Salı, 20 Ağustos 2019
PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA Güncel PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

Öğretmenlerin en ulvi görevlerden birini icra eden, taze beyinleri bilgiye kavuşturan, Türkiye’nin geleceğini şekillendiren kişiler olduğunun bilinciyle hareket eden Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), öğretmenleri unutmadı ve 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bu yüce mesleğe mensup kişilere yönelik bir indirim kampanyası başlattı.


Türkiye’nin markası Antalya’da örnek bir proje Güncel Türkiye’nin markası Antalya’da örnek bir proje

Sur Yapı’nın Antalya Kepez’deki 1 milyon 300 bin metrekarelik alan üzerinde gerçekleştireceği dev kentsel dönüşüm projesi, çevreci uygulamalarıyla Türkiye’ye örnek olacak. Ön talep sürecinin devam ettiği projedeki çalışmaların tamamı akıllı ve örnek dönüşüm metodarıyla gerçekleştiriliyor. Temel atmak için gün sayan proje alanındaki her türlü atık yeniden hayata kazandırılıyor.


LEVENT AYDIN ANADOLU LİSESİ’NİN DEV KONUKLARI Eğitim LEVENT AYDIN ANADOLU LİSESİ’NİN DEV KONUKLARI

Levent Aydın Anadolu Lisesi’ne konuk olan Antalyaspor Basketbol Takımı Başantrenörü Arda Vekiloğlu ve sporcular C.J. Leslie ile Özgür Şahin, öğrencilerin soru yağmuruna tutulduHER YIL 125 BİN “ACELECİ BEBEK” DOĞUYOR Güncel HER YIL 125 BİN “ACELECİ BEBEK” DOĞUYOR

Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nde 17 Kasım Dünya Prematüre Günü kapsamında, prematüre bebeklerle birlikte aileleri ve doktorları bir araya gelerek zaferlerini kutladılar.


KORKUTELİ TIBBİ AROMATİK BİTKİ ÜRETİM MERKEZİ OLACAK Korkuteli KORKUTELİ TIBBİ AROMATİK BİTKİ ÜRETİM MERKEZİ OLACAK

Mantar ile marka haline gelen Korkuteli, tıbbi aromatik bitki üretiminde de merkez olmak istiyor. Özel sektör, üniversite ve kamu, işbirliği yaparak Akdeniz Üniversitesi Korkuteli Meslek Yüksekolu’na tahsis edilen 300 dekar arazide kekik ve adaçayı üretimi için birlikte çalışacak. ARGE çalışmalarının da yapılacağı bölgede üretim alanı, sözleşmeli üretici modeli ile 15 bin dekara kadar çıkarılabilecek.


Güncel "Trafikte önce siz örnek olun, diğerlerinin hızla değiştiğini göreceksiniz"

Antalya İl Emniyet Müdürü Sayın Celal UZUNKAYA’nın 19 Kasım DünyaTrafik Kazaları Mağdurları Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Korkuteli'de 3 Şüpheli Sahte Para İle Yakalandı Korkuteli Korkuteli'de 3 Şüpheli Sahte Para İle Yakalandı

Korkuteli İlçesinde (3) Şüpheli Sahte Para İle Yakalandı


Çıkar Amaçlı Silahlı Suç Örgütü Kurmaktan 14 Şahıs tutuklandı Alanya Çıkar Amaçlı Silahlı Suç Örgütü Kurmaktan 14 Şahıs tutuklandı

Çıkar Amaçlı Silahlı Suç Örgütü Kurmaktan 14 Şahıs tutuklandı


Huzur toplantıları devam ediyor Güncel Huzur toplantıları devam ediyor

Antalya Emniyet Müdürlüğü İlçe Teşkilatlarınca gerçekleştirilen huzur toplantıları devam ediyor.


2018 bütçesinde de aslan payı yatırımın Ekonomi/Turizm 2018 bütçesinde de aslan payı yatırımın

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 3 milyar 210 milyon lira olarak kabul edilen 2018 taslak bütçesinde yatırıma ayrılan pay 1 milyar 847 milyon lira ile rekor kırdı. Yatırımın bütçeye oranı yüzde 58 ile en yüksek seviyeye ulaştı. Başkan Türel, “Bütçemiz fevkalade cesur ve yatırım önceliklidir” dedi.


KALEİÇİ YAPEX’E TAŞINDI Ekonomi/Turizm KALEİÇİ YAPEX’E TAŞINDI

Muratpaşa Belediyesi; geleneksel çarşılarda koruma temasıyla 25'inci kez kapılarını açan YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı'nda Antalya’nın kültür mirası varlığı olarak Kaleiçi’ni taşıdı


Büyükşehir afet bölgesinde Güncel Büyükşehir afet bölgesinde

Antalya Büyükşehir Belediyesi, batı ilçelerinde meydana gelen hortum felaketi sonrası vatandaşların yaralarını sarmak için tüm birimlerini seferber etti. Bölgeye acil gıda yardımı yapılırken, mobil aşevi ile 2 bin kişiye de üç öğün sıcak yemek dağıtılıyor. Vatandaşlara verilecek 50 konteyner evin de kurulum çalışmalarına başlandı.


ASAT’tan Elmalı’ya yeni hizmet üssü Elmalı ASAT’tan Elmalı’ya yeni hizmet üssü

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Elmalı’ya daha hızlı hizmet götürmek amacıyla düzenli malzeme deposu ve su arıza binası yapıyor. Yaklaşık 2 buçuk milyon lira yatırım bedelli depo ile zaman kaybı ve nakil işlemlerinde oluşan maliyet önlenecek.


