Cuma, 23 Ağustos 2019
7’den 70’e herkesin sporu, ORYANTİRİNG Spor 7’den 70’e herkesin sporu, ORYANTİRİNG

Kemer’de Oryantiring sporunun kısa ve uzun vadeli planları, sorunları ve çözüm önerilerinin paylaşıldığı Türkiye Oryantiring Federasyonu Başkanı, yönetim ve denetim kurulu üyeleri , kurul başkanları, federasyona bağlı 74 il temsilcisi ile 131 spor kulübü temsilcisinin katıldığı 3 günlük toplantı gerçekleşti.


‘TORBA YASA EKONOMİK ÇIKMAZIN İTİRAFIDIR’ Güncel ‘TORBA YASA EKONOMİK ÇIKMAZIN İTİRAFIDIR’

Selin sayek Böke; “Plan Bütçe Komisyonu’nda şu an tartışılıyor olan torba yasa, bugün iktidarda olanların Türkiye ekonomisini nasıl bir çıkmaza soktuklarının da itirafı olarak okunmalı” dedi.


FUTBOLUN YERLİ VE YABANCI DUAYENLERİ TÜRKİYE’YE GELİYOR Spor FUTBOLUN YERLİ VE YABANCI DUAYENLERİ TÜRKİYE’YE GELİYOR

8-10 Ocak 2017 tarihlerinde Belek’te düzenlenecek 24. Uluslararası Pro Lisans Antrenör Gelişim Semineri ile Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı tanıtıldı


Üç boyutlu yüzeylere 360 derece baskı Teknoloji/Bilim/İnternet Üç boyutlu yüzeylere 360 derece baskı

Xerox kişiye özel baskıyı yeni bir boyuta taşıyor. Saniyeler içinde 3D yüzeylere kişiye özel baskı yapma imkanı sunuyor.


Teknoloji Tutkunları Samsung Galaxy Studio’da Buluşuyor
 Teknoloji/Bilim/İnternet Teknoloji Tutkunları Samsung Galaxy Studio’da Buluşuyor


Samsung’un en son teknoloji ürünleri ile neler yapılabileceğini görmek isteyenler İstinyePark’ta kurulan Galaxy Studio’da keyifli bir deneyim yaşıyor.Fatma ana rahat edecek Gazipaşa Fatma ana rahat edecek

Büyükşehir Belediyesi, felç rahatsızlığı nedeniyle yürüyemeyen Gazipaşalı Şehit Er Şadi Bal’ın annesi 89 yaşındaki Fatma Bal’a otomatik hasta yatağı yardımında bulundu. Fatma ana hasta yatağında rahat edecek.


Komşularımız bilir Güncel Komşularımız bilir

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’la her Çarşamba saat 08.30’dan itibaren belediye fuayesinde hiçbir randevu olmadan Turunç Masa’da görüşebileceğini bilen 71 ilçe sakini belediyeye geldi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇOLAKLI’YA SICAK ASFALT Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN ÇOLAKLI’YA SICAK ASFALT

Manavgat Belediyesi, 106 mahallede başlattığı sıcak asfalt çalışmalarına Çolaklı Mahallesi’nde devam ediyor


Yatıkardıç Yaylasına ulaşım kolaylaşacak Demre Yatıkardıç Yaylasına ulaşım kolaylaşacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi, dağları delip, yeni yollar açmaya devam ediyor. Demre’nin Yatıkardıç Yaylası’na ulaşımı kısaltmak üzere dağları kıra kıra yeni yol açılıyor.


SAĞLIK TURİZMİNİN GÖZDESİ:TÜRKİYE Sağlık/Kadın SAĞLIK TURİZMİNİN GÖZDESİ:TÜRKİYE

Türkiye’nin, sağlık turizminde dünyada en çok tercih edilen ilk 3 ülke arasında olduğu belirlendi.


CEM KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR Manavgat CEM KÜLTÜR MERKEZİ İNŞAATI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR

Manavgat Belediyesi tarafından Gültepe Mahallesi’nde temeli atılan Cem Kültür Merkezi projesinin inşaat çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor


Antalya trafiğe kayıtlı araç sayısında dördüncü sırada Güncel Antalya trafiğe kayıtlı araç sayısında dördüncü sırada

2017 Yılı Ağustos Ayı Motorlu Kara Taşıtları İstatistikleri Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


BUDAK: “ORMANLARDA KAYIT DIŞI ÇALIŞMAŞYA NEDEN GÖZ YUMULUYOR?” Alanya BUDAK: “ORMANLARDA KAYIT DIŞI ÇALIŞMAŞYA NEDEN GÖZ YUMULUYOR?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, ormancılık iş kolunun en riskli alanlardan biri olmasına karşın, kayıt dışı ve iş güvenliği önlemlerinin alınmadan işçi çalıştırıldığına dikkat çekerek, “Alanya’da orman çalışmasında bir işçinin yaşamını yitirmesi ve kayıt dışı çalıştırılan yabancılarla acilen soruşturma açılmalı. Orman idaresinin buna seyirci kalması ağır bir kusurdur” dedi.


KURTLAR VADİSİ VATAN 460 BİN SEYİRCİYE ULAŞTI Kültür/Sanat KURTLAR VADİSİ VATAN 460 BİN SEYİRCİYE ULAŞTI

Geçen hafta sonu vizyonda 15’i yerli 22’si yabancı toplam 37 film gösterilirken, Kurtlar Vadisi Vatan, on günde toplam 462 bin 518 seyirciye ulaşarak vizyondaki ikinci hafta sonunda da liderliğini sürdürdü.


