Çarşamba, 21 Ağustos 2019
Kepez kültür ve sanatta tek Kültür/Sanat Kepez kültür ve sanatta tek

Her ay 90’dan fazla kültür ve sanat etkinliği düzenlediklerini belirten Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, “Bu da günde 4 etkinlik demek. Bu kadar çok sosyal, kültürel ve sportif hizmet üreten başka bir belediye yok” dedi.


Meksika şampiyonları Başkan Uysal’ı ziyaret etti Spor Meksika şampiyonları Başkan Uysal’ı ziyaret etti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Bedensel Engelliler Dünya Halter Şampiyonası’nda dereceye giren sporcularla biraraya geldi.


BİNLERCE MAC KULLANICISI FRUITFLY İLE GÖZETLENMİŞ Teknoloji/Bilim/İnternet BİNLERCE MAC KULLANICISI FRUITFLY İLE GÖZETLENMİŞ

MAC SİSTEMİNE SIZAN HACKER, ÇOCUK PORNOGRAFİSİ DAHİL 16 FARKLI SUÇTAN YARGILANIYOR. CASUS YAZILIM 13 YILI AŞKIN SÜREDİR FARKEDİLMEMİŞ


AĞRILARINIZA KULAK VERİN Sağlık/Kadın AĞRILARINIZA KULAK VERİN

Ağrı bedenimizde bazı şeylerin yolunda gitmediğinin alarmıdır. Tedavi edilmediği takdirde hayatı kabusa çevirebilir.


Büyükşehir Kaş’ta arsa satıyor Kaş Büyükşehir Kaş’ta arsa satıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Kaş ilçesinde bulunan 6 adet taşınmazını toplam 512.000 TL satış bedeli üzerinden 25 Ocak’ta ihaleye çıkarıyor.


Sedir Spor Kompleksi yükseliyor Spor Sedir Spor Kompleksi yükseliyor

Başkan Menderes Türel’in Antalyalı çocuk ve gençlere armağanı olan Sedir Spor Kompleksi inşaatı hızla yükseliyor. Kompleks tamamlandığında Antalya’nın spor yaşamına büyük katkı sağlayacak.


DİJİTAL MUHASEBE VE VERGİDE GÜNDEM KONULU EĞİTİM SEMİNERİ Ekonomi/Turizm DİJİTAL MUHASEBE VE VERGİDE GÜNDEM KONULU EĞİTİM SEMİNERİ

DİJİTAL MUHASEBE VE VERGİDE GÜNDEM KONULU EĞİTİM SEMİNERİ ANTALYA SERBEST MUHASEBECİ MALİ MÜŞAVİRLER ODAS'NDA GERÇEKLEŞTİRİLDİ


 Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencisine Ödül Eğitim Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi Öğrencisine Ödül

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi 3.sınıf öğrencisi Yasin Öztürk, 8. Uluslararası Barikat Film Festivali Kısa Film Yarışmasında Üçüncülük Ödülünü kazandı.


Okul birincilerine 5 yıldızlı tatil Eğitim Okul birincilerine 5 yıldızlı tatil

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de ilk olarak sömestr tatilinde okul birincilerini tatille ödüllendirmeye devam ediyor. Bu yıl dördüncüsü gerçekleştirilecek ‘Başarılı Öğrenciye Tatil İyi Gelecek’ projesinde 768 okul birincisi 1536 yakını ile birlikte 5 yıldızlı otelde tatil yapacak. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, öğrencilerin tatil yaparak motivasyonlarının yükseleceğini söyledi.


TOROS KADINLARI YABANCI DİL ÖĞRENİYOR Manavgat TOROS KADINLARI YABANCI DİL ÖĞRENİYOR

Manavgat Belediyesi’nin oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı’nın emekçi kadınlar, kişisel gelişimlerini artırmak ve turistlerle daha iyi iletişim kurmak amacıyla İngilizce ve Almanca dil eğitimlerine katılıyor


Şeker Portakalı Mahmutlar’da Alanya Şeker Portakalı Mahmutlar’da

Alanyalı çocuklarla buluşan Büyükşehir Belediyesi’nin ‘Şeker Portakalı’ aracı birbirinden renkli ve eğlenceli gösterileriyle heyecan dolu unutulmaz bir gün yaşattı.


Bakan Fakıbaba’dan Başkan Türel’e ziyaret Güncel Bakan Fakıbaba’dan Başkan Türel’e ziyaret

Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.


SERİK’TE GENÇLERDEN CHP’YE YOĞUN KATILIM Serik SERİK’TE GENÇLERDEN CHP’YE YOĞUN KATILIM

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul il yönetimi ile birlikte Aksu ilçe ve Serik İlçe Başkanlıklarını ziyaret ettiler.