MURATPAŞA’DAN DAYANIŞMA AĞI Güncel MURATPAŞA’DAN DAYANIŞMA AĞI

Hortum felaketinde büyük zarar gören Kumluca, Finike ve Demre'de vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın talimatı ile bölgedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımda da bulunuluyor


Döşemealtı’nda geri dönüşüm tiyatrosu büyük ilgi gördü Döşemealtı Döşemealtı’nda geri dönüşüm tiyatrosu büyük ilgi gördü

Döşemealtı Belediyesi, Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) ile imzalanan protokol ile ilçede yaşayan çocukların çevre bilinci kazanmasına yönelik müzikli tiyatro gösterisi düzenledi.


7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Antalya’da yapılacak Ekonomi/Turizm 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Antalya’da yapılacak

"Turizmin geleceği, geleceğin turizmi" ana temalı 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi, 29-30 Kasım 2017’de Antalya’da yapılacak.


Döşemealtı Belediyesi’nin verdiği hasta yatağı ile yerde yatmaktan kurtuldu Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nin verdiği hasta yatağı ile yerde yatmaktan kurtuldu

Döşemealtı Belediyesi, felçli aynı zamanda şeker hastalığı nedeniyle ayağı kesilen Süleyman Çakan’a hasta yatağı hediye etti.


ANSİAD’DAN YAPEX’E ÜYE ZİYARETİ Güncel ANSİAD’DAN YAPEX’E ÜYE ZİYARETİ

ANSİAD heyeti 25’inci kez kapılarını açan Yapex Fuarı’nda, dernek üyesi iş insanlarının standlarını ziyaret etti.


Yaş üzüm ihracatında Rusya bereketi Ekonomi/Turizm Yaş üzüm ihracatında Rusya bereketi

Türkiye, 1 milyon 20 bin dekarlık sultani çekirdeksiz bağ alanlarında, yıllık 2 milyon 310 bin ton sultani çekirdeksiz üzüm üretimiyle dünya lideri konumunda.


Türkiye’de Bitcoin rüzgârı esiyor Ekonomi/Turizm Türkiye’de Bitcoin rüzgârı esiyor

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Bitcoin verilerini takip edenlerin sayısı artıyor. Artık pek çok ülke Bitcoin’e sıcak bakıyor, şirketler de Bitcoin ile ödeme almaya başlıyor.


2018’de maaşlar yüzde 10 artacak Ekonomi/Turizm 2018’de maaşlar yüzde 10 artacak

Korn Ferry Hay Group’un Türkiye’de 1.578 şirketin katılımıyla gerçekleştirdiği Ücret ve Yan Haklar Araştırması, 2018 yılında maaşlarda yüzde 10 artış beklendiğini ortaya koydu. Korn Ferry Hay Group Araştırmasına göre, Türkiye istihdamına ve genel iş gücü maliyetlerine yön veren holdinglerin 2018 maaş artış oranı da yüzde 10 olacak.


Kepez’den Şafak’a 3 bin 500 ton asfalt Güncel Kepez’den Şafak’a 3 bin 500 ton asfalt

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçeye yeni ve modern ulaşım yolları kazandırmak amacıyla Şafak Mahallesi’ne 3 bin 500 ton sıcak asfalt döşedi.


KALBİN SİNYALLERİNE KULAK VERİN Sağlık/Kadın KALBİN SİNYALLERİNE KULAK VERİN

Stres, sağlıksız beslenme ve kolesterol kalbin en büyük düşmanlarından… Bu unsurlara dikkat edilmediği takdirde kalp kaslarını besleyen damarların tıkanmasıyla kalp kasları canlılığını yitiriyor ve kaçınılmaz sonuç kalp krizi meydana geliyor…


Kepez yeni edebiyatçılara ufuk açıyor Kültür/Sanat Kepez yeni edebiyatçılara ufuk açıyor

Kepez Belediyesi’nin, 'Huzur' romanında Antalya’da geçirdiği günleri anlatan Türk Edebiyatı’nın ünlü ismi Ahmet Hamdi Tanpınar’ı, anmak amacıyla düzenlediği edebiyat yarışması için başvurular devam ediyor.


MİNİK KAHRAMANLARI HAYATA BAĞLAMAK ELİNİZDE Sağlık/Kadın MİNİK KAHRAMANLARI HAYATA BAĞLAMAK ELİNİZDE

17 Kasım Dünya Prematüre Günü, bebekleri erken doğum yapan ailelere destek olmak ve onların sorunlarına farkındalığı sağlamak için önemli bir gün. Peki, aileleri endişelendiren prematüre bebek tam olarak ne demek? Risk faktörleri neler? Prematüre bir bebeğe sahip olmanın ne tür dezavantajları var?


SONBAHARDA DOĞRU BESLENME VE BESİN DESTEĞİ KULLANIMI Sağlık/Kadın SONBAHARDA DOĞRU BESLENME VE BESİN DESTEĞİ KULLANIMI

Beslenmede doğru seçimler yapmak önemlidir. Sonbaharın kendini iyice hissettirdiği bu günlerde hastalıklara yakalanmamak için sağlıklı ve dengeli beslenme çok daha önemli hale gelir.


Başkan Gül 853 öğrenciye pizza ısmarladı Kemer Başkan Gül 853 öğrenciye pizza ısmarladı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ilçedeki 12 anaokulu ve anasınıflarındaki 853 çocuğa pizza ısmarladı. 2 hafta boyunca okul okul dolaşarak pizzaları elleriyle ikram eden Gül, “Minik yüreklerle buluşmanın mutluluğunu yaşadık” dedi.


