Salı, 20 Ağustos 2019
Kumluca Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı Kumluca Kumluca Belediyesi Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısı yapıldı

Kumluca Belediyesi Meclis Üyeleri Kasım Ayı Olağan Meclis Toplantısında 3 ayrı gündem maddesini görüşmek için toplandı.


Eski Minicity alanı çekim merkezine dönüşüyor Güncel Eski Minicity alanı çekim merkezine dönüşüyor

Büyükşehir Belediyesi, eski Minicity alanına gerçekleştireceği 95 milyon yatırım bedelli sanat, eğlence ve yaşam parkı projesinin ihalesini gerçekleştirdi. Ekstrem sporları, parkları, kültürel ve sosyal yaşam alanlarıyla eski Minicity alanı Antalya ve Konyaaltı’nın yeni çekim merkezi olacak.


TOROS KADINLARI’NA AİLEDE VE TOPLUMDA İLETİŞİM SEMİNERİ Manavgat TOROS KADINLARI’NA AİLEDE VE TOPLUMDA İLETİŞİM SEMİNERİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in, kadınların kent ve aile ekonomisine katlıda bulunması amacıyla oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar, Atatürk Kültür Merkezi’nde Ailede ve Toplumda İletişim seminerine katıldı


ATAY USLU HELAL AKREDİTASYON KURUMU YASASINI ANLATTI Siyaset ATAY USLU HELAL AKREDİTASYON KURUMU YASASINI ANLATTI

Helal Akreditasyon Kurumu kurulmasına dair kanun tasarısı Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulunda kabul edildi.


BUDAK: “AFETİN YARALARI ACİLEN SARILMALI” Kumluca BUDAK: “AFETİN YARALARI ACİLEN SARILMALI”

BUDAK: “KUMLUCA, FİNİKE, DEMRE VE KAŞ’TA ZARAR GÖREN YURTTAŞLARIMIZA, ÜRETİCİLERİMİZE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ İLETİYORUM”


Döşemealtı'nda 'Hasta Nakil' hizmeti Döşemealtı Döşemealtı'nda 'Hasta Nakil' hizmeti

Döşemealtı Belediyesi’nin hasta nakil ambulansı ile 2016 yılında 220, 2017 yılı Ocak-Kasım (10) itibariyle 141, toplam da ise; 361 hasta evlerinden alınarak çeşitli sağlık kuruluşlarına taşındı.


Kepez’e tren geliyor! Güncel Kepez’e tren geliyor!

Başkan Hakan Tütüncü, çok sevdiği çocuklar için trenin olmadığı Antalya’ya tren getiriyor. Devlet Demir Yolları’ndan(TCDD) alınan ve içerisinde çocuklar için kütüphane ile eğitim atölyesinin olacağı tren vagonu, Dokuma Park’ta sergilenecek.


Genç vekiller, Döşemealtı Genç vekiller, "Ata'ya Saygı" yürüyüşü gerçekleştirdi

Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu, büyük önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ölümünün 79. yıldönümü anma etkinlikleri kapsamında, Ariassos ve Tarihi Döşemeyol'da yürüyüş gerçekleştirdi.


KASIM’DA “CARMEN” BAŞKADIR Kültür/Sanat KASIM’DA “CARMEN” BAŞKADIR

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Bizet’in ünlü “Carmen” operasını 18 Kasım Cumartesi saat: 20.00’de sahneleyecek.


Genç yetenekler Kepez’de yarışacak 
 Kültür/Sanat Genç yetenekler Kepez’de yarışacak Kepez Belediyesi, gençlerin büyük ilgi gösterdiği müzik yarışması “Kepez Müzik Ödülleri”nin 4’üncüsü için kolları sıvadı. İlki Kepez, ikincisi Antalya, üçüncüsü ise ulusal çapta gerçekleştirilen yarışma Türkiye’deki yetenekleri Kepez’de biraya getirecek.


Antalya Kadın Müzesi 2. Kuruluş Yıldönümünü Kutluyor Güncel Antalya Kadın Müzesi 2. Kuruluş Yıldönümünü Kutluyor

Antalya Kadın Müzesi, ikinci kuruluş yıldönümünü 22 Kasım 2017 saat 17.00’de Rixos Downtown Otel’de gerçekleşecek Prof. Dr. Deniz Ülke Arıboğan’ın konuşmacı olarak katılacağı “Tarih Geri Dönüyor. Duvarlar Yeniden Yükseliyor” başlıklı söyleşiyle kutluyor.


Kişisel veriye imha kalkanı Teknoloji/Bilim/İnternet Kişisel veriye imha kalkanı

Bilgi teknolojilerinin gelişmesiyle her gün milyonlarca noktada depolanan kişisel verilere ulaşım kolaylaşınca, veri güvenliğini korumaya yönelik düzenlemelere hız verildi. Ekim ayı sonunda Resmi Gazete’de yayımlanan yönetmelik 1 Ocak 2018’den itibaren kişisel veri bulunduran her kurumun hayatını değiştirecek.


Türel’in ABD’ye gönderdiği Elif Işıl gururlandırıyor Kültür/Sanat Türel’in ABD’ye gönderdiği Elif Işıl gururlandırıyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in maddi ve manevi desteğiyle Amerika’da piyano eğitimi alan 15 yaşındaki Elif Işıl Karakaş, Teksas Eyalet birincisi olarak ülkemizin ve Antalya’nın göğsünü kabarttı.


