Perşembe, 21 Mart 2019
DEĞİRMENÖNÜ CADDESİ HİZMETE AÇILDI Güncel DEĞİRMENÖNÜ CADDESİ HİZMETE AÇILDI

Muratpaşa Belediyesi; iki ana ulaşım aksı Burhanettin Onat ve Cebesoy Caddeleri’ni bağlayan Değirmenönü Caddesi’ni 1800 ton sıcak asfalt kullanarak 24 saatte tamamen yeniledi.


Tatilde Kulak Sağlığına Dikkat! Kaş Tatilde Kulak Sağlığına Dikkat!

Kulak Burun Boğaz (KBB) Hastalıkları branşı olarak yazın görülen hastalıklar, insanların ve özellikle tatilcilerin yaptıkları yanlışlıklardan dolayı, çok değişik ve ağrılı bir süreç halinde geçebilir. Bu sebepten dolayı zamanında ve uygun bir şekilde tedavi edilmeyen rahatsızlık nedeniyle tatilde hiç beklenmedik şekilde sıkıntılarla karşılaşılıp tatil sevinci yerini sağlık sorunlarına bırakabilir.


Çamyuva 30 Ağustos Zafer Parkı hizmete giriyor Kemer Çamyuva 30 Ağustos Zafer Parkı hizmete giriyor

Kemer Belediyesi’nin vizyon projelerinden biri olan Çamyuva Sahil Projesi’ne, 30 Ağustos Zafer Parkı ismi verildi. 30 Ağustos Zafer Parkı’nın açılışı 30 Ağustos Çarşamba akşamı muhteşem bir törenle gerçekleştirilecek. Başkan Gül açılışa tüm Kemerlileri davet etti.


ASPENDOS’TA MUHTEŞEM AÇILIŞ Kültür/Sanat ASPENDOS’TA MUHTEŞEM AÇILIŞ

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü tarafından 23 Ağustos – 4 Eylül 2017 tarihleri arasında düzenlenen 24. Uluslararası Aspendos Opera ve Bale Festivali 2000 yıllık Aspendos Antik Tiyatroda AIDA ile başladı.


BUDAK: “AKP’NİN ‘KREDİ-YAPILANDIRMA’ EKONOMİSİ ÇARKLARI DÖNDÜRMÜYOR” Siyaset BUDAK: “AKP’NİN ‘KREDİ-YAPILANDIRMA’ EKONOMİSİ ÇARKLARI DÖNDÜRMÜYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetlerinin 15 yıllık hükümetleri döneminde ekonominin temel sorunlarına çözüm getirilemediğini, ekonomik göstergelerdeki bozulmanın devam ettiğini belirterek, “AKP’nin ‘yapılandırma-kredi/teşvik-yapılandırma’ modeli, ekonominin çarklarını döndürmüyor. Kapanan şirket sayısı, esnafın yapılandırma talepleri, işlerin iyi gitmediğini gösteriyor” dedi.


Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Alanında Birinci Güncel Uluslararası Ticaret ve Lojistik Bölümü Alanında Birinci

2017 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi Merkezi Öğrenci Yerleştirme sonuçlarına göre, Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret ve Lojistik bölümü lisans programları arasında alanında en yüksek puanla öğrenci kabul eden bölüm oldu.


3. MANAVGAT TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU 9 - 29 EKİM TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK Manavgat 3. MANAVGAT TAŞ HEYKEL SEMPOZYUMU 9 - 29 EKİM TARİHLERİ ARASINDA DÜZENLENECEK

Manavgat Belediyesi ve Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nin 9 - 29 Ekim tarihleri arasında ortaklaşa düzenleyeceği 3. Taş Heykel Sempozyumunun protokolü imzalandı


BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN ASAT HEYETİNİ AĞIRLADI Manavgat BAŞKAN ŞÜKRÜ SÖZEN ASAT HEYETİNİ AĞIRLADI

Antalya Su ve Atık Su İdaresi (ASAT ) Genel Müdürlüğüne yeni atanan İbrahim Kurt ve beraberindeki heyet, Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’i makamında ziyaret etti


Kumluca Belediyesine İsmail Değirmenci vekalet edecek Kumluca Kumluca Belediyesine İsmail Değirmenci vekalet edecek

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya’nın 11 Eylül 2017 Cuma Gününe kadar izinli olmasından dolayı Belediye Başkanlığına Belediye Meclis Üyesi İsmail Değirmenci vekalet edecek


 Rhodiapolis Caddesinde asfalt kaplama çalışmaları hızla devam ediyor Kumluca Rhodiapolis Caddesinde asfalt kaplama çalışmaları hızla devam ediyor

Kumluca Belediyesi tarafından Narenciye ve Eski cami mahallelerinin içinden geçen Rhodiapolis Caddesinde BSK (Sıcak Karşımı Asfalt) çalışması başlatıldı


Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri’nin Eserleri Uluslararası Sergide Güncel Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri’nin Eserleri Uluslararası Sergide

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Enstitüsü Resim Anasanat Dalı Yüksek Lisans öğrencilerinin eserleri “Uluslararası Uniart Project” sergisinde sergilenecek.


