Perşembe, 22 Ağustos 2019
Şoförler Latif Doğan ile coştu Kemer Şoförler Latif Doğan ile coştu

Kemer’deki ticari araç şoförlerine yönelik düzenlenen Kişisel Gelişim ve İletişim Semineri’nin Gala Gecesi’ne konuk olan CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, “ Turizmin gelişmesi için önce ülke içinde huzur ve barış gerekir” dedi. Kemer Belediye Mustafa Gül ise ilçe turizmi adına yaptıkları çalışmaları anlattı. Gecede şoförler Latif Doğan konseri ile gönüllerince eğlenme fırsatı buldu.


GÖNÜL ADIMLARI ANTALYA’DA Siyaset GÖNÜL ADIMLARI ANTALYA’DA

AK Parti Genel Merkez Sosyal Politikalar Başkanlığı tarafından başlatılan ‘Sosyal Politikalarda Gönül Adımları’ Çalıştayı Antalya’da da gerçekleşti.


Kepez’de eğitim yatırımlarına devam Eğitim Kepez’de eğitim yatırımlarına devam

Eğitime büyük önem veren, okullara maddi ve manevi alanda yatırımlar yapan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, yeni yılın ilk haftasında Şehit Kahraman Çelikbaş Ortaokulu’nu birçok müjdeyle ziyaret etti.


İlk Türk uçağı da Kepez’e geliyor Güncel İlk Türk uçağı da Kepez’e geliyor

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, tren vagonundan sonra Dokuma’ya uçakta getiriyor. 
Türk mühendisler tarafından tasarlanan ve üretilen ‘Devrim’ otomobilinin bir benzerini üreten Kepez Belediyesi, şimdi de ilk Türk uçağı ‘Vecihi K-6’ nın bir örneğini yapıyor.


 FIFEX’TE TÜRK FUTBOLU MASAYA YATIRILACAK Spor FIFEX’TE TÜRK FUTBOLU MASAYA YATIRILACAK

24. ULUSLARARASI PRO-LİSANS ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ BAŞLIYOR


Münir Özkul’un anısı Kepez’de yaşayacak Güncel Münir Özkul’un anısı Kepez’de yaşayacak

Kepez Belediyesi, geçtiğimiz gün yaşamını kaybeden Türk sinemasının usta ismi Münir Özkul’un anısını Esentepe Amir Ateş Semt Konağı’nda oluşturulan ‘Hababam Sınıfı Müzesi’nde yaşatacak.


Korkuteli ve Elmalı'da Okullar Ligi Heyecanı Korkuteli Korkuteli ve Elmalı'da Okullar Ligi Heyecanı

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Türkiye'de bir ilk olarak hayata geçirdiği Okullar Ligi projesinde dördüncü sezon heyecanı ilçelerde de devam ediyor. Korkuteli ve Elmalı’da da yaklaşık bin öğrenci okullar liginde mücadele ediyor.


ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI Finike ATAY USLU: ŞİMDİ PORTAKAL ZAMANI

Atay Uslu TBMM'de ara verilen süreçte Antalya'da vatandaşlarla ve çiftçilerle buluşmaya devam ediyor.


Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi törenle açıldı Güncel Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi törenle açıldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi’nin açılışında “Muratpaşa’mızda ötekisiz bir belediyecilik yapıyoruz. Bütün insanlarımızı bir ve eşit addediyoruz. Yaratılanı yaratandan ötürü seviyoruz. Bu lafla olmaz. Uygulamaya dökeceksiniz. Yaşamınızın her alanına bunu nakşedeceksiniz” diye konuştu.


Muratpaşa’dan hasta yakınlarını da düşünen park Güncel Muratpaşa’dan hasta yakınlarını da düşünen park

Muratpaşa Belediyesi, Fener Mahallesi 1940 Sokak’ta devam eden park çalışması tamamlanma aşamasına geldi. Bölgedeki özel bir hastanenin hemen yakınında bulunan 2 bin 300 metrekarelik alanda korunan portakal ağaçlarının gölgesi hasta yakınları için bekleme yeri niteliğinde tasarlandı.


Okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliği Güncel Okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliği

Muratpaşa Belediyesi’nin okul bahçelerini ağaçlandırma seferberliğinde yılın son etkinliği Aldemir Atilla Konuk Lisesi’nde, yeni yılın ilk fidan dikimi Necati Fatma Dölen İlkokulu’nda gerçekleştirildi.


 Başkan Gül: Turizmde şoförler çok önemli Kemer Başkan Gül: Turizmde şoförler çok önemli

Kemer Belediyesi’nin öncülüğünde ilçedeki ticari araç şoförlerine yönelik Kişisel Gelişim ve Eğitim Semineri düzenlendi. Seminerde Başkan Gül, “Turist havaalanına iniyor ilk gördüğü insan şoför, ülkesine giderken de en son gördüğü insan yine şoför. Şoförlerin çok önemli ve değerli olduklarını biliyoruz” dedi.


HAYIRSEVERLERE “EĞİTİME DESTEK ÇAĞRISI” Eğitim HAYIRSEVERLERE “EĞİTİME DESTEK ÇAĞRISI”

Vali Karaloğlu okul yapımı için arsa ve para bağışlayan Hakan Zaman, Ahmet Şevki Zaman ve Görgün Şıkman ile protokol imzaladı.


Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Mavi Ev’e tam not verdi Güncel Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık Mavi Ev’e tam not verdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Öznur Çalık’a, Alzheimer hasta ve hasta yakınlarının buluşma merkezi olan Mavi Ev’i gezdirdi. Çalık, Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’ya kazandırdığı ve adını kazandığı ödüllerle tüm Türkiye’ye duyuran Mavi Ev’e tam not verdi.


Diyabete bağlı görme kaybını engellemek için “Senede 1 Gün” Sağlık/Kadın Diyabete bağlı görme kaybını engellemek için “Senede 1 Gün”

Türk Oftalmoloji Derneği, Novartis işbirliği ile hayata geçirdiği “Diyabete Karşı Gözünü Aç” kampanyası ile “Senede 1 Gün” diyerek diyabete bağlı görme kaybına dikkat çekmeyi hedefliyor.


Maden ve doğal taş ihracatı yüzde 24 arttı Ekonomi/Turizm Maden ve doğal taş ihracatı yüzde 24 arttı

2017 yılını 4.69 milyar dolarlık ihracatla tamamlayan maden ve doğal taş sektörü için 2018 yılı kritik. İMİB Başkanı Dinçer “Maden üretiminin artmasını sağlayacak izin süreçleri hızlandığı ölçüde, 2023’te maden ve doğal taş sektörü için hedeflenen 15 milyar dolarlık ihracat rakamına ulaşabileceğiz” dedi


Renault Grubu’ndan 2017’de Rekor Satış Adedi Otomotiv Renault Grubu’ndan 2017’de Rekor Satış Adedi

Renault Grubu (Renault ve Dacia), 2017 yılında toplam pazarda 178 bin 646 satış adedi gerçekleştirdi ve binek + hafif ticari araç pazarından yüzde 18,7 pay aldı. Bu rakamlar, Renault Grubu’nun Türkiye’de bugüne kadar elde ettiği rekor satış adedini ifade ediyor.


İhracatçılar, 2018 yılından ihracat rekoru diledi Ekonomi/Turizm İhracatçılar, 2018 yılından ihracat rekoru diledi

2017 yılında Türkiye’ye 12 milyar dolarlık döviz kazandıran Ege İhracatçı Birlikleri “2017 Yılı Değerlendirme Toplantısı ve Gala Yemeği”nde bir araya geldi. Egeli ihracatçılar, 2018 yılından ihracat rekoru kırmayı diledi.


FETÖ'nün Gaygubet Evlerine Yapılan Operasyonda 4 Kişi Sahte kimlikle yakalandı Güncel FETÖ'nün Gaygubet Evlerine Yapılan Operasyonda 4 Kişi Sahte kimlikle yakalandı

Antalya’da FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü’nün Gaygubet Evlerine Yapılan Operasyonda 4 Kişi Sahte Kimlikle Yakalandı


Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün huzur toplantıları devam ediyor Alanya Antalya Emniyet Müdürlüğü'nün huzur toplantıları devam ediyor

Antalya Emniyet Müdürlüğü İlçe Teşkilatlarınca 29 Aralık-05 Ocak Tarihleri Arasında Yapılan Huzur Toplantıları yapıldı.


Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan 3 Şüpheli Yakalandı Manavgat Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan 3 Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesinde Uyuşturucu Madde Ticareti Yapan 3 Şüpheli Yakalandı


4 Ayrı Uyuşturucu Madde Olayından 8 Kişi ve Yakalama Emri Bulunan 2 Kişi Yakalandı Güncel 4 Ayrı Uyuşturucu Madde Olayından 8 Kişi ve Yakalama Emri Bulunan 2 Kişi Yakalandı

Antalya’da 4 Ayrı Uyuşturucu Madde Olayından 8 Kişi ve Yakalama Emri Bulunan 2 Kişi Yakalandı


Güvenli Okullar Projesi Kapsamında İlkokul Öğrencilerine Eğitim Semineri Verildi Güncel Güvenli Okullar Projesi Kapsamında İlkokul Öğrencilerine Eğitim Semineri Verildi

Güvenli Okullar Projesi Kapsamında İlkokul Öğrencilerine Eğitim Semineri Verildi


Budak, Beycik-Kumluca duble yolu Meclis gündemine taşıdı Kumluca Budak, Beycik-Kumluca duble yolu Meclis gündemine taşıdı

Budak: “Ulupınar ana su kaynağımız üzerine duble yol için Orman ve Su İşleri Bakanlığının uygun görüşü alındı mı? Yol çalışmalarının durdurulması ‘uygun görüşü’nün alınmamış olmasından mı kaynaklanıyor?”


