin korunması için yapılması gerekenleri anlattı.


Hüsnü Karakaş’a yeni park Güncel Hüsnü Karakaş’a yeni park

İlçeye kazandırdığı yeşil alan çalışmalarıyla adından söz ettiren Kepez Belediyesi, Hüsnü Karakaş Mahallesi’ne yeni bir park inşa ediyor.Meme kanserinin görülme yaşı düşüyor Sağlık/Kadın Meme kanserinin görülme yaşı düşüyor

Dünyada her yıl 1,4 milyon kadına tanısı konan meme kanseri, kanserden ölümlerin yüzde 14’ünden sorumlu tutuluyor. Meme kanserinin tedavisinde yaşanan çığır açan gelişmeler ve artan erken tanı bilinci ise meme kanserinden ölüm oranlarını düşürüyor.


Başkan Gül’den Manisa çıkarması Kemer Başkan Gül’den Manisa çıkarması

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer’den bir grup CHP’li ile birlikte Manisa’ya giderek Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun himayesinde düzenlenen Üzüm Mitingi’ne katıldı. Başkan Gül, Manisa’da bazı temaslarda bulundu.


Kaş Devlet Hastanesi’nde MR Hizmeti Başladı Kaş Kaş Devlet Hastanesi’nde MR Hizmeti Başladı

Sağlık Bakanlığına bağlı Kaş Devlet Hastanesi’nde 23 Ağustos 2017 tarihinde Manyetik Rezonans (MR) hizmeti başladı.


Büyükşehir Kepez, Manavgat ve Serik’te arsa satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir Kepez, Manavgat ve Serik’te arsa satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Kepez, Manavgat ve Serik ilçelerindeki 4 adet taşınmazını 19 Ekim’de kapalı teklif usulüyle ihaleye çıkarıyor.


GÜRCİSTAN’DAN GELDİ TÜRKİYE’DE SAĞLIK BULDU Güncel GÜRCİSTAN’DAN GELDİ TÜRKİYE’DE SAĞLIK BULDU

Dil kanseri teşhisi konulan 38 yaşındaki Gürcistan vatandaşı Amıran Dumbadze, tedavi için geldiği Medical Park Ordu Hastanesi’nde gerçekleştirilen başarılı bir operasyonla sağlığına kavuştu. 6 saat süren operasyonla dilindeki 6 cm’lik kitle alınan Dumbadze, hayata yeniden tutunduğunu söyledi.


“Unutmayalım! Erken Teşhis Hayat Kurtarır” Sağlık/Kadın “Unutmayalım! Erken Teşhis Hayat Kurtarır”

Sağlık Bakanlığına bağlı Kepez Devlet Hastanesi Üroloji Uzmanı Op. Dr. Ramazan Gürkan önemli bir sağlık sorunu olan Prostat Kanseri hakkında açıklamada bulundu.


ANTALYA DOB’DAN ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCELİ BİR MÜZİKAL “BREMEN MIZIKACILARI” Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN ÇOCUKLAR İÇİN EĞLENCELİ BİR MÜZİKAL “BREMEN MIZIKACILARI”

Antalya Devlet Opera ve Balesi Ekim ayında Bremen Mızıkacıları çocuk müzikalini gerçekleştirecek.


AYNAYI YALNIZCA GÜZELLİĞİNİZ İÇİN DEĞİL SAĞLIĞINIZ İÇİN DE KULLANIN Sağlık/Kadın AYNAYI YALNIZCA GÜZELLİĞİNİZ İÇİN DEĞİL SAĞLIĞINIZ İÇİN DE KULLANIN

Dünyada ve Türkiye’de ortalama her 8 kadından biri, hayatının bir döneminde meme kanseri ile tanışıyor. Meme kanseri kadın kanserlerinin %30’unu oluşturuyor. Her 11 dakikada bir, 1 kadına meme kanseri tanısı konuyor.


