Pazar, 20 Ekim 2019
6 BİN TÜRK MİLYONER GÖÇ ETTİ 6 BİN TÜRK MİLYONER GÖÇ ETTİ

2017 yılında dünya üzerinde 95 bin milyoner ülkesini terk ederken, Türkiye 6 bin milyoner göçü vererek, milyoner göçleri sıralamasında üçüncü oldu.


Bu çorbalarla gripten korunmak mümkün! Sağlık/Kadın Bu çorbalarla gripten korunmak mümkün!

Havaların buz kestiği bugünlerde üzerinde tüten dumanıyla içimizi ısıtan çorbalar, sağlık açısından faydaları ile de sofralarımızın baş tacı.


OKUL REDDİNİ YENMENİN 7 ALTIN KURALI Eğitim OKUL REDDİNİ YENMENİN 7 ALTIN KURALI

Yoğun bir eğitim öğretimin ardından tatil dönemine giren binlerce öğrenci 5 Şubat’ta eğitime kaldığı yerden devam edecek. Tatil süresince dilediğince vakit geçirmeye alışan öğrenciler, eğitimin ilk günlerinde zaman zaman ‘okul reddi’ sorunu yaşayabiliyor. Her 100 çocuktan 1’inde gözlemlenen bu problem ise ailelere zor günler yaşatıyor


Başkan Gül Ralli Alanı’nda yapılacak düzenlemeye karşı çıktı Kemer Başkan Gül Ralli Alanı’nda yapılacak düzenlemeye karşı çıktı

Kemer Belediyesi’nin Şubat ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Gül, Büyükşehir Belediyesi’nin Kemer Ralli Alanı’nda yapacağı düzenlemede inşaat alanının yüzde 80 olarak ayrılmasına tepki gösterdi ve askı süresinde itiraz edeceklerini bildirdi.


 Kültür sanatın adresi Kepez Kültür/Sanat Kültür sanatın adresi Kepez

Kepez Belediyesi, Şubat ayında da dolu dolu kültür sanat etkinliği hazırladı. Bu ay etkinliklerin çoğu çocuklara ve gençlere yönelik hazırlandı.


DEZENFORMASYONA KARŞI BYEGM ATAĞI Güncel DEZENFORMASYONA KARŞI BYEGM ATAĞI

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin büyük bir başarıyla yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin bazı gruplarca sosyal medyada yapılan dezenformasyona karşı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) anında harekete geçerek, gerçekleri ortaya koyan bir broşür hazırladı.


Cephaneci, “Mücadelesini sürdereceğiz” İbradı Cephaneci, “Mücadelesini sürdereceğiz”

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, 31 Ocak 1990’da silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Prof. Dr. Muammer Aksoy, doğum yeri olan İbradı'da düzenlenen anma töreninde “Bize düşen görev, Muammer Hocamızın yaktığı ateşi, ilk günkü gibi canlı tutmak ve mücadelesini sürdürmektir” dedi.


YURTBAY SERAMİK, BAYİLERİ İLE ANTALYA’DA BİR ARAYA GELDİ Güncel YURTBAY SERAMİK, BAYİLERİ İLE ANTALYA’DA BİR ARAYA GELDİ

Yarım yüzyıllık geçmişiyle birçok başarıya imza atarak sektöründe öncü konumda yer alan Yurtbay Seramik’in; “ 2018 Yurtbay Seramik Bayi Toplantısı” Antalya’da “Sen Varsan Biz Varız” sloganı altında coşkuyla gerçekleşti.


Sağlıklı beslenerek doymak  artık mümkün! Sağlık/Kadın Sağlıklı beslenerek doymak artık mümkün!

Meal Box, 4 çeşit yemekten oluşan öğle yemeği menülerini sağlıklı, hijyenik ve sürdürülebilir yeni ambalajında tüketicinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Porsiyonların büyümesiyle doyuruculuğu da artan Meal Box menüleri, yepyeni bir öğle yemeği deneyimi vadediyor.


Kepez’den Örnek Zabıta Güncel Kepez’den Örnek Zabıta

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yeniden yapılandırdığı ve toplumun ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği Kepez Belediyesi Zabıtası, yenilikçi uygulamalar ile örnek oluyor.


AKSU’DA ŞUBAT MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Aksu AKSU’DA ŞUBAT MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aksu Belediye Meclisi, Başkan Halil Şahin’in önderliğinde şubat ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi.


Meme Kanserinden Korkmayın! Sağlık/Kadın Meme Kanserinden Korkmayın!

Kadınlarda en sık görülen kanser tipi olan meme kanseri, pek çok kişi için korkulu rüyası olsa da erken tanı konduğunda tamamen tedavi edilebiliyor.


TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi: “İhracatta rekorlar yılına çift haneli artışla başladık” Ekonomi/Turizm TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi: “İhracatta rekorlar yılına çift haneli artışla başladık”

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Ocak ayında ihracat geçen yılın aynı ayına göre yüzde 16,3 artarak 12 milyar 198 milyon dolara yükseldi. Böylece 2018 Ocak ayı, ihracat tarihindeki en iyi 3. Ocak ayı oldu.


ANSİAD YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN TÜREL’E ZİYARET Güncel ANSİAD YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN TÜREL’E ZİYARET

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.


TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ 4.OLAĞAN GENEL KURUL SONUÇLARI Güncel TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ 4.OLAĞAN GENEL KURUL SONUÇLARI

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Antalya Şube 4. Olağan Genel Kurul ve seçimi gerçekleştirildi.


Meme dokusundaki sert ve ağrısız kitlelere dikkat Sağlık/Kadın Meme dokusundaki sert ve ağrısız kitlelere dikkat

4 Şubat Dünya Kanser Günü vesilesiyle görüş bildiren Anadolu Sağlık Merkezi Medikal Onkoloji Uzmanı ve Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Serdar Turhal, araştırmalar sayesinde kanserin genetik özelliklerinin yavaş yavaş ortaya çıktığını ve yenilikçi ilaçlarla kanser mücadelesinin güç kazandığını vurguladı.


Haklarında hapis cezası bulunan şahıslar yakalandı Güncel Haklarında hapis cezası bulunan şahıslar yakalandı

Hakkında 37 Yıl Hapis Cezası Kararı Bulunan Aranan Şahıs Ö.Ç. ile Hakkında 19 Yıl Hapis Cezası Kararı Bulunan Aranan Şahıs D.D. Yakalandı


Otodan Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı Güncel Otodan Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı

Antalya'da Otodan Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı


Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerine Destek Veren 10 Şüpheli Yakalandı Güncel Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerine Destek Veren 10 Şüpheli Yakalandı

Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerine Destek Veren 10 Şüpheli Yakalandı


Antalya’da Motosiklet Uygulaması yapıldı Güncel Antalya’da Motosiklet Uygulaması yapıldı

Antalya’da 25 Ocak – 01 Şubat Tarihleri Arasında Motosiklet Uygulaması yapıldı.


Antalya'da Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı Güncel Antalya'da Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı

Antalya'da Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Sorumluluk Bölgelerinde bulunan umuma açık eğlence mekanlarına yönelik Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı


Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal Suçlarından 1 Şüpheli yakalandı Serik Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal Suçlarından 1 Şüpheli yakalandı

Serik İlçesinde Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal Suçlarından 1 Şüpheli Yakalandı


Pazar İçerisinde Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Şahıs Suçüstü Yakalandı Güncel Pazar İçerisinde Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Şahıs Suçüstü Yakalandı

Antalya'da Cumhuriyet mahallesinde Pazar İçerisinde Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Şahıs Suçüstü Yakalandı


FETÖ/PDY Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Eş Zamanlı Operasyonda 22 Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Eş Zamanlı Operasyonda 22 Şüpheli Yakalandı

FETÖ/PDY Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Eş Zamanlı Operasyonda (22) Şüpheli Yakalandı


FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 3 Şüpheli Tutuklandı Güncel FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 3 Şüpheli Tutuklandı

FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 3 Şüpheli Tutuklandı


Uzak mesafedeki nesneler anlık olarak tespit edilerek sürüş güvenliği arttırılacak Otomotiv Uzak mesafedeki nesneler anlık olarak tespit edilerek sürüş güvenliği arttırılacak

Mitsubishi Electric yapay zeka teknolojisi ile geleceğin aynasız otomobillerine özel kamera geliştirdi


Türkiye'de kullanıcıların %27'si web kameralarının üzerini örtüyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye'de kullanıcıların %27'si web kameralarının üzerini örtüyor


Kendisini tehlike altında hisseden kullanıcılar özel hayatlarını korumak ve kişisel verilerinin izlenmesini engellemek amacıyla bilgisayarlarını gizlemek de dâhil birçok yönteme başvuruyorlar.


Antalya DTO'da seçim heyecanı Güncel Antalya DTO'da seçim heyecanı

Antalya deniz ticareti ile başta dalış olmak üzere deniz turizminin geliştirilmesi amacıyla son 4 yılda çok önemli projeleri hayata geçiren Antalya Deniz Ticaret Odası'nda (DTO)seçim heyecanı başladı. İki adayın mücadele edeceği seçimlerde mevcut başkan İnanç Kendiroğlu, geniş bir ekiple çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Kaş sevdalısı Encümen’e yılın kadını ödülü Güncel Kaş sevdalısı Encümen’e yılın kadını ödülü

ANTALYA Tanıtım Vakfı (ATAV) çatısı altında 3 yıldan bu yana ‘Jale İnan Antalya Yılın Kadını’ ödülünü veren Antalya Kadın Müzesi bu yıl milli sporcu Şahika Encümen’i yılın kadını seçti. Rekor sahibi milli sporcu Encümen, kadınların her şeyi başarabileceğini belirterek, “Kaş’da dalmanın mutluluğunun tarifi yok” diyerek ödül için teşekkür etti.


