Salı, 18 Haziran 2019
Muratpaşa Belediyesi'nden 29 Ekim açıklaması Güncel Muratpaşa Belediyesi'nden 29 Ekim açıklaması

Muratpaşa Belediyesi'nden 29 Ekim kutlamaları ile ilgili olarak yapılan açıklamada "Tüm gelişmelere rağmen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramımızı, Cumhuriyetimizin 94’üncü yılını, yine coşkuyla ‘Cumhuriyet için Antalya Elele’ platformu ve komşularımızla birlikte en görkemli şekilde kutlayacağımızı kamuoyu ile paylaşırız" denildi.


Gecekondudan modern şehre Güncel Gecekondudan modern şehre

Kepez Belediyesi, tapu tahsisi ve kat artışı ile gecekondulardan modern konutlara dönüşümünü sağladığı Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nin cehresini, temel belediyecilik hizmetleriyle güzelleştiriyor.


GRİP OLAN ANNELERE 7 EMZİRME KURALI! Sağlık/Kadın GRİP OLAN ANNELERE 7 EMZİRME KURALI!

Bugünlerde 7’den 70’e pek çok kişi griple mücadele ederken, en büyük endişeyi emziren anneler yaşıyor. Zira onlar, bir yandan da ‘acaba emzirirken grip virüsü sütümden bebeğime geçer mi?’, ‘emzirmeye ara mı vermeliyim? ya da devam mı etmeliyim?’ şeklindeki soru işaretleriyle ikilemde kalıyor. Bazıları ise doğrudan ‘virüs sütten bebeğe de geçer’ hurafesine inanarak emzirmeyi kesiyor!


Başkan Böcek: “Eğitimde de öncüyüz Eğitim Başkan Böcek: “Eğitimde de öncüyüz"


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, İstek Antalya Yeditepe Koleji Konyaaltı Kampüsünü ziyaret ederek, öğretmen ve öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarı dileklerinde bulundu.


MÜSİAD ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel MÜSİAD ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi Başkanı Ramazan Kalken ve yönetim kurulu üyeleri, Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.


AGİDER ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel AGİDER ANTALYA ŞUBESİ YÖNETİMİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Akdeniz Girişimci İşkadınları Derneği (AGİDER) Başkanı Figen Sayın ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti.


BİRİ SİZİ GÖZETLİYOR OLABİLİR! Teknoloji/Bilim/İnternet BİRİ SİZİ GÖZETLİYOR OLABİLİR!

Akıllı cihazlar gün geçtikçe yaygınlaşıyor. Global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs’ün Nisan 2017’de gerçekleştirdiği bir ankete göre, evlerdeki internete bağlı akıllı cihazlarının sayısı son birkaç yılda belirgin bir şekilde arttı ve hane başına yaklaşık 11 cihaza ulaştı. Peki bu cihazlar tahmin ettiğiniz kadar akıllı mı yoksa özel hayatınızı ve mahremiyetinizi tehlikeye mi atıyorlar?


Instagram hesabınızı güvende tutun Teknoloji/Bilim/İnternet Instagram hesabınızı güvende tutun

Instagram hesaplarına yapılan siber saldırılar her geçen gün artıyor


Perge Antik Kenti’nde muhteşem konser Kültür/Sanat Perge Antik Kenti’nde muhteşem konser

Büyükşehir Belediyesi Bando ve Orkestrası unutulmaz film müziklerini Perge Antik Kenti’nde Antalyalılarla buluşturdu. Türk ve dünya sinemasının hafızalara yer etmiş müzikleri Perge Antik Kenti’nde yeniden hayat buldu.


FAHRİYE HATUN YATILI KURAN KURSU TAÇ GİYME TÖRENİ Aksu FAHRİYE HATUN YATILI KURAN KURSU TAÇ GİYME TÖRENİ

Aksu İlçe Müftülüğüne bağlı Fahriye Hatun Yatılı Kız Hafızlık Kur’an Kursunu başarıyla bitiren ve Hafızlık Tespit Sınavlarında başarılı olan öğrenciler için AKM Aspendos Salonunda “Taç Giyme” programı düzenlendi.


EĞİTİM İÇİN DOĞRU KARAR ŞART Eğitim EĞİTİM İÇİN DOĞRU KARAR ŞART

Yurt dışında eğitim almayı düşünenlerin sayısının arttığı bu dönemde, önemli olan doğru ülkeyi ve doğru okulu seçmek…


 Büyükşehir Belediyesi,  5 ilçede 11 adet taşınmazlarını satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir Belediyesi, 5 ilçede 11 adet taşınmazlarını satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa, Elmalı, Korkuteli, Finike ve Manavgat İlçelerindeki 11 adet taşınmazını 12 Ekim 2017 tarihinde ihaleye çıkarıyor.


KALBİ VURAN 3 ÖNEMLİ TEHLİKE! Sağlık/Kadın KALBİ VURAN 3 ÖNEMLİ TEHLİKE!