SİDE’YE BÜYÜK MODERN PARK Manavgat SİDE’YE BÜYÜK MODERN PARK

Manavgat Belediyesi, kentteki kişi başına düşen yeşil alan miktarını artırmak amacıyla başlattığı Side Mahallesi- Kemer Bulvarı üzerinde ki büyük park yapımını tamamlandı


BUDAK KUMLUCA FİNİKE DEMRE VE KAŞ’I VURAN AFETİ 3 BAKANA SORDU Siyaset BUDAK KUMLUCA FİNİKE DEMRE VE KAŞ’I VURAN AFETİ 3 BAKANA SORDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya’nın 4 ilçesinde ciddi bir hasar oluşturan afeti, üç bakanın yanıtlaması istemiyle verdiği üç önergeyle TBMM gündemine taşıdı.


TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ’NDEN MANAVGAT BELEDİYESİ’NE ÖDÜL Manavgat TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ’NDEN MANAVGAT BELEDİYESİ’NE ÖDÜL

Manavgat Belediyesi, kentin doğal, tarihi ve kentsel dokularında yaptığı çalışma ve düzenleme projelerini, 25. Uluslararası YAPEX Restorasyon Fuarı’na katılarak tanıttı.


Uluslararası Tarım ve Çevre Kongresi Akdeniz Üniversitesi Ev Sahipliğinde Başladı Ekonomi/Turizm Uluslararası Tarım ve Çevre Kongresi Akdeniz Üniversitesi Ev Sahipliğinde Başladı

Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 3. Uluslararası Tarım ve Çevre Kongresi ile 2. Uluslararası Kompost ve Biyogaz Çalıştayı 16 Kasım 2017 Perşembe günü açılış konuşmalarıyla başladı.


Hafta sonu Antalya Kipa AVM’de eğlence devam ediyor Güncel Hafta sonu Antalya Kipa AVM’de eğlence devam ediyor

Bu hafta sonu çocuklar, öğretmenlerine hediye hazırlamak için Antalya Kipa AVM’nin düzenlediği eğlenceli atölyelerde buluşacak.


Diyabet, buz dağının görünmeyen yüzü Sağlık/Kadın Diyabet, buz dağının görünmeyen yüzü

21’inci yüzyılın en büyük sağlık sorunlarından biri olan diyabet, tüm dünyada 415 milyon kişiyi etkiliyor ve bu sayının 2040 yılında 640 milyona ulaşması bekleniyor.


Çocuk oto koltuğu kullanırken bu hataları yapmayın! Güncel Çocuk oto koltuğu kullanırken bu hataları yapmayın!

Araç içinde çocuk güvenliğine yönelik ürünleri İskandinav güvenlik tecrübesiyle sunan BeSafe, çocukların araç içinde daha güvenli seyahat edebilmesine olanak sağlayan çocuk oto koltuğu kullanımında sıkça yapılan hataları ve dikkat edilmesi gereken noktaları açıkladı.


Altınova altın yıllarını yaşıyor Güncel Altınova altın yıllarını yaşıyor

Kepez Belediyesi, Altınova Orta Mahalle’de inşa ettiği 12 bin m2lik parkla, konutların arasında muhteşem bir yeşil vaha oluşturdu. Parkın yanındaki belediye binası da AKMEK şubesi olarak Altınovalıların hizmetinde olacak.


Prima’dan Hastanelere Bağışlanan Türkiye’nin En Küçük Bebek Bezi Sağlık/Kadın Prima’dan Hastanelere Bağışlanan Türkiye’nin En Küçük Bebek Bezi

Anne ve bebeklerin hayatlarını iyileştirmek için daima yenilikçi ürünler sunan Prima, prematüre bebeklere özel bebek bezini geliştirdi ve bezi hastanelere bağışlayarak bir ilke imza attı. Prima, ayrıca prematüre bebekler ve ailelerinin yanında olmak için El Bebek Gül Bebek Derneği’yle işbirliği yaparak Anne Bebek Fonu’na da destek veriyor.


Lenovo yapay zeka yatırımlarını hızlandırıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Lenovo yapay zeka yatırımlarını hızlandırıyor

Lenovo Veri Merkezi Grubu, önceki gün düzenlenen Supercomputing etkinliğinde, müşterilerin yapay zekayı kullanmaya başlamalarına ve daha fazla üretkenlik ve daha iyi dönüşüm sonuçları için artırılmış zeka yetenekleri elde edebilmeleri amacıyla tasarlanan yeni girişimleri duyurdu.


Yeni izleme merkezini Antalya’da açıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Yeni izleme merkezini Antalya’da açıyor

66 milyonun üzerinde internet abonesi olan ülkemizin %43’ü internetten alışveriş yapıyor. Geniş kitlelere Web siteleriyle ulaşan şirketler, yaşanan kesintilere zamanında müdahale edemedikleri için itibar, müşteri ve para kaybedebiliyor.


RİSKLİ BEBEKLERDE ERKEN MÜDAHALE BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR Sağlık/Kadın RİSKLİ BEBEKLERDE ERKEN MÜDAHALE BÜYÜK ÖNEM TAŞIYOR

Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı, aile hekimlerine ‘Riskli Bebekler ve Erken Müdahale Semineri’ düzenledi.