Kumluca ve Finike’de asfalt çalışması Kumluca Kumluca ve Finike’de asfalt çalışması

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kumluca ve Finike’de bozuk olan yolları asfaltlayarak modern ulaşıma kavuşturdu.


Büyükşehir Belediyesi  ‘İslam’da Aile’ semineri düzenledi Güncel Büyükşehir Belediyesi ‘İslam’da Aile’ semineri düzenledi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Haşim İşcan Aile Eğitim ve Sosyal Hizmet Merkezinden hizmet alan 150 kadına ‘İslam’da Aile’ semineri düzenledi. Yrd. Doç. Dr. Şeref Göküş, Peygamberimiz Hz. Muhammed’in (SAV) aile hayatının örnek alınması gerektiğini söyledi.


2020 model Konyaaltı sahili Güncel 2020 model Konyaaltı sahili

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 1990 model Konyaaltı sahilini 2020 model Antalya’ya yakışan bir Konyaaltı sahiline dönüştürmeye gayret ettiklerini belirterek, “Konyaaltı tamamen halka açık bir plaj olarak çok daha nitelikli, Antalya’ya yakışan şekilde hizmet vermeye devam edecek” dedi.


Başkan Türel Bitlisli çocukları ağırladı Güncel Başkan Türel Bitlisli çocukları ağırladı

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Biz Anadolu’yuz Projesi kapsamında Bitlis Tatvan’dan Antalya’yı ziyarete gelen öğrencileri ağırladı. Öğrencilerle keyifli bir sohbet gerçekleştiren Türel, Antalya’da hoşça vakit geçirmelerini diledi.


Başkan Türel: “Boğaçayı Antalya’nın en çevreci projesidir” Güncel Başkan Türel: “Boğaçayı Antalya’nın en çevreci projesidir”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Konyaaltı bölgesindeki taşkın riskini önleyecek, Konyaaltı Sahili’ni erozyon tehlikesinden kurtaracak, kangren haline gelen taş ocakları sorununu tarihe gömecek olan Boğacayı Projesi’nin, Antalya’nın en çevreci projesi olduğunu söyledi.


Ilıca’ya Cezaevi TBMM’de Siyaset Ilıca’ya Cezaevi TBMM’de

Antalya’nın Manavgat İlçesi Ilıca mevkiine yapılmak istenen cezaevi dün TBMM Genel Kurulu’nda gündeme geldi.


KARTAL'DAN AFETTE ZARAR GÖREN VATANDAŞLARA GEÇMİŞ OLSUN MESAJI Siyaset KARTAL'DAN AFETTE ZARAR GÖREN VATANDAŞLARA GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

Demokrat Parti (DP) Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, Finike, Kumluca, Kaş, Demre ve Kemer ilçelerinde dün akşam saatlerinde meydana gelen şiddetli yağış ve hortumda zarar gören vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Kepez’de Altınova’nın yolu açık

 Güncel Kepez’de Altınova’nın yolu açıkKepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 30 yıldan fazla süren imar problemini çözdüğü Altınova’ya hizmette de altın dönemini yaşatıyor. Park, asfalt, yeni yol, alt yapı çalışmalarının sürdüğü Altınova’da 20-30 metre genişliğinde ara yollar açılıyor.


Yorucu Antrenman Neşeli Bitti Spor Yorucu Antrenman Neşeli Bitti

Antalyaspor, haftanın ikinci antrenmanını sabah yaptı.


Kök, Antalya'nın batı ilçelerindeki zararı Meclis'e taşıdı Siyaset Kök, Antalya'nın batı ilçelerindeki zararı Meclis'e taşıdı

Kök, dün gece Antalya’nın Batı İlçelerinde meydana gelen fırtına nedeniyle mağdur olan vatandaşların durumunu TBMM’ye taşıdı…


Kepez’in hizmet semineri Gaziantep’te yapıldı Eğitim Kepez’in hizmet semineri Gaziantep’te yapıldı

Kepez Belediyesi’nin “Hizmet İçi Eğitim Semineri” Gaziantep’te gerçekleştirildi. Başkan Tütüncü, Başkan Yardımcıları ve birim müdürlerinin de katıldığı seminerden arta kalan zamanda ise şehircilik çalışmaları yerinde incelendi.


“Düğün Evi Oyun Evi” Kültür/Sanat “Düğün Evi Oyun Evi”

KBT’den unutulmaya yüz tutmuş geleneklerin canlandırıldığı tiyatro oyunu…


Başkan Böcek KOSHİM’i ziyaret etti
 Güncel Başkan Böcek KOSHİM’i ziyaret etti


Zaman zaman dış birimleri ziyaret ederek çalışmaları yerinde inceleyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek son olarak Konyaaltı Sosyal Hizmetler Merkezi (KOSHİM)’i ziyaret etti.


