Cumartesi, 19 Ekim 2019
“Gençleşme Hareketi” başladı Güncel “Gençleşme Hareketi” başladı

Dünya turizminin lider şehirlerinden biri olma yolunda hızla ilerleyen Antalya, yaşlılara yönelik yürütülen sosyal projeleriyle de gündem yaratıyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Menderes Türel öncülüğünde yürütülen projeler aracılığıyla şehirde ,“Gençleşme Hareketi” başladı.


Maşa ile Koca Ayı ile Çocuklar Sömestr Tatilini Doyasıya Yaşıyor! Kültür/Sanat Maşa ile Koca Ayı ile Çocuklar Sömestr Tatilini Doyasıya Yaşıyor!

MAŞA İLE KOCA AYI LİSANSLI GÖSTERİSİ AGORA ANTALYA’DA TÜRKİYE REKORU KIRIYOR!


Yeraltı çöp konteynerinde 2018 hedefi Güncel Yeraltı çöp konteynerinde 2018 hedefi

Yerel yönetimlerde yenilikçi ve çağdaş çözümlerle hayatı kolaylaştıran hizmetlere imza atan Muratpaşa Belediyesi, 2018’de 1420 çöp konteynerini otomatik yeraltı çöp konteyneriyle değiştirmeyi hedefliyor.


Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı  Sağlık/Kadın Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı

ABD’de Meme Kanseri Çalışmaları Yapan Türk Bilim İnsanı Prof. Dr. Atilla Soran “Meme Kanseri”nde Son Gelişmeleri Anlattı


Mesane Kanserinde Erken Teşhis ve  Doğru Tedavi Hayat Kurtarıyor Sağlık/Kadın Mesane Kanserinde Erken Teşhis ve Doğru Tedavi Hayat Kurtarıyor

Sağlıksız beslenme, sigara, obezite ve hareketsiz yaşam dünyada kanserin hızla artmasına neden oluyor


Muratpaşa Dünya Kanser Günü kampanyasına katıldı Güncel Muratpaşa Dünya Kanser Günü kampanyasına katıldı

Muratpaşa Belediyesi, 4 Şubat Dünya Kanser Günü için, Antalyaspor 50. Yıl Parkı’nı havuzunu bu hastalıkla mücadelenin renkleri mavi ve turuncuyla ışıklandırdı, Lara Caddesi yürüyüş yoluna yılın sloganları “Yapabilirim, yapabiliriz” afişlerini astı.


KANSERE ZERDEÇAL VE BROKOLİ İLE SAVAŞ AÇIN Sağlık/Kadın KANSERE ZERDEÇAL VE BROKOLİ İLE SAVAŞ AÇIN

Kanserde en etkili ve en ucuz tedavi o hastalığa yakalanmamakla mümkün, bu yüzden koruyucu hekimlik kanser tedavisinde çok önemli bir yer tutuyor.


Yıllara meydan okumanızı sağlayacak güzellik sırrı Sağlık/Kadın Yıllara meydan okumanızı sağlayacak güzellik sırrı

Son yıllarda sıkça tercih edilen iğneli mezoterapi uygulamasına alternatif olarak geliştirilen iğnesiz mezoterapi ile artık ağrı ve acı olmadan cildi yenilemek mümkün.


Turizm sezonu başlamadan denizcilerin sorunları çözülüyor Ekonomi/Turizm Turizm sezonu başlamadan denizcilerin sorunları çözülüyor

Geçen yıl fırtınadan zarar gören ve parçalanan Üçağız iskelesi, Antalya DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu'nun girişimleriyle yeniden yapılarak önümüzdeki hafta montajına başlanılacak.


Çimento sektörü yüzde 13,80 zamda anlaştı Ekonomi/Turizm Çimento sektörü yüzde 13,80 zamda anlaştı

Çimento Endüstrisi İşverenleri Sendikası (ÇEİS) ile muhatap işçi sendikası Türkiye Çimse-İş Sendikası arasında 2018 ve 2019 yıllarında geçerli olacak yeni dönem grup toplu iş sözleşmesi imzalandı. Sendikalar, 32 kuruluşa bağlı 63 tesiste çalışan 7 binin üzerinde işçi adına yüzde 13,80 oranında zam için el sıkıştı.


Karaciğer Detoksu ile Bölgesel Yağlardan Kurtulmak Mümkün Sağlık/Kadın Karaciğer Detoksu ile Bölgesel Yağlardan Kurtulmak Mümkün

İş Bankası ana partnerliğinde Atölye Eğlence ve Medya Yönetimi ve Mothers’Land işbirliği ile gerçekleştirilen ‘Tatilde Atölye’ etkinliğinde çocuklar eğlenirken annelerde öğrendi.


Envar’lı öğrencilerin sömesrt dil kampı Eğitim Envar’lı öğrencilerin sömesrt dil kampı

Özel Antalya Envar Eğitim Kurumları’nın da içinde bulunduğu ‘Gönüllü Özel Okullar Birliği’nin, ‘İngilizce Sömesrt Dil Kampı’ Alanya Bera Otel’de gerçekleştirildi.


