Cuma, 18 Ekim 2019
Zirvede sona erdi Güncel Zirvede sona erdi

Muratpaşa Belediyesi’nin Türkiye Aile Sağlığı ve Planlama Vakfı’yla (TAPV) birlikte yürüttüğü ‘Kadın Sağlığı Eğitim Programı’ çerçevesinde 4’üncü grup eğitimler, 2365 metrelik zirvede Tahtalı Dağı’nda yapılan toplantıyla sona erdi.


TAŞ “ KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK” Siyaset TAŞ “ KAYBEDECEK ZAMANIMIZ YOK”

AK Parti Genel Başkanı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla gerçekleşen 6. olağan kongre ile AK Parti Antalya İl Başkanlığı görevini Rıza Sümer’den devralan Av. İbrahim Ethem Taş ilk il yönetim kurulu toplantısını gerçekleştirdi. İlk toplantıda yürütme kurulunu da açıklayan Taş “ önümüzde çok önemli seçimler var kaybedecek zamanımız yok “ dedi.


ANİF2018 İŞ ARAYANLARA KAPILARINI AÇIYOR Ekonomi/Turizm ANİF2018 İŞ ARAYANLARA KAPILARINI AÇIYOR

Antalya işgücü piyasasının önemli aktörlerinin stand açacağı Antalya İstihdam Fuarı (ANİF) 15 Mart’ta kapılarını açacak. 3 gün sürecek fuar turizme can verecek.


Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrencilerinden Tiyatro Gösterisi Kumluca Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Öğrencilerinden Tiyatro Gösterisi

Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğrencileri, Kumluca Halk Tiyatrosu işbirliği ile "Kadına Şiddet" temalı "Biraz Gülün Biraz Hüzün" tiyatro gösterisini Kumluca Mehmet Akif Ersoy Kültür Salonu’nda izleyicisiyle buluşturdu.


Shakespeare Şarkıları Antalya’ya geliyor Kültür/Sanat Shakespeare Şarkıları Antalya’ya geliyor

Muratpaşa Belediyesi, İngiliz şair, oyun yazarı William Shakespeare’in ölümünün 400’üncü yıldönümü dolayısıyla ilk kez Pera Müzesi’nde düzenlenen “Shakespeare Şarkıları” konserini Antalya’ya getiriyor.


Kara: Bu Tıp Bayramı Maalesef Bayramdan Oldukça Uzak Siyaset Kara: Bu Tıp Bayramı Maalesef Bayramdan Oldukça Uzak

14 Mart Tıp Bayramı için açıklama yapan CHP’nin doktor vekillerinden Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, Hükümete seslenerek “Meslek örgütlerinin isimleriyle uğraşacaklarına mesleğin ve sistemin sorunları ile uğraşsınlar” ifadelerini kullandı.


Özel çocuklar anneleri için sahnedeydi Güncel Özel çocuklar anneleri için sahnedeydi

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel çocukları, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü dolayısıyla anneleri için sahneye çıktı.


Eğitimde  SIFIR TEKNOLOJİ  Devri Başlıyor Eğitim Eğitimde SIFIR TEKNOLOJİ Devri Başlıyor

Son zamanlarda gittikçe popülerleşen sıfır teknoloji ile İngilizce’yi daha hızlı ve kolay öğrenmek artık çok kolay…


AKSU’DA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TOPLANTISI Aksu AKSU’DA İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ TOPLANTISI

Aksu Belediyesi İş Sağlığı ve Güvenliği Kurulu mart ayı toplantısını gerçekleştirdi. Belediye Başkanı Halil Şahin’in de katıldığı toplantıda A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı Nasuh Boztepe eksiklikleri ve yapılması gerekenleri aktardı.


Kepez’de Kariyer Günleri Kültür/Sanat Kepez’de Kariyer Günleri

Kepez’de Kariyer Günleri’nin bu ayki konuğu Tiyatro, Sinema ve Dizi Oyuncusu Mehmet Özgür oldu. Ünlü oyuncu, şöhret basmaklarını nasıl tırmandığını ve rollerin sanatçıların kişilikleri üzerindeki etkisini anlattı.


ULUSLARARASI YENILENEBILIR ENERJI, AYDINLATMA VE ENERJİ TASARRUF FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU Ekonomi/Turizm ULUSLARARASI YENILENEBILIR ENERJI, AYDINLATMA VE ENERJİ TASARRUF FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU

CW Enerji Sanayi Ticaret ve Limited Şirketi olarak 21-24 Şubat tarihleri arasında İran'ın Tahran kentinde düzenlenen 10. Uluslararası Yenilenebilir Enerji, Aydınlatma ve Enerji Tasarruf Fuarına katıldı.


İlaçlar gece kramplarına sebep oluyor Sağlık/Kadın İlaçlar gece kramplarına sebep oluyor

Genellikle fiziksel bir aktivite veya gece uyurken gerçekleşen kramplar çeşitli hastalıkların habercisi olabilir.


TÜP BEBEKTE KİLO VERENİN ŞANSI ARTAR Sağlık/Kadın TÜP BEBEKTE KİLO VERENİN ŞANSI ARTAR

Kısırlık son günlerde gündemi meşgul ediyor. İAÜ VM Medical Park Florya Hastanesi Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Banu Kumbak Aygun, “Kısırlık sebepleri içerisinde belirgin olarak bir beslenme türü sorumlu tutulamaz. Tüp bebekte anne adayının yaşı ve tedaviyi uygulayan hekim çok önemli” dedi.


