Salı, 20 Ağustos 2019
Üç bininci konteyner Girne’de Üç bininci konteyner Girne’de

Muratpaşa Belediyesi, kendi atölyelerinde ürettiği 3 bininci yeraltı çöp konteynerini kardeş kent Girne’ye hediye etti.


Elmalı kültür merkezine kavuşuyor Elmalı Elmalı kültür merkezine kavuşuyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, Elmalılı kadınlara sözünü verdiği, içinde kapalı havuz, sauna, derslikler ve toplantı salonlarının yer aldığı modern kültür merkezi projesinde sona gelindi. Muhammed Hamdi Yazır Kültür Merkezi, Elmalı’ya çok yakışacak.


Alanya’nın da çöpü altın olacak Alanya Alanya’nın da çöpü altın olacak

Alanya Türkler Entegre Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi’nin temeli atılıyor


GLOBAL PAZARDA BÜYÜMENİN TEK YOLU E-DÖNÜŞÜM Teknoloji/Bilim/İnternet GLOBAL PAZARDA BÜYÜMENİN TEK YOLU E-DÖNÜŞÜM

E-Dönüşüm hizmetlerin aynı noktadan alınabildiği tek hizmet sağlayıcısı kurum olan TÜRKKEP, İstanbul’da gerçekleştirdiği E-Dönüşüm Çözümleri Eğitim Semineri’nde TÜRKKEP Başvuru Merkezi (TBM) yetkilileri ile bir araya geldi.


Tütüncü’nün karnesine tam not Güncel Tütüncü’nün karnesine tam not

AK Parti Antalya İl Başkanlığı’nda kitaplaştırdığı 8 yıllık çalışma karnesini gösteren Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, her alanda yaptığı çalışmalarından dolayı tam not aldı


Dokuz Eylüllülerden Başkan Uysal’a ziyaret Güncel Dokuz Eylüllülerden Başkan Uysal’a ziyaret

Dokuz Eylül Üniversitesi Mezunları Derneği Antalya Bölgesi üyeleri, Adalya Vakfı Engelsiz Kafe çalışması dolayısıyla Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a tebrik ve teşekkür ziyaretinde bulundu.


Basketbola Head&Shoulders’tan Dev Özgüven Desteği Spor Basketbola Head&Shoulders’tan Dev Özgüven Desteği

Head&Shoulders, Türkiye A Milli Erkek Basketbol Takımı ve Euroleague Basketball’un özgüven sponsoru oldu... Head&Shoulders Basketbolun Özgüvenini Artırıyor...


TÜRSAB TÜRKİYE’Yİ DÜNYA’YA TANITIYOR Ekonomi/Turizm TÜRSAB TÜRKİYE’Yİ DÜNYA’YA TANITIYOR

TÜRSAB, katıldığı uluslararası fuarlarla ve Türkiye’de düzenlediği tanıtım etkinlikleri ile ülke turizminin gelişmesine katkı sağlıyor.


Yeşilay’dan vatandaşlara bağış kampanyalı çağrı! Sağlık/Kadın Yeşilay’dan vatandaşlara bağış kampanyalı çağrı!

Son yıllarda sokaklarda oldukça sık rastlanan uyuşturucu bağımlıları toplumu derin bir üzüntüye iterken, bu alanda 97 yıldır mücadele eden Yeşilay, “Bi’ liran var mı” isimli bir bağış kampanyası başlattı.


Siber tehlike hiç bu kadar büyük olmamıştı Teknoloji/Bilim/İnternet Siber tehlike hiç bu kadar büyük olmamıştı

KPMG ile Harvey Nash, 86 ülkeden 4 bin 498 CIO ve teknoloji lideri ile görüştü


10 SORUDA ROMATİZMA İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER Sağlık/Kadın 10 SORUDA ROMATİZMA İLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER

Ülkemizde romatizmal hastalıklar oldukça yaygın olarak görülüyor. Başta eklemler olmak üzere, kaslar, kemikler, eklem bağları ve omurga gibi hareketi sağlayan doku ve organlar hastalıktan etkileniyor.


Menopoz Bir Hastalık Değil, Süreçtir Sağlık/Kadın Menopoz Bir Hastalık Değil, Süreçtir

Menopoz her kadının yaşayacağı kaçınılmaz bir gerçek. Ancak menopozu bir hastalık olarak görmeye hiç gerek yok.


Web sitelerin erişilebilirliği artık Türkiye’den test edilecek Teknoloji/Bilim/İnternet Web sitelerin erişilebilirliği artık Türkiye’den test edilecek

Kurumlar için kritik öneme sahip Web sitelerinde yaşanan erişim sorunu para ve müşteri kaybettiriyor.


RAHAT UYU BAYKAL... Güncel RAHAT UYU BAYKAL...

Baykal'la ilgili manidar bir yazı… RAHAT UYU BAYKAL... Ramazan Kalkan yazdı...


ANTALYA’YI FESTİVAL HEYECANI SARDI! Kültür/Sanat ANTALYA’YI FESTİVAL HEYECANI SARDI!

Açıklandığı günden bu yana, ulusal ve uluslararası alanda büyük ilgi gören 54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin resmi film seçkisi, Antalyalılardan yoğun ilgi gördü. Biletlerin satışa çıktığı gün, gişelerde uzun kuyruklar oluştu.