Eğitimde ortak hedef başarı Güncel Eğitimde ortak hedef başarı

Antalya Bilim Üniversitesi Ukrayna Büyükelçisi Andrii Sybiha’yı ağırladı. Eğitimde ortak bir dil ve hedef geliştirilmesi gerektiğini vurgulayan Andrii Sybiha, Antalya Bilim Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İsmail Yüksek’i ziyaret etti


Sağlıklı Müzisyenler İçin İşbirliği Güncel Sağlıklı Müzisyenler İçin İşbirliği

Akdeniz Üniversitesi Antalya Devlet Konservatuvarı ve Antalya Sağlık Yüksekokulu işbirliği ile müzisyenlerin mesleklerini icra ederken sağlıklarını koruyabilmeleri için ortak çalışmalar başlatıldı.


EN ÇOK ÇALIŞAN ÜLKE HANGİSİ? Ekonomi/Turizm EN ÇOK ÇALIŞAN ÜLKE HANGİSİ?

Ekonomik Kalkınma ve İşbirliği Örgütü (OECD) ülkelerin yıllık ortalama çalışma saatlerini açıkladı. Interpress’in araştırma verilerini inceleyerek elde ettiği sonuçlara göre ilk sırada 2 bin 246 saatle Meksika yer alırken, ikinci 2 bin 113 saatle Güney Kore, üçüncü ise 2 bin 42 saatle Yunanistan oldu.


BAYRAMDA HAVA VE KARA TRAFİĞİ ARTACAK Ekonomi/Turizm BAYRAMDA HAVA VE KARA TRAFİĞİ ARTACAK

Yedi büyük havalimanından 42 binden fazla uçuş gerçekleşecek…


Obezite ile birlikte D vitamini eksikliği de yaygınlaştı Sağlık/Kadın Obezite ile birlikte D vitamini eksikliği de yaygınlaştı

Özellikle zayıflamak amacıyla yapılan diyetlerde alınan kalori miktarı azaltılıyor. Kalori azaltmanın, alınan besin miktarının da azalması anlamına gelmemesi gerektiğini belirten Diyetisyen Prof. Dr. Murat Baş, 1.200-1.400 kalorinin altındaki diyetlerde mutlaka vitamin takviyesi kullanmak gerektiğini vurguladı.


Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi’nin LYS başarısı
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi’nin LYS başarısı


2016-2017 Lisans Yerleştirme Sınavı (LYS)’nda üniversiteye yerleşen öğrenci oranı yüzde 98,7 olan Konyaaltı Belediyesi Etüt Merkezi, bu yıl da onlarca öğrenciyi hayallerine kavuşturdu.


Neşe Gül judocuları kutladı Kemer Neşe Gül judocuları kutladı

Kemer Belediyesi’nin desteğiyle başarıdan başarıya koşan Kemer Halk Eğitim Judo Takımı’nı ziyaret eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül, sporcuları tek tek kutlayarak ödüller verdi.


Bayram öncesi ihtiyaç sahiplerine sosyal kart Alanya Bayram öncesi ihtiyaç sahiplerine sosyal kart

Antalya Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi Başkanlığı’nın Alanya’da Kurban Bayramı öncesi 109 kişiye daha Sosyal Kart verdi. Alanya’da Sosyal Kart sahibi vatandaş sayısı 802’ye ulaştı.


Howden Grubu’nun Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’dan Sorumlu Bölge CEO’luğuna Atınç Yılmaz atandı Howden Grubu’nun Türkiye, Ortadoğu ve Afrika’dan Sorumlu Bölge CEO’luğuna Atınç Yılmaz atandı

3 bin 800 çalışanla 39 ülkede faaliyet gösteren Hyperion Sigorta Grubu bünyesindeki Howden Grubu’na Bölge CEO’su olarak atanan Yılmaz, sektördeki 25 yılı aşkın tecrübesini yeni şirketine aktaracak.


BİR YILDIZ DAHA “ANTALYA’YA MERHABA” DEDİ Spor BİR YILDIZ DAHA “ANTALYA’YA MERHABA” DEDİ

Antalyaspor, dünyaca ünlü futbolcu Samuel Eto’o’nun ardından bir yıldızı daha kadrosuna kattı. Süper Lig Temsilcimiz, İngiltere Premier Lig'in dev takımı Manchester City’den Fransız futbolcu Samir Nasri’yi transfer etti.


Kaş Başdargaz Çavdır yolu asfaltlanıyor Kaş Kaş Başdargaz Çavdır yolu asfaltlanıyor

Büyükşehir Belediyesi, Kaş’ta yaz aylarında yoğun olarak kullanılan Başdargaz-Çavdır yayla yolunda asfalt çalışması başlattı.


Isparta şehir merkezindeki enerji nakil hatları ‘yeraltına’ alınıyor Güncel Isparta şehir merkezindeki enerji nakil hatları ‘yeraltına’ alınıyor

Isparta Çünür Bölgesi’nde yüksek ve alçak gerilim elektrik şebekesini yenileyen AEDAŞ, şehir merkezindeki havai hatları yeraltına aldı. Enerji nakil hatlarının yer altına alınmasını da kapsayan 9.6 milyon liralık yatırım projesinin yüzde 70’ini tamamlayan AEDAŞ yılsonuna kadar projenin tamamını bitirmeyi planlanıyor.


EKDAĞ Lara Plajı bu yazın gözdesi Güncel EKDAĞ Lara Plajı bu yazın gözdesi

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenleme çalışmaları ile yeniden cazibe merkezi haline gelen EKDAĞ Lara Plajı Sosyal Tesisleri, haftanın 7 günü yerli ve yabancı ziyaretçileri ile dolup taşıyor. Sabahın erken saatlerinde sosyal tesise akın eden aileler akşama kadar huzurlu ve konforlu bir ortamda denizin keyfini yaşıyor.


