Pazar, 22 Eylül 2019
Yeni nesil Ak Partililer... Güncel Yeni nesil Ak Partililer...

28 Mart yerel seçimlerine az bir zaman kala propaganda trafiği de alabildiğine hızlandı. Büyük bütçe ayrılarak hazırlanan seçim afiş ve bayrakları caddelerde, sokaklarda ve seçmenlerin ellerinde dolaşıyor.


Sanat aşığı Yaşar Tabur.. Güncel Sanat aşığı Yaşar Tabur..

Seçim çalışmalarının yoğunluğundan dolayı sosyal hayatını askıya alan AK Parti Konyaaltı Belediyesi Başkan Adayı Yaşar Tabur bulduğu ilk fırsatta soluğu Devlet Opera ve Balesi tarafından sahnelenen “Folklorama” isimli operanın prömiyerinde aldı.


Öner seçim çalışmalarına hız verdi Güncel Öner seçim çalışmalarına hız verdi

AK Parti Kepez Belediyesi Başkan Adayı Erdal Öner seçime sayılı günler kala çalışmalarına hız kazandırdı. Bitlisliler Derneği’ ni ziyaret eden Öner, dernek üyeleri ile sohbetinde Doğu Anadolu Bölgesi’ nin Türkiye için önemine dikkat çekti.


´Ak Parti´nin değişim rüzgarından Antalya da faydalanmalı´ Güncel ´Ak Parti´nin değişim rüzgarından Antalya da faydalanmalı´

Doyran Beldesi Seçim Bürosu’nda yapılan toplantıda konuşan Ak Parti Konyaaltı Belediyesi Başkan Adayı Yaşar Tabur, “Türkiye değişiyor . Bunu başlatan Ak Parti’ dir. Ak Parti herkesi kucaklıyor.Bu değişim rüzgarından Antalya’da faydalanmalıdır.´ dedi.


´Bayrak açtık sizi bekliyoruz´ Güncel ´Bayrak açtık sizi bekliyoruz´

AK Parti Konyaaltı Belediyesi Başkan Adayı Yaşar Tabur’ un esnaf ziyaretleri sırasında Ak Parti bayrağını açan bir hanım “Tüm Konya altı halkı bayrak açtık sizi bekliyoruz başkanım.”şeklinde tezahürat yaptı.


Antalyaspor’da Subaşı coşkusu Güncel Antalyaspor’da Subaşı coşkusu

DYP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Hasan Subaşı, zor günler yaşayan Antalyaspor’u hak ettiği yere taşımak için tüm güçleriyle çalışacaklarını söyledi.


Muratpaşa Belediyesi´ne ziyaret Güncel Muratpaşa Belediyesi´ne ziyaret

SHP’li belediye başkan adayları, Muratpaşa Belediyesi’ne giderek çalışanları ziyaret etti. Belediye çalışanları ile rakip partinin adayları arasında sıcak diyaloglar yaşandı


´Kazanırsak, Antalya kazanacak´ Güncel ´Kazanırsak, Antalya kazanacak´

DYP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Hasan Subaşı, Antalya’nın kendi yetiştirdiği siyasetçisine sahip çıkmasını istedi. Subaşı, “Biz kazanırsak halk kazanır, Antalya kazanır” dedi.


AKP´den halka açık ücretsiz konser.. Güncel AKP´den halka açık ücretsiz konser..

Dünyaca ünlü, Eurovision Birincisi sanatçımız Sertab Erener ile pop müziğin güçlü sesi Levent Yüksel 24 Mart Çarşamba günü saat 20.00’de Konyaaltı Beach Park’ta bir konser verecek.


Türkiye´nin yurtdışındaki imajı.. Güncel Türkiye´nin yurtdışındaki imajı..

Akdeniz Üniversitesi (A.Ü) İletişim Fakültesi´nde bir yüksek lisans öğrencisinin hazırladığı tez çerçevesinde acentelere yöneltilen ´´Türkiye´nin imajını nasıl görüyorsunuz?´´ sorusuna acente yöneticilerinin yüzde 70´i ´´çok iyi´´ ve ´´iyi´´ yanıtlarını verdi.


Türel turizmcilere projelerini anlattı Güncel Türel turizmcilere projelerini anlattı

AK Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, Antalya SKAL Kulüp Dönem Başkanı Asuman Tarıman ve yönetim kurulu üyeliriyle bir araya geldi.


Antalyaspor:3 Sakaryaspor:2 Güncel Antalyaspor:3 Sakaryaspor:2

İkinci Lig (A) Kategorisi´nde, Antalyaspor, Sakaryaspor´u 3-2 yendi.