Google Chrome kullanıcılarına ESET koruması Teknoloji/Bilim/İnternet Google Chrome kullanıcılarına ESET koruması

Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, Google Chrome için Windows kullanıcılarının internette rahatça dolaşmalarını sağlayacak bir temizlik aracı çıkardığını duyurdu.


Gripten sonra diş fırçanızı hemen değiştirin Sağlık/Kadın Gripten sonra diş fırçanızı hemen değiştirin

Havalar iyice soğumaya, hastalıklar kapıyı çalmaya başladı. Grip görülme oranları da gün geçtikçe artıyor... Gripliyken ellerinizi sık sık sıvı sabun ile yıkamaya özen gösteriyorsunuz, peki ya diş fırçanızın hijyenine aynı önemi veriyor musunuz?


BALIĞIN FAYDASINI ARTIRACAK 6 ÖNEMLİ ÖNERİ Sağlık/Kadın BALIĞIN FAYDASINI ARTIRACAK 6 ÖNEMLİ ÖNERİ

Uskumrudan lüfere, palamuttan hamsiye… Balık tezgahlarında çeşit çeşit balıklar, iştah açan görüntüleriyle hem göze hem sağlığa hitap ediyor. Hafızayı, kemikleri ve gözleri kuvvetlendirmesinden alzheimer riskini ve kötü kolesterolü düşürmesine dek birçok faydası bulunan balık, özellikle de bugünlerde mevsim geçişi nedeniyle yaygınlaşan enfeksiyonlara karşı vücut direncimizi artırmada etkili bir rol oynuyor.


Mevsim geçişlerine özel yemek tarifleri Sağlık/Kadın Mevsim geçişlerine özel yemek tarifleri

Mevsim geçişleri, pek çok hastalığa davetiye veriyor. Bu yüzden beslenmeye her zamankinden daha fazla dikkat etmek gerekiyor. Yemektarifleri.com, hastalıklardan korunmak isteyenler için mevsim geçişlerine özel tarifler sunuyor.


DEVRİM KÖK'TEN ANTALYASPOR TARAFTARINA YAPILAN ÇAĞ DIŞI UYGULAMA HK. SORU ÖNERGESİ Siyaset DEVRİM KÖK'TEN ANTALYASPOR TARAFTARINA YAPILAN ÇAĞ DIŞI UYGULAMA HK. SORU ÖNERGESİ

Devrim Kök, "Nedeni ne olursa olsun, hiçbir güç Antalyaspor taraftarına bu çağ dışı, insanlık dışı uygulamayı reva göremez" dedi.


Antalya’da 12 Ekim-19 Ekim Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması Güncel Antalya’da 12 Ekim-19 Ekim Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması

Antalya’da 12 Ekim-19 Ekim Tarihleri Arasında Motosiklet Uygulaması yapıldı.


Üniversitelerde Görevli Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verildi Güncel Üniversitelerde Görevli Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verildi

Üniversitelerde Görevli Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verildi


Manavgat'ta Umuma Açık Yerlerde Asayiş Uygulaması Yapıldı Manavgat Manavgat'ta Umuma Açık Yerlerde Asayiş Uygulaması Yapıldı

Manavgat İlçesinde Umuma Açık Yerlerde Asayiş Uygulaması Yapıldı


Yabancı Parada Sahtecilik Güncel Yabancı Parada Sahtecilik

Kemer'in Beldibi mahallesinde yapılan yol kontrol ve arama faaliyetlerinde yabancı parada sahtecilik şüphelisi yakalandı.


VALİLİK'TEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI HAKKINDA AÇIKLAMA Güncel VALİLİK'TEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLAMALARI HAKKINDA AÇIKLAMA

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, "29 Ekim’de Cumhuriyetimizin 94. yılını hep birliktekutlayacağız. Antalya Valiliği olarak, devlet töreni niteliği taşıyan kutlama programını biz gerçekleştireceğiz. Tatlı bir telaşımız var. Cumhuriyetin verdiği en büyük paye olan vatandaşlık unvanına sahip herkes, düzenleyeceğimiz programın sahibidir, davetlisidir." dedi.


Yabancı ilaç firmaları Türkiye’de dedektifliğe başladı Sağlık/Kadın Yabancı ilaç firmaları Türkiye’de dedektifliğe başladı

Vatandaşlara ait sağlık verilerinin paylaşılıp paylaşılamayacağı tartışıladursun, bazı yabancı ilaç firmaları Türkiye’de dedektifliğe başladı bile! Söz konusu ilaç firmaları, yasalara aykırı olduğu halde hasta reçetesini ve hasta bilgilerini içeren diğer belgeleri görmeden ilaç vermiyor.


Coşkulu 17 Ekim... TEMAD ile 33 yıl Güncel Coşkulu 17 Ekim... TEMAD ile 33 yıl

Emekli astsubaylar, mehteran takımı eşliğinde söylenen marşlarla TEMAD’ın 33.kuruluş yıldönümünü ve 17 Ekim Dünya Astsubaylar gününü coşkuyla kutladı.


Antbirkap Genel kurulu yapıldı Güncel Antbirkap Genel kurulu yapıldı

Antalya Birlik ve Kardeşlik Platformu(Antbirkap) Genel Kurulu, otuz bir(31) sivil toplum kuruluşunun katılımıyla gerçekleştirildi.


