Perşembe, 20 Haziran 2019
Şirketlerin gücünü çalışanlar belirleyecek Ekonomi/Turizm Şirketlerin gücünü çalışanlar belirleyecek

Great Place to Work tarafından yapılan araştırmalar, yüksek güven kültürüne sahip işletmelerde ekonomik getirinin ve çalışan performansının 3 kat artığını gösteriyor. En iyi işveren şirketlerde çalışanların yüzde 84’ü şirketleriyle gurur duyuyor. Türkiye'nin en iyi işverenleri arasında yer alarak güçlü bir işveren markası oluşturmayı hedefleyen şirket sayısı artıyor.


E-ihracatta ödeme sorunu ortadan kalktı Ekonomi/Turizm E-ihracatta ödeme sorunu ortadan kalktı

Türkiye’de e-ihracat her yıl büyüyor. 2015’te Türkiye’nin 77 şehrinden 100 farklı ülkeye yapılan e-ihracat hacmi, 2016’da 400 milyon doları buldu. E-ihracatın gelişiminde kritik bir nokta olan ödeme sorununu ortadan kaldıran iyzico, alternatif ödeme yöntemleri ile KOBİ’lerin ve kişisel satıcıların e-ihracata katılımını destekliyor. iyzico CEO’su Barbaros Özbugutu, “Ödeme sorunu bizi ilgilendiren bir sorun, biz de bu sorunu çözdük” dedi.


18. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Ariadna Castellanos’u ağırladı Kültür/Sanat 18. Uluslararası Antalya Piyano Festivali Ariadna Castellanos’u ağırladı

Bu yıl 18. kez düzenlenen ve ülkemizin en önemli sanat etkinliklerinden biri olan Uluslararası Antalya Piyano Festivali, 17 Kasım cuma akşamı (dün akşam); Flamenko ve cazın ünlü ismi, piyanist ve besteci Ariadna Castellanos’u ağırladı.


BAŞKAN UYSAL, KOMŞULARI İLE BULUŞTU Güncel BAŞKAN UYSAL, KOMŞULARI İLE BULUŞTU

Muratpaşa Belediyesi; 17 Kasım Dünya Komşular Günü dolayısıyla özel etkinlikler düzenledi. Kırcami Komşuevi’nde düzenlenen etkinlikte Dünya Komşular Günü’nü, komşularıyla kutlayan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal; ‘Şehirlerimizi şehir yapan şey binalar mıdır?’ diye sorup, “Dertleri, tasaları paylaşıyorsak ortak hareket edebiliyorsak şehir olabiliriz” dedi


Afetzedelerin fideleri ücretsiz üretilecek Kumluca Afetzedelerin fideleri ücretsiz üretilecek

Yüksel Tohumculuk ve Kumluca'daki Fide Tesislerinin hazırladığı ortak proje ile Mavikent’te ve Finike, Demre ve Kaş Bölgesinde hortum afetinden zarar gören tüm çiftçilerimizin Ocak, Şubat ve Mart Döneminde dikeceği her çeşit fideler ücretsiz temin edilecek


Ali Gülkanat'tan adaylık açıklaması Siyaset Ali Gülkanat'tan adaylık açıklaması

CHP Muratpaşa İlçe Başkan adayı Ali Gülkanat, geçtiğimiz günlerde adaylığını açıkladı.


BAŞKAN UYSAL YAPEX’TE Güncel BAŞKAN UYSAL YAPEX’TE

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, bu yıl 25’incisi düzenlenen Yapex Yapı ve Restorasyon Fuarı’nı ziyaret etti. Kaleiçi’nin Yapex’e taşındığı Muratpaşa Belediyesi standında konuklarla sohbet eden Başkan Uysal; katılımcı belediyelere de ‘hoşgeldiniz’ ziyaretinde bulundu


Domatexli pişmaniyeler ücretsiz dağıtıldı Kumluca Domatexli pişmaniyeler ücretsiz dağıtıldı

Kumluca’da bu yıl beşincisi düzenlenen Domatexpo Fuarı çerçevesinde Domatexli Pişmaniye yapıldı


VODAFONE’DAN TÜRKİYE’NİN İLK ‘ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ GERÇEKLİK’ OYUNU Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE’DAN TÜRKİYE’NİN İLK ‘ZENGİNLEŞTİRİLMİŞ GERÇEKLİK’ OYUNU

Vodafone Türkiye’nin gençlik markası Vodafone FreeZone, Türkiye’nin “Zenginleştirilmiş Gerçeklik” (Augmented Reality) teknolojisiyle entegre edilmiş, gençlere özel ilk telekom teklifi ile abonelerine her an her yerde hediye internet kazandıracak bir dijital oyun platformu sunuyor.


ABÜ öğrencileri THY Havacılık Akademisi’nde Eğitim ABÜ öğrencileri THY Havacılık Akademisi’nde

Antalya Bilim Üniversitesi Havacılık Topluluğu öğrencileri Türk Hava Yolları Akademi’yi ziyaret etti


Hastanede Dünya Prematüre Günü Etkinliği Güncel Hastanede Dünya Prematüre Günü Etkinliği

Tüm dünyada kutlanan 17 Kasım Dünya Prematüre Günü ülkemizde de çeşitli etkinliklerle kutlanmaktadır. Bu kapsamda da SBÜ Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi de prematüre bebekler için farkındalık oluşturabilmek adına çeşitli etkinlikler düzenlendi.


