Pazar, 22 Eylül 2019
Seçim çalışmalarını belinde silahla yürütüyor Güncel Seçim çalışmalarını belinde silahla yürütüyor

Düdenbaşı mahallesi eski muhtarı ve yeniden aday olan Münevver Bozmaz, seçim çalışmalarını belinde silah ve 15 milyon liraya kiraladığı otomobille sokak sokak dolaşarak sürdürüyor.


Seçim öncesi rantçılara karşı denetim.. Güncel Seçim öncesi rantçılara karşı denetim..

Yaklaşan yerel seçimlerde ormanlara karşı meydana gelebilecek tecavüzlere karşı karadan ve havadan yoğun koruma tedbirleri alınıyor.


AK Parti Adayı Bayar, sanayi esnafını ziyaret etti Güncel AK Parti Adayı Bayar, sanayi esnafını ziyaret etti

Adayların seçim çalışması değişik manzaralara sahne oluyor. AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan adayı İzzet Bayar, Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte Eski Sanayi Sitesi´ni ziyaret ederek esnafın sorunlarını dinledi.


AK Parti Kepez Adayı Öner: ´Kepez üvey evlat mı?´ Güncel AK Parti Kepez Adayı Öner: ´Kepez üvey evlat mı?´

AK Parti Kepez Belediyesi Başkan Adayı Erdal Öner, Masa Dağı´nda vatandaşlarla yaptığı toplantıda, Kepez´in her dönem ihmal edilmiş bölge olduğunu vurgulayarak, ´Kepez, üvey evlat mı?´ diye sordu.


Tabur: ´Turizm kentine yakışır bir proje yok´ Güncel Tabur: ´Turizm kentine yakışır bir proje yok´

Seçim gezilerini sürdüren AK Parti Konyaaltı Belediyesi Başkan Adayı Yaşar Tabur, Antalya´yı geleceğe taşıyacak projelerin AK Parti´ de olduğunu belirterek, Antalya´nın bir marka olacağını açıkladı.


Bayar: ´Ermenek´in tapu sorunu bitecek´ Güncel Bayar: ´Ermenek´in tapu sorunu bitecek´

AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan adayı İzzet Bayar, Ermenek Mahallesi´ni ikinci kez ziyaret etti.


Bayan muhtar Yıldız, mahallesine cami vaat etti Güncel Bayan muhtar Yıldız, mahallesine cami vaat etti

Gürsu Mahallesi Muhtarı Esma Yıldız, iki dönemdir görev yaptığı mahallede bir cami bile olmadığını belirterek, tekrar seçilmesi halinde gönüllü kuruluşlarla birlikte bölgeyi bir camiye kavuşturacaklarını vaat etti.


Maaşını eğitime vakfeden eski başkan projelerine güveniyor Güncel Maaşını eğitime vakfeden eski başkan projelerine güveniyor

Kemer´in eski belediye başkanlarından ´Paşa´ lakaplı MHP Kemer Belediye Başkan Adayı Mustafa Gül, ileriye dönük projelerini geniş katılımlı bir halk toplantısı ile anlattı.


Taş: ´Mehmet Atay´ ın adaylık başvurusunu veto ettik´ Güncel Taş: ´Mehmet Atay´ ın adaylık başvurusunu veto ettik´

AK Parti Antalya İl Başkanı Hamza Taş, Kepez Belediye Başkanı ve MHP adayı Mehmet Atay´ın daha önce kendilerine adaylık başvuruda bulunduğunu belirterek, ´Adaylığını teşkilat olarak biz veto ettik´ dedi.


Antalya MÜSİAD güven tazeledi... Güncel Antalya MÜSİAD güven tazeledi...

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi 6. Olağan Genel Kurulu, MÜSİAD Konferans Salonu´nda yapıldı.


Bayar´dan ziyaretler... Güncel Bayar´dan ziyaretler...

AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan adayı İzzet Bayar, Belediye Meclis Üyesi adayları ile birlikte önce Vakıflar Bölge Müdürü Mustafa Emek, ardından Antalya Defterdarı Oğuzhan Taşkesen´ i makamlarında ziyaret ederek, vatandaşların sorunlarını aktardı.