TÜRKİYE EKONOMİSİNİN EN İSTİKRARLI DESTEKÇİSİ “ÇİMENTO SEKTÖRÜ” Ekonomi/Turizm TÜRKİYE EKONOMİSİNİN EN İSTİKRARLI DESTEKÇİSİ “ÇİMENTO SEKTÖRÜ”

İNŞAAT SEKTÖRÜ İLE BÜYÜYEN TÜRK EKONOMİSİ ÇİMENTO SEKTÖRÜ İLE BÜYÜMESİNE DEVAM EDİYOR


Artık gebeliğin 4. haftasından itibaren düşük riskinizi belirlemek mümkün Sağlık/Kadın Artık gebeliğin 4. haftasından itibaren düşük riskinizi belirlemek mümkün

Basit bir testle, gebelik oluştuktan kısa bir süre sonra düşük yapma olasılığınızı belirlemek mümkün olacak.


ESET, işlemci açıklarına  karşı güncelleme yayınladı Teknoloji/Bilim/İnternet ESET, işlemci açıklarına karşı güncelleme yayınladı

Kısa süre önce bilgisayarlardaki işlemcileri etkileyen Spectre ve Meltdown adlı güvenlik açıkları ortaya çıktı. Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, 4 Ocak 2018 tarihi itibarıyla tüm bireysel ve kurumsal kullanıcıları için antivirus ve casus yazılım önleme tarayıcı modülü 1533.3'i yayınladı. Bu güncelleme, dijital sistemleri Microsoft Windows için önemli güvenlik yamalarını yüklemek adına uyumlu hale getiriyor.


Türkiye’de en çok sosyal medya hesapları hedef alınıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’de en çok sosyal medya hesapları hedef alınıyor

Günümüzde banka hesapları arasında para transferi yapmaktan alışverişe, hava durumunu kontrol etmekten dışarı çıkmak için taksi çağırmaya kadar birçok farklı şey için internet üzerindeki hesaplarımıza sürekli giriş yapıyoruz. Peki, ihtiyacınız olduğunda hesabınıza giriş yapamazsanız ne olur?


Öğrenciler konteyner boyadı Kemer Öğrenciler konteyner boyadı

Kemer Belediyesi’nin Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında bu kez Şeker İlkokulu 1. Sınıf öğrencileri konteyner boyadı. Miniklerin sertifikalarını Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül verdi.


Konyaaltı’nda cadde ve sokaklar numaralandırıldı
 Güncel Konyaaltı’nda cadde ve sokaklar numaralandırıldı


Konyaaltı Belediyesi mahalle statüsü kazanan tüm köylerde sokak levha çalışmalarını tamamladı. Eskiyen ya da bir şekilde kırılan cadde ve sokak levhaları yenilendi. Tüm mahallelerin isimleri tabelalarla belirtildi.


Dokuma’da fikirler yarışacak Güncel Dokuma’da fikirler yarışacak

Dokuma Fabrikası alanının tapusunu alan Kepez Belediyesi, burayı Antalya kent yaşamına katacağı değerlerin araştırılması amacıyla ulusal çapta ‘Dokuma Alanı Fikir Projesi Yarışması’ düzenliyor


CHP'li Kara: “Türkiye AKP’den İbaret Değil” Siyaset CHP'li Kara: “Türkiye AKP’den İbaret Değil”

Almanya Dışişleri Bakanı Sigmar Gabriel’in geçtiğimiz hafta verdiği bir demeçte İngiltere’nin AB üyeliğinden ayrılma süreci Brexit için uygulanan sürecin Türkiye ve Ukrayna için de örnek olabileceğine dair söylemlerine CHP’den tepki geldi.


Yapay zeka ilaç üretecek Sağlık/Kadın Yapay zeka ilaç üretecek

Tesla fırtınası, ilaç endüstrisini de etkisi altına aldı. İlaç firmaları son birkaç yıldır yapay zekaya yüklü miktarlarda yatırım yapmaya başladı. İlaç sektörü, modern süper bilgisayarların ve makine öğreniminin gücünden yararlanarak ilaçları daha hızlı ve daha düşük bir maliyetle geliştirmeyi hedefliyor.


EL AYAK AĞIZ HASTALIĞINDAN KORUNMA YOLLARI Sağlık/Kadın EL AYAK AĞIZ HASTALIĞINDAN KORUNMA YOLLARI

Hafif döküntü ile seyreden bulaşıcı, viral bir hastalık olan el ayak ağız hastalığı, en sık 2-10 yaş arasında görülüyor.


ERGENLİKTE STRESİ AZALTABİLECEK 8 ETKİLİ ÖNERİ Sağlık/Kadın ERGENLİKTE STRESİ AZALTABİLECEK 8 ETKİLİ ÖNERİ

“Evde bir ergen var ki!”… “Bizim zamanımızda ergenlik mi vardı!” gibi serzenişleri ergen anneleri ve babalarından sıkça duyar olduk.


Çevreci Komşu Kart’la eğitime dev destek Eğitim Çevreci Komşu Kart’la eğitime dev destek

Muratpaşa Belediyesi’nin Çevreci Komşu Kart projesiyle ilçe sakinleri, yeni eğitim döneminde üniversite öğrencilerine 103 bin 38 TL’lik burs imkanı sağladı.


ATAY USLU ATA YURDU KAŞ'TA Kaş ATAY USLU ATA YURDU KAŞ'TA

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, tahini ile meşhur Kaş'ın Gürsu (Köyre) mahallesinde vatandaşlar ile bir araya geldi, tahin yapım aşamalarını incedi.