Kemer Letonya’da tanıtılıyor Kemer Kemer Letonya’da tanıtılıyor

Letonya Rigas Balttour Turizm Fuarı’nda yer alan Kemer standı yoğun ilgi gördü. Başkan Mustafa Gül, “Bu sezon Rusya ve Baltık bölgesinde rekor sayıda turist bekliyoruz” dedi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TOPLANTISI YAPILDI Eğitim VALİ MÜNİR KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA 2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI TOPLANTISI YAPILDI

2017-2018 Eğitim öğretim yılı değerlendirme toplantısı Vali Münir Karaloğlu başkanlığında yapıldı. Bu yıl okullar için geliştirilen projeler ve alınan tedbirler değerlendirildi.


BAKAN ÇAVUŞOĞLU İLE VALİ KARALOĞLU MANAVGAT TİCARET FUARI’NI AÇTI Manavgat BAKAN ÇAVUŞOĞLU İLE VALİ KARALOĞLU MANAVGAT TİCARET FUARI’NI AÇTI

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Vali Münir Karaloğlu Ne Varsa Manavgat’ta Var” ticaret fuarının açılışını gerçekleştirdi.


Girişimler Türk Telekom PİLOT ile büyüyecek Teknoloji/Bilim/İnternet Girişimler Türk Telekom PİLOT ile büyüyecek

Türk Telekom’un girişim hızlandırma programı PİLOT’ta 6. dönem başvuruları 5 Şubat’ta başlıyor


KİMYA SEKTÖRÜ EN ÇOK İSPANYA’YA İHRACAT YAPTI KİMYA SEKTÖRÜ EN ÇOK İSPANYA’YA İHRACAT YAPTI

İstanbul Kimyevi Maddeler ve Mamülleri İhracatçıları Birliği (İKMİB) verilerine göre; Ocak ayında kimya ihracatı 2017 yılı Ocak ayına göre yüzde 10,05 artarak 1 milyar 357 milyon dolar olarak gerçekleşti.


Kemer Belediyesi’nden Okul Sırası Yardımı Kemer Kemer Belediyesi’nden Okul Sırası Yardımı

Kemer Belediyesi Kemer’e bağlı mahallelerde ki eksikleri göz önünde bulundurarak, okulların öğrenci sıralarını yenilemeye başladı. 100 ders masası ve sandalyesi Kemer Merkez İlkokulu'na Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül tarafından teslim edildi.


“DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat “DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 27 Ocak’ta prömiyerini gerçekleştirdiği dünyaca ünlü DON PASQUALE operasının ikinci temsilini sahnelemeye hazırlanıyor.


 Kepez’in imarı hızla tamamlanıyor Güncel Kepez’in imarı hızla tamamlanıyor

Kepez Belediyesi Meclisi Şubat Ayı Olağan Toplantısı’nda, şehircilikle ilgili 25 maddeyi görüşerek, karara bağladı.


Egeli tarım ihracatçılarından Bakan Fakıbaba'ya bürokrasiyi azaltın çağrısı Ekonomi/Turizm Egeli tarım ihracatçılarından Bakan Fakıbaba'ya bürokrasiyi azaltın çağrısı

Ege İhracatçı Birlikleri çatısı altındaki tarım birliklerinin Yönetim Kurulu Başkanları, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile bir araya geldi. Türkiye'ye 2017 yılında 4 milyar doların üzerinde döviz kazandıran Ege Tarım Birlikleri başkanları, Bakan Fakıbaba'dan tarım ürünleri ihracatımızın önünün açılması için bürokrasinin azaltılmasını istedi.


Gıdada enflasyon tek haneye indi Ekonomi/Turizm Gıdada enflasyon tek haneye indi

Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) Genel Başkanı Şemsi Bayraktar, gıda ve alkolsüz içecekler grubunda yüzde 6,37 olan 2017 yılı Ocak ayı enflasyonu devre dışı kalınca tek haneye indiğini bildirerek, “hesaptan 2017 yılı Ocak enflasyonu çıkınca, gıdada enflasyonu 5,03 puan azalmayla yüzde 13,79’dan yüzde 8,76’ya indi” dedi.


MHP'li Yurdakul: Siyaset MHP'li Yurdakul: "Kanser vakaları çoğaldı"

MHP MYK Üyesi ve Antalya Milletvekili Prof. Dr. Ahmet Selim Yurdakul, 4 Şubat Dünya Kanser Günü dolayısıyla yaptığı basın açıklaması ile ülkemizdeki kanser vakalarını değerlendirerek, MHP'nin sağlık politikaları çerçevesinde tedavi edici hizmetlerden ziyade koruyucu sağlık hizmetlerinin önemini vurgulayarak kanser farkındalığına işaret etti.


BAKANLIK TARIM SEKTÖRÜNÜ DİNLEDİ Ekonomi/Turizm BAKANLIK TARIM SEKTÖRÜNÜ DİNLEDİ

Antalya Tarım Sektörü Değerlendirme Toplantısı, Antalya Ticaret Borsası ev sahipliğinde Borsa toplantı salonunda yapıldı.