Çiftçilere, 180 gün faizsiz gübre dağıtımına başlandı Güncel Çiftçilere, 180 gün faizsiz gübre dağıtımına başlandı

Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği Genel Müdürü Bedrettin Yıldırım, çiftçilere 180 gün sıfır faizle gübre dağıtımına başlandığını bildirdi.


Tilmaç: ´Sinema çalışmalarımı Antalya´da sürdüreceğim´ Güncel Tilmaç: ´Sinema çalışmalarımı Antalya´da sürdüreceğim´

Türk sinemasının tanına simalarından Sümer Tilmaç, Antalya´da meclis üyeliğine adaylığını koyarak, siyasete ilk adımını attı. Diğer sanatçıların aksine Tilmaç siyasete, tepeden değil, temelden girmeye çalışıyor.


Konyaltı´nda tek bayan başkan adayı... Güncel Konyaltı´nda tek bayan başkan adayı...

DYP Konyaaltı Belediye Başkan Üdayı Eczacı Hatice Yılmaz, seçim çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bayan başkan adayı, ´Konyaaltını layık olduğu yere getirmek için yola çıktım. Konyaaltı´nın hak ettiği yerde olması için benim erkek rakiplerimi 28 Mart´ta sandığa kapatmam gerekir.´ dedi.


Kemerli gençler sokakta değil pistte yarıştı Spor Kemerli gençler sokakta değil pistte yarıştı

Antalya´nın Kemer ilçesinde 2003 yılında kurulan Kemer Motor Sporları Kulübü tarafından ´Yolda değil pistte yarışın´ sloganıyla düzenlenen 2004 Slalom Yarışı, Dünya Ralli Şampiynası´nın yapıldığı pistte gerçekleştirildi.


DSP adayları Pazar Pazarı´ndaydı.. Güncel DSP adayları Pazar Pazarı´ndaydı..

DSP Büyükşehir belediye Başkan Adayı İsmail Arıcı, Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Mahmut Çelik, Belediye Meclis Üye Adayları ve partililerden oluşan kalabalık bir grup Bahçeli’de kurulan Pazar pazarını gezdiler.


Behçet Aysan AKM’de anıldı Güncel Behçet Aysan AKM’de anıldı

Şair ve yazar Behçet Aysan, 13 Mart 2004 Cumartesi günü saat 15:00’te, AKM Perge Salonu’nda gerçekleştirilen söyleşide anıldı.


“Aslında babamın hayatını çektim” Güncel “Aslında babamın hayatını çektim”

Altan Bal, “Bir İstanbul Masalı: Bekar Odaları” fotoğraf sergisi ve söyleşisi ile, 6. Antalya Fotoğraf Günleri bünyesinde Antalyalılarla buluştu.


Başkan Böcek’ten mahalle ziyaretleri Güncel Başkan Böcek’ten mahalle ziyaretleri

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, CHP Antalya Milletvekili Tuncay Ercenk, Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Dokuzoğlu ve Konyaaltı Belediye Meclis Üyesi Adaylarıyla birlikte Siteler, Ararpsuyu, Toros Mahallesi’nde düzenlenen toplantıya katılarak yapacakları yeni projeleri anlattı


“Sergimiz sayesinde belki de ilk defa sokakları yıkandı” Güncel “Sergimiz sayesinde belki de ilk defa sokakları yıkandı”

Kemal Cengizkan ve Dora Günel’in, İstanbul’un tarihi semtlerinden biri olan Samatya’nın İçkalpakçı Çıkmazı’nı konu alan belgesel fotoğraf sergisi “İçkalpakçı Çıkmazı / Bir Sokağın Monografisi”, 14 Mart Pazar günü Olbia Galeri’de sanatseverlerin ilgisine sunuldu.


Fırtına’dan Sedir halkına sağlık ocağı müjdesi Güncel Fırtına’dan Sedir halkına sağlık ocağı müjdesi

DYP Muratpaşa Belediye Başkan adayı Abdurahman Fırtına, ziyaretlerini yoğun bir şekilde sürdürüyor.