Kalp ve damar hastalıkları tüm dünyada en önde gelen ölüm sebebi olmaya devam ediyor. Öyle ki her 40 saniyede 1 kişi kalp ve damar hastalıklarından kaybediliyor. Bu hastalığın gelişiminde şehir yaşantısının önemli bir rol oynadığı belirtiliyor.


Anadolu Oyuncak Müzesi açılıyor Güncel Anadolu Oyuncak Müzesi açılıyor

Kepez Belediyesi’nin ortak akıl ile planlamasını yaptığı Dokuma Parkı bünyesindeki Anadolu Oyuncak Müzesi, Cuma günü ziyarete açılıyor.


HASTANENİN ZEMİN ETÜT ÇALIŞMALARI BAŞLADI Aksu HASTANENİN ZEMİN ETÜT ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Aksu’ya yapılacak olan 300 yataklı devlet hastanesi için zemin etüt çalışmaları başladı.


Hasta yakınlarına 5 yıldızlı müjde Güncel Hasta yakınlarına 5 yıldızlı müjde

Antalya hastanelerinde şifa arayanların refakatçilerine, 5 yıldızlı otel konforu sunacak olan Hasta Yakınları Konukevi’nin temeli, Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü ve ekibi tarafından atıldı.


Kemer’in sokakları yenileniyor Kemer Kemer’in sokakları yenileniyor

Kemer Belediyesi Taş Fabrikası’nda üretilen taşlar Kemer’in sokak ve caddelerini güzelleştirip daha kullanışlı hale getiriyor. Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri 2 ayrı mahallede çalışmalarına devam ediyor


ERASTA ANTALYA'DAN ÇOCUKLARI ÇOŞTURAN MÜZİKAL  “SAĞLIKLI TAYFA, RAFADAN TAYFA” Güncel ERASTA ANTALYA'DAN ÇOCUKLARI ÇOŞTURAN MÜZİKAL “SAĞLIKLI TAYFA, RAFADAN TAYFA”

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, çocukları “Sağlıklı Tayfa, Rafadan Tayfa” müzikali ile buluşturdu. Sağlıklı beslenme ve temizlik konularına dikkat çeken müzikalde çocuklar, eğlenerek öğrenmenin keyfini çıkardı.


Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi’nde Muharrem iftarı Güncel Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi’nde Muharrem iftarı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yapımı tamamlanan Hacı Bektaş-ı Veli Kültür Merkezi’nde düzenlenen Muharrem iftarında “Burada insanlarımız birbirine kenetlenecek. Burada insanlarımız manevi ve fiziksel bir dayanışma içerisinde olacak. Burası şehrimiz için çok değerli bir tutkal olacak” diye konuştu.


Kadınlar Plajı doldu taştı Güncel Kadınlar Plajı doldu taştı

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalyalı kadınlara armağanı Sarısu Kadınlar Plajı ziyaretçi akınına uğruyor. Kadınların yoğun ilgi gösterdiği plaj, sezon boyunca 350 bin ziyaretçiyi ağırlayarak adeta rekor kırdı.


Kirişçiler’e yeni asfalt Güncel Kirişçiler’e yeni asfalt

Kepez Belediyesi, köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin yollarını yenileyerek şehrin merkezindeki mahalleler ile aynı standartlara ulaştırıyor.

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, köyden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinin yollarını bir bir yeniliyor. 

Gaziler Mahallesi’nin ardından bu kez Kirişçiler Mahallesi’nin yolları konforlu bir ulaşım için asfaltlanıyor.


Hepsi birarada güzel Güncel Hepsi birarada güzel

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’nın Türkiye’nin 81 ilinden aldığı göçle zenginleşirken, Türkiye’yi de dönüştürdüğünü belirterek, “Hem Antalyalıyız hem nereye aitsek oralıyız. Hepsi bir arada ise güzel, hepsi barış içinde, armoni içinde yaşayabiliyorsa güzel” dedi.


Kalp ameliyatlarında “robot” devri Sağlık/Kadın Kalp ameliyatlarında “robot” devri

Günümüzde kalp sağlığının daha iyi anlaşılması, tanı ve tedavi yöntemlerindeki gelişmelere rağmen dünyada ve Türkiye'de ölüm nedenlerinin başında hala kalp ve damar hastalıkları geliyor.


ATAY USLU Finike ATAY USLU "SUFİ YOLUYLA ANTALYA'YI KEŞFEDİYORUZ"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Finike Belediye başkanı Osman Sarıoğlu, Antalya Keşif Ekibi, bölgeden vatandaşlar Sufi yolunda yürüyoruz Etkinliği Çevresinde bir gezi yaptılar.


“Emlağın En’leri”nde Antalya’ya 
3 ödül birden Ekonomi/Turizm “Emlağın En’leri”nde Antalya’ya 
3 ödül birden

Hürriyet Emlak, “Emlağın En’leri Ödül Töreni”nde emlak sektörünün nabzını tutan başarılı isimleri ödüllendirdi. Törende verilen 14 ödülden 3’ü Antalya’daki emlak ofislerine layık görüldü.