DOKTOR ADAYLARI BEYAZ ÖNLÜKLERİNİ GİYDİ Güncel DOKTOR ADAYLARI BEYAZ ÖNLÜKLERİNİ GİYDİ

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde bu yıl birinci sınıf okuyacak 380 öğrenci, 10 Ekim 2017 Salı günü düzenlenen törenle 'Beyaz Önlük'lerini giyerek hekimlik yolunda ilk adımlarını attı.


Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde Aşure Şöleni Güncel Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nde Aşure Şöleni

Akdeniz Üniversitesi Mühendislik Fakültesi tarafından aşure günü etkinliği düzenlendi.


KUMLUCANIN TARIM ARAZİLERİNDEKİ MÜLKİYETİ SORUNU BAKANA İLETİLDİ Kumluca KUMLUCANIN TARIM ARAZİLERİNDEKİ MÜLKİYETİ SORUNU BAKANA İLETİLDİ

Kumluca Belediyesi sınırları içinde tarım amaçlı kullanılan arazilerin mülkiyet sorununu gidermek için AK Parti Antalya Milletvekilleri, Maliye Bakanı Naci Ağbal ile TBMM'de bir araya geldi.


Mobil yaratıcılıkta dönüm noktası: Xperia XZ1 artık Türkiye’de! Teknoloji/Bilim/İnternet Mobil yaratıcılıkta dönüm noktası: Xperia XZ1 artık Türkiye’de!

Sony Mobile, Motion-Eye™ kamerası, HDR ekranı, Süper yavaş çekim ve tamamen yeni 3D Oluşturucu özellikleri ile çığır açan Xperia XZ1’i Türkiye’de satışa sundu.


ERKEN TANIYLA KALICI HASARLARIN ÖNÜNE GEÇİLEBİLİYOR Sağlık/Kadın ERKEN TANIYLA KALICI HASARLARIN ÖNÜNE GEÇİLEBİLİYOR

Yaygın olarak iltihaplı romatizma olarak bilinen romatoid artrit, aslında yüze yakın iltihaplı romatizma hastalığından sadece biri. Dünyada her 100 kişiden biri hayatlarının bir döneminde bu hastalıkla karşı karşıya gelebiliyor.


İNSAN SERMAYESİNİN DEĞERİ GİDEREK ARTIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet İNSAN SERMAYESİNİN DEĞERİ GİDEREK ARTIYOR

Artan otomasyon ve robotların iş hayatındaki rolünün güçlenmesine paralel olarak insanların iş süreçlerinden dışlanacağı kaygıları da artıyor. Ancak insan kaynakları ve organizasyonel danışmanlıkta dünyanın önde gelen grubu olan Korn Ferry yaptığı bir araştırmayla, teknolojiye göre çok daha ağır basacak olan insan sermayesinin 2030’da 1.2 katrilyon dolara çıkacağını ortaya koydu.


25 LEZZET DURAĞI AKRA’DA BİR ARAYA GELİYOR Ekonomi/Turizm 25 LEZZET DURAĞI AKRA’DA BİR ARAYA GELİYOR

Yeme – içme sektörünün duayen isimlerinden şef Tolga Atalay, I. Uluslararası Meze Festivali MezeFest’in Doğu Akdeniz’in dünyaya kapılarını açmış en önemli şehirlerinden birisi Antalya’da hayata geçeceğini belirtti.


Montea Ev Yapı Market, Şimdi de Alanya'da Alanya Montea Ev Yapı Market, Şimdi de Alanya'da

Montea Ev Yapı Marketler zincirinin 4. Halkasını Alanya'da hizmete açtı.


Prof. Özkan’dan Kepezli öğrencilere nasihatler Eğitim Prof. Özkan’dan Kepezli öğrencilere nasihatler

Kepez Belediyesi’nin düzenlediği Kepez’de Kariyer Günleri’nin ilk konuğu Prof. Özkan, lise öğrencilerine yetenekleri doğrultusunda belirleyecekleri mesleklerinde en iyisi olmak için çabalamaları gerektiğini anlattı


Çocuklarda eklemlerde AĞRI ve kalıcı ŞİŞLİĞE dikkat! Sağlık/Kadın Çocuklarda eklemlerde AĞRI ve kalıcı ŞİŞLİĞE dikkat!

Çocukluk çağı romatizmal hastalıkları doğru ilaçlarla etkin bir şekilde tedavi edilebilir. Tedavi etkin bir şekilde yürütülemez ise kalıcı sakatlıklar ortaya çıkabilir.


YABANCI GAZETECİLERİN 15 TEMMUZ İZLENİMLERİ 7 CİLTLİK KİTAP OLDU Güncel YABANCI GAZETECİLERİN 15 TEMMUZ İZLENİMLERİ 7 CİLTLİK KİTAP OLDU

FETÖ'nün hain darbe girişiminin birinci yıl dönümünde 340 yabancı gazeteciyi bir hafta boyunca Türkiye'de ağırlayan ve 15 Temmuz gerçeklerini bizzat şahitleri aracılığıyla öğrenmelerini sağlayan Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM), bu ziyarete ilişkin yabancı basın mensuplarının kendi ülkelerinde kaleme aldıkları makaleleri 7 ciltlik bir eserde topladı.


Kepez'den eğitime büyük destek Eğitim Kepez'den eğitime büyük destek

Kepez Belediyesi'nin bir hizmeti olan üniversiteye hazırlık kursları düzenlenen törenle yeni eğitim sezonunu açtı.