Muratpaşa Belediyesi'nden 29 Ekim açıklaması Güncel Muratpaşa Belediyesi'nden 29 Ekim açıklaması

Muratpaşa Belediyesi'nden 29 Ekim kutlamaları ile ilgili olarak yapılan açıklamada "Tüm gelişmelere rağmen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı, Cumhuriyetimizin 94’üncü yılını, yine coşkuyla ‘Cumhuriyet için Antalya Elele’ platformu ve komşularımızla birlikte en görkemli şekilde kutlayacağımızı kamuoyu ile paylaşırız" denildi.


Gecekondudan modern şehre Güncel Gecekondudan modern şehre

Kepez Belediyesi, tapu tahsisi ve kat artışı ile gecekondulardan modern konutlara dönüşümünü sağladığı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nin cehresini, temel belediyecilik hizmetleriyle güzelleştiriyor.


GRİP OLAN ANNELERE 7 EMZİRME KURALI! Sağlık/Kadın GRİP OLAN ANNELERE 7 EMZİRME KURALI!

Bugünlerde 7’den 70’e pek çok kişi griple mücadele ederken, en büyük endişeyi emziren anneler yaşıyor. Zira onlar, bir yandan da ‘acaba emzirirken grip virüsü sütümden bebeğime geçer mi?’, ‘emzirmeye ara mı vermeliyim? ya da devam mı etmeliyim?’ şeklindeki soru işaretleriyle ikilemde kalıyor. Bazıları ise doğrudan ‘virüs sütten bebeğe de geçer’ hurafesine inanarak emzirmeyi kesiyor!


Başkan Böcek: “Eğitimde de öncüyüz Eğitim Başkan Böcek: “Eğitimde de öncüyüz"


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İstek Antalya Yeditepe Koleji Konyaaltı Kampüsünü ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarı dileklerinde bulundu.


MÜSİAD ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel MÜSİAD ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi Başkanı Ramazan Kalken ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.


AGİDER ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel AGİDER ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Akdeniz Girişimci İşkadınları Derneği (AGİDER) Başkanı Figen Sayın ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.


BİRİ SİZİ GÖZETLİYOR OLABİLİR! Teknoloji/Bilim/İnternet BİRİ SİZİ GÖZETLİYOR OLABİLİR!

Akıllı cihazlar gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs’ün Nisan 2017’de gerçekleştirdiği bir ankete göre, evlerdeki internete bağlı akıllı cihazlarının sayısı son birkaç yılda belirgin bir şekilde arttı ve hane başına yaklaşık 11 cihaza ulaştı. Peki bu cihazlar tahmin ettiğiniz kadar akıllı mı yoksa özel hayatınızı ve mahremiyetinizi tehlikeye mi atıyorlar?


Instagram hesabınızı güvende tutun Teknoloji/Bilim/İnternet Instagram hesabınızı güvende tutun

Instagram hesaplarına yapılan siber saldırılar her geçen gün artıyor


Perge Antik Kenti’nde muhteşem konser Kültür/Sanat Perge Antik Kenti’nde muhteşem konser

Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası unutulmaz film müziklerini Perge Antik Kenti’nde Antalyalılarla buluşturdu. Türk ve dünya sinemasının hafızalara yer etmiş müzikleri Perge Antik Kenti’nde yeniden hayat buldu.


FAHRİYE HATUN YATILI KURAN KURSU TAÇ GİYME TÖRENİ Aksu FAHRİYE HATUN YATILI KURAN KURSU TAÇ GİYME TÖRENİ

Aksu İlçe Müftülüğüne bağlı Fahriye Hatun Yatılı Kız Hafızlık Kur’an Kursunu başarıyla bitiren ve Hafızlık Tespit Sınavlarında başarılı olan öğrenciler için AKM Aspendos Salonunda “Taç Giyme” programı düzenlendi.