Mobilden alışveriş web’i geçti Teknoloji/Bilim/İnternet Mobilden alışveriş web’i geçti

Mobil ticaretin son yıllardaki yükselişine dikkat çeken Positive Kurucu Ortağı Eren Dedeoğlu, mobil cihazlardan yapılan alışverişin bilgisayar gibi masaüstü cihazları geride bıraktığını söyledi.


Uluslararası E- Ticaret Zirvesi Antalya’da Gerçekleştirilecek Ekonomi/Turizm Uluslararası E- Ticaret Zirvesi Antalya’da Gerçekleştirilecek

Dünyanın e-ticaret merkezlerinden biri olma yolunda ilerleyen Türkiye, dijitalleşen dünyada da yerini sağlamlaştırmak için Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı himayelerinde PTT A.Ş.’nin ev sahipliğinde Uluslararası E-Ticaret Zirvesi düzenliyor.


CHP AFET BÖLGESİNDE   Siyaset CHP AFET BÖLGESİNDE

CHP Antalya İl Başkanı Mustafa Erdem, beraberindeki heyetle birlikte Kumluca, Finike ve Demre’de geçtiğimiz akşam şiddetli yağmur sonrası oluşan hortum nedeniyle zarar gören çiftçileri ziyaret ettiler.


Eğitimde Yeni Rota Avustralya Eğitimde Yeni Rota Avustralya

Yüksek öğretimde Türkiye’den Avustralya’ya giden öğrenci sayısında son 3 yılda yüzde 15 artış görülmekte. 43 üniversitenin bulunduğu Avustralya, 22 üniversitesi ile dünyanın en iyi 400 üniversitesi arasında yer alıyor.


Muhteşem üçlüden 925 milyon dolarlık ihracat Ekonomi/Turizm Muhteşem üçlüden 925 milyon dolarlık ihracat

Türkiye üretim ve ihracatında dünya lideri olduğu, milyarlarca insana yüzyıllardır doğal vitamin kaynağı olan; kuru meyve sektöründe muhteşem üçlü olarak tanımlanan çekirdeksiz kuru üzüm, kuru kayısı ve kuru incir ihracatından 2017 yılında 925 milyon 602 bin dolar döviz elde etti.


 Korkuteli’de Yeni Türkiye Buluşması Korkuteli Korkuteli’de Yeni Türkiye Buluşması

Yeni Türkiye Buluşmaları Konferans dizisi Korkuteli’nde devam etti. Konferansta darbelere karşı her daim uyanık olunması, demokrasiye de her zaman sahip çıkılması gerektiğine işaret edildi.


Tarihi Kentler Birliği Özendirme Yarışmasında Kepez Belediyesi’ne “Proje Ödülü” Güncel Tarihi Kentler Birliği Özendirme Yarışmasında Kepez Belediyesi’ne “Proje Ödülü”

Tarihi ve kültürel mirasın koruyucusu belediyeler ödüllerini YAPEX Fuarı’nda aldı


SERİK’TE KESİNTİSİZ İLETİŞİM DEVRİ Serik SERİK’TE KESİNTİSİZ İLETİŞİM DEVRİ

16-19 Kasım tarihleri arasında "Potansiyelini Bilişimle Keşfet" sloganıyla düzenlenen Kamu Bilişim Zirvesi Serik’te başladı.


Ayakkabı Dünyası’nın Antalya’daki 5.mağazası Agora Antalya AVM’de açıldı! Güncel Ayakkabı Dünyası’nın Antalya’daki 5.mağazası Agora Antalya AVM’de açıldı!

Yenilenen koleksiyonu ve avantajlı fiyatlarıyla adından söz ettiren Ayakkabı Dünyası, büyüme hamlesine Antalya’daki yeni mağazasıyla devam ediyor.


iPhone X, Türk Telekom mağazalarında Teknoloji/Bilim/İnternet iPhone X, Türk Telekom mağazalarında

Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom, göz alıcı tam ekrana sahip devrim yaratan yeni tasarımıyla iPhone X’i 24 Kasım tarihinden itibaren Türk Telekom mağazalarında satışa sunacak.


Maden sektöründe 4 yıl sonra gelen dostluk Ekonomi/Turizm Maden sektöründe 4 yıl sonra gelen dostluk

Madenciler Çalıştay’da bir araya gelecek “Hayatımız Maden” mesajı verecek... Türkiye’nin ihracatta katma değerli sektörlerin başında gelen Maden Sektörü 4 yıllık aranın ardından aynı masanın etrafında toplandı ve güçlerini birleştirdi.


BAŞKAN KIVRIM’DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI Döşemealtı BAŞKAN KIVRIM’DAN GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

AK Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Bekir Kıvrım yazılı bir açıklama yaparak hortum felaketinden zarar gören vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerinde bulundu.


Karayolları Bölge Müdürlüğü katlı kavşakları bakıma aldı Güncel Karayolları Bölge Müdürlüğü katlı kavşakları bakıma aldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Karayolları'nın Düden ve Sanayi katlı kavşaklarında bakım onarım çalışması başlattığını duyurarak, vatandaşların şerit daralmasından kaynaklı trafik yoğunluğundan mağdur olmamaları için alternatif yolları kullanmalarını istedi.