Ellerinizi sakın çıtlatmayın! Sağlık/Kadın Ellerinizi sakın çıtlatmayın!

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Yonca Bavlı Eren, toplumda sık yapılan el çıtlatmaların, ilerleyen dönemlerde kireçlenmeye neden olduğunu söyledi.


Tünektepe Projesi ihale edildi Güncel Tünektepe Projesi ihale edildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, simgesel özelliğiyle kente ciddi bir katma değer kazandıracak Tünektepe Projesi’nin ihalesini gerçekleştirdi.


İl Sağlık Müdürlüğü Kavşağı’na neşter Güncel İl Sağlık Müdürlüğü Kavşağı’na neşter

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı sahil yolunun yayalaştırılmasıyla trafik yükü artan İl Sağlık Müdürlüğü Kavşağı’na neşteri vurdu. Sampi Kavşağı’nda olduğu gibi hemzemin yonca modeli uygulanacak kavşakta trafik rahatlayacak.


On bininci mükellefe pasta sürprizi Güncel On bininci mükellefe pasta sürprizi

Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’nın ilan reklam vergisi beyan dönemindeki vatandaş odaklı çalışmaları meyvelerini verdi. Aşırı yoğunluk nedeniyle belediye birimleri beyan dönemi boyunca gece 24.00’e kadar hizmet verdi. Başkan Menderes Türel de, beyanda bulunan on bininci mükellefe pasta keserek teşekkür etti.


Kepez Katlı Kavşağı etap etap açılıyor Güncel Kepez Katlı Kavşağı etap etap açılıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya kent içi ulaşımına köklü çözüm getirecek Kepez Katlı Kavşağı Projesi’nde yollar etap etap trafiğe açılıyor. Yeşilırmak Caddesi’nin Kepez Belediyesi önündeki bölümü gidiş geliş trafiğe açıldı.


Alanya Çıplaklı’nın içme  suyu hattı yenileniyor Alanya Alanya Çıplaklı’nın içme suyu hattı yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Alanya Çıplaklı Mahallesi’nde 10 km uzunluğunda yeni içme suyu hattı yapım çalışmalarına başladı.


ANTALYA DOB’DAN   EĞLENCELİ BİR ÇOCUK OYUNU “KELOĞLAN İLE UZAYLILAR” Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN EĞLENCELİ BİR ÇOCUK OYUNU “KELOĞLAN İLE UZAYLILAR”

Antalya Devlet Opera ve Balesi, metin yazarlığı ve sahne yönetmenliğini Fatih Şanal’ın yaptığı “Keloğlan ile Uzaylılar” çocuk oyununu 7 Şubat Çarşamba saat: 14.00, 19 Şubat Pazartesi ve 22 Şubat Perşembe günleri saat: 11.00’de bu sezon son kez sahneleyecek.


Konyaaltı Belediyesi’nden eğitim kurumlarına destek Eğitim Konyaaltı Belediyesi’nden eğitim kurumlarına destek

Eğitim kurumlarına desteklerinin devam ettiğini dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, son olarak TDV Kız Öğrenci Yurdu’nun bahçe düzenlemesini yaptıklarını söyledi.


Meclis üyelerine doğum günü sürprizi Kemer Meclis üyelerine doğum günü sürprizi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Belediye Meclis üyeleri Semih Top ve Recep Yılmaz’a doğum günü sürprizi yaptı.


Paşa'nın Melekleri istediğini aldı geldi Spor Paşa'nın Melekleri istediğini aldı geldi

Muratpaşa Belediyespor, Kadınlar Hentbol Türkiye Kupası 2’nci tur maçlarında 3’te 2 yapan Paşanın Melekleri, adını çeyrek finale yazdırdı.


İlk yerli ve milli dijital para; 
“TURCOIN” tedavüle çıktı Ekonomi/Turizm İlk yerli ve milli dijital para; 
“TURCOIN” tedavüle çıktı

Türkiye’nin ilk yerli ve milli dijital parası Turcoin, tüm dünya ile aynı anda görücüye çıktı. Geleceğin para biriminin dijital para olduğunu belirten Turcoin kurucusu Sadun Kaya, 2012 yılında alt yapı çalışmalarına başladıkları sistemlerinin Bitcoin yapısından çok daha gelişmiş ve özgün olduğunu belirtti.


