Salı, 10 Aralık 2019
Polikistik overleriniz mi var? İşte gebeliği kolaylaştıracak 10 ipucu... Sağlık/Kadın Polikistik overleriniz mi var? İşte gebeliği kolaylaştıracak 10 ipucu...

Sakın üzülmeyin! Yalnız değilsiniz... Çünkü her 10 kadından biri sizin gibi hem üreme sorunlarına yol açan hem de hormonal dengeyi bozan, PCOS - polikistik over sendromlu.


“Sigara kullanımı ile cilt renginde oluşan matlık ve koyulaşma kalıcı hale geliyor” Sağlık/Kadın “Sigara kullanımı ile cilt renginde oluşan matlık ve koyulaşma kalıcı hale geliyor”

Sigaranın etkisi ile ciltte matlaşma ve koyulaşma yerleşerek cildin asıl rengi haline geliyor diye belirten Dr. Yelda Bice, sigara kullananları uyardı.


Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


Günübirlik Kiralanan Evler Denetlendi Güncel Günübirlik Kiralanan Evler Denetlendi

Günübirlik Kiralanan Evler Denetlendi


Aksu İlçesinde Hırsızlık Suçundan 3 Şahıs Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Hırsızlık Suçundan 3 Şahıs Yakalandı

Aksu İlçesinde Hırsızlık Suçundan 3 Şahıs Yakalandı


Elmalı’da Karısını ve Çocuklarını Rehin Alan Şahıs Tutuklandı Elmalı Elmalı’da Karısını ve Çocuklarını Rehin Alan Şahıs Tutuklandı

Elmalı’da Karısını ve Çocuklarını Rehin Alan Şahıs Tutuklandı


Uygulama Noktasında Durdurulan Araçta Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi Güncel Uygulama Noktasında Durdurulan Araçta Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi

Uygulama Noktasında Durdurulan Araçta Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi


Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 1 Kişi Yakalandı Güncel Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 1 Kişi Yakalandı

Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 1 Kişi Yakalandı


Nazife ninenin 40 yıllık su çilesi 3 günde bitti Manavgat Nazife ninenin 40 yıllık su çilesi 3 günde bitti

Manavgat’ın Hocalı Mahallesinde yaşayan 81 yaşındaki Nazife Dönmez’in 40 yıllık su hasretini Büyükşehir Belediyesi 3 günde sona erdirdi. Yıllardır biriktirdiği yağmur suyuyla ihtiyacını gideren Nazife nine artık yağmuru beklemeyecek. Nazife ninenin susuz yılları tarihe karışırken musluğundan akan su tüm ihtiyaçlarını giderecek.


Başkan Türel Kopenhag’da Güncel Başkan Türel Kopenhag’da

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Dünya Sağlık Örgütü Avrupa Sağlıklı Şehirler Ağı Belediye Başkanları Zirvesi’ne katılmak üzere Danimarka’nın başkenti Kopenhag’a gitti. Başkan Türel, Dünya Sağlık Örgütü’nün 12-13 Şubat tarihleri arasında düzenleyeceği zirvede Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı olarak Türkiye’yi temsil edecek.


Başkan Uysal’dan Yörük Türkmenlere çağrı: “Siyasi partilerin arka bahçesi olmayalım” Güncel Başkan Uysal’dan Yörük Türkmenlere çağrı: “Siyasi partilerin arka bahçesi olmayalım”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3’üncü Antalya Yörük Türkmen Çalıştayı kapanış oturumunda Yörük Beyleri ve derneklerine “Siyasi partinin arka bahçesi olmayalım. Buna gerek yok, ihtiyaç da yok. Yörük Türkmen birliği siyasi parti ekseninde kurulamaz” diye seslendi.


Antalya’da Erken Rezervasyon Seferberliği Başladı Ekonomi/Turizm Antalya’da Erken Rezervasyon Seferberliği Başladı

Menderes Türel: ‘Antalya Seni Bekliyor’ Kampanyasıyla İç Turizme En Büyük Desteği Sağlayacağız”


CHP İl yönetimi Başkan Uysal’ı ziyaret etti Siyaset CHP İl yönetimi Başkan Uysal’ı ziyaret etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, partisinde kongre sürecinin tamamlanmasının ardından Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul’la birlikte Yönetim Kurulu üyeleri, İl Disiplin Kurulu, il kadın ve gençlik kolları yönetimleriyle biraraya geldi.


Çalıştayda medya ödülleri verildi Güncel Çalıştayda medya ödülleri verildi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3’üncü Antalya Yörük Türkmen Çalıştayı’nda kapsamında Antalya Yörükler Derneği 25’inci kuruluş yıl dönümü dolasıyla düzenlenen ‘Medya Ödülleri’ törenine katıldı.


Kumluca Belediyesinde Asfalt Emisyon ihalesi yapıldı Kumluca Kumluca Belediyesinde Asfalt Emisyon ihalesi yapıldı

Kumluca Belediyesi’nde gerçekleştirilen ihaleye Okur Mekanik İmalat ve İnşaat Sanayi Ticaret Limited Şirketi teklif verdi.


