Salı, 22 Ekim 2019
İKİ BÜYÜK ÜNİVERSİTEDEN ÖRNEK İŞBİRLİĞİ Eğitim İKİ BÜYÜK ÜNİVERSİTEDEN ÖRNEK İŞBİRLİĞİ

Vali Münir Karaloğlu, Akdeniz Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi arasında imzalanan işbirliği protokolüne katıldı.


MURATPAŞA’DA ŞAMPİYONLAR GEÇİDİ Spor MURATPAŞA’DA ŞAMPİYONLAR GEÇİDİ

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın her Çarşamba yaptığı randevusuz görüşme adeta şampiyonlar geçidine sahne oldu.


Siber suçlular, kullanıcıları Dünya Kupası ve Bitcoin ile kandırıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Siber suçlular, kullanıcıları Dünya Kupası ve Bitcoin ile kandırıyor

Kaspersky Lab’in “2017’de spam ve kimlik avı” raporuna göre, suçlular global gündemi takip ederek, kullanıcıları kandırıp paralarını veya kişisel bilgilerini çalmak için son 12 ayda FIFA 2018 Dünya Kupası ve Bitcoin gibi konuları kullandı.


GRİPTEN SONRA EN ÇOK BU HASTALIK GÖRÜLÜYOR! Sağlık/Kadın GRİPTEN SONRA EN ÇOK BU HASTALIK GÖRÜLÜYOR!

Ülkemizin olduğu gibi dünyanın da ağız ve diş sağlığı karnesi kırıklarla dolu. Okul çağındaki çocukların yüzde 90’ına yakınında, yetişkinlerin de yaklaşık yüzde 100’ünde çürük bulunduğunu bildiren Dünya Sağlık Örgütü’ne göre, diş çürüğü gripten sonra en çok görülen çocukluk çağı hastalığı!


ÖZEL YÜZÜCÜLER, MURATPAŞA’DA KULAÇ ATTI Spor ÖZEL YÜZÜCÜLER, MURATPAŞA’DA KULAÇ ATTI

Muratpaşa Belediyesi’nin evsahipliğinde yapılan Ekrem Zomp 1. Bölge Yüzme Şampiyonası’nda; 96 spor kulübünün, 81 ilden gelen 143 özel sporcusu kulaç attı


“ARTIK HERKES EVİNDE ELEKTRİK ÜRETİP SATABİLECEK” Ekonomi/Turizm “ARTIK HERKES EVİNDE ELEKTRİK ÜRETİP SATABİLECEK”

Enerji sektöründe büyük bir dönüşümün başladığını vurgulayan Endoks Enerji Genel Müdürü Erman Terciyanlı, “Artık herkes evinde elektriğini üretebilecek, depolayabilecek ve satabilecek” dedi.


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BYEGM, YALANLARI SÜRATLE ORTAYA ÇIKARARAK İFTİRACILARI TERBİYE EDİYOR Güncel CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: BYEGM, YALANLARI SÜRATLE ORTAYA ÇIKARARAK İFTİRACILARI TERBİYE EDİYOR

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti TBMM Grup Toplantısı'nda yaptığı konuşmada, Zeytin Dalı Harekatı'nda şu ana kadar bin 715 teröristin etkisiz hale getirildiği bilgisini paylaştı.


Kemer’de köprüler yenilendi Kemer Kemer’de köprüler yenilendi

Kemer Belediyesi, oteller bölgesindeki 9 köprüyü yeniledi. Çelik iskelet üzerine ahşap olarak yapılan köprüler dayanıklı ve uzun ömürlü olacak.


Sur Yapı Antalya’da 1400 aileyi ev sahibi yaptı Ekonomi/Turizm Sur Yapı Antalya’da 1400 aileyi ev sahibi yaptı

Sur Yapı, Antalya projesinde tüm blokları su kenarında yer alan su ve yaşam temalı Turkuaz etabı satışa sunuldu.


Yeni Otopark Yönetmeliği Yayınlandı Güncel Yeni Otopark Yönetmeliği Yayınlandı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca yerleşim yerlerinde araçların yol açtığı park ve trafik sorunlarının çözümü için otoparklara yönelik yeni düzenlemeye gidilerek binalardaki her konut için bir otopark alanı ayrılması zorunluluğu getirildi.


Özel Harekatçılar Afrin'e uğurlandı Güncel Özel Harekatçılar Afrin'e uğurlandı

Antalya Emniyet Müdürlüğünde Görev Yapan Özel Harekatçılar Zeytin Dalı Harekatı'nda Görev Yapmak Üzere Afrin'e Uğurlandı


Renault Sport Formula 1 Takımı 2018’de yarışacağı yeni aracını tanıttı Otomotiv Renault Sport Formula 1 Takımı 2018’de yarışacağı yeni aracını tanıttı

Renault Sport Formula 1 Takımı, yeni sezonda yarışacağı Renault R.S. 18 aracını tanıttı.


ÜNİVERSİTE MEZUNU İŞSİZ SAYISI 55 İLİN NÜFUSUNU GERİDE BIRAKTI Ekonomi/Turizm ÜNİVERSİTE MEZUNU İŞSİZ SAYISI 55 İLİN NÜFUSUNU GERİDE BIRAKTI

Türkiye’de işsiz birey sayısı 3 milyonu aşarken, bunlardan 828 binini üniversite mezunlarının oluşturduğu belirlendi.