KALBİNİZ İÇİN BELİNİZİ İNCELTİN Sağlık/Kadın KALBİNİZ İÇİN BELİNİZİ İNCELTİN

Sağlıklı bir kalbe sahip olmanın en önemli yollarından biri, sağlıklı beslenme alışkanlıkları kazanmak. Bunun için işe doğru yağı kullanmak, esmer tahılları tercih ederek posayı artırmak, kurubaklagil, sebze ve balığa sofranızda yer açarak başlayabilirsiniz.


Mobil ve elektronik imza sayısı üç milyona yaklaştı Teknoloji/Bilim/İnternet Mobil ve elektronik imza sayısı üç milyona yaklaştı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu 2017 ikinci çeyrek pazar verilerini açıkladı. Buna göre, e-imza sayısı 2.493.101’e, mobil imza sayısı ise 458.726’a ulaştı. Toplamda 2.951.827 elektronik sertifika oluşturuldu.


HAFTADA 9 SAATİMİZ TRAFİKTE GEÇİYOR Güncel HAFTADA 9 SAATİMİZ TRAFİKTE GEÇİYOR

Yaz tatilinin ardından okulların açılması ve başlayan yol çalışmaları büyük şehirlerdeki trafik çilesini artırırken, bir çalışanın haftada ortalama 7,5 ile 9 saat arası trafikte harcanıyor.


KONGED, Konyaaltı İlçe Başkanlığını Tanıttı Güncel KONGED, Konyaaltı İlçe Başkanlığını Tanıttı

Geçtiğimiz aylarda açıkladığı 7 İlçe Başkanı ile Antalya kamuoyunda yer bulan KONGED, Çarşamba gecesi 300 seçkin davetli ile gerçekleşen lansman ile Konyaaltı İlçe Yönetimini ilçenin önde gelen isimleriyle buluşturdu.


AKTOB YEMEĞİ’NDE DÜNYA TURİZM GÜNÜ KUTLANDI Ekonomi/Turizm AKTOB YEMEĞİ’NDE DÜNYA TURİZM GÜNÜ KUTLANDI

AKTOB BAŞKANI DR.ERKAN YAĞCI: "KRİZ AŞILIYOR, DÜNYADAKİ BÜYÜMEDE YERİMİZİ ALACAĞIZ. TURİZM İYİ YÖNETİLİRSE HERKESE FAYDA SAĞLAR"


Bankbot truva atı, kredi kartı bilgilerinizi çalmayı hedefliyor Teknoloji/Bilim/İnternet Bankbot truva atı, kredi kartı bilgilerinizi çalmayı hedefliyor

Bankbot, uzaktan kontrol edilen ve mobil alışveriş ile bankacılık müşterilerini hedef alan bir Android truva atı. İlk kez bu yılın başında ortaya çıktı ve alınan önlemlerle önemli ölçüde püskürtüldü ancak son tespitler, Bankbot’un gizli şekilde tekrar Google Play'e döndüğünü ve bu kez yem olarak online oyunları kullandığını gösteriyor.


SONBAHARDA ANTİBİYOTİKLERİN BİLİNÇSİZ KULLANIMI  ARTIYOR Sağlık/Kadın SONBAHARDA ANTİBİYOTİKLERİN BİLİNÇSİZ KULLANIMI ARTIYOR

Mevsim değişikliği ile birlikte sadece havalarda değil vücudumuzda da değişimler başlıyor.


ERDEM’DEN ATATÜRK HEYKELİ TEPKİSİ Siyaset ERDEM’DEN ATATÜRK HEYKELİ TEPKİSİ

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, Atatürk heykelinin çalılık alana atılmasıyla ilgili gözaltına alınan 3 kişinin adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına tepki gösterdi.


Ekolojik Kreş'te çocuk sesleri yankılanıyor Döşemealtı Ekolojik Kreş'te çocuk sesleri yankılanıyor

Döşemealtı Belediyesi'nin vizyon projesi Ekolojik Kreş'te eğitim başladı


Markaların yeni iletişim aracı anketmatik Teknoloji/Bilim/İnternet Markaların yeni iletişim aracı anketmatik

Emse, anketmatik ile müşteri ve firmalar arasında köprü oluyor. Pek çok yerde kullanımı yaygınlaşan anketmatik ile firmalar, müşterilerin ne istediklerini doğrudan tespit ederek, müşterileriyle sağlıklı iletişim kuruyor. Ürün ve hizmet kalitesiyle ilgili müşterilerin direkt fikrini öğrenmek amacıyla geliştirilen anketmatikler, verimlilik ve personelle ilgili geribildirimin alınmasını sağlıyor


Çocuklarda öğrenme becerilerini geliştirme taktikleri Eğitim Çocuklarda öğrenme becerilerini geliştirme taktikleri

Okul hayatında her çocuğun ders çalışma tekniği ve öğrenme becerisi farklıdır. Ders çalışma tekniklerinde yetersiz kalan öğrenciler eksiklerini tamamlayacağı noktayı bilemediği durumlarla karşı karşıya kalabiliyor.


