Pazar, 20 Ekim 2019
Büyükşehir 6 ilçesinde arsa ve arazi satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir 6 ilçesinde arsa ve arazi satıyor

Büyükşehir Belediyesi, Muratpaşa, Aksu, Serik, Alanya, Gazipaşa ve Gündoğmuş’ta 20 adet arsa ve arazisini Şubat ayı içerisinde ihaleye çıkarıyor.


Yaralı hayvanlar Büyükşehir’e emanet Güncel Yaralı hayvanlar Büyükşehir’e emanet

Büyükşehir Belediyesi tam donanımla hayvan ambulansı ile 7 gün 24 saat aralıksız yaralı ve yardıma muhtaç sokak hayvanlarının yardımına koşuyor. 4 yılda 11 bin 781 ihbarı değerlendiren hayvan ambulansı, sevimli dostları kaderine terk etmiyor. Yardıma muhtaç dostlarımız için tek yapılması gereken sokakta gördüğünüz yaralı hayvanları 332 22 33 numaralı telefona bildirmek.


Akseki’nin eksikleri tamamlanıyor Akseki Akseki’nin eksikleri tamamlanıyor

Büyükşehir Belediyesi, Akseki’nin altyapı, yol çalışmaları ve yangın söndürme hattı gibi önemli eksiklerini giderdi.


ÖĞRENCİLER HEM STAJ HEM DE YARINA HAZIRLIK İÇİN TBMM'DE Siyaset ÖĞRENCİLER HEM STAJ HEM DE YARINA HAZIRLIK İÇİN TBMM'DE

Akdeniz Üniversitesi Hukuk Fakültesi öğrencileri Elif Çetinkaya, Rümeysa Gümüş, Özge Şahin ve Rüya Melis Altıntaş TBMM'yi ziyaret etti. Öğrenciler grup toplantısına katıldılar, Meclisin farklı bölümlerini gezdiler, milletvekilleriyle sohbet ettiler, genel kurul çalışmalarını takip ettiler.


TÜRKİYE’NİN İLK SÜRÜCÜSÜZ ARAÇLARINI TASARLAYACAK MÜHENDİSLER GÖREVE BAŞLIYOR Otomotiv TÜRKİYE’NİN İLK SÜRÜCÜSÜZ ARAÇLARINI TASARLAYACAK MÜHENDİSLER GÖREVE BAŞLIYOR

Otomotiv teknolojileri alanında dünyanın en büyük mühendislik firması olan Avusturya merkezli AVL’nin Türkiye’deki kuruluşu AVL Türkiye’nin, üniversitelerin en başarılı 1300 mühendisi arasından seçtiği ileri mühendislik eğitimleri ile donatılmış mühendisler, 6 aylık sıkı bir eğitimin ardından göreve başlıyor.


Benzin istasyonları siber saldırganlar için kolay hedef haline geldi Teknoloji/Bilim/İnternet Benzin istasyonları siber saldırganlar için kolay hedef haline geldi

Kaspersky Lab araştırmacıları, dünyanın dört bir yanındaki benzin istasyonlarının uzaktan ele geçirilebilmesine neden olabilecek yıllardır bilinmeyen bir dizi açığın ortaya çıkmasına yardımcı oldu.


​NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ 6-7 MART’TA İSTANBUL’DA Ekonomi/Turizm ​NÜKLEER SANTRALLER ZİRVESİ 6-7 MART’TA İSTANBUL’DA

Nükleer sanayi dünyada kurulması planlanan 100'den fazla yeni reaktörle hızla büyümeye devam ediyor. Türk firmalarını da önemli fırsatlar bekleyen nükleer sanayiyi masaya yatırmak üzere 5. Uluslararası Nükleer Santraller Zirvesi ve Fuarı, 6-7 Mart 2018’de İstanbul’da düzenlenecek.


ESET’ten 14 Şubat Sevgililer Günü uyarısı! Teknoloji/Bilim/İnternet ESET’ten 14 Şubat Sevgililer Günü uyarısı!

Siber suçlular, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kullanarak romantizmi paraya dönüştürmenin peşinde. Pek çok internet kullanıcısı şu dönemde e-mail ya da sosyal medya üzerinden ‘aşk‘ temalı oltalama projelerine maruz kalabilir.


Manavgat Belediyesi personeline uyuşturucu semineri Manavgat Manavgat Belediyesi personeline uyuşturucu semineri

Manavgat Belediyesi’nin bine yakın personeli, İçişleri Bakanlığı'nın “Uyuşturucu ile Mücadele Eylem Planı’ kapsamında “Narko-Rehber Modülü” eğitiminden geçirildi.


Ağaçlar budanıyor, çiftçilerin yüzü gülüyor. Güncel Ağaçlar budanıyor, çiftçilerin yüzü gülüyor.

Konyaaltı Belediyesi ağaç budama çalışmalarına Gürsu Mahallesi’nde devam ediyor. Budama sonucu ortaya çıkan bitki atıkları ise preslenip seralarda kullanılmak üzere çiftçilere ücretsiz dağıtılıyor.


Manavgat Belediyesi’nden Kasaplar ve Milli Egemenlik’te  bozulan yollara sıcak asfalt Manavgat Manavgat Belediyesi’nden Kasaplar ve Milli Egemenlik’te bozulan yollara sıcak asfalt

Manavgat Belediyesi, kent merkezinde yoğun olarak kullanılan ana arterlerdeki bozuk yolları, sıcak asfaltla yeniliyor.