EĞİTİM İÇİN DOĞRU KARAR ŞART Eğitim EĞİTİM İÇİN DOĞRU KARAR ŞART

Yurt dışında eğitim almayı düşünenlerin sayısının arttığı bu dönemde, önemli olan doğru ülkeyi ve doğru okulu seçmek…


 Büyükşehir Belediyesi,  5 ilçede 11 adet taşınmazlarını satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir Belediyesi, 5 ilçede 11 adet taşınmazlarını satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa, Elmalı, Korkuteli, Finike ve Manavgat İlçelerindeki 11 adet taşınmazını 12 Ekim 2017 tarihinde ihaleye çıkarıyor.


KALBİ VURAN 3 ÖNEMLİ TEHLİKE! Sağlık/Kadın KALBİ VURAN 3 ÖNEMLİ TEHLİKE!

Kalp ve damar hastalıkları tüm dünyada en önde gelen ölüm sebebi olmaya devam ediyor. Öyle ki her 40 saniyede 1 kişi kalp ve damar hastalıklarından kaybediliyor. Bu hastalığın gelişiminde şehir yaşantısının önemli bir rol oynadığı belirtiliyor.


Anadolu Oyuncak Müzesi açılıyor Güncel Anadolu Oyuncak Müzesi açılıyor

Kepez Belediyesi’nin ortak akıl ile planlamasını yaptığı Dokuma Parkı bünyesindeki Anadolu Oyuncak Müzesi, Cuma günü ziyarete açılıyor.


HASTANENİN ZEMİN ETÜT ÇALIŞMALARI BAŞLADI Aksu HASTANENİN ZEMİN ETÜT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Aksu’ya yapılacak olan 300 yataklı devlet hastanesi için zemin etüt çalışmaları başladı.


Hasta yakınlarına 5 yıldızlı müjde Güncel Hasta yakınlarına 5 yıldızlı müjde

Antalya hastanelerinde şifa arayanların refakatçilerine, 5 yıldızlı otel konforu sunacak olan Hasta Yakınları Konukevi’nin temeli, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve ekibi tarafından atıldı.


Kemer’in sokakları yenileniyor Kemer Kemer’in sokakları yenileniyor

Kemer Belediyesi Taş Fabrikası’nda üretilen taşlar Kemer’in sokak ve caddelerini güzelleştirip daha kullanışlı hale getiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2 ayrı mahallede çalışmalarına devam ediyor


ERASTA ANTALYA'DAN ÇOCUKLARI ÇOŞTURAN MÜZİKAL  “SAĞLIKLI TAYFA, RAFADAN TAYFA” Güncel ERASTA ANTALYA'DAN ÇOCUKLARI ÇOŞTURAN MÜZİKAL “SAĞLIKLI TAYFA, RAFADAN TAYFA”

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, çocukları “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikali ile buluşturdu. Sağlıklı beslenme ve temizlik konularına dikkat çeken müzikalde çocuklar, eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkardı.


Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi’nde Muharrem iftarı Güncel Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi’nde Muharrem iftarı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yapımı tamamlanan Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi’nde düzenlenen Muharrem iftarında “Burada insanlarımız birbirine kenetlenecek. Burada insanlarımız manevi ve fiziksel bir dayanışma içerisinde olacak. Burası şehrimiz için çok değerli bir tutkal olacak” diye konuştu.


Kadınlar Plajı doldu taştı Güncel Kadınlar Plajı doldu taştı

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalyalı kadınlara armağanı Sarısu Kadınlar Plajı ziyaretçi akınına uğruyor. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği plaj, sezon boyunca 350 bin ziyaretçiyi ağırlayarak adeta rekor kırdı.


Kirişçiler’e yeni asfalt Güncel Kirişçiler’e yeni asfalt

Kepez Belediyesi, köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin yollarını yenileyerek şehrin merkezindeki mahalleler ile aynı standartlara ulaştırıyor.

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin yollarını bir bir yeniliyor. 

Gaziler Mahallesi’nin ardından bu kez Kirişçiler Mahallesi’nin yolları konforlu bir ulaşım için asfaltlanıyor.


