Çarşamba, 11 Aralık 2019
Büyükşehir’den ‘Otizm Farkındalık Sempozyumu’ Sağlık/Kadın Büyükşehir’den ‘Otizm Farkındalık Sempozyumu’

Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği ‘Otizm Farkındalık Sempozyumu’nda konuşan Prof. Dr. Binyamin Birkan, Türkiye’de 10 yıl önce 2 bin 500 çocukta bir rastlanan otizmin bugün 68 çocukta bir görülmeye başlandığını söyledi.


CHP’Lİ KADINLAR ANTALYA’DA TOPLANIYOR Siyaset CHP’Lİ KADINLAR ANTALYA’DA TOPLANIYOR

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığınca düzenlenen İl Kadın Kolları Başkanları, ‘İSTİKBAL İÇİN CESARET’ konulu Eşgüdüm toplantısı için Antalya’da bir araya gelecekler.


Er meydanında son sözü Muratpaşa söyleyecek Spor Er meydanında son sözü Muratpaşa söyleyecek

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 4’üncüsünün düzenleyeceği ‘Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşleri’ 14 Ekim Pazar günü gerçekleştirilecek. Sezonun son büyük organizasyonunda yüzlerce pehlivan kıspet giyecek.Tütüncü, “Teşkilatımızla 2019’a yürüyoruz” Güncel 
Tütüncü, “Teşkilatımızla 2019’a yürüyoruz”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, gruplar halinde ve farklı günlerde meclis salonunda misafir ettiği AK Parti Kepez İlçe’nin 66 mahalle teşkilat yönetimiyle, bölgelerindeki hizmet taleplerini istişare etti. Tütüncü, “Teşkilatımızla gönül gönüle 2019'a yürüyoruz.” dedi.


Büyükşehir’den Aksu’ya 35 milyon TL’lik alt yapı yatırımı... Aksu Büyükşehir’den Aksu’ya 35 milyon TL’lik alt yapı yatırımı...

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin, Aksu’da başlattığı alt yapı seferberliği kapsamında Macun Mahallesi’nde 10 bin metre kanalizasyon şebeke hattı yapıyor. Toplam 35 milyon TL maliyetli proje kapsamında ilçenin kanayan yarası haline gelen Macun Deresi’nin koku sorunu da ortadan kalkacak.


Başkan Böcek, “Hayallerinizin peşinden gidin” Güncel Başkan Böcek, “Hayallerinizin peşinden gidin”


Çeyrek asırdır Antalya’da siyaset yapan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, bu tecrübesini “Antalya Siyasetinde Çeyrek Asır” konulu konferans ile üniversiteli öğrencilere aktardı.


Mehmetçikten Kemer Belediyesi'ne teşekkür Kemer Mehmetçikten Kemer Belediyesi'ne teşekkür

Afrin'de Türkiye'nin sınır güvenliğini korumak için mücadele eden askerlere destek olmak üzere Kemer Belediyesi tarafından hazırlanan 70 bin kullanımlık hijyen paketi Hatay'daki Zeytin Dalı Harekat Merkezi'ne teslim edildi. Askeri yetkililer Kemer Belediyesi'ne ve Başkan Gül'e teşekkürlerini ilettiler.


BAŞKAN ŞAHİN AKGİAD’I VE TIP MERKEZİNİ AĞIRLADI Aksu BAŞKAN ŞAHİN AKGİAD’I VE TIP MERKEZİNİ AĞIRLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Aksu’nun önemli sivil toplum kuruluşlarından biri olan AKGİAD’ın Başkanı Duran Celbiş’i ve Özel Antalya Tıp Merkezi temsilcilerini ağırladı.


Tütüncü’den esnafa desteğe devam Güncel Tütüncü’den esnafa desteğe devam

Servisçi esnafıyla bir araya gelen Başkan Hakan Tütüncü, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da esnafın ve esnaf odalarının yanında olmaya devam edeceğini söyledi.


Başkan Uysal, ‘Devrim niteliğinde çalışmalar yapıyoruz’ Güncel Başkan Uysal, ‘Devrim niteliğinde çalışmalar yapıyoruz’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, HAS Okulları TED Talks gününde “Ne yaparsak yapalım sadece toplumun ihtiyaçlarına göre yatırım yapıyoruz. Bu çalışmaların hepsi yerel yönetimlerde devrimdir” dedi.


TÜREL; ‘ŞEHİRLERİN KARAKTERLERİNİ BELEDİYE BAŞKANLARI BELİRLİYOR’ Güncel TÜREL; ‘ŞEHİRLERİN KARAKTERLERİNİ BELEDİYE BAŞKANLARI BELİRLİYOR’

Şehri inşa çalışmalarıyla şehre bir karakter yüklemeye çalıştıklarını kaydeden Başkan Türel, “Antalya bugün dünyanın göz bebeği bir şehirse, Antalya’ya doğru karakter yüklemek sorumluluğu belediye başkanı olarak omuzumdaki en ağır yüktür” dedi.


