Çarşamba, 21 Ağustos 2019
Kemer’den tanıtım atağı Kemer Kemer’den tanıtım atağı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, İstanbul EMITT – 22’inci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nı karış karış gezerek ilçesini tanıttı. Başkan Gül, 20’den fazla seyahat acentesi standı ile şehir stantlarını ziyaret ederek yerli turistleri Kemer’de tatil yapmaya davet etti.


Münir Özkul adı Muratpaşa’nın kreşinde yaşayacak Güncel Münir Özkul adı Muratpaşa’nın kreşinde yaşayacak

Muratpaşa Belediyesi’nin Bayındır Mahallesi’nde inşaatı devam eden sosyal kreşine 5 Ocak’ta hayata veda eden Hababam Sınıfı’nın ‘Mahmut Hoca’sı Münir Özkul’un adı verilecek.


Başkan Kolpak’tan Tarihi Fark Güncel Başkan Kolpak’tan Tarihi Fark

Konyaaltı Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (KONESKOOP) Olağan Genel Kurulu Elegant Plaza’da gerçekleştirdi. Seçimli genel kurulda 53 oya karşı 882 oy alan Kolpak açık ara farkla yeniden başkan seçildi.


GÜNDE ORTALAMA 7 SAATİMİZ BİLGİSAYAR BAŞINDA GEÇİYOR Güncel GÜNDE ORTALAMA 7 SAATİMİZ BİLGİSAYAR BAŞINDA GEÇİYOR

Türkiye’deki yetişkin nüfusun yüzde 95’i cep telefonu, yüzde 75’i akıllı telefon kullanırken, dizüstü veya masaüstü bilgisayar kullanım oranı yüzde 51 oldu. Tablet kullanım oranı yüzde 17 olan Türkiye’de, bilgisayar başında geçirilen ortalama vakit günde ortalama 7 saat olarak belirlendi.


Bakan Çavuşoğlu, Kepez’in tesisini açtı Güncel Bakan Çavuşoğlu, Kepez’in tesisini açtı

Kepez Belediyesi Şevkat ve Huzurevi’nin açılışı Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımıyla gerçekleştirildi. Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, “Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Bana göre Türkiye’nin en başarılı belediye başkanlarından biridir” dedi.


Litvanya’da Kemer’e yoğun ilgi Kemer Litvanya’da Kemer’e yoğun ilgi

Litvanya Adventure 2018 Turizm ve Seyahat Fuarı 2018’nda yer alan Kemer standı ziyaretçi akınına uğradı.


GASTRONOMİ DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ AKRA’DA Güncel GASTRONOMİ DÜNYASININ ÜNLÜ İSİMLERİ AKRA’DA

Deneyim ve duygulara dayanan yeni nesil otelcilik konsepti Urban Social ile konuklarının kalbine dokunmaya devam eden Akra, Akra Talks kapsamında 30 Ocak Salı günü Hazer Amani & Nedim Atilla’yı ağırlayarak, bir kez daha misafirlerinin kalbine dokunacak.


FETÖ-PDY Silahlı Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Operasyonda 3 Rütbeli Asker Tutuklandı Güncel FETÖ-PDY Silahlı Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Operasyonda 3 Rütbeli Asker Tutuklandı

FETÖ-PDY Silahlı Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Operasyonda (3) Rütbeli Asker Tutuklandı


Kepez'de Aranan Şahıslara Yönelik Gerçekleştirilen Operasyonda 90 kişi Yakalandı Güncel Kepez'de Aranan Şahıslara Yönelik Gerçekleştirilen Operasyonda 90 kişi Yakalandı

Kepez İlçesinde Aranan Şahıslara Yönelik Gerçekleştirilen Operasyonda (90) Şahıs Yakalandı


Polis Başmüfettişleri Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verecek Güncel Polis Başmüfettişleri Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verecek

Polis Başmüfettişleri Özel Güvenlik Görevlilerine Eğitim Verecek


Muratpaşa 3’üncü Antalya Yörük Türkmen Çalıştayı’nı topluyor Güncel Muratpaşa 3’üncü Antalya Yörük Türkmen Çalıştayı’nı topluyor

Muratpaşa Belediyesi’nin Akdeniz Üniversitesi Yörük Kültürü Araştırma ve Uygulama Merkezi (YÖRKAM), Antalya Yörükler Kültür, Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği işbirliğiyle düzenlendiği Antalya Yörük Türkmen Çalıştayı’nın 3’üncüsü Kepez ve Döşemealtı Belediyeleri katkılarıyla 8 – 11 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilecek.


Alanya İlçesinde Kaçak Nargile Tütünü Ele Geçirildi Alanya Alanya İlçesinde Kaçak Nargile Tütünü Ele Geçirildi

Alanya Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevlilerince Alanya İlçesinde Kaçak Nargile Tütünü Ele Geçirildi


FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Operasyonlar Güncel FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Operasyonlar

FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Yönelik Yapılan Operasyonlar devam ediyor.