Hepsi birarada güzel Güncel Hepsi birarada güzel

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın Türkiye’nin 81 ilinden aldığı göçle zenginleşirken, Türkiye’yi de dönüştürdüğünü belirterek, “Hem Antalyalıyız hem nereye aitsek oralıyız. Hepsi bir arada ise güzel, hepsi barış içinde, armoni içinde yaşayabiliyorsa güzel” dedi.


Kalp ameliyatlarında “robot” devri Sağlık/Kadın Kalp ameliyatlarında “robot” devri

Günümüzde kalp sağlığının daha iyi anlaşılması, tanı ve tedavi yöntemlerindeki gelişmelere rağmen dünyada ve Türkiye'de ölüm nedenlerinin başında hala kalp ve damar hastalıkları geliyor.


ATAY USLU Finike ATAY USLU "SUFİ YOLUYLA ANTALYA'YI KEŞFEDİYORUZ"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike Belediye başkanı Osman Sarıoğlu, Antalya Keşif Ekibi, bölgeden vatandaşlar Sufi yolunda yürüyoruz Etkinliği Çevresinde bir gezi yaptılar.


“Emlağın En’leri”nde Antalya’ya 
3 ödül birden Ekonomi/Turizm “Emlağın En’leri”nde Antalya’ya 
3 ödül birden

Hürriyet Emlak, “Emlağın En’leri Ödül Töreni”nde emlak sektörünün nabzını tutan başarılı isimleri ödüllendirdi. Törende verilen 14 ödülden 3’ü Antalya’daki emlak ofislerine layık görüldü.


KALBİNİZ İÇİN BELİNİZİ İNCELTİN Sağlık/Kadın KALBİNİZ İÇİN BELİNİZİ İNCELTİN

Sağlıklı bir kalbe sahip olmanın en önemli yollarından biri, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmak. Bunun için işe doğru yağı kullanmak, esmer tahılları tercih ederek posayı artırmak, kurubaklagil, sebze ve balığa sofranızda yer açarak başlayabilirsiniz.


Mobil ve elektronik imza sayısı üç milyona yaklaştı Teknoloji/Bilim/İnternet Mobil ve elektronik imza sayısı üç milyona yaklaştı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 2017 ikinci çeyrek pazar verilerini açıkladı. Buna göre, e-imza sayısı 2.493.101’e, mobil imza sayısı ise 458.726’a ulaştı. Toplamda 2.951.827 elektronik sertifika oluşturuldu.


HAFTADA 9 SAATİMİZ TRAFİKTE GEÇİYOR Güncel HAFTADA 9 SAATİMİZ TRAFİKTE GEÇİYOR

Yaz tatilinin ardından okulların açılması ve başlayan yol çalışmaları büyük şehirlerdeki trafik çilesini artırırken, bir çalışanın haftada ortalama 7,5 ile 9 saat arası trafikte harcanıyor.


KONGED, Konyaaltı İlçe Başkanlığını Tanıttı Güncel KONGED, Konyaaltı İlçe Başkanlığını Tanıttı

Geçtiğimiz aylarda açıkladığı 7 İlçe Başkanı ile Antalya kamuoyunda yer bulan KONGED, Çarşamba gecesi 300 seçkin davetli ile gerçekleşen lansman ile Konyaaltı İlçe Yönetimini ilçenin önde gelen isimleriyle buluşturdu.