SERİK LİSESİ MEZUNLARI 45 YIL SONRA YİNE BİR ARADA Serik SERİK LİSESİ MEZUNLARI 45 YIL SONRA YİNE BİR ARADA

Serik Lisesi ilk mezunları ve iz bırakanları geçen yıl başlattığı yılda bir kez, öğretmen ve öğrencilerinin toplu buluşma geleneğinin ikincisini 13-14 Ekim 2017 tarihinde; Antalya Manavgat Süral Otelleri, Çolaklı Süral Resort Hotel’de gerçekleştirdi. Öğretmen ve öğrenciler iki gece üç gün mükemmel tatil yaptılar.


Kemer heyeti Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti Kemer Kemer heyeti Kılıçdaroğlu’nu ziyaret etti

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, CHP Kemer İlçe Başkanı Erdem Cesur ve ilçe yönetimi ile birlikte CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu ve Antalya Milletvekili Devrim Kök’ü ziyaret etti.


ANTALYA’NIN ŞAİRİ 20 EKİM’DE ANTALYALILARLA BULUŞUYOR Kültür/Sanat ANTALYA’NIN ŞAİRİ 20 EKİM’DE ANTALYALILARLA BULUŞUYOR

Şiirlerinde basite, kolaya yer vermeyen, imgeyle de şiirlerini boğmayan gereği kadar giz, gereği kadar imge ile kelimelerin sesini bulmaya ve aktarmaya çalışan Şair Nevzat Akyar 20.10.2017’de saat 18:00’da ANSAN (Antalya Sanatçılar Derneği) da sanatseverle buluşacak ve kitaplarını imzalayacak.


 “Orta Zamanda Orta Deniz” Adlı Fotoğraf Sergisi İle Tarihe Yolculuk Kültür/Sanat “Orta Zamanda Orta Deniz” Adlı Fotoğraf Sergisi İle Tarihe Yolculuk

Akdeniz Üniversitesi Akdeniz Uygarlıkları Araştırma Enstitüsü’nün ev sahipliğini yaptığı “Orta Zamanda Orta Deniz” adlı fotoğraf sergisi 16 Ekim 2017 Pazartesi günü yoğun bir katılımla açıldı.


TOROS KADINLARI EMEK PAZARINDA DEMOKRATİK SEÇİM Manavgat TOROS KADINLARI EMEK PAZARINDA DEMOKRATİK SEÇİM

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in, kadınların kent ve aile ekonomisinde katkıda bulunması amacıyla oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar, kendi aralarında demokratik bir seçim yaparak pazar sorumlularını belirledi.


Kemer Belediyesi’nin 2018 yılı bütçesi kabul edildi Kemer Kemer Belediyesi’nin 2018 yılı bütçesi kabul edildi

Kemer Belediyesi’nin ekim ayı devam meclis toplantısında Kemer Belediyesi 2018 Mali yılı Bütçesi ve 2018 yılı Gelir Tarifesi kabul edildi.


MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy Muhtarların sorunlarını dinledi Siyaset MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy Muhtarların sorunlarını dinledi

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, Antalya’nın Batısına, İl Başkan Yardımcısı ve Yöneticileri Doğu ilçelerine çıkartma yaptı.


RIXOS HOTELS, TURİZMİN EN İYİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ Ekonomi/Turizm RIXOS HOTELS, TURİZMİN EN İYİLERİNİ ÖDÜLLENDİRDİ

Konuklarına tüm konfor ve lüks detayların düşünüldüğü, üstün hizmet kalitesiyle ayrıcalıklı bir tatil deneyimi sunan Rixos Hotels, ‘RixosBonus’ sistemi üzerinden en çok satış yapan seyahat acentalarını ‘Rixos Diamond Awards’ ile ödüllendirdi.


TGDF’den İklim Değişikliği konusunda çarpıcı rapor! Güncel TGDF’den İklim Değişikliği konusunda çarpıcı rapor!

Türkiye Gıda ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu (TGDF), “Türkiye’de İklim Değişikliği ve Tarımda Sürdürülebilirlik” Raporu ile tarım ve gıda üretiminin iklim değişikliği ile karşı karşıya kalacağı tehdidin boyutlarını ortaya koydu, çözüm önerilerinde bulundu. Raporda, sürdürülebilir tarım ve gıda güvencesi için “günübirlik politikalarla değil, uzun vadeli ve bilimsel bir yaklaşımla hemen harekete geçilmesi” gerektiğinin altı çizildi.


OZAN GÜVEN TRT’YE KONUK OLDU Kemer OZAN GÜVEN TRT’YE KONUK OLDU

Kış aylarında kiraladığı sahalar ile futbol turizmine ağırlık veren Oflaz Turizmin Genel Direktörü Ozan Güven TRT Antalya Radyosuna konuk olarak gelişmeleri değerlendirdi.


ANSİAD ÜYELERİNDEN BURSA’YA İŞ VE KÜLTÜR GEZİSİ Güncel ANSİAD ÜYELERİNDEN BURSA’YA İŞ VE KÜLTÜR GEZİSİ

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği'nden (ANSİAD) 17 kişilik heyet, Bursa’da iş adamlarıyla buluştu


Antalyaspor İkinci Antrenmanını Yaptı Spor Antalyaspor İkinci Antrenmanını Yaptı

Kasımpaşa maçının hazırlıklarını sürdüren Antalyaspor, haftanın ikinci antrenmanını yaptı. Takım, ısınma çalışmalarını fitness salonunda yaptıktan sonra sahaya geçti.