Kadınlar Edebiyat Durağı’nda Ödüllü öykü yarışmasına son  başvuru tarihi 23 Şubat Manavgat Kadınlar Edebiyat Durağı’nda Ödüllü öykü yarışmasına son başvuru tarihi 23 Şubat

Manavgat Belediyesi’nin kadınların yazarlık konusundaki yaratıcılıklarını ön plana çıkarmak amacıyla başlattığı “Kadınlar Edebiyat Durağı’nda” projesine start veriliyor.


Doktor Aydın’ın 1 günlük  Manavgat fotoğrafları sergide Manavgat Doktor Aydın’ın 1 günlük Manavgat fotoğrafları sergide

Manavgat’ta faaliyet gösteren Bilgi Hastanesi sahiplerinden 63 yaşındaki Dr. Yusuf Aydın, geliri Manavgat Çardak Köyü’ndeki Şehit Mustafa Uysal İlköğretim Okulu’nun ihtiyaçları için kullanılmak üzere ‘Bir Mevsim, İki Gün, İki Şehir’ temalı fotoğraf sergisini açtı.


ANTALYA’DA HEDEF BÜYÜK HEYECAN YÜKSEK Ekonomi/Turizm ANTALYA’DA HEDEF BÜYÜK HEYECAN YÜKSEK

Vali Münir Karaloğlu başkanlığında 2018 yılı Turizm Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi. Vali Karaloğlu bu sene 20 Milyon kişinin Antalya turizmine hareketlilik katacağını beklediklerini söyledi.


KONYSİAD YÖNETİM KURULU MURATPAŞA  BELEDİYESİNDEYDİ Güncel KONYSİAD YÖNETİM KURULU MURATPAŞA BELEDİYESİNDEYDİ

KONYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Kaplan ve Yönetimiyle birlikte, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal'ı makamında ziyaret etti.


KONYSİAD YÖNETİM KURULU KONYAALTI BELEDİYESİNDEYDİ Güncel KONYSİAD YÖNETİM KURULU KONYAALTI BELEDİYESİNDEYDİ

KONYSİAD Yönetim Kurulu Başkanı İlhami Kaplan ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i makamında ziyaret etti.


“Küresel boyuta ulaşan tehlikelere bütüncül, yapay zeka sistemlerle önlem alınabilir” Teknoloji/Bilim/İnternet “Küresel boyuta ulaşan tehlikelere bütüncül, yapay zeka sistemlerle önlem alınabilir”

Güvenli şehir çözümleriyle Avrupa Polis Kongresi'ne damgasını vurdu: “Küresel boyuta ulaşan tehlikelere bütüncül, yapay zeka sistemlerle önlem alınabilir”


DELİKSİZ UYKU İÇİN 6 TAVSİYE Sağlık/Kadın DELİKSİZ UYKU İÇİN 6 TAVSİYE

İş yoğunluğu baskısından mesleki güvenlik endişelerine, iş hayatındaki iletişim zorluklarından bizden ne beklendiğinin net olmamasına kadar iş yeri kaynaklı stresler, işinizin çok ötesine geçip günlük hayatınıza da yansıyabiliyor.


Çiftçilerin yüzde 96’sı iklim değişikliğinin bilincinde Ekonomi/Turizm Çiftçilerin yüzde 96’sı iklim değişikliğinin bilincinde

İstanbul Politikalar Merkezi’nin ikinci İklim Kafe buluşmasında dikkat çekici sonuç: 
 Çiftçilerin yüzde 96’sı iklim değişikliğinin bilincinde


Telefonu omza sıkıştırmayın Sağlık/Kadın Telefonu omza sıkıştırmayın

Bilgisayar başında çalışanlar yaşamının bir bölümünde boyun ağrısı çekebiliyor. Araştırmalar, Amerika’da 2 kişiden birinin her yıl boyun ağrısı şikayetiyle hekime başvurduğunu gösteriyor.


ÖKSÜRÜK GECE UYKUSUNU BÖLÜYORSA DİKKAT! Sağlık/Kadın ÖKSÜRÜK GECE UYKUSUNU BÖLÜYORSA DİKKAT!

Öksürük çocuklarda doktora başvuru nedenlerinin başında geliyor.


DİYABETLİLERİ KALP HASTALIĞINDAN KORUYACAK 6 ÖNLEM Sağlık/Kadın DİYABETLİLERİ KALP HASTALIĞINDAN KORUYACAK 6 ÖNLEM

Ciddi bir sağlık sorunu olmasının yanında, diyabetin varlığı kalp hastalığı gibi birçok kronik hastalık için tek başına bile risk oluşturuyor.


Dart’ın Şampiyon Kızlarından Hacıcaferoğlu’na Ziyaret Spor Dart’ın Şampiyon Kızlarından Hacıcaferoğlu’na Ziyaret

Hedefi 12'den vuran Dart şampiyonu kızları Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Doç.Dr.Burhanettin Hacıcaferoğlu makamında kabul etti.