Türel: Manavgat Türel: "Manavgat Avrupa kenti oluyor"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Manavgat’ta yatırım ve hizmetlerini anlattı. Manavgat için gece gündüz çalıştıklarını anlatan Başkan Türel, bu hizmetlere gölge düşürmeye çalışanlara ‘Kıskanma çalış senin de olsun’ diye seslendi. Manavgat ile ilgili hayallerinin büyük olduğunu belirten Başkan Türel, Manavgat’ın artık bir Avrupa kenti olma yolunda ilerlediğini söyledi.


Akdeniz Bulvarı etap etap trafiğe kapatılıyor Güncel Akdeniz Bulvarı etap etap trafiğe kapatılıyor

Konyaaltı Sahil Yolunda Sealife Otel-Boğaçay Köprüsü arası kuzey ve güney şeridi trafiğe kapatıldı


Palyatif Yatılı Bakım Merkezi Herkese Açık Güncel Palyatif Yatılı Bakım Merkezi Herkese Açık

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’ya kazandırdığı TEV Kamile Cephanecioğlu Palyatif Yatılı Bakım Merkezi için İl Sağlık Müdürlüğü ile işbirliği protokolü imzalandı. Başkan Türel, bakım merkezi ile evde bakımı zor, kimsesi olmayan, maddi imkansızlık nedeniyle hastasına bakamayan vatandaşların önemli bir ihtiyacının görüleceğini belirterek, ‘Antalya’da kimse kendini yalnız hissetmeyecek. Bu merkez kimsesizlerin kimi olacak’ dedi.


Saklıkent Kayak Merkezine Artık Ulaşım Çok Kolay Ekonomi/Turizm Saklıkent Kayak Merkezine Artık Ulaşım Çok Kolay

Büyükşehir Belediyesi Antalya’nın en önemli değerlerinden biri olan Saklıkent Kayak Merkezine bugünden itibaren toplu taşıma hizmeti vermeye başladı.


Yerebasmaz: Güncel Yerebasmaz: "Korsan fotoğrafçılığın önüne geçeceğiz"

Antalya Kırtasiyeciler ve Fotoğrafçılar Odası Başkan Adayı Osman Yerebasmaz, korsan fotoğrafçılıktan, sektör dışı işletmelerin kırtasiye ürünleri satarak haksız kazanç sağlamasına kadar önemli konulara değindi. Yerebasmaz,"Göreve gelmemiz durumunda korsan fotoğrafçılığın önüne mutlaka geçeceğiz' dedi.


Antalya’da 28 Aralık - 04 Ocak Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması Güncel Antalya’da 28 Aralık - 04 Ocak Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması

Antalya’da 28 Aralık - 04 Ocak Tarihleri Arasında Yapılan Motosiklet Uygulaması


Antalya Emniyeti'nden uyuşturucu ile mücadele kapsamında tiyatro oyunu Güncel Antalya Emniyeti'nden uyuşturucu ile mücadele kapsamında tiyatro oyunu

Antalya Emniyeti Uyuşturucu ile Mücadele Kapsamında Öğrencilere ve Yetişkinlere Yönelik Tiyatro Oyunu Sahneliyor


Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, mobil temassız ödeme çözümünü devreye aldı Ekonomi/Turizm Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, mobil temassız ödeme çözümünü devreye aldı

Türkiye’nin Ödeme Yöntemi TROY, 2017’de yaklaşık 2 milyon kartın sağ alt köşesine yerleşti ve Orta Vadeli Program’da “tasarruf artışına katkı sağlamak” amacıyla kendine yer edindi.


 “ANKARA İÇİN DEĞER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ” Ekonomi/Turizm “ANKARA İÇİN DEĞER ÜRETMEYE DEVAM EDECEĞİZ”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Ankara Başkanı İlhan Erdal ve Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan heyet, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Tuna’yı ziyaret etti.


Başkan Gül: Bizim ahlakımızı bozamazlar Kemer Başkan Gül: Bizim ahlakımızı bozamazlar

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer Belediyesi Meclisi’nin ocak ayı toplantısında yaşanan tartışmalarla ilgili açıklama yaptı. Kendisine sözlü saldırıda bulunan AKP’li Meclis Üyesi Yunus Nergiz’in sözlerini aynen kendisine iade ettiğini kaydeden Başkan Gül, “ Ahlaksızlıkları ile bizim ahlakımızı bozamazlar” dedi


ANTALYA OSB CUP 2018 BAŞLADI Spor ANTALYA OSB CUP 2018 BAŞLADI

Antalya Organize Sanayi Bölgesi 3’üncü Firmalar Arası Halı Saha Futbol Turnuvası, Bölge Müdürlüğünde gerçekleşen kura çekim töreni ile başladı.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TAŞERONLARA KADRO SEMİNERİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN TAŞERONLARA KADRO SEMİNERİ

Manavgat Belediyesi, Kanun Hükmümde Kararname ile getirilen haklar kapsamında kadroya geçmeye hazırlanan 1645 taşeron işçiye, İbrahim Sözen Gençlik Merkezi’nde eğitim semineri düzenledi


Çoban: ‘Kahramanlar bitmez’ Güncel Çoban: ‘Kahramanlar bitmez’

Memur Sen İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Mustafa Çoban, İzmir Adliye binası önünde 5 Ocak 2017 tarihinde bomba yüklü araçla düzenlenen hain saldırıda, büyük bir faciayı canı pahasına önleyen polis memuru Fethi Sekin’i rahmetle andıklarını belirterek, “Bu memlekette Ömer Halisdemirler, Fethi Sekin gibi kahramanlar bitmez” diye konuştu.