VALİ KARALOĞLU’NDAN KADIN KONUKEVİ TALİMATI Güncel VALİ KARALOĞLU’NDAN KADIN KONUKEVİ TALİMATI

İçişleri Bakanlığının talimatıyla, nüfusu 100 binin üzerindeki belediyelere kadın konukevlerinin açılması ve işletilmesine ilişkin toplantı yapıldı. Toplantıya başkanlık eden Vali Münir Karaloğlu, konuyla ilgili çalışmalara derhal başlanılmasını istedi.


Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor Güncel Akdeniz Bulvarı tamamen trafiğe kapatılıyor

Akdeniz Bulvarı’nın Antalyaspor Kavşağı ile Atatürk Bulvarı kesişimi (Liman-Serbest Bölge Kavşağı) arasında kalan kısmı, ‘’Konyaaltı Sahili Kentsel Tasarım ve Çevre Düzenlemesi’’ çalışmaları kapsamında 29 Ocak Pazartesi günü trafiğe kapatılıyor.


AKARCA, KİLİS’TE TERÖRİSTLERİN HEDEF ALDIĞI CAMİDE İNCELEMELERDE BULUNDU Güncel AKARCA, KİLİS’TE TERÖRİSTLERİN HEDEF ALDIĞI CAMİDE İNCELEMELERDE BULUNDU

BYEGM GENEL MÜDÜRÜ AKARCA, KİLİS’TE TERÖRİSTLERİN HEDEF ALDIĞI CAMİDE İNCELEMELERDE BULUNDU


MESS, uzlaşma için ücret artışı teklifini yeniledi Ekonomi/Turizm MESS, uzlaşma için ücret artışı teklifini yeniledi

Türkiye ekonomisinin yaklaşık üçte birini temsil eden metal sektöründeki toplu iş sözleşmesi görüşmelerinde uzlaşma için yeni bir fırsat doğdu.


Başkan Türel’den Manavoğlu’na moral ziyareti Güncel Başkan Türel’den Manavoğlu’na moral ziyareti

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, kalp damarlarındaki tıkanma nedeniyle rahatsızlık geçiren Eski Muratpaşa Belediyesi Başkanı Mehmet Manavoğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


ASAT güreşte Antalya şampiyonu Spor ASAT güreşte Antalya şampiyonu

Büyükşehir Belediyesi ASAT Spor Kulübü Güreş Takımı, ata sporunda ulusal ve uluslararası turnuvalarda kazandığı başarıları hem yağlı güreşlerde, hem de minder güreşlerinde sürdürüyor. ASAT’lı güreşçiler Antalya Gençler Güreş İl Şampiyonası’nda ve U23 İl Şampiyonası’nda takım halinde şampiyon oldu.


EMITT’te Büyükşehir standına ziyaretçi akını Güncel EMITT’te Büyükşehir standına ziyaretçi akını


Antalya Büyükşehir Belediyesi bu yıl 22’ncisi düzenlenen EMITT Fuarı’nda stant açtı. TUYAP Fuar ve Kongre merkezinde gerçekleştirilen fuarın ilk gününde Antalya’nın dev projelerinin tanıtıldığı stant ziyaretçi akınına uğradı.


İlan ve reklam vergisi beyanını vermeyi unutmayınız! Ekonomi/Turizm İlan ve reklam vergisi beyanını vermeyi unutmayınız!

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilan ve reklam vergi borcu ödemede ilk taksit döneminin 01-28 Şubat olduğunu hatırlatarak mükellefleri uyardı. Beyan için son tarihin 31 Ocak olduğu belirtilerek, İlan ve Reklam Şube Müdürlüğü’nün hafta sonu dahil akşam 22.00’ye kadar hizmet vereceği bildirildi.


Başkan Türel: “Heybemiz hizmetlerle dolu” Güncel Başkan Türel: “Heybemiz hizmetlerle dolu”

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, “Heybemiz hizmetlerle dolu. Vatandaşlarımızın arasına girdiğimizde alnımız ak yüzümüz pek. Hesabını veremeyeceğimiz hiçbir şey olmadığı için halkımızın bize teveccühü de yüksek” dedi.


Ekonomi/Turizm "Gümrük vergisinin yarısı kadar ilave vergi ödüyoruz"

Küresel ticarette korumacılık uygulamaları yükselişte. Türkiye’de 2011’den bugüne yayınlanan 21 ilave gümrük vergisi kararıyla mobilyadan ayakkabıya, şampuandan tekstil ürünlerine pek çok farklı sektörde ilave vergi uygulanıyor. 2017 rakamlarına göre Türkiye’de ithalatta tahsil edilen gümrük vergisinin yüzde 53’ü oranında ilave gümrük vergisi tahsilatı yapılıyor.


OSİAD BAŞKANI KASAPOĞLU GÜVEN TAZELEDİ Ekonomi/Turizm OSİAD BAŞKANI KASAPOĞLU GÜVEN TAZELEDİ

Antalya Organize Sanayici İşadamları Derneği, cinsiyet eşitliğini sağlamak için ‘işadamları’ kelimesini ‘iş insanları’ olarak revize etti.


Başkan Uysal’dan konferansa davet Güncel Başkan Uysal’dan konferansa davet

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Antalya Şubesi’yle ‘Adalet ve Demokrasi Haftası’ kapsamında Cumartesi günü gerçekleştirilecek konferansa vatandaşları davet etti.


