Cumartesi, 23 Mart 2019
KONGED'DEN İLÇELER ÇIKARMASI Güncel KONGED'DEN İLÇELER ÇIKARMASI

Antalya’da rol model sivil toplum kuruluşu olarak ön plana çıkan KONGED (Antalya Gençlik ve Spor Kulübü Derneği) ilçe yapılanmaları ile son dönem adından sıkça söz ettirmeye devam ediyor.


İran’dan Tatil İçin Gelen Hasta Atatürk Devlette Ameliyat Oldu Güncel İran’dan Tatil İçin Gelen Hasta Atatürk Devlette Ameliyat Oldu

Antalya’nın Belek ilçesine eşi ile birlikte tatil yapmak için İran’dan gelen 65 yaşındaki Gholamalı AMINIZADEH isimli hasta tatilinin ilk günü tenis oynamak için gittiği kortta ayağının kayması üzerine dengesini kaybederek düştü.


AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ BAŞLIYOR Siyaset AK PARTİ İLÇE KONGRELERİ BAŞLIYOR

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer yaklaşan kongreler öncesi Antalya Teşkilatlarındaki son duruma ilişkin açıklamalarda bulundu.


Enç'ten Kılıçdaroğlu'na sert eleştiri: “Alman sevdalısı, ikiyüzlü Kemal” Kaş Enç'ten Kılıçdaroğlu'na sert eleştiri: “Alman sevdalısı, ikiyüzlü Kemal”

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, ilçe ziyaretleri kapsamında gittiği mahallelerde bir araya geldiği vatandaşlarla sohbet ederken, bir Alman dergisiyle yaptığı röportajda Türkiye’yi kötüleyen ve turizmi baltalayan ifadeleri nedeniyle Kılıçdaroğlu ’nu sert sözlerle eleştirdi. Enç, CHP Genel Başkanına, “Alman sevdalısı ikiyüzlü Kemal” dedi.


CHP'Lİ BUDAK'TAN İŞ DÜNYASINA ADALET VE DEMOKRASİ ÇAĞRISI Siyaset CHP'Lİ BUDAK'TAN İŞ DÜNYASINA ADALET VE DEMOKRASİ ÇAĞRISI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, kalkınma ve refah için hukuk güvenliği ve demokrasinin zorunlu olduğunu belirterek, iş dünyasına çağrı yaptı.


Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay:
“GEREKEN NEYSE YAPACAĞIZ” Spor Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay:
“GEREKEN NEYSE YAPACAĞIZ”

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında Beşiktaş maçı öncesi açıklamalarda bulundu.


Kepez Devlet Hastanesi bölge halkının umudu oldu Güncel Kepez Devlet Hastanesi bölge halkının umudu oldu

Antalya KHB’ye bağlı Kepez Devlet Hastanesi’nin hizmete girmesiyle hem bölge halkı sağlık hizmetine ulaştı hem de diğer hastanelerin iş yükü azaldı.


CHP’Lİ KARA SEL BÖLGESİNDE Elmalı CHP’Lİ KARA SEL BÖLGESİNDE

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara Elmalı ilçesini ziyaret etti. İlk olarak CHP Elmalı İlçe Başkanlığında partililer ile bir araya gelen Kara burada Adalet Yürüyüşü sonrası partinin stratejisi ve Türkiye’nin durumu hakkında görüş alışverişinde bulundu.


MMO, binalardaki yangın tehdidine karşı uyardı! Güncel MMO, binalardaki yangın tehdidine karşı uyardı!

MMO Antalya Şube Yönetim Kurulu Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, yüksek yapılardaki yangın söndürme, duman tahliye ve kaçış merdiveni basınçlandırma sistemlerinin denetimsizliğinin insan hayatını tehlikeye attığına dikkat çekerek binalardaki mevcut kurulu sistemlerin yetersiz olduğunu söyledi.


Orhan Okulu 4’ncü ebedi altın kemere koşuyor Döşemealtı Orhan Okulu 4’ncü ebedi altın kemere koşuyor

Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreşçisi Orhan Okulu, Türkiye'nin en büyük üç yağlı güreş organizasyonundan biri kabul edilen ve bu yıl 37ncisi gerçekleştirilecek olan Geleneksel Kurtdereli Mehmet Pehlivan Yağlı Güreşler’inde altın kemerin ebedi sahibi olmak için ter dökecek.


Hakan Akan: Güncel Hakan Akan: "Kimsenin hayatını karartmayalım"

Son günlerde artan motorsiklet kazaları üzerine açıklama yapan Antalya Sürücü Kursları ve Çalışanları Dernek Başkanı Hakan Akan, "Motorsikletlerin de bir araç olduğu unutulmamalı" dedi.


DEMRE'DE LAGOS ÜRETİMİ BAŞARILABİLECEK Mİ? Demre DEMRE'DE LAGOS ÜRETİMİ BAŞARILABİLECEK Mİ?

Ak Parti Antalya Milletvekili merkezi Demre'de bulunan Akdeniz Su Ürünleri Araştırma, Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü'nü ziyaret etti, çalışma ve projeler hususunda Enstitü Yetkililerinden bilgi aldı.