Budak’tan İçişleri Bakanı Soylu’ya: “Uzmanların uyarılarına kulak verin, projeyi iptal edin!” Siyaset Budak’tan İçişleri Bakanı Soylu’ya: “Uzmanların uyarılarına kulak verin, projeyi iptal edin!”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman BUDAK Lara Birlik Plajı’na kruvaziyer liman ve AVM Projesini Meclis gündemine taşıdı.


AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BAŞARILARIYLA GÜNDEMDE Eğitim AKDENİZ ÜNİVERSİTESİ BAŞARILARIYLA GÜNDEMDE

Eğitim kalitesi, bilimsel çalışmaları, ulusal ve uluslararası alanda elde ettiği başarılarının yanında sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal pek çok etkinlik gerçekleştiren Akdeniz Üniversitesi, bu başarıları ile 2017 yılının basında en çok yer alan Devlet Üniversitesi oldu.


PTT’DEN “BAKLAGİLLER” KONULU 
SÜREKLİ POSTA PULLARI Güncel PTT’DEN “BAKLAGİLLER” KONULU 
SÜREKLİ POSTA PULLARI

Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), 5 Ocak 2018 tarihinde “Baklagiller” konulu sürekli posta pullarını tedavüle çıkaracak. Pullarda barbunya, bakla, börülce, fasulye, mercimek ve nohut görsellerine yer verilecek.


HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR Aksu HOŞ GELDİN BEBEK ZİYARETLERİ DEVAM EDİYOR

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, nisan ayında başlayan “HOŞ GELDİN BEBEK” projesi kapsamında ziyaretlerine aralık ayında da devam etti.


KEMER, FUTBOL TURİZMİNDE DE VAR! Kemer KEMER, FUTBOL TURİZMİNDE DE VAR!

Kuşadası, Ceyhan, Feriköy, Turhal, Düzyurt, Bornova Yeşilova, Bağcılar, Kemer’de kamp yapıyor. Oflaz Turizm Kemer 1 Bölgesinde yer alan 22 dönümlük Futbol Kompleksi ile gelen takımlara ev sahipliği yapıyor!


TÜM DÜNYADA YÜKSELEN TREND: YURT DIŞINDA EĞİTİM Eğitim TÜM DÜNYADA YÜKSELEN TREND: YURT DIŞINDA EĞİTİM

Hobsons’un 43.000 uluslararası öğrenci adayı üzerinde yaptığı araştırma yurt dışında eğitim ile ilgili çarpıcı sonuçlarıyla dikkat seçiyor.


“KUĞU GÖLÜ” BALESİ BU SEZON İLK KEZ ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “KUĞU GÖLÜ” BALESİ BU SEZON İLK KEZ ANTALYA DOB SAHNESİNDE

P.İ. Çaykovski’nin 1875 yılında Bolşoy Balesi için bestelediği ve Marius Petipa ve Lev İvanov’un klasik koreografileri üzerine Armağan DAVRAN ve Volkan ERSOY’un güncel koreografisi ile Haşim İşcan Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşacak olan Kuğu Gölü balesi Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından bu sezon ilk kez sahnelenecek.


Kepez’de zekâ yarışacak Eğitim Kepez’de zekâ yarışacak

2017 yılının son gününde istihdama yönelik işbirliği protokolü imzalayan Kepez Belediyesi, yeni yıla da eğitim alanında işbirliği protokolü imzalayarak başladı. İlk kademe öğrencileri için ‘Sen de Bir Dahisin Zeka Oyunları Yarışması’ düzenleniyor.


Elektronik güvenlik pazarının gündemi 2018’de de akıllı teknolojiler Teknoloji/Bilim/İnternet Elektronik güvenlik pazarının gündemi 2018’de de akıllı teknolojiler

Türkiye’de büyüklüğü 1 milyar dolara yaklaştığı tahmin edilen elektronik güvenlik sistemleri pazarında, akıllı çözümlere geçiş 2017’de iyice hız kazandı. Yeni teknolojiler sayesinde ise bu sistemler her zamankinden daha güvenli ve kullanıcı dostu hale geldi.


2018 YILI BİRİNCİ ÇEYREK ELEKTRİK FİYATLARI GERİLEDİ Ekonomi/Turizm 2018 YILI BİRİNCİ ÇEYREK ELEKTRİK FİYATLARI GERİLEDİ

tezgahüstü piyasalarda geçtiğimiz hafta tarife zamlarının beklenenin altında gelmesiyle birlikte 2018 yılı birinci çeyrek elektrik fiyatlarında gerileme yaşandı.