ESET, performans doğrulama testlerinde Altın kategorisinde ödüllendirildi Teknoloji/Bilim/İnternet ESET, performans doğrulama testlerinde Altın kategorisinde ödüllendirildi

Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, düşük ‘yanlış tespit" oranı ve bilgisayar performanslarına yönelik minimum etkisi sayesinde, iki farklı bağımsız testten yine yüksek puanlar aldı.


Uykusuzluk Çekenler Dikkat! Sağlık/Kadın Uykusuzluk Çekenler Dikkat!

Uykusuzluk, toplumun yüzde 90’ı tarafından hayatlarının bir döneminde mutlaka yaşanıyor. 2 aydan uzun süren ve haftada 2-3 geceden sık olarak uykusuzluk yaşayanlar, yani kronik uykusuzların oranı ise yüzde 30.


ÖMÜR UZATAN COĞRAFYALAR TOROSLARIN YAYLALARI Kumluca ÖMÜR UZATAN COĞRAFYALAR TOROSLARIN YAYLALARI

ATAY USLU: "DOĞADAN KOKULARI DA FOTOĞRAF GİBİ ŞEHRE GETİREBİLSEYDİK HERKES DAĞLARA DÖNERDİ"


Manavgat Meslek Yüksekokulu Öğrencileri Birincilik Kupasıyla Döndü Manavgat Manavgat Meslek Yüksekokulu Öğrencileri Birincilik Kupasıyla Döndü

Akdeniz Üniversitesi Manavgat Meslek Yüksekokulu Aşçılık Programı öğrencileri Türkiye Aşçılar ve Şefler Federasyonu tarafından düzenlenen 8. Şef Mavi Fethiye Ulusal Yemek Yarışması’ndan madalyalarla döndü.


ÜMMÜ ŞAHİN’DEN 4-6 YAŞ KUR’AN KURSLARINA ZİYARET Aksu ÜMMÜ ŞAHİN’DEN 4-6 YAŞ KUR’AN KURSLARINA ZİYARET

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’in eşi Ümmü Şahin, Aksu İlçe Müftülüğüne bağlı 4-6 Yaş Grubu Kur’an Kurslarını ziyaret etti.


Türkiye oyuncakta TÜYAP ile Orta Doğu’nun merkezi olacak Güncel Türkiye oyuncakta TÜYAP ile Orta Doğu’nun merkezi olacak

22-25 Mart 2018 tarihlerinde TÜYAP’ta ilk kez düzenlenecek İstanbul Oyuncak Fuarı, Orta Doğu’nun buluşma noktası olacak.


TÜRKİYE’NİN LİSELER ARASI İLK ZEKÂ OYUNLARI YARIŞMASI Eğitim TÜRKİYE’NİN LİSELER ARASI İLK ZEKÂ OYUNLARI YARIŞMASI

İstek Okulları ve Yeditepe Üniversitesi tarafından, Türk Beyin Takımı ve MEB işbirliğiyle düzenlenen, sadece lise öğrencilerine yönelik “Türkiye Zeka Oyunları” (TZO) kayıtları için son iki hafta! Geçen


Kadın Sanat Lokali’nde kurslara büyük ilgi..
 Güncel Kadın Sanat Lokali’nde kurslara büyük ilgi..


Konyaaltı Belediyesi Kadın Sanat ve Eğitim Lokali’nde ikinci dönem dersleri başladı. 17 branştan oluşan meslek, sanat ve hobi kurslarına kadınlar büyük ilgi gösteriyor.


Yeşil Nokta Ödülleri 2018 için Start Verildi Ekonomi/Turizm Yeşil Nokta Ödülleri 2018 için Start Verildi

ÇEVKO tarafından sürdürülebilir hayata katkılarıyla öne çıkan ve Türkiye'de Yeşil Nokta markasını kullanan firmaların katılımına açık olarak düzenlenen Yeşil Nokta Sanayi Ödülleri için başvuru süreci başladı. Bu yıl 4üncü kez düzenlenen ödüller için başvuru süreci, 11 Mayıs 2018 günü sona erecek.


YABANCILAR TÜRKİYE’DEN 4,6 MİLYAR DOLARLIK KONUT SATIN ALDI Ekonomi/Turizm YABANCILAR TÜRKİYE’DEN 4,6 MİLYAR DOLARLIK KONUT SATIN ALDI

2017 yılında yabancıların Türkiye’den aldığı konut sayısı 22 bin 234 olurken, söz konusu dönem için 4,6 milyar dolar ödeme yapıldı.


İnsan ve robot yan yana çalışacak Teknoloji/Bilim/İnternet İnsan ve robot yan yana çalışacak

KPMG, yapay zeka, makine öğrenimi, robotik süreç otomasyonu ve bilişsel platformların yaygınlaşmasıyla geleceğin iş dünyasının nasıl değişeceğini analiz etti. KPMG’nin hazırladığı değerlendirmeye göre makinelerin yıldızı parlayacak ama duygusal, inovatif ve yaratıcılıkta robotların eksiğini insanlar tamamlayacak.