Sidespor:0 Mustafa Kemalpaşaspor:0 Güncel Sidespor:0 Mustafa Kemalpaşaspor:0

İkinci Lig (B) Kategorisi (A) Grubu´nda Sidespor, Mustafakemalpaşaspor´u 2-0 yendi.


Antalya´da nevruz kutlamaları Güncel Antalya´da nevruz kutlamaları

Bazı siyasi partilerle, sivil toplum örgütleri, nevruz dolayısıyla Antalya´da miting düzenledi.Nevruz kutlamalarında bazı partililer ateş yakarak üzerinden atladı.


´Aydınlıktan korkuyorlar´ Güncel ´Aydınlıktan korkuyorlar´

20 Mart Cumartesi günü Mevlana Kavşağı’nda yapılan CHP Mitinginde, üzerinde Ulu Önder Atatürk, Türkiye Haritası, Türk Bayrağı ve Altı Ok resimleri bulunan “İşte Kökümüz” yazılı afişin 3 türbanlı bayan tarafından indirilmeye çalışılması kamuoyundan büyük tepki çekti.


Dokuzoğlu, 600 engelliyle piknik yaptı Güncel Dokuzoğlu, 600 engelliyle piknik yaptı

CHP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ertuğrul Dokuzoğlu; Antalya Büyükşehir Belediyesi’nce düzenlenen Engelliler Pikniği’ne katıldı. Dokuzoğlu, pikniğe beraber katıldığı Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Bekir Kumbul’ la birlikte engellilerle tek tek ilgilendi.


´Bizim kökümüz Atatürk ve Kuvayi Milliye´ Güncel ´Bizim kökümüz Atatürk ve Kuvayi Milliye´

Baykal, yaklaşık 35 bin kişinin toplandığı miting alanından Başbakan Erdoğan’a yüklendi. CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, miting alanındaki görkemli topluluğu göstererek, Antalya’nın CHP’nin elinden gitti yolundaki iddialara en güzel cevabın verildiğini söyledi.


Kamu Yönetimi Temel İlkeleri Yasa Tasarısı... Güncel Kamu Yönetimi Temel İlkeleri Yasa Tasarısı...

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Bircan Akyıldız, Kamu Yönetiminin Temel İlkeleri Yasa Tasarısı´nın, ´´kökü dışarıda, IMF, Dünya Ticaret Örgütü, Dünya Bankası, OECD tarafından hazırlanmış, özü İngilizce, Türkiye için Türkçe´ye çevrilmiş bir tasarı´´ olduğunu söyledi.


Subaşı; Hizmet bir ibadettir Güncel Subaşı; Hizmet bir ibadettir

Tüm sorunları yerinde dinlemek ve çözüm önerileri ile projelerini anlatma çabasıyla Antalya’nın neredeyse tamamını gezen DYP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Hasan Subaşı, çalışmalarını günün 18 saati aralıksız sürdürüyor.


Fırtına, “Bizim Geleceğimiz Çocuklarımızdır” Güncel Fırtına, “Bizim Geleceğimiz Çocuklarımızdır”

DYP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Abdurrahman Fırtına seçim gezileri sırasında karşılaştığı sempatik hareketleriyle dikkati çeken küçük sevimli bir kız çocuğu Fırtına´nın yanına gelerek duygulandırdı.


Sendikacıların protestosu.. Güncel Sendikacıların protestosu..

´´Antalya Demokrasi Birleşenleri´´ adı altında toplanan sendika temsilcileri, ABD´yi protesto ettiler.


´Muratpaşalı´nın bir kuruşunu israf etmeyeceğiz´ Güncel ´Muratpaşalı´nın bir kuruşunu israf etmeyeceğiz´

AK Parti Muratpaşa Belediye Başkan Adayı İzzet Bayar, 28 Mart’ta yapılacak yerel seçimleri sonrasında 29 Mart sabayı göreve devir almaya geldikleri günden itibaren, Muratpaşa halkının bir kuruşu dahi israf etmeyeceklerini söyledi.


Çocuklara kampta trafik eğitimi... Güncel Çocuklara kampta trafik eğitimi...

Trafik Yılı dolayısıyla Nisan ayından itibaren Antalya´da başlayacak çocuk kampında, 15 bin 600 öğrenciye trafik eğitimi verilmesi hedefleniyor.


Korkuteli´de sivrisinek mücadelesi.. Güncel Korkuteli´de sivrisinek mücadelesi..

Antalya´nın Korkuteli İlçesi´nde belediye tarafından sivrisinekle mücadele çalışması başlatıldı.


Öner ve Akdemir pazarda  karşılaştı.. Güncel Öner ve Akdemir pazarda karşılaştı..