Gazipaşa’da el değmedik grup yolu kalmadı Gazipaşa Gazipaşa’da el değmedik grup yolu kalmadı

Gazipaşa’ya 2017 yılı içerisinde 80 kilometre asfalt döken Büyükşehir Belediyesi, Korubaşı, Çakmak, Çörüş ve Çığlık mahalleleri grup yolunda hummalı bir çalışma başlattı. Bu hattaki çalışmayla birlikte Gazipaşa’da el değmedik grup yolu kalmadı.


Türel: “Çiftçiye önemli destek sağlıyoruz” Kumluca Türel: “Çiftçiye önemli destek sağlıyoruz”

Domatexpo’ya katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, güneş enerji santralleri ile sulama birliklerine elektriği bedava sağladıklarını, modern mezbahalar, soğuk hava depoları ve kapalı devre sulama sistemleri ile çiftçiye önemli destekler verdiklerini söyledi. Türel, Kumluca sel felaketinde zarar gören afetzedelere can suyu olması için maddi katkıda bulunacaklarını kaydetti.


KONYAALTI ÜRETİCİLERİYLE TURİSTİK DENİZALTI GEZİSİ YAPILDI Güncel KONYAALTI ÜRETİCİLERİYLE TURİSTİK DENİZALTI GEZİSİ YAPILDI

Konyaaltı İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nden 18 personelin ve Konyaaltı üreticilerinden 23 çiftçinin katılımıyla “Turistik Denizaltı Nemo Primero” motivasyon gezisi yapıldı.


JOLLY TUR’UN BÜYÜK AİLESİ, GELENEKSEL “ACENTELER TOPLANTISI”NDA BİR ARAYA GELDİ Ekonomi/Turizm JOLLY TUR’UN BÜYÜK AİLESİ, GELENEKSEL “ACENTELER TOPLANTISI”NDA BİR ARAYA GELDİ

Jolly Tur, gelenekselleştirdiği “Büyük Acenteler Toplantısı”nı gerçekleştirdi.


Türk Cerrahtan Yunan Burnuna Umut... Güncel Türk Cerrahtan Yunan Burnuna Umut...

Bilim insanları tarafından ameliyatı imkansız olarak yorumlanan, ”greek nose” yani ”yunan burnu” olarak adlandırılan burun tipinin ameliyatı, KBB ve Yüz Cerrahisi Uzmanı Doç. Dr. Gürkan Kayabaşoğlu’nun geliştirdiği yeni cerrahi teknik ile artık mümkün.


Siyaset "İNSANLIK İÇİN YAPILAN HER FEDAKARLIK GÜZELLİĞİ DOĞRU ATILAN ADIMDIR"

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu, 16 Kasım Unesco’nun Kuruluş Günü nedeniyle mesaj yayınladı.


Kepez’in kalbine ‘Kent Meydanı’ Güncel Kepez’in kalbine ‘Kent Meydanı’

Başkan Tütüncü, şimdi de “Hayalim” dediği bir başka projesini gerçekleştiriyor…


ÇEVRECİ KOMŞU KART’TAN KOMŞU KAHVESİ Güncel ÇEVRECİ KOMŞU KART’TAN KOMŞU KAHVESİ

Muratpaşa Belediyesi; 17 Kasım Dünya Komşular Günü dolayısıyla ‘Bir kahvenin 40 yıl hatrı vardır’ sloganıyla tek pişirimlik Türk Kahvesi dağıttı. 17 Kasım Dünya Komşular Günü dolayısıyla ayrıca Kırcami, Kozaklı Komşuevleri ile Fener, Soğuksu ve Falez Yaşlıevleri’nde de özel programlar düzenleniyor


Kepez Ödüle Doymuyor Güncel Kepez Ödüle Doymuyor

Tarihi Kentler Birliği’nden Kepez Belediyesi’nin Dokuma Park Projesi’ne Ödül…


30 saniyede fatura tahsilatı, 5 dakikada abonelik işlemi Ekonomi/Turizm 30 saniyede fatura tahsilatı, 5 dakikada abonelik işlemi

Müşteri İşlem Merkezleri ile abonelerinin ayağına giden CK Boğaziçi Elektrik, 246 noktada her ay sayıları 1,5 milyonu bulan elektrik tüketicisini ağırlıyor. Teknoloji ve insan kaynağına yapılan yatırımlarla bu merkezlerde fatura tahsilat işlemi 30 saniye, serbest tüketici aboneliği ise sadece ve sadece 5 dakikada tamamlanabiliyor.


Hotelya, 25 ülkede 500'ün üzerinde otelin hayalini gerçekleştirdi Ekonomi/Turizm Hotelya, 25 ülkede 500'ün üzerinde otelin hayalini gerçekleştirdi

Hareketli ve sabit mobilya üretimi yapan Hotelya, dünya çapında 500'ün üzerinde otel projesine imza attı. 25 ülkeye ihracat yapan Hotelya, dünyaca ünlü otellerin tasarımlarını hayata geçiriyor.


Özenli bakım, prematüre bebekleri 
hayata bağlıyor Sağlık/Kadın Özenli bakım, prematüre bebekleri 
hayata bağlıyor

Türkiye’de her yıl 150 bin bebek, prematüre olarak dünyaya geliyor. Prematüre bebekler, gerekli koşullar altında özenli bir bakımla zamanında doğan bebekler gibi sağlıkla hayata tutunabiliyor.