İŞ FİKİRLERİ ANSİAD GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ’NDE YARIŞACAK Ekonomi/Turizm İŞ FİKİRLERİ ANSİAD GİRİŞİMCİLİK GÜNLERİ’NDE YARIŞACAK

ANSİAD Girişimcilik Günleri, 5’inci İş Fikri Proje Yarışması’na 4 üniversiteden 529 kişi, 252 iş fikri projesiyle başvurdu


KOBİ sayısında artışta Antalya ilk sırada... Ekonomi/Turizm KOBİ sayısında artışta Antalya ilk sırada...

Akdeniz Bölgesi özelinde değerlendirmelerde bulunan Eleman.net Yönetim Kurulu Başkanı Gökhan Duyarlar, bölgede son bir yıl içinde faaliyete geçen yeni KOBİ sayısının 13 bini aştığını söyledi.


İŞ GÜCÜNE ENERJİ: “YEŞİL İSTİHDAM” Ekonomi/Turizm İŞ GÜCÜNE ENERJİ: “YEŞİL İSTİHDAM”

Antalya Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, geleceğin bilgiyi üreten, işleyen ve ona sahip olanların ellerinde şekilleneceğini söyledi. Başkan Bahar, “CW Enerji’nin hem çevre duyarlılığı hem de teknoloji üretimi bakımından artılarla dolu çalışmaları, Antalya OSB’ye olduğu kadar sektörün gelişimi için de önemli bir etkendir” dedi.


‘AFİFE’ BU SEZON SON KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat ‘AFİFE’ BU SEZON SON KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Ekim ayında prömiyerini gerçekleştirdiği “Afife” modern balesini 14 Kasım Salı akşamı (BU AKŞAM) saat: 20.00’de bu sezon son kez sahneleyecek.


18. ULUSLARARASI ANTALYA PİYANO FESTİVALİ ARIADNA CASTELLANOS’U AĞIRLAYACAK Kültür/Sanat 18. ULUSLARARASI ANTALYA PİYANO FESTİVALİ ARIADNA CASTELLANOS’U AĞIRLAYACAK

Bu yıl 18. kez düzenlenen ve ülkemizin en önemli sanat etkinliklerinden biri olan Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 17 Kasım Cuma akşamı; Flamenko cazın ünlü ismi, piyanist ve besteci Ariadna Castellanos’u ağırlayacak.


Zirveye demir attılar Spor Zirveye demir attılar

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde 7 hafta sonunda 14 puanla zirveye demir atan Paşa’nın Melekleri, pazar günü oynayacağı Yenimahalle Belediyespor maçı için hazırlıklara ara vermeden başladı.


Özel çocuklar Atatürk’ü andı Güncel Özel çocuklar Atatürk’ü andı

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel öğrencileri Eğitim Bilimleri Ortaokulu öğrenciyle birlikte Atatürk’ü, aramızdan ayrılışının 79’uncu yıl dönümünde törenle andı. Törende, engelli çocukların zeybek oyunu izleyenlere duygulu anlar yaşattı.


ÖPTÜĞÜNÜZDE TUZ TADI ALIYORSANIZ DİKKAT! Sağlık/Kadın ÖPTÜĞÜNÜZDE TUZ TADI ALIYORSANIZ DİKKAT!

Genlerimizle çocuklarımıza sadece fiziksel özelliklerimizi değil, bazı hastalıkları da aktarabiliyoruz. Yaşamı tehdit eden ve ilerleyici bir akciğer hastalığı olan Kistik Fibroz'da (KF) olduğu gibi... Doğuştan gelen ve hala kesin bir tedavisi bulunmayan bu hastalığa, akraba evliliklerinin fazla olduğu ülkemizde daha sık rastlanıyor.


Depremlerde yıkılmayan duvarlar yapmak artık mümkün! Ekonomi/Turizm Depremlerde yıkılmayan duvarlar yapmak artık mümkün!

Bir deprem ülkesi olan Türkiye’de yapıların güvenli inşa edilmesi çok önemli. İki ana deprem kuşağını barındıran ülke topraklarımız, aktif faylarla oldukça hareketli bir coğrafyaya sahip. Ancak sağlam, depreme dayanıklı yapılar ile deprem riskini en aza indirmek mümkün.


Muratpaşa'da ahşap işleri sergisi Güncel Muratpaşa'da ahşap işleri sergisi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Nihat Sürücü ve Kıvanç Yüksel’in el işi ahşap işlerinden oluşan sergisinin açılışını gerçekleştirdi.


15. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi Antalya'da düzenlenecek Spor 15. Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi Antalya'da düzenlenecek

Spor Bilimleri Derneği tarafından Türkiye’de spor bilimleri alanında düzenlenen en geniş katılımlı ve en kapsayıcı uluslararası nitelikli kongre olarak gösterilen Uluslararası Spor Bilimleri Kongresi’nin 15.si Aska Otel, Lara-Antalya’da 15-18 Kasım 2017 tarihleri arasında düzenlenecek.


 Okullar Ligi’nden çıktı, milli formayı kaptı Spor Okullar Ligi’nden çıktı, milli formayı kaptı

Büyükşehir Belediyesi’nin 4 yıldır başarıyla sürdürdüğü Okullar Ligi, meyvelerini vermeye başladı. Okullar Ligi projesinde iki yıl üst üste başarı gösteren 17 yaşındaki Mustafa İnan önce hayalini kurduğu Antalyaspor’a imza attı, ardından Milli Takım’ın dikkatini çekti. Genç yıldız, U18 Milli Futbol Takımı’nın 21- 23 Kasım tarihlerinde Makedonya’da oynayacağı iki özel maça davet aldı.