Kemer’e 5 yeni park Kemer Kemer’e 5 yeni park

Kemer Belediyesi bir taraftan çocuk ve spor parklarını yenilerken bir taraftan da ilçeye yeni parklar kazandırıyor. Arslanbucak, Göynük ve Çamyuva mahallerine yapılan yeni parklar halkın büyük beğenisini topladı.


Başkan Uysal’dan yerinde denetim Güncel Başkan Uysal’dan yerinde denetim

Muratpaşa Belediyesi’nin Kızıltoprak ve Yenigün mahallerinde devam eden asfalt çalışlarını yerinde inceleyen Başkan Ümit Uysal, “5 senelik bütçemizle Muratpaşa’mıza 30 yıl ömürlü asfalt altyapısı kazandırıyoruz” dedi.


GECELERİ ÇOCUĞUNUZ ALTINI MI ISLATIYOR? Sağlık/Kadın GECELERİ ÇOCUĞUNUZ ALTINI MI ISLATIYOR?

Çocukluk döneminde idrar kaçırma sık karşılaşılan bir durumdur. İdrar kaçırma, yalnızca gece, yalnızca gündüz ya da hem gece hem gündüz şeklinde olabilir.


Seltek Group Antalyalı Doktorlar ile Bir Araya Geldi Sağlık/Kadın Seltek Group Antalyalı Doktorlar ile Bir Araya Geldi

Kurulduğu 2004 senesinden bugüne seçkin dünya markalarını ve devrimsel yenilikleri, dermatoloji, plastik cerrahi, medikal estetik, dental ve eczane, dünyası ile buluşturan Seltek Estetik A.Ş., farklı konularda yaptığı etkinliklerle hekimlere desteklerini sürdürüyor.


HER 5 ÇOCUKTAN 1’İNİN ŞİKAYETİ İŞTAHSIZLIK! Sağlık/Kadın HER 5 ÇOCUKTAN 1’İNİN ŞİKAYETİ İŞTAHSIZLIK!

Çocuklarda yeme ve iştahsızlık problemleri, rafine ve yüksek kalorili besin ve içeceklerin etkisiyle gün geçtikçe artıyor. Türkiye’de çocukluk çağında iştahsızlık ve yeme problemleri nedeniyle doktora başvuran sağlıklı çocukların oranı yüzde 20-35.


Perakende sektörünün geleceğinde neler olacak? Teknoloji/Bilim/İnternet Perakende sektörünün geleceğinde neler olacak?

Dijital dünyanın fikirlerimizi, alışkanlıklarımızı, çalışma biçimlerimizi, iş süreçlerini ve satın alma davranışlarımızı etkilediği ve yeni bir dönemin içinde olduğumuzu belirten Dijital Dönüşüm Danışmanı ve Me Consultancy kurucusu Murat Erdör, bu dönüşümden en çok etkilenecek sektörlerin başında gelen perakende sektörünü yakın zamanda bekleyen gelişmeleri ve yenilikleri paylaştı.


AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ  SİNAN AKÇIL İLE KUTLAYACAK! Kültür/Sanat AGORA ANTALYA ALIŞVERİŞ MERKEZİ SEVGİLİLER GÜNÜ’NÜ SİNAN AKÇIL İLE KUTLAYACAK!

Açılışından bugüne birçok konser ve etkinlikle Antalya’nın odak noktası olan Agora Alışveriş Merkezi, Sevgililer Gününe özel konseri ile 17 Şubat’ta Sinan Akçıl’ı ağırlayacak!


Başkan Gül’den miniklere hediye Kemer Başkan Gül’den miniklere hediye

Kemer Belediye Başkan Mustafa Gül, Beldibi İlkokulu ana sınıfına otomatik galoş giyme makinası hediye etti. Çocuklar ve veliler Başkan Gül’e teşekkür etti.


TELEVİZYON TAKİBİNDE YAPAY ZEKÂ DÖNEMİ Teknoloji/Bilim/İnternet TELEVİZYON TAKİBİNDE YAPAY ZEKÂ DÖNEMİ

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, teknolojik yatırımlarına bir yenisini daha ekledi. Medya takip sektöründe 65. yılını kutlayan kuruluş, televizyon takibinde yapay zekâ uygulamalarıyla müşterilerine Tv ve radyo kayıtlarında da haberlerin deşifresini verebiliyor.


TEST EDERKEN GÖZÜNÜZDEN OLMAYIN! Sağlık/Kadın TEST EDERKEN GÖZÜNÜZDEN OLMAYIN!

Nasıl ki başkasının diş fırçasını kullanmıyorsak, başkasının makyaj malzemesini de kullanmamalıyız. Göz Hastalıkları Uzmanı Yrd. Doç. Dr. Fatih Atmaca, tester ürünlerin bakteri yuvası olduğunu ve göz sağlığımız için bu ürünlerden uzak durmamız gerektiğini belirtti…


“ENERJİ KENTİ ELAZIĞ’IN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN” Ekonomi/Turizm “ENERJİ KENTİ ELAZIĞ’IN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN”

Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji, enerji kenti Elazığ’a 15.830,64 kWp gücünde güneş enerjisi tarlası yaptı.


