Pazar, 16 Haziran 2019
Büyükşehir’den Alanya’ya en çevreci yatırım Alanya Büyükşehir’den Alanya’ya en çevreci yatırım

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın çöpünden elektrik üretecek 70 milyon yatırım bedelli Entegre Atık Değerlendirme ve Bertaraf Tesisi’nin temelini törenle attı.


54. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NDEN GÖRKEMLİ BAŞLANGIÇ! Kültür/Sanat 54. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NDEN GÖRKEMLİ BAŞLANGIÇ!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali, düzenlenen görkemli bir törenle başladı. Açılış gecesinde, festivalin resmi seçkisinde yer alan filmlerin dünyaca ünlü ve ödüllü yönetmenleri, dünyaca ünlü sinema sanatçıları, Türk sinema ve tevizyon dünyasının birbirinden ünlü yıldızları ve Antalyalı sinemaseverler buluştu.


Tekstil ve Hazırgiyim ihracatçıları kontaminasyonsuz pamuk istiyor Ekonomi/Turizm Tekstil ve Hazırgiyim ihracatçıları kontaminasyonsuz pamuk istiyor

Egeli pamuk üreticisi pamuk dikim alanlarını yüzde 20, pamuk rekoltesini yüzde 12.5 arttırdı


Kaleiçi esnafına gürültü eğitimi Güncel Kaleiçi esnafına gürültü eğitimi

Muratpaşa Belediyesi, Kaleiçi’nde eğlence yerlerinden kaynaklanan çevresel gürültünün kontrol altına alınmasını sağlamak ve akustik kültürün oluşmasına yönelik olarak Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü koordinasyonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Başkan Uysal: ‘Toplumun gerçek ihtiyaçlarına bakmalıyız’ Güncel Başkan Uysal: ‘Toplumun gerçek ihtiyaçlarına bakmalıyız’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Başkent Üniversitesi Sosyal Hizmet Bölümü öğrencilerinin Zeytinköy’de uyguladıkları yaz okulu programının sonuçlarını değerlendirildiği panele katıldı.


Osteoporoz’a D Vitamini Etkisi Sağlık/Kadın Osteoporoz’a D Vitamini Etkisi

Halk arasında kemik erimesi olarak bilinen osteoporoz erkeklere göre kadınlarda daha fazla görülmektedir. İleri yaşlarda kadınların korkulu rüyası haline gelen osteoporoz’da kemik sağlığı için gerekli olan kalsiyum ve fosforu yapısında bulunduran D vitamininin önemi öne çıkıyor. D vitamini, kemik yapımını artırarak, osteoporoz’un etkisini azaltıyor.


Antalya Büyükşehir Belediyesi, “Yerel Yönetim Ödülü”nü Otokar’dan Aldı Güncel Antalya Büyükşehir Belediyesi, “Yerel Yönetim Ödülü”nü Otokar’dan Aldı

Türkiye'nin öncü otomotiv sanayi şirketi Otokar, Özelkalem Dergisi tarafından bu yıl 9'uncusu gerçekleştirilen Yerel Yönetim Ödülleri'nde “Kent İçi Ulaşım” kategorisinin sponsoru oldu. Geniş ürün gamının yanı sıra ulaşımda akıllı teknolojiler üzerine global ölçekte çalışmaları hayata geçiren Otokar, Kent İçi Ulaşım Kategorisi’nde ödüle layık görülen Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ödülünü takdim etti.


İŞİTME ENGELLİLLER FUTBOL MİLLİ TAKIMI VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ Spor İŞİTME ENGELLİLLER FUTBOL MİLLİ TAKIMI VALİ MÜNİR KARALOĞLU’NU ZİYARET ETTİ

İngiltere ile oynayacağı maçın hazırlıkları için Antalya’ya gelenTürkiye İşitme Engelliler Futbol Milli Takımı Vali Münir Karaloğlu’nu ziyaret etti.


Sosyal Medyada Tasarımın Önemi Teknoloji/Bilim/İnternet Sosyal Medyada Tasarımın Önemi

Dijital medya, günlük hayatın bir vazgeçilmesi haline geldi. Sosyal platformları kullanan kurumsal firmalardan biriyseniz, sizler için profilinizde paylaştıklarınız, güncellemeleriniz ne kadar önemli ise, görsel profilinize, tasarımlarınıza da bir o kadar önem vermeniz gerekmektedir.


​Başkan Gül Göynük’te aşure dağıttı Kemer ​Başkan Gül Göynük’te aşure dağıttı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Göynük Mahallesi semt pazarında kurulan çadırda mahalle sakinlerine ve pazarcılara aşure ikram etti.


Döşemealtı Kent Meydanı Projesi ödüllendirildi Döşemealtı Döşemealtı Kent Meydanı Projesi ödüllendirildi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Kent Meydanı Projesi İle Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı seçildi.


Türk Telekom Antalyalı kadınlara teknoloji eğitimi verecek Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom Antalyalı kadınlara teknoloji eğitimi verecek

Türk Telekom’un “Şimdi Senin Zamanın” sloganıyla kadınlara yönelik başlattığı teknoloji seferberliği 23-24 Ekim tarihlerinde Antalya’da devam edecek.


Türkiye’de 50 yaş üstü her 3 kadından 1’inde osteoporoza bağlı kırık görülüyor Sağlık/Kadın Türkiye’de 50 yaş üstü her 3 kadından 1’inde osteoporoza bağlı kırık görülüyor

Osteoporoz ya da kemik erimesinin yaşlılığın doğal bir sonucu olduğu düşünülse de, aslında engellenebilen ve tedavi edilebilen bir hastalık.