Anne adayları dikkat, önce gargara yapın, sonra dişlerinizi fırçalayın... Sağlık/Kadın Anne adayları dikkat, önce gargara yapın, sonra dişlerinizi fırçalayın...

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, planlanan hamileliklerde, hamilelik öncesinde mutlaka ağız ve diş sağlığı kontrolünden geçilmesi gerektiğini, teşhis edilen sorunların da en kısa sürede tedavi edilmesi gerektiğini belirtiyor.


KREŞ YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNULDU Aksu KREŞ YERİNDE İNCELEMELERDE BULUNULDU

Aksu’nun en önemli ihtiyaçlarından birisi olan kreş sorunu ortadan kaldırılıyor. Aksu Belediyesi ile Kırbıyık A.Ş. arasında imzalanan Kreş ve Gündüz Bakımevi yapımı projesinin ardından kreş yapılacak alanda incelemelerde bulunuldu.


 CİVELEK: “SEBEPLER EKONOMİK, SONUÇLAR SİYASİ” Ekonomi/Turizm CİVELEK: “SEBEPLER EKONOMİK, SONUÇLAR SİYASİ”

ANSİAD 13. OLAĞAN TOPLANTISI’NIN KONUĞU DÜNYA GAZETESİ EKONOMİ YAZARI UĞUR CİVELEK OLDU


OZAN GÜVEN “FUTBOL TURİZMİNİ KEMER’DE CANLANDIRMAK İSTİYORUZ!” Kemer OZAN GÜVEN “FUTBOL TURİZMİNİ KEMER’DE CANLANDIRMAK İSTİYORUZ!”

Oflaz Turizm, Kemer 1 Bölgesinde yer alan 22 dönümlük Futbol Kompleksini kiraladı.
 Kemer Oflaz Turizm Genel Direktörü Ozan Güven Kemer’de kış turizmini canlandırmak adına çalışmalar yaptıklarını söyledi.


‘Görüşülebilir olmak ilkemiz’ Güncel ‘Görüşülebilir olmak ilkemiz’

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal, “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” sözleriyle başladığı ‘Randevusuz görüşme saatleri’ devam ediyor. Bu haftaki ‘Randevusuz görüşme’ saatinde Başkan Uysal’a Türk Bayrağı hediye edildi


Yöreler Renkler’de Antalya lezzetleri Kültür/Sanat Yöreler Renkler’de Antalya lezzetleri

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yöreler Renkler Festivali’nde, Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci’nin hazırladığı hibeşi komşularıyla paylaştı, börek ustası Ali Murat Hizay’la tahinli serpme börek yaptı.


Konyaaltı Belediyesi’nden Siteler’e 14’üncü park.. 
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden Siteler’e 14’üncü park.. 


Yaptığı park ve meydan çalışmalarıyla yeşil dokuyu koruyan ve geliştiren Konyaaltı Belediyesi, Siteler Mahallesi’nde yeni bir park için 2 bin metrekarelik alanda çalışma başlattı.


Annelik cinselliğe engel mi? Sağlık/Kadın Annelik cinselliğe engel mi?

Kadınlar birlikte olduktan yalnızca 12 ay sonra eşleriyle cinsel ilişkiye girme isteklerini kaybediyor.


Türkiye’yi Bekleyen Yeni Tehlike: Metamfetamin Sağlık/Kadın Türkiye’yi Bekleyen Yeni Tehlike: Metamfetamin

Türkiye her geçen gün bağımlılık yapıcı yeni bir madde ile tanışıyor. Moodist Bağımlılık Merkezi uzmanları ülkemize sokulan ve kullanımı hızla yaygınlaşan metamfetamin hakkında uyarılarda bulundu.


KOLON KANSERİNDEN KORUNMAK İÇİN BAĞIRSAKLARINIZA KULAK VERİN Sağlık/Kadın KOLON KANSERİNDEN KORUNMAK İÇİN BAĞIRSAKLARINIZA KULAK VERİN

Hem ülkemizde hem de dünyada sık görülen kanser türlerinden biri olan kolon kanserinin neredeyse yüzde 90’dan fazlası polipten gelişiyor.


Kemer Belediyesi ile Akdeniz Üniversitesi’nden örnek işbirliği Kemer Kemer Belediyesi ile Akdeniz Üniversitesi’nden örnek işbirliği

Kemer Belediyesi’nin Arslanbucak Mahallesi ile Çamyuva Mahallesi’nde yapacağı 2 parkın projesi öğrenciler tarafından çizilecek. Akdeniz Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı bölümünden 40 öğrenci, öğretmenleri Prof. Dr. Veli Ortaçeşme ve Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Ahmet Can ile birlikte projelerini hazırlayacakları alanları incelediler.


ATAY USLU:  ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ Kumluca ATAY USLU: ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ

Bu yıl 5.si düzenlenecek Kumluca Domatexpo Domates Yetiştiriciliği ve Teknolojileri Fuarı için istişare toplantısı yapıldı.


ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU Kültür/Sanat ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU

54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında, bu yıl 4.sü düzenlenecek olan “Antalya Film Forum”un finalistleri belli oldu. Ödüller 26 Ekim’de sahiplerini bulacak.