Kemer Belediyesi’nden okullara bakım Kemer Kemer Belediyesi’nden okullara bakım

Kemer Belediyesi ekipleri, ilçedeki tüm okullarda temizlik, bahçe bakımı, tadilat çalışmalarına devam ediyor.


Konyaaltı Belediyesi Tenis Turnuvası başladı Spor Konyaaltı Belediyesi Tenis Turnuvası başladı

Konyaaltı Belediyesi 3. Cumhuriyet Tenis Turnuvası, Sümer Ezgü ve Tarık Tarcan’ın oynağı gösteri maçıyla, Nashira Park’ta başladı.


Kepez’in Sultanları Galibiyetle Başladı Spor Kepez’in Sultanları Galibiyetle Başladı

Bayanlar Voleybol 2.Ligin’de ilk karşılaşmasını seyircisi önünde oynayan Kepez’in Sultanları rakip Bodrum Doğuş Spor’u 3-1’lik setle mağlup etti.


AKSU’DA 2018 TAHMİNİ BÜTÇE KABUL EDİLDİ Aksu AKSU’DA 2018 TAHMİNİ BÜTÇE KABUL EDİLDİ

Aksu Belediyesi Ekim ayı devam meclisi yapıldı. Toplantıda belediyenin 2018 yılı tahmini bütçesi 100 milyon lira olarak kabul edildi.


Manavgat ve Kumlucalı çocukların sinema keyfi Manavgat Manavgat ve Kumlucalı çocukların sinema keyfi

Büyükşehir Belediyesi Sinema TIR'ı, 54'üncü Uluslararası Antalya Film Festivali etkinlikleri kapsamında ilçeleri dolaşmaya devam ediyor. Sinema TIR’ı, Manavgat ve Kumluca’da izleyicilerle buluştu.


iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonlar Vodafone Red ayrıcalıklarıyla 20 Ekim’de satışta Teknoloji/Bilim/İnternet iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonlar Vodafone Red ayrıcalıklarıyla 20 Ekim’de satışta

Vodafone Türkiye, yeni nesil iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonları satışa sunmaya hazırlanıyor. Müşteriler, Vodafone Red ayrıcalıklarıyla sunulacak yeni iPhone 8 ve iPhone 8 Plus akıllı telefonlar için vodafone.com.tr üzerinden ve Vodafone mağazalarından ön sipariş verebilecek. Her iki model de 20 Ekim itibariyle Vodafone mağazalarında satışa sunulacak.


Zorlu Karşılaşmada Kepezspor Kazanmasını Bildi Spor Zorlu Karşılaşmada Kepezspor Kazanmasını Bildi

Bölgesel Amatör Lig’de hafta sonu oynanan karşılaşmada Kepez Belediyespor-Karaman Belediyesi maçı nefesleri kesti. 9 Kişi kalan Kepez Belediyespor karşılaşmadan 1-0 galibiyetle ayrılmayı başardı.


Büyükşehir sokak hayvanlarına sahip çıkıyor Güncel Büyükşehir sokak hayvanlarına sahip çıkıyor

Büyükşehir Belediyesi, sokaktaki sevimli dostlarına sahip çıktı. Sahipsiz sokak hayvanlarını korumak ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla çeşitli noktalara beslenme odakları, su pınarları ve uyarı levhaları yerleştirildi.


PAGEV ULUSLARARASI AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ 24 EKİM’DE Teknoloji/Bilim/İnternet PAGEV ULUSLARARASI AMBALAJ TEKNOLOJİLERİ KONGRESİ 24 EKİM’DE

Şirket evliliklerinden inovasyona ambalaj sektörünün geleceği bu kongrede konuşulacak


Ali Gürbüz Kore belgeselinde Güncel Ali Gürbüz Kore belgeselinde

Muratpaşa Belediyesi Başpehlivanı Ali Gürbüz, Güney Kore’nin Skylife Televizyonu için hazırlanan ‘Asırlar boyu güç’ (Strength through the ages) adlı belgesele konu oldu.


Başkan Tütüncü’ye öğrencilerden büyük ilgi Eğitim Başkan Tütüncü’ye öğrencilerden büyük ilgi

Okullara yaptığı hizmetlerle öğrencilerin gönlünde taht kuran Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, forma dağıtımı için gittiği Fatma Nur Çelik İmam Hatip Ortaokulu’nda öğrencilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı. Başkan Tütüncü, öğrencileri kırmayarak bol bol imza dağıttı.


Tütüncü’den esnafın talebine fıkralı yanıt Güncel Tütüncü’den esnafın talebine fıkralı yanıt

Bir araya geldiği taksicilerin pergole talebine Nasreddin Hoca fıkrasıyla yanıt veren Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, vakitlerini insanlara en yararlı olacak şekilde kullandıklarını vurguladı


Açılış için gün sayıyor Güncel Açılış için gün sayıyor

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal’ın ilk harcını sivil toplum örgütleriyle birlikte attığı Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi inşaatı tamamlandı ve açılış için gün sayıyor


Fortinet, güvenlik liderlerinin dikkat etmesi gereken 5 siber tehdidi açıkladı Teknoloji/Bilim/İnternet Fortinet, güvenlik liderlerinin dikkat etmesi gereken 5 siber tehdidi açıkladı

Ağlar benzeri görülmemiş bir oranda gelişiyor. Fiziksel ve sanal ortamlar, özel ve genel bulutlar ve gittikçe artan sayıda IoT ve uç nokta cihazları potansiyel saldırı yüzeyini büyük ölçüde genişletiyor.