PAGEV BAŞKANI YAVUZ EROĞLU: BÜYÜK BİR YANLIŞTAN DÖNÜLDÜ Ekonomi/Turizm PAGEV BAŞKANI YAVUZ EROĞLU: BÜYÜK BİR YANLIŞTAN DÖNÜLDÜ

İhracatçı birliklerinde sektörleri bölerek 8 yıllık görev süresi biten başkanlara yeniden koltuk bulma planı bozuldu. Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), ihracatçı birliklerinde bölünmeye dair taslak çalışmasından vazgeçildiğini açıkladı.


40 yaşından sonra yılda bir kez göz kontrolü yaptırın! Sağlık/Kadın 40 yaşından sonra yılda bir kez göz kontrolü yaptırın!

Yaşam süresinin uzamasına bağlı olarak artık dünya daha yaşlı bir nüfusa sahip. Buna bağlı olarak, daha çok ileri yaşlarda görülen kronik hastalıklarla ilişkili körlük nedenlerinin riski de artıyor.


Masterlerden Başkan Gül’e teşekkür Kemer Masterlerden Başkan Gül’e teşekkür

Kemer Master Futbol Takımı temsilcileri, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü makamında ziyaret ederek takıma desteği için teşekkür ettiler.


Özel bireyler Film Festivali için üretti Güncel Özel bireyler Film Festivali için üretti

Yerli ve yabancı pek çok ünlü ismi ağırlayacak olan Türkiye’nin en köklü festivali olan Antalya Uluslararası Film Festivali’ne engelli öğrencilerin eli değiyor. Özel bireylerin hazırladığı el emeği hediyelikler festival konuklarına hediye edilecek.


Başkan Türel ODTÜ’lü öğrencileri ağırladı Güncel Başkan Türel ODTÜ’lü öğrencileri ağırladı

ODTÜ’lü öğrencileri ağırlayan Başkan Türel, kruvaziyer liman, film stüdyoları, Balbey gibi projelerle Antalya’nın turizm karakterini güçlendirmeye çalıştıklarını söyledi.


EMİB Başkanı Mevlüt Kaya TİM Sektörler Konseyi Üyesi oldu Ekonomi/Turizm EMİB Başkanı Mevlüt Kaya TİM Sektörler Konseyi Üyesi oldu

TİM Sektörler Konseyi’nde maden ihracatçılarının yeni temsilcisi Mevlüt Kaya oldu


Mobil öğrenme kullanan şirketlerin geliri yüzde 84 oranında artıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Mobil öğrenme kullanan şirketlerin geliri yüzde 84 oranında artıyor

Geleneksel kurumsal eğitim hızla yerini “mobil öğrenmeye” bırakıyor. Zaman ve mekan kısıtlaması olmadan erişilebilen ve her ihtiyaca uygun şekilde düzenlenebilen mobil öğrenme içerikleri çalışan bağlılığı ve verimliliğini yüzde 53 oranında artırırken, eğitim maliyetlerini yüzde 26, çalışan sirkülasyonunu da yüzde 16 oranında azaltıyor. Mobil öğrenme ile ise şirketlerin yıllık gelirlerinde yüzde 84’e varan artışlar yakalanması mümkün.


Antalya’da 3 Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 3 Şüpheli Yakalandı Güncel Antalya’da 3 Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 3 Şüpheli Yakalandı

Antalya’da 3 Ayrı Uyuşturucu Madde Operasyonunda 3 Şüpheli Yakalandı


“Son Sürat-2” İsimli Motosiklet Denetimi Uygulaması Yapıldı Güncel “Son Sürat-2” İsimli Motosiklet Denetimi Uygulaması Yapıldı

20 Ekim Günü Antalya’da “Son Sürat-2” İsimli Motosiklet Denetimi Uygulaması Yapıldı


Hayvan Hırsızlığı Suçundan 9 Şüpheli Yakalandı  Güncel Hayvan Hırsızlığı Suçundan 9 Şüpheli Yakalandı

Antalya'da Hayvan Hırsızlığı Suçundan 9 Şüpheli Yakalandı


Tekerlekli Sandalye ve Cenaze Aracı ile Uyuşturucu Madde Sevk Eden Şüpheliler Yakalandı Güncel Tekerlekli Sandalye ve Cenaze Aracı ile Uyuşturucu Madde Sevk Eden Şüpheliler Yakalandı

Tekerlekli Sandalye, Peynir Bidonları ve Cenaze Aracı ile Uyuşturucu Madde Sevk Eden Şüpheliler Yakalandı


Yuttuğu kokainlerle yakalandı Güncel Yuttuğu kokainlerle yakalandı

Uluslararası Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan Brezilya Uyruklu Şahıs Yuttuğu Kokainlerle Yakalandı


Güncel "Biz Anadoluyuz Projesi"

Biz Anadoluyuz Projesi Kapsamında Şırnak ve Bitlis İllerinden 3.150 Öğrenci İlimizde Misafir Edilecek


VODAFONE RED’LİLERE ANTALYA’NIN POPÜLER RESTORANLARINDA %15’E VARAN İNDİRİMLER Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE RED’LİLERE ANTALYA’NIN POPÜLER RESTORANLARINDA %15’E VARAN İNDİRİMLER

Abonelerine tarifenin ötesinde bir dünya sunan Vodafone Red, sağladığı telekom dışı ayrıcalıkları şehir bazında yaygınlaştırmak üzere başlattığı bölgesel sadakat programına Antalya ile devam ediyor. Şimdi, Antalya’da yaşayan Vodafone Red’liler, şehrin popüler restoranlarında %15’e varan indirimlerden yararlanabilecek.