Tekzen 130. Mağazasını Antalya Döşemealtı'da Açtı Döşemealtı Tekzen 130. Mağazasını Antalya Döşemealtı'da Açtı

Türkiye’nin yüzde 100 yerli ve en yaygın ev güzelleştirme merkezi Tekzen, 130. mağazasını Antalya’da açtı. Tekzen, Antalya’daki 4. mağazasını Döşemealtı’da açarak Türkiye genelinde 55 ilde 130 mağazaya ulaşmış oldu.


BURDUR’UN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN Ekonomi/Turizm BURDUR’UN GES’LERİ CW ENERJİ’DEN

Türkiye’nin Lider Güneş Paneli Üreticisi CW Enerji tarafından Burdur ili Bucak ilçesinde yapılan çatı tipi 549,12 kWp gücünde arazi GES’in geçici kabulü yapıldı.


Kıskançlık dişlere zarar Sağlık/Kadın Kıskançlık dişlere zarar

Gün içerisinde yaşanan sıkıntı ve yorgunluklar diş sıkması veya gıcırdatmasına neden olabiliyor.


 Kumluca "Rol Model olacak birisi varsa o da Bayram Amcadır"

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya Kumluca Anadolu İmam-Hatip Lisesinin düzenlediği "Öğrencilere Rol Model Olacak Örnek Şahsiyetlerin Öğrencilerle Buluşturulması" etkinliğine katıldı.


ASAT’IN MASA TENİSİ MİNİKLERİNİ ROBOT ÇALIŞTIRIYOR Spor ASAT’IN MASA TENİSİ MİNİKLERİNİ ROBOT ÇALIŞTIRIYOR

Büyükşehir Belediyesi ASAT Gençlik ve Spor Kulübü, geniş kitlelere ulaşmak ve daha büyük başarılar elde etmek için küçük yaş guruplarıyla çalışmaya başlıyor.


GEÇMEYEN OMUZ AĞRISINA DİKKAT! Sağlık/Kadın GEÇMEYEN OMUZ AĞRISINA DİKKAT!

Geçmeyen omuz ağrıları ülkemizin yanı sıra dünyada da pek çok kişinin muzdarip olduğu önemli bir sorun. Günümüzde her 4 çalışandan birinde görülen omuz ağrıları, kişinin günlük hayatını zorlaştırıyor, yaşam kalitesini düşürüyor.


Erasta Antalya’nın  “Bir Hediye’de Sen Al” Projesi  ile Çocuklar Hayallerine Kavuştu! Güncel Erasta Antalya’nın “Bir Hediye’de Sen Al” Projesi ile Çocuklar Hayallerine Kavuştu!

Erasta Antalya’nın “Bir Hediye’de Sen Al” projesi ile 171 çocuğun hayalleri gerçek oldu. Çocuklar, önce kendilerine özel gerçekleştirilen etkinliklere katıldı, ardından hediyelerini teslim aldı.


HASTA ÇOCUĞUNUZU OKULA GÖNDERMEYİN Sağlık/Kadın HASTA ÇOCUĞUNUZU OKULA GÖNDERMEYİN

Kış aylarına ayak bastığımız bu günlerde havaların giderek soğuması ve güneşin etkisinin azalması hastalıkları da beraberinde getiriyor. Özellikle çocukların toplu olarak kullandığı mekanlarda bakterilerin ve virüslerin yayılma oranı oldukça fazla. Kış aylarında çocuklarda en sık rastlanan hastalık belirtilerine dikkat!


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SARILAR’A MODERN PAZAR YERİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN SARILAR’A MODERN PAZAR YERİ

Manavgat Belediyesi kentin büyük mahallelerinden birisi olan Sarılar’a yaptırdığı modern kapalı Pazar yeri inşaatını tüm hızıyla sürdürüyor. Pazar yeri açıldığında mahallelinin büyük ihtiyacı giderilmiş olacak


AKSU YENİ YAYA ÜST GEÇİDİNE YAKINDA KAVUŞACAK Aksu AKSU YENİ YAYA ÜST GEÇİDİNE YAKINDA KAVUŞACAK

Büyükşehir Belediyesi UKOME genel kurulundan Aksu’ya üç adet yaya üst geçidi yapılması kararı çıkmıştı.


Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu’ndan konser..
 Kültür/Sanat Konyaaltı Belediyesi TSM Korosu’ndan konser..


Konyaaltı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu birbirinden değerli 18 eserin seslendirildiği “Şarkılar ve Hikayeleri” konseriyle Antalyalılara muhteşem bir gece yaşattı.


RAHİM AĞZI KANSERİNİ ÇOK ERKEN YAKALAMAK MÜMKÜN Sağlık/Kadın RAHİM AĞZI KANSERİNİ ÇOK ERKEN YAKALAMAK MÜMKÜN

Geçmişte kadınlarda genellikle 40’lı yaşlardan sonra tanı konulan rahim ağzı kanserinin öncül lezyonlarını artık 20’li yaşlardan itibaren görmek mümkün olabiliyor.