5 kilo almak meme kanserini yüzde 5 arttırıyor Sağlık/Kadın 5 kilo almak meme kanserini yüzde 5 arttırıyor

ABD’de her 8 kadından Avrupa’da ise her 10 kadından birinde görülen meme kanseri bu rakamlarla kadınlarda en sık görülen kanser türü olarak dikkat çekerken, son yıllarda kadınlarda görülme yaşı gün geçtikçe düşüyor.


İlk gemi ile 34 milyon dolarlık kuru incir ihraç edildi Ekonomi/Turizm İlk gemi ile 34 milyon dolarlık kuru incir ihraç edildi

Tüm semavi dinlerde kutsal meyve olarak tanımlanan, Hristiyanların Noel sofralarının vazgeçilmezi, doğal vitamin ve lezzet kaynağı, Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden, kuru incirde ihracat sezonunun başlamasıyla birlikte ilk gemi ile 6 bin 649 ton karşılığı, 34 milyon 322 bin dolarlık ihracat gerçekleştirildi. İlk gemi ile kuru incirin lezzet yolculuğu 54 ülkeye ulaştı.


ABD nüfusunun yarısının bilgileri hacklendi. Peki ya şimdi? Teknoloji/Bilim/İnternet ABD nüfusunun yarısının bilgileri hacklendi. Peki ya şimdi?

ABD’li kredi raporlama ajansı Equifax, kısa süre önce 143 milyon Amerikalıyı etkileyebilecek büyük bir siber saldırıya uğradığını açıkladı. Bilgisayar korsanları, ABD nüfusunun neredeyse yarısına ait sosyal güvenlik numaraları, doğum tarihleri ve bazılarının da kredi kartı bilgileri gibi hassas kişisel verilerine erişim sağladı.


Chatbot teknolojisi KOBİ’lerin işini kolaylaştırıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Chatbot teknolojisi KOBİ’lerin işini kolaylaştırıyor

Tüm dünyada adından sıkça bahsedilen Chatbot’lar artık Türkiye pazarının da gündeminde. 890 binden fazla firmayı barındıran Türkiye’nin en büyük online firma rehberi Yellow Pages, Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği RehberBot ile firmaların dijital dünyada bulunurluklarını artırıyor ve arama yapmak isteyen ya da firmasını rehbere kayıt etmek isteyen KOBİ’lere yardımcı oluyor.


 Yüksek güven kültürüyle 3 kat fazla kazanıyorlar Ekonomi/Turizm Yüksek güven kültürüyle 3 kat fazla kazanıyorlar

Şirketlerin başarısı, çalışanlara verilen değer ile doğru orantılı. En İyi İşveren şirketlerde, çalışanların yüzde 88’i yaptığı işten gurur duyduğunu söylüyor. Bu faktörü, yüzde 85 oranıyla takım ruhu, yüzde 81 saygı, yüzde 80 güvenilirlik ve yüzde 78 ile hakkaniyet kavramları izliyor.


“GÜVENLİ OKULLAR” Projesi Kapsamında Okullarda Eğitim Seminerleri Verildi Güncel “GÜVENLİ OKULLAR” Projesi Kapsamında Okullarda Eğitim Seminerleri Verildi

“GÜVENLİ OKULLAR” Projesi Kapsamında Okullarda Eğitim Seminerleri Verildi


AVM’lerde Açılan Standlarda Alkol Eğitim Gözlüğü İle Eğitim Verildi Güncel AVM’lerde Açılan Standlarda Alkol Eğitim Gözlüğü İle Eğitim Verildi

İki ayrı alışveriş merkezinde açılan standlarda Alkol Eğitim Gözlüğü İle eğitim verildi


Kemer-Antalya Karayolunda Oluşturulan Yol Uygulama Noktası Güvenlik Alanı Olarak Belirlendi Güncel Kemer-Antalya Karayolunda Oluşturulan Yol Uygulama Noktası Güvenlik Alanı Olarak Belirlendi

Kemer-Antalya Karayolunda Oluşturulan Yol Uygulama Noktası Güvenlik Alanı Olarak Belirlendi


BUDAK: “YÖRÜKLERİN AĞABEYİ MUSTAFA KAYA’YI UNUTMAYACAĞIZ” Güncel BUDAK: “YÖRÜKLERİN AĞABEYİ MUSTAFA KAYA’YI UNUTMAYACAĞIZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Antalya Büyükşehir Belediyesi Teftiş Kurulu Başkanı Mustafa Kaya’nın vefatı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Ülkemize Sızan Yeni Tehlike: Zombi Hapı Flakka Sağlık/Kadın Ülkemize Sızan Yeni Tehlike: Zombi Hapı Flakka

Bir süredir videoları ile basında geniş yer bulan, zombi hapı olarak bilinen flakka hakkında uzmanlar uyarıyor: Flakka uyuşturucu değil uyarıcıdır, kullananlar karşısındakilere veya kendilerine acımasızca davranabilirler.