Tip-2 diyabete beslenme ile tam şifa! Sağlık/Kadın Tip-2 diyabete beslenme ile tam şifa!

Geleneksel beslenmeyi unuttuk. İşlenmiş gıdalar yiyerek kolaycılığı seçtik. Evlere pizza sipariş edip hafta sonları alışveriş merkezlerindeki hamburgercilerin önünde kuyruğa girdik. Peki ne oldu? Diyabet patladı.


DÜNYA ÇELİK İHRACATININ KADERİ TRUMP’IN ELİNDE  DÜNYA ÇELİK İHRACATININ KADERİ TRUMP’IN ELİNDE

Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) kuralları çerçevesinde ihracat yapan Türkiye gibi ülkelerin ürünlerinin pazarına girmesini haksız yere engellemek ve kendi sanayisini de cam fanus içinde korumak isteyen ABD, yüksek vergilerle çelik ithalatının önünü kesmeyi hedefliyor.


CEREBRAL PALSY’Lİ BİREYLERİN YÜZDE 90’I KÖTÜ BESLENİYOR Sağlık/Kadın CEREBRAL PALSY’Lİ BİREYLERİN YÜZDE 90’I KÖTÜ BESLENİYOR

Cerebral Palsy’li çocuklarda beslenme durumunun değerlendirilmesinin, teşhis konulduktan sonraki ilk yıl ayda bir, daha sonraki yaşlarda ise en az 6 ayda bir yapılması gerekiyor.


PTT’DEN “TÜRKİYE-KATAR ORTAK PULU”
 Güncel PTT’DEN “TÜRKİYE-KATAR ORTAK PULU”


Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), “Türkiye-Katar Ortak Pulu” konulu anma pulu ve ilk gün zarfını 21 Şubat 2018 tarihinde tedavüle çıkaracak.


 Yangınzede aileye Büyükşehir sahip çıktı Güncel Yangınzede aileye Büyükşehir sahip çıktı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ermenek Mahallesi’nde geçtiğimiz günlerde evi yanan Akçakala ailesini yalnız bırakmadı. Evleri kullanılamaz hale gelen aileye nakdi yardımın yanı sıra, eşya ve sosyal kart desteği ile sosyal danışmanlık hizmeti sağlandı. Akçakala ailesinin üç çocuğuna eğitim desteği de verilecek.


Eski Lara Caddesi’ndeki kasislere  Tour of Antalya düzenlemesi Güncel Eski Lara Caddesi’ndeki kasislere Tour of Antalya düzenlemesi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ‘Tour of Antalya’ Bisiklet Yarışması nedeniyle 24 Şubat’ta Eski Lara Caddesi’ndeki hız kesici kasisleri kaldırıyor. Kasisler yarışmanın ardından tekrar yapılacak.


Palyatif Bakım Merkezi’ne tam not Güncel Palyatif Bakım Merkezi’ne tam not

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel tarafından Antalya’ya kazandırılan TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi’ne hasta yakınları tam not verdi. Merkezde, yatalak durumdaki hastaların ve yakınlarının günlerinin mutlu ve huzurlu geçirilmesi sağlanıyor.


Süleymanlar ve Asmaca mahalle yolları yapılıyor Alanya Süleymanlar ve Asmaca mahalle yolları yapılıyor

Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Süleymanlar ve Asmaca mahallelerinde stabilize yol ve yol genişletme çalışması yapıyor.


ASAT Antalya’nın her yerinde Güncel ASAT Antalya’nın her yerinde

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Antalya’nın dört bir yanında hizmet sağanağına devam ediyor. ASAT, bir tarafta Demre’de kanalizasyon hattı yapıyor, diğer tarafta Korkuteli Manay’da içme suyu projesi yürütüyor. Eş zamanlı olarak Manavgat’ta yağmur suyu çalışması yapan ekipler, Kumluca’nın mahallelerini de sağlıklı içme suyu ile buluşturuyor.


Özel ellerden özel pideler Güncel Özel ellerden özel pideler

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin taziye evlerine gönderdiği pideler, özel öğrencilerin elinden çıkıyor. Büyükşehir Özel Eğitim Okulu ve Rehabilitasyon Merkezi’nde uygulamalı meslek eğitimi alan özel bireylerin kendi elleriyle yaptıkları pideler, taziye evlerinde ikram ediliyor.


Okul ve camilerde sular boşa akmayacak Güncel Okul ve camilerde sular boşa akmayacak

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, su israfını önlemek amacıyla Antalya ve ilçelerindeki tüm cami ve okulların su tesisatlarını elden geçiriyor. ASAT ekipleri ilk etapta 124 cami ve 73 okulu ziyaret ederek, tespit edilen arızaları giderdi.


Büyükşehir Kepez’de arsa satıyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir Kepez’de arsa satıyor

Büyükşehir Belediyesi Kepez’de arsa ve arazilerini Mart ayı içerisinde ihaleye çıkarıyor.