Her alınan nefes, ‘nefes’ değildir!
 Güncel Her alınan nefes, ‘nefes’ değildir!


Konyaaltı Belediyesi Kent Gönüllüsü Projesi kapsamında yoga eğitmeni Hüsnü Ünver, Konyaaltı Belediyesi personelini doğru nefes alma teknikleri hakkında bilgilendirdi.


Başkan Uysal, EMİTT’te Kaleiçi’ni anlattı Güncel Başkan Uysal, EMİTT’te Kaleiçi’ni anlattı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, dünyanın 5 büyük turizm fuarı arasında sayılan Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda (EMITT) Kaleiçi’ni anlattı.


Sindirim Sisteminize Destek 8 Takviye Sağlık/Kadın Sindirim Sisteminize Destek 8 Takviye

Sık sık kabızlık problemi yaşayanlardansanız, sizi son dönemde sindirim sistemi problemleriniz yönetmeye başladıysa hekiminizin önereceği takviyelerle birlikte beslenme ve yaşam şeklinizi değiştirmenizde fayda var.


BATI ANTALYA  SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ KUMLUCA'DA AÇILDI Kumluca BATI ANTALYA SOSYAL HİZMETLER MERKEZİ KUMLUCA'DA AÇILDI

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Kumluca'da yeni faaliyete giren Batı Antalya'ya hizmet verecek Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.


Milenyum kuşağı yaptığı işte anlam arıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Milenyum kuşağı yaptığı işte anlam arıyor

Best Workplaces for Millennials araştırmasına göre, yaptığı işte anlam bulamayan Y nesli çalışanlarının sadece yüzde 29’u verimli olabiliyor. Araştırma bulguları, bu kuşağın iş değiştirme olasılığının diğer nesillere göre 3 kat daha fazla olduğunu gösteriyor.


BİLGİSAYAR BAĞIMLILIĞINA KARŞI “TEKNOLOJİ DETOKSU” YAPIN Teknoloji/Bilim/İnternet BİLGİSAYAR BAĞIMLILIĞINA KARŞI “TEKNOLOJİ DETOKSU” YAPIN

Yarıyıl tatili devam ediyor. Ailece tatile gidemeyen ya da farklı etkinliklerle zamanını değerlendiremeyen çocukları evde bekleyen bir risk var; bilgisayar ya da tabletin başında geçirilen uzun zaman.


SOĞUK HAVADA BOL BOL SU İÇİN EGZAMADAN KORUNUN Sağlık/Kadın SOĞUK HAVADA BOL BOL SU İÇİN EGZAMADAN KORUNUN

Soğuk hava beslenme alışkanlıklarımızla birlikte cildimizi de değiştiriyor.


Döşemealtı Kadın futbol takımı Türkiye Şampiyonasına hazırlanıyor Döşemealtı Döşemealtı Kadın futbol takımı Türkiye Şampiyonasına hazırlanıyor

Geçtiğimiz hafta lige verilen arayı yaptığı Uluslararası hazırlık maçlarıyla geçiren 1207 Antalya Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol takımı, Yıldızlar ve Gençler Türkiye Şampiyonası birinci tur müsabakaları hazırlıklarını sürdürüyor.


Döşemealtı Belediyesi’den vatandaşlara sağlıklı yaşam semineri Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’den vatandaşlara sağlıklı yaşam semineri

Döşemealtı Belediyesi ile OFM Antalya Hastanesi işbirliğinde düzenlenen Nar Masa Bilgilendirme toplantıları kapsamında Eklem Ağrıları, Romatizma, Menopoz Sonrası Kemik Erimesi ve Topuk Dikeni konulu seminer düzenlendi.


Kepez’in Yıldızları Play-Off’da Spor Kepez’in Yıldızları Play-Off’da

Kepez’in Yıldızları Spor ve Eğitim projesi kapsamında taramalar sonucu keşfedilen genç yeteneklerden oluşan U-14 takımı namağlup play-off mücadelelerine kaldı. Ayrıca alt yapıda yetiştirdiğimiz U-16 ve U-19 takımımızda play-off mücadelelerinde Kepez’i temsil edecek.


Çocuğunuz sizi gerçekten duymuyor olabilir! Sağlık/Kadın Çocuğunuz sizi gerçekten duymuyor olabilir!

Orta kulakta sıvı birikmesi sonucu işitme kaybı gelişebilir. Ağrı ve acı olması da şart değildir. Çocuğunuzun sizi duymadığından şüpheleniyorsanız hiç vakit kaybetmeden bir uzmana başvurun!


İletişim Fakültesi Yeni Eğitim Öğretim Döneminde Yeni Binasında Eğitim İletişim Fakültesi Yeni Eğitim Öğretim Döneminde Yeni Binasında

Akdeniz Üniversitesi İletişim Fakültesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı bahar dönemine yeni binasında başlayacak.