ANTALYA OSB’NİN SON DURAĞI İSPANYA Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’NİN SON DURAĞI İSPANYA

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Sektörel Ticaret Heyeti, İspanya programı kapsamında Barselona’da düzenlenen Equiplast Plastik ve Kauçuk Fuarında katılımcı firmalar ile yüz yüze görüşmeler yapıp yeni işbirliği ve ortaklık fırsatlarını değerlendirdi.


SARIOĞLU’NDAN TURUNÇOVA’YA MÜJDE Finike SARIOĞLU’NDAN TURUNÇOVA’YA MÜJDE

Turunçova ve Yeşilyurt Mahallesi Güvenlik Toplantısı Turunçova Düğün Salonu’nda gerçekleşti.


BOŞANMA KADINLARDA KALP KRİZİNİ TETİKLİYOR Sağlık/Kadın BOŞANMA KADINLARDA KALP KRİZİNİ TETİKLİYOR

Günümüzde stresin birçok sağlık problemine yol açtığı biliniyor. Bu problemlerden en önemlisi de kalp sağlığı ile ilgili olurken, stres seviyesinin artması kalp krizi geçirme riskini yükseltiyor.


ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NE SEÇKİN JÜRİ! Kültür/Sanat ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NE SEÇKİN JÜRİ!

Resmi seçkisi ile dünya sinemasının ilgi odağı olan 54. Uluslararası Antalya Film Festivali, dünyaca ünlü sinema profesyonellerinden oluşan dev jürisiyle de “uluslararası marka kimliği” ni güçlendirmeye devam ediyor.


“İş Kazası Olunca İş Güvenliği Akla Geliyor, Bu Algıyı Kırmalıyız” Güncel “İş Kazası Olunca İş Güvenliği Akla Geliyor, Bu Algıyı Kırmalıyız”

ANKAR İş Güvenliği şirketinin ortaklarından A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı ve İş Hukuku Uzmanı Ümit Sedat Bayram: “İş Kazası Olunca İş Güvenliği Akla Geliyor, Bu Algıyı Kırmalıyız”


Eylülde makine ihracatı 1,2 milyar dolar Ekonomi/Turizm Eylülde makine ihracatı 1,2 milyar dolar

Makine ihracatçıları, Eylül ayında geçen yıla göre yüzde 12 artışla 1,2 milyar dolarlık işleme imza attı.


Okulda başarının yolu süt ve peynirden geçer  Eğitim Okulda başarının yolu süt ve peynirden geçer

Süt ve süt ürünleri, çocukların sağlıklı gelişimi için vazgeçilmez besin kaynağı olarak öne çıkıyor. Teksüt, sağlıklı ve başarılı bir okul dönemi için kahvaltıda süt ve peynirin eksik edilmemesini öneriyor. Vücudun protein ve kalsiyum ihtiyacını en iyi şekilde dengeleyen süt ürünleri; açık zihin, güçlü konsantrasyon ve doğru kemik gelişimi için büyük önem taşıyor.


İSTEK'te 9.Geleneksel “Buluşalım-Tanışalım-Yarışalım” Spor Şenliği Eğitim İSTEK'te 9.Geleneksel “Buluşalım-Tanışalım-Yarışalım” Spor Şenliği

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü İlkokul 1. sınıf öğrencileri, aileleri ile 9. Geleneksel “Buluşalım-Tanışalım-Yarışalım” spor şenliğinde bir araya geldi.


Maarif KİDS Büyüklerini Unutmadı! Eğitim Maarif KİDS Büyüklerini Unutmadı!

Maarif KİDS Kampüsü öğretmenleri ve öğrencileri, 1 Ekim Dünya Yaşlılar Günü’ne dikkat çekmek ve günün önemini daha iyi anlamak amacıyla minik öğrenciler dede ve ninelerini sınıflarında ağırladılar.


Aşure kazanları hastane bahçesinde Güncel Aşure kazanları hastane bahçesinde

Muratpaşa Belediyesi, matem ayı olduğu kadar barış ve kardeşlik ayı olan Muharrem dolayısıyla aşure kazanlarını bu kez Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesinde kurdu.


TURİZM KARİKTATÜRLERİ SERGİSİ İSTANBUL KARİKATÜR MÜZESİNDE Kültür/Sanat TURİZM KARİKTATÜRLERİ SERGİSİ İSTANBUL KARİKATÜR MÜZESİNDE

Ana sponsorluğunu Er Yatırım’ın üstlendiği Anatolia Turizm Akademisi’nin öncülüğünde ve kısa adı TUYED olan Turizm Yazarları ve Gazetecileri Derneği’nin katkıları ile düzenlenen 8. Uluslararası Turizm Karikatürleri Yarışmasında dereceye giren eserler İstanbul’da Karikatürcüler Derneği’nde sergileniyor.


Doğuyaka’ya Aile Sağlığı Merkezi Güncel Doğuyaka’ya Aile Sağlığı Merkezi

Muratpaşa Belediyesi, Doğuyaka Mahallesi’nde 580 metrekare alan üzerinde yapımını tamamladığı binayı Aile Sağlığı Merkezi olarak kullanmak üzere Halk Sağılığı Müdürlüğü’ne tahsis etti.


MANAVGAT BELEDİYESİ AŞURE ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ AŞURE ETKİNLİĞİNE BÜYÜK İLGİ

Manavgat Belediyesi, gelenek ve görenekleri yaşatmak, birlik ve beraberlik duygusunu pekiştirmek amacı ile Manavgat halkına aşure dağıttı


Slovenya’dan Türkiye’ye dostluk rüzgarı esti Slovenya’dan Türkiye’ye dostluk rüzgarı esti

Antalya Büyükşehir Belediyesi İtfaiyesi’nden 10 kişi Slovenya’da gönüllü itfaiyecilik eğitimi aldı. Antalya’da gönüllü itfaiyeciler yetiştirilmesini sağlayacak AB destekli proje ile olası yangın, afet, acil durumlarda can ve mal kaybının en aza indirilmesi hedefleniyor.