4 YILLIK KÂBUS 15 DAKİKADA BİTTİ! Sağlık/Kadın 4 YILLIK KÂBUS 15 DAKİKADA BİTTİ!

Zeynep Yıldırım bir gün yataktan ağrıyla uyandı, o günden sonra hayatı tek kelimeyle kâbusa döndü. Günde 30 kez tuvalete gitmesine sebep olan hastalığı yüzünden evden çıkamaz oldu.


Sırt ve boyun ağrısı kamburluk habercisi Sağlık/Kadın Sırt ve boyun ağrısı kamburluk habercisi

Omurgamızda sırt bölgesindeki eğriliğin normalden daha fazla dışarı çıkıntı yapmasına kamburluk (kifoz) denir. Her yaştan insanda çevremizde görebileceğimiz bir problemdir. Ancak kamburluk kontrol altına alınmazsa ileride bazı problemlere yol açabilir.


TOROSLARIN KADINLARI MANAVGAT’I  GEZİYOR’ PROJESİ BAŞLADI Manavgat TOROSLARIN KADINLARI MANAVGAT’I GEZİYOR’ PROJESİ BAŞLADI

“Torosların Kadınları Manavgat’ı Geziyor” projesi, Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in geziye katılacak kadınları kendisinin kullandığı otobüsle mahallelerinden almasıyla başladı.


BUDAK: “HÜKÜMET TİCARET SAVAŞLARINDAN KAYNAKLANAN TEHLİKELERİN FARKINDA MI?” Siyaset BUDAK: “HÜKÜMET TİCARET SAVAŞLARINDAN KAYNAKLANAN TEHLİKELERİN FARKINDA MI?”

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK, BAKAN ZEYBEKCİ’NİN TİCARET SAVAŞLARIYLA İLGİLİ OLARAK ABD’YE “MÜTEKABİLİYET UYGULARIZ” AÇIKLAMASI DOĞRULTUSUNDA NE YAPILDIĞINI SORDU.


Antalya’da Yılda 1000 Otopsi Yapılıyor Güncel Antalya’da Yılda 1000 Otopsi Yapılıyor

Antalya’da gerçekleşen adli tıp uygulamaları hakkında Salı Grubu üyelerini bilgilendiren Adli Tıp Uzmanı Dr. Mustafa Karagöz, Antalya’da 2 ayrı ihtisas dairesinin bulunduğunu ve gelen sonuca göre otopsi raporu oluşturulduğunun bilgisini verdi.


DÜNYADA HER 3 YETİŞKİNDEN 1’İNDE YÜKSEK TANSİYON VAR Sağlık/Kadın DÜNYADA HER 3 YETİŞKİNDEN 1’İNDE YÜKSEK TANSİYON VAR

Dünya üzerinde yüksek tansiyonlu yetişkin sayısı 2015 yılı itibarıyla 1,13 milyar olarak belirlenirken, her 3 yetişkinden 1’inde yüksek tansiyon olduğu görüldü.


ANTALYALI ÖĞRENCİLER TBMM'DE Siyaset ANTALYALI ÖĞRENCİLER TBMM'DE

Antalya’nın Kepez İllanoğulları Şehit Atilla Nizam İlkokulu öğrencileri ve öğretmenleri Ankara gezisi kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti.


ÇİĞ KÖFTEYİ DAHA ÇOK KADINLAR TERCİH EDİYOR Güncel ÇİĞ KÖFTEYİ DAHA ÇOK KADINLAR TERCİH EDİYOR

Çiğ köfte, ismi duyulunca bile iştahları açan geleneksel lezzetlerin başında geliyor. Yapımında kullanılan bulgur, pul biber, isot gibi sağlıklı besinler sayesinde vücuda zarar vermiyor olması da, bu lezzeti son yıllarda sofraların vazgeçilmezi haline getirdi.


Türkiye güneş enerjisi üretiminde dünyada 13. sıraya yükseldi Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye güneş enerjisi üretiminde dünyada 13. sıraya yükseldi

Bir ülkenin geleceği için önemli faktörlerden biri de enerji kaynaklarıdır. Güneş enerjisinin önemi ve değeri ise her geçen gün artarak devam ediyor.


ZİRVEYE  “SURVIVOR 2018”  DAMGA VURDU Kültür/Sanat ZİRVEYE “SURVIVOR 2018” DAMGA VURDU

En çok konuşulan yarışma programları açıklandı …


TANSİYONUMUZ ÇOK YÜKSEK ÇIKTI Sağlık/Kadın TANSİYONUMUZ ÇOK YÜKSEK ÇIKTI

Türkiye'de yetişkin nüfusun yüzde 20,3'ünde yüksek tansiyon var .…


15. Uluslararası Wilson Senior’da Manavgat başarısı Spor 15. Uluslararası Wilson Senior’da Manavgat başarısı

Antalya'nın Manavgat ilçesi Kızılağaç Turizm Bölgesi'nde bulunan Ali Bey Club Manavgat Tesislerinde gerçekleştirilen15. Uluslararası Wilson Senior Açık Tenis Turnuvası, ITF Grade-A kategorisinde Manavgatlı tenisçi Liudmila Kravchenko Çelik, çeyrek finalde rakibini yenerek Manavgat adına büyük başarı elde etti.