Türkiye’nin En Büyük Franchise Ödülü Burger King®’in oldu! Güncel Türkiye’nin En Büyük Franchise Ödülü Burger King®’in oldu!

Burger King®, UFRAD Franchising Ödülleri’nde Türkiye’nin “En Büyük Franchise” ödülünün sahibi oldu.


“TÜYLÜ HALIDAN VAZGEÇİN, ÇAMAŞIRLARI MAKİNEDE KURUTUN” Sağlık/Kadın “TÜYLÜ HALIDAN VAZGEÇİN, ÇAMAŞIRLARI MAKİNEDE KURUTUN”

Ev tozu akarı, hayvan tüyü, küf, polen, yün, ilaçlar veya besinler sizi alerji mi yapıyor?


Mutluluğun Yolu Dengeli Beslenmeden Geçiyor Sağlık/Kadın Mutluluğun Yolu Dengeli Beslenmeden Geçiyor

Gıda Seçimini Etkileyen Faktörler araştırması beslenmenin psikolojik boyutunu bir kez daha ortaya koyuyor


Kepez Katlı Kavşak Projesi'nde Sakarya Kavşağı trafiğe açıldı Güncel Kepez Katlı Kavşak Projesi'nde Sakarya Kavşağı trafiğe açıldı

Büyükşehir Belediyesi’nin kent ulaşımına büyük rahatlık getirecek Kepez Katlı Kavşak Projesi’nin ilk etabı olan Sakarya Kavşağı trafiğe açıldı.


KEMER'DE  DENİZCİLİK FAKÜLTESİ İÇİN HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR Kemer KEMER'DE DENİZCİLİK FAKÜLTESİ İÇİN HAZIRLIKLAR SÜRÜYOR

Antalya’nın Kemer ilçesine açılması düşünülen Akdeniz Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’ne tahsis edilen binada tadilat için hazırlıklar sürüyor. AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Mustafa Ünal, Kemer Kaymakamı Mustafa Cihad Feslihan ve AK Parti Kemer İlçe Başkanı İsmail Minta fakülte için tahsis edilen binada incelemelerde bulundu.


Genç vekiller, Gençlik Merkezi inşaatını gezdi Döşemealtı Genç vekiller, Gençlik Merkezi inşaatını gezdi

Döşemealtı Belediyesi tarafından yaptırılan ve Ocak ayında tamamlanarak hizmete girmesi planlanan ilçenin ilk Gençlik Merkezi inşaatı tüm hızıyla devam ediyor. Kültürel, sanatsal ve sportif aktiviteleri tek bir çatı altında toplayacak olan Gençlik Merkezi’ni inşaatının konukları Döşemealtı Gençlik Meclisi’nin(DÖGEM) Genç vekilleri oldu.


Dünya Plaj Güreşi Şampiyonası Sona Erdi Spor Dünya Plaj Güreşi Şampiyonası Sona Erdi

Muğla’nın Ortaca ilçesine bağlı Dalyan Mahallesi’nde yıldızlar, gençler ve büyükler kategorilerinde yapılan Dünya Plaj Güreşi Şampiyonası sona erdi.


DÜŞÜK AYAK SENDROMU HAYATINIZI KARARTMASIN Sağlık/Kadın DÜŞÜK AYAK SENDROMU HAYATINIZI KARARTMASIN

AYAK PARMAKLARINI YERDE SÜRÜNDÜREN HASTALIKTAN KURTULMAK MÜMKÜN...


Beslenme çantasından cevizi eksik etmeyin! Sağlık/Kadın Beslenme çantasından cevizi eksik etmeyin!

Okulda ders başarısı ve zihinsel gelişim için doğru gıdalar büyük önem taşıyor. Vitaminler ve besleyici mineraller açısından yüksek değerlere sahip kuruyemiş ürünlerine beslenme çantasında yer verilmesi gerektiğine dikkat çeken Papağan Kuruyemiş, “Özellikle de Omega-3 zengini ceviz tüketmenin tam zamanı” tavsiyesinde bulundu.


Oyun severleri gelecekte bekleyen 5 gelişme Teknoloji/Bilim/İnternet Oyun severleri gelecekte bekleyen 5 gelişme

Peşinden milyonlarca insanı sürükleyen oyun sektörü her geçen gün yeni bir gelişmeye tanık oluyor.


DÜNYA  SİNEMASININ USTALARI ANTALYA’DA BULUŞUYOR! Kültür/Sanat DÜNYA SİNEMASININ USTALARI ANTALYA’DA BULUŞUYOR!

21 Ekim’de başlayacak olan 54. Uluslararası Antalya Film Festivali, dünya sinemasının ustalarını bir araya getirecek. Festivalin resmi seçkisinde yer alan filmlerin dünyaca ünlü ve ödüllü yönetmenleri Antalyalı sinemaseverlerle buluşacak.