Kepezli öğrencilere motivasyon semineri Eğitim Kepezli öğrencilere motivasyon semineri

Kepez Belediyesi sosyal belediyecilik alanında lise son sınıf öğrencileri için sınava motivasyon seminerleri düzenliyor


ÇOCUKLAR SÖMESTR TATİLİNDE DOĞA KAMPINA GİRİYOR Güncel ÇOCUKLAR SÖMESTR TATİLİNDE DOĞA KAMPINA GİRİYOR

Antalya kent merkezinin en büyük yeşil alanı Zeytinpark, sömestr tatilinde de çocuk ve gençlerle buluşacak. Tatilde doğa ile iç içe güzel zaman geçirmek isteyen çocuk ve gençler için bir dizi etkinlik hazırlayan Zeytinpark, çocukların farklı kazanımlar elde etmesini sağlayacak.


Alman medyasına üst düzeyde bilgilendirme Ekonomi/Turizm Alman medyasına üst düzeyde bilgilendirme

T.C. Başbakanlık Türkiye Yatırım Destek ve Tanıtım Ajansı (TYDTA) ve Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) organizasyonunda, Almanya’nın önemli medya kuruluşlarından 15 kişilik basın mensubu Antalya’ya getirildi. 3 günlük programda; Antalya’da serbest bölgedeki firmaları ve SunExpress’i ziyaret eden Alman basın mensupları, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş ile toplantılarda biraraya geldi.


Kepezliler sağlıkta çok şanslı Sağlık/Kadın Kepezliler sağlıkta çok şanslı

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’nde diş eksikliğinin en iyi tedavi yöntemi olan implant tedavisi uygulamasına başlandı.


Yaşlı evinde zeka oyunları Güncel Yaşlı evinde zeka oyunları

Muratpaşa Belediyesi’nin Fener Mahallesi’nde bulunan Yaşlı Evi’nde, deneyimli kent sakinleri Lara Doğa Koleji’nden gelen 5’inci sınıf öğrencileriyle zeka oyunları oynadı.


Paşanın Melekleri’nde şampiyonluk sesleri Spor Paşanın Melekleri’nde şampiyonluk sesleri

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin namağlup lideri Muratpaşa Belediyespor, 2’nci yarı hazırlıklarına devam ediyor. Hazırlıklar kapsamında İzmir’de 4’lü turnuvaya katılacak Paşanın Melekleri’nden, şampiyonluk sesleri yükselmeye başladı.


Başkan Türel: “Turizmde 2018 rekor yılı olabilir” Ekonomi/Turizm Başkan Türel: “Turizmde 2018 rekor yılı olabilir”

Alman gazetecilerin sorularını yanıtlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 2018 rezervasyonlarının çok iyi gittiğini belirterek, “Alman pazarının da fevkalade ümitli bir seyir göstermesi belki de 2018’i tüm senelerin rekor yılı olarak yaşayabileceğimizi ortaya koyuyor. 2016 senesinde bir duraksama söz konusuydu 2017’de yürümeye başladık, 2018’de de koşacağız” dedi.


HÜKÜMET KENDİ ÇOCUKLARININ EĞİTİM HAKKINI KORUYAMAYACAK HALE GELDİ Siyaset HÜKÜMET KENDİ ÇOCUKLARININ EĞİTİM HAKKINI KORUYAMAYACAK HALE GELDİ

Geçtiğimiz günlerde kamuoyuna yansıyan Antalya’daki özel bir kolejin iflas ettiği ve dönem ortasında öğrencilerin eğitim haklarından mahrum kaldığı haberleri CHP tarafından TBMM’ye taşındı.


İYİ TARIM UYGULAMALARI SERTİFİKA TÖRENİ Aksu İYİ TARIM UYGULAMALARI SERTİFİKA TÖRENİ

Belediye Başkanımız Halil Şahin Aksu İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü tarafından düzenlenen İyi Tarım Uygulamaları Sertifika Törenine katıldı.


CHP’den Çiftçiye Mazot Müjdesi Siyaset CHP’den Çiftçiye Mazot Müjdesi

Çiftçilerin kullandıkları mazotun ÖTV’den muaf tutulması için CHP’den teklif geldi.


Tütüncü, Tapu sözünü vaktinden önce tuttu Güncel Tütüncü, Tapu sözünü vaktinden önce tuttu

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde okul, yol ve park alanında gecekondusu olan 700’e yakın vatandaşa verdiği ‘2018’in başında tapu tahsisi yapma’ sözünü vaktinden önce yerine getirdi.


Kışın keyfi Tahtalı’da çıkıyor Kemer Kışın keyfi Tahtalı’da çıkıyor

Kemer ilçesi, eşsiz sahiliyle olduğu kadar 2.365 rakımlı Tahtalı Dağı’yla da turizmin gözdesi oluyor. Teleferikle 10 dakikada çıkılan Tahtalı Dağı’nda kar keyfi yapanlar aynı zamanda eşsiz Kemer manzarasının tadını çıkarıyor.


TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA GEÇİRİLMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI Ekonomi/Turizm TAŞERON İŞÇİLERİN KADROYA GEÇİRİLMESİ HAKKINDA BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Alt işverenlerde çalışan işçiler ile ilgili kamu idarelerinin işlemlerine ve uygulamalarına yardımcı olmak amacı ile Antalya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü koordinasyonunda bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


Baraner: “Artık otelcilere büyük arazi tahsisleri verilmesin” Ekonomi/Turizm Baraner: “Artık otelcilere büyük arazi tahsisleri verilmesin”

Deneyimli turizmci Baraner’den sektörle ilgili önemli açıklama: “Artık otelcilere büyük arazi tahsisleri verilmesin”


Enerjinizi doğru kullanarak faturanızı yüzde 30 düşürün Ekonomi/Turizm Enerjinizi doğru kullanarak faturanızı yüzde 30 düşürün

CK Akdeniz Elektrik, enerji okuryazarlığı altyapısı oluşturmak ve bilinçli tüketime destek olmak hedefiyle internet sitesine ‘tüketim hesaplama’ uygulaması koydu. Söz konusu uygulama ile elektrikli ev aletlerinin günlük kullanımına göre aylık tüketim bedeli bir tuşla hesaplanabiliyor.


Nazım Hikmet Fuar Merkezi’nde tiyatro..
 Kültür/Sanat Nazım Hikmet Fuar Merkezi’nde tiyatro..


Konyaaltı Belediyesi, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nün aile kuramına dikkat çekmek ve öğrencileri uyuşturucudan uzak tutmak adına hazırlattığı tiyatro oyununa ev sahipliği yaptı.


 Toplu ulaşımda kilometre dönemi Güncel Toplu ulaşımda kilometre dönemi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, toplu ulaşımda kaliteyi ve vatandaş memnuniyetini artırmak için ulaşım esnafıyla el ele çözüm üretmeye devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Otobüsçüler Odası, ulaşım esnafına kilometre üzerinden ödeme yapılması konusunda anlaştı. Devrim niteliğindeki bu kararla hem esnaf kazanacak hem de toplu ulaşımın kalitesi artacak.


CHP ANTALYA GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANI GÜL VAN’DA Siyaset CHP ANTALYA GENÇLİK KOLLARI İL BAŞKANI GÜL VAN’DA

CHP Antalya Gençlik Kolları İl Başkanı Musa Gül Spor Kurulu Doğu Anadolu Van Bölge Toplantısına katılmak üzere Van’a gitti.


MediaTek’den Yapay Zeka Atılımı Teknoloji/Bilim/İnternet MediaTek’den Yapay Zeka Atılımı

MediaTek yeni sınır bilişim Yapay Zeka Platformu ve çok platformlu tüketici cihazları için geliştirdiği Yapay Zeka teknolojilerini CES 2018’de tanıttı. MediaTek teknolojisi, Yapay Zekanın akıllı telefonların, akıllı evlerin ve otomobillerin yanı sıra, hepimizin her gün kullandığımız cihazlara da güç vermesini sağlayacak.


KUMBUL MAZBATASINI ALDI Siyaset KUMBUL MAZBATASINI ALDI

7 Ocak’ta yapılan CHP Antalya il kongresinde seçilen il Başkanı seçilen Ahmet Kumbul mazbatasını aldı.


SÜMER GAZETECİLERLE BULUŞTU Siyaset SÜMER GAZETECİLERLE BULUŞTU

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle düzenlenen akşam yemeğinde gazeteciler ile bir araya geldi.


ANTALYA’NIN TARIMSAL HAFIZASI “BATEM” ZİYARETİ Güncel ANTALYA’NIN TARIMSAL HAFIZASI “BATEM” ZİYARETİ

Vali Münir Karaloğlu Batı Akdeniz Tarımsal Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü’nü (BATEM) ziyaret etti. Kurum yetkililerinden çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Karaloğlu narenciye bahçelerinde incelemelerde bulunarak işçilerle sohbet etti.


Akdeniz Üniversitesi’nde Türkiye’de Tarımsal Öğretimin 172. Yıl Dönümü Kutlandı Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde Türkiye’de Tarımsal Öğretimin 172. Yıl Dönümü Kutlandı

Türkiye’de tarımsal öğretimin başlamasının 172. yıl dönümü, Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde yoğun bir katılım ve büyük bir coşkuyla kutlandı.


Başkan Çetinkaya, Sosyal Hizmet Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu Kumluca Başkan Çetinkaya, Sosyal Hizmet Merkezine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu

Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, Batı Antalya’nın tek Sosyal Hizmet Merkezi olan Kumluca Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti


 THM Kadınlar Korosu’dan yılın ilk konseri 
 Kültür/Sanat THM Kadınlar Korosu’dan yılın ilk konseri 


Konyaaltı Belediyesi Türk Halk Müziği Kadınlar Korosu, Yiğit Aktı şefliğinde ‘Kadın Ağzı Türküler’ konseriyle izleyenlere türkü ziyafeti sundu.