ANTALYA VALİLİĞİ’NDEN 7 AYDA 200 KATILIMCIYA PROJECİLİK EĞİTİMİ… Eğitim ANTALYA VALİLİĞİ’NDEN 7 AYDA 200 KATILIMCIYA PROJECİLİK EĞİTİMİ…

Antalya Valiliği İl Sosyal Etüt ve Proje Müdürlüğü ve Antalya Kent ve Medeniyet Derneği ile ortaklaşa yürütülen “Birlikten Proje Doğar” Projesi kapsamında düzenlenen Proje Döngüsü Yönetimi Eğitiminin ilk periyodu 13 Kasım Pazartesi günü başladı.


PTT’DEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK  Eğitim PTT’DEN EĞİTİME BÜYÜK DESTEK

BİTLİS’İN TATVAN İLÇESİNDE PTT A.Ş.’NİN KATKILARIYLA YAPTIRILAN SAADETTİN AKA ORTAOKULU TÖRENLE HİZMETE AÇILDI. PTT A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI VE GENEL MÜDÜRÜ KENAN BOZGEYİK, “40 BİN KİŞİLİK PTT AİLESİ, GENÇLERİMİZİN EN İYİ ŞEKİLDE YETİŞMESİ İÇİN ÜZERİNE DÜŞENLERİ YERİNE GETİRMEYE HAZIRDIR” DEDİ.


Renault ve Dacia’dan Kış Güvenlik Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’dan Kış Güvenlik Servis Kampanyası

Renault ve Dacia araç sahipleri, otomobillerini kış aylarına fırsatlarla hazırlıyor.


SİNEMADA EN ÇOK KOMEDİ FİLMLERİ TERCİH EDİLDİ Kültür/Sanat SİNEMADA EN ÇOK KOMEDİ FİLMLERİ TERCİH EDİLDİ

Türk sinemasında seyirciler en çok komedi filmlerini tercih ederken, aksiyon ve macera yapımları komedinin ardından en çok izlenen yapımlar oldu.


TÜRKİYE GEREKSİZ ANTİBİYOTİK KULLANIMINDA AVRUPA BİRİNCİSİ Sağlık/Kadın TÜRKİYE GEREKSİZ ANTİBİYOTİK KULLANIMINDA AVRUPA BİRİNCİSİ

Bakteriyel enfeksiyonların tedavisi için gerekli olan antibiyotikler, kontrolsüz ve uygun olmayan hastalıkların tedavisinde kullanıldığında “antibiyotik direnci”ne yol açıyor.


KOAH ne kadar yakınımızda? Sağlık/Kadın KOAH ne kadar yakınımızda?

Dünya Sağlık Örgütü verilerine ve Küresel Hastalık Yükü 2015 çalışmasına göre, tüm dünyada KOAH kaynaklı ölümlerin sayısı 3,2 milyon. KOAH’ın önümüzdeki 30 yılda daha da yaygınlaşacağı ve 2030 yılına kadar KOAH ve ilişkili nedenlerden ölümlerin yılda 4,5 milyonu aşacağı öngörülüyor.


Sosyal Yardım Merkezi kışa hazır Güncel Sosyal Yardım Merkezi kışa hazır

Muratpaşa Belediyesi Sosyal Yardım Merkezi’nde kışlık giysiler, yorganlar yeni sahipleri için raflardaki yerini aldı.


Annelik hüznü 7 kadından birini etkiliyor Sağlık/Kadın Annelik hüznü 7 kadından birini etkiliyor

Annelik hüznü yeni anneler arasında oldukça yaygın. Doğum sonrası depresyon yaklaşık 7 kadından birini etkiliyor ancak, 5 kadından biri semptomları hakkında sessiz kalıyor ve bu nedenle tedavi edilemiyor.


Geleceğin uçakları yakıtsız uçacak Teknoloji/Bilim/İnternet Geleceğin uçakları yakıtsız uçacak

Havacılık sektörü her geçen gün yeni teknolojilere imza atıyor. 1900’lü yılların pistonlu motorları yerini turboproplara/turbojetlere bırakırken, havacılıktaki baş döndürücü gelişmeler bununla bitmiyor. İsviçreli pilotların, güneş enerjisiyle çalışan uçaklarıyla yaptıkları dünya turu, geleceğin uçaklarının yakıt kullanmayacağının sinyalini şimdiden veriyor


İLK 3 YILDA 4 HAYATİ KURAL Sağlık/Kadın İLK 3 YILDA 4 HAYATİ KURAL

Onlar zamanından önce dünyaya gelen, kimi zaman 1000 gramın bile altında hatta bir avuç büyüklüğünde olan prematüre bebekler… Hal böyle olunca yaşamları bazen bir pamuk ipliğine bağlı olabiliyor ama kesin olan şu ki, bakımları ihmale gelmiyor!


VALİ KARALOĞLU BAKAN TÜFENKCİ İLE KUMLUCA’DA AFET BÖLGESİNİ İNCELEDİ Kumluca VALİ KARALOĞLU BAKAN TÜFENKCİ İLE KUMLUCA’DA AFET BÖLGESİNİ İNCELEDİ

Vali Münir Karaloğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ile önceki gün şiddetli yağışla birlikte sel ve hortumun ciddi hasarlara yol açtığı Kumluca’da incelemelerde bulundu. Bakan Tüfenkci devlet olarak ilk dakikadan itibaren bölgede yardım çalışmalarının yapıldığını ifade etti.