Pehlivanlar İstanbul Kampı için yola çıktı Kumluca Pehlivanlar İstanbul Kampı için yola çıktı

Kumluca Belediyesi Güreş Akademisi Güreş Takımı bir hafta sürecek olan İstanbul Kampına katılmak için yola çıktı


2017 TİCARİ HAVACILIK TARİHİNİN EN GÜVENLİ YILI OLDU 2017 TİCARİ HAVACILIK TARİHİNİN EN GÜVENLİ YILI OLDU

2017 yılı dünya havacılık tarihinde en az uçak kazasının yaşandığı yıl olarak kayıtlara geçti.2007’de 31 kazada 773 kişi yaşamını yitirirken, bu rakam geçtiğimiz yıl 14 kazada 59 olarak belirlendi.


Prof. Dr. Jale İnan adına düzenlenen ‘Yılın Kadını’ ödülü 3’üncü kez sahibini buluyor Kültür/Sanat Prof. Dr. Jale İnan adına düzenlenen ‘Yılın Kadını’ ödülü 3’üncü kez sahibini buluyor

Antalya Tanıtım Vakfı çatısı altında kurulan Antalya Kadın Müzesi tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenen ‘Prof. Dr. Jale İnan Antalya Yılın Kadını Ödülü’ Akra Otel’de düzenlenecek törenle sahibini bulacak.


EMITT Fuarı’nda Kemer farkı Kemer EMITT Fuarı’nda Kemer farkı

Türkiye’nin en büyük turizm fuarı olan İstanbul EMITT Fuarı’nda Kemer standı ziyaretçi akınına uğradı. Belediye başkanları, turizmciler bürokratlar ve ünlü sanatçılar da standı ziyaret ederek Başkan Mustafa Gül ile sohbet ettiler.


Emitt 2018'in gözdesi Gazipaşa oldu Gazipaşa Emitt 2018'in gözdesi Gazipaşa oldu

Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı – EMITT 2018'e bu yıl ilk kez katılan Gazipaşa, fuarın ilgi odağı oldu.


Devrim Kök Alanya’da…15. Devrim bebeğe ziyaret... Alanya Devrim Kök Alanya’da…15. Devrim bebeğe ziyaret...

Örgüt ziyaretlerine devam eden CHP Antalya Milletvekili ve Parti Meclisi Üyesi Devrim Kök alan çalışmalarının 2. gününde Alanya İlçe Başkanlığını ziyaret ederek partililerle görüştü.


ASAT’tan turizm bölgelerinde sezon öncesi hummalı çalışma Alanya ASAT’tan turizm bölgelerinde sezon öncesi hummalı çalışma

ASAT Genel Müdürlüğü, Alanya ve Manavgat’ta turizm bölgelerinde eskiyen kanalizasyon hatlarını yeniliyor. 7 milyon lira yatırım bedelli çalışmalar turizm sezonu öncesinde tamamlanacak.


Kaş Bezirgan’da stabilize yol çalışmaları başladı Kaş Kaş Bezirgan’da stabilize yol çalışmaları başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Kaş’ta adeta dağları aşarak açtığı Bezirgan -Kalkan arasındaki yolda asfalt öncesi stabilize yol çalışmalarına başlandı.


Akdeniz Üniversitesi Marşını Arıyor Eğitim Akdeniz Üniversitesi Marşını Arıyor

Bilgisi, deneyimi, başarıları ve kurumsallığı ile ulusal ve uluslararası alanda adından söz ettiren Akdeniz Üniversitesi; kurumsal kültürünü, marka gücünü, değerlerini yansıtacak ‘Akdeniz Üniversitesi Marşı’ için beste yarışması düzenliyor.


CHP İL BAŞKANI KUMBUL HIZLI BAŞLADI Siyaset CHP İL BAŞKANI KUMBUL HIZLI BAŞLADI

İLK 12 GÜNLÜK SÜREÇTE BİR YANDAN İLÇE ZİYARETLERİ İLE ÖRGÜTE ÇALIŞMA TAKVİMİ VE PROJELER HAKKINDA BİLGİ VERİLİRKEN, BİR YANDAN DA İL BAŞKANLIĞINA GELEN PARTİ ÖRGÜTÜNÜN VE DEMOKRATİK KİTLE ÖRGÜTLERİNİN BAŞKANLARI VE YÖNETİMLERİ İLE GÖRÜŞ ALIŞ VERİŞLERİ DEVAM EDİYOR…


BUDAK: “RAKAMLAR BAŞBAKAN’IN MASALLARINI DOĞRULAMIYOR” Siyaset BUDAK: “RAKAMLAR BAŞBAKAN’IN MASALLARINI DOĞRULAMIYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Başbakan Binali Yıldırım'ın Türkiye Ortak Ödeme Platformu imza töreninde Türk ekonomisine ilişkin açıklamalarını değerlendirdi.


22. EMITT Turizm Fuarı Kapılarını Açtı Ekonomi/Turizm 22. EMITT Turizm Fuarı Kapılarını Açtı

Dünyanın beş büyük turizm fuarı arasında yer alan EMITT – Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde 22. kez kapılarını açtı.


Hedef 4 mevsim turizm Ekonomi/Turizm Hedef 4 mevsim turizm

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, belediyenin Kaleiçi konseptiyle yer aldığı 22’nci Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMİTT) “Antalya olarak, 12 ay devam eden turizm konusunda çalışıyor olmamız lazım. Biz, Kaleiçi Festivalimizle ve yurtiçi yurtdışı turizm fuar çalışmalarımızla buna katkı sağlayama çalışıyoruz” diye konuştu.


