Cuma, 18 Ekim 2019
18 Mart Çanakkale Zaferi Şehitleri Anma Günü Güncel 18 Mart Çanakkale Zaferi Şehitleri Anma Günü

18 Mart Çanakkale Zaferi Şehitleri Anma Günü'nde başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizi minnet ve saygıyla anıyoruz.


MMO Antalya Şube, Çanakkale Zaferi’ni öğrenci üyeleriyle kutladı Güncel MMO Antalya Şube, Çanakkale Zaferi’ni öğrenci üyeleriyle kutladı

MMO Antalya Şube, Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yılını öğrenci üyeleriyle birlikte düzenlediği etkinlikle kutladı.


ANTALYA İL SAĞLIK İL MÜDÜRLÜĞÜ TAŞINIYOR Güncel ANTALYA İL SAĞLIK İL MÜDÜRLÜĞÜ TAŞINIYOR

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, Konyaaltı'nda bulunan hizmet binasından Kepez Devlet Hastanesi yerleşkesindeki yeni hizmet binasına taşınıyor.


ÖZ'DEN ÇANAKKALE MESAJI... Siyaset ÖZ'DEN ÇANAKKALE MESAJI...

Adalet Partisi Genel Başkanı Dr. Vecdet Öz, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 103. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Güncel "ÖĞRETMEN OKULLARININ KURULUŞUNUN 170. YILDÖNÜMÜNÜ BURUKLUK İÇİNDE KUTLUYORUZ"

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu İl Temsilcisi ve Eğitim İş Antalya Şube Başkanı Fatin Iltar öğretmen okullarının kuruluşunun 170. yıldönümü nedeniyle bir açıklama yaptı.


Güncel "ÇANAKKALE ZAFERİ BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİN SEMBOLÜDÜR"

Eğitim İş Antalya Şube Başkanı Fatin İltar, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 103. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Kara: Siyaset Kara: "Çanakkale Zaferi Bu Toprakların Bağımsızlığının En Büyük Onurudur"

CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara Çanakkale Deniz Savaşları’nın 103. Yılı nedeniyle yaptığı açıklamada “Çanakkale Zaferi bu toprakların bağımsızlığının en büyük onurudur” dedi.


HEDEF 2019 CHP ANTALYA İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI BAŞLADI Siyaset HEDEF 2019 CHP ANTALYA İL DANIŞMA KURULU TOPLANTISI BAŞLADI

CHP Antalya hedef 2019 İl Danışma Kurulu toplantısı Konyaaltı Nazım Hikmet Kültür Merkezinde başladı.


Kıdemli Muratpaşa sakinlerinde farklı bir heyecan Güncel Kıdemli Muratpaşa sakinlerinde farklı bir heyecan

Muratpaşa Belediyesi’nin Yaşlı Evlerinde, Yaşlılara Saygı Haftası heyecanı yaşanıyor. Kıdemli Muratpaşa sakinleri, 20 Mart Salı günü tango, vals, halk oyunları, müzik dinletileri ve bol sürprizli bir defileyle sahne alacakları gece için hummalı bir şekilde çalışıyor.


Milli takımlara Muratpaşa damgası Spor Milli takımlara Muratpaşa damgası

Muratpaşa Belediyespor, kadın hentbolda milli takımlara en çok sporcu gönderen kulüp oldu. Paşanın Meleklerinin deneyimli antrenörü Birol Ünsal da A Milli Takım hocası olarak görev alırken 10 oyuncu gelecek hafta oynanacak milli maçlarda forma kovalayacak.


Şampiyonlardan Başkan Gül’e ziyaret Kemer Şampiyonlardan Başkan Gül’e ziyaret

Türkiye Enduro Motosiklet ve ATV Enduro dalında çeşitli dereceler elde eden sporcular Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ederek desteği için teşekkür ettiler.


TİSK YÖNETİM KURULU BAŞKANI KUDRET ÖNEN’DEN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI Güncel TİSK YÖNETİM KURULU BAŞKANI KUDRET ÖNEN’DEN 18 MART ÇANAKKALE ZAFERİ MESAJI

Türkiye İşveren Sendikaları Konfederasyonu (TİSK) Yönetim Kurulu Başkanı Kudret Önen, “18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yıldönümü” nedeniyle bir mesaj yayımladı.


AKUT Spor Snowboard Sporcularından 7 altın, 7 gümüş madalya Spor AKUT Spor Snowboard Sporcularından 7 altın, 7 gümüş madalya

AKUT Spor Kulübü Kar Sporları Branşı sporcuları, Türkiye Kayak Federasyonu Snowboard Türkiye Şampiyonası yarışlarında 7 altın, 7 gümüş ve 1 bronz madalya alarak büyük başarı elde ettiler.


Başkan Gül, personeline seslendi: “Siyasi timsahlara geçit vermeyin” Kemer Başkan Gül, personeline seslendi: “Siyasi timsahlara geçit vermeyin”

Kemer Belediyesi’nde çalışan taşeron işçilerin kadroya geçişi için yapılan sınavlarda 549 personelin hepsi de başarılı oldu. Personelleri ile bir araya gelen Başkan Gül, “Sınavı firesiz bitirmekten mutluyuz. Bazı siyasi timsahlar bu mutluluğumuza gölge düşürmeye çalıştılar ama başaramadılar” dedi.