Cumhuriyetimizin 94’üncü yılında Cumhuriyet Meydanı’nda Güncel Cumhuriyetimizin 94’üncü yılında Cumhuriyet Meydanı’nda

Muratpaşa Belediyesi, Cumhuriyet’in ilanının 94’üncü yıldönümünü 28 Ekim Cumartesi Konyaaltı varyantından başlayacak fener alayı ve ardından Cumhuriyet Meydanı’nda Bulutsuzluk Özlemi ve Sümer Ezgü konseriyle kutlayacak.


YABANCI YATIRIMCILARIN ve YABANCI HUKUKÇULARIN BAŞUCU KİTABI OLACAK Eğitim YABANCI YATIRIMCILARIN ve YABANCI HUKUKÇULARIN BAŞUCU KİTABI OLACAK

İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. İlhan Helvacı Türk Sözleşmeler Hukuku’nu İngilizce olarak, ‘Turkish Contract Law’ (Türk Sözleşmeler Hukuku) adıyla kitaplaştırdı.


ÖMRÜMÜZ YAKLAŞIK 10 YIL UZADI Sağlık/Kadın ÖMRÜMÜZ YAKLAŞIK 10 YIL UZADI

Dünyada en uzun yaşam süresine sahip ülkenin 89,5 yıl ile Monako olduğu belirlenirken Türkiye’de son 22 yılda doğuşta beklenen yaşam süresinin 9,2 yıl uzadığı tespit edildi.


İŞTE GEÇEN HAFTANIN TRENDLERİ Teknoloji/Bilim/İnternet İŞTE GEÇEN HAFTANIN TRENDLERİ

Geçen hafta Google’da en çok aranan konu ve kelimeler açıklandı…


Tütüncü’den aşure geleneği Güncel Tütüncü’den aşure geleneği

Muharrem ayı nedeniyle Kepezlilerin bir araya geldiği noktalarda aşure ikramı yapan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, önlüğü giyip bir kazan aşureyi bizzat dağıtıyor


ANSİAD ‘KÜÇÜK FELSEFE OKULU’ İKİNCİ DÖNEME HAZIR Eğitim ANSİAD ‘KÜÇÜK FELSEFE OKULU’ İKİNCİ DÖNEME HAZIR

ANSİAD Sağlık, Eğitim ve Hizmet Sektörü projesi olarak hayata geçirilen ‘Küçük Felsefe Okulu’ ilk mezunlarını vererek, ikinci dönem derslerine hazırlanıyor.


Konyaaltı’nda kış ayına hazırlıklar başladı Güncel Konyaaltı’nda kış ayına hazırlıklar başladı

Konyaaltı Belediyesi tarafından başlatılan ağaç budama ve park-bahçe bakım çalışmaları Gürsu Mahallesi’nde devam ediyor.


Kemer Cemevi için adres belirlendi Kemer Kemer Cemevi için adres belirlendi

Alevi Kültür Derneği Kemer Şubesi yöneticilerini makamında kabul eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Cemevi’ni inşa etmek için Arslanbucak’ta bir arsa tahsis edeceklerini söyledi. AKD yöneticileri Başkan Gül’e teşekkür etti.


Kepez'den Altınova'ya çifte hizmet Güncel Kepez'den Altınova'ya çifte hizmet

Kepez Belediyesi Altınova Menderes Mahallesi’ne yeni bir semt parkı ve muhtarlık binası kazandırdı.


Dağ Bisikleti Yarışı Şampiyonu Akdeniz Üniversitesi Spor Dağ Bisikleti Yarışı Şampiyonu Akdeniz Üniversitesi

Hacettepe Üniversitesi tarafından, 14-15 Ekim 2017 tarihlerinde düzenlenen, Dağ Bisikleti Maraton Yarışı'nda Akdeniz Üniversitesi Dağ Bisiklet Topluluğu şampiyon oldu.


 18 Ekim Dünya Menopoz Günü Finike 18 Ekim Dünya Menopoz Günü

Sağlık Bakanlığı’na bağlı Finike Devlet Hastanesi’nde görevli Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Ezgi Erdoğan Güngül, 18 Ekim Dünya Menopoz günü nedeniyle menopoz konusunda açıklamada bulundu.


DÜNYA’DA AÇLIK ARTIŞA GEÇERKEN OBEZ NÜFUSU YÜZDE 13’E ULAŞTI DÜNYA’DA AÇLIK ARTIŞA GEÇERKEN OBEZ NÜFUSU YÜZDE 13’E ULAŞTI

Dünyada 2000’li yılların başında azalma eğilimine giren küresel açlık, 10 yıllık aranın ardından tekrar tırmanmaya başladı. Açlıkla mücadele eden küresel nüfus 2004 yılından itibaren istikrarlı olarak azalma eğilimden olurken 2014 yılından itibaren artışa geçtiği belirlendi.


Yarı Zamanlı İşlere İlgi Artıyor Ekonomi/Turizm Yarı Zamanlı İşlere İlgi Artıyor

Eleman.net Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Duyarlar, hem firmalar hem de iş arayan adaylar bazında yarı zamanlı (part time) iş modeline olan ilginin artış gösterdiğini söyledi. Duyarlar, aylık gelirin asgari ücret civarında olduğu yarı zamanlı işlere öğrenciler kadar ev hanımları ve emeklilerin de ilgi gösterdiğini belirtti.