Kemer "Hizmetlerimizi engellemeye çalışıyorlar"

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Tekirova Halit Narin Ortaokulu ve Çamyuva Rukiye Koç Ortaokulu’nda düzenlenen törenlerle 142 çocuğa bisiklet hediye etti. Başkan Gül, “Sosyal belediyecilikte örnek hizmetler veriyoruz. Bazı çevreler bu hizmetlerimizi engellemeye çalışıyor. Bu girişimler bizi yıldırmayacak” dedi.


Çocuklar trafik kurallarını eğlenerek öğrendi Eğitim Çocuklar trafik kurallarını eğlenerek öğrendi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, trafik kazalarına dikkat çekmek amacıyla hazırlanan ‘Bıdık ile Köpük Trafikte’ adlı tiyatro oyununu çocuklarla buluşturdu. ‘Trafikte bütün kurallara uymalıyız’ mesajı çocuklara eğlenceli bir dille anlatıldı.


Böbrek naklinde “İzsiz cerrahi” çabuk iyileştiriyor Sağlık/Kadın Böbrek naklinde “İzsiz cerrahi” çabuk iyileştiriyor

Cerrahi tekniklerdeki ve teknolojideki gelişmeler sayesinde organ nakli cerrahisi klasik açık ameliyatlardan laparoskopik yani kapalı şekilde yapılan ameliyatlara doğru ilerliyor.


YILDA 100 BİN KİŞİ KALBİNE YENİK DÜŞÜYOR Sağlık/Kadın YILDA 100 BİN KİŞİ KALBİNE YENİK DÜŞÜYOR

Türkiye’de her yıl ortalama 300 bin kişi kalp krizi geçiriyor. Kalp krizi geçirenlerin 3’te 1’i yani yaklaşık 100 bin kişi hayatını kaybediyor. Hayatta kalan hastaların ise yaklaşık 120 bini aynı yıl içerisinde tekrar kalp krizi geçiriyor.


MEME KANSERİ TEDAVİSİ BÜTÜNSEL YAKLAŞIMI GEREKTİRİYOR Sağlık/Kadın MEME KANSERİ TEDAVİSİ BÜTÜNSEL YAKLAŞIMI GEREKTİRİYOR

Meme kanseri, Türkiye’de kadınlarda en sık görülen kanser türü. Hastalığın görülme sıklığı artmakla birlikte erken teşhiste tedavide başarı şansı yüzde 95’lere ulaştı. Meme kanserine karşı kadınları bilinçlendirmeyi hedefleyen MEMEDER düzenlediği Pembe Festival ile teşhis, tanı ve tedavi yöntemleri konusunda kadınları bilgilendirdi.


Gebelikte Göz Sağlığının Şifreleri Sağlık/Kadın Gebelikte Göz Sağlığının Şifreleri

Hamilelik dönemi, çocuk sahibi olan her kadının hayatında çok önemli bir yere sahiptir. Bu süreçte bel ağrıları veya sabah kusmaları gibi durumların oluşması oldukça normaldir. Fakat hamilelik süresince vücutta gerçekleşen hormonel ve fiziksel değişimler, görme yetisinde de sorunlar oluşmasına sebep olabilir.


CHP MURATPAŞA DELEGE SEÇİMLERİNİ TAMAMLADI Siyaset CHP MURATPAŞA DELEGE SEÇİMLERİNİ TAMAMLADI

KUMBUL “İLÇE DELEGASYONUMUZUN OMUZLARINDAKİ SORUMLULUK BÜYÜK. DELEGELERİMİZ 2019 DA YEREL ve GENEL İKTİDARA GİDEN ÇALIŞMALARI YAPACAK KADROLARI BELİRLEYECEKLER. DELEGASYONUN ARZU ETTİĞİMİZ GİBİ, PARTİ EMEKÇİLERİNDEN YANA ŞEKİLLENMESİNİN MUTLULUĞUNU YAŞIYORUM.”


Siyaset "ABD’nin Vize Kararı AKP’yi Değil, Vatandaşlarımızı Cezalandırıyor"

ABD’nin Türkiye vatandaşlarına karşı vize işlemlerini durdurma kararına CHP’den tepki geldi. Kararı değerlendiren CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, “ABD’nin vize kararı AKP’yi değil, vatandaşlarımızı cezalandırıyor” dedi.


Film müzikleri üniversitelileri coşturdu Kültür/Sanat Film müzikleri üniversitelileri coşturdu

Antalya Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği Film Müzikleri konseriyle üniversitelileri coşturdu. Akdeniz Üniversitesi Olbia Açıkhava Tiyatrosu’nda gerçekleşen konserde unutulmaz filmlerin hafızalara kazınan müzikleri seslendirildi.


Döşemealtı Belediyesi 9 metrelik yolu 20 metreye çıkartıyor Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi 9 metrelik yolu 20 metreye çıkartıyor

Döşemealtı Belediyesi, Bahçeyaka Mahallesi’ne bağlı Şehit Ahmet Küçükadalı Caddesi’ni adeta yeniden inşa ediyor. Kapalı Pazaryerinin yanında ki 9 metrelik yol 20 metreye çıkartılırken her iki tarafa yayalar için kaldırım ve yağmursuyu baskınlarını önlemek içinde yağmursuyu drenaj hattı kuruyor.