Aksu "DÜNLE BUGÜN ARASINDA KÖPRÜDÜR, YAŞLILARIMIZ"

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin’den vefalı davranış. Ümmü Şahin, Aksu’da yaşayan yaşlıları evlerinde ziyaret ederek onların gönüllerini ve hayır dualarını alıyor.


Kepez zabıtası bayram denetiminde Güncel Kepez zabıtası bayram denetiminde

Kepez Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, bir yandan toplu gıda üretimi ve satışı yapılan yerlere denetimi sıklaştırırken, bir yandan da kurban satış ve kesim yerlerini hazırlıyor


BABA OLMA HAYALİNE ENGEL OLAN 8 ÖNEMLİ SORUN Sağlık/Kadın BABA OLMA HAYALİNE ENGEL OLAN 8 ÖNEMLİ SORUN

Bir bebek hayali kuran bazı çiftlerin önüne, hem erkekten hem de kadından kaynaklanabilen tıbbi sorunlar gelebiliyor. Erkekte meydana gelen sorunların arasında da sperm azlığı dikkat çekiyor.


TÜRKMEN ÖĞRENCİLER ANAVATANLARINI YAKINDAN TANIMA FIRSATI BULDU Güncel TÜRKMEN ÖĞRENCİLER ANAVATANLARINI YAKINDAN TANIMA FIRSATI BULDU

Irak Türkmen Birliği ve Dayanışma Derneği ile Türkmen İzcilik Federasyonu’nca, Irak Türkmen Cephesi Başkanlığı ve Irak Türkmen Cephesi'nin Tuzhurmatu İl Başkanlığı desteği ile Türkmen öğrenciler için Antalya’da 1 hafta kamp düzenledi.


Başkan Sarıoğlu, Vatandaşlara Elleriyle Bal Yedirdi Finike Başkan Sarıoğlu, Vatandaşlara Elleriyle Bal Yedirdi

Finike’de düzenlenen Ernez Bal Festivali’nde, Başkan Sarıoğlu vatandaşlara elleriyle bal yedirdi. Festivalde düzenlenen bal yeme yarışmasında Ayhan Azak isimli vatandaş 3 dakikada 2 kilo 250 gram bal yiyerek rekor kırdı.


ANTALYASPOR’UN MİNİK YÜZÜCÜLERİNDEN TEŞEKKÜR Spor ANTALYASPOR’UN MİNİK YÜZÜCÜLERİNDEN TEŞEKKÜR

Süleyman Erol Yüzme havuzu başta olmak üzere tüm spor tesislerini, kent yaşayanlarına açan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a anlamlı teşekkür. Antalyaspor’un spor okulunda yüzme eğitimi alan minikler; Başkan Uysal’a teşekkür etti


BUDAK: “ADALET SUSUP, OTURARAK GELMEZ” Siyaset BUDAK: “ADALET SUSUP, OTURARAK GELMEZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Türkiye’de her alanda büyük adaletsizlikler yaşandığını ve toplumun büyük kesiminin bunun sıkıntılarını yaşadığını belirterek, “Türkiye’de bugün adalete ihtiyaç duymayan tek kesim AKP ve yandaşları. Muhalefete cezaevi tehdidiyle gözdağı verilmeye çalışıldığı yerde kimse güvende değildir. Adalet susup, oturarak gelmez. Adalet Yürüyüşü ile millet demokrasi ve adalet için ayağa kalkmıştı. Adalet Kurultayı, adalet arayışına güç katacak” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ 28 AĞUSTOS’TA Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ TOPLU SÜNNET ŞÖLENİ 28 AĞUSTOS’TA

Manavgat Belediyesi bu yıl sünnet ettirdiği 150 çocuk için muhteşem bir sünnet şöleni organize etti.


Tütüncü doğu köprüsünü güçlendiriyor Güncel Tütüncü doğu köprüsünü güçlendiriyor

Kayyum danışmanı olarak atandığı İdil’den tatile davet ettiği çocukları evlerine hoş sohbet uğurlayan Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, bu deneyimi Güneydoğu Anadolu ve Doğu Anadolu’dan başka çocuklara da yaşatma kararı aldı


PTT İDARİ TATİL GÜNLERİNDE DE VATANDAŞIN HİZMETİNDE Güncel PTT İDARİ TATİL GÜNLERİNDE DE VATANDAŞIN HİZMETİNDE

PTT A.Ş., hizmet verdiği sektörlerdeki faaliyetlerinin idari tatil günlerini içine alan Kurban Bayramı öncesinde de aksamadan yürütülmesi ve vatandaşların herhangi bir mağduriyete uğramaması için gerekli tüm tedbirleri aldı.


Sınır Tanımayan Doktorlar 2017 Pardes Ruh Sağlığı Ödülü’ne layık görüldü Sınır Tanımayan Doktorlar 2017 Pardes Ruh Sağlığı Ödülü’ne layık görüldü

Brain & Behavior Research Foundation (Beyin ve Davranış Araştırmaları Vakfı); acil durumlar ve insani krizler sırasında çoğu zaman ihmal edilen ruh sağlığı desteği nedeniyle 2017 Pardes Ruh Sağlığı Ödülü’nün bu sene uluslararası tıbbi insani yardım kuruluşu Sınır Tanımayan Doktorlar’a (MSF) verileceğini duyurdu. Ödül töreni 27 Ekim 2017’de New York City’de gerçekleşecek.