Kemer’de parklara sonbahar bakımı Kemer Kemer’de parklara sonbahar bakımı

Kemer Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçe genelindeki parklara sonbahar bakımı yapıyor.


BU BELİRTİLER VARSA DİKKAT! Sağlık/Kadın BU BELİRTİLER VARSA DİKKAT!

Korunması ve mücadele etmesi kolay bir sorun olmasına karşın, iyot eksikliği tüm dünyada küresel bir problem olmaya devam ediyor. Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre, dünya nüfusunun yüzde 54’ü iyot yetersizliği ve bunun yaratabileceği hastalık riskleriyle yaşıyor.


İyot Eksikliği Ciddi Hastalıklara Sebep Oluyor Sağlık/Kadın İyot Eksikliği Ciddi Hastalıklara Sebep Oluyor

Dünyada pek çok ülkede önemli sağlık sorunlarını tetikleyen iyot yetersizliği, çocuklarda büyüme ve gelişme geriliği, yetişkinlerde guatr, hatta meme kanseri gibi ciddi problemlere yol açabiliyor.


Avrupa’nın Altın Yumruğu Antalya’da Belli Olacak Spor Avrupa’nın Altın Yumruğu Antalya’da Belli Olacak

EUBC Genç Erkekler Avrupa Boks Şampiyonası müsabakaları 21-28 Ekim tarihleri arasında Antalya 10000 Kişilik Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleşecek. 33 ülkeden 200’e yakın sporcunun ringe çıkacağı şampiyonada ücretsiz olarak isteyen tüm taraftarlar tribündeki yerini alabilecek.


Güncel "ANTALYA SAHİPSİZ DEĞİLDİR"

Derelerin Kardeşliği Akdeniz Platformu (DEKAP) Sözcüsü Mimar Birsen Tanyeri, geçtiğimiz hafta Antalya Büyükşehir Meclisinde onaylanan ve Antalya’nın geleceğini şekillendiren 100 bin ve 25 bin ölçekli Çevre Düzeni Planları(ÇDP) ilgili bir açıklama yaptı.


Santa Farma üretim tesislerine bürokratlardan ziyaret Ekonomi/Turizm Santa Farma üretim tesislerine bürokratlardan ziyaret

TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu üyeleriyle Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bürokratları Santa Farma üretim tesisini ziyaret etti


İŞTE GELENEKSEL KORTEJDEKİ YILDIZLAR! Kültür/Sanat İŞTE GELENEKSEL KORTEJDEKİ YILDIZLAR!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yıldız yağmuru yaşanacak. Türk sinema ve televizyon dünyasının birbirinden ünlü isimleri, festivalin 21 Ekim’de gerçekleşecek olan geleneksel kortejinde ve açılış töreninde Antalyalılarla kucaklaşacak.


MESS’ten daha fazla öğrenciye daha fazla burs Eğitim MESS’ten daha fazla öğrenciye daha fazla burs

Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (MESS), 2017-2018 öğretim yılında daha çok öğrenciye daha yüksek tutarda burs verecek. Sendikaya üye işyerlerinde çalışanların meslek liselerinde okuyan çocuklarını kapsayacak şekilde genişletilen burstan 4 binden fazla öğrencinin faydalanması öngörülüyor.


ASFALTIN KALİTESİNE LABORATUVAR KONTROLÜ Güncel ASFALTIN KALİTESİNE LABORATUVAR KONTROLÜ

Muratpaşa Belediyesi, asfalt tesisinde yüksek üretim kalitesini korumak ve takip etmek için laboratuvar kurdu. Asfalt plentinde; üretim bandından çıkan asfalt laboratuvar testinin ardından kamyonlara yüklenecek.


Başkan Uysal: ‘Muratpaşa Türkiye’ye örnek’ Güncel Başkan Uysal: ‘Muratpaşa Türkiye’ye örnek’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muhtarlar Günü dolayısıyla düzenlenen yemekte, “Türkiye’ye örnek olacak yeterlilikte olduğumuz herkes görüyor” dedi.


ANSİAD’DAN ANTALYA OSB’YE ÜYE ZİYARETİ Güncel ANSİAD’DAN ANTALYA OSB’YE ÜYE ZİYARETİ

ANSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sektör Başkanları, üyelere yönelik nezaket ziyeretleri kapsamında Antalya OSB’de ANSİAD üyesi sanayicilerle bir araya geldi


Başkan Böcek, pazarcı esnafını ziyaret etti Güncel Başkan Böcek, pazarcı esnafını ziyaret etti

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Semt Pazarcılar Odası Başkanı İsmail Öz ile birlikte Altınkum Kapalı Semt Pazarı’nda esnafı ziyaret etti.