8 milyon hayvan şiddete maruz kalıyor Güncel 8 milyon hayvan şiddete maruz kalıyor

Hayvan Hakları İzleme Komitesi hak ihlallerini mercek altına alıyor. Sabancı Vakfı’nın toplumsal sorunlara çözüm üreten “sıra dışı kişilerin olağanüstü öykülerini” anlattığı Fark Yaratanlar programı, dokuzuncu sezonuyla devam ediyor.


Muratpaşa’da ‘İlk İş Babalık’ Güncel Muratpaşa’da ‘İlk İş Babalık’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Anne Çocuk Eğitim Vakfı’yla (AÇEV) birlikte yürütülen ‘Babalık Destek Programı’ sertifika töreninde “Adalet duygusu ve vicdanıyla ülkemizi, şehrimizi düşünen insanlar yetiştirmemiz için babalar olarak kendimizi çok işi konumlandırmalıyız” dedi.


Kızıltoprak’ın caddeleri sil baştan Güncel Kızıltoprak’ın caddeleri sil baştan

Muratpaşa Belediyesi, yeni yılda asfalt ve kaldırım yenileme çalışmalarına Kızıltoprak Mahallesi’nden başladı.


Kepez, 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu Güncel Kepez, 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu

Kepez Belediyesi, 2017 yılında 10 bin öğrenciyi sinema ile buluşturdu. Başkan Hakan Tütüncü’nün göreve geldiğinde bir tek kültür salonu olmayan Kepez, şimdi binlerce öğrenciyi ağırlıyor.


Seiso Enerji ve Panasonic Antalya’da “Güneş Enerjisi Sistemleri” Konulu Seminer Düzenliyor Teknoloji/Bilim/İnternet Seiso Enerji ve Panasonic Antalya’da “Güneş Enerjisi Sistemleri” Konulu Seminer Düzenliyor

Türkiye genelinde birçok güneş enerjisi projesinde imzası bulunan Seiso Enerji, enerji verimliliği ve güneş enerjisi alanlarında dünyanın önde gelen şirketlerinden olan Panasonic ile “HIT Güneş Panelleri, Çatı Üstü GES Pazarı ve Güneş Santrallerinde Üretimin Yüzde 30'a Kadar Artırılması" başlıklı bir seminer düzenleyecek.


EİB 2018 yılına ihracat rekoruyla girdi Ekonomi/Turizm EİB 2018 yılına ihracat rekoruyla girdi

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin rekorlar yılı diye tanımladığı 2018 yılına ihracat rekoruyla girdi. Ocak ayında yüzde 24’lük ihracat artışıyla 1 milyar 73 milyon 36 bin dolarlık ihracata imza atan Egeli ihracatçılar, Ocak ayları dikkate alındığında 79 yıllık EİB tarihinin ihracat rekorunu kırdı.


Türkiye ve ABD’deki en önemli iki fay hattı için bilimsel iş birliği Türkiye ve ABD’deki en önemli iki fay hattı için bilimsel iş birliği

Boğaziçi Üniversitesi ve Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT), ABD ve Türkiye için en önemli güncel deprem tehlikesi taşıyan San Andreas Fayı (SAF) ile Kuzey Anadolu Fayı (KAF) üzerinde bilimsel araştırma yapmak üzere iş birliği yapacak.


EN MEDYATİK İSİM CEM YILMAZ OLDU Kültür/Sanat EN MEDYATİK İSİM CEM YILMAZ OLDU

2018 yılının ilk ayında medyaya magazin haberleri damga vururken, Ocak ayının en çok konuşulan ünlü isimleri de belli oldu.


TÜRKİYE NÜFUSU 80 MİLYONU GEÇTİ Güncel TÜRKİYE NÜFUSU 80 MİLYONU GEÇTİ

Türkiye nüfusunun 80 milyon 810 bin 525 kişi olduğu açıklanırken, konuyla ilgili medyada inceleme yapan Interpress’in Türkiye İstatistik Kurumu’nun, açıkladığı 2017 yılı adrese dayalı nüfus kayıt sistemi verilerinden derlediği bilgilere göre; Türkiye’de ikamet eden nüfusun, bir önceki yıla göre 995 bin 654 kişi arttığı belirlendi.


İlköğretim Okuluna Spor Malzemesi Yardımı Döşemealtı İlköğretim Okuluna Spor Malzemesi Yardımı

Antalya Döşemealtı İlçesine bağlı Killik İlköğretim Okulu için aynı zamanda Döşemealtı İşitme Engelliler Derneği yönetim kurulu üyesi olan Kahraman Köktürk tarafından basketbol ve voleybol topları armağan edildi.


Tribünlerde kadın taraftar sayısı arttı Spor Tribünlerde kadın taraftar sayısı arttı

Yeni stadyumlar, hızlı ve güvenli bir şekilde stadyumlara giriş imkanı, takımların kadrolarına dahil ettiği yıldız isimler ve saha içindeki rekabet kalitesinin yükselmesiyle birlikte Süper Lig ve TFF 1. Lig’deki kadın seyirci sayısı da arttı.