Seçim çalışmaları çerçevesinde birbirleri ile sık sık karşı karşıya gelen AK Parti Kepez Belediyesi Başkan Adayı Erdal Öner ve Doğru yol Partisi Kepez Belediyesi Başkan Adayı İsa Akdemir bu kez Dokuma Semti’nde kurulan Cumartesi Pazarı’nda karşı karşıya geldi.


´Herkesin gözü Antalya´da´ Güncel ´Herkesin gözü Antalya´da´

CHP Genel Başkanı Deniz Baykal, herkesin gözünü Antalya´ya diktiğini ve Antalya´da seçimlerin ne olacağını merakla beklediğini belirterek, Bekle görürsün. Ben Antalyalıla güveniyorum´´ dedi.


Havalimanı personeline aikido dersi.. Güncel Havalimanı personeline aikido dersi..

Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali´nde görevli 80 güvenlik görevlisi aikido eğitimi aldı.


Antalya´daki tarımsal projeler... Güncel Antalya´daki tarımsal projeler...

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, kentte tarımsal alanda bu yıl önemli adımların atılacağını, Sera Organize Siteleri, Ölçüm Laboratuvarı ve Uzaktan Algılama Sistemi gibi projelerin bu yıl içinde hayata geçirileceğini bildirdi.


Başkan Böcek’e teşekkür plaketi Güncel Başkan Böcek’e teşekkür plaketi

Türk Hava Kurumu Antalya Şube Başkanı Ahmet Turan Gürel Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e teşekkür plaketi verdi


Son toplantı coşkulu geçti Güncel Son toplantı coşkulu geçti

AK Parti Konyaaltı Belediyesi Başkan Adayı Yaşar Tabur son kahve toplantısını Siteler Mahallesi’nde coşkulu kalabalığın katılımı ile gerçekleştirdi.


Kazada yaralananlar arasında ANAP adayı da var Güncel Kazada yaralananlar arasında ANAP adayı da var

Antalya´da, 1´i Alman turist 2 kişinin ölümüyle sonuçlanan trafik kazasında yaralananlar arasında bulunan ANAP Konyaaltı Belediye Başkana Adayı Abdullah Esin, taburcu edildi.


Antalya´da trafik kazası: 2 ölü, 15 yaralı Güncel Antalya´da trafik kazası: 2 ölü, 15 yaralı

Antalya´da meydana gelen trafik kazasında 1´i Alman turist, 2 kişi yaşamı yitirdi. Kazada, 15 kişi de yaralandı.


Tamirci çıraklığından başkan adaylığına.. Güncel Tamirci çıraklığından başkan adaylığına..

Bir zamanlar sanayide tamirci çıraklığı yapıyordu Abdi Yavuz. Yılmadı, çok çalıştı ve kendisini yetiştirdi. Şu anda CHP Kepez Belediye Başkan Adayı.


Minik futbolculara ´Sokak Turnuvası´ Güncel Minik futbolculara ´Sokak Turnuvası´

Antalya´da nisan ayı içinde düzenlenecek ´´4. Akdeniz Üniversitesi Sokak Futbol Turnuvası´´nda, farklı semtlerden 10-12 yaş grubundaki çocuklar futbol oynayarak ´´arkadaşlık bağlarını´´ güçlendirecek.


Dedesinin madalyasını Bayar´a taktı Güncel Dedesinin madalyasını Bayar´a taktı

AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı İzzet Bayar, seçim ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Güzeloba Mahallesi Seçim İrtibat Bürosu açılışında Bayar ve ekibi davul zurna eşliğinde karşılandı.


Bayar üniversitelileri yemekte buluşturdu Güncel Bayar üniversitelileri yemekte buluşturdu

AK Parti Muratpaşa BelediyeSİ Başkan Adayı İzzet Bayar, Akdeniz Üniversitesi’nin değişik fakültelerinde öğrenimlerini sürdüren öğrencilerle Sini Restaurant’ ta yemekte bir araya geldi. Milletvekili Fikret Badazlı’ nın katıldığı yemek sonrası Bayar, hedeflerini anlattı.


Billboardlarda ilginç görünüm.. Güncel Billboardlarda ilginç görünüm..

Partilerin adaylarının afişlerinin bulunduğu bilboardların üzerinde, trafik kazalarının önlenmesi amacıyla yerleştirilen ´Hayatınız Kaymasın´ afişi ilginç bir görüntü oluşturdu.


