Pazar, 20 Ekim 2019
TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA GEÇİRİLMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Ekonomi/Turizm TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA GEÇİRİLMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Alt işverenlerde çalışan işçiler ile ilgili kamu idarelerinin işlemlerine ve uygulamalarına yardımcı olmak amacı ile Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinasyonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Baraner: “Artık otelcilere büyük arazi tahsisleri verilmesin” Ekonomi/Turizm Baraner: “Artık otelcilere büyük arazi tahsisleri verilmesin”

Deneyimli turizmci Baraner’den sektörle ilgili önemli açıklama: “Artık otelcilere büyük arazi tahsisleri verilmesin”


Enerjinizi doğru kullanarak faturanızı yüzde 30 düşürün Ekonomi/Turizm Enerjinizi doğru kullanarak faturanızı yüzde 30 düşürün

CK Akdeniz Elektrik, enerji okuryazarlığı altyapısı oluşturmak ve bilinçli tüketime destek olmak hedefiyle internet sitesine ‘tüketim hesaplama’ uygulaması koydu. Söz konusu uygulama ile elektrikli ev aletlerinin günlük kullanımına göre aylık tüketim bedeli bir tuşla hesaplanabiliyor.


Nazım Hikmet Fuar Merkezi’nde tiyatro..
 Kültür/Sanat Nazım Hikmet Fuar Merkezi’nde tiyatro..


Konyaaltı Belediyesi, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nün aile kuramına dikkat çekmek ve öğrencileri uyuşturucudan uzak tutmak adına hazırlattığı tiyatro oyununa ev sahipliği yaptı.


 Toplu ulaşımda kilometre dönemi Güncel Toplu ulaşımda kilometre dönemi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşımda kaliteyi ve vatandaş memnuniyetini artırmak için ulaşım esnafıyla el ele çözüm üretmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Otobüsçüler Odası, ulaşım esnafına kilometre üzerinden ödeme yapılması konusunda anlaştı. Devrim niteliğindeki bu kararla hem esnaf kazanacak hem de toplu ulaşımın kalitesi artacak.


CHP ANTALYA GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANI GÜL VAN’DA Siyaset CHP ANTALYA GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANI GÜL VAN’DA

CHP Antalya Gençlik Kolları İl Başkanı Musa Gül Spor Kurulu Doğu Anadolu Van Bölge Toplantısına katılmak üzere Van’a gitti.


MediaTek’den Yapay Zeka Atılımı Teknoloji/Bilim/İnternet MediaTek’den Yapay Zeka Atılımı

MediaTek yeni sınır bilişim Yapay Zeka Platformu ve çok platformlu tüketici cihazları için geliştirdiği Yapay Zeka teknolojilerini CES 2018’de tanıttı. MediaTek teknolojisi, Yapay Zekanın akıllı telefonların, akıllı evlerin ve otomobillerin yanı sıra, hepimizin her gün kullandığımız cihazlara da güç vermesini sağlayacak.


KUMBUL MAZBATASINI ALDI Siyaset KUMBUL MAZBATASINI ALDI

7 Ocak’ta yapılan CHP Antalya il kongresinde seçilen il Başkanı seçilen Ahmet Kumbul mazbatasını aldı.


SÜMER GAZETECİLERLE BULUŞTU Siyaset SÜMER GAZETECİLERLE BULUŞTU

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle düzenlenen akşam yemeğinde gazeteciler ile bir araya geldi.


ANTALYA’NIN TARIMSAL HAFIZASI “BATEM” ZİYARETİ Güncel ANTALYA’NIN TARIMSAL HAFIZASI “BATEM” ZİYARETİ

Vali Münir Karaloğlu Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nü (BATEM) ziyaret etti. Kurum yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Karaloğlu narenciye bahçelerinde incelemelerde bulunarak işçilerle sohbet etti.


Akdeniz Üniversitesi’nde Türkiye’de Tarımsal Öğretimin 172. Yıl Dönümü Kutlandı Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde Türkiye’de Tarımsal Öğretimin 172. Yıl Dönümü Kutlandı

Türkiye’de tarımsal öğretimin başlamasının 172. yıl dönümü, Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla kutlandı.


Başkan Çetinkaya, Sosyal Hizmet Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu Kumluca Başkan Çetinkaya, Sosyal Hizmet Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Batı Antalya’nın tek Sosyal Hizmet Merkezi olan Kumluca Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti


 THM Kadınlar Korosu’dan yılın ilk konseri 
 Kültür/Sanat THM Kadınlar Korosu’dan yılın ilk konseri 


Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği Kadınlar Korosu, Yiğit Aktı şefliğinde ‘Kadın Ağzı Türküler’ konseriyle izleyenlere türkü ziyafeti sundu.