Türkiye Petrolleri’nden Antalya’ya 4 yeni istasyon Ekonomi/Turizm Türkiye Petrolleri’nden Antalya’ya 4 yeni istasyon

Türkiye Petrolleri Antalyalılara daha fazla noktada hizmet verecek


Boğaçayı Projesi'nin ilk etabı başladı Güncel Boğaçayı Projesi'nin ilk etabı başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin muhteşem Boğaçayı Projesi’nin birinci etabı, alt yapı ve taşkın önleme çalışmalarıyla başladı. İkinci köprüye kadar olan ilk etabı bir yaşam alanı ve halkın buluşma noktası olarak bir rekreasyon projesiyle Antalya’ya kazandıracaklarını söyleyen Başkan Türel, “Önümüzdeki turizm sezonuna kadar alt yapısıyla, peyzajıyla bu çalışma tamamlanmış olacak” dedi. Türel, çalışmayla aynı zamanda bölgeyi çok önemli bir sel tehdidi ve riskinden kurtaracaklarını vurguladı.


Paşa’nın Meleklerinde hedef seriye devam Spor Paşa’nın Meleklerinde hedef seriye devam

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin namağlup lideri Muratpaşa Belediyespor bu hafta sahasında Kastamonu Belediyespor’u ağırlayacak. Karşılaşma Pazar saat 15.00’de Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak.


BAŞKAN ŞAHİN, “MUHTARLAR OLMAZSA OLMAZIMIZ” Aksu BAŞKAN ŞAHİN, “MUHTARLAR OLMAZSA OLMAZIMIZ”

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, 19 Ekim Muhtarlar Günü’nde muhtarlar, Kamu Kurum ve Kuruluşlarının Müdürleri ve Sivil Toplum Kuruluşlarının başkanları ile bir araya geldi. Başaran Business Otel’de gerçekleşen yemeğe Aksu Kaymakamı Aydın Ergün de eşlik etti.


PTT A.Ş. 177. Yaşını Kutluyor Güncel PTT A.Ş. 177. Yaşını Kutluyor

PTT A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kenan Bozgeyik: 
“177 Yıllık Mazisiyle PTT, İnsanı Merkeze Alan Millî Bir Kuruluş Olarak Global Bir Oyuncu Haline Geldi”


Tütüncü, bir günde 2 bin 524  forma dağıttı Eğitim Tütüncü, bir günde 2 bin 524 forma dağıttı

Kepez Belediyesi, eğitime verdiği desteğin bir yansıması olarak bu yıl da binlerce öğrenciye forma dağıtarak eğitime destek oluyor. Başkan Tütüncü, öğrencilere bir günde 2 bin 524 forma dağıttı


AKUT Endonezya’daki INSARAG Toplantısında Türkiye’yi Temsil Etti AKUT Endonezya’daki INSARAG Toplantısında Türkiye’yi Temsil Etti

AKUT Arama Kurtarma Derneği, Endonezya’nın Bali adasında 18-20 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen 2017 INSARAG (Birleşmiş Milletler Uluslararası Arama Kurtarma Danışma Grubu) Ekip Liderleri çalışma grubu toplantısında yerini aldı.


Kepezspor, Ereğli Deplasmanına Hazırlanıyor Spor Kepezspor, Ereğli Deplasmanına Hazırlanıyor

Bölgesel Amatör Ligin 5.Haftasında Konya Ereğlispor’a konuk olacak , Kepez Belediyespor’da hazırlıklar sürüyor. Kepez Belediyespor 3 puan alarak yükselişini sürdürmeyi hedefliyor.


“Embriyo yapıştırıcısı” yöntemi hamile kalma şansını yüzde 25 arttırıyor Sağlık/Kadın “Embriyo yapıştırıcısı” yöntemi hamile kalma şansını yüzde 25 arttırıyor

Embriyonun rahime yapışarak tutunmasını sağlayan ‘Embriyo Yapıştırıcısı’ yöntemi tüp bebek tedavisinde başarı oranını arttırıyor.


Kış Aylarına Doğal Koruma: Pitaya Sağlık/Kadın Kış Aylarına Doğal Koruma: Pitaya

Ülkemizde yeni yeni bilinirliği artan bu nedenle yetiştiği ülkelerdeki farklı kültürlerin etkisiyle pitaya, pitahaya, ejder meyvesi, çilek armudu, kaktüs meyvesi ya da dragon fruit olarak adlandırılan bu ünlü egzotik meyve kış aylarının doğal koruma yöntemi olarak karşımıza çıkıyor. En bilinen adıyla Pitaya, içeriğindeki C vitaminin etkisiyle güçlü antioksidan bir özellik gösteriyor.


ATAY USLU: Güncel ATAY USLU: "GAZETECİLİK KAMUSAL BİR GÖREVDİR"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 21 Ekim Gazeteciler Bayramı ile ilgili mesaj yayınladı.


MANAVGAT ŞELALESİ DÜZENLEMESİNE ÖDÜL Manavgat MANAVGAT ŞELALESİ DÜZENLEMESİNE ÖDÜL

Manavgat Belediyesi’nin, her yıl milyonlarca turistin ziyaret ettiği dünyaca ünlü Manavgat Şelalesi’nde yaptığı düzenleme projesi, ödül getirdi.


MANAVGAT BELEDİYESİ CUMHURİYET’İN 94. YILINA ÖZEL DRAGON ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ CUMHURİYET’İN 94. YILINA ÖZEL DRAGON ŞENLİĞİ DÜZENLİYOR

Manavgat Belediyesi Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. Yılı nedeniyle 26-27 Ekim tarihlerinde Titreyengöl’de Dragon Şenlikleri düzenleyecek.