13 yaşındaki çocuk nüfus cüzdanına göre 93 yaşında Güncel 13 yaşındaki çocuk nüfus cüzdanına göre 93 yaşında

Sivas İl Vatandaşlık ve Nüfus Müdürlüğü´nün hatası sonucu 13 yaşındaki çocuk 80 yıl birden yaşlandı. Aziz Nesin´in ´´Yaşar Ne Yaşar Ne Yaşamaz´´ adlı tiyatro oyununda oynayan baba şaşkına döndü.


Subaşı: “Toptancı Hal Antalya’nın gururu” Güncel Subaşı: “Toptancı Hal Antalya’nın gururu”

DYP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Hasan Subaşı’dan Toptancı Hal çıkarması…


Dünya Şiir Günü’nde şiir ve müzik buluşması Güncel Dünya Şiir Günü’nde şiir ve müzik buluşması

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı’nın bu yıl sekizincisini verdiği Akdeniz Altın Portakal Şiir Ödülü’nün yeni sahibi Güven Turan, ödülünü, Dünya Şiir Günü’nde alacak.


Fotomaraton´’u kazananlara ödülleri sunuldu Güncel Fotomaraton´’u kazananlara ödülleri sunuldu

Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) ve Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği (ANFAD) işbirliğiyle gerçekleştirilen 6. Antalya Fotoğraf Günleri, 17 Mart Çarşamba günü saat 20:00’de AKM Perge Salonu’nda düzenlenen Kapanış ve Fotomaraton Ödül Töreni’yle sona erdi.


Tarihi Karaalioğlu Parkı´na yeni çehre! Güncel Tarihi Karaalioğlu Parkı´na yeni çehre!

Antalya Büyükşehir Belediyesi´nce içinde belediye kompleksinin de olduğu alanlarla birlikte yeniden düzenlenen tarihi Karaalioğlu Parkı, hizmete açıldı.


Antalya´da kültür-sanat... Güncel Antalya´da kültür-sanat...

Antalya Devlet Tiyatrosu 23 Mart Salı günü ´´Harikalar Mutfağı´´ adlı çocuk oyununun prömiyerini yapacak.


Erguvan çiçek açtı. Güncel Erguvan çiçek açtı.

Utangaçlığın simgesi olarak bilinen Erguvan bu yıl ilk mor çiçeklerini Antalya´da açtı.


Antalya Körfezi martı istilasına uğradı. Güncel Antalya Körfezi martı istilasına uğradı.

Baharın gelmesiyle Antalya Körfezi´ne balık akını oldu. Balık sürüsünü gören martılar da adeta onları takip ederek deniz üzerinde beyaz bir görüntü oluşturuyorlar.


Her yönüyle yeni BMW X3 Güncel Her yönüyle yeni BMW X3

BMW´nin 3 serisinin son modeli X3, Hilside Su otelde düzenlenen basın toplantısıyla tanıtıldı. BMW X3, hem görünüşü, hem de iç tasarımıyla basın mensuplarını büyüledi.


Genç kadının dramı... Güncel Genç kadının dramı...

Bolu´dan kaçarak Antalya´ya geldiğini belirten ve sığınavcak yer arayan Hülya Çağlar, kendisine uzanacak yardım eli bekliyor.


Subaşı’dan üniversiteli gençlere: Sorunlarınıza sahip çıkın Güncel Subaşı’dan üniversiteli gençlere: Sorunlarınıza sahip çıkın

DYP Büyükşehir Belediye Başkan adayı Av. Hasan Subaşı, Akdeniz Üniversitesi öğrencilerini ziyaret etti.


Seçime çelik gibi hazırlanıyor Güncel Seçime çelik gibi hazırlanıyor

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Abdi Yavuz, seçim çalışmalarına başlamadan önce her sabah gün doğarken denize giriyor ve bisiklete biniyor.


Türel “ İşçiyi mağdur etmeyeceğiz” Güncel Türel “ İşçiyi mağdur etmeyeceğiz”

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Belediye İş Sendikası’nı ziyaret ederek Başkan Ali ihsan ve sendika temsilcileriyle bir araya geldi.


“Antalya’nın damarlarını açacağız” Güncel “Antalya’nın damarlarını açacağız”

Şarampol caddesinde vatandaşlarla sohbet eden SHP’nin Büyükşehir Adayı, Kalp ve Damar Cerrahı Dr.Kubilay Döşeyen, “Antalya’nın kalbi hasta, damarları tıkalı. Bize de açmak düşüyor” dedi


Türel, Kaleiçini gezdi, esnafı ziyaret etti Güncel Türel, Kaleiçini gezdi, esnafı ziyaret etti

Ak Parti Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Menderes Türel, eşi Ebru Türel, İl Başkanı Hamza Taş, Merkez İlçe Başkanı Cemalettin Polat , Ak Parti Antalya Milletvekilleri Mehmet Dülger, Osman Akman ve meclis üyeleriyle birlikte Kaleiçi’ni gezdi, esnafın sorunlarını dinledi.