Turunç Masa’da memnuniyet oranı yüzde 90 Güncel Turunç Masa’da memnuniyet oranı yüzde 90

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın bir yönetişim modeli olarak hayata geçirdiği Turunç Masa’da, 2017 komşu memnuniyet oranı yüzde 90.28 oldu.


CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLARIN ÇOĞU SİNSİCE İLERLİYOR Sağlık/Kadın CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLARIN ÇOĞU SİNSİCE İLERLİYOR

Konuşulmaya hatta bu nedenle hekime gitmeye bile çekinilen hastalıkların başında cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar geliyor. Konu her ne kadar dillendirilmese de yaratabildiği tehlike de ortada. Dolayısıyla gerekli önlemleri alabilmek için doğru bilgiye sahip olmak önem taşıyor.


Deniz Türkali’yle ‘Eylül Fırtınası’ Kültür/Sanat Deniz Türkali’yle ‘Eylül Fırtınası’

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘1 Film 1 Konuk’ dizisinin Ocak ayı konukları 6 Altın Portakal ödüllü yönetmen Atıf Yılmaz anısına gerçekleştirilecek. Dizide bu ay, Yılmaz’ın son filmlerinden ‘Eylül Fırtınası’nın gösterimi oyuncu Deniz Türkali’nin katılımıyla gerçekleştirilecek.


MANAVGAT BELEDİYESİ KADIN SPOR MERKEZİ 15 OCAK’TA AÇILIYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KADIN SPOR MERKEZİ 15 OCAK’TA AÇILIYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kadına önem ve değer katan sosyal projelerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Sözen’in, Sarılar Mahallesi’nde yaptırdığı “Kadın Spor Merkezi” nin açılışı 15 Ocak’ta halkın ve kadınların katılımıyla yapılacak.


KONYSİAD Genel Kurulu yapıldı Güncel KONYSİAD Genel Kurulu yapıldı

Konyaaltı Sanayici İşadamları Derneği (KONYSİAD) 4. Olağan Genel kurulu yapıldı. Yapılan oylama sonucu, oy birliği ile kurucu Başkan İlhami Kaplan KONYSİAD’ın yeni dönem başkanı seçildi.


Kıllı dil neden olur? Sağlık/Kadın Kıllı dil neden olur?

Nüfusun yaklaşık yüzde 13'ünü etkileyen kıllı dil, bazı psikolojik rahatsızlıklara ya da utançlara da neden olabiliyor. Peki kıllı dil neden olur?


Hollanda’da Kemer tanıtımı Hollanda’da Kemer tanıtımı

Kemer Belediyesi, bu yıl 13 ülkedeki 15 turizm fuarına katılarak ilçeyi etkili bir şekilde tanıtacak. 9-14 Ocak’ta Hollanda’da düzenlenen Utrecht Turizm Fuarı’nda açılan Kemer Belediyesi standı yoğun ilgi gördü.


Akdeniz Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi

Akdeniz Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü tarafından Akdeniz Üniversitesi çalışanlarına yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi gerçekleştirildi.


Döşemealtı Belediyesi güven veriyor Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi güven veriyor

Döşemealtı Belediyesi köy statüsünden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde hırsızlıkları önlemek vatandaşın güven ve huzurunu sağlamak amacıyla kameralı önlem aldı. Son dönemde artan başta hayvan hırsızlığı olmak üzere, traktör, motosiklet, kablo hırsızlıklarını karşı 13 mahalleye 18 yüksek çözünürlüklü gece ve gündüz kayıt yapabilen ve 6 ay boyunca kayıtları saklanan kamera sistemi kuruldu.


“Al, kullan, at” alışkanlığına dikkat Sağlık/Kadın “Al, kullan, at” alışkanlığına dikkat

Alışveriş yapmanın mutluluk hormonunu arttırdığı bilimsel bir gerçek olsa da “mutlu oluyorum” diyerek sürekli alışveriş yapmak takıntıya dönüşebiliyor.


Evde Yapılan Yanlış Uygulamalara Dikkat! Sağlık/Kadın Evde Yapılan Yanlış Uygulamalara Dikkat!

Güzelleşmek uğruna evde yapılan uygulamaların bazı zamanlarda sıkıntı yaşatabileceğini anlatan Dermatoloji Uzmanı Dr. Yelda Bice “Yapılan yanlışlar arasında cildi kurutan bazı uygulamalar bulunuyor. Bu sebeple cildi tanımak büyük önem aşıyor” dedi.