Devlet erkanları, Konyaaltı’nda buluştu
 Güncel Devlet erkanları, Konyaaltı’nda buluştu


19 Ekim Muhtarlar Günü, Antalya’da devlet erkanlarının da katıldığı bir toplantıyla kutlandı. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’in de katıldığı toplantıya Antalya Valisi Münir Karaloğlu başkanlık etti.


“Hoş Geldin Bebek Projesi” büyük takdir topluyor Kemer “Hoş Geldin Bebek Projesi” büyük takdir topluyor

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül’ün öncülüğünde hayata geçirilen “Hoş Geldin Bebek Projesi” kapsamında, bu yıl doğan 124 çocuk için mevlit okutuldu. Ailelerle tek tek ilgilenen Neşe Gül, “Tüm bebeklerimize sağlıklı bir ömür diliyorum” dedi.


Türkiye pek çok ilaç devinin yönetim üssü olabilir Güncel Türkiye pek çok ilaç devinin yönetim üssü olabilir

Türkiye’nin ilaç sektöründe rekabetçi olmasının yolu küresel düşünmeye başlamasından ve Ar-Ge’den geçiyor


VALİ KARALOĞLU MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ Güncel VALİ KARALOĞLU MUHTARLARLA BİR ARAYA GELDİ

Vali Münir Karaloğlu Muhtarlar Günü Münasebetiyle Mahali İdareler Müdürü Oya Yılmaz ve otuza yakın muhtardan oluşan heyeti Antalya Hükümet Konağı’nda kabul etti.


Kepez’den ücretsiz göz muayenesi  Güncel Kepez’den ücretsiz göz muayenesi

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, her Salı ve Perşembe günleri ücretsiz göz muayenesi hizmeti sunacak. Sağlık güvencesi olmayan vatandaşlara gözlükleri ücretsiz verilecek.


Sultanlar Denizli ile karşılaşacak Spor Sultanlar Denizli ile karşılaşacak

Voleybol Bayanlar 2.Ligi’nde Kepez Belediyespor , Denizli Gençlik Hizmetleri’ne konuk olacak. Kepez’in Sultanları’nda hazırlıklar tüm hızıyla devam ediyor.


BAŞKAN UYSAL’DAN VALİ KARALOĞLU’NA İMZALI KİTAP Güncel BAŞKAN UYSAL’DAN VALİ KARALOĞLU’NA İMZALI KİTAP

Muratpaşa Belediye Başkanı Av. Ümit Uysal, Vali Münir Karaloğlu’nu makamında ziyaret ederek, kendisinin yazdığı şiir kitabını hediye etti.


Türkiye’nin İlk Yörük Türkmen Topluluğu Akdeniz Üniversitesi’nde Kuruldu Eğitim Türkiye’nin İlk Yörük Türkmen Topluluğu Akdeniz Üniversitesi’nde Kuruldu

Akdeniz Üniversitesi Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde Akdeniz Üniversitesi Türk Dünyası Yörük Türkmen Öğrenci Topluluğu kuruldu.


Kepez’den eski köye yeni yaşam merkezi Güncel Kepez’den eski köye yeni yaşam merkezi

Kepez Belediyesi’nin köyden mahalleye dönüşen yerleşim yeri Gaziler’e kazandıracağı Gaziler Sosyal Yardım Merkezi’nin temeli atılıyor


Ucuz zehir Flakka çıldırmış bir hayvana dönüştürüyor Sağlık/Kadın Ucuz zehir Flakka çıldırmış bir hayvana dönüştürüyor

2014 yılında Florida’da ortaya çıktı, 14 ayda 60 kişinin ölümüne neden oldu. Ölümlerin sürmesi üzerine ABD ve İngiltere’de yasaklandı. Dünyada gençler arasında hızla yayılan ‘Flakka’ isimli uyuşturucu sonunda İstanbul’a da ulaştı.


Cumhuriyet Meydanından Cumhuriyet Mahallesine Cumhuriyet Yürüyüşü Kumluca Cumhuriyet Meydanından Cumhuriyet Mahallesine Cumhuriyet Yürüyüşü

Kumluca Belediyesi tarafından bu yıl Dördüncüsü düzenlenecek olan Cumhuriyet Yürüyüşü Pazar Günü yapılacak


İSTEK’te Sene Başı Değerlendirme Toplantısı Eğitim İSTEK’te Sene Başı Değerlendirme Toplantısı

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı Lise ve Dengi Okul Müdürleri Eğitim Değerlendirme Toplantısı, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan başkanlığında, il ve ilçe genelinde görevli tüm lise müdürlerinin katılımıyla İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü konferans salonunda yapıldı.


Manavgat Belediyesi’nden 29 Ekim Satranç Turnuvası Manavgat Manavgat Belediyesi’nden 29 Ekim Satranç Turnuvası

Manavgat Belediyesi, Cumhuriyet Bayramı’nda satranç turnuvası düzenleyecek. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası, 21-22 Ekim 2017 tarihlerinde Manavgat Belediyesi ve Türkiye Satranç Federasyonu Antalya İl Temsilciliği işbirliği ile Manavgat Atatürk Kültür Merkezi’nde yapılacak.


Tarımsal Ürünleri tesisi yapılacak arazi satıldı Kumluca Tarımsal Ürünleri tesisi yapılacak arazi satıldı

Kumluca’nın Mavikent Mahallesi Çanakçı Mevkiinde İmar Planında Tarım ve Hayvan Ürünleri Tesisleri alanı olarak belirtilen 501 Ada 6. Parsel ihale yoluyla iştirakçilerine satıldı.