Fotoğraf ‘dijitale doğru’ gidiyor Güncel Fotoğraf ‘dijitale doğru’ gidiyor

Antalya Kültür Sanat Vakfı ve Antalya Fotoğraf ve Sinema Amatörleri Derneği’nin organize ettiği 6. Antalya Fotoğraf Günleri bünyesinde düzenlenen “Fotoğraf nereye gidiyor?” panelinde, görüntünün/imajın mekanik üretim çağından dijital özgünlük ve kopyalamaya doğru yol alışı anlatıldı.


“Başkanlar Kaleiçi’ne uğramıyor” Güncel “Başkanlar Kaleiçi’ne uğramıyor”

Kaleiçi sakinleri, kendilerini ziyarete gelen SHP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Birsen Tanyeri’ne dert yandı. Kaleiçi’nin keşmekeş içinde bırakıldığını söyleyen Kaleiçi sakinleri, “Maalesef belediye başkanları buralara uğramıyor” dediler


Antalya´da eroin operasyonu... Güncel Antalya´da eroin operasyonu...

Antalya´da narkotik ekiplerinin sadece rakam grubundan yola çıkarak takibe aldıkları bir araçta 5 kilo eroin ele geçirildi. Olayla ilgili bir bar sahibi ve yakını yakalandı.


Öğrencilere sivil savunma tatbikatı yaptırıldı Güncel Öğrencilere sivil savunma tatbikatı yaptırıldı

Antalya´da ilköğretim okulu öğrencilerine, Sivil Savunma ve Arama Kurtarma ekipleri tarafından olası felaketlerde yaralı kurtarma tatbikatı yaptırıldı.


Kaleiçi´nde zabıta ve gürültüğü yönetmeliği uygulanmıyor Güncel Kaleiçi´nde zabıta ve gürültüğü yönetmeliği uygulanmıyor

Antalya´nın tarihi Kaleiçi´nin eski cazibesini kaybettiği belirtilerek, bu mekanın kurtarılması için acil önlem alınması istendi.


Serbest Bölge´de umut vaadeden sektör: ´Yatçılık´ Güncel Serbest Bölge´de umut vaadeden sektör: ´Yatçılık´

AK Parti Konyaaltı Belediyesi Başkan Adayı Yaşar Tabur, Antalya Serbest Bölgesi ziyaretinde üretici şirketlerin imalathanelerini gezerek, ihracat konusunda bilgi aldı.


Muharip gazilere ev için arsa tahsis edilecek. Güncel Muharip gazilere ev için arsa tahsis edilecek.

AK Parti Muratpaşa Belediyesi Başkan Adayı İzzet Bayar, Belediye Meclis Üyesi Adayları ile birlikte Muharip Gaziler Derneği’ni ziyaret ederek sorunlarını dinledi. Bayar, göreve geldiklerinde evleri olmayan gazilere, imar planları hazırlanırken, arsa tahsisi yapacakları sözünü verdi.


Tabur, SSK´lı hastların sözcüsü oldu Güncel Tabur, SSK´lı hastların sözcüsü oldu

Ak Parti Konyaaltı Belediyesi Başkan Adayı Yaşar Tabur SSK Başhekimi Abdurrahman Arıcı’yı ziyaretinde Konyaaltı Bölgesi’nde bulunan SSK Hastanesi Dispanseri’nde hasta yığılmalarının meydana geldiğini ve vatandaşın bu durumdan rahatsız olduğunu anlattı.


YTP’den Başkan Böcek’e destek Güncel YTP’den Başkan Böcek’e destek

Yeni Türkiye Partisi İl Başkanı Cenk Alp, Merkez İlçe Başkanı Turgay Özatacı ve Yönetim Kurulu Üyeleri düzenledikleri basın toplantısıyla Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’e seçimlerde destek olacaklarını söylediler.


CHP İl Başkanlığı´ndan basın açıklaması... Güncel CHP İl Başkanlığı´ndan basın açıklaması...

17.03.2004 Çarşamba gününü Perşembe gününe bağlayan gece bir takım karanlık odaklı kundakçı çeteler tarafından MURATPAŞA Belediye Başkanımız ve Belediye Başkan Adayımız Sayın Süleyman EVCİLMEN’e ait seçim afişleri ve CHP mitingine davet afişleri paramparça edilmiştir.


Çelik´ten, Peyzaj Mimarları Odası´na ziyaret Güncel Çelik´ten, Peyzaj Mimarları Odası´na ziyaret

DSP Muratpaşa Belediye Başkan Adayı Mahmut Çelik Peyzaj Mimarları Odasını ziyaret etti.Peyzaj mimarları Odası Başkanının karşıladığı Mahmut Çelik sıcak sohbetin ardından projelerini anlattı.