Kadın Çiftçiler Döşemealtı etabı yapıldı Döşemealtı Kadın Çiftçiler Döşemealtı etabı yapıldı

Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Döşemealtı etabının birincisi Gülsel Kaya oldu.


Antalyalı ustalar da oyuncak müzesinde Güncel Antalyalı ustalar da oyuncak müzesinde

Başkan Hakan Tütüncü, Antalya’nın geleneksel oyuncak sanatçısı Haşim Usta’nın ahşap oyuncaklarını da oyuncak müzesinde çocuklarla buluşturuyor.


“Bisiklet yolları yaygınlaşacak” Güncel “Bisiklet yolları yaygınlaşacak”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Antalya Bisiklet Sevenler Grubuyla pedal çevirdi. Başkan Türel, bisiklet yollarının şehir merkezinde bir ring oluşturacak şekilde en kısa zamanda tamamlanacağı müjdesini verdi.


GENÇ YEŞİLAYCILAR BU YAZ 16 BİN ÇOCUK VE GENCE ULAŞTI Eğitim GENÇ YEŞİLAYCILAR BU YAZ 16 BİN ÇOCUK VE GENCE ULAŞTI

Yeşilay’ın genç öncüleri Genç Yeşilay, 100 gönüllüsü ile yaz boyunca kamplar vasıtasıyla 16 bin çocuk ve gence ulaştı. Gençleri uyarmak ve onları da bu mücadeleye dâhil etmek amacıyla kurulan Genç Yeşilay üniversite, lise, ilk ve ortaokul seviyelerine uygun olarak kamp aktiviteleri, eğitim faaliyetleri ve görünürlük çalışmalarına devam ediyor.


Banyonuz 10 dakikadan uzun sürmesin Sağlık/Kadın Banyonuz 10 dakikadan uzun sürmesin

Vücudumuzdan toksinlerin atılmasından sindirim sistemine, kan dolaşımından, besinlerin emilimine kadar birçok sistemin işleyişinde hayati bir rol üstlenen su, genel sağlığımız açısından da son derece önem taşıyor.


Okul Saatinde Okulda Olmayıp Parklarda Bulunan Çocuklara Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı Güncel Okul Saatinde Okulda Olmayıp Parklarda Bulunan Çocuklara Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı

Okul Saatinde Okulda Olmayıp Parklarda Bulunan Çocuklara Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı


 E-ticaret ile altını Ekonomi/Turizm E-ticaret ile altını "24 ayar" oldu

Verilere göre dünyada 2 milyara yakın insan e-ticaret yapıyor, firmalar, büyümenin, dış pazarlarda rekabetçi olabilmenin; ihracatta, istihdam ve yatırımda artış sağlayabilmenin yolunu e-ticaret ile iç içe olmakta buluyor.


Antalya’da Suça Mekan Teşkil Eden Metruk Binalara Yönelik Uygulama Yapıldı Güncel Antalya’da Suça Mekan Teşkil Eden Metruk Binalara Yönelik Uygulama Yapıldı

Antalya’da Suça Mekan Teşkil Eden Metruk Binalara Yönelik Uygulama Yapıldı


1552 Adet Gümrük Kaçağı Parfüm Ele Geçirildi Manavgat 1552 Adet Gümrük Kaçağı Parfüm Ele Geçirildi

Manavgat İlçesinde 1552 Adet Gümrük Kaçağı Parfüm Ele Geçirildi


İşyerinden Hırsızlık Suçundan 2 Şüpheli Tutuklandı Güncel İşyerinden Hırsızlık Suçundan 2 Şüpheli Tutuklandı

Antalya'da Tahılpazarı Mahallesi Adnan Menderes Bulvarı üzerindeki İşyerinden Hırsızlık Suçundan (2) Şüpheli Tutuklandı


İşyerinden Hırsızlık ve Kapkaç Suçundan 1 Şüpheli Yakalandı Güncel İşyerinden Hırsızlık ve Kapkaç Suçundan 1 Şüpheli Yakalandı

Antalya'nın Teomanpaşa mahallesindeki işyerinden Hırsızlık ve Kapkaç Suçundan 1 Şüpheli Yakalandı


Yuttuğu Kokainlerle Yakalandı Güncel Yuttuğu Kokainlerle Yakalandı

Uluslararası Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Venezuela Uyruklu Bayan Yuttuğu Kokainlerle Yakalandı


Özel Cihazlarla Kredi Kartlarını Kopyalayan 1 Şüpheli Yakalandı Alanya Özel Cihazlarla Kredi Kartlarını Kopyalayan 1 Şüpheli Yakalandı

Alanya İlçesinde Bir İşyerinde Özel Cihazlarla Kredi Kartlarını Kopyalayan 1 Şüpheli Yakalandı


7’si Suça Sürüklenen Çocuk 22 Şüpheli Yakalandı Güncel 7’si Suça Sürüklenen Çocuk 22 Şüpheli Yakalandı

DKP/BÖG Terör Örgütü Yapılanmasına Yönelik Yapılan Operasyonda 7’si Suça Sürüklenen Çocuk 22 Şüpheli YakalandıKepezli çocuklar gözünüz aydın Spor 
Kepezli çocuklar gözünüz aydın

Başkan Hakan Tütüncü, çok sevdiği çocuklara hediyesi olan semt spor sahalarını 6 mahalleye daha kazandırıyor.