KABIZLIKTAN KURTULMANIN 10 YOLU Sağlık/Kadın KABIZLIKTAN KURTULMANIN 10 YOLU

Zaman zaman herkesi sorunu olan kabızlık knonikleştiğinde kişinin yaşam kalitesini de düşürmeye başlar.


Antalya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı bir milyonu geçti Güncel Antalya'da trafiğe kayıtlı araç sayısı bir milyonu geçti

Antalya’da Aralık ayı sonu itibarıyla trafiğe kayıtlı toplam 1 020 932 adet taşıtın %46,8’ini otomobil, %26,4'ünü motosiklet, %17,3’ünü kamyonet, %4,6 ’sını traktör, %2,3’ünü kamyon, %1,3’ünü minibüs, %1’ini otobüs, %0,2’sini ise özel amaçlı taşıtlar oluşturdu.


Antidepresan tedavisi kişiye özel olmalı Sağlık/Kadın Antidepresan tedavisi kişiye özel olmalı

Sınav stresi ya da günlük yaşamın getirdiği stresle başa çıkmada doktor tavsiyesi olmadan antidepresan kullanımının pek çok yan etkisi olabileceğine dikkat çeken uzmanlar, kişiye özel tedavinin önemini vurguluyor. Her türlü ilaç tedavisinde hastanın daha önce geçirdiği hastalıkların mutlaka bilinmesi gerektiğini belirtiyorlar.


BOĞAZ ENFEKSİYONU PARADAN BULAŞIYOR! Sağlık/Kadın BOĞAZ ENFEKSİYONU PARADAN BULAŞIYOR!

Yüksek ateş, boğaz ağrısı ve halsizlik… Kış ayının başından beri hemen hemen herkes aynı sorundan dert yanıyor.


6 BİN TÜRK MİLYONER GÖÇ ETTİ 6 BİN TÜRK MİLYONER GÖÇ ETTİ

2017 yılında dünya üzerinde 95 bin milyoner ülkesini terk ederken, Türkiye 6 bin milyoner göçü vererek, milyoner göçleri sıralamasında üçüncü oldu.


Bu çorbalarla gripten korunmak mümkün! Sağlık/Kadın Bu çorbalarla gripten korunmak mümkün!

Havaların buz kestiği bugünlerde üzerinde tüten dumanıyla içimizi ısıtan çorbalar, sağlık açısından faydaları ile de sofralarımızın baş tacı.


OKUL REDDİNİ YENMENİN 7 ALTIN KURALI Eğitim OKUL REDDİNİ YENMENİN 7 ALTIN KURALI

Yoğun bir eğitim öğretimin ardından tatil dönemine giren binlerce öğrenci 5 Şubat’ta eğitime kaldığı yerden devam edecek. Tatil süresince dilediğince vakit geçirmeye alışan öğrenciler, eğitimin ilk günlerinde zaman zaman ‘okul reddi’ sorunu yaşayabiliyor. Her 100 çocuktan 1’inde gözlemlenen bu problem ise ailelere zor günler yaşatıyor


Başkan Gül Ralli Alanı’nda yapılacak düzenlemeye karşı çıktı Kemer Başkan Gül Ralli Alanı’nda yapılacak düzenlemeye karşı çıktı

Kemer Belediyesi’nin Şubat ayı meclis toplantısında konuşan Başkan Gül, Büyükşehir Belediyesi’nin Kemer Ralli Alanı’nda yapacağı düzenlemede inşaat alanının yüzde 80 olarak ayrılmasına tepki gösterdi ve askı süresinde itiraz edeceklerini bildirdi.


 Kültür sanatın adresi Kepez Kültür/Sanat Kültür sanatın adresi Kepez

Kepez Belediyesi, Şubat ayında da dolu dolu kültür sanat etkinliği hazırladı. Bu ay etkinliklerin çoğu çocuklara ve gençlere yönelik hazırlandı.


DEZENFORMASYONA KARŞI BYEGM ATAĞI Güncel DEZENFORMASYONA KARŞI BYEGM ATAĞI

Türk Silahlı Kuvvetleri’nin büyük bir başarıyla yürüttüğü Zeytin Dalı Harekatı’na ilişkin bazı gruplarca sosyal medyada yapılan dezenformasyona karşı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) anında harekete geçerek, gerçekleri ortaya koyan bir broşür hazırladı.


Cephaneci, “Mücadelesini sürdereceğiz” İbradı Cephaneci, “Mücadelesini sürdereceğiz”

Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci, 31 Ocak 1990’da silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden Prof. Dr. Muammer Aksoy, doğum yeri olan İbradı'da düzenlenen anma töreninde “Bize düşen görev, Muammer Hocamızın yaktığı ateşi, ilk günkü gibi canlı tutmak ve mücadelesini sürdürmektir” dedi.


YURTBAY SERAMİK, BAYİLERİ İLE ANTALYA’DA BİR ARAYA GELDİ Güncel YURTBAY SERAMİK, BAYİLERİ İLE ANTALYA’DA BİR ARAYA GELDİ

Yarım yüzyıllık geçmişiyle birçok başarıya imza atarak sektöründe öncü konumda yer alan Yurtbay Seramik’in; “ 2018 Yurtbay Seramik Bayi Toplantısı” Antalya’da “Sen Varsan Biz Varız” sloganı altında coşkuyla gerçekleşti.