Çocuklar İhracatı Mobil Oyun ile Sevecek Teknoloji/Bilim/İnternet Çocuklar İhracatı Mobil Oyun ile Sevecek

Çocuklar ve gençler ihracatı mobil oyun ile sevecek. Elektrik ve Elektronik Mühendisleri Enstitüsü (IEEE) İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü (İYTE) Öğrenci Kolu tarafından, Ege İhracatçı Birlikleri desteğiyle 9 Mart – 11 Mart tarihlerinde İYTE Yerleşkesinde düzenlenen “Iztech Code of Duty” etkinliğinde üniversite öğrencileri 48 saat boyunca algoritma geliştirme, siber güvenlik ve oyun geliştirme üzerine yarıştı.


Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu Raporu Hakkında NÜD'den Basın Açıklaması Ekonomi/Turizm Sağlık Bakanlığı Bilim Kurulu Raporu Hakkında NÜD'den Basın Açıklaması

​Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı bünyesinde oluşturulan Bilim Kurulu, medyadaki tartışmalara ışık tutmak adına başladığı çalışmalar sonucunda ortaya koyduğu “Nişasta Bazlı Şekerlerin (NBŞ) Sağlığa Etkileri” başlıklı raporu, Bakanlığın internet sitesinde yayınladı.


MSC CRUISES TEKRAR TÜRKİYE’DE Ekonomi/Turizm MSC CRUISES TEKRAR TÜRKİYE’DE

Avrupa’nın en büyük gemi firması MSC Cruises, yeniden Türkiye’ye geleceğinin müjdesini verdi. MSC Cruises 2019 yılı yaz dönemi için Ege-Adriyatik programlarında, Türkiye limanlarından İzmir’i ve Antalya’yı da programına dahil etti.


DEMLİK ANTALYA’DA FRANCHISE İLE BÜYÜMEK İSTİYOR Ekonomi/Turizm DEMLİK ANTALYA’DA FRANCHISE İLE BÜYÜMEK İSTİYOR

Zengin menüsündeki günün her saatine uygun lezzetli ve besleyici ürünleriyle Türkiye’nin dört biryanındaki mağazalarında 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan Demlik, aldığı 30 milyon TL’lik yatırımla sektörde adından söz ettirmeye devam ediyor. 2019 yılında 100 mağazaya ulaşmayı hedefleyen marka, 2018 yılında Antalyalı yeni yatırımcılarını bekliyor.


Renault ve Dacia Antalya Autoshow’da Otomotiv Renault ve Dacia Antalya Autoshow’da

Renault ve Dacia, 12 – 18 Mart tarihleri arasında Antalya Expo Center’da düzenlenen Antalya Autoshow’da otomobilseverlerle buluşuyor. Renault; Clio HB, Megane Sedan, ZOE ve Talisman modelleri ile Dacia ise Yeni Duster ve Sandero modelleri ile fuardaki yerini alıyor.


ZEYTİNPARK’TA KADIN SESLERİ Güncel ZEYTİNPARK’TA KADIN SESLERİ

Antalya kent merkezinin en büyük yeşil alanı, oksijen deposu Zeytinpark, Antalyalılarla buluşmaya devam ediyor. Çocukların etkinliklerine ev sahipliği yapan Zeytinpark, kadınların da vazgeçilmez yeşil alanı haline geldi.


BAŞKAN KOLPAK’TAN ERGİN’E ZİYARET Güncel BAŞKAN KOLPAK’TAN ERGİN’E ZİYARET

Konyaaltı Esnaf Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi (KONESKOP) Başkanı ve AK Parti Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Durali Kolpak Antalya Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanı Ali Ergin’i makamında ziyaret etti.


ATAY USLU: İSTİKLAL MARŞIMIZIN 97. YILI KUTLU OLSUN Siyaset ATAY USLU: İSTİKLAL MARŞIMIZIN 97. YILI KUTLU OLSUN

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 12 Mart İstiklal Marşı’nın Kabulü ve Mehmet Akif Ersoy’u anma günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Gebeliğin son üç ayındaki kabuslarla nasıl başa  çıkılır? Sağlık/Kadın Gebeliğin son üç ayındaki kabuslarla nasıl başa çıkılır?

Gebelikteki son üç ay büyük beklentilerin olduğu bir dönemdir çünkü, bebeğinize kavuşmaya birkaç hafta kalmıştır. Gebelik dönemi ne kadar rahat geçerse geçsin bu son dönemde, ağrı ve uykusuzluk çoğu gebe için rahatsızlık verici bir durumdur.


KÜRESEL REKABETTE ÖNE GEÇEBİLMENİN YOLU “YERLİ VE MİLLİ TEKNOLOJİ” Ekonomi/Turizm KÜRESEL REKABETTE ÖNE GEÇEBİLMENİN YOLU “YERLİ VE MİLLİ TEKNOLOJİ”

MÜSİAD (Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği) Bilişim Sektör Kurulu tarafından MÜSİAD Ankara Şubesi ev sahipliğinde “Yerli Bilgi Teknolojilerinin Gelişmesinde Kamunun Rolü” ana başlıklı Türkiye İstişare Toplantısı düzenlendi. Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) Merkez Yerleşkesinde gerçekleştirilen toplantıda yerli ve milli üretim konusu üzerinde duruldu.