Tütüncü’den kırılması zor hizmet rekoru Güncel Tütüncü’den kırılması zor hizmet rekoru

Başkan Hakan Tütüncü, 8 yılda 600 km yeni yol, 1400 km asfalt çalışması yaptıklarını belirterek, “Daha önce Kepez’de, belediyecilikte böyle bir rekor ortaya konmamıştı. Bundan sonra kırılması güç bir rekora imza attık.” dedi.


CHP Muratpaşa İlçe Kadın Kollarından engelli yurttaşlara yardım eli… Güncel CHP Muratpaşa İlçe Kadın Kollarından engelli yurttaşlara yardım eli…

Omca Coşarcan Kaya “Bedensel engeli olan ve maddi olanaksızlıklar nedeniyle , sosyal yaşamdan kopuk yaşamak zorunda kalan engelli yurttaşlarımıza, tekerlekli sandalye yardımları yaparak, yaşamlarını kolaylaştırıp hayata katılmalarını ve özgürleşmelerini sağlamak istiyoruz.”


Konyaaltı Belediyesi’nden yayla yoluna asfalt Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden yayla yoluna asfalt


İlçe merkezinde yol açma, asfalt ve kaldırım yapım çalışmalarını aralıksız sürdüren Konyaaltı Belediyesi, yayla yollarında asfalt kaplama çalışmalarına devam ediyor.


Kız öğrenciler Gençlik Kampı’nda buluştu Güncel Kız öğrenciler Gençlik Kampı’nda buluştu

Büyükşehir Belediyesi, düzenlediği ’15 Temmuz Diriliş Gençlik Kampı’nda kız öğrencileri buluşturdu. Denize kıyısı olmayan ilçelerdeki öğrenciler, üç gün boyunca Antalya’da ağırlandı.


GİZLİ TEHLİKE: ÇOCUKLARDA KOLESTEROL Sağlık/Kadın GİZLİ TEHLİKE: ÇOCUKLARDA KOLESTEROL

Pek çok ebeveyn kolesterolün çocukları için ne anlama geldiğinden haberdar değildir. Oysa yüksek kolesterol düzeyleri kalp ve damar hastalıklarının en önde gelen nedenidir ve yapılan araştırmalar bu hastalıkların kökeninin çocuk çağına uzandığını kanıtlamıştır.


Kepez’in yeşil alanı artıyor Güncel Kepez’in yeşil alanı artıyor

Kepez Belediyesi, şehri beş büyük ilçesi arasında artırarak koruduğu en fazla yeşil alan miktarı rekorunu, yeni parklarla çoğaltıyor.


Büyükşehir Kepez’de arsasını satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir Kepez’de arsasını satıyor

Büyükşehir Belediyesi Kepez ilçesinde bulunan taşınmazını 8.981.400,00 TL bedel üzerinden 24 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak ihale ile satışa çıkıyor.


Sıcak hava baş ağrıtıyor Sağlık/Kadın Sıcak hava baş ağrıtıyor

Baş ağrısı olan hastaların özellikle de migren hastalarının baş ağrıları sıcak havalarda artıyor.


Zeytinköy’ün en güzel yazı Güncel Zeytinköy’ün en güzel yazı

Muratpaşa Belediyesi, Başkent ve Ankara Üniversiteleri ile birlikte Zeytinköy bölgesinde ‘Yaz Okulu’ düzenledi. Yaz okuluna katılan 5-15 yaş aralığında çocuklar için eğitim, geziler ve ritm atölyesi, kadınlar için ise hakları konusunda bilinçlendirme, örgütlenme, sağlık ve kız çocuklarının okutulmasını içeren etkinlikler düzenlendi


Türk Hotelya’dan Dubai çıkarması! Türk Hotelya’dan Dubai çıkarması!

Otel, AVM, hastane, restoran, ofis, cafe ve mağazalar için hareketli ve sabit mobilya tasarım ve üretimi yapan Hotelya, başarılarını yurt dışına taşıyor. Rixos Premium Dubai’nin tüm odalarında bir Türk markası olan Hotelya’nın imzası var.


Gazipaşa Devlet Hastanesi'nde Girişimsel Radyolojik (İnceİğne Aspirasyon Biyopsisi) İşlemler Başladı Gazipaşa Gazipaşa Devlet Hastanesi'nde Girişimsel Radyolojik (İnceİğne Aspirasyon Biyopsisi) İşlemler Başladı

Antalya Kamu Hastaneler Birliği'ne bağlı Gazipaşa Devlet Hastanesi, göreve yeni başlayan hekimlerle birlikte güçlenen uzman kadrosuyla sağlık alanında ortaya koyduğu hedefleri gerçekleştirmeye devam ediyor.


ZABITA DENETİMLERİNİ ARTIRDI
 Aksu ZABITA DENETİMLERİNİ ARTIRDI


Aksu Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı zabıta ekipleri, ilçe genelinde tavuk döner, dürüm ve lokanta gibi işletmelerde, denetimlerini sıklaştırdı.