Başkan Uysal hemşehri dernekleriyle buluştu Güncel Başkan Uysal hemşehri dernekleriyle buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hemşehri dernekleriyle buluşmasında Doğuyaka Mahallesi’nde inşaatı son aşamaya gelen sivil toplum merkezinin bir mutfak akademisi ve yöresel ürünler pazarına sahip olacağını söyledi.


Akdeniz Üniversitesi'nden Girişimcilik Alanında Bir Adım Daha Eğitim Akdeniz Üniversitesi'nden Girişimcilik Alanında Bir Adım Daha

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, sosyal girişimcilik projelerinin yarıştığı Hult-Prize’da Akdeniz Üniversitesi’ni temsil edecek proje ekibini makamında kabul etti.


Yeniköy mahallesinde kilitli parke taşı döşeniyor Döşemealtı Yeniköy mahallesinde kilitli parke taşı döşeniyor

Döşemealtı Belediyesi ilçede yeni yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Belediye Başkanı Turgay Genç döneminde tarihinin en büyük yatırımlarını alan ilçede, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir çok mahallede aynı anda parke yol yapımını sürdürüyor.


Kalbe dost 5 adım Sağlık/Kadın Kalbe dost 5 adım

Kalp dostu bir yaşam tarzına giden en kolay yol, aslında yapmaktan hoşlandığımız şeylerden geçiyor.


Dört büyükler iki sezonda servet kaybetti Spor Dört büyükler iki sezonda servet kaybetti

KPMG Football Benchmark ekibi Süper Lig’de son iki sezonu değerlendirdi. Üst üste iki şampiyonluk yaşayan Beşiktaş sadece bir sezonda kara geçerken; Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor iki sezon toplamında yaklaşık 860 milyon TL eksiye düştü.


İşletmelerin yalnızca yüzde 10’u yasal dijital müzik kullanıyor! Teknoloji/Bilim/İnternet İşletmelerin yalnızca yüzde 10’u yasal dijital müzik kullanıyor!

Alışveriş merkezlerinden perakende mağazalarına, zincir restoranlardan evimizin köşesindeki balıkçıya kadar neredeyse her işletme, müşterilerini müzik yayını ile karşılıyor. Türkiye genelinde sayıları 200 bini bulan bu işletmeler içinde yasal dijital müzik yayını hizmeti alanların sayısı ise yalnızca 20 bin.


DEĞİŞEN KANUNLARA DİKKAT Ekonomi/Turizm DEĞİŞEN KANUNLARA DİKKAT

Kolejli İşadamları Derneği Üyesi ve Angora Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş Genel Müdürü Faruk Gürsel Koçak, Vergi Usul Kanunu, Emlak Vergisi Kanunu ve Sosyal Sigortalar Yönetmeliği’nde değişiklik içeren torba yasa hakkında konuştu.


1. Likya FotoMaratonu katılımcıları bekliyor Kemer 1. Likya FotoMaratonu katılımcıları bekliyor

I.LİKYA FOTOMARATONU , 2-3-4 Şubat 2018 tarihlerinde Alakır, Doğa ve Kültür Derneği tarafından Kemer – Kumluca arasında yer alan Çıralı’da gerçekleştirilecek.


KANSER TEDAVİSİNDE ÇIĞIR AÇAN 4 GELİŞME! Sağlık/Kadın KANSER TEDAVİSİNDE ÇIĞIR AÇAN 4 GELİŞME!

‘Sihirli mermiler’ ile tedavide başarı yüzde 50’ye yakın artıyor, immünoterapi ile bazı kanser türlerinde tam şifa sağlanıyor, akıllı moleküller sayesinde tedavisi mümkün olmayan kanserler yıllarca kontrol altında tutulabiliyor…


ANTALYALILARA HAFTA SONUNDA BALE KEYFİ Kültür/Sanat ANTALYALILARA HAFTA SONUNDA BALE KEYFİ

Kuğu Gölü balesi Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 03 Şubat Cumartesi saat: 20.00’de kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tekrar sahneleniyor.


Çamyuva Mahallesi’nde görkemli tören Kemer Çamyuva Mahallesi’nde görkemli tören

Çamyuva eski Belediye Başkanı Okan Akman’ın oğlu Hamza Akman Kemer Belediyesi Çamyuva Mahallesi sorumluluğuna getirildi. Hamza Akman; Başkan Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve Çamyuva’nın önde gelen ailelerinin katıldığı bir törenle görevine başladı.


AKSU’DA KANALİZASYON ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR Aksu AKSU’DA KANALİZASYON ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

Aksu’nun önemli sorunlarından birisi daha çözüme kavuşturuluyor. İlçede kanalizasyon sıkıntısı yaşandığı için meydana gelen sorunlar kademeli olarak ortadan kaldırılıyor.