AKSU’DA ŞEHİTLER İÇİN  HATİM DUASI YAPILDI Aksu AKSU’DA ŞEHİTLER İÇİN HATİM DUASI YAPILDI

Aksu Belediyesi’nin destekleriyle Aksulu bayanlar örnek bir davranışa imza attı. Zeytin Dalı Operasyonun sürdüğü bu aylarda başta Afrin olmak üzere tüm şehitlerimiz için Hatim Duası yapıldı.


PTT’DEN BİR İLK: E-APOSTİL Teknoloji/Bilim/İnternet PTT’DEN BİR İLK: E-APOSTİL

Hayatın her alanına dokunan faaliyetleriyle vatandaşların yaşamını kolaylaştıran Posta ve Telgraf Teşkilatı Anonim Şirketi (PTT A.Ş.), hizmetlerine bir yenisini daha ekledi: e-Apostil.


Türk Telekom’un “Sesli Adımlar” uygulaması 
çok dilli altyapıyla hizmet verecek Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom’un “Sesli Adımlar” uygulaması 
çok dilli altyapıyla hizmet verecek

Türk Telekom’un görme ve işitme engellilere hizmet veren; San Francisco’dan Dubai’ye, Londra’dan Sydney’e pek çok dünya başkentindeki karmaşık yapılarda da kullanılan kurumsal sosyal sorumluluk projesi “Sesli Adımlar” uygulaması, çok dilli altyapıya kavuştu. En son eklenen Arapça ve Almanca ile Sesli Adımlar’ın desteklediği dil sayısı 4’e çıktı.


Kadınlar güven, Y kuşağı anlam arıyor Ekonomi/Turizm Kadınlar güven, Y kuşağı anlam arıyor

Kendilerini şirketin bir parçası olarak gören kadın çalışanlar, kurumlarında uzun vadeli gelecek planı yapmaya 5 kat daha yatkın. Y nesli ise kartvizitlerdeki unvanlara değil, eyleme değer veriyor.


Güncel "VATANIN KİLİDİ ÇANAKKALE'DE İŞGALCİLERE YOL VERMEYEN MEHMETLERİ, SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ"

"VATANIN KİLİDİ ÇANAKKALE'DE İŞGALCİLERE YOL VERMEYEN MEHMETLERİ, SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUZ"


Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 9 Kişi Yakalandı Güncel Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 9 Kişi Yakalandı

Uyuşturucu İle Mücadele Kapsamında Yapılan Çalışmalarda 9 Kişi Yakalandı


SERİK’TE DOĞA DOSTU BİR NESİL YETİŞİYOR Serik SERİK’TE DOĞA DOSTU BİR NESİL YETİŞİYOR

Antalya’nın Serik ilçesinde Orman Haftası nedeniyle Serik Belediyesi Kreş ve Gündüz Bakımevi öğrencileri tarafından fidan dikimi gerçekleştirildi.


Amerika pazarında Türk balığına olan ilgi artıyor Amerika pazarında Türk balığına olan ilgi artıyor

11-13 Mart 2018 tarihlerinde Amerika Birleşik Devletleri’nin Boston kentinde düzenlenen Seafood Expo North America Fuarı’nda, ülkemiz, toplamda 11 firmayla boy gösterdi.


Antalya Akra Caz Festivali başlıyor Kültür/Sanat Antalya Akra Caz Festivali başlıyor

Dünyaca ünlü sanatçılar ve caz müziğin usta isimleri; Antalya Akra Caz Festivali'nde sanatseverlerle buluşuyor. Antalya'da ilki gerçekleşecek olan festival; modern ve klasik cazın yanı sıra caz müziği; funk, rock, latin, soul ve elektronik tarzla harmanlayan renkli bir müzikal yelpazeyle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor.


Uluslararası Şehirler Derneği özel proje çalışmalarına başladı Güncel Uluslararası Şehirler Derneği özel proje çalışmalarına başladı

Uluslararası Şehirler Derneği olağan yönetim kurulu toplantısı yapıldı. Toplantıda aylık faaliyetler değerlendirilirken, yeni projeler için çalışmalara başlandığı açıklandı.


TOBB Antalya Kadın Girişimciler’den örnek proje Ekonomi/Turizm TOBB Antalya Kadın Girişimciler’den örnek proje

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası çatısı altında faaliyetlerini sürdüren TOBB Antalya Kadın Girişimciler Kurulu kadın girişimcilere destek olan projelerin yanında örnek sosyal sorumluluk projelerine de devam ediyor. Bu kapsamda engellilerin ekonomik ve sosyal gelişimlerine katkı sağlaması hedeflenen “Engelsiz Çantalar ve Objeler” projesi hayata geçiriliyor.


Türel: “Elmalı’ya 4 yılda 150 milyonluk yatırım yaptık” Elmalı Türel: “Elmalı’ya 4 yılda 150 milyonluk yatırım yaptık”

Elmalı’yı ziyaret eden Başkan Türel, 4 yılda ilçeye 150 milyon liralık yatırım yaptıklarını söyledi. Elmalı Belediye Başkanı Ümit Öztekin de Elmalı’ya 4 yılda gelen yatırımın 100 yılın toplamından fazla olduğunu ifade etti.