Polis Kıyafetiyle Yağma Yapan Şahıslar Yakalandı Güncel Polis Kıyafetiyle Yağma Yapan Şahıslar Yakalandı

Antalya'da Polis Kıyafetiyle Yağma Yapan Şahıslar Yakalandı


 ByLock Kullandığı Tespit Edilen 17 Şüpheli Şahıs Tutuklandı Güncel ByLock Kullandığı Tespit Edilen 17 Şüpheli Şahıs Tutuklandı

ByLock Kullandığı Tespit Edilen 17 Şüpheli Şahıs Tutuklandı


6380 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi Güncel 6380 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi

Antalya'da Yapılan Operasyonda 6380 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi


Muratpaşa İlçesinde Asayiş uygulaması Yapıldı Güncel Muratpaşa İlçesinde Asayiş uygulaması Yapıldı

Muratpaşa İlçesinde Asayiş uygulaması Yapıldı


Özel Cihazlarla Kredi Kartlarını Kopyalayan 3 Şüpheli Yakalandı Güncel Özel Cihazlarla Kredi Kartlarını Kopyalayan 3 Şüpheli Yakalandı

Özel Cihazlarla Kredi Kartlarını Kopyalayan 3 Şüpheli Yakalandı


Cinsel İstismar ve Hırsızlık Suçlarından 2 Kişi Yakalandı  Manavgat Cinsel İstismar ve Hırsızlık Suçlarından 2 Kişi Yakalandı

Manavgat İlçesinde Cinsel İstismar ve Hırsızlık Suçlarından iki Kişi Yakalandı


Güncel "Şantiyeler durursa İstihdamı vurur"

Tüm İnşaat Müteahhitleri Federasyonu Genel Başkan Vekili, TOBB Meclis Üyesi, Antalya İnşaat Müteahhitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, İnşaat sektörü, hem ülke ekonomisinin büyümesinde sektöre bağlı yüzlerce farklı sektörleri tetikleyen önemli bir güç, hem de işsizlikle mücadelenin en etkin araçlarından biridir. Şantiyeler durursa, bu diğer yan sektörleri ve de istihdamı da vurur” dedi


VALİ MÜNİR KARALOĞLU: SAĞLIKLI YAŞAM ÖNEMLİDİR, ÖNCELİĞİMİZDİR! Güncel VALİ MÜNİR KARALOĞLU: SAĞLIKLI YAŞAM ÖNEMLİDİR, ÖNCELİĞİMİZDİR!

Vali Münir Karaloğlu Antalya’da yeni kurulan Sağlıklı Yaşam Derneği (SAYAD) Başkanı Bahattin Bayraktar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Vali Karaloğlu, “Sağlıklı yaşam önemlidir, önceliğimizdir” dedi.


Kepez’den Antalya’ya armağan Güncel Kepez’den Antalya’ya armağan

Kepez Belediyesi, şehrin ortasında kalan 64 dönümlük ormanlık bir alanı daha kent park düzenlemesiyle Antalyalılara armağan ediyor. Tek Sarnıç Kent Parkı, Antalya’nın 2. masal parkına da ev sahipliği yapıyor.


Hurma Mahallesi’nde yeşil band çalışması
 Güncel Hurma Mahallesi’nde yeşil band çalışması


Konyaaltı Belediyesi Hurma ile Sarısu Mahallelerini bir birine bağlayan Hurma Caddesi’nde yol boyu 14 bin 500 metrekare alanda başlattığı yeşil band çalışmasında sona geldi.


Kemer’den tanıtım atağı Kemer Kemer’den tanıtım atağı

KETOB’un yeni Başkanı Şener Gürler ile yönetim kurulu üyeleri Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret etti. Ziyarette, Kemer’in etkin bir şekilde tanıtılması için düzenlenecek yurt içi gezileri konuşuldu.


Temizlik Yaparken Zehirlenmeyin Sağlık/Kadın Temizlik Yaparken Zehirlenmeyin

Her gün evlerimizde kullandığımız çamaşır suyu, tuz ruhu, açıcı, ağartıcı gibi kimyasalların doğru kullanılmaması solunum yoluyla zehirlenmelere yol açabiliyor.


Türk Hava Yolları ve Türk Kızılayı 190 ülkeden yardım gönüllülerini Antalya’da buluşturuyor Güncel Türk Hava Yolları ve Türk Kızılayı 190 ülkeden yardım gönüllülerini Antalya’da buluşturuyor

Türk Kızılayı’nın ev sahipliğinde 190 ülkeden Kızılay-Kızılhaç dernek başkanları ve delegelerinin katılacağı Yasal Toplantılar, Türk Hava Yolları’nın sponsorluğunda Antalya’da gerçekleştirilecek. Türk Kızılayı ve Türk Hava Yolları, Somali ve Arakan’daki insani yardım çalışmalarında da işbirliği yapmaya devam edecek.


Ünlü Yazarlar Okurlarıyla Erasta Antalya’da Buluştu!    Kültür/Sanat Ünlü Yazarlar Okurlarıyla Erasta Antalya’da Buluştu!