AKTOB YEMEĞİ’NDE DÜNYA TURİZM GÜNÜ KUTLANDI Ekonomi/Turizm AKTOB YEMEĞİ’NDE DÜNYA TURİZM GÜNÜ KUTLANDI

AKTOB BAŞKANI DR.ERKAN YAĞCI: "KRİZ AŞILIYOR, DÜNYADAKİ BÜYÜMEDE YERİMİZİ ALACAĞIZ. TURİZM İYİ YÖNETİLİRSE HERKESE FAYDA SAĞLAR"


Bankbot truva atı, kredi kartı bilgilerinizi çalmayı hedefliyor Teknoloji/Bilim/İnternet Bankbot truva atı, kredi kartı bilgilerinizi çalmayı hedefliyor

Bankbot, uzaktan kontrol edilen ve mobil alışveriş ile bankacılık müşterilerini hedef alan bir Android truva atı. İlk kez bu yılın başında ortaya çıktı ve alınan önlemlerle önemli ölçüde püskürtüldü ancak son tespitler, Bankbot’un gizli şekilde tekrar Google Play'e döndüğünü ve bu kez yem olarak online oyunları kullandığını gösteriyor.


SONBAHARDA ANTİBİYOTİKLERİN BİLİNÇSİZ KULLANIMI  ARTIYOR Sağlık/Kadın SONBAHARDA ANTİBİYOTİKLERİN BİLİNÇSİZ KULLANIMI ARTIYOR

Mevsim değişikliği ile birlikte sadece havalarda değil vücudumuzda da değişimler başlıyor.


ERDEM’DEN ATATÜRK HEYKELİ TEPKİSİ Siyaset ERDEM’DEN ATATÜRK HEYKELİ TEPKİSİ

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, Atatürk heykelinin çalılık alana atılmasıyla ilgili gözaltına alınan 3 kişinin adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına tepki gösterdi.


Ekolojik Kreş'te çocuk sesleri yankılanıyor Döşemealtı Ekolojik Kreş'te çocuk sesleri yankılanıyor

Döşemealtı Belediyesi'nin vizyon projesi Ekolojik Kreş'te eğitim başladı


Markaların yeni iletişim aracı anketmatik Teknoloji/Bilim/İnternet Markaların yeni iletişim aracı anketmatik

Emse, anketmatik ile müşteri ve firmalar arasında köprü oluyor. Pek çok yerde kullanımı yaygınlaşan anketmatik ile firmalar, müşterilerin ne istediklerini doğrudan tespit ederek, müşterileriyle sağlıklı iletişim kuruyor. Ürün ve hizmet kalitesiyle ilgili müşterilerin direkt fikrini öğrenmek amacıyla geliştirilen anketmatikler, verimlilik ve personelle ilgili geribildirimin alınmasını sağlıyor


Çocuklarda öğrenme becerilerini geliştirme taktikleri Eğitim Çocuklarda öğrenme becerilerini geliştirme taktikleri

Okul hayatında her çocuğun ders çalışma tekniği ve öğrenme becerisi farklıdır. Ders çalışma tekniklerinde yetersiz kalan öğrenciler eksiklerini tamamlayacağı noktayı bilemediği durumlarla karşı karşıya kalabiliyor.


Anne adayları dikkat, önce gargara yapın, sonra dişlerinizi fırçalayın... Sağlık/Kadın Anne adayları dikkat, önce gargara yapın, sonra dişlerinizi fırçalayın...

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, planlanan hamileliklerde, hamilelik öncesinde mutlaka ağız ve diş sağlığı kontrolünden geçilmesi gerektiğini, teşhis edilen sorunların da en kısa sürede tedavi edilmesi gerektiğini belirtiyor.


KREŞ YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNULDU Aksu KREŞ YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNULDU

Aksu’nun en önemli ihtiyaçlarından birisi olan kreş sorunu ortadan kaldırılıyor. Aksu Belediyesi ile Kırbıyık A.Ş. arasında imzalanan Kreş ve Gündüz Bakımevi yapımı projesinin ardından kreş yapılacak alanda incelemelerde bulunuldu.


 CİVELEK: “SEBEPLER EKONOMİK, SONUÇLAR SİYASİ” Ekonomi/Turizm CİVELEK: “SEBEPLER EKONOMİK, SONUÇLAR SİYASİ”

ANSİAD 13. OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU DÜNYA GAZETESİ EKONOMİ YAZARI UĞUR CİVELEK OLDU


OZAN GÜVEN “FUTBOL TURİZMİNİ KEMER’DE CANLANDIRMAK İSTİYORUZ!” Kemer OZAN GÜVEN “FUTBOL TURİZMİNİ KEMER’DE CANLANDIRMAK İSTİYORUZ!”