90 çocuk Kemer’de ağırlanıyor Kemer 90 çocuk Kemer’de ağırlanıyor

Antalya Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ne bağlı evlerde kalan 90 çocuk, Kemer Belediyesi’nin organizasyonuyla ilçede ağırlanıyor. Geziden çok mutlu olan çocuklar Başkan Mustafa Gül’ü ziyaret ederek teşekkür ettiler.


TRAFİKTE “HATALIYSAM ARA” DEVRİ KAPANIYOR Otomotiv TRAFİKTE “HATALIYSAM ARA” DEVRİ KAPANIYOR

Şirket aracı kullanan çalışanların sürüş alışkanlıklarını geliştirmeyi hedefleyen Arvento; yol emniyetini ve enerji verimliliğini arttırarak ekonomik ve emniyetli araç kullanımını destekliyor.


Kadir Has Üniversitesi Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması 2017 sonuçları açıklandı Güncel Kadir Has Üniversitesi Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması 2017 sonuçları açıklandı

“TERÖR” TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ SORUNU OLARAK GÖRÜLÜYOR AMA HALKIN, İŞSİZLİK VE HAYAT PAHALILIĞINDAN ŞİKAYETİ DE ARTTI


HER 2 SANİYEDE BİR KIZ ÇOCUĞU EVLENDİRİLİYOR HER 2 SANİYEDE BİR KIZ ÇOCUĞU EVLENDİRİLİYOR

Dünyada her 2 saniyede bir kız çocuğu zorla evlendirilirken, bugüne dek en az 700 milyon kadının çocuk yaşta evlendirildiği belirlendi.


Türk Eğitim Derneği 90 Yaşında Eğitim Türk Eğitim Derneği 90 Yaşında

1928 yılında Büyük Önder Atatürk’ün yol göstericiliğinde kurulan Türk Eğitim Derneği, 90’ıncı yılında verdiği resepsiyon ile siyasetten bürokrasiye, sanattan diplomasiye birçok önemli ismi bir araya getirdi. Resepsiyonda ayrıca bir ilk yaşandı ve Cumhuriyet döneminin dokuz milli eğitim bakanı, 90’ıncı yıl resepsiyonu vesilesi ile bir araya geldi.


“SORU ÖNERGELERİNE VERİLEN CEVAPLARDA, SİYASAL DENETİM MEKANİZMASIYLA DALGA GEÇİYORLAR” Siyaset “SORU ÖNERGELERİNE VERİLEN CEVAPLARDA, SİYASAL DENETİM MEKANİZMASIYLA DALGA GEÇİYORLAR”

BUDAK: “AKP PARLAMENTER SİSTEMİ FELÇ EDEREK DEMOKRASİYİ İŞLETMEMEYİ SİYASAL KÜLTÜRÜMÜZÜN PARÇASI HALİNE GETİRDİ"


AKSU KENT KONSEYİ’NDEN EXPO’YA ÜNİVERSİTE ÖNERİSİ Aksu AKSU KENT KONSEYİ’NDEN EXPO’YA ÜNİVERSİTE ÖNERİSİ

Aksu Kent Konseyi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Veli Altıntaş başkanlığında yapılan toplantıda önemli kararlar alındı.


Döşemealtı Kadın futbol takımı Romanya Milli takımını ağırlayacak Döşemealtı Döşemealtı Kadın futbol takımı Romanya Milli takımını ağırlayacak

Türkiye Kadınlar Futbol 1. Ligi takımlarından 1207 Antalya Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol takımı lige verilen arada Uluslararası hazırlık maçlarıyla çalışmalarını sürdürüyor.


Döşemealtı'nda tenis keyfi Döşemealtı Döşemealtı'nda tenis keyfi

Döşemealtı Belediyesi'nce projelendirilen parklarda yer alan kortlar sayesinde tenisle tanışan çocuklar, enerjilerini atıp kendilerini geliştirirken, yeni arkadaşlıklar kurma fırsatı da yakalıyor.


Mobil zararlı yazılım kurbanlarının %25'i yetişkin içerikli saldırılarla karşılaştı Teknoloji/Bilim/İnternet Mobil zararlı yazılım kurbanlarının %25'i yetişkin içerikli saldırılarla karşılaştı

2017'de zararlı yazılımlara maruz kalan mobil kullanıcıların %25,4'ü (1,2 milyonu aşkın kişi), bu yazılımların cihazlara kurulması için yetişkinlere yönelik içerikleri tuzak olarak kullanan zararlı programlarla hedef alındı. Bu sonuç, Kaspersky Lab tarafından yapılan 'Yetişkinlere yönelik web sitelerini ve uygulamaları kullananları bekleyen siber tehditler' adlı incelemede elde edildi.