Seramik Federasyonu Türkiye'de bir ilke imza atarak, Ekonomi/Turizm Seramik Federasyonu Türkiye'de bir ilke imza atarak, "Türkiye İhracat Katkı Endeksi"ni hazırladı

Türkiye Seramik Federasyonu, Türkiye'de ilk kez ihracat katkı endeksi hazırlayarak, kamuoyuna sundu. Ekonomist Dr. Can Fuat Gürlesel tarafından hazırlanan endekste 17 sanayi sektörü değerlendirildi. İnşaat seramikleri 18,27'lik oranla üçüncü çeyrekte katkı oranı en yüksek sektör oldu. Seramiği; giyim eşyası, mobilya ve gıda ürünleri takip ediyor.


KOAH’A YOL AÇAN 6 RİSK FAKTÖRÜNE DİKKAT! Sağlık/Kadın KOAH’A YOL AÇAN 6 RİSK FAKTÖRÜNE DİKKAT!

Toplumda 40 yaş üstü her 5 kişiden birinde KOAH görülüyor. Yapılan çalışmalar hastalığın sigara içenlerde ve ileri yaşlarda arttığını gösteriyor.


BAŞKAN UYSAL, AFET BÖLGESİNDE Kumluca BAŞKAN UYSAL, AFET BÖLGESİNDE

Hortumda büyük hasar gören Kumluca ve Finike’ye giderek vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; “Afet gündüz saatlerinde olsa yüzlerce insanımızı kaybedebilirdik buna da şükür, en büyük tesellimiz can kaybı olmaması” dedi.


ANSİAD’DA YAPAY ZEKA VE KRİPTO PARA KONUŞULDU Ekonomi/Turizm ANSİAD’DA YAPAY ZEKA VE KRİPTO PARA KONUŞULDU

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 2017 faaliyet yılı 16’ncı Olağan Toplantısı Akra Otel’de gerçekleştirildi. Toplantı Başkanlığı’nı ANSİAD üyesi Erol Kabadayı’nın gerçekleştirdiği olağan toplantının konukları, Akdeniz Üniversitesi Bilgi İşlem Daire Başkanı Doç. Dr. Ümit Deniz Uluşar ve Joint Ventures Kurucusu Ahmet Arslan oldu.


Her 10 kişiden biri KOAH hastası Sağlık/Kadın Her 10 kişiden biri KOAH hastası

GSK Türkiye, Dünya KOAH Günü’nde, hastaların tedaviye uyumuna dikkat çekmek amacıyla “Dede Senin Sesin Neden Bu Kadar Korkunç?” projesini hayata geçirdi.


Türk ihraç ürünleri Litvanya’nın market raflarını süsleyecek Türk ihraç ürünleri Litvanya’nın market raflarını süsleyecek

Türk ihraç ürünleri Baltık ülkesi Litvanya’nın market raflarını süslemeye hazırlanıyor. Litvanya’nın ikinci büyük perakende mağazacılık zinciri “İKİ” Türkiye’ye gıda ve tekstil ürünleri almak için “Alım Heyeti” gönderdi.


PAGEV, ORDİNO BEDELİNİN KALDIRILMASI İÇİN DÜĞMEYE BASTI Ekonomi/Turizm PAGEV, ORDİNO BEDELİNİN KALDIRILMASI İÇİN DÜĞMEYE BASTI

Türkiye’de nakliye acenteleri tarafından firmalardan ithal edilen tüm hammadde ve ürünlerin gümrük işlemleri sırasında “Ordino” veya benzer isimler altında kanunsuz bir şekilde bedel tahsil ediliyor. Bu bedelin yıllık toplam değeri 700 milyon lirayı buluyor.


 Erkeklerde birinci, kadınlarda ikinci sırada… Sağlık/Kadın Erkeklerde birinci, kadınlarda ikinci sırada…

Kanser, söz konusu olduğunda hiç şüphe yok ki ilk akla gelenlerin başında akciğer kanseri yer alıyor. Bu sonuç, akciğer kanserinin dünya genelinde kansere bağlı ölümlerin ilk sırasında yer almasından kaynaklanıyor. Ancak hastalığı bu denli önemli yapan bir başka nokta ise, yaygınlığına rağmen önlenebilir olmasından kaynaklanıyor.


Benlerinizde Ortaya Çıkan Değişimlere Dikkat! Sağlık/Kadın Benlerinizde Ortaya Çıkan Değişimlere Dikkat!

Vücudunuzda yer alan benleri aldırmak riskli midir? Benlerle ilgili neler yapılmalı veya yapılmamalıdır? Dermatolog Dr. Yelda Bice merak edilenleri cevaplıyor.


Güncel "SAVAŞA, RANTA, TALANA DEĞİL, SAĞLIĞA BÜTÇE"

Sağlık Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası (SES) Antalya Şube Sekreteri F. Yaşar Doğan şube binasında yaptığı basın toplantısında Sağlık Bakanlığı bütçesi hakkında açıklamalarda bulundu.


Ziyaretçiler, Elif Korkmazel ile Birlikte Maharetlerini Sergiledi   Güncel Ziyaretçiler, Elif Korkmazel ile Birlikte Maharetlerini Sergiledi

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, usta aşçı Elif Korkmazel ile “Hünerli Eller Yarışıyor” etkinliğine ev sahipliği yaptı. Etkinlik kapsamında ziyaretçilerle pratik bilgiler ve lezzetli tarifler paylaşan Korkmazel, düzenlediği workshop ve yarışmalarla keyifli bir hafta sonuna imza attı.