Hurma ve Uncalı Kapalı Pazarları için her şey hazır Güncel Hurma ve Uncalı Kapalı Pazarları için her şey hazır

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uncalı ve Hurma Mahallelerine yapılacak iki yeni kapalı pazar yerinin projelerinin hazır olduğunu açıkladı.


Konteynerler geri dönüştürülüyor Kemer Konteynerler geri dönüştürülüyor

Kemer Belediyesi eskiyen çöp konteynerlerini ve sepetlerini tamir ederek ekonomiye kazandırıyor. Başkan Mustafa Gül, “ Geri dönüşüm malzemelerini de geri dönüştürerek belediyemizde önemli bir tasarruf sağlıyoruz” dedi.


Blockchain ile yüzde 55 tasarruf edilebilecek Ekonomi/Turizm Blockchain ile yüzde 55 tasarruf edilebilecek

Bankalar Blockchain tabanlı dijital kimliklerle maliyetlerini azaltıp, altyapı ve iş gücü giderlerinde tasarruf etmeyi planlıyor. Blockchain tabanlı dijital kimlik çözümü ile bankacılık uygulamalarındaki karışık operasyonlar ve merkezileştirilmiş verilerin hacklenme riskleri azalacak.


Otokar, Altay Tankı Seri Üretimi İhalesi için Son Teklifini Sundu Otomotiv Otokar, Altay Tankı Seri Üretimi İhalesi için Son Teklifini Sundu

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, "Milli İmkanlarla Modern Tank Üretim Projesi" kapsamında ana muharebe tankı Altay’ın seri üretim ihalesine ilişkin BAFO (en iyi ve en son teklif) olarak adlandırılan son teklifini dün Savunma Sanayii Müsteşarlığı’na sundu.


TÜRKİYE DÜNYA ALTIN REZERVİNDE İLK 10’DA TÜRKİYE DÜNYA ALTIN REZERVİNDE İLK 10’DA

Türkiye 564,80 tonluk altın rezervi ile dünya altın rezervi ülke sıralamasına 10. sıradan giriş yaparak, Hindistan’ın önüne geçmiş oldu ve en çok altın rezervi olan ülkeler sıralamasında 10. sırada yer aldı.


Dacia’da Şubat Ayına Özel Fırsatlar Otomotiv Dacia’da Şubat Ayına Özel Fırsatlar

Şubat ayında yeni bir Dacia sahibi olmak isteyen müşterilere tüm binek ve hafif ticari modellerinde geçerli olan özel ödeme koşullarının yanı sıra Sandero, Lodgy ve Dokker modellerinde sıfır faiz avantajı sunuluyor.


Renault’da Şubat ayında cazip fırsatlar Otomotiv Renault’da Şubat ayında cazip fırsatlar

Renault, Şubat ayında müşterilerine binek ve hafif ticari modellerinde uygun ödeme seçenekleri sunuyor.


Melikşah Utku: “Bankacılık sektörü kâr etti ama sebebi faiz değil” Ekonomi/Turizm Melikşah Utku: “Bankacılık sektörü kâr etti ama sebebi faiz değil”

MÜSİAD Antalya Şubesi Albaraka Türk Genel Müdürü Melikşah UTKU’yu Ağırladı


CHP İL BAŞKANI KUMBUL: “TÜNEKTEPE ÖZELLEŞTİRİLEMEZ” Siyaset CHP İL BAŞKANI KUMBUL: “TÜNEKTEPE ÖZELLEŞTİRİLEMEZ”

Cumhuriyet Halk Partisi Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul, AKP’li Büyükşehir Belediyesi’nin Tünektepe’yi 29 yıllığına özel sektöre devretmesine yönelik ihaleye tepki gösterdi.


Somali'de cesur ve genç Türk İş Adamı... Güncel Somali'de cesur ve genç Türk İş Adamı...

Somali iç savaşında terör grupları tarafından Mogadişu Limanı ve çevresinde batırılan büyük tonajlı 4 geminin çıkarılması ihalesini merkezi Antalya'da bulunan Vardakosta Deniz ve İnşaat Limited Şirketi sahibi genç cesur iş adamı İnanç Kendiroğlu aldı.


BITDEFENDER YILIN ÜRÜNÜ SEÇİLDİ Teknoloji/Bilim/İnternet BITDEFENDER YILIN ÜRÜNÜ SEÇİLDİ

Dünyanın en ünlü bağımsız test laboratuvarı AV-Comparatives’ten ve Avrupa’nın önde gelen IT dergisi Computer Bild’den, global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs’e ödül yağdı.


KİLO ALMANIZA ENGEL OLACAK 3 ÖNERİ Sağlık/Kadın KİLO ALMANIZA ENGEL OLACAK 3 ÖNERİ

Sigarayı bırakmak isteyenler kilo almayı bahane edip vazgeçebiliyor. Dolayısıyla bırakanların da korkulu rüyası da kilo almak oluyor. Bu sonuca neden olan etken ise, özellikle psikolojik bağımlılığı olan kişilerdeki aşırı besin tüketimine eğilim. Bu dönemde kolay tüketilebilir ancak yüksek kalorili besin alımının artmasıyla birlikte kilo almak kaçınılmaz oluyor.