ÖKSÜRÜK GECE UYKUSUNU BÖLÜYORSA DİKKAT! Sağlık/Kadın ÖKSÜRÜK GECE UYKUSUNU BÖLÜYORSA DİKKAT!

Yenidoğan bebekler ve 1 yaşından küçük bebeklerin sıkça karşılaştıkları sağlık sorunlarından biri olan hırıltı her zaman zatürre, bronşit anlamına gelmez. Kimi zaman geçici burun tıkanıklığına bağlı ya da gırtlak kıkırdaklarının yumuşak olmasından kaynaklı geçici boğaz hırıltıları da olabilir.


BAKAN FAKIBABA VE VALİ KARALOĞLU 5. DOMATEXPO’NUN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ Kumluca BAKAN FAKIBABA VE VALİ KARALOĞLU 5. DOMATEXPO’NUN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ

Vali Münir Karaloğlu, Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Kumluca’da DOMATEXPO fuarının açılışını gerçekleştirdi.


Sultanlar Şimşek Gençlik Maçına Hazır Spor Sultanlar Şimşek Gençlik Maçına Hazır

Bayanlar Voleybol 2.Liginde Kepez Belediyespor sahasında hafta sonu Şimşek Gençlik’i konuk edecek. Hazırlıklarını tamamlayan Kepez’in Sultanları maç saatini bekliyor.


Bal’da Antalya derbisi Spor Bal’da Antalya derbisi

Bölgesel Amatör Lig (BAL) 9.Haftada Kepez Belediyespor, Manavgat Belediyesine misafir olacak. Kepez’de hedef zorlu karşılaşmadan mutlu ayrılmak.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SONBAHAR RÜZGARI” Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SONBAHAR RÜZGARI”

Antalya Devlet Opera ve Balesi 21 Kasım Salı akşamı saat: 20.00’de “SONBAHAR RÜZGARI” ile sanatseverlerin karşısında.


 VATANDAŞLARA İMAR BRİFİNGİ Aksu VATANDAŞLARA İMAR BRİFİNGİ

Aksu Belediyesi yapmış olduğu imar planlarında vatandaşın da görüşüne önem veriyor, halkla istişarelerde bulunarak çalışmalar hakkında fikir alış verişinde bulunuyor.


7000 AKTAR KAPANMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYA... Güncel 7000 AKTAR KAPANMA TEHLİKESİYLE KARŞI KARŞIYA...

Türkiye’de yaklaşık 1 milyar dolarlık bir pazara sahip olan şifalı bitkiler ve baharatlar pazarı, eczacı meslek kuruluşları ve ilaç firmaları nedeniyle günümüzde zor bir süreçten geçiyor. Bu pazar içinde olan ve küçük esnaf olarak bilinen yaklaşık 7000 aktar, ilaç firmalarının pazardan pay kapma savaşı nedeniyle kapanma tehlikesiyle karşı karşıya...


Ligde forma giyen 397 futbolcunun 229’u yabancı … Spor Ligde forma giyen 397 futbolcunun 229’u yabancı …

Süper Lig'de bulunan 18 takım içerisinde geride kalan 11 haftada toplam 397 futbolcu forma giyerken bu futbolcuların 229’unun yabancı, 168'inin ise yerli oyuncular olduğu ortaya çıktı.


Evlenen erkeklerin 3’te 2’si kilo alıyor Sağlık/Kadın Evlenen erkeklerin 3’te 2’si kilo alıyor

Yapılan araştırmalar evlenen kişilerin bekârlara oranla en az 2,5 ila 6 kg arasında kilo aldıklarını ortaya çıkardı.


NISSAN, EXPO 2020’NİN RESMİ OTOMOTİV İŞ ORTAĞI OLDU Otomotiv NISSAN, EXPO 2020’NİN RESMİ OTOMOTİV İŞ ORTAĞI OLDU

NISSAN Motor Co. Ltd ve Expo 2020 Dubai, Intelligent Mobility’nin geleceğine yön vermek üzere güçlerini birleştiriyor. NISSAN Intelligent Mobility vizyonu ile Expo 2020 Dubai organizasyonuna elektrikli araçlardan oluşan bir filo sağlayacak.


Naim Süleymanoğlu hayatını kaybetti Spor Naim Süleymanoğlu hayatını kaybetti

Halterde dünyanın gelmiş geçmiş en önemli sporcusu olarak kabul edilen Naim Süleymanoğlu, nam-ı diğer 'Cep Herkülü' 50 yaşında hayatını kaybetti.


Antalya’da Yaşanan Hortum TBMM’de Gündeme Geldi Siyaset Antalya’da Yaşanan Hortum TBMM’de Gündeme Geldi

Antalya’nın batı ilçelerinde yaşanan hortumun ardından ortaya çıkan zarar TBMM’de gündeme geldi.


BYEGM’DEN ‘GAZETECİNİN ÇALIŞMA HAYATI REHBERİ’ Güncel BYEGM’DEN ‘GAZETECİNİN ÇALIŞMA HAYATI REHBERİ’

Basın, Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM), gazeteciler için hazırladığı rehberler kapsamında 'Gazeteciler İçin Basın Kartı Rehberi'nin ardından, serinin ikinci kitabı "Gazetecinin Çalışma Hayatı Rehberi"ni de yayımladı.