Aliya İzzetbegoviç’in Hayatı Dizi Oluyor Kültür/Sanat Aliya İzzetbegoviç’in Hayatı Dizi Oluyor

Birçok dizi, sinema, tiyatro ve televizyon programında karışımıza çıkan Seda Kement TRT1 ekranlarında yayınlanacak olan ‘Aliya ’ adlı dizide çalışkan bir gazeteci olan ‘Meryema’ karakterini canlandıracak.


Gazeteci Kamer Durdu Delege Adayı Güncel Gazeteci Kamer Durdu Delege Adayı

TÜRK-İŞ Konfederasyonuna bağlı BELEDİYE-İŞ Sendikası’nın Antalya Muratpaşa Belediyesi Spor İşleri Müdürlüğü Genel Kurul Delege seçimi, 19 Ekim Perşembe günü saat 15.00 ile 17.00 arasında Müdürlük binasında gerçekleştirilecek. Gazeteci Durdu, delege seçimlerinde adaylığını açıkladı.


Döşemealtı'nda kalp hastalıkları konuşuldu Döşemealtı Döşemealtı'nda kalp hastalıkları konuşuldu

Döşemealtı Belediyesi ile OFM Antalya Hastanesi işbirliğinde düzenlenen bilgilendirme toplantılarının ilki gerçekleştirildi. Belediye personeli ve vatandaşlara yönelik düzenlenen 'Kalp ve Damar Hastalıklarından Korunma ve Tedavi Yöntemleri' konulu toplantıda Doç. Dr. R.Emre Altekin bilgiler verdi.


Döşemealtı’nda modifiyeli araç festivali Döşemealtı Döşemealtı’nda modifiyeli araç festivali

Döşemealtı ilçesinde klasik ve modifiyeli araçların sergilendiği “Demolitıon Car parti” festivali büyük ilgi gördü. Döşemealtı Belediyesi’nin ev sahipliği yaptığı festival Bahçeyaka mahallesi Kapalı Pazar yerinde yapıldı.


Kumluca Belediyespor galibiyetle tanıştı Kumluca Kumluca Belediyespor galibiyetle tanıştı

Süper Amatör 1. Grup takımlarından Kumluca Belediye spor 5 haftadan beri görmediği galibiyeti bu hafta gördü.


DHT, Kent Meydanını kahkahaya boğdu Döşemealtı DHT, Kent Meydanını kahkahaya boğdu

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu (DHT) yeni sezon açılışını kısa bir süre önce hizmete giren Kent Meydanı'nda "Entrikalı Dolap Komedyası" isimli oyunla yaptı.


BUDAK: “BÜYÜME SÖZDE İŞSİZLİK GERÇEK” Ekonomi/Turizm BUDAK: “BÜYÜME SÖZDE İŞSİZLİK GERÇEK”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Hükümet üyelerinin sürekli olarak övündüğü büyüme rakamlarının, istihdama yansımadığını belirterek, “İşsizlik, özellikle gençlerde işsizlik tırmanışta. Ne eğitimde, ne istihdamda olanların sayısı rekor düzeye çıkmış durumda. AKP’lilerin sürekli övündüğü büyüme rakamları, ne gençlere ne de halkın sofrasına yansımıyor. Büyüme sözde, işsizlik gerçek” dedi.


Serik Kızderesi’nde ikinci etap da tamam Serik Serik Kızderesi’nde ikinci etap da tamam

Serik Kızderesi Caddesi’nde 2. Etap çalışmaları tamamlandı. Üzeri kapatılarak, asfaltlanan derenin eski görünümünden eser kalmadı. Modern, geniş ve ferah bir cadde haline gelen Kızderesi 4 milyon 360 bin TL’ye mal oldu.


AMBALAJ TASARIMINA ÖNEM VEREN MARKALAR KAZANIYOR Ekonomi/Turizm AMBALAJ TASARIMINA ÖNEM VEREN MARKALAR KAZANIYOR

Ambalaj tasarımları yapılırken trendlerin farkında olmak ve onları iyi analiz etmek markaları rekabette bir adım öne çıkarıyor. Yapılan araştırmalar, küresel ve yerel trendlere bağlı olarak değişen ve gelişen bir pazarlama öğesi olan ambalajın satın alma kararına %70 oranında etki ettiğini gösteriyor.


Okullar, Muratpaşa’yla hayat buluyor Eğitim Okullar, Muratpaşa’yla hayat buluyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Milli Eğitim Bakanlığı'nın 'Okullar Hayat Olsun' projesi kapsamında yatırımını öz kaynaklarıyla gerçekleştirdiği 5’inci spor tesis inşaatı, 75. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi Spor Salonu tamamlandı.


KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NİN TEMELİ ATILDI Aksu KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIMEVİ’NİN TEMELİ ATILDI

Aksu Belediyesi hizmet atağına hız verdi, Kreş ve Gündüz Bakımevinin temeli atıldı. Hayırsever İşadamı Şahin Kırbıyık tarafından yapılacak olan binanın temeli dualarla atıldı. Törende konuşan Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Aksu’da ciddi anlamda dönüşüm yaşandığına dikkat çekti.


BUDAK: “TURİZM BAKANI RAKAMLARDAN HABERSİZ” Ekonomi/Turizm BUDAK: “TURİZM BAKANI RAKAMLARDAN HABERSİZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın turizmde yaşanan gerileme ile ilgili sözlü soru önergesini, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, TBMM Genel Kurulu’nda yanıtladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...