Özlü: “Yüksek teknolojili ürünlerin sanayii içindeki payını arttırmayı hedefliyoruz” Ekonomi/Turizm Özlü: “Yüksek teknolojili ürünlerin sanayii içindeki payını arttırmayı hedefliyoruz”

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, geleceğin fabrikalarında yer alacak tüm sektör ve paydaşları bir araya getiren WIN EURASIA’yı ziyaret etti. Fuarda Türk sanayicileri ile bir araya gelen ve stantları ziyaret eden Özlü, ileri teknolojili ürünler hakkında bilgi aldı.


Liman’dan Kundu’ya kesintisiz bisiklet ulaşımı geliyor Güncel Liman’dan Kundu’ya kesintisiz bisiklet ulaşımı geliyor

Genç işadamlarının konuğu olan Başkan Türel, EXPO alanıyla ilgili “Belki bir üniversite kampüsü yapmak, özellikle sağlık turizmine yönelik fakülteleri orada oluşturmak suretiyle bu alanı Antalya’ya kazandırabiliriz” diye konuştu. Başkan Türel, yapımında bin kişinin çalıştığı Konyaaltı Sahil Projesi’nin yatırımın istihdama katkısına en güzel örnek olduğunu söyledi. Türel, Konyaaltı Liman’dan Lara Kundu’ya uzanacak kesintisiz bisiklet yolları yapacaklarını müjdeledi.


ŞEHİTLERİMİZ HATIRASINA YÜRÜYÜŞ VE DUA Güncel ŞEHİTLERİMİZ HATIRASINA YÜRÜYÜŞ VE DUA

Antalya Valiliği Dernekler İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren Akdeniz Kültür ve Eğitim Derneği (AKDER) tarafından yürütülen “Değerlerimizle Birlikte Yaşayalım” Projesi kapsamında doğa yürüyüşü düzenlendi.


DP Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal: Siyaset DP Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal: "Ulusca doğuşun başlangıcı"

18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103. Yıldönümü nedeni ile açıklama yapan DP Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, “Türkiye, Çanakkale Savaşları’nda yakalanan birlik, beraberlik ve kardeşliğe çok güçlü bir özlem duymaktadır” dedi.


Almanya’dan Graphx Ajans’a Reklam Ödülü Güncel Almanya’dan Graphx Ajans’a Reklam Ödülü

Antalya merkezli Graphx Reklam Ajansı, Barut Acanthus & Cennet Hotel için hazırladığı “Timeless” reklam filmi ile 'Golden City Gate' Turizm Filmleri Yarışması’nda otel kategorisinde ikincilik ödülü kazandı.


CARMEN’İN 20. TEMSİLİ YİNE GÖZ DOLDURDU Kültür/Sanat CARMEN’İN 20. TEMSİLİ YİNE GÖZ DOLDURDU

Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından 2015-2016 Sanat Sezonunda prömiyeri gerçekleştirilen ve üç sezondur sahnelenen G. Bizet’in dünyaca ünlü “Carmen” operasının 15 Mart’ta sahnelenen 20. temsili sanatseverlerden yoğun ilgi gördü.


Başkan Gül’den Çanakkale Zaferi Mesajı Kemer Başkan Gül’den Çanakkale Zaferi Mesajı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıl dönümü nedeniyle yayınladığı mesajda, “Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ü, aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve minnetle anıyorum” dedi.


Potanın Akrepleri Konya Deplasmanında Spor Potanın Akrepleri Konya Deplasmanında

Antalyaspor Basketbol Takımı, 18 Mart Pazar günü deplasmanda oynayacağı Selçuklu Belediyesi maçından galibiyetle dönmenin hesaplarını yapıyor. Türkiye Basketbol Ligi 28. Hafta maçına çıkacak olan kırmızı-beyazlı ekip, Konya temsilcisini yenerek evine galibiyetle dönmek istiyor.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "ÇANAKKALE KÜLLERİMİZDEN YENİDEN DİRİLİŞTİR"

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Hamamcıoğlu’ndan Çanakkale Zaferi mesajı Güncel Hamamcıoğlu’ndan Çanakkale Zaferi mesajı

MMO Antalya Şube Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu, 18 Mart Çanakkale Zaferi’nin 103’üncü yıldönümü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


Türel'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı Güncel Türel'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Mesajı

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 18 Mart Çanakkale Zaferi'nin 103. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


KARADENİZ RUMELİ DERNEKLERİ FEDERASYONU’NDAN BYEGM’YE ZİYARET	Güncel KARADENİZ RUMELİ DERNEKLERİ FEDERASYONU’NDAN BYEGM’YE ZİYARET

Karadeniz Rumeli Dernekleri Federasyonu Yönetim Kurulu Başkanı Kemalettin Altınsoy ile beraberindeki heyeti makamında kabul eden Genel Müdür Akarca, sözlerine bir dönem milletvekili olarak görev yaptığı Samsun'dan gelen konukları ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek başladı.


Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde “şehitler” anıldı
 Güncel Konyaaltı Belediyesi Kreşleri’nde “şehitler” anıldı


Konyaaltı Belediyesi’ne bağlı kreş öğrencileri, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 103. yıl dönümünü hazırladıkları gösteriyle kutladı.