Ali Çetinkaya’da kentsel tasarım çalışmaları başladı Güncel Ali Çetinkaya’da kentsel tasarım çalışmaları başladı

Büyükşehir Belediyesi, Şarampol Caddesi’nde olduğu gibi Ali Çetinkaya Caddesi’ni de bir çekim merkezi haline getirmek için çalışmalara başladı. Ali Çetinkaya Caddesi, “Güneş Doğudan Yükseliyor” sloganı ile tanıtılan Doğu Garajı Projesi kapsamında yeniden düzenleniyor. Çalışmalar kapsamında cadde üzerindeki binalar boyanıyor.


Yeni Türkiye Buluşmaları Kemer’de Kemer Yeni Türkiye Buluşmaları Kemer’de

Yeni Türkiye Buluşmaları Konferans Dizisi Kemerlilerle buluştu. TUREM Konferans Salonu’nda gerçekleşen konferansta “Türkiye’de Darbeler ve Demokrasi” konuşuldu.


BAŞKAN AMCAYLA DİSCOVERY PARK GEZİSİ Manavgat BAŞKAN AMCAYLA DİSCOVERY PARK GEZİSİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 0-12 yaş arasındaki tüm çocuklara verdiği ücretsiz Discovery Park gezisi sözünü tuttu. Başkan Sözen, ilk olarak Yeşilbağ ve Kırkkavak Mahallesi’nden gelen çocukları tematik parkta ağırladı. Başkan amcalarıyla parkı gezen çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadı.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Dev projede ilk beton döküldü Güncel Dev projede ilk beton döküldü

Büyükşehir Belediyesi Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Kepez-Santral’de, hak sahiplerine verilecek olan konutların inşaatına başladı. Konut temellerine beton dökülüyor.


Sinekle mücadele hız kesmiyor Manavgat Sinekle mücadele hız kesmiyor

Büyükşehir Belediyesi, Antalya genelinde sinekle mücadeleye ara vermeden devam ediyor. Ekipler hem kimyasal hem de biyolojik yöntemlerle sinek ve larvalara savaş açtı.


Manavgat "Özgür basın, demokrasinin araçlarından biridir"

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI


AK PARTİ’DE TEŞKİLAT İÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLADI Siyaset AK PARTİ’DE TEŞKİLAT İÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLADI

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Tülay Beşkonak Özçay ile Ebru Türel’in ortak projesi olan teşkilat içi gündem ve motivasyona yönelik eğitim programları başladı.


Sendikadan AGC’ye ziyaret Güncel Sendikadan AGC’ye ziyaret

Eğitim Bir Sen Şube Yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu.


SERİK BELEDİYESPOR 2.YARIYA HAZIR Serik SERİK BELEDİYESPOR 2.YARIYA HAZIR

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7.Grubun namağlup lideri Serik Belediyespor, 2. yarıya hazır.


ÜYELER “HİZMETE” OY VERDİLER Güncel ÜYELER “HİZMETE” OY VERDİLER

Antalya Doğalgaz Sıhhi Tesisatçılar Kaloriferciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın yapılan Olağan Genel Kurulunda üyelerinin güvenoyunu alan Saim Çağlayan yeniden Başkan seçildi.


ARİF v 216’DAN REKOR AÇILIŞ Kültür/Sanat ARİF v 216’DAN REKOR AÇILIŞ

5 Ocak’ta vizyona giren Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif v 216, 1 milyon 331 bin 691 izleyici sayısına ulaşarak Ocak ayı açılış rekoru kırdı. Arif v 216, yakaladığı bu başarıyla tüm zamanların en iyi dördüncü vizyon açılışını gerçekleştirmiş oldu.


SÜPER LİG’DE SEYİRCİ ORTALAMASI %44 ARTTI Spor SÜPER LİG’DE SEYİRCİ ORTALAMASI %44 ARTTI

2017/2018 sezonunun ilk yarısında Süper lig seyirci ortalaması %44 oranında artış göstererek haftalık maç başına 12 bin 639 kişiye ulaştı. Geçen yıl Lig’de aynı döneme bakıldığında ise bu sayının 8 bin 804 olduğu görüldü.


​Kepez’in devleri çıtayı atladı Spor ​Kepez’in devleri çıtayı atladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Erkekler 2’inci Lig’de mücadele eden Kepez Belediyespor, ligin 13 haftasında evinde Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji’ni konuk etti. Kepez’in devleri Yüksekçıtayı 74-72 mağlup etti.