ANGSAD’ın şeker kotası açıklaması: 'Nişasta bazlı şeker kotası eşit bir şekilde dağıtılmalı' Ekonomi/Turizm ANGSAD’ın şeker kotası açıklaması: 'Nişasta bazlı şeker kotası eşit bir şekilde dağıtılmalı'

Anadolu Nişasta ve Glikoz Sanayicileri Derneği (ANGSAD) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Mesut Çakmak, şeker fabrikalarının özelleştirilmesi ve nişasta bazlı şeker kotalarına ilişkin açıklamalarda bulundu.


İHRACATÇI PEŞİNİ BIRAKMADI, KIRMIZI HAT CEZASI 5 BİN TL OLDU Ekonomi/Turizm İHRACATÇI PEŞİNİ BIRAKMADI, KIRMIZI HAT CEZASI 5 BİN TL OLDU

Gümrük işlemlerindeki ekstra masraflardan ihracatçı da ithalatçı da şikayetçi. Farklı isimler adı altında onlarca belge ve işleme yapılan ödemeler milyonlarca lirayı buluyor.


KADINLARA ÖZEL “KENDİNE İYİ BAK” TÜYOLARI Sağlık/Kadın KADINLARA ÖZEL “KENDİNE İYİ BAK” TÜYOLARI

İstatistikleri göre Türkiye nüfusunun neredeyse yarısını kadınlar oluşturuyor. Doğuştan beklenen yaşam süresine bakıldığında ise kadınların 80, üstelik 7 yılla erkeklerden yaklaşık 5,7 yıl daha uzun süre yaşıyor.


Sağlıklı atıştırmalıklarla iş stresini yok edin Sağlık/Kadın Sağlıklı atıştırmalıklarla iş stresini yok edin

İş hayatında hemen herkes stres ile mücadele ediyor. Yoğun çalışma saatleri, daha başarılı olma hissi, başarısızlık kaygısı ve çalışma koşulları gibi nedenler iş stresinin artmasında önemli rol oynuyor. İş stresini sağlıklı besinler tüketerek azaltabileceğinizi biliyor muydunuz?


Emekliler bahçelerinde ilk hasadı yaptı Güncel Emekliler bahçelerinde ilk hasadı yaptı

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından hizmete açılan emeklilere özel hobi bahçeleri, özellikle hafta sonlarında yoğun ilgi görüyor. Baharın gelmesiyle bahçelerine özenle diktikleri sebze meyvelerin ilk hasadını yapan emekliler, ikinci dikim için hazırlıklara başladı.


ANTALYA OSB’NİN ŞAMPİYONU NETLOG Spor ANTALYA OSB’NİN ŞAMPİYONU NETLOG

Bu yıl üçüncüsü düzenlenen Antalya Organize Sanayi Bölgesi Firmalar Arası Halı Saha Turnuvası’nın şampiyonu Netlog Lojistik Hizmetleri A.Ş. oldu.


PAKİSTAN MEDYA KULÜBÜ’NDEN BYEGM’YE ZİYARET Güncel PAKİSTAN MEDYA KULÜBÜ’NDEN BYEGM’YE ZİYARET

Pakistan Medya Kulübü üyesi 52 gazeteci Ankara temasları kapsamında Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etti.


Korkuteli Güzle grup yolu yenileniyor Korkuteli Korkuteli Güzle grup yolu yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Korkuteli Güzle Mahallesi grup yolunda yenileme çalışması başlattı. Güzleliler konforlu ve modern ulaşımla tanışacak.


Boat Antalya Fuarı başlıyor Ekonomi/Turizm Boat Antalya Fuarı başlıyor

Antalya DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu, ''Antalya, Boat Show Fuarları ile Miami ve Düsseldorf 'a rakip olacak'' dedi.


Hastane deneyimi sanatın iyileştirici gücü ile buluşuyor Sağlık/Kadın Hastane deneyimi sanatın iyileştirici gücü ile buluşuyor

Dijital sanatın ilgi çekici örnekleri arasına ismini yazdıracak Ab-ı Hayat projesi, Memorial Bahçelievler Hastanesi’ndeki yerini aldı.


Beyaz Güvercin Filmi Cannes Film Festivali’nin Corner Seçkisinde Kültür/Sanat Beyaz Güvercin Filmi Cannes Film Festivali’nin Corner Seçkisinde

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Enstitüsü Sinema-TV Anasanat Dalı Yüksek Lisans öğrencisi Serhat Gönen’in yazıp yönettiği ‘Beyaz Güvercin’ filmi 2018 Cannes Film Festivali Short Film Corner bölümünün seçkisinde yer aldı.


“BÖRÜ” GÜNDEME DAMGA VURDU Güncel “BÖRÜ” GÜNDEME DAMGA VURDU

Dizi konusu kadar ismi ile de gündem olmayı başardı…


ESNAF SAYISI  2 AYDA 3 BİN 500 ARTTI Ekonomi/Turizm ESNAF SAYISI 2 AYDA 3 BİN 500 ARTTI

En az esnaf Şirnak’ta, en fazla esnaf ise Muğla’da bulunuyor …


Antalya Bilim Üniversitesi Ev Sahipliğinde ELT Semineri Düzenlendi Eğitim Antalya Bilim Üniversitesi Ev Sahipliğinde ELT Semineri Düzenlendi

Antalya Bilim Üniversitesi Yabancı Diller Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde her yıl geleneksel olarak düzenlenen ELT (Enhancing Learning Through Effective Teaching) semineri düzenlendi


Kepezli öğrenciler, Kepez’i geziyor Güncel Kepezli öğrenciler, Kepez’i geziyor

Kepez Belediyesi, ‘Kepezliyim Şehrimi Geziyorum’ etkinliği kapsamında Odabaşı Sevinç Fahri Aydın İlkokulu öğrencilerini ağırladı. Macera Ormanı ve Hayvanat Bahçesini gezen 45 öğrenci arkadaşları ile beraber gönüllerince eğlenme imkanı buldular.