İçilen her sigara ile görme kaybı riski artıyor! Sağlık/Kadın İçilen her sigara ile görme kaybı riski artıyor!

Sigara, vücuttaki tüm organlar için sağlık açısından olumsuz etkiler oluşturuyor. Gözler de tüm vücudumuz gibi sigara tüketimi sebebiyle ciddi bir risk altına giriyor.


Türkiye’de sigara kullananların sayısı  tekrar artmaya başladı Sağlık/Kadın Türkiye’de sigara kullananların sayısı tekrar artmaya başladı

9 Şubat Dünya Sigara Bırakma Günü vesilesiyle görüş bildiren Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Göğüs Hastalıkları Anabilim Dalı Öğretim Üyesi ve Türk Toraks Derneği Tütün Kontrolü Çalışma Grubu Üyesi Prof. Dr. Oğuz Kılınç, gençler arasında sigara kullanımının artış eğiliminde olduğunu belirterek “bağımlılar sigara içerek tütün endüstrisine köle olmaktan vazgeçmeli” dedi.


 KONGED’den samimi itiraf; “Büyük Projelere imza attınız” Döşemealtı KONGED’den samimi itiraf; “Büyük Projelere imza attınız”

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Konyaaltı Gençlik Derneği (KONGED) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Alper Alveroğlu, Döşemealtı İlçe Başkanı Süleyman Özgür ve yönetim kurulu üyelerini konuk etti.


Türkiye ilaçta dünya ligine girdi Türkiye ilaçta dünya ligine girdi

İlaç sektörünün 1989 yılından beri beklediği iyi haber geldi. Türkiye, 28 yıl sonra Uluslararası İlaç Denetim Birliği’ne (PIC/S) tam üye oldu. Artık Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu’nun (TİTCK) denetimleri dünyada kabul görecek.


CORENDON 2018 TURİZM SEZONUNDAN UMUTLU Ekonomi/Turizm CORENDON 2018 TURİZM SEZONUNDAN UMUTLU

1997 yılından beri aktif olan ve 45 ülkede turizm faaliyetlerini sürdüren Corendon Turizm Grubu, 8 Şubat Perşembe günü basın mensuplarını Swissotel The Bosphorus’da ağırladı.


Klasik Otomobiller Buluşması Kepez’de Güncel Klasik Otomobiller Buluşması Kepez’de

Kepez Belediyesi, ‘Klasik Otomobiller Buluşması’ düzenliyor. 11 Şubat Pazar günü düzenlenecek buluşma, klasik otomobil severleri bir araya getirecek.


Siroza kadar gidebilen sinsi hastalık: Hepatit C Sağlık/Kadın Siroza kadar gidebilen sinsi hastalık: Hepatit C

Hepatit C, sinsi bir hastalık olduğu için ileri evrede belirti gösteriyor


Ankara’dan Kepez’e dönüşüm desteği Güncel Ankara’dan Kepez’e dönüşüm desteği

Kepez Belediyesi, Masadağı çevresindeki 9 mahalleye ilişkin hazırladığı ve vatandaşa kendi eliyle kentsel dönüşüm ve konforlu yaşam imkânı getirdiği imar planı revizyonunun, parselasyon uygulamasında yaşanan sorunları Ankara’nın desteği ile çözüyor.


ÇOCUKLARDA HORLAMA NE ZAMAN TEHLİKELİ? Sağlık/Kadın ÇOCUKLARDA HORLAMA NE ZAMAN TEHLİKELİ?

Horlama denilince hemen hepimizin aklına yetişkinler, özellikle de erkekler geliyor. Ancak sanılanın aksine horlama, hatta ''uyku apnesi'' denilen daha ileri boyuttaki tablo çocuklarda da yaygın olarak görülüyor. Özellikle de 2-10 yaş arasındaki çocuklarda ortaya çıkıyor. Bunun nedeni ise horlamaya yol açan etkenlerden olan geniz eti ve bademcik hastalıklarının bu yaş grubunda yaygın olarak görülmesi.


Epilepsi farkındalığında sınıfta kaldık Sağlık/Kadın Epilepsi farkındalığında sınıfta kaldık

Türk Epilepsi ile Savaş Derneği, Epilepsi Farkındalığı Araştırmasının sonuçlarını açıkladı


SİGARANIN DÜNYA EKONOMİSİNE MALİYETİ 1 TRİLYON EUROYA YAKIN! Ekonomi/Turizm SİGARANIN DÜNYA EKONOMİSİNE MALİYETİ 1 TRİLYON EUROYA YAKIN!

Dünya Sağlık Örgütünün yaptığı bir araştırmaya göre sigara ve tütün ürünlerini kullananların dünya ekonomisine toplam maliyeti 1 trilyon Euro’ya yakın. Bu rakama sigaraya ödenen paranın yanında, tedavi masrafları ve iş kayıpları da dahil.