Oflaz Turizm, Kemer 1 Bölgesinde yer alan 22 dönümlük Futbol Kompleksini kiraladı.
 Kemer Oflaz Turizm Genel Direktörü Ozan Güven Kemer’de kış turizmini canlandırmak adına çalışmalar yaptıklarını söyledi.


‘Görüşülebilir olmak ilkemiz’ Güncel ‘Görüşülebilir olmak ilkemiz’

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal, “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” sözleriyle başladığı ‘Randevusuz görüşme saatleri’ devam ediyor. Bu haftaki ‘Randevusuz görüşme’ saatinde Başkan Uysal’a Türk Bayrağı hediye edildi


Yöreler Renkler’de Antalya lezzetleri Kültür/Sanat Yöreler Renkler’de Antalya lezzetleri

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yöreler Renkler Festivali’nde, Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci’nin hazırladığı hibeşi komşularıyla paylaştı, börek ustası Ali Murat Hizay’la tahinli serpme börek yaptı.


Konyaaltı Belediyesi’nden Siteler’e 14’üncü park.. 
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden Siteler’e 14’üncü park.. 


Yaptığı park ve meydan çalışmalarıyla yeşil dokuyu koruyan ve geliştiren Konyaaltı Belediyesi, Siteler Mahallesi’nde yeni bir park için 2 bin metrekarelik alanda çalışma başlattı.


Annelik cinselliğe engel mi? Sağlık/Kadın Annelik cinselliğe engel mi?

Kadınlar birlikte olduktan yalnızca 12 ay sonra eşleriyle cinsel ilişkiye girme isteklerini kaybediyor.


Türkiye’yi Bekleyen Yeni Tehlike: Metamfetamin Sağlık/Kadın Türkiye’yi Bekleyen Yeni Tehlike: Metamfetamin

Türkiye her geçen gün bağımlılık yapıcı yeni bir madde ile tanışıyor. Moodist Bağımlılık Merkezi uzmanları ülkemize sokulan ve kullanımı hızla yaygınlaşan metamfetamin hakkında uyarılarda bulundu.


KOLON KANSERİNDEN KORUNMAK İÇİN BAĞIRSAKLARINIZA KULAK VERİN Sağlık/Kadın KOLON KANSERİNDEN KORUNMAK İÇİN BAĞIRSAKLARINIZA KULAK VERİN

Hem ülkemizde hem de dünyada sık görülen kanser türlerinden biri olan kolon kanserinin neredeyse yüzde 90’dan fazlası polipten gelişiyor.


Kemer Belediyesi ile Akdeniz Üniversitesi’nden örnek işbirliği Kemer Kemer Belediyesi ile Akdeniz Üniversitesi’nden örnek işbirliği

Kemer Belediyesi’nin Arslanbucak Mahallesi ile Çamyuva Mahallesi’nde yapacağı 2 parkın projesi öğrenciler tarafından çizilecek. Akdeniz Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden 40 öğrenci, öğretmenleri Prof. Dr. Veli Ortaçeşme ve Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Can ile birlikte projelerini hazırlayacakları alanları incelediler.


ATAY USLU:  ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ Kumluca ATAY USLU: ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ

Bu yıl 5.si düzenlenecek Kumluca Domatexpo Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı için istişare toplantısı yapıldı.


ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU Kültür/Sanat ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU

54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında, bu yıl 4.sü düzenlenecek olan “Antalya Film Forum”un finalistleri belli oldu. Ödüller 26 Ekim’de sahiplerini bulacak.


Kadın Çiftçiler Döşemealtı etabı yapıldı Döşemealtı Kadın Çiftçiler Döşemealtı etabı yapıldı

Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Döşemealtı etabının birincisi Gülsel Kaya oldu.