Sağlıklı beslenerek doymak  artık mümkün! Sağlık/Kadın Sağlıklı beslenerek doymak artık mümkün!

Meal Box, 4 çeşit yemekten oluşan öğle yemeği menülerini sağlıklı, hijyenik ve sürdürülebilir yeni ambalajında tüketicinin beğenisine sunmaya hazırlanıyor. Porsiyonların büyümesiyle doyuruculuğu da artan Meal Box menüleri, yepyeni bir öğle yemeği deneyimi vadediyor.


Kepez’den Örnek Zabıta Güncel Kepez’den Örnek Zabıta

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün yeniden yapılandırdığı ve toplumun ihtiyaçlarına yönelik geliştirdiği Kepez Belediyesi Zabıtası, yenilikçi uygulamalar ile örnek oluyor.


AKSU’DA ŞUBAT MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ Aksu AKSU’DA ŞUBAT MECLİSİ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Aksu Belediye Meclisi, Başkan Halil Şahin’in önderliğinde şubat ayı olağan meclis toplantısını gerçekleştirdi.


Meme Kanserinden Korkmayın! Sağlık/Kadın Meme Kanserinden Korkmayın!

Kadınlarda en sık görülen kanser tipi olan meme kanseri, pek çok kişi için korkulu rüyası olsa da erken tanı konduğunda tamamen tedavi edilebiliyor.


TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi: “İhracatta rekorlar yılına çift haneli artışla başladık” Ekonomi/Turizm TİM Başkanı Mehmet Büyükekşi: “İhracatta rekorlar yılına çift haneli artışla başladık”

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) verilerine göre Ocak ayında ihracat geçen yılın aynı ayına göre yüzde 16,3 artarak 12 milyar 198 milyon dolara yükseldi. Böylece 2018 Ocak ayı, ihracat tarihindeki en iyi 3. Ocak ayı oldu.


ANSİAD YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN TÜREL’E ZİYARET Güncel ANSİAD YÖNETİM KURULU’NDAN BAŞKAN TÜREL’E ZİYARET

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) Yönetim Kurulu, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.


TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ 4.OLAĞAN GENEL KURUL SONUÇLARI Güncel TMMOB GIDA MÜHENDİSLERİ ODASI ANTALYA ŞUBESİ 4.OLAĞAN GENEL KURUL SONUÇLARI

TMMOB Gıda Mühendisleri Odası Antalya Şube 4. Olağan Genel Kurul ve seçimi gerçekleştirildi.


Meme dokusundaki sert ve ağrısız kitlelere dikkat Sağlık/Kadın Meme dokusundaki sert ve ağrısız kitlelere dikkat

4 Şubat Dünya Kanser Günü vesilesiyle görüş bildiren Anadolu Sağlık Merkezi Medikal Onkoloji Uzmanı ve Türk Tıbbi Onkoloji Derneği Başkan Yardımcısı Prof. Dr. Serdar Turhal, araştırmalar sayesinde kanserin genetik özelliklerinin yavaş yavaş ortaya çıktığını ve yenilikçi ilaçlarla kanser mücadelesinin güç kazandığını vurguladı.


Haklarında hapis cezası bulunan şahıslar yakalandı Güncel Haklarında hapis cezası bulunan şahıslar yakalandı

Hakkında 37 Yıl Hapis Cezası Kararı Bulunan Aranan Şahıs Ö.Ç. ile Hakkında 19 Yıl Hapis Cezası Kararı Bulunan Aranan Şahıs D.D. Yakalandı


Otodan Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı Güncel Otodan Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı

Antalya'da Otodan Hırsızlık Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı


Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerine Destek Veren 10 Şüpheli Yakalandı Güncel Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerine Destek Veren 10 Şüpheli Yakalandı

Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerine Destek Veren 10 Şüpheli Yakalandı


Antalya’da Motosiklet Uygulaması yapıldı Güncel Antalya’da Motosiklet Uygulaması yapıldı

Antalya’da 25 Ocak – 01 Şubat Tarihleri Arasında Motosiklet Uygulaması yapıldı.


Antalya'da Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı Güncel Antalya'da Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı

Antalya'da Muratpaşa, Konyaaltı, Döşemealtı İlçe Emniyet Müdürlüğü Polis Sorumluluk Bölgelerinde bulunan umuma açık eğlence mekanlarına yönelik Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı


Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal Suçlarından 1 Şüpheli yakalandı Serik Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal Suçlarından 1 Şüpheli yakalandı

Serik İlçesinde Silahlı Tehdit, Kasten Yaralama ve Konut Dokunulmazlığını İhlal Suçlarından 1 Şüpheli Yakalandı


Pazar İçerisinde Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Şahıs Suçüstü Yakalandı Güncel Pazar İçerisinde Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Şahıs Suçüstü Yakalandı

Antalya'da Cumhuriyet mahallesinde Pazar İçerisinde Yankesicilik Yapan 2 Şüpheli Şahıs Suçüstü Yakalandı