Sınırları e-ihracat ile aşan çözümler Positive’den Ekonomi/Turizm Sınırları e-ihracat ile aşan çözümler Positive’den

Positive Kurucu Ortakları Caner Istı ve Eren Dedeoğlu, e-ticarette sınırları aşıp yurtdışına satış yaparken, e-ihracatta ülkeye göre fiyatlandırmadan lojistik entegrasyonuna kadar, dikkat edilmesi gereken 10 kural hakkında bilgi verdi.


YARDIM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ Aksu YARDIM KAMPANYASINA YOĞUN İLGİ

Türk askerlerinin kahramanca mücadele ettiği Afrin’ deki Zeytin Dalı Operasyonuna destek vermek amacıyla, Aksu Kaymakamlığı ve Aksu Belediyesi iş birliği ile başlatılan yardım kampanyasına, Aksu halkının yoğun ilgi gösterdiği açıklandı.


Kepez’in okullarına sıcak asfalt Güncel Kepez’in okullarına sıcak asfalt

Kepez Belediyesi ilçesindeki 6 okulun bahçesine yarıyıl tatilinde 1680 ton sıcak asfalt döktü.


Siber Saldırganlar Kalbinizi Çalmaya Hazırlanıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Siber Saldırganlar Kalbinizi Çalmaya Hazırlanıyor

Küresel çapta internet ve veri güvenliği sağlayıcısı Trend Micro, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne sayılı günler kala karşılaşabileceğimiz siber tehditler konusunda uyarılarda bulunuyor.


2. Elektrik Dağıtım Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi 15 Şubat’ta Başlıyor Ekonomi/Turizm 2. Elektrik Dağıtım Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi 15 Şubat’ta Başlıyor

Elektrik Dağıtım Hizmetleri Derneği (ELDER) tarafından bu yıl 2.’si düzenlenecek olan ‘Elektrik Dağıtım Sektöründe İş Sağlığı ve Güvenliği Kongresi’ 15-17 Şubat tarihleri arasında Antalya’da gerçekleşecek.


Yeşile koşan Kepez Güncel Yeşile koşan Kepez

Kepez Belediyesi, 2017 yılında yeşil alan miktarını 377 bin metrekare artırarak, Antalya’nın en yeşil merkez ilçesi olma gururunu taşıyor.


“Gebelikte, cilt altı uygulamalarından kaçınılmalı” Sağlık/Kadın “Gebelikte, cilt altı uygulamalarından kaçınılmalı”

Gebelikte cilt bakımı ile ilgili yanlış bilinen yöntemleri anlatan Deri ve Zührevi Hastalıklar Uzmanı Dr. Yelda Bice, hamile anne adaylarının cilt hassasiyetlerine karşı yapması gerekenleri anlattı.


Konyaaltı Sahili’ni STK’lar denetleyecek Güncel Konyaaltı Sahili’ni STK’lar denetleyecek

Büyükşehir Belediyesi Meclisi, 30 yıllık Aksu Çalkaya sorununu çözecek tarihi bir karar alarak, bölgeyi Kentsel Dönüşüm ve Gelişim Proje Alanı ilan etti. Bu karar sonrası yapılacak çalışma ile artık 12 bin vatandaşın tapularının üzerindeki şerhler kalkacak. Mecliste, Konyaaltı Sahili’nin bir disiplin ve düzen içinde kullanımı sağlayacak, eskiden olduğu gibi büfelerin zaman içince restoranlara dönüşmesini engelleyecek, yönetim planı da kabul edildi. Planın denetçisi STK’lar olacak.


Yörük Türkmen Çalıştayı başladı Güncel Yörük Türkmen Çalıştayı başladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3’üncü Antalya Yörük ve Türkmen Çalıştayı açılış töreninde “Biz, bu ülkenin geleceğini kurabilecek, geleceği ayakta tutabilecek, muasır medeniyeti de aşacak şekilde bu ülkeyi taşıyabilecek ana taşıyıcı kültürüz” diye konuştu.


‘Geleceğe bir iz bırakıyoruz’ Güncel ‘Geleceğe bir iz bırakıyoruz’

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel çocukları, seramik hamuruna el izlerini basarak ailelerine küçük bir sürpriz hazırladı.


Döşemealtı Hastanesi yatırım programında Döşemealtı Döşemealtı Hastanesi yatırım programında

Antalya sağlık alanında çok önemli bir yatırıma daha kavuşuyor. Döşemealtı Devlet Hastanesi 2018 yılı yatırım programına alındı.


ÇİÇEKLERİ SOLDURMAYALIM PROJESİ İLE 80 GENÇ DAHA HAYATA TUTUNACAK Güncel ÇİÇEKLERİ SOLDURMAYALIM PROJESİ İLE 80 GENÇ DAHA HAYATA TUTUNACAK

Vali Münir Karaloğlu Çiçekleri Soldurmayalım Projesi Mesleki Eğitim Kurslarının açılışını gerçekleştirip Eğitim merkezinde incelemelerde bulundu.