 Türel, ‘Yörük kültürü bize emanettir’ Güncel Türel, ‘Yörük kültürü bize emanettir’

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel 3’ncü Yörük Çalıştayı’nda yaptığı konuşmada Yörük kültürünün millete bir miras değil bir emanet olduğuna dikkat çekti.


Balbey Projesi hızla ilerliyor Güncel Balbey Projesi hızla ilerliyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, "Balbey Kentsel Yenileme Projesi ile ilgili söz de karar da milletin" dedi.


Turizm bölgelerine sezon öncesi bakım Ekonomi/Turizm Turizm bölgelerine sezon öncesi bakım

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, turizm sezonu öncesi turizm beldelerinde alt yapıları yeniliyor. Kemer’in Deniz Caddesi üzerinde içme suyu hatları yenileyen ASAT Manavgat Ilıca oteller bölgesinde de kanalizasyon çalışması yapıyor.


Sahil artık tüm Kumlucalıların Kumluca Sahil artık tüm Kumlucalıların

Büyükşehir Belediyesi tarafından Kumluca’ya bağlı Beykonak Mahallesi sahilinde başlatılan Eko Kumul Park Sahil Projesi tamamlandı. Kumlucalılar Batı Antalya’nın en büyük mesire alanına kavuştu.


Kırsal yollara yatırım yağdı Serik Kırsal yollara yatırım yağdı

Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir, 4 yılda kırsal mahalle yollarına 400 milyon liralık yaptıklarını söyledi.


Doğumsal kalp hastalıklarında erken teşhis önemli Sağlık/Kadın Doğumsal kalp hastalıklarında erken teşhis önemli

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği bilgilendirme toplantısının konuğu olan Prof. Dr. Hüseyin Okutan, doğumsal kalp hastalıklarının anne karnında tespitinin ve tedavisinin mümkün olduğunu belirterek, doğumdan önce ultrason kontrolünün önemini vurguladı.


Büyükşehir 6 ilçesinde arsa ve arazi satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir 6 ilçesinde arsa ve arazi satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa, Aksu, Serik, Alanya, Gazipaşa ve Gündoğmuş’ta 20 adet arsa ve arazisini Şubat ayı içerisinde ihaleye çıkarıyor.


Yaralı hayvanlar Büyükşehir’e emanet Güncel Yaralı hayvanlar Büyükşehir’e emanet

Büyükşehir Belediyesi tam donanımla hayvan ambulansı ile 7 gün 24 saat aralıksız yaralı ve yardıma muhtaç sokak hayvanlarının yardımına koşuyor. 4 yılda 11 bin 781 ihbarı değerlendiren hayvan ambulansı, sevimli dostları kaderine terk etmiyor. Yardıma muhtaç dostlarımız için tek yapılması gereken sokakta gördüğünüz yaralı hayvanları 332 22 33 numaralı telefona bildirmek.


Akseki’nin eksikleri tamamlanıyor Akseki Akseki’nin eksikleri tamamlanıyor

Büyükşehir Belediyesi, Akseki’nin altyapı, yol çalışmaları ve yangın söndürme hattı gibi önemli eksiklerini giderdi.


ÖĞRENCİLER HEM STAJ HEM DE YARINA HAZIRLIK İÇİN TBMM'DE Siyaset ÖĞRENCİLER HEM STAJ HEM DE YARINA HAZIRLIK İÇİN TBMM'DE

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencileri Elif Çetinkaya, Rümeysa Gümüş, Özge Şahin ve Rüya Melis Altıntaş TBMM'yi ziyaret etti. Öğrenciler grup toplantısına katıldılar, Meclisin farklı bölümlerini gezdiler, milletvekilleriyle sohbet ettiler, genel kurul çalışmalarını takip ettiler.


TÜRKİYE’NİN İLK SÜRÜCÜSÜZ ARAÇLARINI TASARLAYACAK MÜHENDİSLER GÖREVE BAŞLIYOR Otomotiv TÜRKİYE’NİN İLK SÜRÜCÜSÜZ ARAÇLARINI TASARLAYACAK MÜHENDİSLER GÖREVE BAŞLIYOR

Otomotiv teknolojileri alanında dünyanın en büyük mühendislik firması olan Avusturya merkezli AVL’nin Türkiye’deki kuruluşu AVL Türkiye’nin, üniversitelerin en başarılı 1300 mühendisi arasından seçtiği ileri mühendislik eğitimleri ile donatılmış mühendisler, 6 aylık sıkı bir eğitimin ardından göreve başlıyor.


Benzin istasyonları siber saldırganlar için kolay hedef haline geldi Teknoloji/Bilim/İnternet Benzin istasyonları siber saldırganlar için kolay hedef haline geldi

Kaspersky Lab araştırmacıları, dünyanın dört bir yanındaki benzin istasyonlarının uzaktan ele geçirilebilmesine neden olabilecek yıllardır bilinmeyen bir dizi açığın ortaya çıkmasına yardımcı oldu.


​NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ 6-7 MART’TA İSTANBUL’DA Ekonomi/Turizm ​NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ 6-7 MART’TA İSTANBUL’DA

Nükleer sanayi dünyada kurulması planlanan 100'den fazla yeni reaktörle hızla büyümeye devam ediyor. Türk firmalarını da önemli fırsatlar bekleyen nükleer sanayiyi masaya yatırmak üzere 5. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi ve Fuarı, 6-7 Mart 2018’de İstanbul’da düzenlenecek.


ESET’ten 14 Şubat Sevgililer Günü uyarısı! Teknoloji/Bilim/İnternet ESET’ten 14 Şubat Sevgililer Günü uyarısı!

Siber suçlular, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kullanarak romantizmi paraya dönüştürmenin peşinde. Pek çok internet kullanıcısı şu dönemde e-mail ya da sosyal medya üzerinden ‘aşk‘ temalı oltalama projelerine maruz kalabilir.


Manavgat Belediyesi personeline uyuşturucu semineri Manavgat Manavgat Belediyesi personeline uyuşturucu semineri

Manavgat Belediyesi’nin bine yakın personeli, İçişleri Bakanlığı'nın “Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı’ kapsamında “Narko-Rehber Modülü” eğitiminden geçirildi.


Ağaçlar budanıyor, çiftçilerin yüzü gülüyor. Güncel Ağaçlar budanıyor, çiftçilerin yüzü gülüyor.

Konyaaltı Belediyesi ağaç budama çalışmalarına Gürsu Mahallesi’nde devam ediyor. Budama sonucu ortaya çıkan bitki atıkları ise preslenip seralarda kullanılmak üzere çiftçilere ücretsiz dağıtılıyor.


Manavgat Belediyesi’nden Kasaplar ve Milli Egemenlik’te  bozulan yollara sıcak asfalt Manavgat Manavgat Belediyesi’nden Kasaplar ve Milli Egemenlik’te bozulan yollara sıcak asfalt

Manavgat Belediyesi, kent merkezinde yoğun olarak kullanılan ana arterlerdeki bozuk yolları, sıcak asfaltla yeniliyor.


Kemer’e 5 yeni park Kemer Kemer’e 5 yeni park

Kemer Belediyesi bir taraftan çocuk ve spor parklarını yenilerken bir taraftan da ilçeye yeni parklar kazandırıyor. Arslanbucak, Göynük ve Çamyuva mahallerine yapılan yeni parklar halkın büyük beğenisini topladı.


Başkan Uysal’dan yerinde denetim Güncel Başkan Uysal’dan yerinde denetim

Muratpaşa Belediyesi’nin Kızıltoprak ve Yenigün mahallerinde devam eden asfalt çalışlarını yerinde inceleyen Başkan Ümit Uysal, “5 senelik bütçemizle Muratpaşa’mıza 30 yıl ömürlü asfalt altyapısı kazandırıyoruz” dedi.


GECELERİ ÇOCUĞUNUZ ALTINI MI ISLATIYOR? Sağlık/Kadın GECELERİ ÇOCUĞUNUZ ALTINI MI ISLATIYOR?

Çocukluk döneminde idrar kaçırma sık karşılaşılan bir durumdur. İdrar kaçırma, yalnızca gece, yalnızca gündüz ya da hem gece hem gündüz şeklinde olabilir.


Seltek Group Antalyalı Doktorlar ile Bir Araya Geldi Sağlık/Kadın Seltek Group Antalyalı Doktorlar ile Bir Araya Geldi

Kurulduğu 2004 senesinden bugüne seçkin dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri, dermatoloji, plastik cerrahi, medikal estetik, dental ve eczane, dünyası ile buluşturan Seltek Estetik A.Ş., farklı konularda yaptığı etkinliklerle hekimlere desteklerini sürdürüyor.


HER 5 ÇOCUKTAN 1’İNİN ŞİKAYETİ İŞTAHSIZLIK! Sağlık/Kadın HER 5 ÇOCUKTAN 1’İNİN ŞİKAYETİ İŞTAHSIZLIK!

Çocuklarda yeme ve iştahsızlık problemleri, rafine ve yüksek kalorili besin ve içeceklerin etkisiyle gün geçtikçe artıyor. Türkiye’de çocukluk çağında iştahsızlık ve yeme problemleri nedeniyle doktora başvuran sağlıklı çocukların oranı yüzde 20-35.


Perakende sektörünün geleceğinde neler olacak? Teknoloji/Bilim/İnternet Perakende sektörünün geleceğinde neler olacak?

Dijital dünyanın fikirlerimizi, alışkanlıklarımızı, çalışma biçimlerimizi, iş süreçlerini ve satın alma davranışlarımızı etkilediği ve yeni bir dönemin içinde olduğumuzu belirten Dijital Dönüşüm Danışmanı ve Me Consultancy kurucusu Murat Erdör, bu dönüşümden en çok etkilenecek sektörlerin başında gelen perakende sektörünü yakın zamanda bekleyen gelişmeleri ve yenilikleri paylaştı.


AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ  SİNAN AKÇIL İLE KUTLAYACAK! Kültür/Sanat AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ SİNAN AKÇIL İLE KUTLAYACAK!