​AŞIRI NEM ALERJİK HASTALIKLARI ARTIRDI Sağlık/Kadın ​AŞIRI NEM ALERJİK HASTALIKLARI ARTIRDI

Başta İstanbul olmak üzere Türkiye üzerinde bir süredir etkisi devam eden aşırı nem, hayatı olumsuz etkiliyor. Yoğun nem olan bölgelerde sıvı kaybına bağlı kramplar, baygınlık, baş dönmesi gibi şikayetler yaşanırken hissedilen sıcaklığın artması en çok hamileleri, yaşlıları, nörolojik hastalığı olanları ve kalp damar hastalarını tehdit ediyor.


DÖRT AYAKLI DOSTLARA ÖZEL BAKIM Güncel DÖRT AYAKLI DOSTLARA ÖZEL BAKIM

Muratpaşa Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Sokak Hayvanları Rehabilitasyon Merkezi’ne getirilen dört ayaklı dostlara özel bakım yapıyor. Sıcaktan bunalan hayvanlar, yıkama sırasında su ile oynarken ilginç görüntüler oluşturuyor


MURATPAŞA YATIRIMA DEVAM EDİYOR Güncel MURATPAŞA YATIRIMA DEVAM EDİYOR

Eğitim alanındaki yatırımları ile yerel yönetimlere örnek oluşturan Muratpaşa Belediyesi’nin 3’üncü Eğitim ve Bilgi Merkezi, Soğuksu Mahallesi’nde inşaa ediliyor. İnşaatı denetleyen Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Eğitime, spora, kültüre yatırım yapmaya devam ediyoruz” dedi


Aşırı sıcak e-ticareti ikiye katlıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Aşırı sıcak e-ticareti ikiye katlıyor

Aşırı sıcak hava, insanları ev ve ofislere hapsederken, sıcaklığın 35 derecenin üzerine çıktığı günlerde e-ticaretteki artış yüzde 100 oluyor


AŞIRI SICAĞA KARŞI 10 KRİTİK ÖNLEM Sağlık/Kadın AŞIRI SICAĞA KARŞI 10 KRİTİK ÖNLEM

Aşırı sıcakların ve yoğun nemin nefes aldırmadığı bugünlerde sağlığımızdan olmamak için tükettiğimiz besinler ve içeceklerden vücudumuzu serin tutmaya dek almamız gereken birçok önlem var.


ENÇ VE ÇALIK, HİZMET İÇİN YOLLARDA Serik ENÇ VE ÇALIK, HİZMET İÇİN YOLLARDA

Ak Parti Antalya Milletvekili Gökçen Enç ile Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Serik’te mahalleleri gezerek vatandaşlarla ile bir araya geldi. Çat kapı ziyaretlerde bulundu.


Kumluca "Şehidimize ve mahallemize yakışır bir park olacak"

Kumluca’ya bağlı Mavikent Mahallesinde yapımı devam eden Şehit Ömer Halisdemir Parkında kullanım alanları çalışması başladı


 SÜPER LİGE TÜRK HOCA DAMGASI Spor SÜPER LİGE TÜRK HOCA DAMGASI

Süper Lig'de 2017-2018 sezonu bu hafta sonu oynanacak maçlarla start alırken, 18 kulübün 10'unun geçen sezon çalıştığı teknik adamlarla yola devam ettiği ortaya çıktı.


 Müdürler antik kenti gezdi Kumluca Müdürler antik kenti gezdi

Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 7 – 11 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen “Takım Çalışması ve Kalite Teknikleri” Semineri için Kumluca’ya gelen 81 İlin Milli Eğitim İl Müdür Yardımcısı ve Şube Müdürleri Rhodiapolis Antik kentini gezdi.


Akdeniz Üniversitesi Yeni Öğrencilerini Bekliyor Güncel Akdeniz Üniversitesi Yeni Öğrencilerini Bekliyor

Akdeniz Üniversitesi 2017-2018 eğitim-öğretim yılı için merkez kampüsü, ilçelerdeki fakülte ve meslek yüksekokullarında öğrenci kayıtları başlıyor.


Finikeli Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi Finike Finikeli Başarılı Öğrenciler Ödüllendirildi

TEOG sınavında dereceye giren Finikeli öğrencilere çeşitli hediyeler verildi.


81 İlin Milli Eğitim Şube Müdürleri Kumluca’da biraraya geldi Kumluca 81 İlin Milli Eğitim Şube Müdürleri Kumluca’da biraraya geldi

Millî Eğitim Bakanlığı Ölçme Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından 7 – 11 Ağustos tarihleri arasında düzenlenen “Takım Çalışması ve Kalite Teknikleri” Semineri düzenlenen törenle başladı


C.J. Leslie Antalyaspor’da Spor C.J. Leslie Antalyaspor’da

Türkiye Basketbol 1. Ligi’nde mücadele eden Antalyaspor Basketbol Takımı, deneyimli uzun forvet C.J. Leslie ile anlaştı.


ANTALYASPOR SUTOPU TAKIMI 1. LİG’DE Spor ANTALYASPOR SUTOPU TAKIMI 1. LİG’DE

Antalyaspor Erkekler Sutopu Takımı, geçtiğimiz hafta sonu Adana’da düzenlenen Türkiye Sutopu Federasyonu Erkekler 1. Lig terfi maçlarında grup birincisi olarak 1. Lig’e çıkmayı başardı.