Başkan Türel Korkuteli’nde çalışmaları denetledi Korkuteli Başkan Türel Korkuteli’nde çalışmaları denetledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Korkuteli İlçesinde Mehmet Akif Ersoy ve Atatürk caddesinde devam eden asfalt ve altyapı çalışmalarını denetledi. Türel, Korkuteli’nin imajını değiştireceklerini belirterek, asfalt çalışmaları ile halkın daha rahat ve konforlu ulaşıma kavuştuğunu söyledi.


Dr. Caner Erdoğan'dan kitap tanıtım söyleşisi ve imza günü Kültür/Sanat Dr. Caner Erdoğan'dan kitap tanıtım söyleşisi ve imza günü

Dr. Caner Erdoğan’ın “CHP: İdeoloji-Örgütsel Yapı- Parti İçi demokrasi ve Oligarşi” adlı kitabının tanıtım söyleşisi ve imza günü Muratpaşa Belediyesi Aydın Kanza Kültür Salonu’nda yoğun bir katılımla gerçekleşti.


Büyükşehir Belediyesi Antalya’da online eğitim dönemini başlattı Eğitim Büyükşehir Belediyesi Antalya’da online eğitim dönemini başlattı

İlklerin belediyesi Antalya Büyükşehir Belediyesi, öğrencilerin başarısına önemli katkı sağlayacak Online Eğitim Sistemini hayata geçirdi. Sistemi öğrencilere bizzat kendisi tanıtan Başkan Türel, onlara ağabey tavsiyelerinde bulundu.


Kepez’e yeni semt parkı Güncel Kepez’e yeni semt parkı

Kepez Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçenin gelişen mahallelerinden Ahatlı’ya yeni bir yaşam alanı daha kazandırıyor.
Minik eller konteyner boyadı Kemer Minik eller konteyner boyadı

Kemer Belediyesi Başkanı Mustafa Gül’ün eşi Neşe Gül öncülüğünde başlatılan Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi kapsamında Kemer Anaokulu öğrencileri ve öğretmenleri konteynerlere çeşitli resimler çizdi.


Doğumdan sonra spora hazır mısınız? Sağlık/Kadın Doğumdan sonra spora hazır mısınız?

Doğum yaptıktan sonra koşmak ve spor yapmak vücudunuza enerji verir ve doğumdan sonra kendinize zaman ayırmanızı sağlar. Ancak koşmaya ve spor yapmaya hazır olduğunuzu hissettiğinizde spor yapmaya zaman ayırmanız gerekir.


ZAYIF ŞİFRELER SİBER SUÇLULAR İÇİN ALTIN BİLET! Teknoloji/Bilim/İnternet ZAYIF ŞİFRELER SİBER SUÇLULAR İÇİN ALTIN BİLET!

Birçok kişinin şifresi zayıftır ve aslında güvenli olarak nitelendirilen şifreler rahatsız edici ve hatırlanması zor olabilir. Ancak bu, özellikle bir iş ortamında ayrıcalıklı hesaplar söz konusu olduğunda zayıf şifreler kullanmak için bir mazeret değildir.


Uyku sorunlarının çözümü sağlıklı beslenmeden geçiyor Sağlık/Kadın Uyku sorunlarının çözümü sağlıklı beslenmeden geçiyor

Ortalama 75 yıl yaşayan bir insan ömrünün yaklaşık üçte birini uyuyarak geçiriyor. Kaliteli uyku için dengeli beslenme ve egzersiz ‘olmazsa olmaz’ anlamına geliyor.


TEMİZ VE YERLİ KÖMÜRDE 350 MİLYAR DOLARLIK FIRSAT Ekonomi/Turizm TEMİZ VE YERLİ KÖMÜRDE 350 MİLYAR DOLARLIK FIRSAT

Enerji üretiminde yüzde 33,6 pay sahibi olan kömürün yüzde 17,6’sı ithalatla karşılanıyor. Yerli kömürün yüzde 16 olan payının artırılması amacıyla Hükümet 2018 yılında teşvik için kolları sıvadı. Teşvik için olmazsa olmaz ise temiz kömür teknolojileriyle üretim yapmak olacak


BİLGİSAYARINIZ KİLİTLİ MODDAYKEN BİLE GÜVENDE DEĞİL! Teknoloji/Bilim/İnternet BİLGİSAYARINIZ KİLİTLİ MODDAYKEN BİLE GÜVENDE DEĞİL!

Windows 10 işletim sisteminin sanal asistanı Cortana’ya dair araştırma yapan Tal Be’ery ile Amichai Shulman, ekranı kilitli olan veya uyku modunda bulunan bilgisayarların USB bellek kullanılarak zararlı sitelere yönlendirilebildiğini ve zararlı yazılımların yüklenebildiğini ortaya çıkardı.


CEP TELEFONU KULLANIRKEN 12 ÖNEMLİ ÖNERİ Sağlık/Kadın CEP TELEFONU KULLANIRKEN 12 ÖNEMLİ ÖNERİ

Her gün birçoğumuz günün ortalama 2-4 saatini başımız öne eğik şekilde mail, mesaj ya da sosyal medya trafiğinde geçiriyoruz. Yani boyun omurlarımıza yılda 700 ila 1400 saat ek stres yüklüyoruz. Lise öğrencilerinde ise bu süre yaklaşık 5000 saati buluyor.