İnflamatuvar bağırsak hastalıklarının nedenleri nedir? Sağlık/Kadın İnflamatuvar bağırsak hastalıklarının nedenleri nedir?

İnflamatuvar Bağırsak Hastalıklarının nedenleri: genetik yatkınlık, bağışıklık sisteminde artmış aktivite ve çevresel faktörler...


Daha az ye, daha çok su iç, daha çok hareket et! Sağlık/Kadın Daha az ye, daha çok su iç, daha çok hareket et!

Hem sağlığın korunması hem de sağlığa kavuşmak adına yapılacaklar listesinin başında ‘hareket ‘ geliyor.


 2017’NİN SON ÇEYREĞİNDE AĞ SALDIRILARI %328 ARTTI! Teknoloji/Bilim/İnternet 2017’NİN SON ÇEYREĞİNDE AĞ SALDIRILARI %328 ARTTI!

WATCHGUARD’IN İNTERNET GÜVENLİĞİ RAPORU AÇIKLANDI... WI-FI WPA2’DEKİ GÜVENLİK AÇIĞI SEBEBİYLE 1 TRİLYON ŞİFRE ÇALINDI!


​Zekayla ilgi en yaygın 5 hurafe Güncel ​Zekayla ilgi en yaygın 5 hurafe

Beyin, insanlık için muhteşem bir organ. Üzerindeki sır perdelerinin hala aralanmadığı bir gizem var onda. Ve bu gizemini yıllarca da sürdürecek engin bir deniz sanki.


KÖMÜRE DEĞER KATANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ Ekonomi/Turizm KÖMÜRE DEĞER KATANLAR ÖDÜLLENDİRİLDİ

KÖMÜRDE YATIRIM ÖDÜLÜ POLYAK EYNEZ, AKSA ENERJİ, BEREKET ENERJİ’NİN OLDU


YERLİ KÖMÜR ÜRETİMİNİ ARTIRMAK İÇİN 5 ÖNERİ Ekonomi/Turizm YERLİ KÖMÜR ÜRETİMİNİ ARTIRMAK İÇİN 5 ÖNERİ

2. ULUSLARARASI TEMİZ KÖMÜR TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ VE FUARI KAPILARINI AÇTI


Alanyaspor sokak hayvanlarına ‘sahadan’ destek verdi Spor Alanyaspor sokak hayvanlarına ‘sahadan’ destek verdi

Antalya, Isparta ve Burdur’da sahipsiz, yardıma muhtaç sokak hayvanlarının bakım ve tedavi masraflarını üstlenen CK Akdeniz Elektrik’in HAYTAP işbirliği ile yürüttüğü sosyal sorumluluk projesine Alanyaspor ‘sahadan’ destek verdi.


HERAN KULLANIMA HAZIR ELEKTRİK SANTRALİ Ekonomi/Turizm HERAN KULLANIMA HAZIR ELEKTRİK SANTRALİ

Sosyal sorumluluk projelerine önem veren Türkiye’nin lider güneş paneli üreticisi CW Enerji, 2010 yılından bu yana elektriğin olmadığı birçok noktaya, gerek sosyal sorumluluk bilinci gerekse ticari amaçlı olarak her an kullanıma hazır elektrik santrallerini ulaştırıyor.


Başkan Böcek: Altın kemeri Antalya’ya getireceğiz Spor Başkan Böcek: Altın kemeri Antalya’ya getireceğiz


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, güreşçilerinin 2018 yılı güreş sezonuna hazır olduğunu belirterek, “Başpehlivanımız İsmail Balaban bu yıl da altın kemeri Antalya’ya getirecek” dedi.


Dikkat: Nesnelerin İnternetine yönelik saldırılar 4 kat arttı Teknoloji/Bilim/İnternet Dikkat: Nesnelerin İnternetine yönelik saldırılar 4 kat arttı

FortiGuard Labs çalışmalarından elde edilen rakamlar çarpıcı bir hacim büyümesine dikkat çekmekle birlikte zararlı yazılımların evrilmekte olduğunun da altını çiziyor...


BAŞKAN ŞAHİN POLİS HAFTASINI KUTLADI Aksu BAŞKAN ŞAHİN POLİS HAFTASINI KUTLADI

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin, Polis Haftası kapsamında İlçe Emniyet Müdürü Tevfik Karayakalı’yı ziyaret etti.


Sephora TerraCity Mağazası, güzellik tutkunları için yenilendi! Güncel Sephora TerraCity Mağazası, güzellik tutkunları için yenilendi!

Güzelliğin Kalp Atışı Sephora’nın Antalya’daki ilk mağazası TerraCity, güzellik tutkunları için yenilendi.


Türel:“Antalya Büyükşehir Belediyesi, destan yazıyor destan” Güncel Türel:“Antalya Büyükşehir Belediyesi, destan yazıyor destan”

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin çok ciddi yatırımcı ve icracı bir belediye olduğunu belirten Başkan Türel, belediyenin 2013’te 55 milyon lira olan toplam yatırımının, 2017’de 1 milyar 70 milyon lira olarak gerçekleştiğini söyledi.