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, edebiyat dünyasının tanınmış simalarını düzenlediği imza günü etkinliklerinde ağırlamaya devam ediyor. Erasta Antalya’nın son konukları “Arayış” kitabı ile son dönemin dikkat çekici yazarlarından Arda Erel ve “İki Söz” kitabı ile gönüllere taht kuran Kahraman Tazeoğlu oldu.


Başkan Uysal’dan Antalya vizyonu önerisi Güncel Başkan Uysal’dan Antalya vizyonu önerisi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONYSİAD) kahvaltı programında, Antalya’nın vizyonunun kültür, kaliteli ve nitelikli turizm şehri ekseninde kurulması gerektiğini belirterek, “O cazibeyi ortaya koyabildiğimizde, dünyayla akredite ve entegre olduğumuzda insanları Antalya’dan kovsanız da gitmezler” dedi.


TARIMDA YENİLİKÇİ ÇİFTÇİLERE ZİYARET Ekonomi/Turizm TARIMDA YENİLİKÇİ ÇİFTÇİLERE ZİYARET

Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, tarımda yeni üretim ve teknolojileri kullanarak üretim yapan çiftçileri ziyaret etti.


AKILLI TELEFONLARDAKİ ÖZEL BİLGİLER RİSK ALTINDA Teknoloji/Bilim/İnternet AKILLI TELEFONLARDAKİ ÖZEL BİLGİLER RİSK ALTINDA

Yapılan araştırmalar kullanıcıların özel ve kişisel verilerini akıllı telefonlarında depoladıklarını gösteriyor. Kullanıcıların güvenlik endişelerine rağmen, şifrelerini düzenli olarak değiştirmemeleri ve yazılım güncellemelerini yapmamaları, akıllı telefonları siber saldırganların hedefi haline getiriyor.


Artık Kemer’in bir ambulansı var Kemer Artık Kemer’in bir ambulansı var

Sosyal belediyecilikte önemli bir adım daha atan Kemer Belediyesi tam donanımlı hasta nakil ambulansını hizmete soktu. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül “Artık yatalak hastalarımızı da hastanelere taşıyacağız” dedi.


“PEMBE TATLAR” MEME KANSERİNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YARIŞTI! Sağlık/Kadın “PEMBE TATLAR” MEME KANSERİNE DİKKAT ÇEKMEK İÇİN YARIŞTI!

1-31 Ekim Meme Kanseri Farkındalık ayı kapsamında Acıbadem Maslak Hastanesi’nde “Pembe Tatlar” isimli bir yemek yarışması düzenlendi. Hastane çalışanlarının katıldığı ve tüm yemeklerin meme kanserinin uluslararası rengi olan pembe kullanılarak hazırlandığı etkinlik, birbirinden renkli görüntülere sahne oldu!


İNGİLTERE ANKARA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ Güncel İNGİLTERE ANKARA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLU’NA VEDA ZİYARETİ

Vali Münir Karaloğlu İngiltere Ankara Büyükelçisi Richard Moore’u makamında kabul etti. Turizm raporlarına değinerek açıklamada bulunan Vali Karaloğlu “İngiliz turistler Türkiye’yi çok seviyor. Bunda Büyükelçinin katkısı büyük kendisine teşekkür ediyoruz.” dedi.


Döşemealtı'nda meme kanseri anlatıldı Döşemealtı Döşemealtı'nda meme kanseri anlatıldı

Meme kanseri bilinçlendirme ve farkındalık ayında, Döşemealtı Belediyesi de, günümüzün en önemli halk sağlığı sorunu olarak karşımıza çıkan meme kanserine dikkat çekmek için seminer düzenledi. Memorial Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Tolgay Akın, meme kanseri teşhis ve tedavi yöntemleri hakkında bilgiler verdi.


Başkan Genç, Kent Konseyi Gençlik ve Spor Çalışma Grubu Üyelerini konuk etti Döşemealtı Başkan Genç, Kent Konseyi Gençlik ve Spor Çalışma Grubu Üyelerini konuk etti

Antalya Kent Konseyi Gençlik ve Spor Çalışma Grubu Üyeleri, Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’i ziyaret etti. Bölgeye Çim Hokeyi sahasının kurulabilmesi için fikir alışverişi yapıldı.


Pamuk sanayide yeni alanlarda kendine yer buldu Ekonomi/Turizm Pamuk sanayide yeni alanlarda kendine yer buldu

Hazırgiyim ve tekstil sektörlerinin ana hammaddesi pamuk teknolojik gelişmeler sonucu tekstil ve hazırgiyim sektörlerinde polyestere karşı alan kaybetmesine karşın başka sektörlerin hammaddesi olma yolunda hızla ilerliyor. Bu konuda yürütülen AR-GE çalışmalarıyla pamuk kağıt, optik, inşaat ve makine sektörleri başta olmak üzere çok sayıda sektörün hammaddesi olarak kullanım alanlarını genişletiyor.


DÖŞEMEALTI'NDA BİR İLK : İSTRİDYE MANTARI Döşemealtı DÖŞEMEALTI'NDA BİR İLK : İSTRİDYE MANTARI

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı tarafından genç çiftçilere yönelik uygulanmakta olan "Genç Çiftçi Hibe Programı" kapsamında 2017 yılı Genç Çiftçi Hibe Desteğinden yararlanan genç çiftçi Ahmet Emre HALDAN Döşemealtı İlçesi Kovanlık Mahallesinde kurduğu 100 m2'lik "İstridye Mantarı Üretim Tesisi"nde ilk hasatını gerçekleştirdi.