Güncel "ULUS DEVLETİ VAR EDEN İSTİKLAL MARŞIMIZ KIRMIZI ÇİZGİMİZDİR"

Birleşik Kamu-İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık, "Anayasamızın 3. maddesi İstiklal Marşımızın değiştirilemeyeceğini açıkça ortaya koymaktadır. Bugün sadece gündem değiştirmek için yine Akif’in şiirlerine ve bestesine sığınmak yanlıştır" dedi.


Türk Telekom, 10. Kez Türkiye’nin En Değerli Telekomünikasyon Markası Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom, 10. Kez Türkiye’nin En Değerli Telekomünikasyon Markası

Türkiye’ye yatırımı odağına alan Türk Telekom’un marka değeri, Brand Finance tarafından üst üste 10. kez ödüllendirildi


BU 6 HATADAN GÖZÜNÜZÜ SAKININ! Sağlık/Kadın BU 6 HATADAN GÖZÜNÜZÜ SAKININ!

Günlük yaşantımızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen bilgisayar, tablet, akıllı telefonlar ve hatta sosyal medya nedeniyle uzun süre ekrana bakmak göz sağlığımızın bozulmasına neden olabiliyor.


Tütüncü’den Turnuvaya Destek Spor Tütüncü’den Turnuvaya Destek

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, 'Muhtarlarımız ile Haydi Futbola El Ele' turnuvasının gençleri ve çocukları sokağın kötü alışkanlıklarından uzaklaştırmayı amaçlayan önemli bir sosyal proje olduğunu söyledi.


Başkan Uysal, “Gözümüz kulağımız Afrin’de” Güncel Başkan Uysal, “Gözümüz kulağımız Afrin’de”

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kıbrıs Şehit Aileleri ve Malul Gaziler Derneği ziyaretinde, Türkiye’nin Kıbrıs’tan yıllar sonra sınırları dışında kapsamlı bir harekatı sürdürdüğünü belirterek, “Ordumuz, ülkemizin güvenliğini teminat altına almak durumunda kalmıştır. Her gün gözümüz, kulağımız Afrin’de” dedi.


TÜRKİYE’NİN YARISINDAN FAZLASI MEMLEKETİNDE YAŞIYOR Güncel TÜRKİYE’NİN YARISINDAN FAZLASI MEMLEKETİNDE YAŞIYOR

Türkiye’de memleketlerinde oturanların oranı yüzde 57,22 olarak belirlenirken, en çok memleketinde yaşamayı tercih edenler yüzde 93,33 ile Şanlıurfalılar oldu.


Kumluca Halk Tiyatrosu, Muratpaşa’da Kültür/Sanat Kumluca Halk Tiyatrosu, Muratpaşa’da

Antalya’nın Kumluca ilçesinde CHP ilçe örgütünün öncülüğünde kurulan Kumluca Halk Tiyatrosu, Uğur Duran'ın yazıp yönettiği tek perdelik tiyatro oyunu 'Biraz Gülün Biraz Hüzün' isimli oyunun Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda sahneledi.


SIRT VE BEL AĞRILARINIZIN GİZLİ KAYNAĞI: ‘FASET SENDROMU’ Sağlık/Kadın SIRT VE BEL AĞRILARINIZIN GİZLİ KAYNAĞI: ‘FASET SENDROMU’

Birçok hasta; bel, boyun ve sırt ağrıları şikayetleri ile uzmanlara başvurmakta ve bu ağrılardan kurtulmak istemektedir. Bu ağrıların pek çok sebebi olabilir. Göz ardı edilen ağrı kaynaklarından biri de halk arasında çok bilinmeyen ’’Faset Sendromu’’dur.


Muratpaşa personeli işaret dili öğreniyor Güncel Muratpaşa personeli işaret dili öğreniyor

Muratpaşa Belediyesi, Ocak ayında topladığı İşitme Engelliler Çalıştayı’nda alınan kararlar doğrultusunda ‘işaret dili’ eğitimlerine başladı.


RADEV 9. ARTI ÖDÜLLERİ DÜZENLENEN TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU	Güncel RADEV 9. ARTI ÖDÜLLERİ DÜZENLENEN TÖRENLE SAHİPLERİNİ BULDU

Radyo Evi Derneği tarafından "Türkiye'de Negatifi Pozitife Çevirenler" teması kapsamında bu yıl 9'uncusu düzenlenen Artı Ödülleri sahiplerini buldu.


Türel: “Yatırımlarımızla yeni iş alanları ortaya çıkarıyoruz” Ekonomi/Turizm Türel: “Yatırımlarımızla yeni iş alanları ortaya çıkarıyoruz”

ANİF2018 Fuarı açılışına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, işsizliğe çarenin ancak yatırımların artması ve eğitimle mümkün olduğunu belirterek, “Yatırımlarımızla yeni iş alanları ortaya çıkarıyoruz. Tek başına Boğaçayı Projemiz bile binlerce kişiye iş sağlayacak” dedi. Türel, Türkiye’de işsizlik sorunundan çok iş beğenmeme sorunu olduğuna da dikkat çekti.


Concorde De Luxe Resort, TUI Holly 2018’den ödüllerle döndü Ekonomi/Turizm Concorde De Luxe Resort, TUI Holly 2018’den ödüllerle döndü

Antalya’nın Lara bölgesinde konfor, huzur ve lüksün ön plana çıkarıldığı bir yaklaşımla misafirlerini ağırlayan Concorde De Luxe Resort, TUI Holly 2018, TUI Top Quality 2018, TUI Family Champion 2018 ve TUI Umwelt Champion 2018 ödüllerine değer bulundu.