 Güven yoksa iş arayışı başlıyor Ekonomi/Turizm Güven yoksa iş arayışı başlıyor

Türkiye'nin En İyi İşverenleri Benchmark araştırmasına göre, en iyi işveren seçilen şirketlerde çalışanların yüzde 88’i yaptığı işten gurur duyuyor. Düşük güven düzeyindeki çalışanların yüzde 15’i zamanlarını verimsiz kullanıyor, yüzde 5’i uzun süre o şirkette kalmak istemiyor.


Fortinet uyarıyor... Teknoloji/Bilim/İnternet Fortinet uyarıyor...

Finans sektöründe dijital güvenlik için bankalar ve finans startup’ların ortak hareket etmesi şart...


Konyaaltı Belediyesi’nden kediye şefkat eli.. 
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nden kediye şefkat eli.. 


Trafik kazası sonucu çenesi ve kanin dişi kırılan, dili kopan kediye Konyaaltı Belediyesi Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’nde yardım eli uzatıldı.


Şehirleşen Mehmet Akif’e yeni cami Güncel Şehirleşen Mehmet Akif’e yeni cami

Kepez Belediyesi, ilçede ekonomik ömrünü tamamlayan camileri, hayırsever işbirliği ile yenileme projesinin ikinci uygulamasını Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde gerçekleşiyor.


HER AY EKONOMİ VE İŞ DÜNYASININ NABZINI TUTAN AKDENİZ BÜLTEN 4 YAŞINDA Ekonomi/Turizm HER AY EKONOMİ VE İŞ DÜNYASININ NABZINI TUTAN AKDENİZ BÜLTEN 4 YAŞINDA

Antalya başta olmak üzere Batı Akdeniz’in en dinamik aylık ekonomi ve iş dünyası dergisi Akdeniz Bülten; 4’üncü yaşını kutluyor.


SOĞUK HAVALARDA KALBİNİZE İYİ BAKIN Sağlık/Kadın SOĞUK HAVALARDA KALBİNİZE İYİ BAKIN

Kış aylarında havaların soğuması ile kalp hastalıklarının görülme olasılığı da artıyor.


Ekonomi/Turizm "Tüketici ‘Fahri Müfettiş’ olmalı"

Antalya Ticaret İl Müdürü Seval Yasak Dizerkonca, Salı Grubu Başkanı Muharrem Koç’un “Tüketici, fahri müfettiş olmalı” önerisini olumlu buldu ve bakanlığa ileteceğini dile getirdi. Dizerkonca, “Antalya pilot bölge olabilir, burada çıkan kararı bakanlığa bildireceğim” dedi.


Antalya Türkiye'nin beşinci büyük ili Güncel Antalya Türkiye'nin beşinci büyük ili

Antalya 2 milyon 364 bin 396 nüfusuyla İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'nın ardından Türkiye'nin beşinci büyük ili oldu


4 ayrı camiden hırsızlık yapan 5 şüpheli tutuklandı Güncel 4 ayrı camiden hırsızlık yapan 5 şüpheli tutuklandı

4 Ayrı Camiden Hırsızlık Yapan 5 Şüpheli Tutuklandı


Kepez'de iki ayrı cinsel saldırı suçundan 1 şüpheli yakalandı Güncel Kepez'de iki ayrı cinsel saldırı suçundan 1 şüpheli yakalandı

Kepez İlçesinde(2) Ayrı “Cinsel Saldırı” Suçundan (1) Şüpheli Yakalandı


Kepez'de Ölümlü Trafik Kazası Güncel Kepez'de Ölümlü Trafik Kazası

Kepez İlçesi 75. Yıl Caddesi Üzerinde Ölümlü Trafik Kazası Meydana Geldi


BUDAK: “KİŞİ BAŞI TURİZM GELİRİ DİP YAPTI Ekonomi/Turizm BUDAK: “KİŞİ BAŞI TURİZM GELİRİ DİP YAPTI"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, TÜİK tarafından açıklanan 2017 yılı turizm verilerini değerlendirdi.


POYD Güvenilir Eller Online Gıda Güvenliği Eğitimi projesinde 2018 hedeflerini açıkladı Ekonomi/Turizm POYD Güvenilir Eller Online Gıda Güvenliği Eğitimi projesinde 2018 hedeflerini açıkladı

Profesyonel Otel Yöneticileri Derneği, Güvenilir Eller Online Gıda Güvenliği Eğitimi projesinde 2018 hedeflerini açıkladı


Başkan Uysal: ‘Belediyeciliğimizin odağında insan var’ Güncel Başkan Uysal: ‘Belediyeciliğimizin odağında insan var’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Görüşülebilir olmak görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba gerçekleştirdiği ‘randevusuz görüşme’ gününde yılın ilk ayı geride kaldı.