DİYABETLİLER TATLANDIRICILARI ŞEKERE ALTERNATİF OLARAK KULLANABİLİRLER Sağlık/Kadın DİYABETLİLER TATLANDIRICILARI ŞEKERE ALTERNATİF OLARAK KULLANABİLİRLER

Beslenme ve yaşam tarzındaki değişikliklere bağlı olarak son yıllarda diyabet oranı dünyada ve ülkemizde hızla artıyor. Diyabet sayısı açısından Türkiye, Avrupa’da Rusya ve Almanya’nın arkasından üçüncü sırada yer alıyor.


KIZILTOPRAK’TA ASFALTA SINAV ARASI Güncel KIZILTOPRAK’TA ASFALTA SINAV ARASI

Altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin yollarını sıcak asfaltla kaplayan Muratpaşa Belediyesi, Kızıltoprak Mahallesi’nde başlattığı çalışmalara, okullardaki sınavlar nedeniyle ara verdi


Şeker Koması Öldürebilir! Sağlık/Kadın Şeker Koması Öldürebilir!

Diyabetik koma olarak da bilinen şeker koması, şekerin düşüklüğü ya da yüksekliği ile meydana çıkan bir şuur kaybı rahatsızlığıdır. Şeker komasına giren hasta, şuuru kayıp olduğu için etrafında ne olup bittiğini bilmez, koma halinde stabil kalır.


RANDEVUSUZ GÖRÜŞME SÜRÜYOR Güncel RANDEVUSUZ GÖRÜŞME SÜRÜYOR

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; her çarşamba belediye fuayesinde Turunç Masa’da gerçekleştirdiği randevusuz görüşme saatlerine, hortumdan büyük hasar gören Finike, Kumluca ve Demre’ ye gitmesi nedeniyle katılamadı Randevusuz görüşmeler bu hafta Başkanvekili İbrahim Cephaneci’yle devam etti.


Kepez Duacı yollarını yeniliyor Güncel Kepez Duacı yollarını yeniliyor

Kepez’in en hızlı gelişen yerleşim alanlarından biri olan Duacı Mahallesi’nin eski sathi asfalt yollarına sıcak asfalt döküldü.


Süt ürünlerini buzdolabında böyle saklayın! Sağlık/Kadın Süt ürünlerini buzdolabında böyle saklayın!

Sağlıklı ve dengeli beslenmek adına 7’den 77’ye her yaşta süt ve süt ürünleri tüketilmeli. Ancak doğal yapısı nedeniyle hızla bozulabilen süt ürünleri, satın alındıktan sonra soğuk zincir aksatılmadan uygun koşullarda saklanmalı. Türkiye’nin en büyük süt ürünleri markalarından Teksüt, süt ürünlerinin buzdolabında doğru korunmasına ilişkin püf noktaları paylaştı.


SABAHLARI GELİŞEN ÖKSÜRÜK KOAH HABERCİSİ OLABİLİR! Sağlık/Kadın SABAHLARI GELİŞEN ÖKSÜRÜK KOAH HABERCİSİ OLABİLİR!

KOAH (Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı) artmış olan zararlı gaz ve partiküllere karşı havayolları ile akciğerin kronik yangısal yanıtı olarak ilerleyici nefes darlığıyla seyreden, buna karşılık önlenebilir ve tedavi edilebilir bir hastalık.


MİSTİK BİR MASAL DİYARI: FAS MİSTİK BİR MASAL DİYARI: FAS

Seyahat tutkunlarına dünyanın kapılarını açan Prontotour’dan kadim tarihi, kültür mozaiği ve rengarenk şehirleriyle gizemli Fas turları…


SanalUzman.com’dan serbest çalışanlara (freelancer) 10 öneri Ekonomi/Turizm SanalUzman.com’dan serbest çalışanlara (freelancer) 10 öneri

İşverenler ile serbest çalışan uzmanları (freelancer) bir araya getiren iş platformu SanalUzman.com, serbest çalışanların motivasyonlarını arttırarak daha verimli ve etkili iş planı yapabilmelerini sağlayacak öneriler sundu.


BUDAK: “AKP’NİN ÇOŞAN EKONOMİSİ BOŞTA GEZEN GENÇ SAYISINI REKORA TAŞIYOR” Ekonomi/Turizm BUDAK: “AKP’NİN ÇOŞAN EKONOMİSİ BOŞTA GEZEN GENÇ SAYISINI REKORA TAŞIYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Ağustos dönemi işgücü istatistikleri ile ilgili olarak yaptığı açıklamada, ekonomiyi canlandırmak için uygulanan teşviklerin, istidam artışı konusunda sonuç vermediğini, işsizlik oranının çift haneden aşağı inmediğini vurguladı.


KONYAALTINDA UYGULAMALI “BİTKİ ZARARLILARI İLE MÜCADELE KURSU” BAŞLADI Güncel KONYAALTINDA UYGULAMALI “BİTKİ ZARARLILARI İLE MÜCADELE KURSU” BAŞLADI

Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Canan OTRUŞ Bitki Zararlıları ile Mücadele Kursiyerleri ile bir araya geldi.


150 BİN BEBEK PREMATÜRE DOĞUYOR Sağlık/Kadın 150 BİN BEBEK PREMATÜRE DOĞUYOR

Gebeliğin 23 ila 37. haftaları arasında doğan ve doğum ağırlığı 2 bin 500 gramın altında olan bebekler Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından ‘prematüre’ olarak kabul edilirken, Interpress’in Dünya Prematüre Günü nedeniyle medyada yapmış olduğu incelemeye göre her yıl dünyada 13 milyon, Avrupa’da 500 bin, Türkiye'de ise 150 bin bebeğin hayata gözlerini erken açtığı belirlendi.