 EN DEĞERLİ GENÇLER ARASINDA 4 TÜRK VAR Spor EN DEĞERLİ GENÇLER ARASINDA 4 TÜRK VAR

Avrupa’nın 5 büyük liginde oynayan en değerli 100 genç futbolcu açıklandı…


BİR YILDA 1 MİLYON 323 BİN KONUTA RUHSAT Ekonomi/Turizm BİR YILDA 1 MİLYON 323 BİN KONUTA RUHSAT

Türkiye’de geçen yıl günde 3 bin 625, saatte ise 151 konuta ruhsat verildi …


Akdeniz Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü Eğitim Akdeniz Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi Arasında İşbirliği Protokolü

Akdeniz Üniversitesi ve Selçuk Üniversitesi arasında 20 Şubat 2018 tarihinde işbirliği protokolü imzalandı.


Geçen hafta Google’da en çok aranan konular açıklandı … Güncel Geçen hafta Google’da en çok aranan konular açıklandı …

12–19 Şubat tarihleri arasında Interpress’in Google Türkiye'den elde ettiği verilere göre Türkiye’de en çok aranan konunun, hizmete girmesiyle 10 milyondan fazla kişinin araştırdığı “e-devlet soy ağacı” sorgulaması olduğu ortaya çıktı.


Hafta sonunun en çok izlenen filmleri belli oldu … Kültür/Sanat Hafta sonunun en çok izlenen filmleri belli oldu …

Bu hafta sonu gösterime giren Kıvanç Tatlıtuğ’un merakla beklenen filmi Hadi Be Oğlum, 232 bin 672 seyirciyle ilk sırada yer alırken, Interpress’in Box Office Türkiye verilerinden derlediği bilgilere göre, 229 bin 635 seyircinin izlediği Black Panther ise 3,66 milyon Türk lirası hasılatla bu alanda zirvede yer aldı.


Anadolu Hastaneleri sporun yanında Güncel Anadolu Hastaneleri sporun yanında

Uluslararası Bisiklet Birliği takviminde yer alan ve bu yıl ilk kez düzenlenen TOUR OF ANTALYA’nın sağlık sponsoru Anadolu Hastaneleri oldu.


Mezarlıkların eksikleri gideriliyor Gazipaşa Mezarlıkların eksikleri gideriliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Gazipaşa’daki 45 mahalle mezarlığının eksiklerinin giderilmesi için çalışma başlattı. Mezarlıklara kapalı namaz kılma alanı, parke zemin, tel çit ve yürüyüş yolları yapılıyor.


Meleklerin Kupadaki rakibi Yenimahalle Spor Meleklerin Kupadaki rakibi Yenimahalle

Bayanlar Hentbol Türkiye Kupası çeyrek final eşleşmelerinde Muratpaşa Belediyespor’un rakibi Ankara temsilcisi Yenimahalle Belediyesi oldu.


Tütüncü:  “Alnımız açık, başımız dik” Güncel Tütüncü: “Alnımız açık, başımız dik”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, verdikleri hizmet sözlerini yerine getirdiklerini belirterek, “Şuraya gidersek başımıza yumurta atarlar, kafamızı taşa tutarlar dediğimiz tek bir yer yok. Bizim her yerde alnımız açık, başımız diktir.” dedi.


 “DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat “DON PASQUALE” MUHTEŞEM PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, İtalyan besteci Gaetano Donizetti’nin komik opera örneklerinden biri olan “Don Pasquale” eserini rejisör Recep Ayyılmaz yönetiminde, 24 Şubat 2018 Cumartesi günü saat: 15.00’te Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde sahneleyecek.


İÇİMİZDEKİ ÇOCUK MURATPAŞA’DA Kültür/Sanat İÇİMİZDEKİ ÇOCUK MURATPAŞA’DA

Muratpaşa Belediyesi fuaye alanında “Büyümesin Hiç İçimizdeki Çocuk” isimli resim sergisi Başkan Yardımcısı İbrahim Cephaneci tarafından açıldı.


BAŞKAN UYSAL, GENÇLERLE Kültür/Sanat BAŞKAN UYSAL, GENÇLERLE

Muratpaşa Belediyesi’nin ODTÜ Antalya Mezunlar Derneği ve Adalya Vakfı’yla hayata geçirdiği ODTÜ Gençlik Parkı ziyaret eden Başkan Ümit Uysal, gençlerle derse girip, birlikte gitar çaldı


16. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali Başlıyor Kültür/Sanat 16. Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali Başlıyor

Kadınlarla kadınlar için sinema yapmak üzere kurulan Filmmor Kadın Kooperatifi, bu yıl Uluslararası Gezici Filmmor Kadın Filmleri Festivali’nin 16.’sını düzenliyor.


ANESTEZİ KORKUSUNA SON VEREN 5 ÖNEMLİ GELİŞME Sağlık/Kadın ANESTEZİ KORKUSUNA SON VEREN 5 ÖNEMLİ GELİŞME

Cerrahi bir işlem söz konusu olduğunda, birçoğumuzun anestezi nedeniyle “uyanamama” endişesine girdiğimiz bir gerçek. Binlerce yıllık geçmişi bulunmasına ve son derece güvenilir bir işlem olmasına karşın anesteziye ait korku ve endişeler hala devam ediyor.