OTOKOÇ OTOMOTİV, 100 MİLYON TL DEĞERİNDE TAHVİL İHRACI GERÇEKLEŞTİRDİ Otomotiv OTOKOÇ OTOMOTİV, 100 MİLYON TL DEĞERİNDE TAHVİL İHRACI GERÇEKLEŞTİRDİ

Türkiye’nin mega otomotiv perakendecisi ve lider araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv borsa dışında nitelikli yatırımcılara yönelik bu yılki ilk tahvil ihracını gerçekleştirdi.


PATOLOJİK TANIDA TEKNİKERLERİN ROLÜ ÖNEM KAZANIYOR Güncel PATOLOJİK TANIDA TEKNİKERLERİN ROLÜ ÖNEM KAZANIYOR

Patolojinin tıp alanında kritik bir öneme sahip olduğunu ifade eden İAÜ Patoloji Laboratuvar Teknikleri Programı uzmanı Yeşim Ateş, patoloji laboratuvarı alanında pratiği teorik donanımla bütünleştiren patoloji teknikerlerinin, patologların tanı koyma sürecinde önemli bir rol üstlendiklerine vurgu yapıyor.


MEGA PROJELER 130 ÜLKENİN MİLLİ GELİRİNİ AŞTI Güncel MEGA PROJELER 130 ÜLKENİN MİLLİ GELİRİNİ AŞTI

Son yıllarda ulaşım, altyapı, enerji ve savunma alanlarındaki projelere hız veren Türkiye, gerçekleştirdiği büyük yatırım maliyetleriyle 130 ülkenin milli gelirini geride bıraktı. Türkiye’nin gündeminde olan mega projelerin mali büyüklüğü 138 milyar doları aşıyor.


HAYALİNİZDEKİ BÖLÜME SINAVSIZ GİRİN Güncel HAYALİNİZDEKİ BÖLÜME SINAVSIZ GİRİN

Üniversite sınavına giren her 3 öğrenciden 1’i istemediği bir bölümün mezunu ya da öğrencisi olarak hayatına devam ediyor.


2023'e kadar 10 dünya markası yaratmak bir hayal mi? Ekonomi/Turizm 2023'e kadar 10 dünya markası yaratmak bir hayal mi?

Dünyanın önder bağımsız marka değerleme ve strateji danışmanlık şirketi olan Brand Finance’ın 2016 yılı Türk Markaları için yaptığı uluslararası raporlamada Türk Markalarının toplam değeri yaklaşık 29 milyar 293 milyon dolar (29.293.000.000) çıktı. Bu değer Brand Finance 500 dünya markası değerleme listesinin ilk sırasında yer alan Google’ın marka değerinin dörtte birini oluşturuyor.


“Çöp Konteynerini Kendin Boya Kemer “Çöp Konteynerini Kendin Boya" projesi start aldı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül, kızı Lavin Nedret Gül ile birlikte "Çöp Konteynerini Kendin Boya" projesinin açılışı yaptı. Neşe Gül, tüm Kemerlileri projeye katılmaya davet etti.


İşten ayrılma oranları yüzde 50 düşüyor Ekonomi/Turizm İşten ayrılma oranları yüzde 50 düşüyor

Danışmanlık, araştırma ve analizleriyle şirketlerin yüksek güven kültürü oluşturabilmelerini sağlayan Great Place to Work, kurum kültürü gelişimiyle rekabette nasıl öne geçilebileceğini yaptığı araştırmalar ile ortaya koyuyor. Araştırmalar, yüksek güven kültürüne sahip şirketlerde, çalışanların işten ayrılma oranlarının yüzde 50 azaldığını gösteriyor.


KIZ ÇOCUKLARDAKİ ANORMAL EL HAREKETLERİ RETT SENDROMU BELİRTİSİ OLABİLİR Sağlık/Kadın KIZ ÇOCUKLARDAKİ ANORMAL EL HAREKETLERİ RETT SENDROMU BELİRTİSİ OLABİLİR

Rett sendromu, beyinsel gelişim bozuklukları arasında olan ve halk arasında genellikle otizm ya da down sendromu ile karıştırılan bir hastalık.


İHRACATTA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR Ekonomi/Turizm İHRACATTA YENİ DÖNEM BAŞLIYOR

İhracatçıların uzun süredir gündeminde olan ‘barter’ uygulamasında sona gelinmesi haberi ihracatçıları sevindirdi. İKMİB Yönetim Kurulu Başkanı Murat Akyüz, bankacılık sisteminin yeterince gelişmediği ya da para transferlerinde sorun yaşanan ülkelerin büyük potansiyel taşıdığını belirterek “İhracatımız en az yüzde 10 artar” dedi.


VODAFONE FREEZONE’LULAR SZIGET’TE TÜRK SANATÇILARLA BULUŞTU VODAFONE FREEZONE’LULAR SZIGET’TE TÜRK SANATÇILARLA BULUŞTU

Gençlerin ortak noktası müziği sahiplenen Vodafone FreeZone, Avrupa’nın en büyük müzik festivali Sziget’te 8 FreeZone’luya çok özel bir deneyim yaşattı.