Kepez Sağlık Merkezi’nde implant tedavisi Sağlık/Kadın Kepez Sağlık Merkezi’nde implant tedavisi

Kepez Belediyesi Sağlık Merkezi’nde diş eksikliğinin en iyi tedavi yöntemi olan implant uygulaması vatandaşlara en uygun fiyatlarla sunuluyor.


 ŞİRKETLERİN %27’Sİ KİŞİSEL CİHAZLARDAN ŞİRKET AĞINA BAĞLANMAYI YASAKLIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet ŞİRKETLERİN %27’Sİ KİŞİSEL CİHAZLARDAN ŞİRKET AĞINA BAĞLANMAYI YASAKLIYOR

Hareketlilik ve değişkenlik bugünün iş dünyasının merkezinde ve bunun bir sonucu da çalışanların kendi cihazlarını kullanması ve şirketten uzak lokasyonlardan iş yeri ağlarına bağlanması olarak ortaya çıkıyor. Ne yazık ki böylece siber saldırganlara açık bir kapı yaratılıyor ve Amerika ile Avrupa’daki bilgi sistemleri uzmanlarının büyük bir çoğunluğu da bunun farkında.


MUTLU EVLİLİK KALBİN İLACI! Sağlık/Kadın MUTLU EVLİLİK KALBİN İLACI!

Sevilen bir kişinin kaybı, boşanma, ayrılık, aldatılma veya piyangodan büyük ikramiye kazanmak gibi nedenler ‘Kırık Kalp Sendromu’na yol açabiliyor.


Falezlerde büyük temizlik Güncel Falezlerde büyük temizlik

Muratpaşa Belediyesi, turizm sezonu öncesi Lara – Kundu falez bandında ulaşılabilir mağara ve kuytuluklarda temizlik çalışması yaptı.


Kepez’in minik sultanlarına forma Spor Kepez’in minik sultanlarına forma

Kepez Belediyespor Kulübü’nün voleybol yetenek taramasından geçen 870 filenin sultan adayı, düzenlen törenle hem formalarını aldı, hem de voleybol eğitimlerine başladı


RE/MAX’liler Antalya’da buluşuyor Güncel RE/MAX’liler Antalya’da buluşuyor

RE/MAX Türkiye’liler, geleneksel olarak her sene düzenlenen, yılın en büyük RE/MAX kongresinde eğitim ve eğlence dolu üç gün geçirmek üzere Antalya’da buluşacak.


Gerilim Tipi Baş Ağrısı Öğleden Sonra Görülür! Sağlık/Kadın Gerilim Tipi Baş Ağrısı Öğleden Sonra Görülür!

Hemen herkesin hayatının bir döneminde yakınmasına neden olan baş ağrısı ile ilgili bilinmesi gerekenleri Hastane Derindere Nöroloji Bölümü Uzmanı Dr. Keriman Oğuz anlattı.


BAHAR YORGUNLUĞU DA NEYMİŞ Sağlık/Kadın BAHAR YORGUNLUĞU DA NEYMİŞ

Baharın yüzünü gösterdiği bugünlerde sürekli uykulu, yorgun ve halsiz hissediyorsanız beslenme ve yaşam tarzınızda yapacağınız değişikliklerle enerjinizi geri kazanabilirsiniz.


Obezite ve tütün böbrek düşmanı Sağlık/Kadın Obezite ve tütün böbrek düşmanı

Birçok hastalığın başlıca sorumlularından olan tütün kullanımı ve obezite, böbrek kanserinin de risk faktörleri arasında ilk sırada yer alıyor.


KPMG teknolojiyi sordu, geleceğin danışmanları yanıtladı: Kim korkar teknolojiden Teknoloji/Bilim/İnternet KPMG teknolojiyi sordu, geleceğin danışmanları yanıtladı: Kim korkar teknolojiden

KPMG, her yıl gerçekleştirdiği Uluslararası Vaka Yarışması'na katılan 22 ülkenin önde gelen üniversitelerinde öğrenim gören öğrencilerle anket yaptı. Geleceğin iş dünyasını yönetmeye aday gençler, içine doğdukları teknolojiyi yönetmeye hazır. Gençler, teknolojinin kariyerlerini tehdit etmeyeceğini aksine olumlu etkileyeceğini düşünüyor.


Tedavi Edilmeyen Süt Dişi Çürükleri  Çocuklarda Öfke ve Huzursuzluğa Sebep Oluyor Sağlık/Kadın Tedavi Edilmeyen Süt Dişi Çürükleri Çocuklarda Öfke ve Huzursuzluğa Sebep Oluyor

Ağız ve diş sağlığı büyüklerde olduğu gibi çocuklarda da sadece beden sağlığı için değil ruh sağlığı açısından da önem taşıyor.