AKILLI TELEFONLARI EN ÇOK İNTERNETE GİRMEK İÇİN KULLANIYORUZ Teknoloji/Bilim/İnternet AKILLI TELEFONLARI EN ÇOK İNTERNETE GİRMEK İÇİN KULLANIYORUZ

Kadınlar en çok fotoğraf veya video çekiyor, erkekler ise maillerine bakıyor…


BAŞKAN SÖZEN'DEN SÜNNET ÇOCUKLARINA ZİYARET Manavgat BAŞKAN SÖZEN'DEN SÜNNET ÇOCUKLARINA ZİYARET

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Toplu Sünnet Şöleni kapsamında çeşitli hastanelerde sünnet ettirilen çocukları ziyaret etti.


MANAVGAT KİTAP GÜNLERİ’NE ÜNLÜ YAZAR AKINI Manavgat MANAVGAT KİTAP GÜNLERİ’NE ÜNLÜ YAZAR AKINI

Manavgat Belediyesi’nin kentte okuma oranını arttırmak, gençlere ve çocuklara kitap okumayı sevdirmek amacıyla düzenlediği “Kitap Günleri”, ünlü yazarlar Hüsnü Arkan ve Hulki Cevizoğlu’nun katılımıyla devam etti


Korkuteli Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmeti “Evinizde Yalnız Değilsiniz” Korkuteli Korkuteli Devlet Hastanesi Evde Sağlık Hizmeti “Evinizde Yalnız Değilsiniz”

Antalya Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Korkuteli Devlet Hastanesi’nde 2012 yılı Temmuz ayından itibaren hizmette olan “evde sağlık hizmeti” tüm hızıyla devam ediyor…


HASTALIKLARA KARŞI DOĞAL ANTİBİYOTİK KEFİR Sağlık/Kadın HASTALIKLARA KARŞI DOĞAL ANTİBİYOTİK KEFİR

Artan hava sıcaklığı ve terlemeyle birlikte vücutta sıvı kaybının arttığı yaz aylarında serinletici ve besleyici özelliği ile kefir çok fazla tercih edilmektedir.


BAKAN TÜFENKCİ: ALMANYA’NIN DOLMUŞUNA BİNMEK TÜRKİYE’YE YABANCILIKTIR Siyaset BAKAN TÜFENKCİ: ALMANYA’NIN DOLMUŞUNA BİNMEK TÜRKİYE’YE YABANCILIKTIR

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun Alman turistlere uyarısını “millete fatura ödetme” tavrı olarak değerlendirerek, “Ülkemizi karalamak turizmciye fatura ödetmektir. Almanya'nın dolmuşuna binerek Türk milletine ne kadar yabancı olduğunu göstermektedir. Ülkemiz en az Almanya, Fransa kadar güvenlidir” dedi.


Kepez’e bir okul daha Güncel Kepez’e bir okul daha

Kepez Belediyesi, mülkiyet ve imar problemlerini çözerek, ilçeye bir okul daha yapılmasının önünü açtı. Çankaya Mahallesi’nde, 24 derslikli Emine-Ali Uyaroğlu İmam Hatip Ortaokulu (İHO)’nun temeli törenle atıldı.


Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun! Sağlık/Kadın Antibiyotik Kullanırken Bu Besinlerden Uzak Durun!

İyileşmek için kullandığınız ilaçların özellikle antibiyotiklerin yanında aldığınız takviyelerin ilaçların etkisini azaltabileceğini biliyor muydunuz? Hastalık döneminde vücut direncini artırmak amacıyla kullanılan besin ve bitkisel kürler ilaçların hastalığı ortadan kaldırmasına yönelik etkisini azaltır.


ATAY USLU AR-GE MERKEZİ SU ÜRÜNLERİ ENSTİTÜSÜNÜ ZİYARET ETTİ Demre ATAY USLU AR-GE MERKEZİ SU ÜRÜNLERİ ENSTİTÜSÜNÜ ZİYARET ETTİ

Demre ilçesinde bulunan Akdeniz Su Ürünleri Araştırma, Üretme ve Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü çok bilinmeyen ama önemli çalışmalar yapan bir AR-GE kurumu.


Başkan Uysal’a ‘Empati’ desteği Güncel Başkan Uysal’a ‘Empati’ desteği

‘Ötekileştirmeye karşı birarada yaşamayı, öfkeye karşı sevgiyi, şiddete karşı barışı’ güçlendirmek için 1 Ağustos’un ‘Dünya Empati Günü’ ilan edilmesini öneren Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, İstanbul’dan teşekkür ve destek geldi.


Paşa’da yeni Başkan Murat Şimşek Spor Paşa’da yeni Başkan Murat Şimşek

Antalya’da amatör sporların lokomotifi olan Muratpaşa Belediyespor’da yeni Yönetim Kurulu belirlendi.


Obezite çocuklarda felç riskini artırıyor Sağlık/Kadın Obezite çocuklarda felç riskini artırıyor

Çağımızın en önemli sağlık sorunları arasında yer alan obezite, çocuklar için de büyük tehdit. Uzmanlar 8 ve 20 yaşlarında yaşıtlarına göre kilolu olanların felç geçirme riskinin % 71 oranında arttığı uyarısında bulunuyor.