RUS KONSOLOS’TAN BORSA’YA ZİYARET Güncel RUS KONSOLOS’TAN BORSA’YA ZİYARET

Rusya’nın Antalya Başkonsolosu Oleg Rogoza, Antalya Ticaret Borsası Başkanı Ali Çandır’ı ziyaret etti. ATB Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Ersan’ın da bulunduğu ziyarette, Borsa’nın çalışmaları, Yöresel Ürünler Fuarı ve Rusya ile ticaret konuşuldu.


ANTALYA TURUNÇ ÇİÇEĞİ KOKACAK Güncel ANTALYA TURUNÇ ÇİÇEĞİ KOKACAK

Muratpaşa Belediyesi; kente yeni kentsel yaşam alanları, parklar kazandırırken koruduğu doğal dokuyu Antalya’ya özgü bitki ve ağaçlarla zenginleştiriyor. Antalya’nın yerel ırkı turunç fidanları, tohumdan yetiştirilip, dikimi yapılıyor


BYEGM İLE OPET ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI Güncel BYEGM İLE OPET ARASINDA PROTOKOL İMZALANDI

T.C. Başbakanlık Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğünün (BYEGM), basın mensuplarının çalışma hayatlarını ve günlük yaşamlarını kolaylaştırmak amacı ile başlattığı çalışmalar kapsamında Türkiye’nin en büyük akaryakıt dağıtım şirketlerinden olan OPET Petrolcülük A.Ş. (OPET) ile protokol imzalandı.


ATAY USLU: ÇİFTÇİMİZİN EMRİNDEYİZ Finike ATAY USLU: ÇİFTÇİMİZİN EMRİNDEYİZ

Finike Ovası Kapalı Sulama Sistemi projesi ile ilgili Finike DSİ Şube Müdürlüğünde bilgilendirme toplantısı yapıldı.


Döşemealtı’nda Yaz kurslarına görkemli kapanış Döşemealtı Döşemealtı’nda Yaz kurslarına görkemli kapanış

Döşemealtı Kaymakamlığı, Döşemealtı Belediyesi, İlçe Halk Eğitim Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ile Kırkgöz Döşemealtı Belediyesi Gençlik Spor Kulübü'nün işbirliğinde yapılan yaz kursları ve spor okulları sona erdi. 23 branşta 3 bin 800 çocuk ve genç Yeşilbayır Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.


ANAOKULU SEÇERKEN BUNLARA DİKKAT! Güncel ANAOKULU SEÇERKEN BUNLARA DİKKAT!

Çocuklar anaokuluyla birlikte, üniversiteden mezun olana kadar sürecek uzun bir eğitim maratonuna başlıyor. Bu nedenle de anaokulu seçimi çok önemli. Bir çocuğun eğitimi önce ailede sonra anaokulunda başlıyor.


Kara: Siyaset Kara: "Adalet Saraylarda Sefa Sürerken Kesilen Raconlarla Sağlanamaz"

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, 26-30 Ağustos arası Çanakkale’de düzenlenecek Adalet Kurultayı etkinliği için yaptığı çağrıda yaşamın her alanında adaletin konuşulacağı kurultaya adalet adına sözü olan herkesin katılmasını beklediklerini ifade etti.


Oyun oynarken oyuna gelmeyin! Teknoloji/Bilim/İnternet Oyun oynarken oyuna gelmeyin!

ESET, oyuncuları hedef alan yeni bir zararlı yazılım tespit etti


Yıkılan metruk bina yerine çocuk bahçesi.. Güncel Yıkılan metruk bina yerine çocuk bahçesi..


Toros Mahallesi’nde 3 bin 150 metrekare büyüklüğündeki araziyi kamulaştıran Konyaaltı Belediyesi bu alanı “Çocuk Bahçesi Projesi”yle bölge halkının kullanımına sunacak.


Furkan Reis’ten “Rakamlarla Facebook” Teknoloji/Bilim/İnternet Furkan Reis’ten “Rakamlarla Facebook”

Dijital dünyanın gereksinimlerini, yaratıcılıklarını, analitik bakış açılarını, estetik ve işlevsel fikirlerini tüm dijital platformlarda en iyi projeleri yaratmak için kullanan Red&Grey sunduğu hizmetler ile dijital medyada fark yaratıyor.


Ayanoğlu’nda asfalt yenileniyor Güncel Ayanoğlu’nda asfalt yenileniyor

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Varsak Ayanoğlu Mahallesi’nde bulunan General Hulusi Sayın Caddesi’nin asfaltını yeniliyor.


İdilli çocuklar Akdeniz’i gördü Güncel İdilli çocuklar Akdeniz’i gördü

Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü’nün davet ettiği İdilli çocuklar, ilk kez deniz görmenin heyecanını yaşadı


Huzurevi sakinlerine moral yemeği Döşemealtı Huzurevi sakinlerine moral yemeği

Büyükşehir Belediyesi’nin Döşemealtı’nda hizmet veren Halil Akyüz Huzurevi sakinleri ‘Moral Yemeği’nde buluştu. Konyaaltı ve Muratpaşa ilçelerindeki huzurevi sakinlerinin de katıldığı etkinlikte sofralar kuruldu, şarkılar söylendi, unutulmaz bir gün yaşandı.


Anadolu’dan güç alan yerel kalkınma ile Türkiye daha hızlı büyüyecek Ekonomi/Turizm Anadolu’dan güç alan yerel kalkınma ile Türkiye daha hızlı büyüyecek

Mimarlar Mühendisler Grubu’nun düzenlediği 2. MMG Ar-Ge İnovasyon Zirvesi ve Sergisi, 6-7 Eylül tarihlerinde İstanbul’da Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu yerli yeniliğe ev sahipliği yapacak.