Ali Çetinkaya’da büyük değişim başlıyor Güncel Ali Çetinkaya’da büyük değişim başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Ali Çetinkaya Caddesi Kentsel Tasarım Projesi, Meydan Kavşağı’ndaki düzenleme çalışmaları ile başladı. Dünyanın ilk müze konsepti caddesi olacak Ali Çetinkaya, Şarampol’de olduğu gibi baştan aşağı yenilenerek bir cazibe merkezine dönüşecek.


AĞIZ KOKUSU NEYİN HABERCİSİ? Sağlık/Kadın AĞIZ KOKUSU NEYİN HABERCİSİ?

Ağız kokusu birçok insan için içinden çıkılmaz korkulu bir rüyadır. Çalışmalar yetişkinlerin yüzde 50’sinin bu durumdan muzdarip olduğunu gösteriyor. Bazen bu durumun altında zararsız zannettiğimiz ciddi problemler yatabileceğini söyleyen uzmanlar ağız kokusunun nedenleri ve tedavi yöntemlerini anlattı.


Çocuğu ebeveyn tembelleştiriyor! Eğitim Çocuğu ebeveyn tembelleştiriyor!

Ders çalışma ve ödev yapmanın sorumluluk bilincinin bir parçası olduğunu vurgulayan uzmanlar, birçok ebeveynin aşırı kollayıcı ve koruyucu davranarak çocuğu tembelleştirdiğine dikkat çekiyor.


9-5 mesai algısı tarihe karışıyor Ekonomi/Turizm 9-5 mesai algısı tarihe karışıyor

ManpowerGroup tarafından yapılan Yeni Nesil Meslekler araştırması, çalışanların 9-5 çalışılan işler yerine yeni alternatifler aradıklarını ortaya koyuyor. Araştırma sonuçlarına göre katılımcıların yüzde 87’si yeni nesil mesleklere açık olduğunu belirtiyor ve yüzde 81’i için bu meslekler kişisel tercih iken, sadece yüzde 19 yeni nesil meslekleri son çare olarak seçeceğini söylüyor.


Sanayiciler İçin Asya'ya Geçit Kapısı CC-Link Teknoloji/Bilim/İnternet Sanayiciler İçin Asya'ya Geçit Kapısı CC-Link

Sanayi 4.0 evresinde her geçen gün kişiselleşen tüketici ihtiyaçlarının hızlı ve verimli bir şekilde karşılanması için akıllı fabrikalar gittikçe daha önemli hale geliyor.


Kongre ve Fuar Merkezi’nde sona gelindi Güncel Kongre ve Fuar Merkezi’nde sona gelindi

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Pınarbaşı Mahallesi’nde 10 bin 500 metrekare alan üzerine yapımı devam eden Kongre ve Fuar Merkezinde çalışmaların sona geldiğini söyledi.


Dijital güvenlik artık herkesin sorumluluğunda! Teknoloji/Bilim/İnternet Dijital güvenlik artık herkesin sorumluluğunda!

2017 yılı, tüm dünyada kurumlara yönelik yüksek profilli saldırıların meydana geldiği bir yıl oldu. 150’yi aşkın ülkeyi etkileyen WannaCry saldırısı, Yahoo’nun 3 milyar kişiye ait kullanıcı bilgelerinin ele geçirilmesi ya da “Game of Thrones“ dizisinin henüz yayınlanmamış bölümlerini sızdırılması... Bu saldırılarla firmaların sadece paraları değil itibarları da zarar gördü.


Renault ve Dacia’dan Kış Güvenlik Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’dan Kış Güvenlik Servis Kampanyası

Renault ve Dacia, kış öncesinde araçlarına bakım ve onarım yaptırmak isteyen müşterilerine Kış Güvenlik Servis Kampanyası ile cazip fırsatlar sunuyor.


 AŞURE TÜKETİRKEN BU 5 ÖNERİYE DİKKAT! Sağlık/Kadın AŞURE TÜKETİRKEN BU 5 ÖNERİYE DİKKAT!

Modern kent yaşamında pek çoğumuz, eski sıcak komşuluk ilişkilerini özlemle anıyoruz. Değil alt ya da üst katlardaki komşularımız, belki de karşı komşumuzun bile yüzünü görmeyeli çok uzun zaman oldu öyle değil mi?


 Çalışanlar kurumların en önemli elçileri Ekonomi/Turizm Çalışanlar kurumların en önemli elçileri

Dünya çapında en iyi işverenlerin belirlenmesi ve kurum kültürü dönüşümü konusunda araştırma ve danışmanlık hizmetleri veren Great Place to Work Enstitüsü, Türkiye’nin En İyi İşverenleri Araştırmasında listeye giren şirketlerle “Inspiring the Excellece Series” etkinliği düzenliyor.


OKULDAN KAÇAN ÇOCUKLARDA AİLE SEVGİSİ  EKSİKLİĞİ GÖRÜLÜYOR Eğitim OKULDAN KAÇAN ÇOCUKLARDA AİLE SEVGİSİ EKSİKLİĞİ GÖRÜLÜYOR

Eğitimdeki ciddi konulardan biri olan öğrencilerin okuldan kaçma sorunun altında önemli nedenler yatıyor. Okuldan kaçan çocukların okulu sevmemesinden çok ailelerin ilgisizliğinin önemli rol oynadığını belirten Uzm. Dr. Fırat Hamidi, okuldan kaçmanın alışkanlık haline gelmemesi için aileleri uyardı.