Turunç Masa’da memnuniyet oranı yüzde 90 Güncel Turunç Masa’da memnuniyet oranı yüzde 90

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın bir yönetişim modeli olarak hayata geçirdiği Turunç Masa’da, 2017 komşu memnuniyet oranı yüzde 90.28 oldu.


CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLARIN ÇOĞU SİNSİCE İLERLİYOR Sağlık/Kadın CİNSEL YOLLA BULAŞAN HASTALIKLARIN ÇOĞU SİNSİCE İLERLİYOR

Konuşulmaya hatta bu nedenle hekime gitmeye bile çekinilen hastalıkların başında cinsel yolla bulaşan enfeksiyonlar geliyor. Konu her ne kadar dillendirilmese de yaratabildiği tehlike de ortada. Dolayısıyla gerekli önlemleri alabilmek için doğru bilgiye sahip olmak önem taşıyor.


Deniz Türkali’yle ‘Eylül Fırtınası’ Kültür/Sanat Deniz Türkali’yle ‘Eylül Fırtınası’

Muratpaşa Belediyesi’nin ‘1 Film 1 Konuk’ dizisinin Ocak ayı konukları 6 Altın Portakal ödüllü yönetmen Atıf Yılmaz anısına gerçekleştirilecek. Dizide bu ay, Yılmaz’ın son filmlerinden ‘Eylül Fırtınası’nın gösterimi oyuncu Deniz Türkali’nin katılımıyla gerçekleştirilecek.


MANAVGAT BELEDİYESİ KADIN SPOR MERKEZİ 15 OCAK’TA AÇILIYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ KADIN SPOR MERKEZİ 15 OCAK’TA AÇILIYOR

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, kadına önem ve değer katan sosyal projelerini aralıksız sürdürüyor. Başkan Sözen’in, Sarılar Mahallesi’nde yaptırdığı “Kadın Spor Merkezi” nin açılışı 15 Ocak’ta halkın ve kadınların katılımıyla yapılacak.


KONYSİAD Genel Kurulu yapıldı Güncel KONYSİAD Genel Kurulu yapıldı

Konyaaltı Sanayici İşadamları Derneği (KONYSİAD) 4. Olağan Genel kurulu yapıldı. Yapılan oylama sonucu, oy birliği ile kurucu Başkan İlhami Kaplan KONYSİAD’ın yeni dönem başkanı seçildi.


Kıllı dil neden olur? Sağlık/Kadın Kıllı dil neden olur?

Nüfusun yaklaşık yüzde 13'ünü etkileyen kıllı dil, bazı psikolojik rahatsızlıklara ya da utançlara da neden olabiliyor. Peki kıllı dil neden olur?


Hollanda’da Kemer tanıtımı Hollanda’da Kemer tanıtımı

Kemer Belediyesi, bu yıl 13 ülkedeki 15 turizm fuarına katılarak ilçeyi etkili bir şekilde tanıtacak. 9-14 Ocak’ta Hollanda’da düzenlenen Utrecht Turizm Fuarı’nda açılan Kemer Belediyesi standı yoğun ilgi gördü.


Akdeniz Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi Verildi

Akdeniz Üniversitesi İş Sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürlüğü tarafından Akdeniz Üniversitesi çalışanlarına yönelik İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimi gerçekleştirildi.


Döşemealtı Belediyesi güven veriyor Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi güven veriyor

Döşemealtı Belediyesi köy statüsünden mahalleye dönüşen yerleşim yerlerinde hırsızlıkları önlemek vatandaşın güven ve huzurunu sağlamak amacıyla kameralı önlem aldı. Son dönemde artan başta hayvan hırsızlığı olmak üzere, traktör, motosiklet, kablo hırsızlıklarını karşı 13 mahalleye 18 yüksek çözünürlüklü gece ve gündüz kayıt yapabilen ve 6 ay boyunca kayıtları saklanan kamera sistemi kuruldu.


“Al, kullan, at” alışkanlığına dikkat Sağlık/Kadın “Al, kullan, at” alışkanlığına dikkat

Alışveriş yapmanın mutluluk hormonunu arttırdığı bilimsel bir gerçek olsa da “mutlu oluyorum” diyerek sürekli alışveriş yapmak takıntıya dönüşebiliyor.


Evde Yapılan Yanlış Uygulamalara Dikkat! Sağlık/Kadın Evde Yapılan Yanlış Uygulamalara Dikkat!

Güzelleşmek uğruna evde yapılan uygulamaların bazı zamanlarda sıkıntı yaşatabileceğini anlatan Dermatoloji Uzmanı Dr. Yelda Bice “Yapılan yanlışlar arasında cildi kurutan bazı uygulamalar bulunuyor. Bu sebeple cildi tanımak büyük önem aşıyor” dedi.