TÜRKONFED YÖNETİM KURULU ANKARA’DA BAKANLARI ZİYARET EDECEK Güncel TÜRKONFED YÖNETİM KURULU ANKARA’DA BAKANLARI ZİYARET EDECEK

Türkiye’nin en büyük KOBİ yapılanmasına sahip iş dünyası örgütü TÜRKONFED’in Yönetim Kurulu Başkanı Tarkan Kadooğlu başkanlığındaki Heyeti, 23-25 Ağustos 2017 tarihleri arasında Ankara’da temaslarda bulunacak.


BORSA’DAN VALİ VE BAŞKANLARA YÖREX DAVETİ Güncel BORSA’DAN VALİ VE BAŞKANLARA YÖREX DAVETİ

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetimi, bu yıl 8’incisi 13-17 Eylül tarihlerinde EXPO Center’da düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e protokolü davet etti.


ANTALYA OSB, TGB’NİN RESMİ BAŞVURUSUNU YAPTI Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB, TGB’NİN RESMİ BAŞVURUSUNU YAPTI

Antalya OSB yönetimi, Bölgeye kurulacak Teknoloji Geliştirme Bölgesinin resmi başvurusunu T.C. Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığına yaptı.


MURATPAŞA BELEDİYESİ GÖSTERİ MERKEZİ YÜKSELİYOR Güncel MURATPAŞA BELEDİYESİ GÖSTERİ MERKEZİ YÜKSELİYOR

Temeli, temmuz ayında atılan Muratpaşa Belediyesi Çok Amaçlı Gösteri Merkezi – Opera ve Tiyatro İşliği yükseliyor


ZABITALARDAN KURBAN DENETİMİ Aksu ZABITALARDAN KURBAN DENETİMİ

Aksu’da yaklaşan kurban bayramı öncesinde zabıta ekipleri denetimlerini arttırdı. Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekipler kurban satış yerlerini inceleyerek kurallara uygun olup olmadıklarını denetledi, fırınlarda ve kasaplarda kontroller yaptı.


YILIN SON UZUN TATİLİ UÇAK BİLETİ SATIŞLARINI ARTTIRDI Ekonomi/Turizm YILIN SON UZUN TATİLİ UÇAK BİLETİ SATIŞLARINI ARTTIRDI

Kurban Bayramı tatilinin idari izin kullanılarak 10 güne çıkarılması tatilcileri harekete geçirdi. Kurban bayramı tatilinin idari izin ile uzatılması ile birlikte yılın son tatil fırsatını değerlendirmek isteyenler, Enuygun.com’un verilerine göre uçak bileti aramalarını yüzde 10 oranında arttırdı.


ELLERİ TEHDİT EDEN 8 RİSK! Sağlık/Kadın ELLERİ TEHDİT EDEN 8 RİSK!

Hiç düşündünüz mü, günlük hayatımızda tarifsiz bir önemi olan ellerimizin başına bir şey gelse nelerden yoksun kalabileceğimizi? Örneğin bir başparmak yokluğunda, günlük ihtiyaçlarımızın yüzde 70’ini kendi başımıza halledemeyeceğimizi!


Özge’den Başkan Türel’e teşekkür ziyareti Güncel Özge’den Başkan Türel’e teşekkür ziyareti

Yanlış yapılan iğne sonucu sol ayağını bebekken kaybetmesi nedeniyle babası Ali İhsan Yıldırım’ın evinin tavanına yaptığı düzenekle yürümeyi öğrenen ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in desteğiyle özel protez ayağa kavuşan 3.5 yaşındaki Özge, Başkan Türel’e teşekkür ziyaretinde bulundu.


MURATPAŞA’DAN YÖREX’E DESTEK Güncel MURATPAŞA’DAN YÖREX’E DESTEK

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; ATB Başkanı Ali Çandır ve Yönetim Kurulu Üyeleri’ni, makamında konuk etti. Çandır, Başkan Uysal’ı; YÖREX’e davet etti


TRANSANATOLİA 2017 başladı Aksu TRANSANATOLİA 2017 başladı

TransAnatolia 2017 yarışlarının Antalya ayağı, Aksu Belediyesinin sponsorluğunda, belediye hizmet binası önünden, Belediye Başkanı Halil Şahin’in startı ile başladı.


MAC KULLANICILARI BITDEFENDER’LE GÜVENDE Teknoloji/Bilim/İnternet MAC KULLANICILARI BITDEFENDER’LE GÜVENDE

Bitdefender Antivirüs, bağımsız antivirüs araştırma ve test merkezi AV-Comparatives’in düzenli olarak gerçekleştirdiği ve güvenlik ürünlerinin performansını değerlendirdiği testlerden biri olan Mac Güvenlik Testi’nden bir kez daha tam not alarak bütün rakiplerini geride bıraktı.


Astım ile KOAH’ı karıştırmayın Sağlık/Kadın Astım ile KOAH’ı karıştırmayın

Önlenebilir bir hastalık olan Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı (KOAH), özellikle 40 yaş sonrasında ve uzun dönem sigara kullanımı sonucu kendini gösteriyor ve geri dönüşümü tam olarak olmuyor.