Antalya’da satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 5 arttı Ekonomi/Turizm Antalya’da satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 5 arttı

Hürriyet Emlak Mart 2018 Emlak Endeksi verilerine göre, 5 büyük ilde İstanbul dışında satılık konut fiyatları artıyor. Son bir yılda İzmir’de fiyatlar yüzde 31 artarken, Bursa’da yüzde 24, Ankara’da yüzde 21, Antalya’da yüzde 5 arttı. İstanbul ise yüzde 1 düşüşle bu illerin gölgesinde kaldı.


YENİ YÖNTEM: “KALP ZARI”NDAN AORT KAPAĞI Sağlık/Kadın YENİ YÖNTEM: “KALP ZARI”NDAN AORT KAPAĞI

Protez kapak değil, hastanın kalp zarı kullanılıyor


Kaspersky Lab, dünyanın en büyük blockchain girişimi Ethereum Alliance’a katıldı Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab, dünyanın en büyük blockchain girişimi Ethereum Alliance’a katıldı

Blockchain yalnızca Bitcoin’den ibaret değil. Aslında Blockchain, elektronik ortamda oy vermekten adil ticarete kadar birçok alanda kullanılabilen dev bir ekosistem.


GENÇ MÜSİAD 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ UNUTMUYOR Güncel GENÇ MÜSİAD 15 TEMMUZ ŞEHİTLERİNİ UNUTMUYOR

FETÖ’nün cuntacıları tarafından 15 Temmuz gecesi yaşanan darbe girişiminde şehit olan kahramanlarımız için Genç MÜSİAD Antalya Şubesi fidan dikti.


Hackerların gözü Monero’da Teknoloji/Bilim/İnternet Hackerların gözü Monero’da

Monero kripto para birimi: Zararlı yazılımların yükselen yıldızı


Dacia’da Nisan Ayına Özel Sıfır Faiz Fırsatı Otomotiv Dacia’da Nisan Ayına Özel Sıfır Faiz Fırsatı

Dacia, Nisan ayında Sandero, Lodgy ve Dokker müşterilerine 30.000TL kredi, 15 aya kadar vade seçeneği için sıfır faiz fırsatı sunuyor.


Fintech Girişimleri, Bankacılık Sektöründe Değişimler Yaratıyor Ekonomi/Turizm Fintech Girişimleri, Bankacılık Sektöründe Değişimler Yaratıyor

Bankaların son dönemlerde Fintech girişimleri ile birlikte gerçekleştirdikleri ortak projelerin sayısında önemli bir artış gözlemleniyor. Bunun hem bankalara hem de teknolojiyi geliştiren girişimlere birçok faydası var. Paraşüt'ün Kurucu Ortağı Sean Yu anlatıyor...


Başkan Türel “Adrese teslim” iddialarına sert tepki gösterdi Güncel Başkan Türel “Adrese teslim” iddialarına sert tepki gösterdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel Konyaaltı Sahil Projesi ihalesi ile ilgili iddialara açıklık getirdi.


Renault’da Nisan ayında sıfır faiz Otomotiv Renault’da Nisan ayında sıfır faiz

Nisan ayında Renault Clio ve Kangoo modellerinde maksimum 30.000TL kredi ve 15 aya varan vade seçeneklerinde sıfır faiz fırsatı bulunuyor.


Bocce’de Okul Müsabakaları Tamamlandı Spor Bocce’de Okul Müsabakaları Tamamlandı

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Okul Sporları tarafından düzenlenen Küçükler,Yıldızlar, Bocce müsabakaları sona erdi.


Belediye- Vatandaş işbirliğiyle Döşemealtı’na yeni bir huzurevi geliyor Döşemealtı Belediye- Vatandaş işbirliğiyle Döşemealtı’na yeni bir huzurevi geliyor

Sosyal sorumluluk bilinciyle hareket eden Döşemealtı Belediyesi, yaşlı vatandaşların yararlanabilmesi amacıyla hayırsever vatandaş işbirliğiyle “Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi” yapımı için protokol imzalandı.


Başkan Uysal, Erzincanlılar gecesinde Güncel Başkan Uysal, Erzincanlılar gecesinde

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneği’nin düzenlendiği gecede “Etle tırnak gibi kaynaşmış, mutlu, kenetlenmiş bir millet, bir memleket olarak yürümeye kararlıyız” dedi.


Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi  H.Avni Aksoy'dan AGC'ye nezaket ziyareti Güncel Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi H.Avni Aksoy'dan AGC'ye nezaket ziyareti

DIŞİŞLERİ Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi H.Avni Aksoy, Antalya Gazeteciler Cemiyeti'ne nezaket ziyaretinde bulundu.


Manavgat Belediyesi’nden  Hatıplar Mahallesi’ne menfez Manavgat Manavgat Belediyesi’nden Hatıplar Mahallesi’ne menfez

Manavgat Belediyesi, 106 mahallede ayrımsız bir şekilde yatırım ve hizmetlerini tüm hızıyla sürdürüyor. Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Hatıplar Mahallesi’nde bir yatırım daha gerçekleştirdi.