Üreticiler küllerinden yeniden doğuyor Kumluca Üreticiler küllerinden yeniden doğuyor

Batı Antalya Bölgesinde 13 Kasım 2017 Akşamı meydana gelen hortumda yerlebir olan seralar yapılan çalışmalar sonucunda ekilir durma getirildi


BAŞKAN ŞAHİN, GÖREVE YENİDEN SEÇİLEN HOCALAR’I TEBRİK ETTİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN, GÖREVE YENİDEN SEÇİLEN HOCALAR’I TEBRİK ETTİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Aksu ve Çevresi Esnaf Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi 2018 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısına katıldı.


EMİTT İstanbul Fuarı’nda Kemer tanıtılıyor Kemer EMİTT İstanbul Fuarı’nda Kemer tanıtılıyor

İstanbul EMİTT Fuarı’nda açılan Kemer İlçesi Tanıtım standında ziyaretçileri ağırlayan Başkan Mustafa Gül, “8’inci kez katıldığımız EMİTT Fuarı, ilçemizin tanıtımına çok önemli katkı sağlıyor” dedi. Bu arada Türkiye genelinde en iyi tanıtım yapan belediye başkanı seçilen Başkan Gül, bu ödülü tüm Kemerlilere hediye etti.


CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin: Siyaset CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin: "Balbey'de neler oluyor?"

CHP Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin "Antalya’nın merkezinde kalan ve 50’nin üzerinde korumaya alınmış tarihi binanın restorasyonu ve gerçek bir planlama ile ikinci Kaleiçi olabilecek Balbey mahallesinde neler oluyor?" dedi.


Kepez’in işçileri yeni yılın ilk ikramiyesini aldı Güncel Kepez’in işçileri yeni yılın ilk ikramiyesini aldı

Çalışanlarına, maaşlarını ve sosyal haklarını zamanında ödemeye önem veren Kepez Belediyesi, 2018 mali yılının ilk ikramiye ödemesini de işçi personeline yaptı.


Başkan Böcek, EMITT’te Konyaaltı’nı anlatıyor..
 Ekonomi/Turizm Başkan Böcek, EMITT’te Konyaaltı’nı anlatıyor..


Dünyanın en büyük beşinci turizm fuarı EMITT, İstanbul’da açıldı. BATAB Başkanı olarak Fuar’da yer alan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, katılımcılara Konyaaltı’nı anlatıyor.


Dokuma’ya kar yağacak Güncel Dokuma’ya kar yağacak

Kepez Belediyesi, ‘Antalyalı çocuklar da kar topu oynayabilsin’ diye Dokuma Park Kar Şenliği düzenliyor. Dokuma Park Kar Şenliği için yaylalardan 200 ton kar getirilecek.


SİBER SALDIRGANLAR İŞİNİZİ SEKTEYE UĞRATMASIN! Teknoloji/Bilim/İnternet SİBER SALDIRGANLAR İŞİNİZİ SEKTEYE UĞRATMASIN!

Şirketlerin artan internete bağlı dijital alt yapılarının bir yan etkisi olarak güvenlik açıkları, verilen hizmetleri sekteye uğratarak müşterileri mağdur edebiliyor. Son olarak Türkiye’de yemek kartı sektöründe hizmet veren bir şirketin siber saldırıya uğraması, yüzbinlerce kişinin öğle yemeği saatinde sorun yaşamasına neden oldu.


Sömestr Tatili Ne Size Ne de Çocuğunuza Eziyet Olmasın! Güncel Sömestr Tatili Ne Size Ne de Çocuğunuza Eziyet Olmasın!

Karneler alındı ve beklenen tatil başladı. Karneler bazı çocukların ve ailelerin yüzlerini güldürse de bazılarının aldığı başarısız notlar stres, kaygı ve üzüntüye yol açtı.


Renault Trucks’dan kilometre sınırsız 2 yıl parça garantisi Otomotiv Renault Trucks’dan kilometre sınırsız 2 yıl parça garantisi

Renault Trucks, yedek parça ve servis hizmetlerine olan güveni 2 Yıl Yedek Parça Garantisi ile taçlandırıyor.


Başkan Turgay Genç, Gençlik Merkezi’ne şehidin ismini veriyor Döşemealtı Başkan Turgay Genç, Gençlik Merkezi’ne şehidin ismini veriyor

Döşemealtı Belediyesi tarafından projelendirilen ve inşaatı bitme aşamasına gelen İlçe’nin ilk Gençlik Merkezi’ne geçtiğimiz günlerde Suriye’nin Afrin cephesinde şehit olan Üsteğmen Oğuz Kağan Usta’nın ismi verilecek.


Muratpaşa personeli sertifikalarını aldı Güncel Muratpaşa personeli sertifikalarını aldı

Muratpaşa Belediyesi’nin hijyen eğitimini tamamlayan personeline sertifikaları Başkan Yardımcısı Murat Şimşek tarafından takdim edildi.