Uzm. Ecz. Emrah Kıvanç Mısırlıoğlu adaylığını açıkladı Siyaset Uzm. Ecz. Emrah Kıvanç Mısırlıoğlu adaylığını açıkladı

Uzm. Ecz. Emrah Kıvanç Mısırlıoğlu, Konyaaltı Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanlığı'na adaylığını açıkladı.


SERİK’TE ‘‘YAZLIK SİNEMA GÜNLERİ’’ BAŞLADI Serik SERİK’TE ‘‘YAZLIK SİNEMA GÜNLERİ’’ BAŞLADI

Serik Belediyesi tarafından ücretsiz düzenlenen “Açık Hava Sinema Günleri” Türk sinemasının başarılı yönetmenlerinin en beğenilen filmleriyle Çınaraltı Meydanı’nda başladı.


ÇALIK: ‘‘NEREDE BİR SERİKLİ VARSA BİZ ORDAYIZ’’ Serik ÇALIK: ‘‘NEREDE BİR SERİKLİ VARSA BİZ ORDAYIZ’’

Serik Belediye Başkanı Prof. Dr. Ramazan Çalık geleneksel hale getirdiği ‘Nerede bir Serikli Varsa Biz Ordayız’ sloganıyla yaylaya çıkan vatandaşları ziyaret etti.


YEŞİLAY’DAN BAĞIMLILIK TEMALI SENARYO YARIŞMASI Güncel YEŞİLAY’DAN BAĞIMLILIK TEMALI SENARYO YARIŞMASI

Senaristler, senaryo yazımına ilgi duyanlar ve öğrenciler! Bu fırsatı kaçırmayın…


Gazipaşa'da uyuşturucu madde operasyonu Gazipaşa Gazipaşa'da uyuşturucu madde operasyonu

Gazipaşa'da Antalya İl Jandarma Komutanlığınca yapılan aramalarda 930 gram kubar esrar maddesi ele geçirildi.


Antalya EAH’dan Başarılı Bir Organ Nakli Daha Güncel Antalya EAH’dan Başarılı Bir Organ Nakli Daha

Antalya Kamu Hastaneleri Birliği’ne bağlı SBÜ Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Organ Nakil Merkezi, 3 Ağustos 2015 tarihinde faaliyete geçti.


Serik'te Kasten İnsan Öldürme Suçundan 5 Şüpheli Yakalandı Serik Serik'te Kasten İnsan Öldürme Suçundan 5 Şüpheli Yakalandı

Serik İlçesinde Kasten İnsan Öldürme Suçundan (5) Şüpheli Yakalandı


Bisiklet Hırsızlığı Suçundan 4 Şüpheli Yakalandı Güncel Bisiklet Hırsızlığı Suçundan 4 Şüpheli Yakalandı

Bisiklet Hırsızlığı Suçundan (4) Şüpheli Yakalandı


Döşemealtı Belediyesi’nden yeni nesil parklar Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nden yeni nesil parklar

Çevreci projeleriyle dikkat çeken Döşemealtı Belediyesi 4 mahalleye 8 park ve sosyal donatı alanı daha kazandırdı. Yeni parklara Döşemealtı’nda ilk kez, çocukları kaza ve yaralanmalardan korumak için kauçuk zemin kaplama oyun alanı ile ebeveyn salıncağı yapıldı.


4 yaşından sonra düzenli egzersiz Sağlık/Kadın 4 yaşından sonra düzenli egzersiz

Düzenli spor yapmak hem sağlıklı, hem de belli bir sağlık sorunu olan çocukların gelişimi için de son derece önem taşıyor. Ancak özellikle kalp sağlığının korunmasında uygun sporun doğru zamanda yapılması ve sağlıklı beslenmeyle de desteklenmesi gerekiyor.


KURBAN BAYRAMI’NDA 24 SAAT KURALINA UYUN Sağlık/Kadın KURBAN BAYRAMI’NDA 24 SAAT KURALINA UYUN

Kurban Bayramı’nda en çok yapılan yanlışlardan bir tanesi olan taze kesilmiş etlerin bekletilmeden tüketilmesi alışkanlığı, önemli sağlık problemlerine yol açıyor.Diyetisyen Kübra Öztürk, et tüketiminin arttığı bayramda 24 saat kuralına vurgu yaparak sağlıklı bir bayram içinkimlerin nasıl beslenmesi gerektiğini anlattı.


D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ KISIRLIK SEBEBİ Sağlık/Kadın D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ KISIRLIK SEBEBİ

‘Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Klinik Direktörü, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir, ‘D vitamini eksikliği üreme sağlığını olumsuz etkiler. Anne-baba olmak isteyenler günde 15 dakika el-kol ve yüzünü güneşe maruz bırakmalı’ diyerek uyarıyor.


Leke çıkarıcı diş macunu kalıcı lekelere yol açabilir Sağlık/Kadın Leke çıkarıcı diş macunu kalıcı lekelere yol açabilir

Diş Hekimi Pertev Kökdemir uyarıyor: “Leke çıkarıcı diş macunlarını çok sık kullanmamak gerekiyor. Çünkü bu macunlar bir süre sonra dişte aşınmalara ve çiziklere neden olabilir.”