Büyükşehir, Finike’de yüz güldürüyor Finike Büyükşehir, Finike’de yüz güldürüyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Finike’yi çağdaş hizmetlerle buluşturmaya devam ediyor. Çevre temizliği ve kaldırım bakımları yapılan ilçeye modern duraklar konuldu. Büyükşehir Belediyesi’nin Finike’de sosyal alandaki hizmetleri de hız kesmeden devam ediyor.


Alanya "Büyükşehir’le hayal ettiğimiz hizmetlere kavuştuk"

Alanya’da mahalle yolları ilk kez sıcak asfaltla buluşan Kayabaşı Mahallesi Muhtarı Mesut Göztaş, Büyükşehir Yasası ile hayal olarak gördükleri hizmetlere kavuştuklarını söyledi.


DOĞALGAZA YATIRIM  21,5 MİLYARA ULAŞTI Ekonomi/Turizm DOĞALGAZA YATIRIM 21,5 MİLYARA ULAŞTI

Türkiye genelinde şebeke uzunluğunun 130 bin 585 kilometreye yükseldiği doğalgaz dağıtım sektöründe geçen yıl itibarıyla 72 doğalgaz dağıtım şirketi tarafından yapılan toplam şebeke yatırım miktarının 21,5 milyar liraya ulaştığı belirlendi.


SEYİRCİNİN TERCİHİ YERLİ FİLM Kültür/Sanat SEYİRCİNİN TERCİHİ YERLİ FİLM

Sinema salonlarına geçen ay toplam 6 milyondan fazla biletli seyirci gelirken, seyircinin yüzde 77’sinin yerli filmleri tercih ettiği belirlendi.


TÜRKİYE’DE HER ÜST DÜZEY 5 YÖNETİCİDEN 1’İ KADIN Güncel TÜRKİYE’DE HER ÜST DÜZEY 5 YÖNETİCİDEN 1’İ KADIN

Türkiye’de her 5 yöneticiden 1’inin kadın olduğu tespit edilirken, bu rakamın özel sektördeki üst düzey yöneticilerin yüzde 17,9’una tekabül ettiği belirlendi.


Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı Eğitim Eğitimde İş Birliği Protokolü İmzalandı

Akdeniz Üniversitesi ile Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü arasında “Eğitimde İş Birliği Protokolü” imzalandı.


ERDAL BEŞİKÇİOĞLU’NDAN “BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ” ANTALYA KÜLTÜR MERKEZİ’NDE! Kültür/Sanat ERDAL BEŞİKÇİOĞLU’NDAN “BİR DELİNİN HATIRA DEFTERİ” ANTALYA KÜLTÜR MERKEZİ’NDE!

Erdal Beşikçioğlu’nun muhteşem oyunculuğuyla çok konuşulan, Gogol’un “Bir Delinin Hatıra Defteri” oyunu, 12 Nisan Perşembe akşamı Antalya Kültür Merkezi’nde Antalyalı tiyatroseverlerle buluşuyor!


ÖNCE KONSER SONRA EĞLENCE Manavgat ÖNCE KONSER SONRA EĞLENCE

Türkiye’nin otistik çocuklardan oluşan ilk orkestra ve korosu, Manavgat Belediyesi’nin davetlisi olarak geldikleri Manavgat’ta önce muhteşem bir konser verdi, ardından da Manavgat’ın tarihi ve turistik yerlerini gezerek gönüllerince eğlendi


15. Uluslararası Wilson Senior’da kortlara bahar geldi Spor 15. Uluslararası Wilson Senior’da kortlara bahar geldi

Antalya'nın Manavgat ilçesi Kızılağaç Turizm Bölgesi'nde bulunan Ali Bey Club Manavgat Tesislerinde gerçekleştirilen15. Uluslararası Wilson Senior Açık Tenis Turnuvası, ITF (Uluslararası Tenis Federasyonu) Grade-A kategorisine 40 ülkeden 370 sporcu katılıyor.


Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı Güncel Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı

Antalya'da Umuma Açık Yer Denetimi Yapıldı


Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


Başkan Türel’den şehit ailesine ziyaret Güncel Başkan Türel’den şehit ailesine ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Diyarbakır'ın Lice İlçesinde el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Fatih Uysal'ın Alanya İlçesinde yaşayan ailesini ziyaret etti.


Serik İlçesinde Haklarında Yakalama Emri Bulunan 11 Şahıs Yakalandı Serik Serik İlçesinde Haklarında Yakalama Emri Bulunan 11 Şahıs Yakalandı

Serik İlçesinde Haklarında Yakalama Emri Bulunan 11 Şahıs Yakalandı


Demre İlçesinde Bir İkamette Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi Demre Demre İlçesinde Bir İkamette Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi

Demre İlçesinde Bir İkamette Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi


Kepez İlçesinde Sağlıksız Koşullarda Midye Üretimi ve Ticareti Yapan Adreslere Denetim Yapıldı Güncel Kepez İlçesinde Sağlıksız Koşullarda Midye Üretimi ve Ticareti Yapan Adreslere Denetim Yapıldı

Kepez İlçesinde Sağlıksız Koşullarda Midye Üretimi ve Ticareti Yapan Adreslere Denetim Yapıldı