EN FAZLA CEPTEN ŞİKAYETÇİYİZ Teknoloji/Bilim/İnternet EN FAZLA CEPTEN ŞİKAYETÇİYİZ

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu’na bu yılın ikinci çeyreğinde gelen şikayet sayısının, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 70,5 artışla 53 bin 48'e yükseldiği belirlendi.


D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ YORGUN VE HALSİZ HİSSETTİRİYOR D VİTAMİNİ EKSİKLİĞİ YORGUN VE HALSİZ HİSSETTİRİYOR

Yapılan araştırmaya göre Türkiye'de 10 kişiden 9’unda D vitamini eksikliği görülmektedir.


MANAVGAT BELEDİYESİ YAPEX’TE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ YAPEX’TE BÜYÜK BEĞENİ TOPLADI

Manavgat Belediyesi, kentin doğal, tarihi ve kentsel dokularında yaptığı çalışma ve düzenleme projelerini, bugün Antalya Expo Center’da açılan 25. Uluslararası Yapı Malzemeleri, İnşaat Teknolojileri, Yapı Yenileme ve Restorasyon Fuarı’nda açtığı standla tüm Türkiye ve dünyaya tanıttı.


MEYVE VE SEBZE AMBALAJA GİRİYOR, RAF ÖMRÜ UZUYOR Ekonomi/Turizm MEYVE VE SEBZE AMBALAJA GİRİYOR, RAF ÖMRÜ UZUYOR

Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe giren yeni tebliğ ile meyve ve sebzelerin taşınması, saklanması ve ambalajlanmasına ilişkin birçok düzenleme geliyor.


DİYABET ve KADIN Sağlık/Kadın DİYABET ve KADIN

Diyabet, vücudumuzda pankreas bezinin yeterli miktarda insülin hormonu üretememesi ya da bu hormonun dokularda etkili bir şekilde kullanılamaması durumunda gelişen ve ömür boyu süren bir hastalıktır.


Şeker Hastalığı (Diyabet) erkeklerde en çok hangi hastalıklara neden olmaktadır? Sağlık/Kadın Şeker Hastalığı (Diyabet) erkeklerde en çok hangi hastalıklara neden olmaktadır?

Erkeklerde iktidarsızlık, şeker hastalarında oldukça sık görülen bir problemdir.


SİNSİ AMA ÖLÜMCÜL TEHLİKE KOAH Sağlık/Kadın SİNSİ AMA ÖLÜMCÜL TEHLİKE KOAH

Dünya Sağlık Örgütü (WHO) verilerine göre dünyada 50 milyon insanı etkileyen Kronik Obstrüktif Akciğer Hastalığı’nın (KOAH), Türkiye’de ise 40 yaş üstü her 5 kişiden birinde görüldüğü belirlendi.


AYLA FIRTINASI HIZ KESMİYOR Kültür/Sanat AYLA FIRTINASI HIZ KESMİYOR

Sinemalarda bu hafta sonu toplam 1 milyon 386 bin 552 kişi ile Kasım ayı hafta sonu seyirci rekoru tazelenirken Oscar adayı filmimiz Ayla, zirvedeki yerini iyice pekiştirdi.


ATA’MIZI MİNNETLE YÂD ETTİK! Eğitim ATA’MIZI MİNNETLE YÂD ETTİK!

Maarif Eğitim Kurumları Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü Aramızdan Ayrılışının 79’uncu Yıl Dönümünde sevgi ile andı…


Akdeniz Üniversitesi Kadın Basketbol Takımına Rektör Desteği Spor Akdeniz Üniversitesi Kadın Basketbol Takımına Rektör Desteği

Akdeniz Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde bu kez İzmir Menemen Belediyespor ile karşı karşıya geldi.


Öğrencilere sosyal güvenlik anlatıldı Aksu Öğrencilere sosyal güvenlik anlatıldı

Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü, Aksu Murtuna Gazi İlkokulu öğrencileri ile kayıtlı istihdamın artırılmasına ve sosyal güvenlik bilincinin geliştirilmesine yönelik etkinlikte bir araya geldi.


Kumluca’lı üretici bedava tohum versen ekmez Kumluca Kumluca’lı üretici bedava tohum versen ekmez

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Sebze ve Meyve Komisyoncu ve tüccarlarıyla bir araya geldi


Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu Tarafından Panel Düzenlendi Güncel Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu Tarafından Panel Düzenlendi

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi Araştırmaları Geliştirme Komisyonu tarafından, araştırma bilincini geliştirmek amacıyla “Hemşirelikte Bilimsel Çalışmaların Paylaşımı” ve “Araştırma Etiği" panelleri düzenlendi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HACIOBASI’NA YENİ NEFES ALANI Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN HACIOBASI’NA YENİ NEFES ALANI

Manavgat Belediyesi Park ve Bahçeler İşleri Müdürlüğü ekipleri, Hacıobası Mahallesi’ne halkın sosyal ihtiyaçlarını karşılayabileceği modern bir parkın yapımına başladı


BUDAK: “YANGINLARDAN SONRA NE KADAR ORMAN ALANININ VASFI DEĞİŞTİ?” Siyaset BUDAK: “YANGINLARDAN SONRA NE KADAR ORMAN ALANININ VASFI DEĞİŞTİ?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, Antalya’daki orman yangınları ve tahribatını TBMM gündemine taşıyarak, “Antalya’da yangınlarda ne kadar orman alanı zarar gördü? Yangınlardan sonra ne kadarlık orman alanının vasfı değiştirildi” diye sordu.