Otokoç Otomotiv 90. Yılına özel, bir çalışanına araç hediye etti Otomotiv Otokoç Otomotiv 90. Yılına özel, bir çalışanına araç hediye etti

Türkiye’nin lider otomotiv perakendecisi ve araç kiralama şirketi Otokoç Otomotiv 90. yaşını kutlamaya başladı. Bu kapsamda Otokoç Otomotiv çalışanları arasında yapılan çekilişte, Antalyalı Halil Piyan Fiat Egea otomobil kazandı.


Endüstriyel devrim kapıyı çalıyor Ekonomi/Turizm Endüstriyel devrim kapıyı çalıyor

KPMG Türkiye, Endüstriyel Üretim Sektörel Bakış 2018 raporunu hazırladı. Değişim rüzgarlarının estiği endüstriyel üretim sektörü, ‘Endüstri 4.0’ olgusunun üzerine yoğunlaşıyor.


Günübirlik ve charter teknelerin sorunları çözülüyor Güncel Günübirlik ve charter teknelerin sorunları çözülüyor

Yeni turizm sezonu başlamadan günübirlik tur tekneleri ve charter teknelerin bağlama ve yanaşma yerleri konusunda yaşadığı sıkıntılar gideriliyor.


MUSTAFA AKAYDIN, KAPATILMASI GÜNDEME GELEN KAMU HASTANELERİNİ SORDU Siyaset MUSTAFA AKAYDIN, KAPATILMASI GÜNDEME GELEN KAMU HASTANELERİNİ SORDU

Antalya Milletvekili Prof. Dr. Mustafa Akaydın: “Bütün bu adımlar parası çok olanın sağlık hizmetinden yararlanacağı gibi yani sağlığın ticarileşeceği bir sonuç doğurmaz mı?”


BYEGM, GAZİANTEPLİ VE MÜLTECİ ÇOCUKLARIN ESERLERİNDEN OLUŞAN SERGİYE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR Güncel BYEGM, GAZİANTEPLİ VE MÜLTECİ ÇOCUKLARIN ESERLERİNDEN OLUŞAN SERGİYE EV SAHİPLİĞİ YAPIYOR

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Toplum Merkezlerinde Uluslararası Göç Örgütü ve Japonya Büyükelçiliği desteğiyle fotoğraf, resim ve mozaik kursları alan Türk ve Suriyeli çocukların yaptığı eserlerin görücüye çıktığı sergi, Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) Basın Kültür ve Sanat Merkezi ev sahipliğinde açıldı.


AÇLIK SINIRI OCAK'TA 1.907 LİRAYA ULAŞTI Ekonomi/Turizm AÇLIK SINIRI OCAK'TA 1.907 LİRAYA ULAŞTI

BİRLEŞİK KAMU İŞ AÇLIK-YOKSULLUK SINIRI ARAŞTIRMASI OCAK 2018 AÇIKLANDI


Başkan Böcek: Şoförün arkasında devlet sırrı konuşulur Güncel Başkan Böcek: Şoförün arkasında devlet sırrı konuşulur


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ve yeni yönetimini makamında ağırladı.


Güncel "Mutluyum Muratpaşa’dayım"

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, genç rotaryenlerle buluşmasında insanların toplam ihtiyacını esas alan belediyecilik hizmetleriyle ilçedeki toplam mutluluk oranının yüzde 84’e yükseldiğini söyledi.


Tütüncü‘nün esnaf buluşması Güncel Tütüncü‘nün esnaf buluşması

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ‘Esnaf Buluşması’ kapsamında bu hafta Teomanpaşa Mahallesi esnafını ziyaret etti. Başkan Tütüncü, önce mahalle sakinleri ve esnafla kahvaltı yaptı, ardından istek ve önerilere kulak verdi.


Bir Muratpaşa klasiği: Randevusuz görüşme Güncel Bir Muratpaşa klasiği: Randevusuz görüşme

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın “Görüşülebilir olmak ve görüşülebilir kalmak en önemli ilkemizdir” diyerek her Çarşamba gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerinde yılın 6’ncı buluşması gerçekleşti.


Migren işitme kaybına neden oluyor Sağlık/Kadın Migren işitme kaybına neden oluyor

Ne kadar iyi duyarsanız duyun, yıllık işitme testi yaptırmak akıllıcadır. Eğer migreniniz varsa bu testleri sıkılaştırmak yararınıza olacaktır. Araştırmalar, migrenden muzdarip olanların, olmayanlara kıyasla daha fazla işitme kaybı riski taşıdığını, migren hastalarının ani işitme kaybının iki kat daha fazla olduğunu gösteriyor.


Vaktim az, ameliyattan korkuyorum diyorsanız! Sağlık/Kadın Vaktim az, ameliyattan korkuyorum diyorsanız!

Hem erkek, hem kadınların en sık tercih ettiği estetik operasyonlarının başında burun estetiği geliyor. Ancak bu konudaki estetik anlayışın değiştiği görülüyor. Artık mümkün olduğunca doğal görünüm sağlayacak yöntemlere olan talebin arttığı gözleniyor.


Başkan Genç, Şoförler Odası Yönetimini ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, Şoförler Odası Yönetimini ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mehmet Ali Alkan ve Yönetim Kurulu üyelerini kabul etti.