“MÜZEYYEN” ANTALYALILARLA BULUŞUYOR Kültür/Sanat “MÜZEYYEN” ANTALYALILARLA BULUŞUYOR

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği ve Şevval Sam’ın sahnelediği “Müzeyyen” müzikali 11 Mart Pazar akşamı Antalya Kültür Merkezi’nde izleyicisiyle buluşuyor.


Kepez’de “Biz Bir Aileyiz” konferansı  Güncel Kepez’de “Biz Bir Aileyiz” konferansı

Kepez Belediyesi’nin şubat ayı kültür-sanat etkinliği kapsamında ‘Biz Bir Aileyiz Konferansı’ düzenlendi. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde düzenlenen konferansa, Antalya’daki bayan din görevlileri katıldı.


TÜRKSOY BASIN ÖDÜLÜ SAHİBİ GAZETECİLERDEN BYEGM’YE ZİYARET  Güncel TÜRKSOY BASIN ÖDÜLÜ SAHİBİ GAZETECİLERDEN BYEGM’YE ZİYARET

Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü, Uluslararası Türk Kültürü Teşkilatı TÜRKSOY temsilcileri ile 10 ülkeden gelen 16 kişilik basın heyetini ağırladı.


İş stresi diş kaybına neden olabiliyor Sağlık/Kadın İş stresi diş kaybına neden olabiliyor

Gündelik hayatta yaşanan stres sadece geceleri değil, gün içerisinde de diş sıkmalarına ve gıcırdatmalarına neden oluyor. Şehir ve iş hayatına bağlı yaşanan stres, dengesiz beslenme ve hareketsizlik gibi sebeplerin farkına varmadan diş sağlığını kaybetmeye neden olabildiğini belirten Anadolu Sağlık Merkezi Diş Hekimi Gökhan Gerek, “Artık sadece gece değil, gün içerisinde de strese bağlı olarak diş gıcırdatmaları görülüyor. Stres, ağız içinde ciddi hasarlara sebep oluyor” dedi.


TÜRKİYE’NİN TRANSFER HARCAMALARI YÜZDE 141 ARTTI Spor TÜRKİYE’NİN TRANSFER HARCAMALARI YÜZDE 141 ARTTI

Uluslararası futbolcu transferinde geçen yıl en fazla para harcayan ülkeler listesine 7. sıradan giren Türkiye, 2016 yılına oranla yüzde 141’lik artış yaşayarak transfere 159,4 milyon dolar harcadı.


DERBİDE GÜLEN TARAF  MANAVGAT BELEDİYESPOR OLDU Manavgat DERBİDE GÜLEN TARAF MANAVGAT BELEDİYESPOR OLDU

Bölgesel Amatör Ligi (BAL) 7’inci grupta mücadele eden Manavgat Belediyespor, sahasında konuk ettiği Isparta Davrazspor’u 1-0 mağlup etti


SOYAĞACI SORGULAMA GÜNDEME DAMGA VURDU Güncel SOYAĞACI SORGULAMA GÜNDEME DAMGA VURDU

Türkiye’de e-devlet üzerinden hizmete giren soyağacı sorgulama uygulamasına yoğun ilgi olduğu belirlendi. Interpress’in medyada yapmış olduğu incelemeye göre, vatandaşların soylarını öğrenmek için başvurduğu Alt-Üst Soy Bilgisi sorgulaması hizmete açıldığı ilk günden kilitlendi.


Antalya MÜSİAD, İnşaat Sektörünü Masaya Yatırdı Güncel Antalya MÜSİAD, İnşaat Sektörünü Masaya Yatırdı

Antalya MÜSİAD İnşaat ve Yapı Malzemeleri Sektör Kurulu, Deluxe Antalya toplantı salonunda "Güncel Mevzuat ve İçtihatlar ışığında yapıların durumu" konulu eğitim semineri düzenledi.


KILDIRAN ÇEKİLDİ, ALİ COŞKUN, ANTALYA BAKKALLAR ODASI BAŞKAN ADAYI Güncel KILDIRAN ÇEKİLDİ, ALİ COŞKUN, ANTALYA BAKKALLAR ODASI BAŞKAN ADAYI

Antalya Bakkallar Odası Başkanı Eyüp Sabrı Kıldıran, adaylıktan çekildiğini ve Oda başkanlığına adaylığını koyan Ali Coşkun’u destekleme kararı aldığını açıkladı.


Bu sendromun ilacı: Aşk! Sağlık/Kadın Bu sendromun ilacı: Aşk!

Kalbimiz ana rahminden başlayarak hayatımızın sonuna kadar milyonlarca kez atıyor. Tüm yaşamımız boyunca tıkır tıkır bir saat gibi işleyen kalbimiz, keşke hep sağlıkla ve sevgiyle atsa... Ancak istatistikler maalesef öyle demiyor.


Kepez’de kültür sanatın adresi ‘EBKM’ Kültür/Sanat Kepez’de kültür sanatın adresi ‘EBKM’

Kepez’in ilk kültür ve sanat alanı olarak 2011 yılında hizmete giren Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde, 2017 yılında düzenlenen yüzlerce etkinlik yüz binleri buluşturdu


Kosova’dan Başkan Gül’e teşekkür Kemer Kosova’dan Başkan Gül’e teşekkür

Kosova’dan 7 üniversitenin turizm ve dil bölümlerinde okuyan öğrenciler Kemer’deki turistik tesislerde staj yapacak. 7 rektörden ve aracı firma yetkilerinden oluşan heyet, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek projeye desteklerinden dolayı teşekkür ettiler.


ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI İŞBİRLİĞİ Güncel ÇOCUK İSTİSMARINA KARŞI İŞBİRLİĞİ

Muratpaşa Belediyesi personeline, Çocuk İstismarıyla Mücadele ve Çocuk Haklarını Koruma Derneği (ÇocukÇa) işbirliğinde 'Çocuk istismarıyla mücadele öğreti' semineri verildi.


Başkan Uysal, personelinin nikahını kıydı Güncel Başkan Uysal, personelinin nikahını kıydı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Belediyesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Müdürlüğü’nde görev yapan Burçin Paçacıoğlu ile Erkan Çamlıbelen’in nikahını kıydı


Yeterli ve Dengeli Beslenmede Çikolatanın Yeri Sağlık/Kadın Yeterli ve Dengeli Beslenmede Çikolatanın Yeri

Sabri Ülker Vakfı, pek çoğumuzun severek tükettiği çikolatanın mutluluk etkisinin yanı sıra sağlığa faydalarına dikkat çekiyor. Polifenol, mineral ve posa içeren çikolatanın, yeterli ve dengeli beslenme düzeni içinde, uygun miktar ve sıklıkta tüketildiğinde kalp damar hastalıklarına karşı koruyucu olabileceği ve bilişsel işlevleri destekleyebileceğini de hatırlatıyor.


Genital siğiller bebeğime zarar verir mi? Sağlık/Kadın Genital siğiller bebeğime zarar verir mi?

Gebelik esnasında oluşan siğiller anne adayı için oldukça can sıkıcıdır. Ne yazık ki çoğu zaman belirtiler dikkati çekmez ve siğiller genellikle büyüyüp ele geldiği zaman farkedilir. Genital siğiller, bebek bekleyen anne adayının kafasında birçok soruya neden olur.


Şirketlerin en büyük güvenlik sıkıntısı fidye yazılımları Teknoloji/Bilim/İnternet Şirketlerin en büyük güvenlik sıkıntısı fidye yazılımları

ESET Kurumsal Bilgi Güvenliği Toplantıları: Siber saldırılar çağı başladı. Neler oluyor, neler olacak, nasıl korunacağız?


Vatan Kurtaran Şaban sahnede Döşemealtı Vatan Kurtaran Şaban sahnede

Döşemealtı Belediyesi Halk Tiyatrosu’nun (DHT) yeni müzikal oyunu “Vatan Kurtaran Şaban” seyirci ile buluştu. Yazar Haldun Taner’in unutulmaz karakteri, “Kültür Bakanlığı Müsteşarı Şaban Bey” izleyiciyi kırdı geçirdi.


Kemer’de çocuk istismarı protesto edildi Kemer Kemer’de çocuk istismarı protesto edildi

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül ve eşi Neşe Gül öncülüğünde Kemer Cumhuriyet Meydanı’nda toplanan Kemerliler çocuk istismarını ve kadına şiddeti protesto etti. Çok sayıda vatandaş 'Bedenime dokunma', 'Çocuk istismarına hayır' ve 'Kadına şiddete hayır' yazılı dövizlerle protesto gösterisinde yer aldı.


ATAY USLU : DOĞUDA İNSANLAR ÖLÜYOR, BATIDA İNSANLIK ÖLÜYOR ATAY USLU : DOĞUDA İNSANLAR ÖLÜYOR, BATIDA İNSANLIK ÖLÜYOR

Akdeniz Parlamenter Asamblesi (AKDENİZ-PA) 12. Genel Kurulu, Romanya'nın başkenti Bükreş'te yapıldı.


Kepez’den evlenecek çiftlere destek Güncel Kepez’den evlenecek çiftlere destek

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi, geniş kapsamlı labaratuvarı ile evlilik ve nikah işlemleri öncesi istenen talasemi tanı testini çiftlere uygun fiyatla sunuyor.


TÜRKKEP BAŞVURU MERKEZİ TEMSİLCİLERİNİ ANTALYA’DA BİR ARAYA GETİRDİ Teknoloji/Bilim/İnternet TÜRKKEP BAŞVURU MERKEZİ TEMSİLCİLERİNİ ANTALYA’DA BİR ARAYA GETİRDİ

Türkiye’nin ilham veren bilişim şirketleri sıralamasında birinci olan TÜRKKEP, bayi ve iş ortakları toplantısı kapsamında Türkiye’nin dört bir yanında faaliyet gösteren TÜRKKEP Başvuru Merkezi temsilcilerini Antalya’da bir araya getirdi.


Beklenmeyen Mevsim Geçişlerinde Yüz Felcine Dikkat! Sağlık/Kadın Beklenmeyen Mevsim Geçişlerinde Yüz Felcine Dikkat!

Küresel ısınmanın getirdiği tahmin edilemeyen mevsim geçişleri ve sıcaklıklar, pek çok kişiyi olumsuz olarak etkiliyor. Bu olumsuz etkilerden biri olan ve yüz sinirinin hasarına bağlı olarak yüz mimik kaslarında fonksiyon kaybına yol açan yüz felci, başka hastalıkların da habercisi olabiliyor.