BU HASTALIKLAR GAZETECİLERİ TEHDİT EDİYOR Sağlık/Kadın BU HASTALIKLAR GAZETECİLERİ TEHDİT EDİYOR

Yoğun mesai saatleri, uykusuz geceler, haber peşinde koşturmalar veya saatlerce bilgisayar karşısında çalışmak, haber yetiştirme telaşının getirdiği stres, hazır yemek tüketiminin artması, pasif veya aktif sigara tüketimi…


Budak'tan CHP Antalya İl Kongresi ile ilgili açıklama Siyaset Budak'tan CHP Antalya İl Kongresi ile ilgili açıklama

BUDAK: “KORKU VE BASKI İMPARATORLUKLARININ ADIM ADIM NASIL YILIKILACAĞINI GÖRMEK İSTEYENLER, ANTALYA’YA BAKSIN."


10 OCAK’LAR ‘KAHIR GÜNÜ’ OLDU Güncel 10 OCAK’LAR ‘KAHIR GÜNÜ’ OLDU

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Rasim Gündüz, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı” nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.


AGC’YE 10 OCAK ZİYARETLERİ Güncel AGC’YE 10 OCAK ZİYARETLERİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Antalya Gazeteciler Cemiyeti ziyaretçileri kabul etti. Genel Sekreter Rasim Gündüz, ziyaretçileri kabulü sırasında yaptığı değerlendirmede başta tutuklu gazeteciler sorunu olmak üzere basın çalışanlarının sosyal ve ekonomik sıkıntılarına dikkat çekti.


SARAÇ VE KIZILKAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ Korkuteli SARAÇ VE KIZILKAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Antalya ve Korkuteli'de uzun yıllar gazetecilik yapmış olan ve Korkuteli Haber Gazetesi köşe yazarı Hasan Saraç geçtiğimiz hafta sonu Antalya da gerçekleştirilen düğün ile kızı Gülnihal Saraç'ı evlendirdi. Damat adayının da Antalya Valilik Basın Müdürü Ramazan Kızılkaya'nın kardeşi Murat Kızılkaya olması düğünde Korkuteli ve Antalya'nın siyaset, iş ve basın dünyasından isimlerin yer almasına neden oldu.


Aksu Üretici Birliği Şahin’le devam… Aksu Aksu Üretici Birliği Şahin’le devam…

Aksu Üretici Birliği 2018 Yılı Yönetim Denetim Görev Dağılımı ve Faliyet Toplantısı Aksu Kent Konseyi Odası’nda Yapıldı. Birlik Başkanlığı’nı önümüzdeki dönemde de Kurucu Başkan Turan Şahin yürütecek.


En çevreci kart ‘Komşu Kart’ Güncel En çevreci kart ‘Komşu Kart’

Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek, Çevreci Komşu Kart projesiyle nitelikli atıklarının geri dönüşümüne evlerden başlayan Muratpaşa Belediyesi, 163 bin 290 metrekare orman alanını korurken, 30 bin 737 ağacı da kesilmekten kurtardı.


MİLLETİN KAPISI ANTALYA’DA AÇILDI Güncel MİLLETİN KAPISI ANTALYA’DA AÇILDI

Vali Münir Karaloğlu Antalya’da hayata geçirilen Açık Kapı projesini yerinde inceleyerek basın mensuplarına tanıttı.


BUDAK’TAN TÜREL’E PROJE TEPKİSİ Siyaset BUDAK’TAN TÜREL’E PROJE TEPKİSİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, Boğaçayı ve Kruvaziyer Liman Projesi ile ilgili meslek odaları ve CHP’ye yönelik sözlerine tepki gösterdi.


Gül: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir Kemer Gül: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajda “Basın demokrasinin vazgeçilmezidir” dedi


Organ ve doku ticaret yapmak isteyen yabancı uyruklu 5 şüpheli yakalandı Güncel Organ ve doku ticaret yapmak isteyen yabancı uyruklu 5 şüpheli yakalandı

Antalya'da Bir Hastanede Organ ve Doku Ticareti Yapmak İsteyen Yabancı Uyruklu 5 Şüpheli Yakalandı


Antalya'da yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi Güncel Antalya'da yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi

Antalya Emniyetince Uyuşturucu İli Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 4 Ayrı Olayda Yüklü Miktarda Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi


Türkiye’nin yıldızlarının adları gökyüzüne yazıldı Spor Türkiye’nin yıldızlarının adları gökyüzüne yazıldı

Türkiye’nin alanlarında lider markaları Petrol Ofisi ve Altınordu işbirliği, önemli bir yeniliğe daha imza attı. Altınordu altyapısından yetişmiş ve milli formayı giymeye hak kazanmış 38 futbolcu için Petrol Ofisi tarafından gerçek birer yıldız alınarak, bu yıldızlara milli futbolcuların isimleri verildi.