Aile Hekimleri’nden kongre daveti Döşemealtı Aile Hekimleri’nden kongre daveti

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Aile Hekimleri Derneği üyelerini ağırladı.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERİ” Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERİ”

Antalya Devlet Opera ve Balesi 13 Şubat Salı akşamı saat: 20.00’de “SEVGİLİLER GÜNÜ KONSERİ” ile sanatseverlerin karşısında.


BİLGİ GÜVENLİĞİNİN LOKOMOTİFİ FİNANS SEKTÖRÜ Ekonomi/Turizm BİLGİ GÜVENLİĞİNİN LOKOMOTİFİ FİNANS SEKTÖRÜ

Türkiye’de bilgi güvenliği bilinci Avrupa ve Kuzey Amerika ülkelerine oranla henüz olgunlaşmış değil. Finans sektörü ise bilgi güvenliğinin ülkemizdeki lokomotifi durumunda.


Türkiye’de her yıl yaklaşık 12 bin bebek doğuştan kalp hastalığı ile dünyaya geliyor Sağlık/Kadın Türkiye’de her yıl yaklaşık 12 bin bebek doğuştan kalp hastalığı ile dünyaya geliyor

Düzenli takip ve bakımla doğuştan kalp hastası bebekler hayata bağlanabilir


KONUT SEKTÖRÜNÜN SEVGİLİLER GÜNÜ KARNESİ ZAYIF Ekonomi/Turizm KONUT SEKTÖRÜNÜN SEVGİLİLER GÜNÜ KARNESİ ZAYIF

Birbirinden özel 14 Şubat Sevgililer Günü kampanyaları düzenleyen inşaat firmaları, yüzlerce kampanyaya rağmen Şubat ayında umduğunu bulamıyor. Geride bıraktığımız son 4 yıl incelendiğinde konut sektörünün en az satış yaptığı ayların başında Şubat ayının geldiği ortaya çıkıyor.


Kemer sezona hazırlanıyor Kemer Kemer sezona hazırlanıyor

Kemer Belediyesi, ilçenin dört bir yanında altyapı, yol ve kaldırım çalışmalarına devam ediyor. Başkan Mustafa Gül, “Kemer’imizi daha modern bir hale getirmek ve turizm sezonuna hazırlamak için tam kadro görevdeyiz” dedi


İcradan satışlarda vatandaşa KDV şoku Ekonomi/Turizm İcradan satışlarda vatandaşa KDV şoku

Tapuları bankalara geçen gayrimenkuller geçtiğimiz yıllara göre ciddi artışta. Bankalar Birliği Risk Merkezi’nin son verilerine göre, alacak toplamı 72.2 milyar lira düzeyinde...


TİRYAKİLER DİKKAT! BU TAKVİM HAYATA BAĞLIYOR Sağlık/Kadın TİRYAKİLER DİKKAT! BU TAKVİM HAYATA BAĞLIYOR

Tek bir adedinde 4 binden fazla kimyasal madde bulunduran sigara, Dünya Sağlık Örgütü’ne göre ‘tedavi edilmesi gereken bir hastalık!’ DSÖ dünya genelinde sigara kullanımındaki artışın son yıllarda ürkütücü olduğunu belirtirken, buna karşın hastalık kapıyı çalmadan sigarayı bırakan ve sağlıklı bir yaşam için kolları sıvayanların varlığı da umut veriyor.


Blockchain tabanlı dijital kimlik bankacılık uygulamalarına yenilik getirecek Ekonomi/Turizm Blockchain tabanlı dijital kimlik bankacılık uygulamalarına yenilik getirecek

Teknoloji ile dönüşen bankacılık sektöründeki yeni eğilimlerin tartışılacağı Banking as a Service Summit 8 Şubat’ta gerçekleştirilecek. Etkinlikte E-GÜVEN, yeni geliştirdiği Blockchain tabanlı dijital kimlik çözümünün bankacılık uygulamalarındaki yerini aktaracak.


EN ÇOK KONUŞULAN TELEVİZYON KANALLARI VE DİZİLER BELLİ OLDU Kültür/Sanat EN ÇOK KONUŞULAN TELEVİZYON KANALLARI VE DİZİLER BELLİ OLDU

Yeni yıla hızlı giren televizyon kanalları, farklı proje ve yapımlarla birbirleriyle adeta yarışırken, Ocak ayının en çok konuşulan televizyon kanalları ve dizileri de belli oldu.


Kepez'den 7'den 70'e doğa yürüyüşü Güncel Kepez'den 7'den 70'e doğa yürüyüşü

Kepez Belediyesi’nin, hemşehrilerini doğa ile kucaklaştırdığı 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü Şubat ayında Tekirova Likya Yolu’na gerçekleştirildi.


Kepez’e bir okul daha Eğitim Kepez’e bir okul daha

Kepez Belediyesi, okul alanı arazisindeki mülkiyet problemini çözerek ilçeye yeni bir eğitim kurumu daha yapılmasının önünü açtı. Mehmet Akif Ersoy Mahallesi’nde, 24 derslikli ilkokul binasının yapımına başlandı.


Türk internet kullanıcılarının yüzde 72’si çevrimiçi tehdide maruz kalıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türk internet kullanıcılarının yüzde 72’si çevrimiçi tehdide maruz kalıyor

İnsanları daha güvenli bir internet için bir araya gelmeye ve dijital nezaket sergilemeye davet eden Microsoft’un, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 23 ülkede yaptırdığı araştırmaya göre Türk internet kullanıcılarının yüzde 72’si çevrimiçi tehditlere maruz kalıyor.