ELLERİMİZ ARTIK YAŞIMIZI GİZLİYOR Sağlık/Kadın ELLERİMİZ ARTIK YAŞIMIZI GİZLİYOR

Yaşlanmanın ilk görüldüğü yerlerden biri de eller. Hatta bazen yüzdeki belirtilerden bile daha çok dikkat çeker. Ciltte oluşan zayıflama ve gevşemeye yaşlılık veya güneş lekeleri de eklenince iyice dikkat çekici oluyor.


“KUĞU GÖLÜ” TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat “KUĞU GÖLÜ” TEKRAR SAHNEDE

“KUĞU GÖLÜ” KAÇIRANLAR VE YENİDEN İZLEMEK İSTEYENLER İÇİN TEKRAR SAHNEDE


Kaspersky Lab, HASP lisans yönetim sisteminde çok sayıda açık keşfetti Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab, HASP lisans yönetim sisteminde çok sayıda açık keşfetti

Popüler lisans yönetimi kimlik doğrulama cihazı, saldırganlar için gizli bir uzaktan erişim kanalı açıyor.


KARDA KIŞTA BİLE TERLİYORSANIZ…. Sağlık/Kadın KARDA KIŞTA BİLE TERLİYORSANIZ….

Tutulan evraklar, dokunulan bilgisayar klavyesi ıslanabiliyor, mürekkepli yazılar bozulabiliyor. El sıkışmak bile dert olabiliyor, elleri havluyla devamlı olarak kurulama ihtiyacı doğabiliyor. Giysiler ıslanıp nahoş bir görüntü oluşturabiliyor. Üstelik bu sorun sadece yaz aylarında değil, yılın 4 mevsiminde gün boyu devam ediyor, hatta stres gibi etkenlerle daha da şiddetlenebiliyor.


Büyükşehir işçi ve işveren arasında köprü oluyor Ekonomi/Turizm Büyükşehir işçi ve işveren arasında köprü oluyor

Büyükşehir Belediyesi bünyesinde hizmet veren İş Danışma Ofisi, işçi ve işveren arasında istihdam köprüsü kuruyor. İş Danışma Ofisi sayesinde 2015 yılından bugüne kadar 7 bine yakın kişi özel sektörde işe yerleştirildi. İş ofisi, yabancı ve engelli vatandaşlara da yardımcı oluyor işe yerleştiriyor.


Akdeniz Üniversitesi “Antalya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Eylem Planı”nı Hazırlıyor Güncel Akdeniz Üniversitesi “Antalya Çocuk İşçiliği ile Mücadele Eylem Planı”nı Hazırlıyor

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Politika ve Göç Araştırmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi, Türkiye’nin önemli sorunlarından biri olan çocuk işçiliği ile mücadele eylem planının birinci etabını hazırlayacak.


Üretici krizi fırsata dönüştürme çabasında... Kumluca Üretici krizi fırsata dönüştürme çabasında...

Kumluca’da özellikle biber çeşitlerinin beklenen fiyatlarda satılmaması çiftçi, komisyoncu ve sebze tüccarlarını karşı karşıya getirmişti


Dünyadaki beş para biriminden biri sanal para olacak Ekonomi/Turizm Dünyadaki beş para biriminden biri sanal para olacak

Sanal para ve blockchain teknolojisi iş dünyasını yeniden şekillendirecek


Fazla gürültü kulak çınlatıyor Sağlık/Kadın Fazla gürültü kulak çınlatıyor

Kulak çınlaması toplumda sıklıkla görülüyor ve kulak çınlaması yaklaşık 3 kişiden birini olumsuz etkiliyor.


Hurma Mahallesi’ne ‘spor park’ı açılıyor…
 Güncel Hurma Mahallesi’ne ‘spor park’ı açılıyor…


Konyaaltı Belediyesi Hurma Mahallesi’nde 7 bin 500 metrekare alanda inşasına başladığı ‘spor park’ın sonuna geldi. Basketboldan tenise; fitness’dan düz koşuya kadar her türlü spor bu parkta yapılabilecek.


BİREYSEL SİLAHLI OLAYLAR YÜZDE 61 ARTTI Güncel BİREYSEL SİLAHLI OLAYLAR YÜZDE 61 ARTTI

2017 yılında 3 bin 494 bireysel silahlı olay yaşanırken 3 bin 529 kişi yaralandı, 2 bin 187 kişi yaşamını yitirdi. Bu sayılara bakıldığında 2017 yılındaki silahlı olay sayısı bir önceki yıla göre %28 son üç yıla bakıldığında ise yaklaşık %61 arttı.


Paşa’nın Melekleri Trabzon seferinde Spor Paşa’nın Melekleri Trabzon seferinde

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin namağlup lideri Muratpaşa Belediyespor, Trabzon seferine çıkıyor. Paşa’nın Melekleri, Pazar oynayacağı lig maçı ve Türkiye Kupası 2’nci tur maçları için Trabzon’da olacak.


TEMA Vakfı Antalya İl Temsilciliği Ofisi açıldı Güncel TEMA Vakfı Antalya İl Temsilciliği Ofisi açıldı

TEMA Vakfı Antalya İl Temsilciliği Ofisi, 24 Ocak 2018 Çarşamba günü düzenlenen törenle hizmete açıldı.