Tanyeri; “Vaat yok, katıl; değiştirelim” Güncel Tanyeri; “Vaat yok, katıl; değiştirelim”

Seçim çalışmalarını mahalle toplantılarıyla sürdüren SHP Muratpaşa Adayı Birsen Tanyeri, siyasilerin boş vaatlerinden yakınan vatandaşlara, “Bizde vaat yok. Katılın; birlikte değiştirelim, birlikte yönetelim” dedi


Kepezli analar derdini Öner´e döktü Güncel Kepezli analar derdini Öner´e döktü

Ak Parti Kepez Belediyesi Başkan Adayı Erdal Öner her gittiği mahallede hanımların yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Sorunlarını anlatmak için birbiri ile yarışan Kepez Bölgesi’ nin kadınları çektikleri sıkıntıların bir an önce çözüm bulmasını istiyor.


Çelik: ´Listelere ve bütçelere dikkat!´ Güncel Çelik: ´Listelere ve bütçelere dikkat!´

DSP Zeytinköy’de seçim bürosunu açtı. Zeytinköy halkının davul zurna ve halaylarla karşıladığı açılışa Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Arıcı, Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Mahmut Çelik, Meclis Üye Adayları, Merkez İlçe Başkanı Nuriye Yazar ve çok sayıda partili katıldı.


Fırtına ´Herşey Çocuklarımız İçin´ Güncel Fırtına ´Herşey Çocuklarımız İçin´

DYP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Fırtına Seçim gezileri sırasında bir evde karşılaştığı sempatik hareketleriyle Dikkati çeken küçük sevimli Bir kız çocuğu Fırtına´nın Yanına gelerek duyğulandırdı.


Antalyaspor:2 Mersin İdmanyurdu:1 Spor Antalyaspor:2 Mersin İdmanyurdu:1

Türkiye 2. Futbol Ligi A Kategorisi´nde bugün oynanan maçta Antalyaspor, kendi sahasında Mersin İdmanyurdu´nu 2-1 mağlup etti.


Çavuşoğlu´nun Kıbrıs eleştirileri... Güncel Çavuşoğlu´nun Kıbrıs eleştirileri...

Seçim çalışmalarına katılmak için geldiği Antalya´nın Alanya İlçesi´nde partililerle görüşen Adalet ve Kalkınma Partisi(AK Parti) Antalya Milletvekili ve TBMM Dışışleri Komisyonu Üyesi Mevlüt Çavuşoğlu, Kıbrıs konusunda haksız ve altında art niyet aranan eleştiriler olduğunu belirtti.


´Dini istismar eden, herşeyi istismar eder´ Güncel ´Dini istismar eden, herşeyi istismar eder´

DYP Genel Başkanı Mehmet Ağar, AK Parti´yi eleştirerek, ´Kimse sağ üzerinden, milli görüşçüleri iktidara taşıyamayacak´ dedi.


Korkuteli´de tapu dağıtımı... Güncel Korkuteli´de tapu dağıtımı...

Korkuteli İlçesi´nde, Gecekondu Önleme Projesi kapsamında 250 vatandaşa, arsalarının tapusu dağıtıldı.


Trafik kazası: 1 yaralı Güncel Trafik kazası: 1 yaralı

Antalya´da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralanırken, trafik polisi ve acil servisin gecikmesi üzerine vatandaşlar trafik kontrolü ve yaralıya ilk yardım yaptı.


Gecekonduda yangın: 6 ölü Güncel Gecekonduda yangın: 6 ölü

Antalya´da bir gecekonduda elektrik sobasının devrilmesiyle meydana gelen yangında aynı aileden 6 kişi yanarak hayatını kaybetti.


´Antalya artık zar atmamalı´ Güncel ´Antalya artık zar atmamalı´

DYP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Hasan Subaşı, kenti ehil kişilerin yönetmesi gerektiğini söyledi.


Gönüllü Kadınlar Muratpaşa’da Güncel Gönüllü Kadınlar Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediyesi Vakfı Gönüllü Kadın Çalışma Grubu, Muratpaşa Mahallesi´ndeki kadınlarla biraraya gelerek, sorunları ve istekleri hakkında bilgi aldı.


“Kişisel çıkar için koşmayız” Güncel “Kişisel çıkar için koşmayız”

DSP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Mahmut Çelik ve Belediye Meclis Üye Adayları Mimarlar Odasını ziyaret etti.


Kepezli taekwandocular Antalya´yı temsil edecek Spor Kepezli taekwandocular Antalya´yı temsil edecek

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen Okullararası Türkiye Şampiyonası Antalya seçmeleri tamamlandı. Ekipte Kepez Belediyespor’dan 8 sporcu bulunuyor.