ANTALYA'DA YAŞAYAN VANLILAR YEMEKTE BULUŞTU Güncel ANTALYA'DA YAŞAYAN VANLILAR YEMEKTE BULUŞTU

Antalya'da yaşayan Vanlılar, Van'ın düşman işgalinden kurtuluş yıldönümünü Van yemekleri gurubu üyesi Oya Timuroğlu Boysan, Zehra Aydınoğlu ve İhsan Çavuşoğlu'nun birlikte düzenledikleri yemekte Bilgehan Otel'de kutladılar. ÇETİN: “BUGÜNDEN İTİBAREN SEN, BEN YOK BİZ VARIZ!” Güncel ÇETİN: “BUGÜNDEN İTİBAREN SEN, BEN YOK BİZ VARIZ!”

Ahmet Çetin, İMEAK Deniz Ticaret Odası Antalya Şubesi'nde başkanlık koltuğuna oturdu.


Batı Akdeniz’in sağlık ve spor turizmi potansiyeli tanıtıldı Ekonomi/Turizm Batı Akdeniz’in sağlık ve spor turizmi potansiyeli tanıtıldı

Cumhurbaşkanlığı himayesinde düzenlenen, Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA) ‘yerel partner’ statüsünde düzenleyicisi olarak destek verdiği Antalya’daki 2. Dünya Sağlık, Spor ve Alternatif Turizm Kongresi ve Sergisi’nde (HESTOUREX 2018) Batı Akdeniz’in sağlık ve spor turizmi potansiyeli de tanıtıldı.


Renault Bahreyn’den puanla döndü Spor Renault Bahreyn’den puanla döndü

Renault Sport Formula 1 Takımı, Nico Hülkenberg’in göstermiş olduğu performans ile sezonun ikinci yarışı olan Bahreyn Grand Prix’sinden puan aldı.


HUZUREVİNDEKİ BÜYÜKLERİN BAHAR PİKNİĞİ SEVİNCİ Manavgat HUZUREVİNDEKİ BÜYÜKLERİN BAHAR PİKNİĞİ SEVİNCİ

Manavgat Belediyesi Huzurevi’nde yaşayan büyükler, bahar sevincini, Sorgun Mesire Alanı’nda kendileri için düzenlenen piknikte yaşadı.


 Vali Karaloğlu'dan Türk Polis Teşkilatı 173. Kuruluş Yıldönümü kutlama mesajı Güncel Vali Karaloğlu'dan Türk Polis Teşkilatı 173. Kuruluş Yıldönümü kutlama mesajı

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Kepez Kitap Fuarı rekor katılımla sona erdi Kültür/Sanat Kepez Kitap Fuarı rekor katılımla sona erdi

Kepez Belediyesi’nin 152 yayınevi ve 134 yazarın katılımıyla bu yıl ilkini gerçekleştirdiği Kepez Kitap Fuarı, 10 günde 380 bin ziyaretçi ağırladı. Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, rekor ziyaretçi sayısına ulaşan Kepez Kitap Fuarı’nın kapanışında emeği geçenlere tatlı ikram ederek, teşekkür etti.


11. ULUSLARARASI GÜNEŞ ENERJİSİ VE TEKNOLOJİLERİ SOLAREX İSTANBUL FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU Ekonomi/Turizm 11. ULUSLARARASI GÜNEŞ ENERJİSİ VE TEKNOLOJİLERİ SOLAREX İSTANBUL FUARI DEĞERLENDİRME RAPORU

CW Enerji 5-7 Nisan 2018 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde yapılan 11. Uluslararası Güneş Enerjisi Ve Teknolojileri Solarex İstanbul Fuarına katılım gösterdi.


Yazın estetikte en çok o tercih ediliyor Sağlık/Kadın Yazın estetikte en çok o tercih ediliyor

Yaz mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte estetik görünümdeki kaygılar ön plana çıkarken, bu dönemde Liposuction operasyonu en çok rağbet gören estetik operasyonların başında geliyor.


Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Tanıtımlara Devam Ediyor Güncel Akdeniz Üniversitesi Uluslararası Tanıtımlara Devam Ediyor

Akdeniz Üniversitesi’nde öğrenim görmek isteyen uluslararası öğrenci adaylarına yönelik olarak düzenlenecek olan AKDENİZ YÖS-2018 sınavı için yurt dışında tanıtımlar devam ediyor.


Sözen'den Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü kutlama mesajı Manavgat Sözen'den Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü kutlama mesajı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Türk Polis Teşkilatı'nın 173. kuruluş yıldönümü ve Polis Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


AEDAŞ, kış aylarında arıza sayısını 
yüzde 22 oranında düşürdü Güncel AEDAŞ, kış aylarında arıza sayısını 
yüzde 22 oranında düşürdü

Kış bastırmadan önlemlerini alan AEDAŞ, tüm olumsuz hava şartlarına rağmen arıza sayısını yüzde 22 düşürme başarısını gösterdi. Meteorolojiyi yakın takibe alan AEDAŞ, 7/24 çalışma prensibi, 446 ekip ve 893 personeli ile arıza ve kesintilere anında müdahale etti.