Nedim Engin'den gazetecilere kutlama mesajı Güncel Nedim Engin'den gazetecilere kutlama mesajı

Basın İlan Kurumu Antalya Şube Müdürü Nedim Engin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


ANTEO BAŞKANI AKKUŞ, “GAZETECİLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ” Güncel ANTEO BAŞKANI AKKUŞ, “GAZETECİLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ”

Antalya Eczacı Odası (ANTEO) Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tolgar Akkuş “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile yazılı bir açıklama yaptı.


VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Güncel VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan bir mesaj yayınladı.


Başkan Davut Çetin’den 'Çalışan Gazeteciler Günü' Tebriği Güncel Başkan Davut Çetin’den 'Çalışan Gazeteciler Günü' Tebriği

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, basının demokrasinin temel taşlarından birisi olduğunu söyledi.


Başkan Böcek, ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı 
 Güncel Başkan Böcek, ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, toplumsal bilinci arttırmak vatandaşların doğru, tarafsız haber alabilmesi amacıyla ilkeli yayıncılık yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.


TÜP MİDE AMELİYATI İLE HAYATA DÖNDÜ Sağlık/Kadın TÜP MİDE AMELİYATI İLE HAYATA DÖNDÜ

Emsey Hospital’ın Genel Yoğun Bakım bölümünde yardımcı personel olarak çalışan Erol Işık’ın aşırı kiloları yüzünden kâbusa dönen hayatı, tüp mide ameliyatı sayesinde normale döndü. Işık, 1 yılda, 135 kilodan 70 kiloya düştü


SOĞUK HAVA KOLESTEROLÜ TETİKLİYOR Sağlık/Kadın SOĞUK HAVA KOLESTEROLÜ TETİKLİYOR

Soğuk havalarda vücudun karbonhidrat ihtiyacı artıyor. Tükettiğimiz kalorili yiyecekler de bu nedenle yağlanmaya sebep oluyor. Medical Park Bahçelievler Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yusuf Yıldırım, artan yağ oranının kolesterolü doğrudan olumsuz etkilediğini söyledi.


AÜ Rektörü Ünal’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Güncel AÜ Rektörü Ünal’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarının gününü kutladı.


En büyük korku: Siber saldırıya uğramak Teknoloji/Bilim/İnternet En büyük korku: Siber saldırıya uğramak

ESET Güvenlik Araştırmacıları Stephen Cobb ve Lysa Myers, artan tehditler ışığında kişilerin riskleri nasıl algıladıklarını anlamaya yönelik bir araştırma gerçekleştirdi. ABD’de 700 kişinin katılımıyla yapılan araştırmadan, kişilerin en büyük risk unsuru olarak siber saldırıları gördüğü ortaya çıktı. İkinci sırada hava kirliliği yer aldı. Küresel ısınma ise 5’inci sırada geldi.


Egeli ihracat şampiyonlarına ödüllerini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci verecek Ekonomi/Turizm Egeli ihracat şampiyonlarına ödüllerini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci verecek

Ege İhracatçı Birlikleri'nin 2017 yılında yaptığı 11 milyar 838 milyon dolarlık ihracatın, 5.5 milyar dolarlık büyük dilimini gerçekleştirerek "İhracatın Yıldızları" olan ihracat şampiyonu 56 firma Ege İhracatçı Birlikleri tarafından ödüllendirilecek.


FIFEX FUTBOL ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI Spor FIFEX FUTBOL ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI

ARÇELİK, MERCEDES BENZ TÜRK, AKSA JENERATÖR, BROOKS BROTHERS ÖDÜL KAZANDI


2018’DE HEDEF 240 BİN TON AMBALAJ ATIĞI Ekonomi/Turizm 2018’DE HEDEF 240 BİN TON AMBALAJ ATIĞI

PAGÇEV 220 bin ton atık geri dönüşümü ile ekonomiye 610 milyon TL katkı sağladı


E-ticarette yüzde 97’lik mağaza müşterisini yakalamanın yolu omni-channel’dan geçiyor Teknoloji/Bilim/İnternet E-ticarette yüzde 97’lik mağaza müşterisini yakalamanın yolu omni-channel’dan geçiyor

Türkiye’de e-ticaretin toplam perakendeden aldığı payın yüzde 3,5 seviyesinde bulunduğuna dikkat çeken Positive Kurucu Ortakları Caner Istı ve Eren Dedeoğlu, e-ticareti tercih etmeyen yaklaşık yüzde 97’lik mağaza müşterilerine etkin bir biçimde ulaşabilmenin ipuçlarını verdiler.