Çocuk hakları eğitimi kıyafet balosuyla taçlandı  Güncel Çocuk hakları eğitimi kıyafet balosuyla taçlandı

Büyükşehir Belediyesi Haşim İşcan Aile Eğitim Merkezi “Her Dilde Çocuk Hakları Kıyafet Balosu” düzenledi. Çocukların haklarını öğrendiği, ailelere ve çocuklara farkındalık kazandırmayı amaçlayan eğitimler sonrasında birbirinden keyifli etkinliklerin yer aldığı balo, renkli görüntülere sahne oldu.


Büyükşehir ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor Kumluca Büyükşehir ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmıyor

Büyükşehir Belediyesi zor durumda olan, yardıma muhtaç vatandaşlara desteğini sürdürüyor. Kumluca'nın çeşitli mahallelerinde yatağa bağımlı olarak yaşamlarını sürdüren Hasan Dalmaz, İsmail Özer ve Hatice Kavacık’a hasta yatağı ve ev eşyası yardımı yapan Büyükşehir Belediyesi, zor günlerinde ihtiyaç sahiplerini yalnız bırakmadı.


 Regnum Carya’da “Despacito” rüzgarı esti Kültür/Sanat Regnum Carya’da “Despacito” rüzgarı esti

Fonsi ve Vacchi, Antalya Regnum Carya otelde unutulmaz bir latin gecesine imza attı


TÜRKONFED GELECEĞİN GİRİŞİMCİLERİNİ 
İŞ DÜNYASIYLA BULUŞTURDU Güncel TÜRKONFED GELECEĞİN GİRİŞİMCİLERİNİ 
İŞ DÜNYASIYLA BULUŞTURDU

TÜRKONFED’in gençleri girişime teşvik etmek üzere hayata geçirdiği “STEM ile Girişimde Yeni Ufuklar” projesinin finali, TÜRKONFED Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu ev sahipliğinde düzenlenen kapanış toplantısı ile gerçekleşti.


Kepez’den Karayolları kalitesinde yol Güncel Kepez’den Karayolları kalitesinde yol

Kepez Belediyesi, bir ilçe belediyesi olmasına rağmen kendi imkânlarıyla Karayollarının şehirlerarası yolları kalitesi ve konforunda yollar inşa ediyor. 

Bu yollardan biri olan Kirişçiler Yolu da 4. şehir girişi olarak Antalya ulaşımına hizmet vermeye başladı.


Kemer’de köşe bucak temizlik Kemer Kemer’de köşe bucak temizlik

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan tüm plajlar ile piknik ve mesire alanlarında haftanın 7 günü temizlik çalışması yapıyor.


TUVALET EĞİTİMİNDE İZLENECEK 8 ADIM Sağlık/Kadın TUVALET EĞİTİMİNDE İZLENECEK 8 ADIM

Tuvalet eğitimi hem çocuklar, hem de ebeveynler için heyecan verici önemli bir gelişim adımını oluşturuyor. Bu dönemde sizi başarıya taşıyacak en önemli davranış şekli; sabır ve dikkatli bir gözlemci olmak! Çünkü tuvalet eğitim sürecinde patron; bebeğinizdir!


Konyaaltı’nda parklar gece de ayrı güzel..
 Güncel Konyaaltı’nda parklar gece de ayrı güzel..


Konyaaltı Belediyesi revize çalışması tamamlanan Hurma ve Boğaçayı Caddesi kesişiminde bulunan park, gece aydınlatmasıyla da bölgeye estetik açıdan değer katıyor.


TEKRARLAYAN DÜŞÜKLERİN SEBEBİ MYOM OLABİLİR Sağlık/Kadın TEKRARLAYAN DÜŞÜKLERİN SEBEBİ MYOM OLABİLİR

Myom, kadınların büyük çoğunluğunun yaşadığı sağlık sorunlarından birisiyken, yaklaşık yüzde 75'i myomunun olduğunu farkında değil.


Sağlık Çalışanlarına İşaret Dili Eğitimi Alanya Sağlık Çalışanlarına İşaret Dili Eğitimi

Antalya Kamu Hastaneleri Birliğine bağlı Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli sağlık personellerine işaret dili eğitimi verildi.


Kuru kayısı ihracatından 273 milyon dolar kazandık Ekonomi/Turizm Kuru kayısı ihracatından 273 milyon dolar kazandık

Türkiye üretim ve ihracatında dünya lideri olduğu kuru kayısıdan 2016/17 sezonunda 86 bin 255 ton karşılığı 273 milyon 421 bin dolar döviz girdisi sağladı.


ANNE BABALAR DİKKAT! ÇOCUĞUNUZ ÜSTÜN ZEKÂLI OLABİLİR Güncel ANNE BABALAR DİKKAT! ÇOCUĞUNUZ ÜSTÜN ZEKÂLI OLABİLİR

Çocuğu üstün yetenekli olan ebeveynlerin, onları psikiyatra götürüp ilaca başlatmaması gerektiğini vurgulayan TÜZDEV Genel Başkanı Opr. Dr. Kemal Tekden, “Bu çocuklar, ilgi ve yeteneklerine uygun eğitim alabilirler ve yönlendirilebilirlerse büyük icatlar yapabilir, toplumsal faydalar sağlayabilirler; başarılı ve mutlu bir yaşam sürebilirler” diye konuştu.