Yeni yılın ilk parkı Fevzi Çakmak Mahallesi’ne Güncel Yeni yılın ilk parkı Fevzi Çakmak Mahallesi’ne

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, 2018 yılının ilk semt parkı için Fevzi Çakmak Mahallesi’nde çalışmalara başladı.


Makyaj yaparken ya da gülerken ağrı oluşuyorsa… Sağlık/Kadın Makyaj yaparken ya da gülerken ağrı oluşuyorsa…

Yoksa sizin de mi yüzünüz elektrikleniyor? Karıncalar geziyor ya da durmaksızın hançer saplanıyor gibi mi hissediyorsunuz? Zaman zaman yüzünüzdeki oluşan bu durumdan şikayet ediyor ve üstelik 40 yaşın üzerindeyseniz sorunu biraz daha ciddiye almanız gerekiyor.


KUMLUCA’NIN İLK GES’İ CW ENERJİ’DEN Kumluca KUMLUCA’NIN İLK GES’İ CW ENERJİ’DEN

Antalya ili Kumluca ilçesinin ilk GES’i Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji tarafından yapıldı.


FİNİKELİ MİNİKLERE MODERN PARKLAR Finike FİNİKELİ MİNİKLERE MODERN PARKLAR

Finike Belediyesi tarafından ilçe genelinde 2014 yılından bu yana 150 çocuk ve spor parkı kuruldu. Son model oyuncakların yer aldığı parklar ile mutlu olan çocukların güvenliği için ise yeni kurulan tüm parkların zemini kaliteli kauçuk malzeme ile kaplandı.


Yapay zekâ ile e-ticarette güvensizliğe ve dolandırıcılığa son Teknoloji/Bilim/İnternet Yapay zekâ ile e-ticarette güvensizliğe ve dolandırıcılığa son

iyzico, 2015’ten beri sürdürdüğü yapay zekâ çalışmalarına hız kazandırıyor. Yapay zekâ, e-ticaretin problemlerinden biri olan güvensizliği ortadan kaldıracak ve dolandırıcılığı önleyecek.


 ‘Darı’ Kısa Filmi Ödüle Doymuyor Eğitim ‘Darı’ Kısa Filmi Ödüle Doymuyor

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisi Ömür Yıldırım’ın yazıp yönettiği ‘Darı’ filmi Selçuk Üniversitesi İletişim Fakültesi tarafından düzenlenen 17. Kısa-ca Uluslararası Öğrenci Filmleri Festivali’nden ödüllerle döndü.


Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri Eğitim Akdeniz Üniversitesi Öğrencileri "Aklıma Bir Fikir Geldi" Yarışması’ndan Ödüllerle Döndü

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencileri, Radyo Televizyon Yayıncıları Meslek Birliği ‘RATEM’ tarafından 9'uncusu düzenlenen üniversiteler arası "Aklıma Bir Fikir Geldi" iletişim fikirleri yarışmasından ödüllerle döndüler.


 “Web Sitesi Çöktü” Kâbusu
Yük Dengeleme ile Ortadan Kalkıyor Teknoloji/Bilim/İnternet “Web Sitesi Çöktü” Kâbusu
Yük Dengeleme ile Ortadan Kalkıyor

Bir web sitesine erişmek için ortalamanın çok üzerinde talep olduğunda, sitenin çöktüğüne dair birçok haber ortaya çıkıyor. Radore Veri Merkezi’nde barınan web siteleri yük dengeleme teknolojisi sayesinde, en yoğun taleplerde dahi bu sorunu yaşamıyor


Maarif Eğitim Kurumları yeni yılı güzel dileklerle karşıladı Eğitim Maarif Eğitim Kurumları yeni yılı güzel dileklerle karşıladı

Maarif Eğitim Kurumları eğitmenleri her sene olduğu gibi bu yıl da yeni yılı güzel dilekleri ile karşıladılar!


TPF üye kampı ANFAŞ Food Product'ta yapılacak Ekonomi/Turizm TPF üye kampı ANFAŞ Food Product'ta yapılacak

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), gıda sektörünün uluslararası buluşma merkezi haline gelen ANFAŞ Food Product'a 15 Perakende Derneği(PERDER) ve bölgelerinde marka haline gelen zincir marketlerden oluşan 300'e yakın üyesi ile katılacak.


Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi açılıyor Güncel Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi açılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Yeşildere Mahallesi’nde inşa ettiği Hacı Bektaş Veli Kültür Merkezi 6 Ocak Cumartesi saat 14.00’te Sabahat Akkiraz konseriyle açılıyor.


SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN Sağlık/Kadın SİNÜZİT DEYİP GEÇMEYİN

Günümüzde “sinüzit” yerine “rinosinüzit” olarak da tanımlanan rahatsızlığın gelişmesi enfeksiyonlar dışında oldukça nadir. Uzun süreli ilaç tedavisine yanıt vermeyen hastalarda ya da uygun tedaviye rağmen sık tekrarlayan enfeksiyon ataklarında ameliyat düşünülebiliyor.