SERİK'TE BİR İLK DAHA... Serik SERİK'TE BİR İLK DAHA...

Serik’te ayakkabı boyacıları için, belediye tarafından modern görünümlü lostra salonu açıldı.


Anadolu Oyuncak Müzesi’nde Cumhuriyet Coşkusu Güncel Anadolu Oyuncak Müzesi’nde Cumhuriyet Coşkusu

Kepez Belediyesi tarafından Anadolu Oyuncak Müzesi’nde 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama etkinlikleri düzenlendi. Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, bayramı çocuklarla birlikte kutladı.


Kepez’in ödüllü satranç turnuvası sona erdi Spor Kepez’in ödüllü satranç turnuvası sona erdi

Kepez Belediyesi’nin katkıları ile düzenlenen “2017 Antalya Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası”, bin 500 sporcunun katılımıyla sona erdi


ALBARAKA TÜRK VE İSLAM KALKINMA BANKASI ARASINDA ANLAŞMA İMZALANDI Ekonomi/Turizm ALBARAKA TÜRK VE İSLAM KALKINMA BANKASI ARASINDA ANLAŞMA İMZALANDI

Albaraka Türk, İslam Kalkınma Bankası kuruluşlarından İhracat Kredisi ve Yatırımların Sigortası Kuruluşu ile 100 milyon dolarlık İhracat Sigortası anlaşması imzaladı.


FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 4 Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 4 Şüpheli Yakalandı

FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (4) Şüpheli Yakalandı


Çorum'daki Şahsın Banka Hesabından Kendi Hesabına Para Havale Eden Şüpheliler Yakalandı Güncel Çorum'daki Şahsın Banka Hesabından Kendi Hesabına Para Havale Eden Şüpheliler Yakalandı

Çorum İlinde Bulunan Şahsın Banka Hesabından Kendi Hesabına Para Havale Eden Şüpheliler Antalya’da Yakalandı


Konyaaltı İlçesinde Mahalle Muhtarları ve Site Yöneticileri ile Huzur Toplantısı Yapıldı Güncel Konyaaltı İlçesinde Mahalle Muhtarları ve Site Yöneticileri ile Huzur Toplantısı Yapıldı

Konyaaltı İlçesinde Mahalle Muhtarları ve Site Yöneticileri ile Huzur Toplantısı Yapıldı


Antalya’da 27 Ekim-02 Kasım Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması Güncel Antalya’da 27 Ekim-02 Kasım Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması

Antalya’da 27 Ekim-02 Kasım Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması yapıldı.


Metruk Binada Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Şüpheliler Yakalandı Manavgat Metruk Binada Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Şüpheliler Yakalandı

Manavgat İlçesinde Metruk Binada Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Şüpheliler Yakalandı


İşyerinden Hırsızlık Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı Aksu İşyerinden Hırsızlık Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı

Aksu İlçesinde İşyerinden Hırsızlık Suçundan Yakalanan Şüpheli Tutuklandı


On Ayrı Hırsızlık Olayını Gerçekleştiren Şüpheli Yakalandı Güncel On Ayrı Hırsızlık Olayını Gerçekleştiren Şüpheli Yakalandı

On Ayrı Hırsızlık Olayını Gerçekleştiren Şüpheli Yakalandı


Sokakta Çalıştırılarak İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezinde Güncel Sokakta Çalıştırılarak İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezinde

Sokakta Çalıştırılarak İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezine Sevk Edildi


Yunus Timleri AVM’den Hırsızlık Yapan 1 Şüpheliyi Yakaladı Güncel Yunus Timleri AVM’den Hırsızlık Yapan 1 Şüpheliyi Yakaladı

Yunus Timleri AVM’den Hırsızlık Yapan 1 Şüpheliyi Yakaladı


Veganlar İçin Sağlıklı 7 Beslenme Önerisi Sağlık/Kadın Veganlar İçin Sağlıklı 7 Beslenme Önerisi

Son yılların en dikkat çeken beslenme akımlarından biri olan vegan beslenmeyi seçenlerin sayısı tüm dünyada artmaya devam ediyor.


‘Yörük Türkmen Çalıştayı’ hazırlıkları başladı Güncel ‘Yörük Türkmen Çalıştayı’ hazırlıkları başladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Yörükler Derneği ve Akdeniz Üniversitesi Yörük Kültürü Araştırma ve Uygulama Merkezi (YÖRKAM) işbirliğiyle gerçekleştirilen ‘Ulusal Yörük Türkmen Çalıştayı’nın 3’üncüsünün Şubat ayında toplanacağını söyledi.