Soğuk algınlığı mevsimi başladı, okul çağındaki çocukları nasıl korumalı? Sağlık/Kadın Soğuk algınlığı mevsimi başladı, okul çağındaki çocukları nasıl korumalı?

Okulların açılması ve mevsim değişikliğiyle birlikte, soğuk algınlığının ve solunum yolu enfeksiyonlarının çocuklarda sık görülebildiğine dikkat çeken Sabri Ülker Vakfı, çocukların enfeksiyonlardan koruması için beslenme, uyku düzeni ve hijyenine dikkat edilmesi gerektiğinin altını çiziyor.


VODAFONE VE YENİDENBİZ, İŞ YAŞAMINA DÖNMEK İSTEYEN KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE VE YENİDENBİZ, İŞ YAŞAMINA DÖNMEK İSTEYEN KADINLARLA BİR ARAYA GELDİ

Tüm dünyada kadınlar için en iyi işverenlerden biri olmayı hedefleyen Vodafone, global işe alım programı ReConnect kapsamında YenidenBiz Derneği işbirliğiyle düzenlenen “Open Day” etkinliğinde iş yaşamına geri dönmek isteyen kadın profesyonellerle bir araya geldi.


MEME KORUYUCU CERRAHİ EMZİRMEK İÇİN ENGEL DEĞİL! Sağlık/Kadın MEME KORUYUCU CERRAHİ EMZİRMEK İÇİN ENGEL DEĞİL!

Toplumda her 8 kadından 1’inde ortaya çıkan meme kanserinin görülme oranı düzenli olarak artış gösteriyor. Her yıl 1 milyon kişiye, yeni meme kanseri tanısı konuluyor.


CW Enerji, bir ilki gerçekleştirdi Ekonomi/Turizm CW Enerji, bir ilki gerçekleştirdi

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji, bir ilki gerçekleştirerek “Çatıya uygun sızdırmaz güneş paneli çerçeve sistemini” üretti; bu ürünle gelecek yüzyılın evlerini tasarlamayı hedef edindi


SAĞLIKLI YAŞLANMAK İÇİN 10 ANAHTAR KELİME Sağlık/Kadın SAĞLIKLI YAŞLANMAK İÇİN 10 ANAHTAR KELİME

Günümüzde yaşam süresinin uzamasıyla sağlıklı yaşlanmak, ileri yaşta kimseye bağımlı olmamak, fiziksel ve ruhsal açıdan zinde hissetmek kuşkusuz çok daha fazla önem taşıyor.


Bu yıl da Öğrencileri Sporla Buluşturuyoruz Spor Bu yıl da Öğrencileri Sporla Buluşturuyoruz

Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Milli Eğitim Bakanlığı Arasında Geçtiğimiz yıl imzalanan “Sporla Buluşturuyoruz’ projesi yeni eğitim ve öğretim yılında da uygulanacak.


Rekabet Kurumu kararını verdi, ödeme kuruluşlarının önü açılıyor Ekonomi/Turizm Rekabet Kurumu kararını verdi, ödeme kuruluşlarının önü açılıyor

Rekabet Kurumu 7 Eylül 2017 tarihli kararıyla, ödeme kuruluşlarının Bonus platformuna erişiminin önündeki engelleri kaldırdı. Bankaların yanı sıra ödeme kuruluşları da artık ödeme sistemlerinde POS hizmeti sunmakta daha aktif hale gelecek. Karardan hem bireyler hem de KOBİ’ler karlı çıkacak.


ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU! Kültür/Sanat ANTALYA FİLM FORUM’UN FİNALİSTLERİ BELLİ OLDU!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında, bu yıl 4.sü düzenlenecek olan “Antalya Film Forum”un finalistleri belli oldu. Ödüller 26 Ekim’de sahiplerini bulacak.


Tütüncü yerinde çözüm üretiyor Güncel Tütüncü yerinde çözüm üretiyor

Başkan Hakan Tütüncü, yerel yönetim yerelde yapılır, anlayışı ile sürekli hale getirdiği muhtar toplantılarıyla taleplere yerinde çözüm üretiyor.


Teomanpaşa’ya kaymak gibi yol Güncel Teomanpaşa’ya kaymak gibi yol

Teomanpaşa Mahallesi’nin 90 sokağının tamamının asfaltını ve kaldırımını yenileyeceklerinin müjdesini veren Başkan Hakan Tütüncü, ‘Teomanpaşa’nın yolları kaymak gibi olacak.” dedi.


Kuzdere’nin sorunları çözülüyor Kemer Kuzdere’nin sorunları çözülüyor

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kuzdere’deki üreticilerle bir araya gelerek sulama sorunlarını konuştu. Ardından Kuzdere Küçük Sanayi Sitesi esnafı ile buluşan Başkan Gül, kirayla ilgili düzenlemeleri ve bölgeye yapılacak yeni projeyi anlattı.