Elektronik atıklar Çevreci Komşu Kart’ta Güncel Elektronik atıklar Çevreci Komşu Kart’ta

Muratpaşa Belediyesi, Çevreci Komşu Kart kapsamına aldığı elektronik atıklarının geri dönüşümünde ilk toplamayı yaptı. 9 ayrı adresten aralarında buzdolabı, cep telefonu, video kamera gibi atıklarını bulunduğu 56 parça elektronik atık evlerden alındı. Bunların karşılığında 248 TL tutarında kredi puan Çevreci Komşu Kartlara yüklendi.


UZMANA KULAK VERİN, BULANTI VE KUSMAYA GEBE KALMAYIN Sağlık/Kadın UZMANA KULAK VERİN, BULANTI VE KUSMAYA GEBE KALMAYIN

Her kadın için mutluluk kaynağı olan gebelik, bazı anne adaylarını fizyolojik olarak zorluyor.GLOBAL MOBİL ENDÜSTRİSİ 
5G’Yİ GELİŞTİRMEK İÇİN HAZIR Teknoloji/Bilim/İnternet 
GLOBAL MOBİL ENDÜSTRİSİ 
5G’Yİ GELİŞTİRMEK İÇİN HAZIR


Vodafone’un üyesi olduğu ve hücresel bağlantı standartlarının yönetimini üstlenen 3GPP’in Lizbon’da düzenlenen toplantısında, ilk uygulanabilir 5G standardı olan “5G Yeni Radyo” (5G New Radio-5GNR) şartnamesinin tamamlandığı resmi olarak açıklandı. Buna göre global mobil sektörü, 2019 yılına kadar büyük ölçekli denemeler ve ticari açılımlar için 5G’in geniş çapta geliştirilmesinin önünü açmış oldu.


EİB ihracatı 2017 yılında hedefi 12’den vurdu Ekonomi/Turizm EİB ihracatı 2017 yılında hedefi 12’den vurdu

Ege İhracatçı Birlikleri (EİB), Aralık ayında, 1 milyar 80 milyon dolar ihracat gerçekleştirdi. EİB ihracatı 2016 yılı Aralık ayında ise 922 milyon 460 bin dolar olmuştu. EİB’nin ihracatı 2016 yılı Aralık ayına göre yüzde 17 artış gösterdi.


İlan ve reklam verginizi ödemeyi unutmayınız Ekonomi/Turizm İlan ve reklam verginizi ödemeyi unutmayınız

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilan ve reklam vergi borcu ödemede ilk taksit döneminin 01-31 Ocak olduğunu hatırlatarak mükellefleri uyardı.


ASMEK engelleri aşıyor Güncel ASMEK engelleri aşıyor

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’ya kazandırdığı en büyük eğitim kurumu olan (ASMEK) mesleki beceri kazandırmanın yanı sıra kursiyerlerinin hayatına dokunuyor. 12 yaşında geçirdiği talihsiz kazanın ardından tek kolunu kullanamayan 48 yaşındaki Demet Daşik, önüne çıkan engellere aldırış etmeden ASMEK’te yeniden hayata tutundu.


Türel, Diyanet-Sen üyeleriyle buluştu Güncel Türel, Diyanet-Sen üyeleriyle buluştu

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Diyanet-Sen tarafından düzenlenen Antalya Din Görevlileri Buluşmasına katıldı. Başkan Türel, Antalya’nın manevi ve kültür dünyasını zenginleştirmek için gayret ettiklerini belirterek, yapımı devam eden ‘Ulu Cami’ projesinin sembol olacağını söyledi.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN SAYAD’A DESTEK Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN SAYAD’A DESTEK

Bir buçuk ay önce kurulan ve tek gayesi gençlere hizmet vermek olan Sağlıklı Yaşam Derneği, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti.


“Tasarlayarak Kasten Adam Öldürme” Olayından 2 Şüpheli Yakalandı Serik “Tasarlayarak Kasten Adam Öldürme” Olayından 2 Şüpheli Yakalandı

Serik İlçesinde “Tasarlayarak Kasten Adam Öldürme” Olayından 2 Şüpheli Yakalandı


Oto Hırsızlığı ve İşyerinden Hırsızlık Olaylarını Gerçekleştiren Şüpheli Yakalandı Manavgat Oto Hırsızlığı ve İşyerinden Hırsızlık Olaylarını Gerçekleştiren Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesi Sanayi Sitesinden Oto Hırsızlığı ve İşyerinden Hırsızlık Olaylarını Gerçekleştiren Şüpheli Yakalandı


Manavgat İlçesinde Haklarında Hapis Cezası Bulunan 3 Şahıs Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesinde Haklarında Hapis Cezası Bulunan 3 Şahıs Yakalandı

Manavgat İlçesinde Haklarında Hapis Cezası Bulunan 3 Şahıs Yakalandı


Muratpaşa İlçesinde “Kasten Öldürme” Olayından 5 Şüpheli Yakalandı Güncel Muratpaşa İlçesinde “Kasten Öldürme” Olayından 5 Şüpheli Yakalandı

Muratpaşa İlçesinde “Kasten Öldürme” Olayından 5 Şüpheli Yakalandı


2 Ayrı Kapkaç Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı Güncel 2 Ayrı Kapkaç Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı

2 Ayrı Kapkaç Olayına Karışan 2 Şüpheli Yakalandı


Çocuklarda ağrıyla ilaçsız başa çıkma yöntemleri Sağlık/Kadın Çocuklarda ağrıyla ilaçsız başa çıkma yöntemleri

Çocuklarda ağrı, birçok nedenden dolayı ortaya çıkabiliyor.