Döşeyen dert dinledi... Güncel Döşeyen dert dinledi...

SHP Antalya Büyükşehir Belediye başkan adayı Dr. Kubilay Döşeyen, seçim toplantılarında vatandaşların belediyelerden beklentilerini dinledi. Daha önceki seçimlerde de bir çok vaatler verildiğini belirten vatandaşlar, seçilen adayların sözlerini durmasını istediler.


´Zengin Türk mutfağı güncelleştirilemedi´ Güncel ´Zengin Türk mutfağı güncelleştirilemedi´

Uluslararası Gurme Derneği Ankara Bölge Başkanı Metin Mörfi Menahem,Türk mutfağının çok zengin olmasına rağmen pratik olmadığını söyledi.


Antalyaspor´da hedef Sakaryaspor´u yenmek... Spor Antalyaspor´da hedef Sakaryaspor´u yenmek...

İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi takımlarından Antalyaspor´da, kulüp futbol şubesi sorumlusu Hüseyin Acarlıoğlu, Antalyaspor´un bu haftaki hedefinin Sakaryaspor maçını kazanmak olduğunu söyledi.


18 Mart Şehitleri Anma Günü.. Güncel 18 Mart Şehitleri Anma Günü..

Antalya´da Uncalı Şehitler Mezarlığı´nda düzenlenen törende, asker ve polis şehitleri anıldı.


Cem Boneval’den “2 Megapiksel” semineri Güncel Cem Boneval’den “2 Megapiksel” semineri

Fotoğraf sanatçısı Cem Boneval, AKSAV ve ANFAD işbirliğiyle gerçekleştirilen 6. Antalya Fotoğraf Günleri bünyesinde düzenlenen “2 Megapiksel” konulu seminerde, dijital ve kimyasal fotoğraf çekim teknikleriyle ilgili karşılaştırma yaptı.


14 yaşındaki Esra´nın çaresizliği... Güncel 14 yaşındaki Esra´nın çaresizliği...

İflas eden iki böbreğinden birinin 6 ay içerisinde değişmesi gereken 14 yaşındaki Esra Işık, babasının yeşil kartı olmasına rağmen, parasızlık nedeniyle tedavi olamıyor.


47 seçmenli mahalle.. Güncel 47 seçmenli mahalle..

Yerel seçimler öncesinde, sayısız aday, belediye başkanı, il genel meclisi üyesi, belediye meclisi üyesi ve muhtar olmak için yarışırken, 47 seçmenli Tuzcular Mahallesi´nin 10 yıllık muhtarı, bu seçime de tek aday olarak giriyor.


“Troya’dan Çanakkale’ye” Güncel “Troya’dan Çanakkale’ye”

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı işbirliğiyle gerçekleştirilecek “Troya’dan Çanakkale’ye” söyleşisinde, Çanakkale Zaferi’nin farklı boyutları ele alınacak.


´Antalya’yı satmak istiyorlar´ Güncel ´Antalya’yı satmak istiyorlar´

Demokratik Güçbirliği’nin Muratpaşa Adayı Birsen Tanyeri, Antalya’yı haraç mezat satmak isteyen bazı odakların 28 Mart’ı iple çektiğini belirterek, “Belediyeyi şirket, vatandaşı müşteri yapmak istiyorlar” dedi


“Dogville” 22-27 Mart tarihleri arasında AKM’de Güncel “Dogville” 22-27 Mart tarihleri arasında AKM’de

Seyahatten nefret eden ve bugüne kadar hiç Amerika’ya gitmeyen Danimarkalı usta yönetmen Lars von Trier’in, Amerika üçlemesinin ilki “Dogville”, 22-27 Mart 2004 tarihleri arasında, Antalya Kültür Merkezi Perge Salonu’nda gösterime girecek.


Fırtına‘dan Özürlülerle Dayanışma Merkezi Sözü… Güncel Fırtına‘dan Özürlülerle Dayanışma Merkezi Sözü…

DYP Muratpaşa Belediye Başkanı Abdurrahman Fırtına Meclis üyeleriyle birlikte İşitme Engellileri ziyaret ettiler.


Tabur, ´Siyaset meslek olmamalı´ Güncel Tabur, ´Siyaset meslek olmamalı´

AK Parti Konyaaltı Belediyesi Başkan Adayı Yaşar Tabur “ Türkiye’ de maalesef siyaset meslek olarak görülüyor. Siyaset bir meslek olarak görülmemelidir. Bir gönül işidir. Vatandaşa hizmet yarışıdır” dedi.