MAŞA İLE KOCA AYI LİSANSLI GÖSTERİSİ  AGORA ANTALYA’DA TÜRKİYE REKORU KIRDI! Kültür/Sanat MAŞA İLE KOCA AYI LİSANSLI GÖSTERİSİ AGORA ANTALYA’DA TÜRKİYE REKORU KIRDI!

Açılışından bugüne gerçekleştirdiği etkinliklerle kısa zamanda Antalya’nın odak noktası olan Agora Antalya Alışveriş Merkezi’nde, çocukların beğenerek takip ettiği çizgi dizi Maşa ile Koca Ayı’nın lisanslı çocuk gösterisi Türkiye genelinde izlenme rekoru kırdı.


Elmalı İlçesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Projesi Açılışı Törenle Yapıldı Elmalı Elmalı İlçesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Projesi Açılışı Törenle Yapıldı

Elmalı İlçesinde Zenginleştirilmiş Kütüphane Projesi Açılışı Törenle Yapıldı


Cinayet Zanlısı DNA Örneklerinden Tespit Edildi Güncel Cinayet Zanlısı DNA Örneklerinden Tespit Edildi

07 Nisan 2017 günü saat 17.00 sıralarında Kepez ilçesi Gündoğdu Mahallesinde bulunan bir ikamette G. Ş. isimli bayanın iple boğularak öldürülmesi olayı ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü görevlilerince yapılan çalışmalarda; Cinayet Zanlısı DNA Örneklerinden Tespit Edildi


Aile boyu güvenli internet için  McAfee’den 5 ipucu Teknoloji/Bilim/İnternet Aile boyu güvenli internet için McAfee’den 5 ipucu

Dünyanın önde gelen siber güvenlik şirketlerinden McAfee, Güvenli İnternet Günü'nde aile boyu güvenli internet deneyimini sağlamak için beş ipucu paylaştı.


SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYENİZ ŞİFRENİZ OLMASIN! Teknoloji/Bilim/İnternet SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYENİZ ŞİFRENİZ OLMASIN!

Sevgililerimizle hayata dair birçok şey paylaşıyoruz. Peki e-posta veya sosyal medya şifrelerini de paylaşmamız gerekiyor mu? Kısa ve net bir şekilde cevap “Hayır!”. Şifre paylaşmak çoğu çift tarafından güven kazanmak için gerekli görülse de gizlilik ve güvenlik kabusuna yol açabilir.


Bebeklerde ek gıdaya geçerken tuzdan uzak durmalı Sağlık/Kadın Bebeklerde ek gıdaya geçerken tuzdan uzak durmalı

Bebeklerin beslenmesi, fiziksel gelişimleri için çok önemli. Bebek beslenmesinde en önemli konu “anne sütü”.


Ofis Çalışanları Gribal Enfeksiyonlara Daha Hızlı Yakalanıyor Sağlık/Kadın Ofis Çalışanları Gribal Enfeksiyonlara Daha Hızlı Yakalanıyor

Gribal enfeksiyonlar kış günlerinin gelmesiyle birlikte pek çok insanın hayatını zorlaştırıyor. Çoğu insanda kendiliğinden geçen gribal enfeksiyonların bulaşması önlenebildiği gibi doğru tedaviyle kısa sürede geçebiliyor.


ABank, Antalya’da gerçekleşen golf turnuvasının ana sponsoru oldu Serik ABank, Antalya’da gerçekleşen golf turnuvasının ana sponsoru oldu

ABank, Antalya’da gerçekleşen 15. Uluslararası Golf Mad Pro-Am Turnuvası’na, Diners Club Card ile ana sponsor oldu.


Kış Aylarında da Su İçmeyi İhmal Etmeyin Sağlık/Kadın Kış Aylarında da Su İçmeyi İhmal Etmeyin

Sabri Ülker Vakfı, kış aylarında da yeterli miktarda su tüketmemiz gerektiğini hatırlatarak suyun sağlığımız için önemine dikkat çekiyor.


Hareketsizlik ve D Vitamini Eksikliği Plaza Çalışanları İçin Tehlikeli Sağlık/Kadın Hareketsizlik ve D Vitamini Eksikliği Plaza Çalışanları İçin Tehlikeli

Plazalarda ve kapalı ofis ortamlarında çalışanlar hareketsiz kalıyor, hareketsizlik kas- iskelet ağrılarını tetikliyor. Kapalı ortamlar güneş alımını da engellediği için çalışanların D vitamini eksikliği artıyor.


Girişiminiz yeterince “FIT” mi? Teknoloji/Bilim/İnternet Girişiminiz yeterince “FIT” mi?

FIT ’18 kapsamında düzenlenecek Girişim Pazaryeri ve Girişim Yarışması için başvurular 10 Şubat’ta bitiyor...


Siber Zorbalıkla Mücadelede 10 Kritik Adım Teknoloji/Bilim/İnternet Siber Zorbalıkla Mücadelede 10 Kritik Adım

İnternet kullanımının yaş ortalaması düşerken, siber zorbalık özellikle çocuklar ve gençler arasında en önemli sorunlardan biri hâlini almaya başladı.