Renault ve Dacia’dan Bahar Servis Kampanyası Otomotiv Renault ve Dacia’dan Bahar Servis Kampanyası

Renault ve Dacia araç sahipleri, otomobillerini bahar aylarına fırsatlarla hazırlıyor.


Bazen İhtiyaç 2+1 Olabilir Ekonomi/Turizm Bazen İhtiyaç 2+1 Olabilir

Türkiye’de son zamanlarda konut anlayışında değişiklikler yaşandığını belirten İlhan Erdal “Artık rezidans kavramının şekillendiği bir dönem içerisindeyiz. Rezidans hayatının konforu insanlara daha cazip geliyor” ifadelerini kullandı.


Akdeniz Üniversitesi Sektörle İş Birliklerini Sürdürüyor Güncel Akdeniz Üniversitesi Sektörle İş Birliklerini Sürdürüyor

Akdeniz Üniversitesi, Antalya İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü ve Müstakil ve Sanayici İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi arasında ‘Müsiad Tarım Akademi’ programına ilişkin işbirliği protokolü imzalandı.


Gül: “Büyükşehir’in ayıbını biz düzeltiyoruz” Kemer Gül: “Büyükşehir’in ayıbını biz düzeltiyoruz”

Kemer’in en gözde caddelerinden biri olan Deniz Caddesi’nin ASAT tarafından yamalı bohçaya çevrildiğini kaydeden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Büyükşehir Belediyesi’nin ayıbını biz düzeltiyoruz” dedi.


CHP emektarlarından Başkan Gül’e ziyaret Kemer CHP emektarlarından Başkan Gül’e ziyaret

CHP’de uzun yıllardır çeşitli görevlerde bulunan 4 emektar, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül’ü ziyaret ettiler. Başkan Gül, partili büyüklerini makamında ağırlamaktan onur duyduğunu söyledi.


MANAVGAT’TA 3 MAHALLEDEKİ  MODERN PAZAR YERLERİ TAMAMLANDI Manavgat MANAVGAT’TA 3 MAHALLEDEKİ MODERN PAZAR YERLERİ TAMAMLANDI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Sarılar, Kızılot ve Taşağıl Mahalle’lerinde halkın en önemli temel ihtiyaçlarından birisi olan pazar yerlerini tamamladı. Modern Pazar yerlerinin açılışı düzenlenecek olan toplu açılış töreniyle yapılacak


Tıp Öğrencileri Geleceğe Fidan Dikti Eğitim Tıp Öğrencileri Geleceğe Fidan Dikti

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 2017-2018 eğitim öğretim yılı Toplumsal Destek Proje Grupları arasında yer alan ‘aTIP Geçme, Çevreyi Üzme’ adlı proje grubu sosyal sorumluluk kapsamında ormanlık alana fidan dikimi gerçekleştirdiler.


Sözen'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Anma Mesajı Manavgat Sözen'den 18 Mart Çanakkale Zaferi Anma Mesajı

MANAVGAT BELEDİYE BAŞKANI ŞÜKRÜ SÖZEN 18 MART ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ve ÇANAKKALE ZAFERİNİN 103. YILDÖNÜMÜ ANMA MESAJI YAYINLADI.


Sarı taksi- Uber krizi medyaya taşındı
 Güncel Sarı taksi- Uber krizi medyaya taşındı


Türkiye’nin 2014 yılında tanıştığı mobil uygulama üzerinden taksi hizmeti veren Uber ve sürücüleri, şimdilerde sıkıntılı bir dönem geçiriyor. Son günlerde yaşanan sarı taksi – Uber krizi, uygulamanın Türkiye’de yasaklanmasını bile gündeme getirdi.


BAKAN TÜFENKCİ, HATAY’DA ZEYTİN DALI HAREKÂT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ Güncel BAKAN TÜFENKCİ, HATAY’DA ZEYTİN DALI HAREKÂT MERKEZİNİ ZİYARET ETTİ

Bakan Tüfenkci, bazı tarafların sivil kayıpları gündem oluşturarak başarılı operasyonları uluslararası kamuoyunda mahkum etme planları olduğunu vurgulayarak, “Ama sizlerin bu başarısı onları hayal kırıklığına uğrattı” dedi.


Dünya’nın Gözü İstanbul’da! Ekonomi/Turizm Dünya’nın Gözü İstanbul’da!

Avrasya Bölgesi’nin En Büyük Sanayi Etkinliği; 25. Uluslararası “WIN EURASIA” Fuarı İstanbul’da Başladı!


Uzunkaya'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı Güncel Uzunkaya'dan 18 Mart Çanakkale Zaferi mesajı

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Öğrenciler atık suyun serüvenini öğreniyor Gazipaşa Öğrenciler atık suyun serüvenini öğreniyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Su ve Atıksu İdaresi (ASAT) Genel Müdürlüğü tarafından başlatılan “Su Hayattır” projesi kapsamında Gazipaşalı öğrencilere yüksek kalitede arıtılmış su sağlayan Gazipaşa Arıtma Tesisi tanıtılıyor.