Üçüncü Zil Tiyatro Topluluğu´ndan güzel bir oyun... Güncel Üçüncü Zil Tiyatro Topluluğu´ndan güzel bir oyun...

Üçüncü Zil Tiyatro Topluluğu, Nazım Hikmet´in yazdığı, Şükrü Babacan´ın yönettiği ´Ferhad, Şirin, Mehmene Banu ve Demirdağ Pınarının Suyu´ adlı oyunu 11 Nisan Pazar 2004 Pazar Saat: 20.00´de AKM Aspendos Salonu´nda Emekli SEN Yararına sahneliyor.


Vali Yüksel´in ziyareti Başkan Kumbul´u duygulandırdı Güncel Vali Yüksel´in ziyareti Başkan Kumbul´u duygulandırdı

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, 28 Mart yerel seçimlerinde aday olmayacağını açıklayan ve başkanlık görevi sona eren Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Bekir Kumbul´u ziyaret ederek, teşekkür plaketi verdi.


Öner ve Kumbul´dan sıcak buluşma.. Güncel Öner ve Kumbul´dan sıcak buluşma..

AK Parti Kepez Belediyesi Başkan Adayı Erdal Öner, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Bekir Kumbul’ u ziyaretinde, geçmiş tecrübelerini dinlemenin kendileri için büyük fayda sağlayacaklarına inandıklarını söyledi.


5 yıldızlı kent ormanı parkı... Güncel 5 yıldızlı kent ormanı parkı...

Orman Bölge Müdürlüğü tarafından yaptırılan beş yıldızlı Kent Ormanı Parkı, Nisan ayının ilk haftasında hizmete girecek.


Tayyip Erdoğan´a Abdi Yavuz´dan cevap: Güncel Tayyip Erdoğan´a Abdi Yavuz´dan cevap:

CHP Kepez Belediye Başkan Adayı Abdi Yavuz, 6 Mart günü Antalya´da düzenlediği mitingde ´Köy kökenli kişilerden belediye başkanı olmaz. Belediye başkanı şehirliden olur´ diyen Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı Başbakan Recep Tayyip Erdoğan´ı eleştirdi.


Yeni BMW X3, Antalya´da tanıtıldı... Güncel Yeni BMW X3, Antalya´da tanıtıldı...

Borusan Otomotiv Satış Müdürü Faik Ahmet Akkök, Türkiye´de lüks otomobil satışında BMW´nin ilk sırada yer aldığını belirterek, BMW´nin pazar payının yüzde 36 olduğunu bildirdi.


Öğretmenin çabası.. Güncel Öğretmenin çabası..

Antalya´da bir öğretmen, yönetmeliğin köy okullarında bando kurulmasına izin vermemesi üzerine internet aracılığıyla bir köşe yazarına yazı yazarak, köy okuluna bando takımı kurulmasını sağladı.


Sera çiftçisi kayıt altına alınıyor. Güncel Sera çiftçisi kayıt altına alınıyor.

Türkiye´nin sebze üretim merkezi Antalya´da 50 bin sera üreticisi, AB standartlarında kaliteli ve sağlıklı üretim yapılmasının sağlanması amacıyla kayıt altına alınacak.


Yeşil kartlı çobana, 6.5 milyarlık haciz.. Güncel Yeşil kartlı çobana, 6.5 milyarlık haciz..

Manavgat İlçesi´ne bağlı Uzanlar Köyü´nde yaşayan yeşil kartlı çoban Mustafa Tunç´a 6.5 milyar liralık haciz geldi.


SSK Antalya Bölge Hastanesi´ne yeni nöroloji kliniği.. Güncel SSK Antalya Bölge Hastanesi´ne yeni nöroloji kliniği..

SSK Antalya Bölge Hastanesi´nde, yeni nöroloji kliniği ile koroner ve nöroloji yoğun bakım ünitesi hizmete açıldı.


Yeni gelir kaynağı Kekik... Güncel Yeni gelir kaynağı Kekik...

Kale (Demre) İlçesi´nin Kapaklı Köyü´nde yeni gelir kaynağı kekik oldu. Kapaklı Köyü´nün denizden 300 metre yükseklikteki 25 haneli Hayran Mahallesi´nde, tarım arazileri yalnızca kekik üretimine ayrıldı.


Kuşlar Dalyan´ı terketti. Güncel Kuşlar Dalyan´ı terketti.

Kale (Demre) İlçesi´ne bağlı Beymelek Beldesi yakınlarında bulunan Dalyan, kuralsız avlanma yüzünden sessiz kaldı.