2017 YILINDA 409 KADIN CİNAYETE KURBAN GİTTİ Güncel 2017 YILINDA 409 KADIN CİNAYETE KURBAN GİTTİ

Türkiye'de kadına yönelik şiddet ve kadın cinayetleri tablosu giderek ağırlaşıyor. 2016 yılında erkek şiddeti nedeniyle hayatını kaybeden kadın sayısı 328 iken, bu rakama geçtiğimiz yıl 409’a yükseldi.


Kemer turizmi iyiye gidiyor Kemer Kemer turizmi iyiye gidiyor

Ocak ayı meclis toplantısında ilçe turizmdeki son durumu değerlendiren Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Baltık ülkelerinden ve Rusya’dan gelen erken rezervasyonlar sevindirici... Fiyatlarda da yükselme var” diye konuştu.


Konyaaltı Belediyesi 2018’e hazır..
. Güncel Konyaaltı Belediyesi 2018’e hazır..
.

Konyaaltı Belediyesi’nin ‘2018 Yılı Yatırım Programı’ netleşti. Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, göreve geldiği ilk günkü heyecan ve hizmet etme arzusuyla yeni yılda da modern şehirleşme yolunda bir çok projeyi hayata geçireceklerini söyledi.


Başkan Böcek’e pazarcılardan tam destek…
 Güncel Başkan Böcek’e pazarcılardan tam destek…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Uncalı ve Hurma Mahallelerine iki yeni kapalı pazar yeriyle ilgili Antalya Semt Pazarcılar Odası’yla protokol yaptı.


Başkan Böcek, barınakta ameliyat izledi
 Güncel Başkan Böcek, barınakta ameliyat izledi


Konyaaltı Belediyesi Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret eden Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, ameliyathanede veteriner hekimlerin çalışmalarını izledi.


Almanya'dan Gurbetçi Gençler Kampta Kemer Almanya'dan Gurbetçi Gençler Kampta

Almanya da futbol okulu olan EGM firmasının sahibi Evren Cebeci bölgesindeki Türk gençlerinden oluşan ekibiyle Antalya'da kamp yapıyor.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "KONYAALTI'NDA TÜM GÖNÜLLERİ KAZANACAĞIZ"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, TBMM Genel Kurulunda verilen arada ilçelerde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor.


ANTÜMDER'DE BİTCOİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Ekonomi/Turizm ANTÜMDER'DE BİTCOİN BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Son günlerde oldukça gündemde olan kripto para Bitcoin nedir?Blockhain teknolojisi nasıldır?Bitcoin üretimi ve yatırımı nasıl yapılır?Antümder,üyelerine konusunda uzman Dr.Mustafa Akkaya ve Av.Mustafa Taşbaş tarafından bilgilendirme konferansı düzenlendi.


Budak'tan Adalet Bakanı Gül'e tek tip kıyafetle ilgili soru önergesi Siyaset Budak'tan Adalet Bakanı Gül'e tek tip kıyafetle ilgili soru önergesi

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman BUDAK Adalet Bakanı Gül’e sordu: “Tutuklu terör sanıklarına tek tip uygulamasında AİHM Türkiye’yi tazminat ödemeye mahkûm edebilir. 4.846.450.000 TL tazminat ödemeye hazır mısınız?”


AKSU’DA 2018’İN İLK MECLİSİ YAPILDI Aksu AKSU’DA 2018’İN İLK MECLİSİ YAPILDI

Aksu Belediyesi 2018 yılının ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi.


Budak'tan Bakan Eroğlu'nun cevabına tepki Siyaset Budak'tan Bakan Eroğlu'nun cevabına tepki

BUDAK: “BAKAN EROĞLU, İŞÇİ MURAT SERT’İN ÖLÜMÜNÜ GÖRMEZDEN GELMEYE DEVAM EDİYOR.”


Türkiye Mide Kanseri Raporu açıklandı Sağlık/Kadın Türkiye Mide Kanseri Raporu açıklandı

Türkiye Mide Kanseri Raporu açıklandı: Mide kanserinin Türkiye’de neden olduğu ekonomik yük yaklaşık 4,6 milyar TL


ENFLASYON KONTROL DIŞI Ekonomi/Turizm ENFLASYON KONTROL DIŞI

Antalya Ticaret Borsası (ATB) ve Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Aralık ayı ile 2017 yılı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


CİHAN ÜNAL, CAN GÜRZAP ve MUTLU GÜNEY’İ SAHNEDE BULUŞTURAN “SANAT” OYUNU ANTALYA’DA! Kültür/Sanat CİHAN ÜNAL, CAN GÜRZAP ve MUTLU GÜNEY’İ SAHNEDE BULUŞTURAN “SANAT” OYUNU ANTALYA’DA!

20 yıl aradan sonra AYSA Prodüksiyon Tiyatrosu tarafından yeniden tiyatro sahnesine taşınan “Sanat” oyunu Antalya’ya geliyor!


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69297 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...