Başkan Çetinkaya’dan el sanatlarına destek Kumluca Başkan Çetinkaya’dan el sanatlarına destek

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, kadınların el sanatları atölyesi talebine duyarsız kalmadı


Kiralık Araç Firmaları Denetlendi Güncel Kiralık Araç Firmaları Denetlendi

Antalya'da Kiralık Araç Firmaları Denetlendi


Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 8 Kişi Yakalandı Güncel Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 8 Kişi Yakalandı

Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 8 Kişi Yakalandı


Risk Altındaki Çocuklara Yönelik Mesleki Eğitim Kursları Törenle Açıldı Güncel Risk Altındaki Çocuklara Yönelik Mesleki Eğitim Kursları Törenle Açıldı

Risk Altındaki Çocuklara Yönelik Mesleki Eğitim Kursları Törenle Açıldı


Antalya'da motosiklet uygulaması yapıldı Güncel Antalya'da motosiklet uygulaması yapıldı

Antalya’da 01 Şubat – 08 Şubat Tarihleri Arasında Motosiklet Uygulaması Yapıldı.


Cumhurbaşkanı’na Hakaret Eden (3) Şüpheli Yakalandı Güncel Cumhurbaşkanı’na Hakaret Eden (3) Şüpheli Yakalandı

Cumhurbaşkanı’na Hakaret Eden (3) Şüpheli Yakalandı


GAYBUBET Evlerinde Barınan FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Mensubu 25 Şüpheli Yakalandı Güncel GAYBUBET Evlerinde Barınan FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Mensubu 25 Şüpheli Yakalandı

GAYBUBET Evlerinde Barınan FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Mensubu 25 Şüpheli Yakalandı


Kepez İlçesinde 2 Ayrı Hırsızlık Olayının Şüphelileri Yakalandı Güncel Kepez İlçesinde 2 Ayrı Hırsızlık Olayının Şüphelileri Yakalandı

Kepez İlçesinde 2 Ayrı Hırsızlık Olayının Şüphelileri Yakalandı


Serik İlçesinde Kasten Adam Öldürmeye Teşebbüs Suçundan 1 Şahıs Yakalandı Serik Serik İlçesinde Kasten Adam Öldürmeye Teşebbüs Suçundan 1 Şahıs Yakalandı

Serik İlçesinde Kasten Adam Öldürmeye Teşebbüs Suçundan 1 Şahıs Yakalandı


Sahte Cumhuriyet Altını ile Kuyumcuları Dolandırmaya Çalışan Şüpheli Yakalandı Güncel Sahte Cumhuriyet Altını ile Kuyumcuları Dolandırmaya Çalışan Şüpheli Yakalandı

Sahte Cumhuriyet Altını ile Kuyumcuları Dolandırmaya Çalışan Şüpheli Yakalandı


Manavgat İlçesinde 2 Ayrı Uyuşturucu Madde Olayından 7 Şüpheli Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesinde 2 Ayrı Uyuşturucu Madde Olayından 7 Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesinde 2 Ayrı Uyuşturucu Madde Olayından 7 Şüpheli Yakalandı


Manavgat İlçesinde Haklarında Hapis Cezası Bulunan 2 Şahıs Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesinde Haklarında Hapis Cezası Bulunan 2 Şahıs Yakalandı

Manavgat İlçesinde Haklarında Hapis Cezası Bulunan 2 Şahıs Yakalandı


Aksu İlçesinde Camiden Hırsızlık Yapan Zanlılar Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Camiden Hırsızlık Yapan Zanlılar Yakalandı

Aksu İlçesinde Camiden Hırsızlık Yapan Zanlılar Yakalandı


Serik İlçesinde Bir Şahsı Rehin Alan 7 Şüpheli Yakalandı Serik Serik İlçesinde Bir Şahsı Rehin Alan 7 Şüpheli Yakalandı

Serik İlçesinde Bir Şahsı Rehin Alan 7 Şüpheli Yakalandı


Aksu İlçesinde Suça Sürüklenen 3 Çocuk İşyerinden Hırsızlık Suçundan Yakalandı Aksu Aksu İlçesinde Suça Sürüklenen 3 Çocuk İşyerinden Hırsızlık Suçundan Yakalandı

Aksu İlçesinde Suça Sürüklenen 3 Çocuk İşyerinden Hırsızlık Suçundan Yakalandı


Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yap Güncel Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yap

İkinci Yarıyıl Başlaması ile Okul Çevrelerinde Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması Yapıldı


Mehmet Tulga Düldül'den TBM üyelerine fiyat etiketi yönetmeliği bilgilendirmesi Ekonomi/Turizm Mehmet Tulga Düldül'den TBM üyelerine fiyat etiketi yönetmeliği bilgilendirmesi

Tüketici Başvuru Merkezi (TBM) Sivil Toplum Kuruluşları (STK) İletişim Sorumlusu Mehmet Tulga Düldül, üyelere fiyat etiketi yönetmeliği hakkında bilgiler verdi.


ANTALYA’YA SAHİP ÇIKMAK ZORUNDAYIZ Güncel ANTALYA’YA SAHİP ÇIKMAK ZORUNDAYIZ

Vali Münir Karaloğlu Antalya Genç İşadamları Derneği Başkanı Mustafa Cengiz ve Yönetim Kurulu Üyelerini makamında kabul etti. Gençlerin enerjilerinin ve yenilikçi düşüncelerinin iş dünyasına değişim ve gelişim sağlayacağını belirten Vali Karaloğlu genç iş insanları ile sohbet etti.