Çocuklarda hareketsizlik hipertansiyon nedeni Sağlık/Kadın Çocuklarda hareketsizlik hipertansiyon nedeni

Çocuklarda hipertansiyon yetişkinlere göre daha az görülse de zamanında ve doğru tedavi edilmeyen hipertansiyon, çocukların sağlığını ciddi derecede tehdit edebiliyor.


Sağlık/Kadın "Kansere Karşı 1 İz"e ödül yağmuru

Kansere Karşı 1 İz, En Başarılı Farkındalık Kampanyası ve En İyi Entegre Medya Kullanımı ödüllerinin sahibi oldu


DEMRELİ ÖĞRENCİLER ATAY USLU'NUN MİSAFİRİ Siyaset DEMRELİ ÖĞRENCİLER ATAY USLU'NUN MİSAFİRİ

ATAY USLU : "GENÇLERİMİZİ ZİYARETÇİ OLARAK DEĞİL MİLLETVEKİLİ OLARAK DA MECLİSTE GÖRECEĞİZ"


KIZILTOPRAK’TA ASFALT BAŞLADI Güncel KIZILTOPRAK’TA ASFALT BAŞLADI

Muratpaşa Belediyesi; Kızıltoprak Mahallesi’nde, sınava giren öğrencilerin rahatsız olmaması için durdurduğu yol yenileme çalışmalarına başladı. Kızıltoprak Mahallesi’ndeki asfaltlama çalışmaları 927 Sokak’tan başladı


Paşa’nın Melekleri’nde tek hedef galibiyet Spor Paşa’nın Melekleri’nde tek hedef galibiyet

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin namağlup lideri Muratpaşa Belediyespor bu hafta sahasında Yenimahalle Belediyesi Spor Kulübünü ağırlayacak. Karşılaşma 19 Kasım Pazar günü saat 15.00’de Süleyman Evcilmen Spor Salonu’nda oynanacak.


iPhone X, 24 Kasım’da Vodafone’da satışa çıkıyor Teknoloji/Bilim/İnternet iPhone X, 24 Kasım’da Vodafone’da satışa çıkıyor

Vodafone Türkiye, tam ekranlı çarpıcı tasarımıyla akıllı telefonların geleceğini temsil eden iPhone X’u satışa sunmaya hazırlanıyor. Vodafone’lular, iPhone X için 17 Kasım’dan itibaren vodafone.com.tr üzerinden ön sipariş verebilecek.


GIDA GÜVENLİĞİ PANELİ Ekonomi/Turizm GIDA GÜVENLİĞİ PANELİ

Bilinçli tüketici sağlıklı nesil ilkesini hayata geçirmek amacıyla Aspendos Rotary tarafından hazırlanan ve tüm kulüpler tarafından desteklenen Gıda Güvenliği Paneli, Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonunda gerçekleştirilecek.


KIRMIZI PANCARIN 5 FAYDASI Sağlık/Kadın KIRMIZI PANCARIN 5 FAYDASI

Tam da mevsimi olmasına rağmen sofralarımızda hak ettiği ilgiyi göremeyen kırmızı pancarın faydalarını bir bilseniz! Rengini veren pigmenti, posası, suyu hepsi ayrı faydalara sahip.


Diş hekimleri diyabet teşhisine katkı sağlayabiliyor Sağlık/Kadın Diş hekimleri diyabet teşhisine katkı sağlayabiliyor

Diş hekimi Pertev Kökdemir, ‘Diyabet hastalığı ağız ve diş sağlığını etkiliyor. Zaman zaman diş hekimleri de henüz teşhisi konmamış diyabet hastalarını dahiliye uzmanına sevk edip hastalığın ortaya çıkmasına katkı sağlayabiliyor” diyor.


AKCİĞER KANSERİNDE NEREDEYİZ? Sağlık/Kadın AKCİĞER KANSERİNDE NEREDEYİZ?

Akciğer kanseri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de kansere bağlı ölümlerin ilk sebebi. Tedavisi oldukça zor ve zahmetli olabiliyor. Aynı zamanda hem hastalar ve hasta yakınları hem de tedavi masraflarını karşılayan sosyal güvenlik kurumları için büyük bir maddi yük demek.


ATEŞİNİZ ÇIKTIĞINDA AKLINIZA ANTİBİYOTİK GELMESİN! Sağlık/Kadın ATEŞİNİZ ÇIKTIĞINDA AKLINIZA ANTİBİYOTİK GELMESİN!

Antibiyotikler, yüzyıla yaklaşan bir süredir insanlığın mikroorganizmalara karşı kullandığı en önemli silah. Ancak ne yazık ki, yanlış kullanımına bağlı antibiyotik direncinin artması nedeniyle etkili antibiyotiklerin sayısı da gittikçe azalıyor.


HESTOUREX CUMHURBAŞKANLIĞI HİMAYESİNDE Ekonomi/Turizm HESTOUREX CUMHURBAŞKANLIĞI HİMAYESİNDE

Bu sene ikincisi düzenlenecek olan Dünya Sağlık Spor Alternatif Turizm Kongre ve Fuarı (HESTOUREX), Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesine alındı.


BUDAK AFET BÖLGESİNDE Siyaset BUDAK AFET BÖLGESİNDE

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, hortum felaketinin ağır hasar verdiği Kumluca ve Finike’de incelemelerde bulundu, üreticilerin ve vatandaşların sorunlarını, taleplerini dinledi.