Üniversite öğrencilerine aşure Güncel Üniversite öğrencilerine aşure

Muratpaşa Belediyesi, dayanışmanın ve bereketin simgesi aşureyi bu kez Akdeniz Üniversitesi (AÜ) öğrencileriyle paylaştı.


Muratpaşa Kent Meydanı’nda Muay Thai heyecanı Spor Muratpaşa Kent Meydanı’nda Muay Thai heyecanı

Muratpaşa Belediyesi, Türkiye Muay Thai Federasyonu tarafından düzenlenen ‘Muay Thai Uluslararası Altın Kemer Gala Turnuvası’na ev sahipliği yaptı.


Giritli Al Yazma Kadın Danışma Merkezi açılıyor Güncel Giritli Al Yazma Kadın Danışma Merkezi açılıyor

Muratpaşa Belediyesi, 3’üncü Al Yazma Kadın Danışma Merkezi’ni açıyor.


12 Adalar buluşması Muratpaşa’da Güncel 12 Adalar buluşması Muratpaşa’da

IABA2017, 4. Uluslararası Antalya Mimarlık Bienali ve Mimarlık haftası kapsamında ‘Yunanistan 12 Adalar Teknik Odası’ sergisi Muratpaşa Belediyesi fuayesinde açıldı.


BAŞKAN ERDOĞAN: ‘DİYALOG ÖNCELİKLİ OLMALI’ Güncel BAŞKAN ERDOĞAN: ‘DİYALOG ÖNCELİKLİ OLMALI’

ANSİAD Başkanı Erdoğan, Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına yönelik seyahat vize işlemlerinin durdurulması kararına yönelik diplomasi çağrısında bulundu.


Okullarda florür vernik uygulanmalı mı? Sağlık/Kadın Okullarda florür vernik uygulanmalı mı?

Velilerin kafası karışık. Okullarda çocuklara uygulanacak florür vernik uygulaması için ailelerden izin kağıdı isteniyor, veliler de soluğu ‘Yaptıralım mı, yoksa yaptırmayalım mı?’ diye diş hekiminde alıyor.


MAPFRE Vakfı’ndan Antalyalı Çocuklara Özel Tiyatro Oyunu Eğitim MAPFRE Vakfı’ndan Antalyalı Çocuklara Özel Tiyatro Oyunu

MAPFRE Vakfı’nın 2016 yılında hayata geçirdiği, “Bıdık ile Köpük Trafikte” adlı çocuk oyunu, hem çocuklara hem de büyüklere trafik kurallarını eğlenceli bir şekilde öğretirken bir yandan da farkındalık kazandırıyor. Oyun, Antalya Büyükşehir Belediyesi Yenimahalle Kültür Merkezi’nde bini aşkın çocukla buluştu.


Çağrı karşılama oranını yüzde 99’a çıkaran AEDAŞ, geri bildirim dönemini başlattı Teknoloji/Bilim/İnternet Çağrı karşılama oranını yüzde 99’a çıkaran AEDAŞ, geri bildirim dönemini başlattı

Yılın ilk 9 ayında 1 milyon 185 bin çağrı alan AEDAŞ’ta çağrı karşılama oranı yüzde 99’lara ulaştı. Artık sadece çağrı almakla kalmayıp müşterilerine “Arızanız giderildi, abonelik işlemlerinizdeki süreçten memnun musunuz?” gibi geri bildirimlerde de bulunan AEDAŞ, böylece müşteri memnuniyetini en üst düzeye ulaştırmayı hedefliyor.


“Ergenlik dönemindeki sivilceler tıbbı müdahale gerektirebilir” Sağlık/Kadın “Ergenlik dönemindeki sivilceler tıbbı müdahale gerektirebilir”

Dermatolog Dr. Yelda Bice, lazerle akne tedavisinde uygulanan son teknolojileri anlattı.


Halterde Türkiye Şampiyonu Olduk Spor Halterde Türkiye Şampiyonu Olduk

Türkiye Halter Federasyonu Seyit Ali Onbaşı Yıldızlar Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası Çanakkale Hasan Mevsuf Spor Salonunda yapıldı.


Meltem Mahallesi’nde yeşil kuşak Güncel Meltem Mahallesi’nde yeşil kuşak

Muratpaşa Belediyesi, 15 bine yaklaşan nüfusuyla Meltem Mahallesi’nde yeni bir park çalışmasına daha başladı.


İmam Hatip’te bisiklet sevinci Kemer İmam Hatip’te bisiklet sevinci

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ilçedeki bisiklet dağıtım törenlerine Kemer İmam Hatip Ortaokulu ile devam etti. 59 çocuğa bisiklet hediye eden Başkan Gül, “Çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuz ve ülkemizin mutluluğu demek. Onlar mutlu yetişirse ülkemize daha yararlı olur” dedi.


SEVİM KARALOĞLU “EMZİRME HAFTASI” ETKİNLİĞİNE KATILDI Güncel SEVİM KARALOĞLU “EMZİRME HAFTASI” ETKİNLİĞİNE KATILDI

Sevim Karaloğlu, Atatürk Devlet Hastanesi Perge Kadın - Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası’nda, "Emzirme Haftası" dolayısıyla düzenlenen etkinliğe katıldı.


Psikolojik sıkıntılara karşı yazı terapisi Sağlık/Kadın Psikolojik sıkıntılara karşı yazı terapisi

Üzerinizde duygusal yük oluşturan olaylar belirli bir süre sonra zihinsel ve fiziksel sağlığınızı riskli durumlara sürükleyebilir. Fakat buna karşı bir panzehir var: Yazmak...