Gül: “Halkım için gerekirse çadırda otururum” Kemer Gül: “Halkım için gerekirse çadırda otururum”

Liman Caddesi’ndeki Zabıta Müdürlüğü binasının ticari alana çevrileceğine yönelik eleştirilere cevap veren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “ Bu bina tarihi bir bina değildir. 1967 yılında dedem tarafından yaptırılmış bir binadır. Kemer’e iyi hizmet verebilmek için belediyeye gelir kazandırmak zorundayız. Gerekirse belediye binasını da kiraya verip gider çadırda otururum” dedi.


VALİ KARALOĞLU İSVİÇRE BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ Güncel VALİ KARALOĞLU İSVİÇRE BÜYÜKELÇİSİNİ KABUL ETTİ

Vali Münir Karaloğlu İsviçre Büyükelçisi Dominique Paravicini'yi makamında kabul etti. Türkiye’deki ilk vali ziyaretini Antalya’da gerçekleştirdiğini belirten büyükelçiye Vali Karaloğlu: “İlk ziyaretinizin Antalya olması tesadüf değil, Antalya Türkiye’nin önemli merkezlerinden bir tanesidir” dedi.


KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİLER Aksu KURUM MÜDÜRLERİ İLE BİRARAYA GELDİLER

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün ve Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin; Aksu’ da yeni göreve başlayan ve tayinleri çıkan kurum müdürleri ile akşam yemeğinde biraraya geldi.


Muratpaşa’dan amatör sporlara dev destek Spor Muratpaşa’dan amatör sporlara dev destek

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 63 amatör spor kulübüne eşofmandan topa, çantadan formaya spor malzemeleri teslim töreninde “Amatör spor kulüplerine verilen destek gerçekten spora verilen destektir” dedi.


Diyabetin Gözlere Etkisi Tahmin Edilenden Çok Daha Fazla... Sağlık/Kadın Diyabetin Gözlere Etkisi Tahmin Edilenden Çok Daha Fazla...

Türkiye ve Dünya’da son yıllarda çok daha yüksek oranlarda gözlemlenen diyabet, gözlerde tahmin edilenden çok daha büyük hasarlara yol açabiliyor.


Kırcami dosyaları Büyükşehir’de Güncel Kırcami dosyaları Büyükşehir’de

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kırcami parselasyon çalışması Büyükşehir Belediyesi’ne gönderilirken “’Milletin menfaati dışında hiçbir bir menfaat tanımamam’ ilkesini kamu yönetiminde tam anlayamamış birileri varsa bugün burada yaşadığımız sevinci tam anlayamazlar” diye konuştu.


Başpınar sulama tesisi tamamlandı Korkuteli Başpınar sulama tesisi tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, ilçelerde modern sulama tesisleri kurmaya devam ediyor. Korkuteli ilçesi Başpınar mahallesinde 2 bin dönüm araziyi sulayacak kapalı sistem sulama tesisi hizmet vermeye başladı.


Manavgat ve İbradı’da yollar yenileniyor İbradı Manavgat ve İbradı’da yollar yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ın Yaylaalan Mahallesi’ni İbradı’nın Ürünlü ve Ormana Mahallelerine bağlayan grup yolunda altyapı çalışması başlattı.


AEDAŞ, ‘aydınlık ve güvenli sokaklar için’ Emniyet WhatsApp İhbar Grubu kurdu Güncel AEDAŞ, ‘aydınlık ve güvenli sokaklar için’ Emniyet WhatsApp İhbar Grubu kurdu

Türkiye’nin turizm başkenti Antalya başta olmak üzere Isparta ve Burdur’da kesintisiz enerji sağlama hedefiyle yatırımlarına devam eden AEDAŞ, güvenli ve aydınlık sokaklar için yeni bir iş birliğine imza attı. ‘Emniyet WhatsApp İhbar Grubu’nu devreye alan AEDAŞ, bu sayede özellikle sokak aydınlatmalarında yaşanan sorunlara çok daha hızlı müdahale ediyor


AŞIRI GÜLMEK DEPRESYONU TETİKLEYEBİLİR Sağlık/Kadın AŞIRI GÜLMEK DEPRESYONU TETİKLEYEBİLİR

Psikoloji Bilim Doktoru Dr. Zafer Akıncı, aşırı gülmenin insan doğasına aykırı bazı davranış tutumlarını da beraberinde getirdiğine yönelik araştırmaları yorumladı.


Zatürreyle mücadele, ücretsiz aşı uygulamasıyla güç kazanıyor Sağlık/Kadın Zatürreyle mücadele, ücretsiz aşı uygulamasıyla güç kazanıyor

Her yıl yaklaşık 450 milyon kişi, yani dünya toplamının %7’si zatürreye yakalanıyor ve bu vakaların yaklaşık 4 milyonu ölümle sonuçlanıyor.


ASFALT İHALESİNDEKİ 9 MİLYONLUK FARK TBMM’DE Siyaset ASFALT İHALESİNDEKİ 9 MİLYONLUK FARK TBMM’DE

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun yanıtlaması istemiyle verdiği önergede, Antalya Aksu Belediyesi, ilçedeki yolların asfaltlanması ve bozulan asfaltların iyileştirilmesi için 26.04.2017 tarihinde ihale yaptığını ve ihalenin 11 milyon 895 bin TL bedelle sonuçlandığını hatırlattı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69237 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...