FETÖ/PDY Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Eş Zamanlı Operasyonda 22 Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Eş Zamanlı Operasyonda 22 Şüpheli Yakalandı

FETÖ/PDY Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Eş Zamanlı Operasyonda (22) Şüpheli Yakalandı


FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 3 Şüpheli Tutuklandı Güncel FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 3 Şüpheli Tutuklandı

FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında 3 Şüpheli Tutuklandı


Uzak mesafedeki nesneler anlık olarak tespit edilerek sürüş güvenliği arttırılacak Otomotiv Uzak mesafedeki nesneler anlık olarak tespit edilerek sürüş güvenliği arttırılacak

Mitsubishi Electric yapay zeka teknolojisi ile geleceğin aynasız otomobillerine özel kamera geliştirdi


Türkiye'de kullanıcıların %27'si web kameralarının üzerini örtüyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye'de kullanıcıların %27'si web kameralarının üzerini örtüyor


Kendisini tehlike altında hisseden kullanıcılar özel hayatlarını korumak ve kişisel verilerinin izlenmesini engellemek amacıyla bilgisayarlarını gizlemek de dâhil birçok yönteme başvuruyorlar.


Antalya DTO'da seçim heyecanı Güncel Antalya DTO'da seçim heyecanı

Antalya deniz ticareti ile başta dalış olmak üzere deniz turizminin geliştirilmesi amacıyla son 4 yılda çok önemli projeleri hayata geçiren Antalya Deniz Ticaret Odası'nda (DTO)seçim heyecanı başladı. İki adayın mücadele edeceği seçimlerde mevcut başkan İnanç Kendiroğlu, geniş bir ekiple çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Kaş sevdalısı Encümen’e yılın kadını ödülü Güncel Kaş sevdalısı Encümen’e yılın kadını ödülü

ANTALYA Tanıtım Vakfı (ATAV) çatısı altında 3 yıldan bu yana ‘Jale İnan Antalya Yılın Kadını’ ödülünü veren Antalya Kadın Müzesi bu yıl milli sporcu Şahika Encümen’i yılın kadını seçti. Rekor sahibi milli sporcu Encümen, kadınların her şeyi başarabileceğini belirterek, “Kaş’da dalmanın mutluluğunun tarifi yok” diyerek ödül için teşekkür etti.


Ellerinizi sakın çıtlatmayın! Sağlık/Kadın Ellerinizi sakın çıtlatmayın!

Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Uzmanı Yonca Bavlı Eren, toplumda sık yapılan el çıtlatmaların, ilerleyen dönemlerde kireçlenmeye neden olduğunu söyledi.


Tünektepe Projesi ihale edildi Güncel Tünektepe Projesi ihale edildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, simgesel özelliğiyle kente ciddi bir katma değer kazandıracak Tünektepe Projesi’nin ihalesini gerçekleştirdi.


İl Sağlık Müdürlüğü Kavşağı’na neşter Güncel İl Sağlık Müdürlüğü Kavşağı’na neşter

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı sahil yolunun yayalaştırılmasıyla trafik yükü artan İl Sağlık Müdürlüğü Kavşağı’na neşteri vurdu. Sampi Kavşağı’nda olduğu gibi hemzemin yonca modeli uygulanacak kavşakta trafik rahatlayacak.


On bininci mükellefe pasta sürprizi Güncel On bininci mükellefe pasta sürprizi

Büyükşehir Belediyesi Mali Hizmetler Daire Başkanlığı’nın ilan reklam vergisi beyan dönemindeki vatandaş odaklı çalışmaları meyvelerini verdi. Aşırı yoğunluk nedeniyle belediye birimleri beyan dönemi boyunca gece 24.00’e kadar hizmet verdi. Başkan Menderes Türel de, beyanda bulunan on bininci mükellefe pasta keserek teşekkür etti.


Kepez Katlı Kavşağı etap etap açılıyor Güncel Kepez Katlı Kavşağı etap etap açılıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya kent içi ulaşımına köklü çözüm getirecek Kepez Katlı Kavşağı Projesi’nde yollar etap etap trafiğe açılıyor. Yeşilırmak Caddesi’nin Kepez Belediyesi önündeki bölümü gidiş geliş trafiğe açıldı.


Alanya Çıplaklı’nın içme  suyu hattı yenileniyor Alanya Alanya Çıplaklı’nın içme suyu hattı yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Alanya Çıplaklı Mahallesi’nde 10 km uzunluğunda yeni içme suyu hattı yapım çalışmalarına başladı.


ANTALYA DOB’DAN   EĞLENCELİ BİR ÇOCUK OYUNU “KELOĞLAN İLE UZAYLILAR” Kültür/Sanat ANTALYA DOB’DAN EĞLENCELİ BİR ÇOCUK OYUNU “KELOĞLAN İLE UZAYLILAR”

Antalya Devlet Opera ve Balesi, metin yazarlığı ve sahne yönetmenliğini Fatih Şanal’ın yaptığı “Keloğlan ile Uzaylılar” çocuk oyununu 7 Şubat Çarşamba saat: 14.00, 19 Şubat Pazartesi ve 22 Şubat Perşembe günleri saat: 11.00’de bu sezon son kez sahneleyecek.