Finikeli kadın çiftçiler yarıştı Finike Finikeli kadın çiftçiler yarıştı

Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması’nın Finike etabının birincisi Hacer Kılbacak oldu.


Başkan Uysal SODEM yönetiminde Güncel Başkan Uysal SODEM yönetiminde

Sosyal Demokrat Belediyeler Derneği’nin (SODEM) ortak projelerden sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya’dan Türkiye’ye sundukları projelerin tanıtımı ve uygulama alanının genişlemesi açısından önemli bir görev üstlendiğini söyledi.


Çevre eğitiminde sınırları aştık Eğitim Çevre eğitiminde sınırları aştık

Muratpaşa Belediyesi’nin okullarda verdiği çevre eğitimi Türkiye’nin sınırlarını aştı. Erasmus+ programı kapsamında uygulanan çevre projesi için Antalya’da bulunan 5 ülkeden 33 öğrenci Çevreci Komşu Kart projesi başta olmak üzere Muratpaşa’nın çalışmalarını yerinde inceledi.


Kepez’e yeni hasta yakınları konukevi Güncel Kepez’e yeni hasta yakınları konukevi

Antalya’da ilk kez hasta konukevi hizmetini sunan Kepez Belediyesi, bu hizmetini kurumsallaştıracak özel binası için perşembe günü temel atma töreni düzenliyor


 “Diploması Olmayan Birinin Eğitimli Nesillerden Öç Alma Politikası” Siyaset “Diploması Olmayan Birinin Eğitimli Nesillerden Öç Alma Politikası”

Başbakan’ın kaldırılan TEOG sistemi için 3 alternatifli yeni bir sistem üzerinde çalıştıklarına dair açıklamaları CHP’den tepki çekti.


Kentsel Dönüşümde Asbeste ve Sağlığa dikkat Ediliyor Mu? Döşemealtı Kentsel Dönüşümde Asbeste ve Sağlığa dikkat Ediliyor Mu?

Ses Sizsiniz Derneği Başkanı Öğr. Gör. Kahraman Köktürk kentsel dönüşümlerde asbeste dikkat çekti.


Cezaevi Firarisi Bir Şahıs Yakalandı Güncel Cezaevi Firarisi Bir Şahıs Yakalandı

Antalya'nın Kızıltoprak mahallesinde yasadışı tombala kumarı yapan ve yaklaşık on aydır cezaevi firarisi olan Ö.A. isimli şahıs yakalandı.


Terör Örgütü Propagandası Yapan 1 Şüpheli ile FETÖ’den Aranan 1 Şüpheli Yakalandı Güncel Terör Örgütü Propagandası Yapan 1 Şüpheli ile FETÖ’den Aranan 1 Şüpheli Yakalandı

Antalya'da Terör Örgütü Propagandası Yapan 1 Şüpheli ile FETÖ’den Aranan 1 Şüpheli Yakalandı


BAŞKAN ÇALIK’DAN GÜREŞSEVERLERE DAVET Serik BAŞKAN ÇALIK’DAN GÜREŞSEVERLERE DAVET

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık 1 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek olan Serik Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne tüm güreşseverleri davet etti.
Öğrenciler ve veliler piknikte buluştu Güncel Öğrenciler ve veliler piknikte buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Aile Eğitim Merkezleri’nde eğitim gören öğrenciler ve velileri Sarısu Mesire Alanı’nda buluşturdu. Yeni Eğitim Öğretim Yılı, nedeniyle düzenlenen pikniğe katılanlar hem tanıştı hem kaynaştı.


ATAY USLU KUMLUCA VE FİNİKE'DE ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET ETTİ Kumluca ATAY USLU KUMLUCA VE FİNİKE'DE ÜNİVERSİTEYİ ZİYARET ETTİ

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yeni eğitim döneminin başlaması nedeniyle Akdeniz Üniversitesi Finike Meslek Yüksekokulu'nu ve Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi'ni ziyaret etti.


Avrupa’nın yatak devi, Antalya’da bayilik veriyor… Avrupa’nın yatak devi, Antalya’da bayilik veriyor…

Yatcop, dünyaca ünlü By Tonino Lamborghini ve Magniflex marka uyku ürünlerinin bir arada satıldığı “Sleep Shop” mağazaları ile Antalyalı girişimcilere yatırım fırsatı sunuyor…


Çanlar sorunlu krediler için çalıyor Ekonomi/Turizm Çanlar sorunlu krediler için çalıyor

KPMG, ekonominin öncü göstergelerinden sorunlu krediler için uyarıyor. Son çeyreğe girerken sorunlu kredilerin toplam kredilere oranı bir miktar düşmüş görünse de KGF destekli sistemin performansının, kredi geri ödemelerinin başlayacağı 2017 sonunda ortaya çıkacağı belirtiliyor.