AEDAŞ’tan abonelerine “Bilgilerinizi güncelleyin” çağrısı Ekonomi/Turizm AEDAŞ’tan abonelerine “Bilgilerinizi güncelleyin” çağrısı

AEDAŞ, abonelerinin sahip olduğu hak ve fırsatlardan yararlanmaları, herhangi bir mağduriyet yaşamamaları için ‘bilgi güncelleme’ kampanyası başlattı. Bilgi güncellemesi sayesinde aboneler yönetmeliklerle kendilerine tanınan haklarından faydalanırken planlı ya da plansız kesintileri, arızaların nedeni ve ne kadar süreceğini SMS ve e-posta yoluyla hızla öğrenebiliyor.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HOCALAR MAHALLESİ’NE MODERN PARK Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HOCALAR MAHALLESİ’NE MODERN PARK

Manavgat Belediyesi, “ Her Mahalleye Bir Park” projesi kapsamında Hocalar Mahallesi’nde büyük modern park yapımını başlattı


SEYİRCİ HAFTA SONU “AYLA” DEDİ Kültür/Sanat SEYİRCİ HAFTA SONU “AYLA” DEDİ

Hafta sonu 1 milyon 100 bin 168 seyircinin sinema salonlarını doldurmasıyla Ekim ayı hafta sonu seyirci rekoru kırılırken Türkiye'nin Oscar için aday gösterdiği Ayla gösterime girdiği ilk üç günde 300 binden fazla seyirci tarafından izlenerek zirveye damga vurdu.


MARKA BAŞVURUSUNDA AVRUPA’NIN LİDERİYİZ Ekonomi/Turizm MARKA BAŞVURUSUNDA AVRUPA’NIN LİDERİYİZ

Türkiye’de 2016 yılında marka tescili için başvuru sayısı toplam 107 bin 176 olurken 2011 yılından bu yana 100 binin üzerinde marka başvuruyla Türkiye’nin Avrupa’nın en fazla marka başvurusu yapılan ülkesi olduğu ortaya çıktı.


Şengül Çiftçioğlu Kız Öğrenci Yurdu Görkemli Bir Törenle Açıldı Eğitim Şengül Çiftçioğlu Kız Öğrenci Yurdu Görkemli Bir Törenle Açıldı

Antalya Üniversite Destekleme Vakfı tarafından yapılan “Şengül Çiftçioğlu Kız Öğrenci Yurdu” yapılan törenle açıldı.


TRAFİK KAZALARINDA 10 YILDA 51 BİN KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ Güncel TRAFİK KAZALARINDA 10 YILDA 51 BİN KİŞİ YAŞAMINI YİTİRDİ

Türkiye’de son on yılda meydana gelen 1 milyon 518 bin trafik kazasında 44 bini olay yerinde olmak üzere toplamda 51 bin 869 vatandaş hayatını kaybetti.


TÜRKİYE'NİN YARDIM ELİ TÜRK KIZILAYI Güncel TÜRKİYE'NİN YARDIM ELİ TÜRK KIZILAYI

Ülkemizde Kızılay denildiğinde akla her ne kadar ilk olarak kan bağışı gelse de Kızılay’ın aslında kan hizmetlerinin yanı sıra, Afet Hizmetleri, Sağlık Hizmetleri, Sosyal Hizmetler, Eğitim ve Gençlik Hizmetleri gibi bir çok alanda faaliyet gösterdiği belirlendi.


MÜHENDİS ADAYLARI SEBZELERİ YERİNDE ÖĞRENİYOR Eğitim MÜHENDİS ADAYLARI SEBZELERİ YERİNDE ÖĞRENİYOR

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümü öğrencileri sebze yetiştiriciliği ve ıslahını yoğun uygulama eğitimleri ile öğreniyor.


BUDAK: “MÜHÜRSÜZ SEÇİMİN SUÇ DUYURULARI DA MEÇHUL” Siyaset BUDAK: “MÜHÜRSÜZ SEÇİMİN SUÇ DUYURULARI DA MEÇHUL”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Yüksek Seçim Kurulu’nun mühürsüz oyların sorumlularıyla ilgili suç duyurusunda bulunulması kararı aldığını ancak bu konuda ortaya somut bir bilgi konulmadığını belirterek, “YSK suç duyurusu kararı alıyor ama ortada suç duyurularıyla ilgili hiçbir bilgi yok. Adalet Bakanlığı ve YSK, ‘haberimiz yok’ diyor. Ülkenin rejimini değiştiren mühürsüz seçimin, suç duyuruları da meçhul bırakılıyor” dedi.


MANAVGAT ULUSLAR ARASI TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU’NDA MUHTEŞEM ESERLER ORTAYA ÇIKTI Manavgat MANAVGAT ULUSLAR ARASI TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU’NDA MUHTEŞEM ESERLER ORTAYA ÇIKTI

Manavgat Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi işbirliğiyle 9 Ekim-29 Ekim tarihleri arasında düzenlenen, 3. Uluslar arası Taş Heykel Sempozyumu, muhteşem sanat eserlerinin ortaya çıkması ile son buldu


“Bölgesel yağlarınız kâbusunuz olmasın” Sağlık/Kadın “Bölgesel yağlarınız kâbusunuz olmasın”

Dermatolog Dr. Yelda Bice, bölgesel zayıflamalarda bıçak altına yatmanın gerekli olmadığının altını çizdi. Bice, ameliyatsız bölgesel zayıflama ile bel çevresi ve kalça gibi bölgelerdeki yağlardan kurtulmanın mümkün olduğunu belirtti.