Sadece safra kesesi veya böbrekte mi taş olur sanıyorsunuz! Sağlık/Kadın Sadece safra kesesi veya böbrekte mi taş olur sanıyorsunuz!

Vücutta taş yalnızca böbrekte veya safra kesesinde oluşuyor sanmayın. Gözlerde oluşan yanma, batma veya kaşıntının sebebi gözünüzdeki taş olabilir. Her 10 kişiden 1’inde görülen göz taşı; düzensiz uyku, sigara ve alkol kullanımı, yetersiz su ve meyve tüketimiyle beraber gelişebiliyor.


Yapı ruhsatı verilen bina sayısında Antalya 6. sırada... Ekonomi/Turizm Yapı ruhsatı verilen bina sayısında Antalya 6. sırada...

2017 Yılı Ocak-Aralık ayı Yapı İzin İstatistikleri Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


Tüm dünyadan amatör futbolcular Antalya’da sahaya çıkıyor Spor Tüm dünyadan amatör futbolcular Antalya’da sahaya çıkıyor

Dünyanın dört bir yanından futbolseverler, bu kez ekran başında ya da tribünlerde değil, sahalarda yerini almaya hazırlanıyor.


Sultanlardan kıran kırana galibiyet Spor Sultanlardan kıran kırana galibiyet

Türkiye Voleybol Federasyonu 2’inci Lig’de mücadele eden Kepez Belediyespor, ligin 20’inci haftasında İzmirspor’u evinde konuk etti. Kıran kırana geçen mücadelede Kepez’in Sultanları rakibini 3-2 mağlup etti.


Kaspersky Lab, Yapılan Bağımsız Testlerde Beş Yıldır İlk Sırada Yer Alıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab, Yapılan Bağımsız Testlerde Beş Yıldır İlk Sırada Yer Alıyor

Kaspersky Lab, yapılan bağımsız testlere göre belirlenen TOP3 siber güvenlik ölçümlerinde üst üste beşinci kez ilk sırada yer aldı.


Enerji sektöründe siber güvenlik sistemleri 
ihtiyacı karşılamıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Enerji sektöründe siber güvenlik sistemleri 
ihtiyacı karşılamıyor

EY’nin Küresel Bilgi Güvenliği 2017-18 Araştırması sonuçlarına göre; enerji dağıtım sektörü firmalarının tamamı siber güvenlik sistemlerinin şirket ihtiyacını karşılamadığını belirtiyor. Katılımcıların %85’i ise şirketlerinde düzenli olarak kriz senaryolarını test eden ve olası bir siber güvenlik ihlaline karşı etkin kriz yönetimi sağlayacak bir program olmadığını ifade ediyor.


BU ALIŞKANLIKLAR BÖBREKLERİ TÜKETİYOR Sağlık/Kadın BU ALIŞKANLIKLAR BÖBREKLERİ TÜKETİYOR

Böbreklerimiz bizi sağlıklı tutmak için her gün pek çok yaşamsal görev üstleniyorlar. Vücudumuzdaki atıkları ve fazla sıvıyı uzaklaştırmak için adeta bir filtre işlevi görüyorlar. Ayrıca kan basıncımızı kontrol etmek gibi yine oldukça önemli fonksiyonları da var; içerdikleri mekanizmalarla, ihtiyaca göre, kan basıncını artırıyor veya düşürüyorlar.


Gripten “wellmune beta glukan” ile kurtulun Sağlık/Kadın Gripten “wellmune beta glukan” ile kurtulun

Kış aylarında sıkça vakit geçirilen kapalı alanlar, grip gibi salgın hastalıklara davetiye çıkarıyor. Uzman Diyetisyen İpek Ağaca, beta glukan ile bağışıklık sistemini güçlendirerek gripten kurtulmanın mümkün olduğunu belirtti.


ÇANAKKALE RUHU SERİK’TE YÜKSELDİ Serik ÇANAKKALE RUHU SERİK’TE YÜKSELDİ

Antalya’nın Serik ilçesinde Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Gezici Müzesi törenle ziyarete açıldı.


Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerinin Propagandasını Yapan 4 Şüpheli Yakalandı Güncel Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerinin Propagandasını Yapan 4 Şüpheli Yakalandı

Sosyal Medya Üzerinden Terör Örgütlerinin Propagandasını Yapan 4 Şüpheli Yakalandı


Otopark İşletmecileri ile Menfaat Karşılığı Anlaşan 9’u Kamu Görevlisi 17 Şüpheliden 10’u tutuklandı Güncel Otopark İşletmecileri ile Menfaat Karşılığı Anlaşan 9’u Kamu Görevlisi 17 Şüpheliden 10’u tutuklandı

Otopark İşletmecileri ile Menfaat Karşılığı Anlaşan 9’u Kamu Görevlisi 17 Şüpheliden 10’u tutuklandı


HİZMET SAĞANAĞI DEVAM EDİYOR Gündoğmuş HİZMET SAĞANAĞI DEVAM EDİYOR

Gündoğmuş ilçesine yapılacak sağlık yatırımlarının müjdesini veren AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer ilçelere her alanda yatırımların devam ettiğini belirtti.