Ali Çetinkaya’da kentsel tasarım çalışmaları başladı Güncel Ali Çetinkaya’da kentsel tasarım çalışmaları başladı

Büyükşehir Belediyesi, Şarampol Caddesi’nde olduğu gibi Ali Çetinkaya Caddesi’ni de bir çekim merkezi haline getirmek için çalışmalara başladı. Ali Çetinkaya Caddesi, “Güneş Doğudan Yükseliyor” sloganı ile tanıtılan Doğu Garajı Projesi kapsamında yeniden düzenleniyor. Çalışmalar kapsamında cadde üzerindeki binalar boyanıyor.


Yeni Türkiye Buluşmaları Kemer’de Kemer Yeni Türkiye Buluşmaları Kemer’de

Yeni Türkiye Buluşmaları Konferans Dizisi Kemerlilerle buluştu. TUREM Konferans Salonu’nda gerçekleşen konferansta “Türkiye’de Darbeler ve Demokrasi” konuşuldu.


BAŞKAN AMCAYLA DİSCOVERY PARK GEZİSİ Manavgat BAŞKAN AMCAYLA DİSCOVERY PARK GEZİSİ

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, 0-12 yaş arasındaki tüm çocuklara verdiği ücretsiz Discovery Park gezisi sözünü tuttu. Başkan Sözen, ilk olarak Yeşilbağ ve Kırkkavak Mahallesi’nden gelen çocukları tematik parkta ağırladı. Başkan amcalarıyla parkı gezen çocuklar unutamayacakları bir gün yaşadı.


BAŞKAN ŞAHİN’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Aksu BAŞKAN ŞAHİN’DEN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Dev projede ilk beton döküldü Güncel Dev projede ilk beton döküldü

Büyükşehir Belediyesi Türkiye’nin en büyük kentsel dönüşüm projesi Kepez-Santral’de, hak sahiplerine verilecek olan konutların inşaatına başladı. Konut temellerine beton dökülüyor.


Sinekle mücadele hız kesmiyor Manavgat Sinekle mücadele hız kesmiyor

Büyükşehir Belediyesi, Antalya genelinde sinekle mücadeleye ara vermeden devam ediyor. Ekipler hem kimyasal hem de biyolojik yöntemlerle sinek ve larvalara savaş açtı.


Manavgat "Özgür basın, demokrasinin araçlarından biridir"

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN, 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ NEDENİYLE BİR MESAJ YAYINLADI


AK PARTİ’DE TEŞKİLAT İÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLADI Siyaset AK PARTİ’DE TEŞKİLAT İÇİ EĞİTİM PROGRAMLARI BAŞLADI

AK Parti Antalya İl Kadın Kolları Başkanı Tülay Beşkonak Özçay ile Ebru Türel’in ortak projesi olan teşkilat içi gündem ve motivasyona yönelik eğitim programları başladı.


Sendikadan AGC’ye ziyaret Güncel Sendikadan AGC’ye ziyaret

Eğitim Bir Sen Şube Yönetimi, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla Antalya Gazeteciler Cemiyeti’ne ziyarette bulundu.


SERİK BELEDİYESPOR 2.YARIYA HAZIR Serik SERİK BELEDİYESPOR 2.YARIYA HAZIR

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7.Grubun namağlup lideri Serik Belediyespor, 2. yarıya hazır.


ÜYELER “HİZMETE” OY VERDİLER Güncel ÜYELER “HİZMETE” OY VERDİLER

Antalya Doğalgaz Sıhhi Tesisatçılar Kaloriferciler Esnaf ve Sanatkârlar Odası’nın yapılan Olağan Genel Kurulunda üyelerinin güvenoyunu alan Saim Çağlayan yeniden Başkan seçildi.


ARİF v 216’DAN REKOR AÇILIŞ Kültür/Sanat ARİF v 216’DAN REKOR AÇILIŞ

5 Ocak’ta vizyona giren Cem Yılmaz’ın yeni filmi Arif v 216, 1 milyon 331 bin 691 izleyici sayısına ulaşarak Ocak ayı açılış rekoru kırdı. Arif v 216, yakaladığı bu başarıyla tüm zamanların en iyi dördüncü vizyon açılışını gerçekleştirmiş oldu.


SÜPER LİG’DE SEYİRCİ ORTALAMASI %44 ARTTI Spor SÜPER LİG’DE SEYİRCİ ORTALAMASI %44 ARTTI

2017/2018 sezonunun ilk yarısında Süper lig seyirci ortalaması %44 oranında artış göstererek haftalık maç başına 12 bin 639 kişiye ulaştı. Geçen yıl Lig’de aynı döneme bakıldığında ise bu sayının 8 bin 804 olduğu görüldü.