Fakırcalı yolu asfaltla buluştu Alanya Fakırcalı yolu asfaltla buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya’nın Fakırcalı, Beldibi ve Başköy mahallelerini birbirine bağlayan grup yolunu asfaltladı.


CW Enerji bir ilki gerçekleştirdi Ekonomi/Turizm CW Enerji bir ilki gerçekleştirdi

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji, bir ilki gerçekleştirerek “Çatıya uygun sızdırmaz güneş paneli çerçeve sistemini” üretti; bu ürünle gelecek yüzyılın evlerini tasarlamayı hedef edindi


MÜSİAD ABD Başkanı Tuncer: “İkili anlaşmaları fırsat olarak görüyoruz” MÜSİAD ABD Başkanı Tuncer: “İkili anlaşmaları fırsat olarak görüyoruz”

New York’ta gerçekleştirilen Dünya İş Zirvesi’nde konuşan MÜSİAD ABD Başkanı Mustafa Tuncer, Başkan Trump’ın döneminde gerçekleşmesi beklenen ikili anlaşmaları önemsediklerini ve fırsat olarak gördüklerini söyledi.


PROSTAT KANSERİNE KARŞI 6 KORUYUCU ÖNERİ Sağlık/Kadın PROSTAT KANSERİNE KARŞI 6 KORUYUCU ÖNERİ

Dünyada yaklaşık her 4 dakikada bir erkeğe prostat kanseri tanısı konuyor. Hastalığın erken teşhis edilmesiyle son derece etkili sonuçlara ulaşılsa da amaç; prostat kanseri gelişimini önlemek. Bu doğrultuda da çalışmalar devam etmekle birlikte prostat kanserinde yaş, ırk, genetik özellikler gibi risk faktörlerini değiştirmek mümkün olamıyor.


TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin Kuzey Irak Referandumu açıklaması TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi'nin Kuzey Irak Referandumu açıklaması

TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi, Kuzey Irak Bölgesel Yönetimi’nin tüm kesimlerin karşı çıkmasına rağmen gerçekleştirdiği referandum sonrasında bir açıklama yaptı.


SGK’DA PEŞİN ÖDEME FIRSATI Ekonomi/Turizm SGK’DA PEŞİN ÖDEME FIRSATI

7020 sayılı Kanuna göre borçlarını peşin ödeme tercihinde bulunarak yapılandıranlara, Sosyal Güvenlik Kurumunca 02 Ekim 2017 tarihine kadar ödeme imkânı getirildi.


VODAFONE 39. İSTANBUL MARATONU’NDA KITALAR ÇOCUKLAR İÇİN BİRLEŞECEK Spor VODAFONE 39. İSTANBUL MARATONU’NDA KITALAR ÇOCUKLAR İÇİN BİRLEŞECEK

ON BİNLER, “VODAFONE 39. İSTANBUL MARATONU”NDA ÇOCUKLAR İÇİN KOŞACAK


GRİP KAPINIZI ÇALMADAN AŞINIZI YAPTIRIN! Sağlık/Kadın GRİP KAPINIZI ÇALMADAN AŞINIZI YAPTIRIN!

Sonbahar aylarına girilmesi ile birlikte en çok karşılaşılan solunum yolu enfeksiyonlardan biri olan grip, her an kapınızı çalabilir. Uzmanlar rahat bir kış geçirmek için başta hamileler, çocuklar 50 yaş ve üzeri kişiler olmak üzere 6 aydan büyük olan herkesin grip aşısı yaptırmasını tavsiye ediyor.


Dar pantolon modası reflüyü tetikliyor Sağlık/Kadın Dar pantolon modası reflüyü tetikliyor

Yapılan çalışmalar toplum genelinde insanların neredeyse yüzde 7’sinin her gün yemek borusunda bir yanma hissi yaşadığını ortaya koyuyor.


OKUL ÇANTASI ÇOCUĞUNUZUN BELİNİ BÜKMESİN Eğitim OKUL ÇANTASI ÇOCUĞUNUZUN BELİNİ BÜKMESİN

Sırt çantası kullanımı okul çağındaki çocuklar için okul araç-gereç ve kitapların taşınmasında en pratik ve uygun yol. Ancak çocukların bedensel gelişim gösterdiği bu dönemlerde uygunsuz çanta taşıma, ağrı ve önemli kas iskelet sistemi problemlerine yol açıyor.


KONUT SATIŞI 120 BİNİ GEÇTİ Ekonomi/Turizm KONUT SATIŞI 120 BİNİ GEÇTİ

Türkiye genelinde konut satışları 2017 Ağustos ayında bir önceki yılın aynı ayına göre yüzde 4,7 oranında artarak 120 bin 198 oldu.


GELEN YABANCI SAYISI 17 MİLYONU GEÇTİ Ekonomi/Turizm GELEN YABANCI SAYISI 17 MİLYONU GEÇTİ

2017 yılı Ocak-Temmuz döneminde ülkemizi ziyaret eden yabancı sayısının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 21,94 artış göstererek 17 milyon 325 bin 410 olarak gerçekleştiği belirlendi..


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...