Subaşı’na çiçekle karşılama Güncel Subaşı’na çiçekle karşılama

DYP Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Hasan Şubaşı ve Kepez Belediye Başkanı adayı İsa Akdemir ile Kepez Meclis Üye adayı İsmail Erten Altınova’da kahve toplantısına katıldılar.


´Gençlik geleceğimizdir´ Güncel ´Gençlik geleceğimizdir´

Geleceğimizin teminatı gençlerin sesine kulak verilmesi gerektiğini belirten CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Abdi Yavuz, ´Onlar için önemli projelerim var´ dedi.


6. Antalya Fotoğraf Günleri devam ediyor.. Güncel 6. Antalya Fotoğraf Günleri devam ediyor..

Antalya Kültür Sanat Vakfı ve Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin birlikte düzenlediği 6. Antalya Fotoğraf Günleri’nin 14 Mart 2004 Pazar ve 15 Mart 2004 Pazartesi günleri etkinlik programı için tıklayınız..


Bayar imzayı attı: ´Sözümüz sözdür´ Güncel Bayar imzayı attı: ´Sözümüz sözdür´

AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı İzzet Bayar eski hal alanında Cumartesi günleri kurulan Araba Pazarı’ nı ziyaret etti.


Hasan Subaşı Web Sitesi’ne saldırı... Güncel Hasan Subaşı Web Sitesi’ne saldırı...

Yaklaşık 4 aydır yayında olan DYP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Hasan Subaşı’na ait www.hasansubasi.net adresli web sitesine saldırı düzenlendi.


Türel, Vanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nde.. Güncel Türel, Vanlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’nde..

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel’in Dokuma Seçim İrtibat Bürosu açıldı.


Antalya´da kredi kartı operasyonu.. Güncel Antalya´da kredi kartı operasyonu..

Antalya´da başkalarına ait kredi kartı bilgilerini ´´encoder´´ adı verilen cihazla başka kartlara yükledikleri ve bu kartlardan para çektikleri belirlenen 9 kişi yakalandı.


Kaleiçi Turizm Merkezi satışa çıkarıldı Güncel Kaleiçi Turizm Merkezi satışa çıkarıldı

Antalya Defterdarlığı Doğu Antalya Emlak Müdürlüğü, ´´Kaleiçi Turizm Merkezi´´ni satışa çıkardı.


Kuşlar balkonları kirletiyor diye ağaçlar kesildi Güncel Kuşlar balkonları kirletiyor diye ağaçlar kesildi

Antalya´nın Meltem Mahallesi´ndeki Belgen Sitesi´nde oturan bazı kişilerin, ´´ağaçlara konan kuşların balkonları kirlettiği´´ yönündeki şikayetleri üzerine 7 ağaç kesildi.


´AA Haber Fotoğrafları Sergisi´ açıldı Güncel ´AA Haber Fotoğrafları Sergisi´ açıldı

Anadolu Ajansı (AA) Genel Müdürlüğü´nün düzenlediği ´´Cumhuriyet´in 80. Yılında Anadolu Ajansı Haber Fotoğrafları Sergisi´´, Antalya´da Migros Alışveriş Merkezi´nde açıldı.


Tartışmalı Attalos heykeli Güncel Tartışmalı Attalos heykeli

Antalya´da tartışmalara neden olan Bergama Kralı II. Attalos´un heykeli, düzenlenen törenle açıldı.


Bahçeli´den Denktaş´a çağrı.. Güncel Bahçeli´den Denktaş´a çağrı..

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kıbrıs görüşmelerinde KKTC Cumhurbaşkanı Denktaş´ın görevini yaptığını belirterek, Denktaş´a 4´lü görüşmelerden çekilmesi çağrısında bulundu.


Menderes Türel’in dayısı Hüseyin Kadir Kadirler vefat etti Güncel Menderes Türel’in dayısı Hüseyin Kadir Kadirler vefat etti

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes TÜREL’in dayısı eski müteahhitlerden, Rodos-Türk Cemiyeti Başkanı Hüseyin Kadir KADİRLER, (78) vefat etmişti.