​Kepez’in devleri çıtayı atladı Spor ​Kepez’in devleri çıtayı atladı

Türkiye Basketbol Federasyonu Erkekler 2’inci Lig’de mücadele eden Kepez Belediyespor, ligin 13 haftasında evinde Merkezefendi Belediyesi Yüksekçıta Koleji’ni konuk etti. Kepez’in devleri Yüksekçıtayı 74-72 mağlup etti.


BU HASTALIKLAR GAZETECİLERİ TEHDİT EDİYOR Sağlık/Kadın BU HASTALIKLAR GAZETECİLERİ TEHDİT EDİYOR

Yoğun mesai saatleri, uykusuz geceler, haber peşinde koşturmalar veya saatlerce bilgisayar karşısında çalışmak, haber yetiştirme telaşının getirdiği stres, hazır yemek tüketiminin artması, pasif veya aktif sigara tüketimi…


Budak'tan CHP Antalya İl Kongresi ile ilgili açıklama Siyaset Budak'tan CHP Antalya İl Kongresi ile ilgili açıklama

BUDAK: “KORKU VE BASKI İMPARATORLUKLARININ ADIM ADIM NASIL YILIKILACAĞINI GÖRMEK İSTEYENLER, ANTALYA’YA BAKSIN."


10 OCAK’LAR ‘KAHIR GÜNÜ’ OLDU Güncel 10 OCAK’LAR ‘KAHIR GÜNÜ’ OLDU

Antalya Gazeteciler Cemiyeti Genel Sekreteri Rasim Gündüz, “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Bayramı” nedeniyle yazılı bir açıklama yaptı.


AGC’YE 10 OCAK ZİYARETLERİ Güncel AGC’YE 10 OCAK ZİYARETLERİ

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Antalya Gazeteciler Cemiyeti ziyaretçileri kabul etti. Genel Sekreter Rasim Gündüz, ziyaretçileri kabulü sırasında yaptığı değerlendirmede başta tutuklu gazeteciler sorunu olmak üzere basın çalışanlarının sosyal ve ekonomik sıkıntılarına dikkat çekti.


SARAÇ VE KIZILKAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ Korkuteli SARAÇ VE KIZILKAYA AİLELERİNİN MUTLU GÜNÜ

Antalya ve Korkuteli'de uzun yıllar gazetecilik yapmış olan ve Korkuteli Haber Gazetesi köşe yazarı Hasan Saraç geçtiğimiz hafta sonu Antalya da gerçekleştirilen düğün ile kızı Gülnihal Saraç'ı evlendirdi. Damat adayının da Antalya Valilik Basın Müdürü Ramazan Kızılkaya'nın kardeşi Murat Kızılkaya olması düğünde Korkuteli ve Antalya'nın siyaset, iş ve basın dünyasından isimlerin yer almasına neden oldu.


Aksu Üretici Birliği Şahin’le devam… Aksu Aksu Üretici Birliği Şahin’le devam…

Aksu Üretici Birliği 2018 Yılı Yönetim Denetim Görev Dağılımı ve Faliyet Toplantısı Aksu Kent Konseyi Odası’nda Yapıldı. Birlik Başkanlığı’nı önümüzdeki dönemde de Kurucu Başkan Turan Şahin yürütecek.


En çevreci kart ‘Komşu Kart’ Güncel En çevreci kart ‘Komşu Kart’

Türkiye’de bir ilk gerçekleştirerek, Çevreci Komşu Kart projesiyle nitelikli atıklarının geri dönüşümüne evlerden başlayan Muratpaşa Belediyesi, 163 bin 290 metrekare orman alanını korurken, 30 bin 737 ağacı da kesilmekten kurtardı.


MİLLETİN KAPISI ANTALYA’DA AÇILDI Güncel MİLLETİN KAPISI ANTALYA’DA AÇILDI

Vali Münir Karaloğlu Antalya’da hayata geçirilen Açık Kapı projesini yerinde inceleyerek basın mensuplarına tanıttı.


BUDAK’TAN TÜREL’E PROJE TEPKİSİ Siyaset BUDAK’TAN TÜREL’E PROJE TEPKİSİ

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in, Boğaçayı ve Kruvaziyer Liman Projesi ile ilgili meslek odaları ve CHP’ye yönelik sözlerine tepki gösterdi.


Gül: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir Kemer Gül: Basın demokrasinin vazgeçilmezidir

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü nedeniyle yayınladığı mesajda “Basın demokrasinin vazgeçilmezidir” dedi


Organ ve doku ticaret yapmak isteyen yabancı uyruklu 5 şüpheli yakalandı Güncel Organ ve doku ticaret yapmak isteyen yabancı uyruklu 5 şüpheli yakalandı

Antalya'da Bir Hastanede Organ ve Doku Ticareti Yapmak İsteyen Yabancı Uyruklu 5 Şüpheli Yakalandı


Antalya'da yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi Güncel Antalya'da yüklü miktarda uyuşturucu madde ele geçirildi

Antalya Emniyetince Uyuşturucu İli Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 4 Ayrı Olayda Yüklü Miktarda Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi


Türkiye’nin yıldızlarının adları gökyüzüne yazıldı Spor Türkiye’nin yıldızlarının adları gökyüzüne yazıldı

Türkiye’nin alanlarında lider markaları Petrol Ofisi ve Altınordu işbirliği, önemli bir yeniliğe daha imza attı. Altınordu altyapısından yetişmiş ve milli formayı giymeye hak kazanmış 38 futbolcu için Petrol Ofisi tarafından gerçek birer yıldız alınarak, bu yıldızlara milli futbolcuların isimleri verildi.