Konyaaltı Belediyesi’nden eğitim kurumlarına destek Eğitim Konyaaltı Belediyesi’nden eğitim kurumlarına destek

Eğitim kurumlarına desteklerinin devam ettiğini dile getiren Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, son olarak TDV Kız Öğrenci Yurdu’nun bahçe düzenlemesini yaptıklarını söyledi.


Meclis üyelerine doğum günü sürprizi Kemer Meclis üyelerine doğum günü sürprizi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Belediye Meclis üyeleri Semih Top ve Recep Yılmaz’a doğum günü sürprizi yaptı.


Paşa'nın Melekleri istediğini aldı geldi Spor Paşa'nın Melekleri istediğini aldı geldi

Muratpaşa Belediyespor, Kadınlar Hentbol Türkiye Kupası 2’nci tur maçlarında 3’te 2 yapan Paşanın Melekleri, adını çeyrek finale yazdırdı.


İlk yerli ve milli dijital para; 
“TURCOIN” tedavüle çıktı Ekonomi/Turizm İlk yerli ve milli dijital para; 
“TURCOIN” tedavüle çıktı

Türkiye’nin ilk yerli ve milli dijital parası Turcoin, tüm dünya ile aynı anda görücüye çıktı. Geleceğin para biriminin dijital para olduğunu belirten Turcoin kurucusu Sadun Kaya, 2012 yılında alt yapı çalışmalarına başladıkları sistemlerinin Bitcoin yapısından çok daha gelişmiş ve özgün olduğunu belirtti.


Başkan Uysal hemşehri dernekleriyle buluştu Güncel Başkan Uysal hemşehri dernekleriyle buluştu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, hemşehri dernekleriyle buluşmasında Doğuyaka Mahallesi’nde inşaatı son aşamaya gelen sivil toplum merkezinin bir mutfak akademisi ve yöresel ürünler pazarına sahip olacağını söyledi.


Akdeniz Üniversitesi'nden Girişimcilik Alanında Bir Adım Daha Eğitim Akdeniz Üniversitesi'nden Girişimcilik Alanında Bir Adım Daha

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, sosyal girişimcilik projelerinin yarıştığı Hult-Prize’da Akdeniz Üniversitesi’ni temsil edecek proje ekibini makamında kabul etti.


Yeniköy mahallesinde kilitli parke taşı döşeniyor Döşemealtı Yeniköy mahallesinde kilitli parke taşı döşeniyor

Döşemealtı Belediyesi ilçede yeni yol yapım çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Belediye Başkanı Turgay Genç döneminde tarihinin en büyük yatırımlarını alan ilçede, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri bir çok mahallede aynı anda parke yol yapımını sürdürüyor.


Kalbe dost 5 adım Sağlık/Kadın Kalbe dost 5 adım

Kalp dostu bir yaşam tarzına giden en kolay yol, aslında yapmaktan hoşlandığımız şeylerden geçiyor.


Dört büyükler iki sezonda servet kaybetti Spor Dört büyükler iki sezonda servet kaybetti

KPMG Football Benchmark ekibi Süper Lig’de son iki sezonu değerlendirdi. Üst üste iki şampiyonluk yaşayan Beşiktaş sadece bir sezonda kara geçerken; Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor iki sezon toplamında yaklaşık 860 milyon TL eksiye düştü.


İşletmelerin yalnızca yüzde 10’u yasal dijital müzik kullanıyor! Teknoloji/Bilim/İnternet İşletmelerin yalnızca yüzde 10’u yasal dijital müzik kullanıyor!

Alışveriş merkezlerinden perakende mağazalarına, zincir restoranlardan evimizin köşesindeki balıkçıya kadar neredeyse her işletme, müşterilerini müzik yayını ile karşılıyor. Türkiye genelinde sayıları 200 bini bulan bu işletmeler içinde yasal dijital müzik yayını hizmeti alanların sayısı ise yalnızca 20 bin.


DEĞİŞEN KANUNLARA DİKKAT Ekonomi/Turizm DEĞİŞEN KANUNLARA DİKKAT

Kolejli İşadamları Derneği Üyesi ve Angora Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş Genel Müdürü Faruk Gürsel Koçak, Vergi Usul Kanunu, Emlak Vergisi Kanunu ve Sosyal Sigortalar Yönetmeliği’nde değişiklik içeren torba yasa hakkında konuştu.


1. Likya FotoMaratonu katılımcıları bekliyor Kemer 1. Likya FotoMaratonu katılımcıları bekliyor

I.LİKYA FOTOMARATONU , 2-3-4 Şubat 2018 tarihlerinde Alakır, Doğa ve Kültür Derneği tarafından Kemer – Kumluca arasında yer alan Çıralı’da gerçekleştirilecek.


KANSER TEDAVİSİNDE ÇIĞIR AÇAN 4 GELİŞME! Sağlık/Kadın KANSER TEDAVİSİNDE ÇIĞIR AÇAN 4 GELİŞME!