Antalya’da ZULA coşkusu Güncel Antalya’da ZULA coşkusu


Yerli içeriğe sahip olması özelliğiyle Türkiye’de en çok sevilen oyunların başında gelen ZULA, kasım ayının ilk hafta sonunda Adana’dan başlattığı Ödüllü Bireysel Turnuva- Roadshow’a, 11 - 12 Kasım tarihlerinde MarkAntalya AVM'de devam etti.


Anne Büyüknohutçu’dan, Başkan Uysal’a Atatürk resmi Güncel Anne Büyüknohutçu’dan, Başkan Uysal’a Atatürk resmi

Acımasız bir cinayete kurban giden doğa ve yaşam savunucusu Ali Ulvi Büyüknokutçu’nun annesi Fethiye Büyüknohutçu, Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’a, Atatürk resmi hediye etti


OPET,  ‘Trafik Dedektifleri’yle farkındalık yaratmaya devam ediyor Güncel OPET, ‘Trafik Dedektifleri’yle farkındalık yaratmaya devam ediyor

8. Karayolu Trafik Güvenliği Sempozyumu ve Sergisi, OPET’in katkılarıyla başladı


MHP yönetimi afet bölgesinde… Siyaset MHP yönetimi afet bölgesinde…

MHP İl Başkanı Mustafa Aksoy ve Yönetim Kurulu Üyeleri Antalya’nın batı ilçelerinde meydana gelen afette zarar gören ilçeleri ve vatandaşları ziyaret etti.


Depremlerde yıkılmayan duvarlar yapmak artık mümkün! Güncel Depremlerde yıkılmayan duvarlar yapmak artık mümkün!

Bir deprem ülkesi olan Türkiye’de yapıların güvenli inşa edilmesi çok önemli. İki ana deprem kuşağını barındıran ülke topraklarımız, aktif faylarla oldukça hareketli bir coğrafyaya sahip. Ancak sağlam, depreme dayanıklı yapılar ile deprem riskini en aza indirmek mümkün.


VALİ KARALOĞLU BAKAN FAKIBABA İLE AFET BÖLGESİNDEYDİ Kumluca VALİ KARALOĞLU BAKAN FAKIBABA İLE AFET BÖLGESİNDEYDİ

Vali Münir Karaloğlu bugün de Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Ahmet Eşref Fakıbaba ile Kumluca’da ki afet bölgesini inceleyerek vatandaşları dinledi. Fakıbaba “Şiddetli yağış ve hortumdan zarar gören herkese gereken desteği vereceklerini ifade etti.


PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA Güncel PTT’DEN ÖĞRETMENLERE ÖZEL KAMPANYA

Öğretmenlerin en ulvi görevlerden birini icra eden, taze beyinleri bilgiye kavuşturan, Türkiye’nin geleceğini şekillendiren kişiler olduğunun bilinciyle hareket eden Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), öğretmenleri unutmadı ve 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bu yüce mesleğe mensup kişilere yönelik bir indirim kampanyası başlattı.


Türkiye’nin markası Antalya’da örnek bir proje Güncel Türkiye’nin markası Antalya’da örnek bir proje

Sur Yapı’nın Antalya Kepez’deki 1 milyon 300 bin metrekarelik alan üzerinde gerçekleştireceği dev kentsel dönüşüm projesi, çevreci uygulamalarıyla Türkiye’ye örnek olacak. Ön talep sürecinin devam ettiği projedeki çalışmaların tamamı akıllı ve örnek dönüşüm metodarıyla gerçekleştiriliyor. Temel atmak için gün sayan proje alanındaki her türlü atık yeniden hayata kazandırılıyor.


LEVENT AYDIN ANADOLU LİSESİ’NİN DEV KONUKLARI Eğitim LEVENT AYDIN ANADOLU LİSESİ’NİN DEV KONUKLARI

Levent Aydın Anadolu Lisesi’ne konuk olan Antalyaspor Basketbol Takımı Başantrenörü Arda Vekiloğlu ve sporcular C.J. Leslie ile Özgür Şahin, öğrencilerin soru yağmuruna tutulduHER YIL 125 BİN “ACELECİ BEBEK” DOĞUYOR Güncel HER YIL 125 BİN “ACELECİ BEBEK” DOĞUYOR

Acıbadem Kadıköy Hastanesi’nde 17 Kasım Dünya Prematüre Günü kapsamında, prematüre bebeklerle birlikte aileleri ve doktorları bir araya gelerek zaferlerini kutladılar.


KORKUTELİ TIBBİ AROMATİK BİTKİ ÜRETİM MERKEZİ OLACAK Korkuteli KORKUTELİ TIBBİ AROMATİK BİTKİ ÜRETİM MERKEZİ OLACAK

Mantar ile marka haline gelen Korkuteli, tıbbi aromatik bitki üretiminde de merkez olmak istiyor. Özel sektör, üniversite ve kamu, işbirliği yaparak Akdeniz Üniversitesi Korkuteli Meslek Yüksekolu’na tahsis edilen 300 dekar arazide kekik ve adaçayı üretimi için birlikte çalışacak. ARGE çalışmalarının da yapılacağı bölgede üretim alanı, sözleşmeli üretici modeli ile 15 bin dekara kadar çıkarılabilecek.