VERGİ MÜKELEFİ SAYISI 5.5 MİLYONU GEÇTİ Ekonomi/Turizm VERGİ MÜKELEFİ SAYISI 5.5 MİLYONU GEÇTİ

Türkiye’de vergi mükellefi sayısı 5 yılda yüzde 26,1 artış gösterdi …


ALTYAPIDAN OYUNCU OYNATMIYORUZ Spor ALTYAPIDAN OYUNCU OYNATMIYORUZ

Altyapıdan yetişen oyuncu oynatma konusunda Türkiye son sırada …


Akdeniz Üniversitesi Çanakkale Şehitlerimizi Unutmadı Güncel Akdeniz Üniversitesi Çanakkale Şehitlerimizi Unutmadı

Akdeniz Üniversitesi Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Araştırma-Uygulama Merkez Müdürlüğü tarafından 15 Mart 2018 Perşembe günü Çanakkale Zaferi'nin 103. yıl dönümü dolayısıyla Prof. Dr. Cemalettin Taşkıran’ın konuşmacı olarak katıldığı ‘Bir Hilal Uğruna: Çanakkale’ konulu konferans düzenlendi.


TAİDER, Antalya’da Aile Şirketleri ve Sürdürülebilirliği Konuştu Güncel TAİDER, Antalya’da Aile Şirketleri ve Sürdürülebilirliği Konuştu

TAİDER Aile İşletmeleri Derneği, “Aile Şirketlerinde Sürdürülebilirlik: Büyük ve Küçük Ölçekli İşletmelerde Kurumsallaşmanın Yeri” konusunu Antalya’da düzenlenen toplantıda gündeme taşıdı


‘Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası’ Kepez’de Başlıyor Spor ‘Çanakkale Zaferi Satranç Turnuvası’ Kepez’de Başlıyor

Antalya 18 Mart Çanakkale Zaferi Turnuvası 17-18 Mart tarihlerinde Kepez Turgut Özal Spor Salonu’nda düzenlenecek.


Şubat ayında en çok bitmemiş projelerden  konut alındı! Ekonomi/Turizm Şubat ayında en çok bitmemiş projelerden konut alındı!

REIDIN Emlak Endeksi şubat ayı sonuçlarına göre konut satış fiyatlarının en çok arttığı il Yozgat, kira fiyatlarının en çok arttığı il ise Edirne oldu.


Kuru incir ihraç fiyatı 5 bin dolara ulaştı Ekonomi/Turizm Kuru incir ihraç fiyatı 5 bin dolara ulaştı

Türkiye’nin geleneksel ihraç ürünlerinden kuru incir ihracatta rekora koşuyor. 2016/17 sezonunda kuru incirin ton başına ortalama ihraç fiyatı 4 bin 153 dolar iken, 2017/18 sezonunda 4 bin 965 dolara ulaştı. Son haftalarda ortalama kuru incir ihraç fiyatı ise 5 bin 100 doları geçmiş durumda. Sezon sonunda kuru incir ihraç fiyatının ortalama 5 bin doları aşması bekleniyor.


Antalya Kriminal Polis Laboratuvar’ı Yeni Hizmet Binası için Protokol İmzalandı Güncel Antalya Kriminal Polis Laboratuvar’ı Yeni Hizmet Binası için Protokol İmzalandı

Antalya Kriminal Polis Laboratuvar’ı Yeni Hizmet Binası için Protokol İmzalandı


Antalya’da  Motosiklet Uygulaması Yapıldı Güncel Antalya’da Motosiklet Uygulaması Yapıldı

Antalya’da 8 Mart – 15 Mart Tarihleri Arasında Motosiklet Uygulaması Yapıldı.


“Çalışan Anne Olmak Suç mu?” Sağlık/Kadın “Çalışan Anne Olmak Suç mu?”

Canbebe’nin Anneler ile Geleceğe” projesi kapsamında Antalya Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonu’nda anne ve anne adaylarıyla buluşan Çocuk Gelişim Uzmanı Özge Selçuk Bozkurt’un değindiği konulardan biri de çalışan annenin çocuğunu büyütürken zaman zaman yaşadığı olumsuz duygulardı.


‘AZ YE’ DEMEK KİLO ALDIRIYOR! Sağlık/Kadın ‘AZ YE’ DEMEK KİLO ALDIRIYOR!

Şişmanlık günümüzde estetik bir sorun olmaktan çıktı! Ölümcül hastalıkları da beraberinde getiren obezite en çok kadınları vuruyor.


KVK Kanunu’na geçiş  sona eriyor Ekonomi/Turizm KVK Kanunu’na geçiş sona eriyor

Nisan 2018 itibariyle kanunen tanınan geçiş sürecinin sona ereceği “Kişisel Verilerin Korunması Kanunu” şirketlere ve tüketicilere neler getirecek?