Seramik Tutkunları Workshopta buluştu Kültür/Sanat Seramik Tutkunları Workshopta buluştu

Seramik üzerine eğitim gören resim öğretmeni Akalın, seramik hakkında genel bir bigilendirmenin ardından uygulama ile katılımcılara eğitim verdi.


CHOR ANATOLİA’DAN MANAVGAT’TA MUHTEŞEM CUMHURİYET KONSERİ Manavgat CHOR ANATOLİA’DAN MANAVGAT’TA MUHTEŞEM CUMHURİYET KONSERİ

İsviçre’de yaşayan vatandaşlarımızın oluşturduğu Chor Anatolia Grubu, Manavgat Belediyesi’nin davetlisi olarak geldikleri Manavgat’ta muhteşem bir Cumhuriyet Konseri verdi.


İSTEK’li Yüzücülerin Milli Takım Başarısı Eğitim İSTEK’li Yüzücülerin Milli Takım Başarısı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencilerinden Kıvanç Ali Turan ve Ortaokul 8. sınıf öğrencilerinden Zeynep Unan, Ukrayna Yıldızlar Yüzme Yarışmasında kazandıkları madalyalar ile ülkemizi gururla temsil ettiler.


Maarif Eğitim Kurumları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı 94’üncü Yıl Dönümünde Coşku ile Kutladı Eğitim Maarif Eğitim Kurumları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı 94’üncü Yıl Dönümünde Coşku ile Kutladı

Demokrasi ve özgürlüğün ayrılmaz bir parçası olan Cumhuriyet, bu sene 94.yıl dönümünde yine muhteşem gösteriler ve şık bir resepsiyon ile Maarif Eğitim Kurumları öğretmenleri ve yöneticileri tarafından coşku ile kutlandı.


Kepezli öğrenciler dünyaya açılıyor Eğitim Kepezli öğrenciler dünyaya açılıyor

Avrupa Birliği(AB) Programı Erasmus Projesi kapsamında Antalya’ya gelen öğretmen ve öğrenciler Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti. Başkan Tütüncü, Kepezli öğrencilerin Erasmus Projesi ile dünya gençleriyle iletişim kurduğunu söyledi.


“AIDA” BU SEZON İLK KEZ SEYİRCİ İLE BULUŞUYOR Kültür/Sanat “AIDA” BU SEZON İLK KEZ SEYİRCİ İLE BULUŞUYOR

AIDA operası 04 Kasım’da bu sezon ilk kez seyirci karşısında...


Farkındalık birçok hastalığın tedavisinin altın anahtarı Sağlık/Kadın Farkındalık birçok hastalığın tedavisinin altın anahtarı

Günümüzde kanser ve anemi başta olmak üzere 80'den fazla kan hastalığının tedavisinde kullanılan kordon kanı, tedavi seçeneklerini geleceğe taşıyor. Bu amaçla ‘Dünya Kordon Kanı Günü’nde farkındalık yaratmak adına Yaşam Bankası, bilgilendirme toplantılarıyla çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak


VALİ KARALOĞLU BİTLİSLİ ÖĞRENCİLERİ KARŞILADI Güncel VALİ KARALOĞLU BİTLİSLİ ÖĞRENCİLERİ KARŞILADI

Vali Münir Karaloğlu Biz Anadoluyuz Projesi kapsamında Antalya’ya gelen ilk öğrenci kafilesini havalimanında karşıladı.


Dokuma’da hukuki müjde Güncel Dokuma’da hukuki müjde

Kepez Belediyesi, Dokuma arazisinin üst kullanım hakkını alan şirketle hukuki sürecin çözümü için anlaşma sağladı. Sağlanan anlaşma ile Dokuma arazisi tapusundaki üst kullanım hakkı şerhi kaldırılacak ve belediyeye 100 milyona yakın bedelle açılmış davalar sona erecek.


Bacakları neden morardı? YARAMAZLIKTAN MI? HASTALIKTAN MI? Sağlık/Kadın Bacakları neden morardı? YARAMAZLIKTAN MI? HASTALIKTAN MI?

Çocukluk çağı kanserlerinde yüzde 30 ile en sık görüleni lösemi. Halk arasında kan kanseri olarak bilinen ve çoğunlukla 2-5 yaşları arasında görülen lösemiye genetik faktörlerin yanı sıra çevresel etkenler de neden olabiliyor. Öyle ki çocuklarda genellikle genetik faktörler ön planda olurken, erişkinlerde çevresel faktörler önem taşıyor.


Döşemealtı’nın gururu oldular Döşemealtı Döşemealtı’nın gururu oldular

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç halterde Avrupa ve Türkiye dereceleriyle göz dolduran Döşemealtı'nın başarılı sporcularını makamında ağırladı. Haltercileri tebrik eden Başkan Genç, spora ve sporcuya her zaman destek olduklarının altını çizdi.


Sağlık kalkanı baharatlar Sağlık/Kadın Sağlık kalkanı baharatlar

Aromaları ile yemeklere lezzet katan baharatların sağlık için de sayısız faydası bulunuyor. Şeker ve kolesterol düzenlemekten, metabolizma güçlendirmeye, kanser hücrelerinin baskılanmasından tümörün küçülmesine katkı sağlayanlara kadar birçok farklı alanda fayda sağlayan baharatlar doğru kullanılmadığında ise sağlığı tehdit edebiliyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...