Açılışından bugüne birçok konser ve etkinlikle Antalya’nın odak noktası olan Agora Alışveriş Merkezi, Sevgililer Gününe özel konseri ile 17 Şubat’ta Sinan Akçıl’ı ağırlayacak!


Başkan Gül’den miniklere hediye Kemer Başkan Gül’den miniklere hediye

Kemer Belediye Başkan Mustafa Gül, Beldibi İlkokulu ana sınıfına otomatik galoş giyme makinası hediye etti. Çocuklar ve veliler Başkan Gül’e teşekkür etti.


TELEVİZYON TAKİBİNDE YAPAY ZEKÂ DÖNEMİ Teknoloji/Bilim/İnternet TELEVİZYON TAKİBİNDE YAPAY ZEKÂ DÖNEMİ

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, teknolojik yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Medya takip sektöründe 65. yılını kutlayan kuruluş, televizyon takibinde yapay zekâ uygulamalarıyla müşterilerine Tv ve radyo kayıtlarında da haberlerin deşifresini verebiliyor.


TEST EDERKEN GÖZÜNÜZDEN OLMAYIN! Sağlık/Kadın TEST EDERKEN GÖZÜNÜZDEN OLMAYIN!

Nasıl ki başkasının diş fırçasını kullanmıyorsak, başkasının makyaj malzemesini de kullanmamalıyız. Göz Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Fatih Atmaca, tester ürünlerin bakteri yuvası olduğunu ve göz sağlığımız için bu ürünlerden uzak durmamız gerektiğini belirtti…


“ENERJİ KENTİ ELAZIĞ’IN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN” Ekonomi/Turizm “ENERJİ KENTİ ELAZIĞ’IN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN”

Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji, enerji kenti Elazığ’a 15.830,64 kWp gücünde güneş enerjisi tarlası yaptı.


Sınırları e-ihracat ile aşan çözümler Positive’den Ekonomi/Turizm Sınırları e-ihracat ile aşan çözümler Positive’den

Positive Kurucu Ortakları Caner Istı ve Eren Dedeoğlu, e-ticarette sınırları aşıp yurtdışına satış yaparken, e-ihracatta ülkeye göre fiyatlandırmadan lojistik entegrasyonuna kadar, dikkat edilmesi gereken 10 kural hakkında bilgi verdi.


YARDIM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ Aksu YARDIM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

Türk askerlerinin kahramanca mücadele ettiği Afrin’ deki Zeytin Dalı Operasyonuna destek vermek amacıyla, Aksu Kaymakamlığı ve Aksu Belediyesi iş birliği ile başlatılan yardım kampanyasına, Aksu halkının yoğun ilgi gösterdiği açıklandı.


Kepez’in okullarına sıcak asfalt Güncel Kepez’in okullarına sıcak asfalt

Kepez Belediyesi ilçesindeki 6 okulun bahçesine yarıyıl tatilinde 1680 ton sıcak asfalt döktü.


Siber Saldırganlar Kalbinizi Çalmaya Hazırlanıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Siber Saldırganlar Kalbinizi Çalmaya Hazırlanıyor

Küresel çapta internet ve veri güvenliği sağlayıcısı Trend Micro, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala karşılaşabileceğimiz siber tehditler konusunda uyarılarda bulunuyor.


2. Elektrik Dağıtım Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi 15 Şubat’ta Başlıyor Ekonomi/Turizm 2. Elektrik Dağıtım Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi 15 Şubat’ta Başlıyor

Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) tarafından bu yıl 2.’si düzenlenecek olan ‘Elektrik Dağıtım Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi’ 15-17 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek.


Yeşile koşan Kepez Güncel Yeşile koşan Kepez

Kepez Belediyesi, 2017 yılında yeşil alan miktarını 377 bin metrekare artırarak, Antalya’nın en yeşil merkez ilçesi olma gururunu taşıyor.


“Gebelikte, cilt altı uygulamalarından kaçınılmalı” Sağlık/Kadın “Gebelikte, cilt altı uygulamalarından kaçınılmalı”

Gebelikte cilt bakımı ile ilgili yanlış bilinen yöntemleri anlatan Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Dr. Yelda Bice, hamile anne adaylarının cilt hassasiyetlerine karşı yapması gerekenleri anlattı.


Konyaaltı Sahili’ni STK’lar denetleyecek Güncel Konyaaltı Sahili’ni STK’lar denetleyecek

Büyükşehir Belediyesi Meclisi, 30 yıllık Aksu Çalkaya sorununu çözecek tarihi bir karar alarak, bölgeyi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan etti. Bu karar sonrası yapılacak çalışma ile artık 12 bin vatandaşın tapularının üzerindeki şerhler kalkacak. Mecliste, Konyaaltı Sahili’nin bir disiplin ve düzen içinde kullanımı sağlayacak, eskiden olduğu gibi büfelerin zaman içince restoranlara dönüşmesini engelleyecek, yönetim planı da kabul edildi. Planın denetçisi STK’lar olacak.