Güncel "Trafikte önce siz örnek olun, diğerlerinin hızla değiştiğini göreceksiniz"

Antalya İl Emniyet Müdürü Sayın Celal UZUNKAYA’nın 19 Kasım DünyaTrafik Kazaları Mağdurları Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Korkuteli'de 3 Şüpheli Sahte Para İle Yakalandı Korkuteli Korkuteli'de 3 Şüpheli Sahte Para İle Yakalandı

Korkuteli İlçesinde (3) Şüpheli Sahte Para İle Yakalandı


Çıkar Amaçlı Silahlı Suç Örgütü Kurmaktan 14 Şahıs tutuklandı Alanya Çıkar Amaçlı Silahlı Suç Örgütü Kurmaktan 14 Şahıs tutuklandı

Çıkar Amaçlı Silahlı Suç Örgütü Kurmaktan 14 Şahıs tutuklandı


Huzur toplantıları devam ediyor Güncel Huzur toplantıları devam ediyor

Antalya Emniyet Müdürlüğü İlçe Teşkilatlarınca gerçekleştirilen huzur toplantıları devam ediyor.


2018 bütçesinde de aslan payı yatırımın Ekonomi/Turizm 2018 bütçesinde de aslan payı yatırımın

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin 3 milyar 210 milyon lira olarak kabul edilen 2018 taslak bütçesinde yatırıma ayrılan pay 1 milyar 847 milyon lira ile rekor kırdı. Yatırımın bütçeye oranı yüzde 58 ile en yüksek seviyeye ulaştı. Başkan Türel, “Bütçemiz fevkalade cesur ve yatırım önceliklidir” dedi.


KALEİÇİ YAPEX’E TAŞINDI Ekonomi/Turizm KALEİÇİ YAPEX’E TAŞINDI

Muratpaşa Belediyesi; geleneksel çarşılarda koruma temasıyla 25'inci kez kapılarını açan YAPEX Yapı, İnşaat ve Restorasyon Fuarı'nda Antalya’nın kültür mirası varlığı olarak Kaleiçi’ni taşıdı


Büyükşehir afet bölgesinde Güncel Büyükşehir afet bölgesinde

Antalya Büyükşehir Belediyesi, batı ilçelerinde meydana gelen hortum felaketi sonrası vatandaşların yaralarını sarmak için tüm birimlerini seferber etti. Bölgeye acil gıda yardımı yapılırken, mobil aşevi ile 2 bin kişiye de üç öğün sıcak yemek dağıtılıyor. Vatandaşlara verilecek 50 konteyner evin de kurulum çalışmalarına başlandı.


ASAT’tan Elmalı’ya yeni hizmet üssü Elmalı ASAT’tan Elmalı’ya yeni hizmet üssü

Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü, Elmalı’ya daha hızlı hizmet götürmek amacıyla düzenli malzeme deposu ve su arıza binası yapıyor. Yaklaşık 2 buçuk milyon lira yatırım bedelli depo ile zaman kaybı ve nakil işlemlerinde oluşan maliyet önlenecek.


MURATPAŞA’DAN DAYANIŞMA AĞI Güncel MURATPAŞA’DAN DAYANIŞMA AĞI

Hortum felaketinde büyük zarar gören Kumluca, Finike ve Demre'de vatandaşlara geçmiş olsun dileğinde bulunan Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın talimatı ile bölgedeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardımda da bulunuluyor


Döşemealtı’nda geri dönüşüm tiyatrosu büyük ilgi gördü Döşemealtı Döşemealtı’nda geri dönüşüm tiyatrosu büyük ilgi gördü

Döşemealtı Belediyesi, Çevre Koruma ve Ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı (ÇEVKO) ile imzalanan protokol ile ilçede yaşayan çocukların çevre bilinci kazanmasına yönelik müzikli tiyatro gösterisi düzenledi.


7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Antalya’da yapılacak Ekonomi/Turizm 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi Antalya’da yapılacak

"Turizmin geleceği, geleceğin turizmi" ana temalı 7. Uluslararası Resort Turizm Kongresi, 29-30 Kasım 2017’de Antalya’da yapılacak.


Döşemealtı Belediyesi’nin verdiği hasta yatağı ile yerde yatmaktan kurtuldu Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nin verdiği hasta yatağı ile yerde yatmaktan kurtuldu

Döşemealtı Belediyesi, felçli aynı zamanda şeker hastalığı nedeniyle ayağı kesilen Süleyman Çakan’a hasta yatağı hediye etti.


ANSİAD’DAN YAPEX’E ÜYE ZİYARETİ Güncel ANSİAD’DAN YAPEX’E ÜYE ZİYARETİ

ANSİAD heyeti 25’inci kez kapılarını açan Yapex Fuarı’nda, dernek üyesi iş insanlarının standlarını ziyaret etti.


Yaş üzüm ihracatında Rusya bereketi Ekonomi/Turizm Yaş üzüm ihracatında Rusya bereketi

Türkiye, 1 milyon 20 bin dekarlık sultani çekirdeksiz bağ alanlarında, yıllık 2 milyon 310 bin ton sultani çekirdeksiz üzüm üretimiyle dünya lideri konumunda.


Türkiye’de Bitcoin rüzgârı esiyor Ekonomi/Turizm Türkiye’de Bitcoin rüzgârı esiyor

Dünyada olduğu gibi Türkiye’de de Bitcoin verilerini takip edenlerin sayısı artıyor. Artık pek çok ülke Bitcoin’e sıcak bakıyor, şirketler de Bitcoin ile ödeme almaya başlıyor.