Kumluca Kum Enduro’ya Yarışlarına hazır Kumluca Kumluca Kum Enduro’ya Yarışlarına hazır

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, 3 – 4 Şubat tarihlerinde yapılacak olan Kum Enduro Motosiklet Yarışlarının yapılacağı yarış pistini inceledi


Kepez 2017’de 100 bin süs bitkisi üretti Ekonomi/Turizm Kepez 2017’de 100 bin süs bitkisi üretti

Kepez Belediyesi, ilçenin park, cadde ve yollarını güzelleştirmek için 2017 yılında 100 bin süs bitkisi üretti.


BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA KAR JESTİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN ÇOCUKLARA KAR JESTİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgatlı çocukları karla buluşturmak için Toros dağlarının eteğindeki yüksek yaylalardan 25 kamyon kar getirerek Atatürk Kültür Merkezi önüne serdirdi. Belki de hayatlarında ilk kez kar gören çocuklar gün boyu kartopu savaşı yaparak gönüllerince eğlendi


Muratpaşa’da uyuşturucu semineri Eğitim Muratpaşa’da uyuşturucu semineri

Muratpaşa Belediyesi personeli, İçişleri Bakanlığı’nın ‘Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı’ kapsamında Narko-Rehber Modülü eğitimi aldı.


Antalyalı Sporcular Satranç Şampiyonasına Damga Vurdu Spor Antalyalı Sporcular Satranç Şampiyonasına Damga Vurdu


Türkiye Satranç Federasyonu'nun düzenlediği "Türkiye Küçükler, Yıldızlar ve Emektarlar Satranç Şampiyonası" Antalya’nın Kemer ilçesinde gerçekleştirildi.


Hayvanat Bahçesi ziyaretçi akınına uğradı Güncel Hayvanat Bahçesi ziyaretçi akınına uğradı

Alan olarak Türkiye’nin en büyüğü olan, hayvan nüfusu olarak da ilk üçte yer alan Antalya Büyükşehir Belediyesi Hayvanat Bahçesi, 2017 yılında 520 bin kişiyi ağırladı. Hayvanat Bahçesi sömestr tatilinde de ziyaretçi akınına uğradı.


Mimarlar Odası Antalya Şubesi'nden Tünektepe Döner Gazino açıklaması Güncel Mimarlar Odası Antalya Şubesi'nden Tünektepe Döner Gazino açıklaması

Mimarlar Odası Antalya Şubesi Yönetim Kurulu tarafından Tünektepe Döner Gazino için hazırlanan yeni proje konusunda bir basın açıklaması yapıldı.


DİŞ ETİ HASTALIKLARINA YOL AÇAN 7 NEDEN Sağlık/Kadın DİŞ ETİ HASTALIKLARINA YOL AÇAN 7 NEDEN

Kimi zaman kendiliğinden kimi zamansa dişleri fırçalarken veya sert gıdalar yerken gelişen diş eti kanamaları. Tat almada farklılık hissi ve ağız kokusu. Bunların yanı sıra diş etlerinde çekilmeler, büyümeler, dişlerde aralanma ve sallanmalar… Bu bulgularla kendini belli eden sorunun adı; diş eti hastalıkları!


Turizm sektöründe rekabet artıyor
 Ekonomi/Turizm Turizm sektöründe rekabet artıyor


TÜİK verilerine göre, 2017 yılının ikinci çeyreğinde, Türkiye’de yurt içinde ikamet eden 14 milyon 116 bin kişi seyahate çıktı. Seyahat edenlerin ülke içinde yaptıkları toplam seyahat sayısı bir önceki yılın aynı çeyreğine göre yüzde 46,7 artarak 17 milyon 731 bin oldu.


SÜPER LİG’DE 19 HAFTADA 22 TEKNİK ADAM DEĞİŞİKLİĞİ YAŞANDI Spor SÜPER LİG’DE 19 HAFTADA 22 TEKNİK ADAM DEĞİŞİKLİĞİ YAŞANDI

Süper Lig’in 19 haftalık diliminde, 10 takımda teknik direktör değişikliği yaşandı. Süper Lig’de görev yapan teknik direktörler arasında en istikrarlı isim ise Medipol Başakşehir’in başında görev alan tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı oldu.


Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi Kumluca Zabıta Ekipleri Fırınları Denetledi

Kumluca Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, ilçede faaliyet gösteren fırın ve unlu mamuller üreten iş yerlerini denetledi.


“ÇORAK ARAZİNİZ GÜNEŞ TARLASIYLA DEĞERLENSİN” Ekonomi/Turizm “ÇORAK ARAZİNİZ GÜNEŞ TARLASIYLA DEĞERLENSİN”

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, JKBB ve GÜNDER işbirliğinde düzenlenen “Köşe Bucak Güneş Her Yerde” eğitiminde katılımcılara, güneş enerjisi sistem tasarımı, arazi seçimi ve projelendirme konularını anlattı.