Kadın Sanat Lokali’nde kayıtlar devam ediyor Güncel Kadın Sanat Lokali’nde kayıtlar devam ediyor

2017-2018 eğitim öğretim yılında hizmete açılan Konyaaltı Belediyesi Kadın Sanat ve Eğitim Lokali’nde ikinci dönem kurs kayıtları devam ediyor.


CHP Antalya Mv. Dr Niyazi Nefi Kara'nın TTB ve TBB'den Türk Kelimelerinin Çıkarılmasına Tepki! Siyaset CHP Antalya Mv. Dr Niyazi Nefi Kara'nın TTB ve TBB'den Türk Kelimelerinin Çıkarılmasına Tepki!

AKP Genel Başkanının haftalık grup toplantısında Türk Tabipler Birliği ile Türkiye Barolar Birliği’nin isimlerinden Türk ve Türkiye kelimelerinin çıkarılacağına dair açıklamasına CHP’nin hekim milletvekilinden tepki geldi.


ANADOLU HEMŞERİ DERNEKLERİ’NDEN CHP’YE ZİYARET Siyaset ANADOLU HEMŞERİ DERNEKLERİ’NDEN CHP’YE ZİYARET

Anadolu Hemşeri Dernekleri Platformu (AHDER) Genel Başkanı Deniz Akgün beraberindeki hemşeri dernekleri başkanları ile birlikte CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul’u ziyaret etti.


‘Minyatür Türkiye Parkı’ Dokuma’da Güncel ‘Minyatür Türkiye Parkı’ Dokuma’da

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Anadolu Oyuncak Müzesi’nden sonra çeşitli müzeler ile Akdeniz bölgesinin ilk bilim merkezini açacağı, zeytin ve portakal bahçeleri kurduğu Dokuma yerleşkesine, Minyatür Türkiye Parkı’nı da kazandırdı.


BAKA’dan proje sahiplerine teknik destek masa hizmeti Ekonomi/Turizm BAKA’dan proje sahiplerine teknik destek masa hizmeti

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA), toplam 20 milyon TL bütçeli 2018 Mali Destek Programları hakkında Antalya, Isparta ve Burdur’da bilgilendirme toplantıları ile proje eğitimlerinin ardından proje hazırlamak isteyen potansiyel başvuru sahiplerine, teknik destek masası hizmeti verecek.


ANTALYA OSB’DEN HİNDİSTAN’A TİCARET KÖPRÜSÜ Ekonomi/Turizm ANTALYA OSB’DEN HİNDİSTAN’A TİCARET KÖPRÜSÜ

Hintli işadamlarından oluşan alım heyetini kente getiren Antalya Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü, Maharashtra Ticaret ve Sanayi Odası ile işbirliği protokolü imzalayıp Bölge sanayicileri ile Hintli işadamlarının yüz yüze görüşme yapmasını sağladı.


Başkan Turgay Genç sözünü tuttu, Döşemealtı’na Doğalgaz geldi Döşemealtı Başkan Turgay Genç sözünü tuttu, Döşemealtı’na Doğalgaz geldi

Antalya’nın en büyük Merkez İlçesi Döşemealtı’nın bir bölümünde doğalgaz kullanılmaya başladı. Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç’in girişimleri sonucu EPDK’dan gerekli izinler alındı ve yatırımcı firma Enerya ile geçen yıl Nisan ayı sonlarında yapılan protokol ile doğalgaz yatırımına başlandı ve 10 ay da 1.028 ev ve işyeri doğalgaz aboneliği aldı.


Muratpaşa’dan bale okulu Kültür/Sanat Muratpaşa’dan bale okulu

Muratpaşa Belediyesi, 15 Şubat Perşembe gününe kadar kayıtların devam ettiği İlkbahar dönemi spor okullarında ilk kez bale okulu açıyor. Bale okuluna, 4-7 yaş arası kız ve erkek çocuklar kabul ediliyor.


METABOLİZMAYI YAVAŞLATAN 6 ÖNEMLİ NEDEN! Sağlık/Kadın METABOLİZMAYI YAVAŞLATAN 6 ÖNEMLİ NEDEN!

Arkadaşınız yıllardır hiç diyet yapmamasına rağmen hep aynı kiloda kalıyor. Siz ise “su içsem yarıyor” şeklinde yakınan grupta yer alıyorsunuz. Peki, kulağa hiç adil gelmeyen bu probleminiz metabolizma hızınızın yavaş çalışmasından kaynaklanıyor olabilir mi?


Yörük Türkmen Çalıştayı toplanıyor Güncel Yörük Türkmen Çalıştayı toplanıyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yörük kültürünün dünyaya ışık tutabilecek niteliklere sahip olduğunu belirterek, “Bize has bu yaşam şeklinin evrensel kültür değerleriyle buluşması ve kendini kılavuz kültür manzumesi olarak var edebilmesi için düzenlendiğimiz Antalya Yörük Türkmen Çalıştayı’nın 3’üncüsünü 8 – 11 Şubat tarihlerinde gerçekleştireceğiz” diye konuştu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70633 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...