2018’de maaşlar yüzde 10 artacak Ekonomi/Turizm 2018’de maaşlar yüzde 10 artacak

Korn Ferry Hay Group’un Türkiye’de 1.578 şirketin katılımıyla gerçekleştirdiği Ücret ve Yan Haklar Araştırması, 2018 yılında maaşlarda yüzde 10 artış beklendiğini ortaya koydu. Korn Ferry Hay Group Araştırmasına göre, Türkiye istihdamına ve genel iş gücü maliyetlerine yön veren holdinglerin 2018 maaş artış oranı da yüzde 10 olacak.


Kepez’den Şafak’a 3 bin 500 ton asfalt Güncel Kepez’den Şafak’a 3 bin 500 ton asfalt

Kepez Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ilçeye yeni ve modern ulaşım yolları kazandırmak amacıyla Şafak Mahallesi’ne 3 bin 500 ton sıcak asfalt döşedi.


KALBİN SİNYALLERİNE KULAK VERİN Sağlık/Kadın KALBİN SİNYALLERİNE KULAK VERİN

Stres, sağlıksız beslenme ve kolesterol kalbin en büyük düşmanlarından… Bu unsurlara dikkat edilmediği takdirde kalp kaslarını besleyen damarların tıkanmasıyla kalp kasları canlılığını yitiriyor ve kaçınılmaz sonuç kalp krizi meydana geliyor…


Kepez yeni edebiyatçılara ufuk açıyor Kültür/Sanat Kepez yeni edebiyatçılara ufuk açıyor

Kepez Belediyesi’nin, 'Huzur' romanında Antalya’da geçirdiği günleri anlatan Türk Edebiyatı’nın ünlü ismi Ahmet Hamdi Tanpınar’ı, anmak amacıyla düzenlediği edebiyat yarışması için başvurular devam ediyor.


MİNİK KAHRAMANLARI HAYATA BAĞLAMAK ELİNİZDE Sağlık/Kadın MİNİK KAHRAMANLARI HAYATA BAĞLAMAK ELİNİZDE

17 Kasım Dünya Prematüre Günü, bebekleri erken doğum yapan ailelere destek olmak ve onların sorunlarına farkındalığı sağlamak için önemli bir gün. Peki, aileleri endişelendiren prematüre bebek tam olarak ne demek? Risk faktörleri neler? Prematüre bir bebeğe sahip olmanın ne tür dezavantajları var?


SONBAHARDA DOĞRU BESLENME VE BESİN DESTEĞİ KULLANIMI Sağlık/Kadın SONBAHARDA DOĞRU BESLENME VE BESİN DESTEĞİ KULLANIMI

Beslenmede doğru seçimler yapmak önemlidir. Sonbaharın kendini iyice hissettirdiği bu günlerde hastalıklara yakalanmamak için sağlıklı ve dengeli beslenme çok daha önemli hale gelir.


Başkan Gül 853 öğrenciye pizza ısmarladı Kemer Başkan Gül 853 öğrenciye pizza ısmarladı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, ilçedeki 12 anaokulu ve anasınıflarındaki 853 çocuğa pizza ısmarladı. 2 hafta boyunca okul okul dolaşarak pizzaları elleriyle ikram eden Gül, “Minik yüreklerle buluşmanın mutluluğunu yaşadık” dedi.


SİDE’YE BÜYÜK MODERN PARK Manavgat SİDE’YE BÜYÜK MODERN PARK

Manavgat Belediyesi, kentteki kişi başına düşen yeşil alan miktarını artırmak amacıyla başlattığı Side Mahallesi- Kemer Bulvarı üzerinde ki büyük park yapımını tamamlandı


BUDAK KUMLUCA FİNİKE DEMRE VE KAŞ’I VURAN AFETİ 3 BAKANA SORDU Siyaset BUDAK KUMLUCA FİNİKE DEMRE VE KAŞ’I VURAN AFETİ 3 BAKANA SORDU

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Antalya’nın 4 ilçesinde ciddi bir hasar oluşturan afeti, üç bakanın yanıtlaması istemiyle verdiği üç önergeyle TBMM gündemine taşıdı.


TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ’NDEN MANAVGAT BELEDİYESİ’NE ÖDÜL Manavgat TARİHİ KENTLER BİRLİĞİ’NDEN MANAVGAT BELEDİYESİ’NE ÖDÜL

Manavgat Belediyesi, kentin doğal, tarihi ve kentsel dokularında yaptığı çalışma ve düzenleme projelerini, 25. Uluslararası YAPEX Restorasyon Fuarı’na katılarak tanıttı.


Uluslararası Tarım ve Çevre Kongresi Akdeniz Üniversitesi Ev Sahipliğinde Başladı Ekonomi/Turizm Uluslararası Tarım ve Çevre Kongresi Akdeniz Üniversitesi Ev Sahipliğinde Başladı

Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde düzenlenen 3. Uluslararası Tarım ve Çevre Kongresi ile 2. Uluslararası Kompost ve Biyogaz Çalıştayı 16 Kasım 2017 Perşembe günü açılış konuşmalarıyla başladı.


Hafta sonu Antalya Kipa AVM’de eğlence devam ediyor Güncel Hafta sonu Antalya Kipa AVM’de eğlence devam ediyor

Bu hafta sonu çocuklar, öğretmenlerine hediye hazırlamak için Antalya Kipa AVM’nin düzenlediği eğlenceli atölyelerde buluşacak.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 68406 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...