KOSGEB BAŞKANI CEVAHİR UZKURT’UN YABİMER ZİYARETİ Güncel KOSGEB BAŞKANI CEVAHİR UZKURT’UN YABİMER ZİYARETİ

KOSGEB Başkanı Prof. Dr. Cevahir UZKURT, KOSGEB başkan yardımcıları ve beş daire başkanı ile birlikte Yatırımcı Bilgi Merkezi’nde (YABİMER) incelemelerde bulundu. Ziyarete Atatürk Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ömer ÇOMAKLI, Erzurum Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Muammer YAYLALI, Atateknokent Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Dr. Recep SADELER ve çok sayıda üst düzey yönetici eşlik etti.


Standartlara uygun yollara modern süpürme aracı geldi Kumluca Standartlara uygun yollara modern süpürme aracı geldi

Standartlara uygun hale getirilerek yeniden modernize edilen yolların süpürülmesi için Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Kumluca Belediyesine hibe edilen yol süpürme aracı hizmete girdi


Arslan “Suriyeli çocuklar da bizim... Kaynaşma şart” Eğitim Arslan “Suriyeli çocuklar da bizim... Kaynaşma şart”

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'na (Salı Grubu) konuk olan İl Milli Eğitim Müdür Vekili Yüksel Arslan , “Eğitimin ayak üstü biz hallederiz siz karışmayın” diyebileceğimiz bir konu olmadığını ifade ederek, Antalya’da 2400 Suriyeli çocuğun eğitim gördüğünü de söyledi.


Antalya Bilim Üniversitesi’nde Topluluk Fuarı başladı Eğitim Antalya Bilim Üniversitesi’nde Topluluk Fuarı başladı

Antalya Bilim Üniversitesi’nde 2017-2018 Topluluk Fuarı günleri başladı. Öğrencilerin yıl boyunca yapacakları etkinlikler için üye ve faaliyet işlerini organize ettikleri fuara ilgi yoğun oldu


BUDAK: “TURİZMDE 2018 STRATEJİSİNİN TEMELİ AVRUPA OLMALI” Ekonomi/Turizm BUDAK: “TURİZMDE 2018 STRATEJİSİNİN TEMELİ AVRUPA OLMALI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş’un “Türkiye'nin yeni pazarları, yeni kapıları tıklaması lazım. Özellikle dört ülkenin Çin, Hindistan, Güney Kore ve Japonya'nın Türkiye turizmi bakımından çok önemli ülkeler olduğunun altını çizmek isterim” şeklinde açıkladığı turizm stratejini eleştirdi.


Döşemealtı tiyatroya doyacak Döşemealtı Döşemealtı tiyatroya doyacak

Döşemealtı Belediyesi tarafından kurulan Halk Tiyatrosu yeni sezon açılışını 20 Ekim Cuma akşamı saat: 20.00’de Yeşilbayır Mahallesi’nde ki Yeşilpark Kültür Merkezi’nde gerçekleştirecek. Cumartesi günü ise 1’i çocuk oyunu toplam 2 gösteri var.


LİDERLER SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA HEDEFLERİNDE KADININ ROLÜNÜ TARTIŞTI Güncel LİDERLER SÜRDÜRÜLEBİLİR KALKINMA HEDEFLERİNDE KADININ ROLÜNÜ TARTIŞTI

TÜRKONFED, UN Women ve UNDP işbirliği ile düzenlenen ‘Sürdürülebilir Kalkınma Hedeflerinde Kadının Rolü Zirvesi’ İstanbul’da gerçekleştirildi


Döşemealtı’na akaryakıt istasyonu açıldı Döşemealtı Döşemealtı’na akaryakıt istasyonu açıldı

Döşemealtı’nda işadamı Mehmet Aksoy’un sahibi olduğu akaryakıt istasyonu İlçe protokolünün katıldığı törenle hizmete açıldı.


ÇALIŞANLARINIZIN İŞE GETİRDİĞİ TEHDİTLERE DİKKAT EDİN! Teknoloji/Bilim/İnternet ÇALIŞANLARINIZIN İŞE GETİRDİĞİ TEHDİTLERE DİKKAT EDİN!

Global güvenlik yazılımları şirketi Bitdefender Antivirüs tarafından gerçekleştirilen araştırmaya göre, şirket içi sabotaj ve çalışan hataları bütün şirketler için hazırlıksız yakalanabilecekleri önemli bir risk olarak görülüyor.


3. Etap Raylı Sistem Projesi’ne de halk karar verecek... Referandum 5 Kasım’da... Güncel 3. Etap Raylı Sistem Projesi’ne de halk karar verecek... Referandum 5 Kasım’da...

Antalya Büyükşehir Belediyesi, tüm büyük projelerinde olduğu gibi 3. Aşama Raylı Sistem Projesi’ni de halka soruyor. 5 Kasım Pazar günü saat 08.00’de başlayacak olan oylama Muratpaşa ve Kepez ilçesinde toplam 180 bin 529 kayıtlı seçmenin bulunduğu 23 mahallede gerçekleşecek. Proje, vatandaş evet derse hayata geçirilecek.


Özel çocuklar için atlı terapi Güncel Özel çocuklar için atlı terapi

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe, Antalya Binicilik ve Spor Kulübü, serebral palsi ve otizum tanılı çocuklarla başlayan ve zaman içinde diğer engel gruplarını da dahil olacağı ‘atlı terapi’ projesine başladı.