Avrupa’dan Gelen Veri Merkezi Talebi Artıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Avrupa’dan Gelen Veri Merkezi Talebi Artıyor

Katma değerli bilişim hizmetleri Türkiye’nin ihracatında lokomotif rolünü üstleniyor. Avrupa’nın bilişim alanındaki talepleri artarken Radore Veri Merkezi, Türkiye’nin en çok ihracat yapanları listesinde yer aldı


Yapay zekâ ile e-ticarette güvensizliğe ve dolandırıcılığa son Teknoloji/Bilim/İnternet Yapay zekâ ile e-ticarette güvensizliğe ve dolandırıcılığa son

iyzico, 2015’ten beri sürdürdüğü yapay zekâ çalışmalarına hız kazandırıyor. Yapay zekâ, e-ticaretin problemlerinden biri olan güvensizliği ortadan kaldıracak ve dolandırıcılığı önleyecek.


FIFEX KAPILARINI AÇTI Spor FIFEX KAPILARINI AÇTI

24. ULUSLARARASI PRO-LİSANS ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ DEVAM EDİYOR


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "MÜLKİ İDARE DEVLETİMİZİN ÖNEMLİ BİR YAPI TAŞIDIR"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 10 Ocak İdareciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


CHP'li Kara: Siyaset CHP'li Kara: "Basın Emekçileri Tutsaksa Halkın Haber Alma Özgürlüğü de Tutukludur"

CHP Antalya Mv. Dr. Niyazi Nefi Kara, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yayınladığı mesajında Türkiye’deki basın özgürlüğü sorunu ve tutuklu gazetecilere dikkat çekti.


Kepez’in Yıldızlarına 2. Ödül Spor Kepez’in Yıldızlarına 2. Ödül

Kepez Belediyesi tarafından 3 yıl önce başlatılan Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim Projesi, ‘Yılın Kamuda En İyi Futbol Projesi’ dalında FIFEX Endüstrisi ödülüne layık görüldü.


Uysal'dan Çalışan Gazeteciler Günü mesajı Güncel Uysal'dan Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Hemşirelik Fakültesi’nden Antalya’daki Okullara Sağlık Dokunuşları Sağlık/Kadın Hemşirelik Fakültesi’nden Antalya’daki Okullara Sağlık Dokunuşları

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi dördüncü sınıf öğrencileri tarafından Antalya’daki ilkokul ve ortaokullarda ücretsiz sağlık taraması yapıldı.


Kemer heyetinin başkent çıkarması Kemer Kemer heyetinin başkent çıkarması

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül öncülüğünde ilçeye daha çok yerli turist getirmek için başlatılan tanıtım çalışmaları İzmir, Gaziantep, Hatay, Adana ve Mersin’den sonra şimdi de Ankara ile devam ediyor. Kemer Belediyesi, KETAV ve KETOB işbirliğiyle yapılacak çalışmalarda başkentteki 700 seyahat acentesi ziyaret edilecek


ZİNDELİK (WELLNESS) KOÇLUĞU ÇALIŞANIN KENDİNE GÜVENMESİNİ SAĞLIYOR Sağlık/Kadın ZİNDELİK (WELLNESS) KOÇLUĞU ÇALIŞANIN KENDİNE GÜVENMESİNİ SAĞLIYOR

ŞİRKETİNİZ SAĞLIKLI VE DENGELİ BİR YAŞAM TARZINI DESTEKLİYOR MU? ZİNDELİK KOÇLUĞU ÇALIŞANLARIN TÜKENMİŞLİK SENDROMU YAŞAMASINI ÖNLÜYOR


AKMEK’te yeni dönem kayıtları başlıyor Güncel AKMEK’te yeni dönem kayıtları başlıyor

Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları (AKMEK), yeni öğretim sezonunda da binlerce vatandaşa meslek ve yetenek kazandıracak kurslar sunuyor.
Motorlu Taşıtlar Vergisi PTT İşyerlerinden Ödenebilecek Ekonomi/Turizm Motorlu Taşıtlar Vergisi PTT İşyerlerinden Ödenebilecek

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), Motorlu Taşıtlar Vergisi ile Karayolu Taşıma Kanunu cezası tahsili işlemlerine başladı.