Lider Yenilendi! Otomotiv Lider Yenilendi!

Türkiye ve Avrupa’nın en çok satan SUV modeli Qashqai, yenilenen tasarımı ve geliştirilen sürüş performansıyla Türkiye’de satışa sunuluyor.


Kepez’den 23. Bilişim sınıfı Göksu’ya Eğitim Kepez’den 23. Bilişim sınıfı Göksu’ya

Kepez Belediyesi, geçtiğimiz yıl okullara kazandırdığı bilişim sınıflarına bu yıl yenilerini eklemeye devam ediyor.


Devran Kayra halterde şampiyon oldu Spor Devran Kayra halterde şampiyon oldu

Çanakkale’de 33 ilden 368 sporcunun katılımıyla gerçekleştirilen Seyit Onbaşı Yıldızlar Kulüpler Türkiye Halter Şampiyonası'nda Antalya Denge Gençlik ve Spor Kulübü Derneği sporcusu Devran Kayra 77 kilo sikletinde şampiyon oldu.


Anadolu Oyuncak Müzesi’ne ziyaretçi rekoru Güncel Anadolu Oyuncak Müzesi’ne ziyaretçi rekoru

Açıldığı ilk haftada 32 bin ziyaretçiyle rekor kıran Anadolu Oyuncak Müzesi’ni ziyaret eden Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, vatandaşların takdirini gördükçe daha fazla motive olduklarını söyledi


Gazipaşa’da içme ve sulama suyu sorunu tarih oluyor Gazipaşa Gazipaşa’da içme ve sulama suyu sorunu tarih oluyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü önemli bir projeye daha imza attı.


Döşemealtı Kent Meydanın da ‘Yüzyıllar ve Coğrafyalar’ sergisi açıldı Döşemealtı Döşemealtı Kent Meydanın da ‘Yüzyıllar ve Coğrafyalar’ sergisi açıldı

IABA2017, 4. Uluslararası Antalya Mimarlık Bienali ve Mimarlık haftası kapsamında Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi öğrencileri “Karşılaştırmalı Mimarlık Tarihi: Yüzyıllar ve Coğrafyalar” sergisi Döşemealtı Kent Meydanında açıldı.


9 AYIN İSTENMEYEN SÜRPRİZİ: GEBELİK DİYABETİ Sağlık/Kadın 9 AYIN İSTENMEYEN SÜRPRİZİ: GEBELİK DİYABETİ

Diyabet, farklı tiplerle, farklı dönemlerde, yaygın olarak görülen önemli sağlık sorunlarından biri. Ama gebelik döneminde ortaya çıkan diyabet, hem anneyi hem de bebeği etkilemesiyle, daha büyük bir problem haline gelebiliyor. Ancak sevindirici yanı da var; doğru zamanda ve doğru şekilde kontrol altına alınırsa, ne anneye ne bebeğe zarar vermiyor.


CAMBRIDGE SERTİFİKALARI SAHİPLERİNE ULAŞTI Eğitim CAMBRIDGE SERTİFİKALARI SAHİPLERİNE ULAŞTI

Özel Antalya Envar Koleji, eğitimdeki etkin faaliyetlerini sürdürüyor. Uygulamaya koyduğu ‘4/4 lük Eğitim Modeli’ ile kamuoyunda ses getiren Envar Okulları, modelin bir ayağı olan dil eğitimi konusunda da iddialı çalışmalarına devam ediyor.


ÖZEL ENVAR ORTAOKULU OKUL MECLİS BAŞKANINI SEÇTİ Eğitim ÖZEL ENVAR ORTAOKULU OKUL MECLİS BAŞKANINI SEÇTİ

Özel Antalya Envar Okulları Ortaokulu 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Okul Meclis Başkanlığı seçimleri yapıldı.


SAĞLAM DİŞİNİZİ BOŞUNA KAYBETMEYİN Sağlık/Kadın SAĞLAM DİŞİNİZİ BOŞUNA KAYBETMEYİN

Şiddetli çene ağrısı, yüzün her iki tarafında hissedilen kısa süreli, “şimşek çakar” tarzda şiddetli ağrılar… İlk bulgular diş ağrısını işaret etse de, aslında bu Trigeminal Nevralji olarak bilinen sinsi ve az bilinen bir hastalığın ilk belirtileri.


E-imza ile kağıtsız muhasebe mümkün Teknoloji/Bilim/İnternet E-imza ile kağıtsız muhasebe mümkün

Yüzde yüz Türk sermayesi ile kurulan İnci Holding, imza süreçlerini elektronik ortama taşıdı. E-GÜVEN’in İmzala-Gönder çözümünü iş süreçlerine entegre eden İnci Holding, bankacılık işlemlerini daha düşük maliyetle, hızlı ve kolay şekilde yapıyor.


10 REÇETENİN 3’ÜNDE ANTİBİYOTİK VAR Sağlık/Kadın 10 REÇETENİN 3’ÜNDE ANTİBİYOTİK VAR

Türkiye’de herhangi bir hastalıkla hastaneye başvuran 10 bireyden 3’ünün reçetesine antibiyotik yazılıyor. Antibiyotik kullanımının tüm Türkiye ve dünyada bu kadar yaygın olması ilaca karşı direnci artırırken 2050 yılında antibiyotik direncine bağlı ölümlerin tüm dünyada 10 milyonu aşması bekleniyor.