Şehrin tarihi Antalya Kent Müzesi’nde sergilenecek Güncel Şehrin tarihi Antalya Kent Müzesi’nde sergilenecek

Büyükşehir Belediyesi’nin 10 yılı aşkın süredir sürdürdüğü sözlü tarih çalışmaları meyvelerini vermeye başladı. Adnan Selekler, Ajun Akıltopu, Atilla Konuk, İlhami Tankut gibi şehrin önemli isimleriyle, Antalya tarihine ışık tutan röportajlar gerçekleştirildi. Antalya Kent Müzesi sergilerinde Antalyalılarla buluşacak olan röportajlar, kentin tarihine ışık tutuyor.


Başkan Uysal’dan örnek esnafa plaket Güncel Başkan Uysal’dan örnek esnafa plaket

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Yeşilbahçe Mahallesi’nde kurulan Çarşamba pazarının ‘örnek esnafı’ seçilen Nasuh Çağıl’a plaketini takdim etti.


Erasta Antalya, Anneleri Bebek Şenliğine Bekliyor Güncel Erasta Antalya, Anneleri Bebek Şenliğine Bekliyor

Antalya’nın alışveriş ve yaşam merkezi Erasta Antalya, tüm anneleri ve anne adaylarını 20- 21 Ekim tarihlerinde gerçekleşen “Bebek Şenliği”ne davet ediyor.


Başkan Uysal, kitap tanıtımını erteledi Kültür/Sanat Başkan Uysal, kitap tanıtımını erteledi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, CHP önceki dönem Genel Başkanı Deniz Baykal’ın sağlık durumunun ciddiyetini koruması nedeniyle öykü kitabı “Lavinya’nın aşkla imtihanı” için düzenlenecek imza günü ve tanıtım kokteylini ileri bir tarihe erteledi.


 Taksitlerin sıfırlanması kozmetik sektörünü olumsuz etkiliyor Ekonomi/Turizm Taksitlerin sıfırlanması kozmetik sektörünü olumsuz etkiliyor

Geçtiğimiz yıl Eylül ayında yapılan düzenlemeyle kozmetik ürünleri satışında uygulanan 9 taksitin sıfıra indirilmesi sektördeki olumsuz etkisini sürdürmeye devam ediyor. Kurdaki sert yükselişlere ek olarak bu durum karşısında birçok yabancı marka Türkiye’deki mağazalarını kapatarak çıkarken, yerli markalar da satışlarında yarı yarıya kayıp yaşadı.


Yaşatarak Öğretmeye Başladı Kültür/Sanat Yaşatarak Öğretmeye Başladı

Eğitim kadrosu ve verdikleri dersler ile dikkatleri üzerine çeken Türkiye’nin en büyük sinema okulu OFS’de güz dönemi dersleri başladı. OFS Sinema Okulu’nda, oyunculuk, yönetmenlik, senaryo yazımı, kurgu ve montaj, sinema ile televizyon makyajı ve saç tasarımı, etkili konuşma ve diksiyon eğitimi, radyo ve televizyon programcılığı gibi 19 eğitim programı bulunuyor.


ÇOCUĞUNUZUN BOYU YILDA 4,5 CM’DEN AZ UZUYORSA DİKKAT! Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZUN BOYU YILDA 4,5 CM’DEN AZ UZUYORSA DİKKAT!

Büyüme üzerine en çok etki eden iki hormondan biri büyüme, diğer tiroit hormonudur. Araştırmalara göre, büyüme hormonu seviyeleri gün içinde artma ve azalmalar gösterebiliyor. Büyüme hormonu en çok geceleri uykuda salgılanıyor.


KÜÇÜK VE ZARİF BİR BURUNA SAHİP OLMA ARZUSU ARTIYOR Sağlık/Kadın KÜÇÜK VE ZARİF BİR BURUNA SAHİP OLMA ARZUSU ARTIYOR

Estetik bir görünüme sahip olmak için burnun güzelleştirilmesi amacıyla yapılan rinoplasti ameliyatı, günümüzün en çok talep edilen estetik cerrahi yöntemleri arasında yer alıyor. Burnunun şeklini değiştirmek isteyenlerin ise en büyük nedenlerinden biri büyük burundan kurtulup küçük zarif bir buruna sahip olmak.


Antalya’da yıldızlar geçidi yaşanacak Kültür/Sanat Antalya’da yıldızlar geçidi yaşanacak

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yıldız yağmuru yaşanacak. Festivalin en önemli unsurlarından olan “geleneksel kortej” bu yıla özel olarak hazırlanan görkemli içeriğiyle büyük ses getirecek. Kortej, Cam Piramit’ten saat 15.00’te başlayacak ve Fevzi Çakmak Caddesi’nde son bulacak.


KREDİ KARTI BORCUNU ÖDEYEMİYORUZ Ekonomi/Turizm KREDİ KARTI BORCUNU ÖDEYEMİYORUZ

Türkiye’de kredi kartı ve kredi kredi kartı kullanımında her geçtiğimiz yıl artış yaşanırken ilk sekiz aylık dilim içerisinde kredi ve kredi kartı borcunu ödeyemeyen 912 bin kişi hakkında yasal takip başlatıldı.