All-Star 2018’i Basketbol Ateşi Sardı Spor All-Star 2018’i Basketbol Ateşi Sardı

Basketbol severlerin her yıl heyecanla bekledikleri Tahincioğlu All-Star 2018’e bu sene Mitsubishi Electric Klima Sistemleri büyük bir sürprizle damgasını vurdu. Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Ana Sponsoru Mitsubishi Electric Klima Sistemleri, basketbolun efsanelerini dansın efsaneleri ile buluşturdu.


Kepez’in 5 yıldızlı Huzurevi açılıyor Güncel Kepez’in 5 yıldızlı Huzurevi açılıyor

Kepez Belediyesi Şevkat ve Huzurevi, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun katılımlarıyla 26 Ocak Cuma günü saat 14.30’da hizmete açılıyor.


​Türk firmaları Afrika pazarına Fildişi Sahili’nden girebilir ​Türk firmaları Afrika pazarına Fildişi Sahili’nden girebilir

Türkiye İhracatçılar Meclisi’nin hedef Pazar ülkeleri ihracatçılara tanıtmak amacıyla bir süredir gerçekleştirdiği İhracat Pusulası etkinliklerinde bu kez Rota da Fildişi Sahili yer aldı. Afrika pazarına girişte önemli bir kapı olma özelliği taşıyan Fildişi Sahili’nin yabancı yatırımcılara sunduğu imkan ve teşvikler de dile getirildi.


Kuzeybatı Suriye’de on binlerce insan kış soğuğunda yaşam mücadelesi veriyor Kuzeybatı Suriye’de on binlerce insan kış soğuğunda yaşam mücadelesi veriyor

Aralık ortasından bu yana Kuzey Suriye’de yoğunluğunu artıran çatışmalar, hava saldırıları ve topçu atışları, savaşın başlangıcından bu yana ülkede yaşanan en büyük çaplı nüfus hareketlerinden birini tetikledi.


2017 YILINDA 406 PROJE HAYATA GEÇİRİLDİ Ekonomi/Turizm 2017 YILINDA 406 PROJE HAYATA GEÇİRİLDİ

2018’İN İLK KOORDİNASYON KURULU TOPLANTISI VALİ KARALOĞLU BAŞKANLIĞINDA YAPILDI


2017 Türkiye’nin nakitsiz toplum hedefinde dönüm noktası oldu Ekonomi/Turizm 2017 Türkiye’nin nakitsiz toplum hedefinde dönüm noktası oldu

Bankaların ortak platformu Bankalararası Kart Merkezi (BKM), Türkiye’nin 2017 yılına ait kartlı ödeme verilerini açıkladı. 2017 yılında ilk defa banka kartlarıyla yapılan alışveriş adedi nakit çekim adedini geride bıraktı.


“TÜRKİYE AFRİN İÇİN TEK YÜREK OLMALI” Güncel “TÜRKİYE AFRİN İÇİN TEK YÜREK OLMALI”

Türkiye’de sivil toplumu ve iş dünyasını temsil eden ülkenin önde gelen dernekleri ve kuruluşları, Afrin için düzenlenen ortak basın toplantısında bir araya geldi.


“Sektör 2018’de verimliliğe odaklanacak” Ekonomi/Turizm “Sektör 2018’de verimliliğe odaklanacak”

Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF), gıda sektörünün uluslararası buluşma merkezi haline gelen ANFAŞ Food Product'a 300’e yakın üyesi ile katıldı.


AVRUPA ŞAMPİYONU AMPUTE MİLLİ TAKIMI  MANAVGAT’TA KAMP YAPACAK Manavgat AVRUPA ŞAMPİYONU AMPUTE MİLLİ TAKIMI MANAVGAT’TA KAMP YAPACAK

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, başarılarıyla Türkiye’nin yüzünü ağartan Avrupa Şampiyonumuz Türkiye Ampute Milli Futbol Takımı’nı Manavgat’ta ağırlayacak


Antalya’da Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (MOBESE) Çalışmaları Güncel Antalya’da Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (MOBESE) Çalışmaları

Antalya’da Kent Güvenlik Yönetimi Sistemi (MOBESE) Çalışmaları devam ediyor...


Toplum Destekli Polislerimizden Huzurevlerine Ziyaret  Güncel Toplum Destekli Polislerimizden Huzurevlerine Ziyaret

Toplum Destekli Polislerimizden Huzurevlerine Ziyaret


Sokakta Çalıştırılarak İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezinde Güncel Sokakta Çalıştırılarak İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezinde

Sokakta Çalıştırılarak İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezine Sevk Edildi


Yurtdışı Bağlantılı Fuhuşa Aracılık ve Yer Temin Eden 25 Şüpheli Tutuklandı Güncel Yurtdışı Bağlantılı Fuhuşa Aracılık ve Yer Temin Eden 25 Şüpheli Tutuklandı

Antalya'da Yurtdışı Bağlantılı Fuhuşa Aracılık ve Yer Temin Eden 25 Şüpheli Tutuklandı


Uzunkaya, 2016-2017 yılını değerlendirdi Güncel Uzunkaya, 2016-2017 yılını değerlendirdi

İl Emniyet Müdürü Celal UZUNKAYA Basın Mensupları ile 2016-2017 Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi


Başkan Genç, CHP Döşemealtı Kadın Kolları yönetimini ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, CHP Döşemealtı Kadın Kolları yönetimini ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Cumhuriyet Halk Partisi Döşemealtı İlçe Kadın Kolları Başkanlığına seçilen Nafiye Özdemir ve yönetim kurulu üyelerini ağırladı.