Genç nesilde uyuşturucu madde kullanımı.. Güncel Genç nesilde uyuşturucu madde kullanımı..

Uçucu madde kullanan çocukların yüzde 65,8´inin evinin ve ailesinin bulunduğu, uçucu maddenin sadece sokakta yaşayan çocuklar tarafından kullanıldığı görüşünün yanlış olduğu bildirildi.


Antalya´da ´Tıp Bayramı´ etkinliği.. Güncel Antalya´da ´Tıp Bayramı´ etkinliği..

Akdeniz Üniversitesi (A.Ü) Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Baykara, çağdaş batı demokrasilerinde siyasetin, sivil toplum örgütlerinin temel işlevi olarak kabul edildiğini belirterek, ´´Avrupa Birliği ile bütünleşmenin ön koşullarından biri, meslek örgütlerinin etkinliğini artırmaktır´´ dedi.


´Pamuk ekiminde tescilli tohum kullanın´ Güncel ´Pamuk ekiminde tescilli tohum kullanın´

Antalya Pamuk ve Narenciye Kooperatifleri Birliği (ANTBİRLİK) Genel Müdürü Mehmet Körk, pamuk ekimlerinin önümüzdeki günlerde başlayacağını belirterek, çiftçileri tescilli tohum kullanmaları konusunda uyardı.


Hint Yemekleri Festivali... Güncel Hint Yemekleri Festivali...

Sheraton Otel´de 15 Mart ile 15 Nisan tarihleri arasında Hint Yemekleri Festivali düzenlenecek.


Bir dokunup, bin ah işittiler.. Güncel Bir dokunup, bin ah işittiler..

Dolmuş hatlarının ve duraklarının değiştirilmesinden şikayet eden esnaf bu durumdan hem minibüsçünün hem de halkın zarar gördüğünü anlattı.


6. Antalya Fotoğraf Günleri´nin Cumartesi etkinlikleri.. Güncel 6. Antalya Fotoğraf Günleri´nin Cumartesi etkinlikleri..

Antalya Kültür Sanat Vakfı ve Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin birlikte düzenlediği 6. Antalya Fotoğraf Günleri’nin 13 Mart 2004 Cumartesi günü (yarın) etkinlik programı aşağıdadır.


“Solda Dokuzoğlu değil biz varız” Güncel “Solda Dokuzoğlu değil biz varız”

DYP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Fırtına Sabahın erken saatlerinde Meltemde´ki kapalı halk pazarını gezerek halkın ve esnafın sorunlarını yerinde inceledi.


Fırtına, esnafın sorunlarını dinledi Güncel Fırtına, esnafın sorunlarını dinledi

DYP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Fırtına Sabahın erken saatlerinde Meltemde´ki kapalı halk pazarını gezerek halkın ve esnafın sorunlarını yerinde inceledi.


Baykal Falez bandı açılış törenine katıldı. Güncel Baykal Falez bandı açılış törenine katıldı.

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, AK Parti´nin, seçimi garanti gördüğü yerlere kendi kadrosundan olan milli görüşçü adayları yerleştirdiğini, seçimin net olmadığı, ilerici seçmenlerin çoğunlukta bulunduğu yerlere de maketler yerleştirdiğini söyledi.


CHP Lideri Baykal, piknik alanı açtı Güncel CHP Lideri Baykal, piknik alanı açtı

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, Başbakan Erdoğan´ın Antalya mitinginde yeterince bilgilenmeden konuştuğunu ve yanlış şeyler söylediğini öne sürdü.


Alanya´da açık olan otellerde doluluk oranı... Güncel Alanya´da açık olan otellerde doluluk oranı...

Alanya İlçesi´nde, Şubat ayında açık olan otellerin doluluk oranının yüzde 56 olduğu bildirildi.


ANTGİAD ´Başkanları izleme timi´ kuracak Güncel ANTGİAD ´Başkanları izleme timi´ kuracak

Antalya Genç İşadamları Derneği (ANTGİAD), yerel seçimlerde halka verdikleri sözleri yerine getirip getirmediklerini izlemek üzere ´´Başkanları İzleme Timi´´ kuracak.


Seçim öncesi belediyelerde toplu sözleşme sevinci.. Güncel Seçim öncesi belediyelerde toplu sözleşme sevinci..