ANSİAD’IN KONUĞU CUMHURİYET BAŞSAVCISI SOLMAZ OLDU Güncel ANSİAD’IN KONUĞU CUMHURİYET BAŞSAVCISI SOLMAZ OLDU

ANSİAD 7. Kahvaltılı Toplantısı’nın konuğu, Antalya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz oldu.


Fazla tuz tüketmek kemikleri zayıflatıyor Sağlık/Kadın Fazla tuz tüketmek kemikleri zayıflatıyor

Osteoporoz, bir başka deyişle kemik erimesi, vücudumuzdaki kemiklerin zayıflamasına ve kırılgan hale gelmesine yol açan önemli bir hastalık. Hafif bir düşmeyle veya aniden öne eğilmeyle kemiklerde kırılmalar oluşabiliyor.


VODAFONE’A KRİSTAL ELMA’DA 33 ÖDÜL BİRDEN Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’A KRİSTAL ELMA’DA 33 ÖDÜL BİRDEN

Vodafone Türkiye, reklam dünyasının en prestijli ödüllerinden Kristal Elma Festivali’nden toplam 33 ödülle döndü. Kristal Elma’da 13 Kristal, 11 Gümüş ve 8 Bronz Ödül kazanan Vodafone Türkiye ayrıca, bu yıl ilk kez verilen “Yılın Yaratıcılığa Cesaret Veren Reklamveren Özel Ödülü”nün de sahibi oldu.


Şelale’ye 4 bin 500 ton asfalt Güncel Şelale’ye 4 bin 500 ton asfalt

Geliştikçe nüfusu artan Kepez’in 66 mahallesinden biri olan Şelale Mahallesi’nin yeni açılan ve genişletilen yollarına 4 bin 500 ton sıcak asfalt döküldü.


Kızılay Genel Başkanı 
Dr. Kerem Kınık, adaylığını açıkladı Güncel Kızılay Genel Başkanı 
Dr. Kerem Kınık, adaylığını açıkladı

İstanbul’da yerli ve yabancı basın mensuplarıyla bir araya gelen Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık, Uluslararası Kızılay-Kızılhaç Dernekleri Federasyonu’nun Avrupa Bölgesi Başkan adayı olduğunu açıkladı. Federasyonun Genel Kurulu, 48 yıl aradan sonra Türkiye’de yapılacak.


ANTALYA’DA YILDIZLAR GEÇİDİ YAŞANACAK! Kültür/Sanat ANTALYA’DA YILDIZLAR GEÇİDİ YAŞANACAK!

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nde yıldız yağmuru yaşanacak. Festivalin en önemli unsurlarından olan “geleneksel kortej” bu yıla özel olarak hazırlanan görkemli içeriğiyle büyük ses getirecek.


MSC Cruises Doğu Akdeniz'deki yeni rotasını açıkladı Ekonomi/Turizm MSC Cruises Doğu Akdeniz'deki yeni rotasını açıkladı

MSC CRUISES DOĞU AKDENİZ ROTASINDA BU YAZ, MSC LIRICA İLE HEYECAN VERİCİ BİR PROGRAMA İMZA ATIYOR


Başkan Böcek ‘şehrin eşrafları’yla buluştu.. Güncel Başkan Böcek ‘şehrin eşrafları’yla buluştu..


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, kendilerine ‘şehrin eşrafları’ diyen iş adamlarıyla birlikte kahvaltıda bir araya gelerek, Konyaaltı’yla ilgili projelerini anlattı.


Gıdalarınızın güvenliğinden haberdar mısınız? Güncel Gıdalarınızın güvenliğinden haberdar mısınız?

Pişirme, saklama, temizlik ve kullan-at ürün gruplarıyla tüketim ve gıda sektöründe hizmet veren Sedat Tahir A.Ş.- Cook , “16 Ekim Dünya Gıda Günü” dolayısı ile yeme-içme sektöründe yazan bloggerların katıldığı bir etkinlik gerçekleştirdi.


Kemerliler Edip Akbayram ile coşacak Kemer Kemerliler Edip Akbayram ile coşacak

Kemer Belediyesi, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı onuruna fener alayı ve Edip Akbayram konseri düzenliyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Fener alayında binlerce Kemerli ile kol kola yürüyüp konserde hep bir ağızdan türkü söyleyeceğiz” dedi.


Başkan Genç, Şoför esnafıyla biraraya geldi Döşemealtı Başkan Genç, Şoför esnafıyla biraraya geldi

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç ve Başkan Yardımcısı Zafer Yörük, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası'nın Köşepark’da düzenlediği toplantıya katılarak şoför esnafını dinlediler.


KONYAALTI 16 EKİM DÜNYA GIDA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ Güncel KONYAALTI 16 EKİM DÜNYA GIDA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ

Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünce 16 Ekim 2017 tarihinde Dünya Gıda Günü etkinlikleri kapsamında Konyaaltı'nda bulunan ilköğretim okullarında “Göçün Geleceğini Değiştirin” temalı sunumlar ile öğrencileri bilgilendirme çalışmaları yapıldı.


TÜRKLER EŞLERİNİ YALNIZ TATİLE GÖNDERMİYOR Ekonomi/Turizm TÜRKLER EŞLERİNİ YALNIZ TATİLE GÖNDERMİYOR

Dünya genelinde yeni moda yalnız seyahat etmek. Peki, eşinizi ya da sevgilinizi tek başına tatile gönderir misiniz? Seyahat sitesi momondo.com.tr’nin global araştırmasına göre Türk halkı bu fikre pek de açık değil...


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68339 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...