AKSULU GÜREŞÇİLERDEN 8 MADALYA Aksu AKSULU GÜREŞÇİLERDEN 8 MADALYA

Aksu Belediye Spor Kulübü “Güreş Takımı” hafta sonunda gerçekleştirilen yağlı pehlivan güreşlerinde, 8 madalyanın sahibi oldu.


İNTERNETTEN EN ÇOK NEYİ ARIYORUZ? Teknoloji/Bilim/İnternet İNTERNETTEN EN ÇOK NEYİ ARIYORUZ?

Türkiye’deki internet kullanıcıları 1 Ocak 31 Temmuz tarihleri arasında Google’dan en çok Facebook, Youtube, hava durumu, sahibinden, Google, haber, son dakika, çeviri, haberler ve instagram kelimelerini arattı.


BYEGM Fizyo|Sport Center’le Protokol İmzaladı Güncel BYEGM Fizyo|Sport Center’le Protokol İmzaladı

Basın Yayın ve Enformasyon Antalya İl Müdürlüğü ile Fizyo|Sport Center arasında Basın Kartı sahibi basın mensupları ile 1.derecede yakınlarına fizyoterapi egzersiz hizmetleri başta olmak üzere kurumdaki tüm hizmetlerde %20 indirim öngören 1 yıl süreli bir protokol imzalandı.


Konyaaltı Göksu Çayı Köprüsü’ne sıcak asfalt
 Güncel Konyaaltı Göksu Çayı Köprüsü’ne sıcak asfalt


Göksu Çayı üzerine inşa edilen köprüyle birlikte Uncalı ve Molla Yusuf Mahallelerini bir birine bağlayan Konyaaltı Belediyesi şimdide yolu sıcak asfalt ile kaplıyor.


Yaz depresyonuna dikkat! Sağlık/Kadın Yaz depresyonuna dikkat!

Güneşli gökyüzü ve sıcak havalar çoğu insanı harika bir moda soksa da bazılarını o kadar üzüyor ki, bu insanlar terapiye ve ilaca ihtiyaç duyuyor. Kış depresyonu kadar yaygın olmasa da intiharı seçenler bile var.


KORKUTELİ-ELMALI BÖLÜNMÜŞ YOLU BAŞLADI Korkuteli KORKUTELİ-ELMALI BÖLÜNMÜŞ YOLU BAŞLADI

Batı Antalya'nın uzun yıllardır beklediği Elmalı- Korkuteli bölünmüş yol çalışmaları başladı. Yol çalışmasının başlaması bölgede sevinç ve sinerji oluşturdu.


Er Meydanlarında Döşemealtı rüzgarı Döşemealtı Er Meydanlarında Döşemealtı rüzgarı

Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü güreş takımı katıldıkları organizasyonlarda aldıkları kemer ve madalyalarla isimlerini güreş tarihine yazdırıyor. Tüm boylarda mücadele eden sporcular taraflı tarafsız herkesin beğenisini kazanırken, kürsülerden hiç inmeyerek ilçenin adını gittikleri her yerde zirveye taşıyor.


Okul öncesi eğitimin 12 temel faydası Güncel Okul öncesi eğitimin 12 temel faydası

Çocuklar küçük yaşlarda, kendilerine verilenleri sünger gibi emiyor. Her yeni deneyim, öğrendikleri her kelime, benimsedikleri her davranış, daha verimli gelecek için bir yatırım oluyor.


ŞOFÖRLER ODASI YENİ ARAÇLARINA KAVUŞTU Güncel ŞOFÖRLER ODASI YENİ ARAÇLARINA KAVUŞTU

Antalya Şoförler Odası ve Otomobilciler Odası’nın ÖTV indirimi kapsamında FİAT ile yaptığı anlaşma çerçevesinde dört araç daha odaya teslim edildi.


CW Enerji, Uluslararası Akredite Kuruluşu gibi Çalışıyor Ekonomi/Turizm CW Enerji, Uluslararası Akredite Kuruluşu gibi Çalışıyor

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji, Uluslararası Akredite Kuruluşu gibi Çalışıyor


CEZAYİR’E İHRACATIN TADI KAÇTI CEZAYİR’E İHRACATIN TADI KAÇTI

2017’de peş peşe ihracat rekorları gelirken engellemelerin de arkası kesilmiyor. Bu kez engel Cezayir’den geldi. Cezayir, uluslararası anlaşmalara aykırı olarak keyfi bir kararla gıdadan plastiğe 24 ürün kaleminde ithalatı durdurdu.


Türkiye’nin en çok spor yapan illeri belli oldu Spor Türkiye’nin en çok spor yapan illeri belli oldu

Hopi’ye göre en çok; Batman, Rize, Trabzon ve Diyarbakır spor yaptı


AŞIRI SICAKLAR KALBİ VURUYOR... Sağlık/Kadın AŞIRI SICAKLAR KALBİ VURUYOR...

Yazın en kavurucu sıcaklarını yaşadığımız şu günlerde termometreler artık 40’lı dereceleri gösteriyor. Sağlıklı kişilerin bile tahammül sınırları zorlanırken özellikle yaşlılar ve kalp hastaları için durum biraz daha ciddi. Zira kalp, sıcağı çok sevmiyor...