Başkan Böcek’ten öğrencilere tam destek…
 Güncel Başkan Böcek’ten öğrencilere tam destek…


“Çocuklar aydınlık yarınlarımızdır” diyen Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Bahçeşehir Uğur Okulunun “Çocuklar Haklarına Yürüyor” projesine destek olacağını söyledi.


BUDAK: “ANTALYA’DA TAŞ OCAĞI ŞİKAYETLERİ SÜMEN ALTI EDİLİYOR” Siyaset BUDAK: “ANTALYA’DA TAŞ OCAĞI ŞİKAYETLERİ SÜMEN ALTI EDİLİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak’ın Korkuteli’nin Kayabaşı Mahallesi’ndeki taş ocağı ve Kaş’ın Sütleğen Yaylası’ndaki boksit ocağı ile ilgili önergesine Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak yanıtladı.


BUDAK’TAN BAKAN ZEYBEKÇİ’YE DEİK TEPKİSİ Siyaset BUDAK’TAN BAKAN ZEYBEKÇİ’YE DEİK TEPKİSİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, iş dünyasının sivil diplomasi örgütü olan Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu’na (DİEK) yapılan Hükümet müdahalesini, “DEİK’in özem sektör kimliğinin güçlendirilmesi” olarak savunan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi’ye tepki gösterdi.


Hoşgörü İçin Sokak Futbolu Spor Hoşgörü İçin Sokak Futbolu

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Lykia İzcilik ve Doğa Sporları Kulübü Derneği (LİDOSK), Zeytin Park, arasında "Hoşgörü İçin Sokak Futbolu" İş Birliği Protokolü imzalandı.


TÜRKİYE’DE HER DÖRT KİŞİDEN BİRİ HAFTADA 60 SAATİN ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR Güncel TÜRKİYE’DE HER DÖRT KİŞİDEN BİRİ HAFTADA 60 SAATİN ÜZERİNDE ÇALIŞIYOR

Türk işçiler haftalık 60 saatin üzerinden çalışarak, yüzde 23,3 daha fazla çalışma performansı ile birinci sırada yer aldı.


PENDİKSPOR AMPUTE KEMER’DE KAMP YAPIYOR Spor PENDİKSPOR AMPUTE KEMER’DE KAMP YAPIYOR

Pendikspor Ampute Futbol takımı Kemer’de kamp yapıyor. Oflaz futbol kompleksinde gerçekleştirilen antrenmanlar neşeli geçiyor.


BÜKREŞ'TE TÜRK ŞEHİTLİĞİ BÜKREŞ'TE TÜRK ŞEHİTLİĞİ

Akdeniz Parlementer Asamblesi Türkiye üyeleri Romanya'nın Başkenti Bükreş'te Türk Şehitliğini ziyaret ettiler.


Afetzede çiftçilere fide ve tuzak desteği Kumluca Afetzede çiftçilere fide ve tuzak desteği

Antalya’nın Kumluca, Finike, Demre ve Kaş ilçelerinde yaşanan hortum nedeniyle zarar gören çiftçilere Antalya Valiliği ve Büyükşehir Belediyesi işbirliğiyle fide ve biyoteknik malzeme dağıtımı yapıldı.


Ahıskalı Türklerden  Mehmetçiğe destek Güncel Ahıskalı Türklerden Mehmetçiğe destek

Dünya Ahıskalı Türkler Birliği Akdeniz Temsilciliği, Afrin’e yönelik gerçekleştirilen Zeytin Dalı Operasyonuna katılan Mehmetçiklerimize destek, şehit mertebesine ulaştım tüm askerlerimiz için kurban kesip, Kuran’ı Kerim tilaveti gerçekleştirdi.


Terracity ziyaretçilerinden Metin Hara’ya sevgi seli! Kültür/Sanat Terracity ziyaretçilerinden Metin Hara’ya sevgi seli!

Terracity Kültür ve Sanat Buluşmaları kapsamında 17 Şubat 2018 Cumartesi günü Aşkın İstilası serisi Yol ve Dem kitaplarının yazarı Metin Hara’yı ağırladı.


 Olta balıkçıları Çıralı’da buluştu Kemer Olta balıkçıları Çıralı’da buluştu

Kemer Belediyesi tarafından düzenlenen Batı Akdeniz Surfcasting Balık Tutma Yarışması’nda birinci olan İlker Yılmaz ile Ali Kurt’un ödülünü Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül verdi.


AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDEN SİNAN AKÇIL İLE  AŞK RÜZGARLARI ESTİ! Kültür/Sanat AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDEN SİNAN AKÇIL İLE AŞK RÜZGARLARI ESTİ!

Açılışından bugüne birçok konser ve etkinlikle Antalya’nın odak noktası olan Agora Alışveriş Merkezi, Sevgililer Gününe özel konseri ile Sinan Akçıl aşk rüzgarları estirdi!