Antalya İş Fırsatları (ANİF) Fuarında “Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi Tanıtım Standı Açıldı Güncel Antalya İş Fırsatları (ANİF) Fuarında “Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi Tanıtım Standı Açıldı

Antalya İş Fırsatları (ANİF) Fuarında “Çiçekleri Soldurmayalım” Projesi Tanıtım Standı Açıldı


Ekolojik Kreş Romanya'da Döşemealtı Ekolojik Kreş Romanya'da

Döşemealtı Belediyesi'nin kendi öz kaynaklarıyla hayata geçirdiği ekolojik kreşin hazırladığı 6 ülkeyle ortak yürütülen Avrupa Birliği (AB) Projesi 'Eco Farm Kindergartens-Ekolojik Çiftlik Kreşleri' projesinin yürütücüleri Romanya'ya gitti. Ekolojik kreş Proje Koordinatörü ve öğretmenler Romanya'daki kreşlerde incelemelerde bulundu.


Sahipsiz hayvanlar koruma altında Kemer Sahipsiz hayvanlar koruma altında

Kemer Belediyesi Sahipsiz Hayvanlar Geçici Bakım Evi’ni denetleyen Başkan Mustafa Gül, “ Burada ayda ortalama 100 hayvanın tedavisi yapılıyor. Sahipsiz hayvanlara daima sahip çıkıyoruz. Halkımızdan da teşekkür alıyoruz” dedi.


 Antalya en güzel bahçe, balkon ve hobi bahçesini seçiyor Güncel Antalya en güzel bahçe, balkon ve hobi bahçesini seçiyor

En güzel balkon ya da bahçe benim diyenler fırsat sizi bekliyor. Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’nın en güzel balkonu ve bahçesini belirlemek üzere bu yıl üçüncüsünü düzenlediği “En Güzel Bahçe ve Balkon Yarışması”na başvurular 26 Mart’ta başlıyor. Toplam 42 bin lira ödül dağıtılacak yarışmaya bu yıl Hobi Bahçesi kategorisi de eklendi.


Kadın Futbol takımı, Ataşehir maçına hazır Döşemealtı Kadın Futbol takımı, Ataşehir maçına hazır

Türkiye Kadınlar Futbol 1’nci Ligi’nde mücadele eden 1207 Antalya Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol takımı Pazar günü oynayacağı İstanbul Ataşehir Belediyesi Kadın Futbol Takımı maçı hazırlıklarını tamamladı.


“AVRUPA’DA ŞEKERİN EN HIZLI YÜKSELDİĞİ ÜLKE TÜRKİYE” Sağlık/Kadın “AVRUPA’DA ŞEKERİN EN HIZLI YÜKSELDİĞİ ÜLKE TÜRKİYE”

İstanbul Aydın Üniversitesi VM MedicalPark Hastanesi’nden Uz. Dr. Yavuz Öztürker diyabet hakkında değerlendirmelerde bulunarak “Türkiye’de diyabet son 10 yılda yüzde 100 arttı” dedi.


Döşemealtı Belediyesi okullara spor malzemesi hediye etti Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi okullara spor malzemesi hediye etti

Döşemealtı Belediyesi gençlerin kötü alışkanlıklar edinmesini önlemek ve spor sevgisi aşılamak amacıyla ilçede bulunan okullara spor malzemesi yardımı yapıyor.


Hasan Subaşı’dan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Sağır’a Siyaset Hasan Subaşı’dan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Sağır’a "hayırlı olsun" ziyareti

Antalya Belediye eski başkanlarından ve Demokrat Parti geleneğinin önemli isimlerinden Hasan Subaşı ve Anavatan Partisi eski il başkanlarından Feti Avşar, İYİ Parti Antalya İl Başkanı Nizamettin Sağır’a "hayırlı olsun" ziyaretinde bulundular.


ANTALYA DOB SAHNESİNDE “ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA KONSERİ” Kültür/Sanat ANTALYA DOB SAHNESİNDE “ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNİ ANMA KONSERİ”

Çanakkale Zaferi’nin 103. yılında Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Çanakkale’de yitirdiğimiz şehitlerimiz Antalya Devlet Opera ve Balesi sahnesinde 17 Mart Cumartesi saat: 20.00’de “Çanakkale Şehitlerini Anma Konseri” ile anılacak.


Muratpaşa’da Aşık Veysel anılıyor Kültür/Sanat Muratpaşa’da Aşık Veysel anılıyor

Muratpaşa Belediyesi, 1973 yılının, sonradan UNESCO tarafından ‘Dünya Şiir Günü’ ilan edilecek, 21 Mart günü hayata veda eden halk ozanı Aşık Veysel’i Muzaffer Özdemir konseri ve şiir dinletisiyle anıyor.


OTİZMLİ ÇOCUKLAR ZIP ZIP PARKTA EĞLENDİ Güncel OTİZMLİ ÇOCUKLAR ZIP ZIP PARKTA EĞLENDİ

Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin hizmete açtığı Türkiye'nin en büyük kapalı oyun parkı Zıp Zıp Park bu kez özel misafirleri için kapılarını açtı.


Erken gelen yaz istihdam piyasasını canlandırdı Ekonomi/Turizm Erken gelen yaz istihdam piyasasını canlandırdı

Kariyer.net’in istihdam piyasasının nabzını tuttuğu İstihdam Endeksi’nin Şubat 2018 verileri açıklandı. Erken gelen yaz, özellikle Turizm sektöründe canlanmaya neden oldu.


Evde Bakım Hizmeti Verenlere Sigorta Müjdesi Siyaset Evde Bakım Hizmeti Verenlere Sigorta Müjdesi

CHP ‘Evde Bakım Hizmeti Aylığı’ alanların sigorta kapsamına alınması için kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...