Yörük Türkmen Çalıştayı başladı Güncel Yörük Türkmen Çalıştayı başladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3’üncü Antalya Yörük ve Türkmen Çalıştayı açılış töreninde “Biz, bu ülkenin geleceğini kurabilecek, geleceği ayakta tutabilecek, muasır medeniyeti de aşacak şekilde bu ülkeyi taşıyabilecek ana taşıyıcı kültürüz” diye konuştu.


‘Geleceğe bir iz bırakıyoruz’ Güncel ‘Geleceğe bir iz bırakıyoruz’

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel çocukları, seramik hamuruna el izlerini basarak ailelerine küçük bir sürpriz hazırladı.


Döşemealtı Hastanesi yatırım programında Döşemealtı Döşemealtı Hastanesi yatırım programında

Antalya sağlık alanında çok önemli bir yatırıma daha kavuşuyor. Döşemealtı Devlet Hastanesi 2018 yılı yatırım programına alındı.


ÇİÇEKLERİ SOLDURMAYALIM PROJESİ İLE 80 GENÇ DAHA HAYATA TUTUNACAK Güncel ÇİÇEKLERİ SOLDURMAYALIM PROJESİ İLE 80 GENÇ DAHA HAYATA TUTUNACAK

Vali Münir Karaloğlu Çiçekleri Soldurmayalım Projesi Mesleki Eğitim Kurslarının açılışını gerçekleştirip Eğitim merkezinde incelemelerde bulundu.


Otokoç Otomotiv 90. Yılına özel, bir çalışanına araç hediye etti Otomotiv Otokoç Otomotiv 90. Yılına özel, bir çalışanına araç hediye etti

Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv 90. yaşını kutlamaya başladı. Bu kapsamda Otokoç Otomotiv çalışanları arasında yapılan çekilişte, Antalyalı Halil Piyan Fiat Egea otomobil kazandı.


Endüstriyel devrim kapıyı çalıyor Ekonomi/Turizm Endüstriyel devrim kapıyı çalıyor

KPMG Türkiye, Endüstriyel Üretim Sektörel Bakış 2018 raporunu hazırladı. Değişim rüzgarlarının estiği endüstriyel üretim sektörü, ‘Endüstri 4.0’ olgusunun üzerine yoğunlaşıyor.


Günübirlik ve charter teknelerin sorunları çözülüyor Güncel Günübirlik ve charter teknelerin sorunları çözülüyor

Yeni turizm sezonu başlamadan günübirlik tur tekneleri ve charter teknelerin bağlama ve yanaşma yerleri konusunda yaşadığı sıkıntılar gideriliyor.


MUSTAFA AKAYDIN, KAPATILMASI GÜNDEME GELEN KAMU HASTANELERİNİ SORDU Siyaset MUSTAFA AKAYDIN, KAPATILMASI GÜNDEME GELEN KAMU HASTANELERİNİ SORDU

Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın: “Bütün bu adımlar parası çok olanın sağlık hizmetinden yararlanacağı gibi yani sağlığın ticarileşeceği bir sonuç doğurmaz mı?”


BYEGM, GAZİANTEPLİ VE MÜLTECİ ÇOCUKLARIN ESERLERİNDEN OLUŞAN SERGİYE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR Güncel BYEGM, GAZİANTEPLİ VE MÜLTECİ ÇOCUKLARIN ESERLERİNDEN OLUŞAN SERGİYE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Toplum Merkezlerinde Uluslararası Göç Örgütü ve Japonya Büyükelçiliği desteğiyle fotoğraf, resim ve mozaik kursları alan Türk ve Suriyeli çocukların yaptığı eserlerin görücüye çıktığı sergi, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Basın Kültür ve Sanat Merkezi ev sahipliğinde açıldı.


AÇLIK SINIRI OCAK'TA 1.907 LİRAYA ULAŞTI Ekonomi/Turizm AÇLIK SINIRI OCAK'TA 1.907 LİRAYA ULAŞTI

BİRLEŞİK KAMU İŞ AÇLIK-YOKSULLUK SINIRI ARAŞTIRMASI OCAK 2018 AÇIKLANDI


Başkan Böcek: Şoförün arkasında devlet sırrı konuşulur Güncel Başkan Böcek: Şoförün arkasında devlet sırrı konuşulur


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ve yeni yönetimini makamında ağırladı.


Güncel "Mutluyum Muratpaşa’dayım"

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, genç rotaryenlerle buluşmasında insanların toplam ihtiyacını esas alan belediyecilik hizmetleriyle ilçedeki toplam mutluluk oranının yüzde 84’e yükseldiğini söyledi.


Tütüncü‘nün esnaf buluşması Güncel Tütüncü‘nün esnaf buluşması

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ‘Esnaf Buluşması’ kapsamında bu hafta Teomanpaşa Mahallesi esnafını ziyaret etti. Başkan Tütüncü, önce mahalle sakinleri ve esnafla kahvaltı yaptı, ardından istek ve önerilere kulak verdi.


Bir Muratpaşa klasiği: Randevusuz görüşme Güncel Bir Muratpaşa klasiği: Randevusuz görüşme

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerinde yılın 6’ncı buluşması gerçekleşti.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...