‘Sihirli mermiler’ ile tedavide başarı yüzde 50’ye yakın artıyor, immünoterapi ile bazı kanser türlerinde tam şifa sağlanıyor, akıllı moleküller sayesinde tedavisi mümkün olmayan kanserler yıllarca kontrol altında tutulabiliyor…


ANTALYALILARA HAFTA SONUNDA BALE KEYFİ Kültür/Sanat ANTALYALILARA HAFTA SONUNDA BALE KEYFİ

Kuğu Gölü balesi Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 03 Şubat Cumartesi saat: 20.00’de kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için tekrar sahneleniyor.


Çamyuva Mahallesi’nde görkemli tören Kemer Çamyuva Mahallesi’nde görkemli tören

Çamyuva eski Belediye Başkanı Okan Akman’ın oğlu Hamza Akman Kemer Belediyesi Çamyuva Mahallesi sorumluluğuna getirildi. Hamza Akman; Başkan Mustafa Gül, eşi Neşe Gül ve Çamyuva’nın önde gelen ailelerinin katıldığı bir törenle görevine başladı.


AKSU’DA KANALİZASYON ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR Aksu AKSU’DA KANALİZASYON ÇALIŞMALARI BAŞLIYOR

Aksu’nun önemli sorunlarından birisi daha çözüme kavuşturuluyor. İlçede kanalizasyon sıkıntısı yaşandığı için meydana gelen sorunlar kademeli olarak ortadan kaldırılıyor.


90 çocuk Kemer’de ağırlanıyor Kemer 90 çocuk Kemer’de ağırlanıyor

Antalya Çocuk Evleri Koordinasyon Merkezi’ne bağlı evlerde kalan 90 çocuk, Kemer Belediyesi’nin organizasyonuyla ilçede ağırlanıyor. Geziden çok mutlu olan çocuklar Başkan Mustafa Gül’ü ziyaret ederek teşekkür ettiler.


TRAFİKTE “HATALIYSAM ARA” DEVRİ KAPANIYOR Otomotiv TRAFİKTE “HATALIYSAM ARA” DEVRİ KAPANIYOR

Şirket aracı kullanan çalışanların sürüş alışkanlıklarını geliştirmeyi hedefleyen Arvento; yol emniyetini ve enerji verimliliğini arttırarak ekonomik ve emniyetli araç kullanımını destekliyor.


Kadir Has Üniversitesi Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması 2017 sonuçları açıklandı Güncel Kadir Has Üniversitesi Türkiye Sosyal-Siyasal Eğilimler Araştırması 2017 sonuçları açıklandı

“TERÖR” TÜRKİYE’NİN EN ÖNEMLİ SORUNU OLARAK GÖRÜLÜYOR AMA HALKIN, İŞSİZLİK VE HAYAT PAHALILIĞINDAN ŞİKAYETİ DE ARTTI


HER 2 SANİYEDE BİR KIZ ÇOCUĞU EVLENDİRİLİYOR HER 2 SANİYEDE BİR KIZ ÇOCUĞU EVLENDİRİLİYOR

Dünyada her 2 saniyede bir kız çocuğu zorla evlendirilirken, bugüne dek en az 700 milyon kadının çocuk yaşta evlendirildiği belirlendi.


Türk Eğitim Derneği 90 Yaşında Eğitim Türk Eğitim Derneği 90 Yaşında

1928 yılında Büyük Önder Atatürk’ün yol göstericiliğinde kurulan Türk Eğitim Derneği, 90’ıncı yılında verdiği resepsiyon ile siyasetten bürokrasiye, sanattan diplomasiye birçok önemli ismi bir araya getirdi. Resepsiyonda ayrıca bir ilk yaşandı ve Cumhuriyet döneminin dokuz milli eğitim bakanı, 90’ıncı yıl resepsiyonu vesilesi ile bir araya geldi.


“SORU ÖNERGELERİNE VERİLEN CEVAPLARDA, SİYASAL DENETİM MEKANİZMASIYLA DALGA GEÇİYORLAR” Siyaset “SORU ÖNERGELERİNE VERİLEN CEVAPLARDA, SİYASAL DENETİM MEKANİZMASIYLA DALGA GEÇİYORLAR”

BUDAK: “AKP PARLAMENTER SİSTEMİ FELÇ EDEREK DEMOKRASİYİ İŞLETMEMEYİ SİYASAL KÜLTÜRÜMÜZÜN PARÇASI HALİNE GETİRDİ"


AKSU KENT KONSEYİ’NDEN EXPO’YA ÜNİVERSİTE ÖNERİSİ Aksu AKSU KENT KONSEYİ’NDEN EXPO’YA ÜNİVERSİTE ÖNERİSİ

Aksu Kent Konseyi aylık olağan toplantısını gerçekleştirdi. Veli Altıntaş başkanlığında yapılan toplantıda önemli kararlar alındı.


Döşemealtı Kadın futbol takımı Romanya Milli takımını ağırlayacak Döşemealtı Döşemealtı Kadın futbol takımı Romanya Milli takımını ağırlayacak

Türkiye Kadınlar Futbol 1. Ligi takımlarından 1207 Antalya Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol takımı lige verilen arada Uluslararası hazırlık maçlarıyla çalışmalarını sürdürüyor.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...