Kepez’in çocukları tatilde ücretsiz yüzecek Spor Kepez’in çocukları tatilde ücretsiz yüzecek

Kepez Belediyesi Yaz Spor Okulları’nın yüzme kursundan yaz tatili boyunca faydalanan çocuklar, yarıyıl tatilinde de ücretsiz yüzüyor.


Konyaaltı Belediyesi ‘kedi barınağı’ inşasına başladı
 Güncel Konyaaltı Belediyesi ‘kedi barınağı’ inşasına başladı


Konyaaltı Belediyesi, Sokak Hayvanları Sağlık ve Rehabilitasyon Merkezi çatısı altında Türkiye’nin en modern ve donanımlı kedi barınağının yapım çalışmalarına başladı.


ANSİAD’IN KONUĞU HASAN ŞİRİN PASİFİK YOLCULUĞUNU ANLATTI Güncel ANSİAD’IN KONUĞU HASAN ŞİRİN PASİFİK YOLCULUĞUNU ANLATTI

Antalya Sanayici ve İşadamları Derneği (ANSİAD) 2018 faaliyet yılı 2’nci Olağan Toplantısı Akra Hotel’de gerçekleştirildi. Toplantı Başkanlığı’nı ANSİAD üyesi ve Arıcan Boru Sanayi Ticaret A.Ş. sahibi Ömer Arıcan’ın yaptığı toplantıya, ANSİAD Yönetim Kurulu Üyeleri ve ANSİAD üyesi iş insanları katıldı.


KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANINDAN EVİ YANAN VATANDAŞA ZİYARET Aksu KAYMAKAM VE BELEDİYE BAŞKANINDAN EVİ YANAN VATANDAŞA ZİYARET

Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin ve Belediye Başkan Yardımcıları ile birlikte Yurtpınar Mahallesinde evleri yanan 85 yaşındaki Mehmet Çayır ve kızı Sabahat Büyükyıldız’ ı ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.


SPOR KULÜBÜNDEN BAŞKAN’A ZİYARET Aksu SPOR KULÜBÜNDEN BAŞKAN’A ZİYARET

Aksu Belediye Spor Kulübü sporcuları, Belediye Başkanı Halil Şahin’i makamında ziyaret etti. Sporculara, Aksu Belediye Spor Kulübü yöneticileri de eşlik etti.


Tütüncü, “2017 Kepez’in en başarılı dönemiydi” Güncel Tütüncü, “2017 Kepez’in en başarılı dönemiydi”

Partisinin ilçe danışma meclisi toplantısına katılan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 2017 yılının en başarılı dönemleri olduğunu hatırlatarak, gelecek seçimlerde başarıyı yükseltmek için özverili ve dikkatli çalışılması çağrısında bulundu.


Kepez’de istişare buluşması Güncel Kepez’de istişare buluşması

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, ortak çalışmaların istişare edildiği ‘Şehir Buluşmaları’ kapsamında ilçedeki 400 din görevlisi ile bir araya geldi. Başkan Tütüncü, din görevlilerinin Kepez’in manevi imarı konusunda önemli başarılara imza attığını söyledi.


Protokol Konyaaltı Projesi’ni inceledi Güncel Protokol Konyaaltı Projesi’ni inceledi

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve ATSO Başkanı Davut Çetin, hızla devam eden Konyaaltı Sahil Projesi çalışmalarını inceledi.


KEMERLİ MİNİKLER AKVARYUMDA EĞLENDİ Kemer KEMERLİ MİNİKLER AKVARYUMDA EĞLENDİ

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ün talimatı ile ilçedeki 1. Sınıf öğrencilerine yönelik düzenlenen Antalya Akvaryum gezileri başladı. Geziye velileri ile birlikte katılan Kemerli öğrenciler gönüllerince bir gün geçirme fırsatı buldu


MAŞA İLE KOCA AYI LİSANSLI GÖSTERİSİ ANTALYA’DA İLK KEZ  AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE! Kültür/Sanat MAŞA İLE KOCA AYI LİSANSLI GÖSTERİSİ ANTALYA’DA İLK KEZ AGORA ALIŞVERİŞ MERKEZİ’NDE!

Agora Antalya Alışveriş Merkezi sömestr tatili boyunca gerçekleştireceği birbirinden eğlenceli etkinlikleri ile çocukların tatil keyfini ikiye katlayacak. Çocukların beğenerek takip ettiği çizgi dizi Maşa ile Koca Ayı’nın lisanslı çocuk gösterisi Antalya’da ilk kez Agora Alışveriş Merkezi’nde olacak.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69271 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...