Antalya merkez ve bazı ilçe ile belde belediyelerinde toplu iş sözleşmesi görüşmeleri anlaşmayla sonuçlandı.


´Tapumuzu istiyoruz Abdi Bey´ Güncel ´Tapumuzu istiyoruz Abdi Bey´

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Abdi Yavuz, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi´ni ziyaret etti.


Antalya´da fırtına uyarısı... Güncel Antalya´da fırtına uyarısı...

Meteoroloji Bölge Müdürlüğü yetkilileri, Antalya´nın Cumartesi akşamdan itibaren şiddetli rüzgarın etkisi altına gireceğini bildirdiler.


´Küçük hırsız´ kameraya yakalandı Güncel ´Küçük hırsız´ kameraya yakalandı

Antalya Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (AESOB) ve Antalya Kuyumcular Odası Başkanı Orhan Tolunay´ın sahibi olduğu ve eşi tarafından işletilen kuyumcudan çanta çalan çocuk ve yanındaki iki genç kız, güvenlik kamerasına yakalandı.


Futbolda haftanın programı.. Spor Futbolda haftanın programı..

Futbolda Birinci Süper Lig ile İkinci Lig (A) ve (B) Kategorilerine 25. hafta maçlarıyla devam edilecek.


2. Lig A Kategorisinde hakemler açıklandı. Spor 2. Lig A Kategorisinde hakemler açıklandı.

İkinci Futbol Ligi A kategorisinde 25. hafta maçlarını yönetecek hakemler belli oldu.


Subaşı’dan bir ilk daha... Güncel Subaşı’dan bir ilk daha...

DYP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av.Hasan Subaşı, bazı partilerin Belediye Başkan adaylarını bile ürkerek televizyon programlarına çıkarmadığı bir ortamda, DYP olarak meclis üye adaylarını bile televizyon programlarına çıkararak bir ilki gerçekleştireceklerini söyledi.


DSP Muratpaşa Meclis üye adayları her yerde... Güncel DSP Muratpaşa Meclis üye adayları her yerde...

DSP Muratpaşa Belediye Meclis Üye Adayları Mehmet Tosun, Neslihan Kamalak ve bir grup partili Kadın Dayanışma merkezi’ni ziyaret ettiler. Merkezdeki yetkililerin sorunlarını dinleyen adaylar projelerini anlattılar.


DYP teşkilatı Çakırlar´daydı. Güncel DYP teşkilatı Çakırlar´daydı.

Büyük Şehir Belediye Başkan Adayı Hasan Subaşı Konyaaltı Belediye Başkan adayı Hatice Yılmaz DYP İl, İlçe, Belde kadın kolları ve Belediye Meclis Üyesi Adayları Çakırlarda pazarcıları ve esnafı ziyaret ettiler.


Haftasonu FOTOMARATON’a hazır mısınız? Güncel Haftasonu FOTOMARATON’a hazır mısınız?

Antalya Kültür Sanat Vakfı ve Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği işbirliğiyle gerçekleştirilen 6. Antalya Fotoğraf Günleri bünyesinde bu yıl ilk kez düzenlenecek Fotomaraton yarın başlıyor.


Abdi Yavuz´dan sürpriz ziyaret.. Güncel Abdi Yavuz´dan sürpriz ziyaret..

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Abdi Yavuz, sağlık taraması için gittiği hastanede by pass ameliyatı olan Kepezli bir vatandaşı ziyaret etti.


Türel ve başkan adayları Toptancı Hal´i ziyaret etti Güncel Türel ve başkan adayları Toptancı Hal´i ziyaret etti

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, Kepez Belediye Başkan Adayı Erdal Öner, Muratpaşa Belediye Başkan Adayı İzzet Bayar ve meclis üyeleri Antalya Toptancı Sebze ve Meyve Hali’ni ziyaret etti.


Dokuzoğlu: ´Yapılaşmayı kuzeye kaydıracağız´ Güncel Dokuzoğlu: ´Yapılaşmayı kuzeye kaydıracağız´

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ertuğrul Dokuzoğlu, Antalya´da yapılaşmayı kuzeye kaydıracaklarını söyledi.