“Alo NARKO İhbar Hattı” Faaliyete Geçirildi Güncel “Alo NARKO İhbar Hattı” Faaliyete Geçirildi

Uyuşturucu İle Daha Etkin Bir Mücadele İçin “Alo NARKO İhbar Hattı” Faaliyete Geçirildi


FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (2) Şüpheli Tutuklandı Güncel FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (2) Şüpheli Tutuklandı

FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında (2) Şüpheli Tutuklandı


Emniyet'ten pazar yerlerinde dolandırıcılığa karşı uyarı Güncel Emniyet'ten pazar yerlerinde dolandırıcılığa karşı uyarı

Pazar Yerlerinde Meydana Gelen Hırsızlık, Kapkaç, Dolandırıcılık ve Yankesicilik Olaylarına Karşı Vatandaşlarımız Bilgilendirildi


Finike'de 2 Ayrı Hırsızlık Olayının Failleri Yakalandı Finike Finike'de 2 Ayrı Hırsızlık Olayının Failleri Yakalandı

Finike İlçesinde Meydana Gelen 2 Ayrı Hırsızlık Olayının Failleri Yakalandı


UBER YOLCUSUNA 292 TL CEZA Güncel UBER YOLCUSUNA 292 TL CEZA

Yasal olmaması sebebi ile şoförlerine ceza yazılan telefon uygulaması Uber’i kullanan müşterilere de ceza yazılıyor.


Kafeden hırsızlık yapan 1 şahıs yakalandı Manavgat Kafeden hırsızlık yapan 1 şahıs yakalandı

Manavgat İlçesinde Bir Kafeden Hırsızlık Olayı Gerçekleştiren (1) Şahıs ve Firari Olarak Aranan (1) Şahıs Yakalandı


Cumhurbaşkanı'na hakaretten 1 kişi yakalandı Güncel Cumhurbaşkanı'na hakaretten 1 kişi yakalandı

Cumhurbaşkanı’na Hakaret ve “Türk Milletini, Türkiye Cumhuriyeti Devletini, Devletin Kurum ve Organlarını Aşağılama” Suçlarından 1 Şahıs Yakalandı


ÜNLÜ İSİMLER VODAFONE’UN YENİ DÜNYASI “VODAFONE PASS” İLE TANIŞTI Teknoloji/Bilim/İnternet ÜNLÜ İSİMLER VODAFONE’UN YENİ DÜNYASI “VODAFONE PASS” İLE TANIŞTI

VODAFONE, SINIRLARI ORTADAN KALDIRAN YENİ DÜNYASI “VODAFONE PASS”E ÖZEL MUHTEŞEM BİR GECE DÜZENLEDİ


Kemer Belediyesi Atık Getirme Merkezi kuruyor Kemer Kemer Belediyesi Atık Getirme Merkezi kuruyor

Kemer Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz aylarda temeli atılarak bitirme aşamasına getirilen Atık Getirme Merkezi’ni denetleyen Başkan Mustafa Gül, “Kemer’e çok önemli bir tesis kazandırıyoruz” dedi.


Başkan Böcek, 110 çocuğa kirvelik etti Güncel Başkan Böcek, 110 çocuğa kirvelik etti

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 22. Sünnet Şöleni kapsamında sünnet edilecek olan yaşları 4 ile 12 arası 110 çocuğa kirvelik yapıyor.


Kemer Belediyesi’nden toplu kan bağışı Kemer Kemer Belediyesi’nden toplu kan bağışı

Belediye personeli ile birlikte kan bağışlayan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, başta Kemerliler olmak üzere tüm vatandaşları kan bağışına davet etti.


Kepez’in özel misafirleri Güncel Kepez’in özel misafirleri

Sosyal belediyeciliğin öncü belediyelerinden Kepez Belediyesi, Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) iş birliği ile lösemi hastası çocuklara belediye tesislerinde güzel bir gün yaşattı.


İLK KONGRELERİ AK PARTİ ANTALYA GERÇEKLEŞTİRDİ Siyaset İLK KONGRELERİ AK PARTİ ANTALYA GERÇEKLEŞTİRDİ

AK Parti Antalya ilçe teşkilatlarında kongreler başladı. Kumluca, Finike, Elmalı ve Korkuteli ilçe kongreleri ile Antalya Türkiye’de kongrelere başlayan ilk il oldu.


Kadın çiftçiler ikinci kez yarışacak Güncel Kadın çiftçiler ikinci kez yarışacak

Büyükşehir Belediyesi ile Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından kadın çiftçilerin bilgi birikimine katkı sağlamak amacıyla geçtiğimiz yıl ilki gerçekleştirilen “Kadın Çiftçiler Yarışıyor Bilgi ve Kültür Yarışması”nın ikincisi 23 Ağustos’ta Korkuteli’nden start alıyor.


Başkan Genç, Ticaret Borsası Yönetim Kurulunu ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, Ticaret Borsası Yönetim Kurulunu ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Başkan Yardımcısı Halil Bülbül, ATB Meclis Başkanı Hüseyin Cahit Kayan, Genel Sekreter Tolgahan Alavant, Yönetim Kurulu Üyeleri Süleyman Ersan, Hüseyin Simav’ı ağırladı. Çandır, Başkan Genç’i bu yıl 8’incisi düzenlenecek Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e davet etti.


Genç vekiller, AB destekleri  konusunda bilgi aldı Döşemealtı Genç vekiller, AB destekleri konusunda bilgi aldı

Döşemealtı Gençlik Meclisi (DÖGEM) genç vekilleri, Avrupa Birliği Bakanlığı tarafından Müşteşar Yardımcısı Ahmet Yücel başkanlığında düzenlenen "IPA Semineri: Kazanımlar ve Fırsatlar" programına katıldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...