MİLLETLERİN BÜYÜKLÜĞÜ YAŞANAN FELAKETLERLE ORTAYA ÇIKAR Kumluca MİLLETLERİN BÜYÜKLÜĞÜ YAŞANAN FELAKETLERLE ORTAYA ÇIKAR

Vali Münir Karaloğlu 13 Kasımda yaşanan fırtına ve hortumda seraları ve tarlaları zarar gören çiftçilere, Antalya Büyükşehir Belediyesince düzenlenen Fide ve Biyoteknik Malzeme Dağıtım Törenine katıldı.Paşa’nın Melekleri Evinde Galip Spor Paşa’nın Melekleri Evinde Galip

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin lideri Muratpaşa Belediyespor, ligin 18’inci hafta maçında evinde Osmangazi Belediyespor’u 36-28 mağlup etti.


Toros’un kadınlarından Mehmetçiğe atkı ve bere Manavgat Toros’un kadınlarından Mehmetçiğe atkı ve bere

Manavgat Belediyesi’nin oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’ndaki emekçi kadınlar, Manavgat Kadınlar Kulübü’nün üyeleri, Afrin Zeytindalı Harekatı’nda Türkiye’nin huzuru için savaşan ve doğuda görev yapan Mehmetçiklerimize göndermek amacıyla atkı ve bere ördü.


Denizcilerden DTO'ya teşekkür Güncel Denizcilerden DTO'ya teşekkür

Denizcilik sektörünün en önemli fuarlarından olan 13. Uluslararası CNR Avrasya Boat Show Fuarı'na katılan denizciler DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu'na teşekkür ediyor.


Muratpaşa kursları 38 branşta devam ediyor Güncel Muratpaşa kursları 38 branşta devam ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi işbirliğiyle açtığı sanatsal üretim, hobi ve meslek edindirme kursları 38 ayrı branşta devam ediyor.


1 Film 1 Konuk’ta ‘Sır Çocukları’ zamanı Kültür/Sanat 1 Film 1 Konuk’ta ‘Sır Çocukları’ zamanı

Muratpaşa Belediyesi’nin Antalya Altın Portakal Film Festivali’nin ‘ulusal’ yarışmasında ödüle uzanan filmleri sinemaseverlerle buluşturduğu ‘1 Film 1 Konuk’ serisinin Şubat ayı konuğu 4 Altın Portakal ödüllü Sır Çocukları ve yönetmeni Aydın Sayman olacak.


Büyükşehir’in spora desteği sürüyor Eğitim Büyükşehir’in spora desteği sürüyor

Büyükşehir Belediyesi ilçe okullarına spor malzeme yardımlarını sürdürüyor. “Bir Mahalle Okulu Bir Umut, Umuda Doğru Yolculuk” projesi minik öğrencileri spora teşvik ediyor.Dokuma’ya Emirgan Çeşmesi Güncel 
Dokuma’ya Emirgan Çeşmesi

Kepez Belediyesi, ‘İlçenin 6 meydanına Osmanlı Çeşmesi’ projesi kapsamında Dokumapark’a, Emirgan Çeşmesi’nin anıtsal değeri olan bir örneğini inşa etti.


GELENEKSEL SPORLAR ANTALYA’DA İHYA EDİLECEK Güncel GELENEKSEL SPORLAR ANTALYA’DA İHYA EDİLECEK

Vali Münir Karaloğlu, Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak ve Dünya Etnospor Konfederasyonu Genel Başkanı Bilal Erdoğan ile Antalya’da düzenlenen Geleneksel Sporların İhyası Forumu Açılış Törenine katıldı.


Başkan Türel’den anlamlı çağrı Güncel Başkan Türel’den anlamlı çağrı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Geleneksel Sporların İhyası Forumu’nda geleneksel spor olimpiyatları projesiyle Avrasya Oyunları başlatma çağrısında bulundu.


Kepez’e  2017’de 45 kilometre yeni yol Güncel Kepez’e 2017’de 45 kilometre yeni yol

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü 2017 yılında ilçeye 45 bin 573 metre yeni yol, 102 bin 473 metre sathi asfalt ve 94 bin 730 metre sıcak asfalt kazandırdı.


Atlasglobal Rusya ve Kazakistan’dan Antalya ve Dalaman’a 22 ayrı şehirden uçacak Ekonomi/Turizm Atlasglobal Rusya ve Kazakistan’dan Antalya ve Dalaman’a 22 ayrı şehirden uçacak

Atlasglobal Havayolları Rusya ve Kazakistan’nın en önde gelen tur operatörleri Anex Tour ve Intourist ile yapılan anlaşmalarla toplam 2 milyonu aşkın turisti taşımayı hedefliyor.


İlçe yönetimleri Başkan Uysal’ı ziyaret etti Güncel İlçe yönetimleri Başkan Uysal’ı ziyaret etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, kongre süreci sona eren partisinin Kepez ve Elmalı ilçe başkanları ve yönetim kurulu üyeleriyle biraraya geldi.


Avrupa Türk Parlamenter Birliği Antalya’da toplandı Güncel Avrupa Türk Parlamenter Birliği Antalya’da toplandı

Avrupalı Türk Parlamenter Birliği’nin (UETD) Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirdiği çalıştaya katılan Başkan Menderes Türel, yurt dışındaki lobi faaliyetlerinin önemine işaret ederek, bu faaliyetlerin bir devlet politikasına dönüşmesinin zorunluluk olduğunu vurguladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70691 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...