Öner: ´Mülkiyet problemini biz çözeriz´ Güncel Öner: ´Mülkiyet problemini biz çözeriz´

AK Parti Kepez Belediyesi Başkan adayı Erdal Öner, Kepez bölgesindeki mülkiyet sıkıntısının AK Parti ile çözüleceğini belirterek, 6 bin 553 vatandaşın müstakil tapusunun hazır olduğunu söyledi.


Elektrik faturaları bütün PTT şubelerine ödenebiliyor. Güncel Elektrik faturaları bütün PTT şubelerine ödenebiliyor.

TEDAŞ Antalya Müessese Müdürü Abdullah Uyar, elektrik faturalarının bütün PTT şubelerine ödenebildiğini açıkladı.


Erkeklerin yeni adresi aksesuar kursları... Güncel Erkeklerin yeni adresi aksesuar kursları...

Genelde ev hanımlarının uğraşları arasında bulunan ve ellerinde bulunan eski kullanılmayan eşyaların değerlendirilmesini amaçlayan ev aksesuarları ve takı kurslarının öğrencileri arasında artık erkeklerde bulunuyor.


BBP Antalya´da adaylarını tanıttı Güncel BBP Antalya´da adaylarını tanıttı

Büyük Birlik Partisi (BBP) Antalya İl Başkanı Tekin Yılmaz, partisinin seçimlerde yarışacak adaylarını tanıttı. Deneyimli adaylarla seçime gideceklerini bildiren Yılmaz, bütün adaylarının teşkilat tarafından desteklendiğini söyledi.


Türkiye´nin ruh sağlığı tehlikede Güncel Türkiye´nin ruh sağlığı tehlikede

Türkiye´de ilki gerçekleştirilen ´1. Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi´ nde Türkiye´nin ruh sağlığının tehlikede olduğu belirtildi.


Kundu´ya elektrik müjdesi.. Güncel Kundu´ya elektrik müjdesi..

Antalya´nın Kundu Köyü ve çevresinin elektrik sorununu çözecek trafonun montaj çalışması başlatıldı.


Şimşek, Mersin’i bekliyor Güncel Şimşek, Mersin’i bekliyor

Bu hafta sonu kendi evinde Mersin İdman Yurdu ile karşılaşacak olan Antalyaspor, çalışmalarını sürdürüyor


Fırtına gibi esiyor... Güncel Fırtına gibi esiyor...

DYP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Fırtına Özel Antalya Hayat Kalp Hastanesi´nde diğer başkan adaylarıyla birlikte sağlık kontrolundan geçti.


´İktidarın gücünü Konyaaltı´na taşıyacağız´ Güncel ´İktidarın gücünü Konyaaltı´na taşıyacağız´

Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, Konyaaltı Belediyesi Başkan Adayı Yaşar Tabur, Kepez Belediyesi Başkan Adayı Erdal Öner ve Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı İzzet Bayar Ispartalılar Derneği’ni ziyaret etti.


Antalya´da belediye başkan adaylarına check-up... Güncel Antalya´da belediye başkan adaylarına check-up...

Büyükşehir ve alt kademe belediye başkan adayları, hastaneye gelerek tahlil için kan verdiler, kahvaltı yaptıktan sonra da kalp kontrolünden geçtiler.


´Growtech Avrasya 2004´ Güncel ´Growtech Avrasya 2004´

Growtech Avrasya Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Çiçek Fuarı, Antalya Expo Center´da açıldı.


1.Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi Güncel 1.Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şubesi Komiseri Zafer Ercan, underground tarzda müzik yapılan eğlence birimlerine yönelik operasyonlarda ele geçirilen ecstacy hap miktarında artış olduğunu belirtti.


Dokuzoğlu´nun esnaf ziyareti... Güncel Dokuzoğlu´nun esnaf ziyareti...

Akdeniz Sanayi esnafını bir boydan bir boya tek tek dolaşan Dokuzoğlu’nu esnaf bağrına bastı. Antalya CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Dokuzoğlu Akdeniz Sanayi Sitesi esnafına ziyarette bulundu.


Büyükşehir’in kültür günü Güncel Büyükşehir’in kültür günü

Büyükşehir Belediyesi´nce çok sayıda kültürel etkinliği bir arada gerçekleştirecek. Aynı gün Attalos heykeli, Antalya Evleri Araştırma Merkezi, Gıyasettin Keyhüsrev heykelinin açılışı yapılırken, “Aile Tarihimizde Kentiniz Yarışması Ödül Töreni” düzenlenecek.