Tütüncü’den gazetecilere kutlama mesajı  Güncel Tütüncü’den gazetecilere kutlama mesajı

Akdeniz Belediyeler Birliği ve Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayımladı.


Corendon Airlines, Gazipaşa Havalimanı’na Ek Seferler Düzenliyor! Gazipaşa Corendon Airlines, Gazipaşa Havalimanı’na Ek Seferler Düzenliyor!

Avrupa’dan Türkiye’ye en fazla yolcu taşıyan havayollarından biri olan Corendon Airlines, Gazipaşa Havalimanı’na 2018 sezonunda düzenleyeceği uçuş sayısını arttırdığını açıkladı.


Futbol dünyasından enerji ödülü Spor Futbol dünyasından enerji ödülü

Türkiye’nin lider jeneratör markası AKSA Jeneratör, FIFEX Uluslararası Futbol Endüstrisi Forum ve Fuarı’na sponsor oldu. AKSA Jeneratör, fuarın ilk gecesi gerçekleştirilen ve futbol endüstrisinde alanının en iyilerinin ödüllendirildiği FIFEX Futbol Endüstrisi Ödül Töreni’nde Yılın Stadyum Enerjisi ödülüne layık görüldü


Doyran Camii'nin temeli atıldı Güncel Doyran Camii'nin temeli atıldı


Doyran Mahallesi’nde inşa edilecek olan Doyran Camii için temel atma töreni gerçekleştirildi. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, caminin şimdiden bölge halkına hayırlı olmasını diledi.


Manavgat’ın 3 mahallesine içme suyu Manavgat Manavgat’ın 3 mahallesine içme suyu

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, 7 milyon lira yatırım bedeli ile Manavgat’ın 3 mahallesini sağlıklı içme suyu ile buluşturuyor.


KUMBUL’UN İLK MESAJI GAZETECİLER İÇİN... “KALEMLERİN ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ” Siyaset KUMBUL’UN İLK MESAJI GAZETECİLER İÇİN... “KALEMLERİN ÖZGÜRLÜĞÜ İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ”

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yazılı açıklama yaparak, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.


Antalyaspor Tesisleri ödül getirdi Spor Antalyaspor Tesisleri ödül getirdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalyaspor’a kazandırdığı dünya çapındaki spor ve kamp tesisi ile Uluslararası Pro-Lisans Antrenör Gelişim Semineri kapsamında gerçekleştirilen "Futbol Endüstrisi" ödül töreninde, “Yılın Futbol Kulübüne Destek Ödülü”nü kazandı.


Lara tesisleri kulüplerin gözdesi Spor Lara tesisleri kulüplerin gözdesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’nün Lara Atık Su Arıtma tesisi içinde bulunan futbol sahası Eskişehirspor’u ağırladı. Devre arası kamp için Antalya’da bulunan Kırmızı-Siyahlı ekip antrenmanlarını ASAT sahasında gerçekleştiriyor.


Türel'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı Güncel Türel'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü mesajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Spor okullarında 2 yeni branş Spor Spor okullarında 2 yeni branş

Muratpaşa Belediyesi, ilkbahar dönemi spor okulları programına iki yeni branş ekledi. 9 – 14 yaş gurubuna yönelik su topu ve 3 spor salonunda birden düzenlenecek futsal kursları 5 Şubat’ta başlıyor.


INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI LÜKS KONUTLARA İLGİYİ ARTIRIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet INSTAGRAM PAYLAŞIMLARI LÜKS KONUTLARA İLGİYİ ARTIRIYOR

Dünyada 800 milyonu aşan kullanıcı sayısı ile 1 Milyar Doların üzerinde ekonomi yaratan sosyal medya ağı Instagram, birden çok sektör için en etkili pazarlama araçlarından biri haline geldi. Sosyal medya fenomenlerinin ve ünlü isimlerin satın almaya teşvik edici paylaşımları ile oluşan bu pazar, gayrimenkul sektörüne de yaramaya başladı


EVLENME, BOŞANMA, DOĞUM VE ÖLÜM ORANLARI BELLİ OLDU Güncel EVLENME, BOŞANMA, DOĞUM VE ÖLÜM ORANLARI BELLİ OLDU

Türkiye’de 2017 yılının evlenme, boşanma, doğum ve ölüm istatistikleri belli oldu. Geçtiğimiz yıl 603 bin 976 bin kişi dünya evine girerken, 136 bin 808 kişi boşanma kararı aldı.