Güncel "8 Mart bir kutlama değil ANMA günüdür!"

TMMOB İKK Kadın Çalışma Grubu tarafından Makina Mühendisleri Odası (MMO) Antalya Şubesi ev sahipliğinde ‘#kadınızbiz’ paneli düzenlendi.


Şampiyon Muratpaşa’dan Spor Şampiyon Muratpaşa’dan

Türkiye Üniversiteler Kick Boks Şampiyonası’na Muratpaşa Belediyespor tişörtüyle katılan Hasan Mert Kızıl, Türkiye şampiyonu oldu.


Genç Melekler kayıpsız Spor Genç Melekler kayıpsız

Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde şampiyonluğa koşan Muratpaşa Belediyespor, 16 – 18 yaş arası sporcularının mücadele ettiği Süper Gençler Ligi’ne kayıpsız devam ediyor. Antalya’da oynanan 2’nci bölüm maçlarında Genç Melekler, 4’te 4 yaptı.


Tiroid Kanseri ve Radyoiyot Tedavisi Hakkında Merak Edilenler Sağlık/Kadın Tiroid Kanseri ve Radyoiyot Tedavisi Hakkında Merak Edilenler

Günümüzde radyonüklit tedavi yöntemleri, kanser tedavisinde önde gelen modellerden birini oluşturuyor. Radyoaktif ajanlar kontrollü ve amaca yönelik olarak doğru şekilde kullanıldığında, bazı hastalıkların tedavisini ve yaşam kalitesini olumlu yönde etkiliyor.


D Vitamini Eksikliği Çocukların Bağışıklık Sistemini Zayıflatıyor Sağlık/Kadın D Vitamini Eksikliği Çocukların Bağışıklık Sistemini Zayıflatıyor

Mevsim geçişlerinde kalabalık okul ortamı ve dışarıda yeterince koruma sağlayamayan çocukların bağışıklık sistemleri zayıflıyor, hastalıklara karşı savunmasız kalıyor.


TUZ TÜKETİMİNİ 5 ADIMDA AZALTIN Sağlık/Kadın TUZ TÜKETİMİNİ 5 ADIMDA AZALTIN

Vücut, sodyum ve klor elementlerinden oluşan tuza belirli ölçülerde ihtiyaç duyuyor. Ancak fazla tuz tüketiminin, en az sigara kadar zararlı olduğu biliniyor. Yemeklere lezzet kattığı düşünülen tuz, pek çok önemli hastalığa zemin hazırlayabiliyor.


EV TURŞUSU YAPMANIN 9 ÖNEMLİ KURALI  Sağlık/Kadın EV TURŞUSU YAPMANIN 9 ÖNEMLİ KURALI

Soğuk havaların son demlerini yaşadığımız bugünlerde özellikle lahana, karnabahar ve kırmızı pancar gibi kış sebzeleri tezgahlardan göz kırpıyor.


DÜNYANIN EN STRESSİZ ŞEHİRLERİ BELLİ OLDU DÜNYANIN EN STRESSİZ ŞEHİRLERİ BELLİ OLDU

Dünyanın en stresli ve stressiz şehirleri sıralaması belli olurken, İstanbul bu listeye 122. sıradan giriş yaparak en stresli 28. şehir oldu.


Başkan Uysal heykel atölyesini ziyaret etti Güncel Başkan Uysal heykel atölyesini ziyaret etti

Muratpaşa Belediye Başkan Ümit Uysal, falezler üzerinde eski bir park alanın yeniden düzenlenmesiyle oluşturan çamurun yetenekli ellerde bambaşka formlara büründüğü heykel atölyesini ziyaret etti.


Motosiklet Hırsızı Yakalandı  Güncel Motosiklet Hırsızı Yakalandı

Motosiklet Hırsızı Yakalandı


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "ARILARIN, KELEBEKLERİN, ÇİÇEKLERİN, DOĞANIN DA VEKİLİYİM"

Bugünlerde Toroslara, Antalya'ya Baharın gelişine tanıklık ediyoruz. Torosların eteklerine çıkan Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Baharın keyfini çıkaran Yörük Çobanları ile sohbet etti, kuzuları sevdi, çiçeklerin arasında adeta enerji topladı.


GÜNEŞ CENNETİ; ELMALI Elmalı GÜNEŞ CENNETİ; ELMALI

CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz, Antalya’nın bir güneş kenti olduğunun altını çizerek, özellikle Elmalı ilçesini güneşlenme süresi ve havasının serin, nemsiz olması nedeniyle “güneş cenneti” olarak tabir ettiklerini söyledi.


Başkan Böcek; “STK’lar ile birlikte çalışıyoruz” Güncel Başkan Böcek; “STK’lar ile birlikte çalışıyoruz”


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi’nin yeni başkanı Vural Şahin ve yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.