Erkek kısırlığı dünyada hızla artış gösteriyor Sağlık/Kadın Erkek kısırlığı dünyada hızla artış gösteriyor

Yapılan son araştırmalara göre erkeklerdeki sperm kalitesinin dünya çapında düştüğü tespit edildi. Oxford Üniversitesi tarafından yayınlanan araştırmaya göre, sperm kalitesindeki bu düşüş eğilimi devam ederse insan neslinin tükenmesine kadar varabileceği ön görülüyor.


ODTÜ Gençlik Parkı’nda yeni dönem coşkusu Güncel ODTÜ Gençlik Parkı’nda yeni dönem coşkusu

Muratpaşa Belediyesi’nin ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği ve Adalya Vakfı’yla hayata geçirdiği ODTÜ Gençlik Parkı, 150 öğrenciyle başladığı yeni eğitim dönemini Engelsiz Kafe’de düzenlendiği brunchla kutladı.


Trafik Parkı’nda eğitime devam Güncel Trafik Parkı’nda eğitime devam

Muratpaşa Belediyesi’nin Teneffüs Parkla birlikte eğitimde sunduğu alternatif modellerden biri olan trafik parkında yeni dönem eğitimleri başladı.


Muratpaşa’dan ‘Engelsiz Yaşam Rehberi’ Güncel Muratpaşa’dan ‘Engelsiz Yaşam Rehberi’

Muratpaşa Belediyesi, iş bulmadan tayin ve nakle, sağlık yardımından muafiyet ve indirimlere engellilerin gündelik yaşamda karşılaşabilecekleri sorunlarla, çözüm yollarını gösteren ‘Engelsiz Yaşam Rehberi’ hazırladı.


Türel: “Lara’daki temalı park alanını hukuki süreç sonuçlanırsa almaya hazırız” Güncel Türel: “Lara’daki temalı park alanını hukuki süreç sonuçlanırsa almaya hazırız”

Batısında Konyaaltı, doğusunda Lara ile Antalya’nın iki kanatlı bir şehir olduğunu belirten Başkan Türel, “Bu iki kanadın da şehre yaşanabilir noktada döndürülmesi gerekir. Lara’da hukuki süreci devam eden 3 bin dönümlük bir temalı park alanı bulunuyor. Mimarlar Odamızın belediye alsın önerisi var. Hukuki süreci sonuçlanırsa biz de almaya hazırız” dedi.


Varsak'a semt futbol sahası Spor Varsak'a semt futbol sahası

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün, Varsakspor’a ve amatör futbol kulüplerine armağan ettiği çim futbol sahasının açılışı düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

Kepez Belediyesi, amatör spora, gençlere ve çocuklara kalıcı bir spor tesisi daha kazandırdı.


“GİRİŞİMCİLİKTE ÖNCE KADIN”DA 15 BİN TL ÖDÜLLÜ HALK OYLAMASI BAŞLADI Güncel “GİRİŞİMCİLİKTE ÖNCE KADIN”DA 15 BİN TL ÖDÜLLÜ HALK OYLAMASI BAŞLADI

“GİRİŞİMCİLİKTE ÖNCE KADIN” PROJESİNDE YARIŞAN GİRİŞİMCİ ADAYLARINDAN BİRİNE BU YIL İLK KEZ HALK OYLAMASI İLE 15 BİN TL DEĞERİNDE CANSUYU SERMAYESİ VERİLİYOR


TSF’YE DÜNYA SATRANÇ OTORİTELERİNDEN TAM NOT Spor TSF’YE DÜNYA SATRANÇ OTORİTELERİNDEN TAM NOT

Dünya Satranç Federasyonu(FIDE) ve Avrupa Satranç Birliği(ECU) Türk satrancına tam not verdi. 38 ülkeden dünyanın en güçlü takımları ile 300’ü aşkın usta sporcunun katıldığı ve dünyanın en prestijli satranç turnuvası olarak kabul edilen Avrupa Kulüpler Kupası dünya satranç otoritelerinin katıldığı görkemli bir törenle Antalya’da başladı.


Aksu İlçesinde Yol Uygulamasında Aranan 2 Şahıs Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Yol Uygulamasında Aranan 2 Şahıs Yakalandı

Aksu İlçesinde Yol Uygulamasında Aranan 2 Şahıs Yakalandı


Elmalı'da Dört Ayrı Hırsızlık Olayına Karışan Şüpheli Tutuklandı Elmalı Elmalı'da Dört Ayrı Hırsızlık Olayına Karışan Şüpheli Tutuklandı

Elmalı İlçesinde Dört Ayrı Hırsızlık Olayına Karışan Şüpheli Tutuklandı


Alanya Aşevi törenle hizmete açıldı Alanya Alanya Aşevi törenle hizmete açıldı

Alanya’da Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete sunulan aşevinin açılışını gerçekleştiren Başkan Türel, sosyal belediyecilikte çok farlı bir anlayışı ortaya koyduklarını, açta açıkta kimseyi bırakmamaya çalıştıklarını söyledi.


Kepezliler yaz-kış yüzebilecek Spor Kepezliler yaz-kış yüzebilecek

Antalya’nın ilk olimpik kapalı yüzme havuzunu hizmete sokan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, yine olimpik olan Fabrikala Mahallesi’ndeki yüzme havuzunu kapalı hale getirilmesiyle ilçe halkının 12 ay yüzebileceğini söyledi


SEZONUN İLK BALESİ  “AFİFE” Kültür/Sanat SEZONUN İLK BALESİ “AFİFE”

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 21 Ekim Cumartesi günü “AFİFE” balesi ile 2017-2018 Sanat Sezonunun ilk prömiyerini gerçekleştirecek olmanın heyecanını yaşıyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...