Badazlı’dan hizmet atağı Güncel Badazlı’dan hizmet atağı

AK Parti Antalya Milletvekili Fikret Badazlı, yaptığı çalışmalarla ilgili olarak yazılı açıklamada bulundu.


DYP’den halka uyarı Güncel DYP’den halka uyarı

DYP İl Başkanı Ahmet Kiştin düzenlediği basın toplantısında AKP ve CHP’nin belediye seçimlerinde birbirlerini rakip göstererek halkı yanılttığını söyledi.


MHP’den Bahçeli daveti Güncel MHP’den Bahçeli daveti

MHP İl Başkanı Hüseyin Aklan, parti binasında düzenlediği basın toplantısında, halkı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin mitingine davet etti.


Başkan Kumbul’dan veda yemeği Güncel Başkan Kumbul’dan veda yemeği

Görev süresini tamamlamak üzere olan Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bekir Kumbul, belediye çalışanları, meclis üyeleri, muhtarlardan sonra Antalya protokolüne de veda etti. Başkan Kumbul, Antalya Protokolu’na veda yemeği verdi.


‘Memleketimden İnsan Manzaraları’ Antalya’da Güncel ‘Memleketimden İnsan Manzaraları’ Antalya’da

40 yılı geride bırakan Ankara Sanat Tiyatrosu, Nazım Hikmet’in 1941 yılında Bursa Hapisanesi’nde yazmaya başladığı “Memleketimden İnsan Manzaraları”nı, 14 Mart Pazar günü saat 20:30’da, AKM Aspendos Salonu’nda sahneleyecek.


Türel, turizmciler ile bir araya geldi Güncel Türel, turizmciler ile bir araya geldi

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, AKTOB’u (Ankdeniz Turistik Otelciler ve İşletmeciler Birliği) ziyaret etti.


Subaşı’dan çift yön müjdesi Güncel Subaşı’dan çift yön müjdesi

DYP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Hasan Subaşı, daha önce tek yön olarak düzenlenen Cumhuriyet Caddesi’ndeki trafiğin çift yön olarak düzenleneceğini söyledi.


Antalya´da kültür - sanat... Güncel Antalya´da kültür - sanat...

Antalya Büyükşehir Belediyesi ile Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği´nin (ANFAD) ortaklaşa düzenlediği ´´6. Antalya Fotoğraf Günleri´´ 12-17 Mart tarihlerinde yapılacak.


Köylülerden öğretmene tepki! Güncel Köylülerden öğretmene tepki!

Porno içerikli sitelere girerek yüksek telefon faturası gelmesine neden olduğu belirlenen ve görevinden alınarak Yaylakonak Köyü´ne tayin edilen Alanya Halk Eğitim Merkezi Müdürü´nü köylüler istemedi.


Arıcı: ´Sizi unutanlara derslerini verin´ Güncel Arıcı: ´Sizi unutanlara derslerini verin´

Demokratik Sol Parti (DSP) Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı İsmail Arıcı, ´´Seçim döneminde oy dilenip, seçildikten sonra sizleri unutanlara derslerini verin´´ dedi.


Bayar: ´Kaleiçi Antalya´nın misafirhanesidir´ Güncel Bayar: ´Kaleiçi Antalya´nın misafirhanesidir´

Ak Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı İzet Bayar, Kaleiçi Semti´nin yıllardır ihmal edildiğini belirterek, ´´Kaleiçi Antalya´nın misafirhanesidir´´ dedi.


Gazipaşa Devlet Hastanesi´ne diyaliz ünitesi.. Güncel Gazipaşa Devlet Hastanesi´ne diyaliz ünitesi..

Antalya İl Sağlık Müdürü Hüseyin Gül, Gazipaşa Devlet Hastanesi´ne Diyaliz Ünitesi kurulması için Sağlık Bakanlığı´ndan onay alındığını bildirdi.


Kayak merkezlerinde durum... Güncel Kayak merkezlerinde durum...

Antalya´ya 45 kilometre uzaklıktaki Saklıkent Kayak Merkezi, hafta sonunda, 7. Beydağları Kayak ve Snowboard Yarışmasına ev sahipliği yapacak.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69917 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...