Rus Hasta Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni Tercih Etti Alanya Rus Hasta Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ni Tercih Etti

Rus hastanın tercihi Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi (ALKÜ) Alanya Eğitim ve Araştırma Hastanesi (EAH) oldu.


TÜRK VATANDAŞI OLUNCA SEVİNÇTEN KALP KRİZİ GEÇİRDİ Güncel TÜRK VATANDAŞI OLUNCA SEVİNÇTEN KALP KRİZİ GEÇİRDİ

Hayranlık duyduğu Türkiye’de Türk vatandaşı olarak yaşamak isteyen Gürcistanlı 65 yaşındaki Nazi Mazasxli’nin bu hayali uzun çabalar sonunda gerçekleşti. Ancak Türkiye’de evlenip yeni bir hayat kurmaya çalışan Mazasxli’nin vatandaşlığa kabul edildiğini öğrendiğinde yaşadığı aşırı heyecan onu az kalsın hayatından ediyordu.


FETÖ toplanma merkezi 15 Temmuz müzesi oluyor Güncel FETÖ toplanma merkezi 15 Temmuz müzesi oluyor

Kepez Belediyesi, hain darbe girişimin yapan FETÖ Terör Örgütü’ne yönelik operasyonlarda gözaltına alınanların toplanma merkezi olan eski Dokuma Fabrikası’ndaki işçi yemekhanesi binasını, ‘15 Temmuz Görsel Sanatlar ve Demokrasi Müzesi’ yapıyor.


Suya şeker değil sağlık katın! Sağlık/Kadın Suya şeker değil sağlık katın!

Mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklık değerlerinin yüksek nem oranıyla birleştiği bugünlerde, ferahlamak için sık sık su ve buz gibi soğuk içecekler tüketiyoruz. Ancak özellikle içerisinde şeker ve tatlandırıcı bulunan içecekler, hem vücudumuzun su ihtiyacını artırıyor hem de yüksek kalorileriyle kilo kontrolünü zorlaştırıyor.


Kalp krizi riskini azaltmanın 4 kuralı Sağlık/Kadın Kalp krizi riskini azaltmanın 4 kuralı

Kalp-damar hastalıkları, erkeklerde olduğu gibi kadınlarda da görülen en önemli ölüm nedenlerinden biri.


SERİK BELEDİYESİ BALKANLARDA KARDEŞLİĞİ PEKİŞTİRDİ Serik SERİK BELEDİYESİ BALKANLARDA KARDEŞLİĞİ PEKİŞTİRDİ

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, Kaymakam Haluk Şimşek, Meclis Üyeleri ve gazeteciler Makedonya ve Kosova’da ecdat yadigârı kültürel mirasları ziyaret edip Suhareka belediyesiyle kardeş şehir protokolü imzaladılar.


SUHERAKA VE SERİK KARDEŞ ŞEHİR OLDU Serik SUHERAKA VE SERİK KARDEŞ ŞEHİR OLDU

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık, kalabalık bir heyet ile Kosova’nın Suhareka şehriyle kardeş şehir protokolü imzalamak için Suheraka Belediyesi’ni ziyaret etti.


SERİK’TE AÇILACAK FAKÜLTE İÇİN İMZALAR ATILDI Serik SERİK’TE AÇILACAK FAKÜLTE İÇİN İMZALAR ATILDI

Serik Belediyesi’ne ait binanın Serik İşletme Fakültesine tahsisi konusunda Belediye Başkanlığı makamında protokol imzalandı.


SERİK SOKAKLARINA 50 BİN TON SICAK ASFALT Serik SERİK SOKAKLARINA 50 BİN TON SICAK ASFALT

Serik Belediyesi Asfalt plentine sahip bir belediye olmanın avantajıyla merkezde bulunan tüm sokakları sıcak asfaltla buluşturuyor.


ÖZEL ÇOCUKLARA İZCİ KAMPI Güncel ÖZEL ÇOCUKLARA İZCİ KAMPI

Falezler üzerinde çam ağaçlarıyla kaplı 8 bin metrekarelik alan üzerinde bulunan Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, özel çocukları izci kampında ağırladı.


Hijyeninden emin değilseniz, o suya hiç girmeyin Sağlık/Kadın Hijyeninden emin değilseniz, o suya hiç girmeyin

Kadınların deniz veya havuzdan çıktıktan sonra ıslak mayoyla güneşlenmesinin idrar yolu enfeksiyonuna neden olabileceğini söyleyen Op. Dr. Seval Taşdemir uyarıyor: “Tatil dönüşü mutlaka kadın doğum uzmanınızı ziyaret edin! Enfeksiyon varsa, tedavisini geç kalmadan yaptırın.”


BAŞKAN UYSAL’DAN ASFALT DENETİMİ Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN ASFALT DENETİMİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fen İşleri Müdürlüğü Yol Yapım ekiplerince yapılan, 1943 ve bağlantılı sokaklardaki asfaltlama çalışmalarını denetledi. 11 bin ton asfalt kullanılarak 18 sokağı yenilenen Fener Mahallesi’nde devam eden çalışmaları denetleyen Başkan Uysal, “Muratpaşamız’da bütün asfalt altyapısını yeniliyoruz. Hem de birinci sınıf, en iyi asfaltla yeniliyoruz” dedi.