Antalyalı ustalar da oyuncak müzesinde Güncel Antalyalı ustalar da oyuncak müzesinde

Başkan Hakan Tütüncü, Antalya’nın geleneksel oyuncak sanatçısı Haşim Usta’nın ahşap oyuncaklarını da oyuncak müzesinde çocuklarla buluşturuyor.


“Bisiklet yolları yaygınlaşacak” Güncel “Bisiklet yolları yaygınlaşacak”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Bisiklet Sevenler Grubuyla pedal çevirdi. Başkan Türel, bisiklet yollarının şehir merkezinde bir ring oluşturacak şekilde en kısa zamanda tamamlanacağı müjdesini verdi.


GENÇ YEŞİLAYCILAR BU YAZ 16 BİN ÇOCUK VE GENCE ULAŞTI Eğitim GENÇ YEŞİLAYCILAR BU YAZ 16 BİN ÇOCUK VE GENCE ULAŞTI

Yeşilay’ın genç öncüleri Genç Yeşilay, 100 gönüllüsü ile yaz boyunca kamplar vasıtasıyla 16 bin çocuk ve gence ulaştı. Gençleri uyarmak ve onları da bu mücadeleye dâhil etmek amacıyla kurulan Genç Yeşilay üniversite, lise, ilk ve ortaokul seviyelerine uygun olarak kamp aktiviteleri, eğitim faaliyetleri ve görünürlük çalışmalarına devam ediyor.


Banyonuz 10 dakikadan uzun sürmesin Sağlık/Kadın Banyonuz 10 dakikadan uzun sürmesin

Vücudumuzdan toksinlerin atılmasından sindirim sistemine, kan dolaşımından, besinlerin emilimine kadar birçok sistemin işleyişinde hayati bir rol üstlenen su, genel sağlığımız açısından da son derece önem taşıyor.


Okul Saatinde Okulda Olmayıp Parklarda Bulunan Çocuklara Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı Güncel Okul Saatinde Okulda Olmayıp Parklarda Bulunan Çocuklara Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı

Okul Saatinde Okulda Olmayıp Parklarda Bulunan Çocuklara Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı


 E-ticaret ile altını Ekonomi/Turizm E-ticaret ile altını "24 ayar" oldu

Verilere göre dünyada 2 milyara yakın insan e-ticaret yapıyor, firmalar, büyümenin, dış pazarlarda rekabetçi olabilmenin; ihracatta, istihdam ve yatırımda artış sağlayabilmenin yolunu e-ticaret ile iç içe olmakta buluyor.


Antalya’da Suça Mekan Teşkil Eden Metruk Binalara Yönelik Uygulama Yapıldı Güncel Antalya’da Suça Mekan Teşkil Eden Metruk Binalara Yönelik Uygulama Yapıldı

Antalya’da Suça Mekan Teşkil Eden Metruk Binalara Yönelik Uygulama Yapıldı


1552 Adet Gümrük Kaçağı Parfüm Ele Geçirildi Manavgat 1552 Adet Gümrük Kaçağı Parfüm Ele Geçirildi

Manavgat İlçesinde 1552 Adet Gümrük Kaçağı Parfüm Ele Geçirildi


İşyerinden Hırsızlık Suçundan 2 Şüpheli Tutuklandı Güncel İşyerinden Hırsızlık Suçundan 2 Şüpheli Tutuklandı

Antalya'da Tahılpazarı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki İşyerinden Hırsızlık Suçundan (2) Şüpheli Tutuklandı


İşyerinden Hırsızlık ve Kapkaç Suçundan 1 Şüpheli Yakalandı Güncel İşyerinden Hırsızlık ve Kapkaç Suçundan 1 Şüpheli Yakalandı

Antalya'nın Teomanpaşa mahallesindeki işyerinden Hırsızlık ve Kapkaç Suçundan 1 Şüpheli Yakalandı