Dokuma’da Yeşilçam Havası Güncel Dokuma’da Yeşilçam Havası

Dokuma Fabrikası’nın müdür lojmanı, ‘Yeşilçam Kafe’ adıyla hizmet vermeye hazırlanıyor. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türk sinemasının film afişleri ve sinema oyuncularının karikatürleriyle dekora edilen kafenin hazırlıklarını yerinde inceledi.


Antalya Veteran Masa Tenisiçileri Göz Doldurdu Spor Antalya Veteran Masa Tenisiçileri Göz Doldurdu

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde Masa Tenisi İl Temsilciliği Faaliyet Programı gereğince 11 Mart 2017 tarihinde Veteranlar Antalya İl Birinciliği Turnuvası, Antalya 10.000 Kişilik Kapalı Spor Salonu’nda yapıldı. Turnuvada


ATSO Etik İşletme Belgesi’ne Yoğun İlgi Ekonomi/Turizm ATSO Etik İşletme Belgesi’ne Yoğun İlgi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, ATSO tarafından hayata geçirilen ve "etik duyarlık ve ticari itibar” kavramlarını ticaretin gündemine taşıyan “ATSO Etik Üye” projesine üyelerden gelen ilginin kendisini memnun ettiğini kaydetti.


TASARRUF YAPMAYI SEVMİYORUZ Ekonomi/Turizm TASARRUF YAPMAYI SEVMİYORUZ

Halkın yüzde 86.4’ünün son bir yılda tasarruf yapmadığı ortaya çıktı…


Sokakta İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezine Sevk Edildi Güncel Sokakta İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezine Sevk Edildi

Sokakta İstismar Edilen Suriyeli Çocuklar ve Aileleri Geçici Barınma Merkezine Sevk Edildi


8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Antalya Polisi Kadınlara Çiçek ve Broşür Dağıttı Güncel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Antalya Polisi Kadınlara Çiçek ve Broşür Dağıttı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Münasebetiyle Antalya Polisi Kadınlara Çiçek ve Broşür Dağıttı


Mühürleri Bozulmak Suretiyle Tombala Oynanan 6 İşyerine Operasyon Yapıldı Güncel Mühürleri Bozulmak Suretiyle Tombala Oynanan 6 İşyerine Operasyon Yapıldı

Mühürleri Bozulmak Suretiyle Tombala Oynanan 6 İşyerine Operasyon Yapıldı


YATIRIMLARDA SIÇRAMA ÇOK YAKIN Ekonomi/Turizm YATIRIMLARDA SIÇRAMA ÇOK YAKIN

Türkiye İhracatçılar Meclisi Başkanı Mehmet Büyükekşi, Resmi Gazete yayınlanarak yürürlüğe giren “Yatırım Ortamının İyileştirilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun”un yatırımlarda sıçramaya yol açacağını belirtti.


18 Mart’a özel konser Kültür/Sanat 18 Mart’a özel konser

Muratpaşa Belediyesi, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Zaferi’nin Yıl Dönümü’nde çok özel bir konser için çalışıyor. Özel bir dekorla Çanakkale Zaferi’nin anlatılacağı etkinlikte Gençlik Orkestrası ve Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği (TEMAD), Sarızeybek ve Al Yazma koroları birlikte sahne alacak.


Başkan Türel foto muhabirleri ile bir araya geldi Güncel Başkan Türel foto muhabirleri ile bir araya geldi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye Foto Muhabirleri Derneğinin düzenlediği Türk Telekom Yılın Basın Fotoğrafları 2018 Yarışması jüri üyeleri ile bir araya geldi


Özel çocuklar sinemaya gitti Güncel Özel çocuklar sinemaya gitti

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe’nin özel çocukları aileleriyle Agora Alışveriş Merkezi’nde ‘Tavşan Peter’ filmini izledi.


Kepezliler Likya Yolunda  Güncel Kepezliler Likya Yolunda

Kepez Belediyesi’nin hemşehrilerini doğa ile kucaklaştırdığı 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü’nün Mart ayı ilk etabı Ulupınar Yanartaş Likya yoluna gerçekleştirildi.


Türk Sanat Müziği’nin kalbi Antalya’da attı Kültür/Sanat Türk Sanat Müziği’nin kalbi Antalya’da attı

Türkiye’nin tek sanat müziği beste yarışmasında final heyecanı yaşandı. Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin bu yıl üçüncüsünü düzenlediği Altın Nota Beste Yarışması'nı, sözleri Mehmet Nuri Parmaksız’a, bestesi Mehmet Özkaya’ya ait Kelebek Ömrü ( Sevdaya Alışkın Bu Gönüllerde Seni Bekler) adlı eser kazandı.


Gençlere 100. Yıl Hedefi Eğitim Gençlere 100. Yıl Hedefi

Başkan Hakan Tütüncü, gençlere, “Gazi Mustafa Kemal Atatürk, silah arkadaşları ve bu güzel yurdu bize vatan kılan şehitlerimiz bir yerlerden bizi görüyorlar. Cumhuriyetimizin 100.yıl hedeflerini gerçekleştirirsek bizden çok memnun olacaklardır.” diye seslendi.