İhracat biber fiyatlarını artırdı. Güncel İhracat biber fiyatlarını artırdı.

İhracatın başlamasıyla birlikte biber fiyatları da yükselişe geçti. Antalya Toptancı Hali´nde birinci kalite sivri biber 4 milyon liradan haftaya giriş yaptı.


Antalya´dan ihracat artışı.. Güncel Antalya´dan ihracat artışı..

Antalya´dan bu yılın Ocak ve Şubat aylarında yapılan ihracatın, geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 28 oranında artarak 39 milyon dolara yaklaştığı bildirildi.


Muratpaşa Belediyesi´nde toplu sözleşme sevinci.. Güncel Muratpaşa Belediyesi´nde toplu sözleşme sevinci..

Muratpaşa İlçe Belediyesi´nde Toplu İş Sözleşmesi sevinci yaşanıyor. 645 işçiyi kapsayan sözleşme gereği işçilere, ilk 6 ay için yüzde 52.6 ile yüzde 19.8 arasında artış öngörülüyor.


Jandarmadan kaçak CD operasyonu.. Güncel Jandarmadan kaçak CD operasyonu..

Antalya´da İl Jandarma Komutanlığı´na bağlı ekipler tarafından gerçekleştirilen operasyonda çok sayıda korsan CD ele geçirildi. Olayla ilgili 4 kişi gözaltına alındı.


Tabur: ´Banka şubelerinin sayısını arttıracağız´ Güncel Tabur: ´Banka şubelerinin sayısını arttıracağız´

AK Parti Konyaaltı Belediyesi Başkan adayı Yaşar Tabur, 100. Yıl Pamukbank Şubesi´ni ziyaretinde, seçildikleri takdirde Konyaaltı bölgesine banka şubesi getirilmesi için gerekli girişimlerde bulunulacağı sözünü verdi.


Siyasi afiş asmak demode oldu Güncel Siyasi afiş asmak demode oldu

28 Mart Yerel Seçimleri´ne çok az bir süre kala siyasi partiler arafından yürütülen seçim propagandalarında kullanılan otomobiller en etkili reklam aracı olarak dikkat çekiyor. Siyasi afişler artık demode oldu.


´Antalya´da seçimin galibi CHP olacak´ Güncel ´Antalya´da seçimin galibi CHP olacak´

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Antalya İl Başkanı Ertuğrul Ünal, 28 Mart yerel seçimlerinde CHP´nin rakiplerine fark atacağını savunarak, ´Antalya´da seçimin galibi CHP olacaktır.´ dedi.


Renault, yeni ürünlerini Antalya Hali´nde tanıttı Güncel Renault, yeni ürünlerini Antalya Hali´nde tanıttı

Renault Trucks Türkiye, yeni 8x2 Premium ve 6x2 Midlum modellerininin tanıtımını Antalya Toptancı Hali´nde gerçekleştirdi.


Antalya´da 14 tane hemodiyaliz merkezi bulunuyor Güncel Antalya´da 14 tane hemodiyaliz merkezi bulunuyor

Antalya´da 9 adedi kamu kurum ve kuruluşlarında, 5 adedi özel sağlık kurumlarında olmak üzere toplam 14 tane hemodiyaliz merkezi bulunduğu açıklandı.


Dernek lokali kütüphane gibi çalışıyor Güncel Dernek lokali kütüphane gibi çalışıyor

Kemer´de yaklaşık 1 yıl önce kurulan Kemer Anadolu Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği´ne gelen vatandaşlar, şans oyunları oynayarak vakit geçirmenin yerine kitap okumayı tercih ediyor.


Antalya´da kamu binaları inceleme altına alınıyor Güncel Antalya´da kamu binaları inceleme altına alınıyor

Antalya´da bulunan 120´ye yakın kamu binası ön incelemeye alınıyor. İnşaat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi ´Kamu Binalarını Ön İnceleme´ adı altında bir proje hazırlayarak Antalya´da bulunan kamu binalarını teste tabi tutmayı amaçlıyor.


Antalya´ya kent ormanı kuruluyor Güncel Antalya´ya kent ormanı kuruluyor

Karain havaalanı bitişiğindeki ormanlık alanın çevre düzenleme çalışmaları tamamlanarak nisan ayından itibaren Kent Ormanı olarak halkın hizmetine açılacağı bildirildi.


Subaşı: ´Mutluluk tablosuna dava olur mu?´ Güncel Subaşı: ´Mutluluk tablosuna dava olur mu?´

Antalya´da yayın yapan gazetelere, CHP Eski İl Başkanı Ümit Uysal imzasıyla gönderilen dava dilekçesi örneği tepkiyle karşılandı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69917 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...