Yuttuğu Kokainlerle Yakalandı Güncel Yuttuğu Kokainlerle Yakalandı

Uluslararası Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Venezuela Uyruklu Bayan Yuttuğu Kokainlerle Yakalandı


Özel Cihazlarla Kredi Kartlarını Kopyalayan 1 Şüpheli Yakalandı Alanya Özel Cihazlarla Kredi Kartlarını Kopyalayan 1 Şüpheli Yakalandı

Alanya İlçesinde Bir İşyerinde Özel Cihazlarla Kredi Kartlarını Kopyalayan 1 Şüpheli Yakalandı


7’si Suça Sürüklenen Çocuk 22 Şüpheli Yakalandı Güncel 7’si Suça Sürüklenen Çocuk 22 Şüpheli Yakalandı

DKP/BÖG Terör Örgütü Yapılanmasına Yönelik Yapılan Operasyonda 7’si Suça Sürüklenen Çocuk 22 Şüpheli YakalandıKepezli çocuklar gözünüz aydın Spor 
Kepezli çocuklar gözünüz aydın

Başkan Hakan Tütüncü, çok sevdiği çocuklara hediyesi olan semt spor sahalarını 6 mahalleye daha kazandırıyor.


Soğuk algınlığı mevsimi başladı, okul çağındaki çocukları nasıl korumalı? Sağlık/Kadın Soğuk algınlığı mevsimi başladı, okul çağındaki çocukları nasıl korumalı?

Okulların açılması ve mevsim değişikliğiyle birlikte, soğuk algınlığının ve solunum yolu enfeksiyonlarının çocuklarda sık görülebildiğine dikkat çeken Sabri Ülker Vakfı, çocukların enfeksiyonlardan koruması için beslenme, uyku düzeni ve hijyenine dikkat edilmesi gerektiğinin altını çiziyor.


VODAFONE VE YENİDENBİZ, İŞ YAŞAMINA DÖNMEK İSTEYEN KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE VE YENİDENBİZ, İŞ YAŞAMINA DÖNMEK İSTEYEN KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

Tüm dünyada kadınlar için en iyi işverenlerden biri olmayı hedefleyen Vodafone, global işe alım programı ReConnect kapsamında YenidenBiz Derneği işbirliğiyle düzenlenen “Open Day” etkinliğinde iş yaşamına geri dönmek isteyen kadın profesyonellerle bir araya geldi.


MEME KORUYUCU CERRAHİ EMZİRMEK İÇİN ENGEL DEĞİL! Sağlık/Kadın MEME KORUYUCU CERRAHİ EMZİRMEK İÇİN ENGEL DEĞİL!

Toplumda her 8 kadından 1’inde ortaya çıkan meme kanserinin görülme oranı düzenli olarak artış gösteriyor. Her yıl 1 milyon kişiye, yeni meme kanseri tanısı konuluyor.


CW Enerji, bir ilki gerçekleştirdi Ekonomi/Turizm CW Enerji, bir ilki gerçekleştirdi

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji, bir ilki gerçekleştirerek “Çatıya uygun sızdırmaz güneş paneli çerçeve sistemini” üretti; bu ürünle gelecek yüzyılın evlerini tasarlamayı hedef edindi


SAĞLIKLI YAŞLANMAK İÇİN 10 ANAHTAR KELİME Sağlık/Kadın SAĞLIKLI YAŞLANMAK İÇİN 10 ANAHTAR KELİME

Günümüzde yaşam süresinin uzamasıyla sağlıklı yaşlanmak, ileri yaşta kimseye bağımlı olmamak, fiziksel ve ruhsal açıdan zinde hissetmek kuşkusuz çok daha fazla önem taşıyor.


Bu yıl da Öğrencileri Sporla Buluşturuyoruz Spor Bu yıl da Öğrencileri Sporla Buluşturuyoruz

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı Arasında Geçtiğimiz yıl imzalanan “Sporla Buluşturuyoruz’ projesi yeni eğitim ve öğretim yılında da uygulanacak.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69169 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...