Balbey gelecek ay Koruma Kurulu’na gidiyor Güncel Balbey gelecek ay Koruma Kurulu’na gidiyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Balbey Kentsel Yenileme Projesi ile ilgili talep toplama sürecinin sonuna geldiklerini söyledi. Hak sahiplerinin yüzde 60’ının ön protokol imzalayarak tercihini ortaya koyduğunu söyleyen Başkan Türel, yenileme projesinin bu talepler doğrultusunda şekilleneceğini ifade etti. Türel, önümüzdeki ay Koruma Kurulu’na gideceklerini de açıkladı.


‘Gurbet Kuşları’ zamanı Kültür/Sanat ‘Gurbet Kuşları’ zamanı

Muratpaşa Belediyesi, Altın Portakal ödüllü Türk filmlerini sinemaseverlerle buluşturduğu “1 Film 1 Konuk” serisinde bu ay, festivalde ilklerin sahibi yönetmen Halit Refiğ’in Gurbet Kuşu filminin gösterimini gerçekleştirecek.


Tütüncü, “Sanayi esnafının hedefi dünya pazarı olmalı” Güncel Tütüncü, “Sanayi esnafının hedefi dünya pazarı olmalı”

İmar sorunları çözülünce daha büyük işletmelere dönüşen Akdeniz Sanayi Sitesi esnafını ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, ekonomiye ve istihdama katkı için esnafın dünya pazarına açılma gibi hedefler belirlemesini istedi


Devlet desteği için e-imza şartı Ekonomi/Turizm Devlet desteği için e-imza şartı

Ekonomi Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgeyle ihracata destek ödemelerinde e-imza şartı getirildi. Ülke ekonomisine 157,1 milyar dolar katkı sağlayan 71 bin 269 ihracatçı firma, devlet desteği almak için Mart ayının sonuna kadar e-imza almak zorunda.


Türk Telekom ‘e-dergi’ uygulaması ile mobil müşterilerine sınırsız dergi ve gazete okuma keyfi Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom ‘e-dergi’ uygulaması ile mobil müşterilerine sınırsız dergi ve gazete okuma keyfi

Türk Telekom’un dijital okuma platformu ‘e-dergi’ uygulaması, Türk Telekom mobil müşterilerine kampanya ve tarifleri kapsamında ücretsiz sunuluyor. Tüm mobil operatör müşterilerinin kullanabildiği uygulamada yerli ve yabancı yüzlerce dergi ve gazete yer alıyor.


Münir Özkul Kreşi 20 Mart’ta açılıyor Güncel Münir Özkul Kreşi 20 Mart’ta açılıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin 5 derslik ve 2 uyku odasıyla 100 öğrenci kapasiteli Bayındır Mahallesi Münir Özkul Kreşi 20 Mart Salı açılıyor.


Welcome Tur Genel Müdürü Alparslan Ünsal 
“2018 YILININ ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK İYİ GEÇECEĞİNİ GÖRÜYORUZ Ekonomi/Turizm Welcome Tur Genel Müdürü Alparslan Ünsal 
“2018 YILININ ÜLKEMİZ İÇİN ÇOK İYİ GEÇECEĞİNİ GÖRÜYORUZ"

Merkezi Antalya Lara’da bulunan ve Ukrayna ve Alanya'da ofisleri ile Kapadokya’da iki Butik Otel’e sahip olan Welcome Tur’un Genel Müdürü Alparslan Ünsal firma olarak yaptıkları çalışmaları ve sektördeki gelişmeleri, turizm yazarı Halil Öncü’ye değerlendirdi.


Taylan Kümeli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde  Antalyalı kadınlar ile buluştu Güncel Taylan Kümeli, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Antalyalı kadınlar ile buluştu

Terracity ’den 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel konsept; Sağlıklı Beslenme ve Diyet Uzmanı Taylan Kümeli ile ‘’Kadınlık Yolculuğunda Beslenme Sohbeti’’


Ebru Türel “Tasarruf ederek yatırımları artırıyoruz” Güncel Ebru Türel “Tasarruf ederek yatırımları artırıyoruz”

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in eşi Ebru Türel, Sivil Düşünce Derneği üyeleriyle bir araya geldi. Ebru Türel, Belediyeyi en doğru ve faydalı şekilde yönetmeye çalıştıklarını belirterek, “Personel giderini düşürüp, her alanda tasarruf ederek yatırım ve projelere kaynak yaratıyoruz” dedi. Ebru Türel, 2013 yılında 55 milyon lira olan yatırım bütçesinin, bu yıl 1,8 milyara yükseldiğine dikkat çekti.


İçişleri Bakanı 30 Büyükşehir’de Koordinatörleri Kaldırdı Güncel İçişleri Bakanı 30 Büyükşehir’de Koordinatörleri Kaldırdı

6360 Sayılı Büyükşehir Yasasıyla tüm il sınırlarının hizmet alanına dahil edilmesiyle birlikte Antalya Büyükşehir Belediyesi ilçelerde hizmetlerin halka en yakın noktadan sunulması amacıyla teşkilatlanmıştı.


Yurt dışında alışverişe 113 milyon Euro harcadık Yurt dışında alışverişe 113 milyon Euro harcadık

Türk turistlerin yurt dışında en çok “taxfree” alışveriş yaptığı destinasyon 1. sırada İtalya olurken, İngiltere ve Almanya 2. ve 3. sırada yer aldı.


JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ BAŞKAN TÜREL’İ ZİYARET ETTİ Güncel JEOFİZİK MÜHENDİSLERİ BAŞKAN TÜREL’İ ZİYARET ETTİ

T.M.M.O.B. Jeofizik Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanı Engin Erarslan ve yeni yönetim kurulu üyeleri Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’i makamında ziyaret etti.


GENETİK KODLARINIZA GÖRE BESLENİN, KİLOLARI DERT ETMEYİN Sağlık/Kadın GENETİK KODLARINIZA GÖRE BESLENİN, KİLOLARI DERT ETMEYİN

Modern insanın en önemli sorunu kilo problemi. Obezite artık dünyada çözümü öncelikli bir sorun ve birçok ülke devlet politikalarını ve bütçelerini fazla kilolarla mücadeleye ayırıyor. Fazla kilo tedavisinin esası olarak dünya da kullanılan yeni trend ise nutrigenomik (beslenme genetiği) üzerine yapılan çalışmalar.


Glokom bebekleri de tehdit ediyor Sağlık/Kadın Glokom bebekleri de tehdit ediyor

Glokom sıklıkla göz içi basınç yüksekliğinin eşlik ettiği, genellikle sessiz seyreden ve erken müdahale edilmediğinde kalıcı görme kaybına, hatta körlüğe yol açan ciddi bir sorun.


Döşemealtı Döşemealtı Döşemealtı "İstiklal Marşı" okuyor

İlçe gençlerinin yerel yönetimlerde söz sahibi olması ve kent yönetimine katılmaları amacıyla 3 yıl önce kurulan Döşemealtı Gençlik Meclisi'nin gençvekilleri anlamlı bir projeye imza attı.


Ödüllü kadın fotoğrafçı Bieber Döşemealtı halısı dokudu Döşemealtı Ödüllü kadın fotoğrafçı Bieber Döşemealtı halısı dokudu

Dünya Basın Fotoğrafı ödülü sahibi Jodi Bieber, özel bir program için geldiği Antalya’da bölgenin kültürel değeri ve simgesi olan Döşemealtı Halısı dokudu.


Muratpaşa’dan ‘Pazar Filesi’ hareketi Güncel Muratpaşa’dan ‘Pazar Filesi’ hareketi

Muratpaşa Belediyesi, billboardlarla Antalyalıları, semt pazarlarından alışveriş yapmaya davet ederken sürekli yeniden üretilen ve doğada yok olması 400 yıl süren poşetlere karşı ‘pazar filesi’ hareketi başlatıyor. 4 bin file Mart ayı içinde pazar yerlerinde ücretsiz olarak dağıtılacak.


Okullar Ligi’nde oryantiring heyecanı başladı Spor Okullar Ligi’nde oryantiring heyecanı başladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Okullar Ligi projesi kapsamında Oryantiring heyecanı başladı. 22 okuldan 450 sporcu oryantiring için ter döküyor.ANTALYA DOB YENİ ÇOCUK OYUNU İLE SİHİRLİ BİR DÜNYANIN PERDELERİNİ ARALIYOR Kültür/Sanat ANTALYA DOB YENİ ÇOCUK OYUNU İLE SİHİRLİ BİR DÜNYANIN PERDELERİNİ ARALIYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi Şubat’ta prömiyerini gerçekleştirdiği “Sihirli Dünya”çocuk oyununu 14 Mart Çarşamba günü saat: 11.00’de tekrar sahneleyecek.


Kepez’de Makam Sokakta Güncel Kepez’de Makam Sokakta

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, cadde cadde gezerek, belediyeyi, makamı vatandaşın ayağına götürüyor. Başkan Tütüncü, cadde ziyaretlerinde hem halkıyla var olan gönüldaşlığını pekiştiriyor hem de sorunları yerinde çözüyor.


Kemer Belediyesi’nden kadınlara hediye Kemer Kemer Belediyesi’nden kadınlara hediye

Kemer Belediyesi 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü sanatla kutladı. Ünlü sanatçılar Deniz Çakır ve Derya Alabora’nın rol aldığı ‘Beyaz’ isimli tiyatro oyunu Belediye Kültür Salonu’nda sahnelendi.


ANTALYA DOB SAHNESİNDE DÖRT MEVSİM YAŞANACAK Kültür/Sanat ANTALYA DOB SAHNESİNDE DÖRT MEVSİM YAŞANACAK

Antalya Devlet Opera ve Balesi, kapalı gişe sahnelenen Kuğu Gölü balesinin ardından, “Med-Cezir” ve “Dört Mevsim” olmak üzere iki bale eserinden oluşan “Dört Mevsim İki Bale” eserini 13 Mart Salıi akşamı saat: 20.00’de sahneleyecek.


KADINLAR GÜNÜ ÇİÇEKLERLE KUTLANDI Güncel KADINLAR GÜNÜ ÇİÇEKLERLE KUTLANDI

Antalya OSB Yönetim Kurulu Başkanı Ali Bahar, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nde Bölgede çalışan kadınlara çiçek gönderdi.


Yunus Emre Caddesi yenileniyor Güncel Yunus Emre Caddesi yenileniyor

Muratpaşa Belediyesi, Yenigün, Kızıltoprak ve Gebizli Mahallelerini Mevlana Caddesi’ne bağlayan yaklaşık 2 kilometre uzunluğundaki Yunus Emre Caddesi’nde asfalt çalışmalarına başladı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...