İSTEK’te “Arkadaşımla Okulumda Bir Gün” Etkinliği Eğitim İSTEK’te “Arkadaşımla Okulumda Bir Gün” Etkinliği

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü öğrencileri bu yıl ikincisi düzenlenen “Arkadaşımla Okulumda Bir Gün” etkinliğinde arkadaşları ve aileleri ile bir araya geldi.


Kepez portakal çiçeği kokuyor Güncel Kepez portakal çiçeği kokuyor

Kepez Belediyesi, Antalya’nın unutulmaya başlayan değeri portakalı sosyal yaşam gündemine taşıdı. Dokumapark’ta 50 ton narenciyenin kullanılarak birçok eserin yapıldığı ‘Portakal Çiçeği Günleri’ ziyaretçilere kapılarını araladı.


Konyaaltı Kreşi ’nden polis teşkilatına ziyaret 
 Güncel Konyaaltı Kreşi ’nden polis teşkilatına ziyaret 


Konyaaltı Belediyesi Çocuk Kreşi öğrencileri, Polis Haftası dolaysıyla ziyaret ettiği Antalya İl Emniyet Müdürlüğü’nde sürpriz bir gösteriyle karşılandı.


MSC SEAVIEW SEHAYATLERİNE BAŞLIYOR MSC SEAVIEW SEHAYATLERİNE BAŞLIYOR

MSC Seaview, Seaside sınıfı gemilerin ikincisi olarak Haziran 2018’de, Akdeniz coğrafyasında seyahatlerine başlayacak. 02 Haziran 2018’de İtalya’nın Civitavecchia liman kentinde yapılacak isim verme ve denize indirme törenine, artık sayılı günler kaldı.


Kemer'den Afrin'e hijyenik yardım Kemer Kemer'den Afrin'e hijyenik yardım

Kemer Belediyesi tarafından Afrin'de sınır güvenliğimizi korumak için mücadele eden askerlerimiz için hazırlanan 70 bin kullanımlık hijyen malzemesi törenle Hatay'a gönderildi. Törende konuşan Başkan Mustafa Gül, "Biz ilçemizde rahat bir şekilde turizm yapıyorsak, huzurlu yaşıyorsak bunu askerimize borçluyuz" dedi.


Türk Telekom’dan Milli Eğitim Bakanlığı’na  50 milyon liralık yatırımla 8 yeni proje Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom’dan Milli Eğitim Bakanlığı’na 50 milyon liralık yatırımla 8 yeni proje

Türk Telekom ve Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yeni işbirliği protokolü imzaladı.


Gazipaşa’da ücretsiz  wi-fi dönemi başladı Gazipaşa Gazipaşa’da ücretsiz wi-fi dönemi başladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Türkiye’de ilk kez hayata geçirdiği Akıllı Kent Projesi kapsamında Gazipaşa’da ücretsiz internet hizmeti verilmeye başlandı.


Mineral Dolgu İle Doğal Lifting Etkisi Sağlık/Kadın Mineral Dolgu İle Doğal Lifting Etkisi

Dermatolog Dr. Yelda Bice, doğallığı koruyan estetik uygulamalar hakkında açıklamalarda bulundu. Bice, yeni güzellik anlayışında her şeyin doğallık üzerine olduğunu söyledi.


Mekanik katlı otopark rahatlama sağladı Güncel Mekanik katlı otopark rahatlama sağladı

Büyükşehir Belediyesi’nin Sinan Mahallesi’nde Antalya’da ilk olarak hayata geçirdiği Mekanik Katlı Otopark, merkezi konumu ve sağladığı büyük kolaylık nedeniyle günün her saati yerli yabancı misafirlerin tercihi oluyor. Mekanik otoparktan 5 ayda 110 bin 500 araç faydalandı.


Şampiyonlar Şampiyonası 14-15 Nisan’da Spor Şampiyonlar Şampiyonası 14-15 Nisan’da

Otomobil sporlarında yılın en hızlı pilotunu belirlenecek olan ‘Şampiyonlar Şampiyonası’, 14-15 Nisan tarihlerinde farklı branşlardan 49 sporcunun katılımı ile TOSFED Körfez Yarış Pisti‘nde gerçekleştirilecek.


Finikeli çocuklar ‘Gezegen Evi’ni çok sevdi  Finike Finikeli çocuklar ‘Gezegen Evi’ni çok sevdi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki okullarda Planetaryum (Gezegen Evi) gösterisiyle öğrencilere evreni tanıtıyor. Finikeli çocuklar kendilerini adeta uzayda gezintiye çıkaran ‘Gezegen Evi’ni çok sevdi


SAĞLIK, SPOR, KONGRE, KÜLTÜR TURİZMİ İLE ANTALYA Siyaset SAĞLIK, SPOR, KONGRE, KÜLTÜR TURİZMİ İLE ANTALYA

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu yoğun ziyaret temposu ile Demre, Finike, Muratpaşa ve Manavgat İlçelerinde çeşitli ziyaretlerde bulunarak programlara katıldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...