Kepez’in meydanlarına Osmanlı çeşmesi Güncel Kepez’in meydanlarına Osmanlı çeşmesi

Kepez Belediyesi, ecdadın su kültürünü yaşatmak amacıyla ilçenin 5 ayrı noktasına anıtsal niteliği olan Osmanlı dönemi meydan çeşmeleri yapıyor. İlk çeşmenin yapımına Park Orman’da başlandı.


ATSO’dan “Antalya İnovasyon Ödülü” Ekonomi/Turizm ATSO’dan “Antalya İnovasyon Ödülü”

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, 2017 yılında ATSO Geleneksel Ödül Töreni” kapsamında ilk kez “Antalya İnovasyon Ödülü” verileceğini açıkladı. Ödül; “ürün”, “hizmet”, “pazarlama”, “organizasyon” ve “süreç” inovasyonu olmak üzere 5 kategoride verilecek.


Şirketler başlarına ne geleceğinin farkında değiller Teknoloji/Bilim/İnternet Şirketler başlarına ne geleceğinin farkında değiller

Avrupalı şirketlerin yüzde 25’i, yeni Genel Veri Koruma Yönetmeliğinden habersiz...Konu Türk şirketlerini de ilgilendiriyor...


Filtresiz beyaz dişler… Sağlık/Kadın Filtresiz beyaz dişler…

Dişlerinizi beyazlatmak için şimdi tam zamanı. Diş Hekimi Pertev Kökdemir, “Güneşle birlikte bronzlaşan teninizde dişleriniz çok daha açık renk görünecek ve çok daha estetik duracak” diyor.


Yüzerken kulağınıza kaçan suyu nasıl boşaltırsınız? Sağlık/Kadın Yüzerken kulağınıza kaçan suyu nasıl boşaltırsınız?

Kulağa su kaçması, yüzmeyi seven bir çok insanın sık sık başına gelen bir şeydir. Yüzerken kulağın suyun içine girmesi gayet normaldir, bu da kulağa bir miktar su kaçmasını kaçınılmaz hale getirir. Normalde kulaktaki balmumu suyun kulak içinde ilerlemesini engeller fakat suyun kulağın derinliklerine kaçtığı da olur.


ANTALYA DIŞ HATLAR TERMİNALİ'NDE TROİA RÜZGARI Güncel ANTALYA DIŞ HATLAR TERMİNALİ'NDE TROİA RÜZGARI

2018 Troia yılında, “Troy” gösterisinde yer alan Tahta At, Antalya Havaalanı Dış Hatlar Terminali'nde sergileniyor!Manavgat'ta uyuşturucu operasyonu Manavgat Manavgat'ta uyuşturucu operasyonu

Manavgat İlçesinde Bir Evde Uyuşturucu Madde Ticareti yapan 1 Şüpheli ve Uyuşturucu Madde Bulunduran 1 Şüpheli Yakalandı


Çeşitli suçların faili 4 şahıs yakalandı Güncel Çeşitli suçların faili 4 şahıs yakalandı

Evden Hırsızlık, Banka ve Kredi kartlarının Kötüye Kullanılması ve Adam Öldürmeye Teşebbüs Suçlarının Faili 4 Şahıs Yakalandı


Zeytinköy’de Huzur Uygulaması Yapıldı Güncel Zeytinköy’de Huzur Uygulaması Yapıldı

04 Ağustos 2017 Cuma günü saat: 16:30-18:30 arasında Muratpaşa İlçesi Zeytinköy bölgesinde (10) noktada huzur uygulaması yapıldı.


Umuma Açık Yerler Uygulaması Yapıldı Güncel Umuma Açık Yerler Uygulaması Yapıldı

Antalya'nın Muratpaşa ilçesinde Umuma Açık Yerler Uygulaması Yapıldı


FETÖ toplanma merkezi 15 Temmuz müzesi oluyor Güncel FETÖ toplanma merkezi 15 Temmuz müzesi oluyor

Kepez Belediyesi, hain darbe girişimin yapan FETÖ Terör Örgütü’ne yönelik operasyonlarda gözaltına alınanların toplanma merkezi olan eski Dokuma Fabrikası’ndaki işçi yemekhanesi binasını, ‘15 Temmuz Görsel Sanatlar ve Demokrasi Müzesi’ yapıyor.


Antalya Robot Takımı Dünya Şampiyonu oldu Güncel Antalya Robot Takımı Dünya Şampiyonu oldu

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ana sponsorluğunda Çin’in başkenti Pekin’de düzenlenen Uluslararası Robot Şampiyonası’na katılan Antalyalı öğrencilerin oluşturduğu Robot Takımı, ‘Zihin gücü ile giden tekerlekli araç’ projesiyle kendi kategorisinde Dünya Şampiyonu oldu. Yarışmada Türkiye’yi temsil eden Antalyalı öğrenciler ‘Akıllı Ev’ projeleriyle de dünya 2’ncisi olma başarısı gösterdi.


Reklamcılardan ATSO Başkanı Davut Çetin’e nezaket ziyareti Güncel Reklamcılardan ATSO Başkanı Davut Çetin’e nezaket ziyareti

Akdeniz Reklamcılar Derneği (ARD) yeni yönetimi, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin’e nezaket ziyaretinde bulundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...