Nedim Engin'den gazetecilere kutlama mesajı Güncel Nedim Engin'den gazetecilere kutlama mesajı

Basın İlan Kurumu Antalya Şube Müdürü Nedim Engin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


ANTEO BAŞKANI AKKUŞ, “GAZETECİLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ” Güncel ANTEO BAŞKANI AKKUŞ, “GAZETECİLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ”

Antalya Eczacı Odası (ANTEO) Yönetim Kurulu Başkanı Ecz. Tolgar Akkuş “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeni ile yazılı bir açıklama yaptı.


VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI Güncel VALİ KARALOĞLU'DAN 10 OCAK ÇALIŞAN GAZETECİLER GÜNÜ MESAJI

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlayan bir mesaj yayınladı.


Başkan Davut Çetin’den 'Çalışan Gazeteciler Günü' Tebriği Güncel Başkan Davut Çetin’den 'Çalışan Gazeteciler Günü' Tebriği

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle bir mesaj yayınlayan ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, basının demokrasinin temel taşlarından birisi olduğunu söyledi.


Başkan Böcek, ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı 
 Güncel Başkan Böcek, ‘Gazeteciler Günü’nü kutladı 


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, toplumsal bilinci arttırmak vatandaşların doğru, tarafsız haber alabilmesi amacıyla ilkeli yayıncılık yapan tüm gazetecilerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.


TÜP MİDE AMELİYATI İLE HAYATA DÖNDÜ Sağlık/Kadın TÜP MİDE AMELİYATI İLE HAYATA DÖNDÜ

Emsey Hospital’ın Genel Yoğun Bakım bölümünde yardımcı personel olarak çalışan Erol Işık’ın aşırı kiloları yüzünden kâbusa dönen hayatı, tüp mide ameliyatı sayesinde normale döndü. Işık, 1 yılda, 135 kilodan 70 kiloya düştü


SOĞUK HAVA KOLESTEROLÜ TETİKLİYOR Sağlık/Kadın SOĞUK HAVA KOLESTEROLÜ TETİKLİYOR

Soğuk havalarda vücudun karbonhidrat ihtiyacı artıyor. Tükettiğimiz kalorili yiyecekler de bu nedenle yağlanmaya sebep oluyor. Medical Park Bahçelievler Hastanesi İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Yusuf Yıldırım, artan yağ oranının kolesterolü doğrudan olumsuz etkilediğini söyledi.


AÜ Rektörü Ünal’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı Güncel AÜ Rektörü Ünal’dan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Mesajı

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla basın mensuplarının gününü kutladı.


En büyük korku: Siber saldırıya uğramak Teknoloji/Bilim/İnternet En büyük korku: Siber saldırıya uğramak

ESET Güvenlik Araştırmacıları Stephen Cobb ve Lysa Myers, artan tehditler ışığında kişilerin riskleri nasıl algıladıklarını anlamaya yönelik bir araştırma gerçekleştirdi. ABD’de 700 kişinin katılımıyla yapılan araştırmadan, kişilerin en büyük risk unsuru olarak siber saldırıları gördüğü ortaya çıktı. İkinci sırada hava kirliliği yer aldı. Küresel ısınma ise 5’inci sırada geldi.


Egeli ihracat şampiyonlarına ödüllerini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci verecek Ekonomi/Turizm Egeli ihracat şampiyonlarına ödüllerini Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci verecek

Ege İhracatçı Birlikleri'nin 2017 yılında yaptığı 11 milyar 838 milyon dolarlık ihracatın, 5.5 milyar dolarlık büyük dilimini gerçekleştirerek "İhracatın Yıldızları" olan ihracat şampiyonu 56 firma Ege İhracatçı Birlikleri tarafından ödüllendirilecek.


FIFEX FUTBOL ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI Spor FIFEX FUTBOL ENDÜSTRİSİ ÖDÜLLERİ AÇIKLANDI

ARÇELİK, MERCEDES BENZ TÜRK, AKSA JENERATÖR, BROOKS BROTHERS ÖDÜL KAZANDI


2018’DE HEDEF 240 BİN TON AMBALAJ ATIĞI Ekonomi/Turizm 2018’DE HEDEF 240 BİN TON AMBALAJ ATIĞI

PAGÇEV 220 bin ton atık geri dönüşümü ile ekonomiye 610 milyon TL katkı sağladı


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69271 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...