 Müzik terapisi kanser tedavisini destekliyor Sağlık/Kadın Müzik terapisi kanser tedavisini destekliyor

4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla açıklama yapan Beykoz Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Gülten Kaptan Ateşoğlu, müzik terapisinin kanserli hastalara faydalarından bahsetti.


Kemer Belediyesi sokak hayvanlarına sahip çıkıyor Kemer Kemer Belediyesi sokak hayvanlarına sahip çıkıyor

Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakım Evi’nde ayda ortalama 100 hayvanın tedavisi yapılıyor. Ekipler kış günlerinde sokak hayvanlarının aç kalmaması için mahalle mahalle mama servisi yapıyor.


ANTİAD’ın yeni yönetimi ATSO’yu ziyaret etti Güncel ANTİAD’ın yeni yönetimi ATSO’yu ziyaret etti

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerinin ardından göreve gelen Antalya İş Adamları Derneği (ANTİAD) yeni Başkanı Avukat Ersen Göksan ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni makamında ağırladı.


RENAULT NISSAN MITSUBISHI 2017’DE 10,6 MİLYON SATIŞ RAKAMINA ULAŞTI Otomotiv RENAULT NISSAN MITSUBISHI 2017’DE 10,6 MİLYON SATIŞ RAKAMINA ULAŞTI

Renault, Nissan ve Mitsubishi Motors’un toplam satışları 2017 yılında, bir önceki yıla göre yüzde 6,5 artarak 10 milyon 608 bin 366 adede ulaştı. Bu rakam, dünya çapında binek otomobil ve hafif ticari araç pazarında satılan her dokuz araçtan birinin Renault, Nissan ve Mitsubishi İttifakın’a ait olduğunu ifade ediyor.


MİGREN AĞRILARINDAN BOTOKS İLE KURTULABİLİRSİNİZ Sağlık/Kadın MİGREN AĞRILARINDAN BOTOKS İLE KURTULABİLİRSİNİZ

Günümüzde artan yoğun çalışma saatleri, beslenme alışkanlığının değişikliği ve düzensiz uyku nedeniyle migren ataklarında artış görülmeye başlandı. Özellikle kronik migren hastaları gelişen tıbbın da yardımıyla, ‘Botoks’ ile tedavi edilebiliyor


FİNİKE KONGED İLE GÜZEL… Finike FİNİKE KONGED İLE GÜZEL…

2017 yılının Haziran ayında açıklanan 7 ilçe başkanlığı ile sivil toplum kuruluşları adına önemli bir misyonu vazife edinen derneğimiz salı günü gerçekleştirdiği Finike programıyla ilçe yapılanmalarına tekrar ivme kazandırdı.


Araç Sicil ve Tescil İşlemleri Artık Noterliklerde Yapılacak Güncel Araç Sicil ve Tescil İşlemleri Artık Noterliklerde Yapılacak

Türkiye Noterler Birliği (TNB), Araç Tescil Sistemi (ARTES) projesi ile birlikte bugüne dek Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen araç sicil ve tescil ile ilgili işlemleri hem zamandan hem de paradan tasarruf ederek vatandaşlara sunacak.


MUAY THAİ’DA AKSU BAŞARISI Aksu MUAY THAİ’DA AKSU BAŞARISI

Aksu Gençlik Merkezi’nde Muay Thai yapan sporcular Serik’te düzenlenen Antalya il seçmelerine katıldı. 20-21 Ocak’ta yapılan seçmelerde Aksu’dan 12 sporcu başarılı olarak Türkiye Şampiyonası’na katılmaya hak kazandı.


ANSİAD YÖNETİM KURULU’NDAN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET Güncel ANSİAD YÖNETİM KURULU’NDAN VALİ KARALOĞLU’NA ZİYARET

Antalya Sanayici ve İş Adamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu, Antalya Valisi Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret etti.


BAŞKAN SÖZEN, AVRUPA ŞAMPİYONU AMPUTE MİLLİ TAKIMI’NI AĞIRLADI Manavgat BAŞKAN SÖZEN, AVRUPA ŞAMPİYONU AMPUTE MİLLİ TAKIMI’NI AĞIRLADI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, İtalya’da yapılacak olan FANO Cup öncesinde Manavgat’ta hazırlık kampına giren milli gururlarımız Türkiye Ampute Milli Takımı ve Türkiye Tekerlekli Sandalye Milli Takım oyuncularını akşam yemeğinde ağırladı.


PTT’DEN “TARİHİ ÇEŞMELER” KONULU 
ANMA PULU Güncel PTT’DEN “TARİHİ ÇEŞMELER” KONULU 
ANMA PULU

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), “Tarihi Çeşmeler” konulu anma pulunu 31 Ocak 2018 tarihinde tedavüle çıkaracak.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...