Esen Diler'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Güncel Esen Diler'den 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürü Esen Diler, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan bir mesaj yayınladı.


ATAY USLU: GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLARIM Güncel ATAY USLU: GAZETECİLERİN GÜNÜNÜ KUTLARIM

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


DİZ’DEN KALBE HAYAT VEREN MÜDAHALE Sağlık/Kadın DİZ’DEN KALBE HAYAT VEREN MÜDAHALE

Gözlerinden yaş getirten bacak ağrıları oluyordu 74 yaşındaki Sönmez’in. Gittikleri hekimler kah yorgunluğa kah romatizma ya da varise yordular. Oysa bacak damarı yok olmuştu!


Yapay Zeka ile yakından tanışmaya hazır mısınız? Teknoloji/Bilim/İnternet Yapay Zeka ile yakından tanışmaya hazır mısınız?

“Yeni aşkımız yapay zeka” söylemiyle yola çıkan Türkiye Yapay Zeka Zirvesi 14 Şubat’ta!


TÜDAV 20. YIL DENİZLER RAPORU HEPİMİZİ UYARIYOR Ekonomi/Turizm TÜDAV 20. YIL DENİZLER RAPORU HEPİMİZİ UYARIYOR

Türk Deniz Araştırmaları Vakfı (TÜDAV), kuruluşunun 20. yılında denizlerimizle ilgili
 ayrıntılı bir rapor yayınladı. 45 sayfalık rapor yetkililerden tüketicilere, özel şirketlerden 
kamu kuruluşlarına kadar tüm Türkiye’yi denizlerimizin korunması, 
kirliliğin önlenmesi için uyarıyor ve hepimizi göreve davet ediyor.


Kepez’e dev semt parkı Güncel Kepez’e dev semt parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ilçeye geniş bir alanı kaplayan dev bir semt parkı inşa etti.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN BASIN AÇIKLAMASI Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN BASIN AÇIKLAMASI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri ile birlikte Barbaros Mahallesi ve Yeni Mahalle'yi (Toparlar) birbirinden ayıran dere yatağı nedeniyle bölgede ulaşımın güçlükle sağlandığına dair basında çıkan haberler sonrasında bölgede incelemelerde bulunarak bir basın açıklaması yaptı.


MANİSA’NIN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN Ekonomi/Turizm MANİSA’NIN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji tarafından Manisa ili Kırkağaç ilçesinde yapılan 4963,98 kWp gücünde arazi GES’in geçici kabulü yapıldı.


2017 GENEL DEĞERLENDİRME TOPLANTISI Aksu 2017 GENEL DEĞERLENDİRME TOPLANTISI

Aksu Belediye Spor Kulübü Yönetim Kurulu Üyeleri, Kulüp Başkanı Mehmet Selvi Başkanlığında “2017 Genel Değerlendirme Toplantısında” bir araya geldi. Toplantıda Kulüp olarak yapılan sportif faaliyetlerle ilgili görüş alışverişinde bulunulduğu belirtildi.


TÜRKİYE’NİN EN GENİŞ 4.5G KAPSAMASINA SAHİP VODAFONE’DAN ‘GÜVEN’ KAMPANYASI Teknoloji/Bilim/İnternet TÜRKİYE’NİN EN GENİŞ 4.5G KAPSAMASINA SAHİP VODAFONE’DAN ‘GÜVEN’ KAMPANYASI

Altyapı ve 4.5G hizmet stratejilerini “Vodafone Güvenle Kapsar” ismi ile yenileyen Vodafone, abonelerine sunduğu kesintisiz ve avantajlı hizmet deneyimini bir üst boyuta taşıyor.


Ahıska Türkleri Başkan Uysal’ı ziyaret etti Güncel Ahıska Türkleri Başkan Uysal’ı ziyaret etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Akdeniz Ahıskalı Türkler Birliği Derneği’nin ziyaretinde Ahıska Türkleri’nin istisnai olarak Türk vatandaşlığına kabulünde sınırlandırmalarını kaldırılmasının son derece memnun edici bir gelişme olduğunu söyledi.


Yılbaşında 450 bin kişi tatile çıktı Ekonomi/Turizm Yılbaşında 450 bin kişi tatile çıktı

tatilsepeti.com, üç günlük yılbaşı tatilini değerlendirdi: Yılbaşında 450 bin kişi tatile çıktı


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...