Pazar, 15 Eylül 2019
ALBİAD´ın iftar yemeğine katılan Almanlar, Müslümanlarla birlikte iftar yaptı Güncel ALBİAD´ın iftar yemeğine katılan Almanlar, Müslümanlarla birlikte iftar yaptı

Alanya´da yaşayan Almanlar, Alanya Birleşik İşadamları Derneği (ALBİAD)´nin düzenlediği iftar yemeğinde Müslümanlarla bir araya geldi.


Alanya Kapalı Spor Salonu, Uluslararası organizasyonlara evsahipliği yapabilecek Güncel Alanya Kapalı Spor Salonu, Uluslararası organizasyonlara evsahipliği yapabilecek

Alanya İlçesi´nde yapımı süren Kapalı Spor Salonu, yapılan günısısı ihalesiyle birlikte uluslararası organizasyonlara evsahipliği yapabilecek.


Antalya´da trafiğe yeni düzenleme Güncel Antalya´da trafiğe yeni düzenleme

Antaya Büyükşehir Belediyesi, köprülü kavşakların yapımı sırasında trafik akışının normal seyrini aksatmaması için güzergahlarda birtakım değişiklikler yaptı.


Tesislerin büyük bölümü yazlık olduğu için Antalya´daki yatakların üçte ikisi kışın k Güncel Tesislerin büyük bölümü yazlık olduğu için Antalya´daki yatakların üçte ikisi kışın k

Antalya´da, 450 bin turistik yatağa sahip olan tesislerin büyük bir bölümü yazlık olarak yapıldığı için, yatakların üçte ikisi kış sezonunda kapanıyor.


Son 30 yılda orman köylüsüne 750 trilyon destek sağlandı Güncel Son 30 yılda orman köylüsüne 750 trilyon destek sağlandı

Türkiye´de son 30 yılda 470 kooperatife 252 trilyon lira ve yaklaşık 20 bin orman köylüsüne 750 trilyon lira destek sağlandığı bildirildi. Bu çerçevede 2003 yılında 25 trilyon kaynak aktarılan orman köylüsüne 2004 yılında ise bu destek 35 trilyon liraya çıktı.


Arıcılar kayıt altına alınıyor Güncel Arıcılar kayıt altına alınıyor

Tarım ve Köyişleri Bakanlığı´nın aldığı kararla birlikte bundan sonra ´Bal Üreticisi Ruhsatı´ olmayan kişilerin arıcılık yapmasına izin verilmeyecek.


Antalya, bayramda ünlüler geçidine sahne olacak Güncel Antalya, bayramda ünlüler geçidine sahne olacak

Antalya, her bayram olduğu gibi Ramazan Bayramı´nda da ünlü sanaçıların akınına uğrayacak. Kış Sezonu Antalya´da, bayramda sahne alacak sanatçılarla daha bi hareketli geçecek.


Alanya Adalet Sarayı´nda diş kliniği açıldı Güncel Alanya Adalet Sarayı´nda diş kliniği açıldı

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından geçtiğimiz günlerde açılan Adalet Sarayı´nda diş kliniği açıldı.


SSK´nın Sağlık Bakanlığı´na devrine fakslı protesto Güncel SSK´nın Sağlık Bakanlığı´na devrine fakslı protesto

SSK´nın Sağlık Bakanlığı´na devrini protesto eden sendikalı eylemciler hazırladıkları dilekçeleri Başkent´e faksladı.


Beklenenin üzerinde turist gelince hedefler yeniden belirlendi Güncel Beklenenin üzerinde turist gelince hedefler yeniden belirlendi

Turizm sektöründeki canlılık, hedeflerin revize edilmesine neden oluyor. Türkiye, turizm sektöründe altın bir yıl yaşıyor. Sene başında belirlenen hedefler aşıldı. Sezonun beklenenin üzerinde verimli geçmesi üzerine Turizm Bakanlığı sezon ortasında yeni hedefler ortaya koydu.


Belediye başkanları, “Ortak Çöp Toplama Merkezi” konusunda uzlaştı Güncel Belediye başkanları, “Ortak Çöp Toplama Merkezi” konusunda uzlaştı

Alanya ilçesine bağlı doğu beldelerinde oluşturulması planlanan ´Ortak Çöp Toplama Merkezi´ konusunda anlaşma sağlandı.


Konaklı beldesi suya kavuştu Güncel Konaklı beldesi suya kavuştu

Yaklaşık 10 yıldan bu yana su sıkıntısı yaşayan Alanya´nın Konaklı beldesine döşenen yeni hatla su verilmeye başlandı.


Antalya Valisi´nden şehit ailelerine iftar yemeği.. Güncel Antalya Valisi´nden şehit ailelerine iftar yemeği..

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, şehit aileleri ile gazi ve gazi yakınlarına iftar yemeği verdi.


Bentur yaz sezonunu uzattı Güncel Bentur yaz sezonunu uzattı

Antalya´da genellikle ekim ayı sonunda sona eren, ´´Yaz turizm sezonu´´, Bentur´un Almanya´da seyahat bürolarına dağıttığı ´´Altın Yaz´´ adlı katalogla kasım ayı sonuna dek uzatıldı.


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, TRT Antalya Radyosu’na konuk oldu Güncel Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, TRT Antalya Radyosu’na konuk oldu

Gülay Öztürk’ün sunuculuğunu yaptığı “Akdeniz Gündemi” programına katılan Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, devam eden çalışmalar ve yeni projeler hakkında bilgiler verdi.


Vergi kaçağı tesbiti.. Güncel Vergi kaçağı tesbiti..

Antalya Gelirler Bölge Müdürlüğü tarafından 4 ilde yapılan denetimlerde, yılın 9 aylık döneminde 181 trilyon 700 milyar lira vergi kaçağı tespit edildi.


ABT, 6 Kasım´da perdelerini açıyor Güncel ABT, 6 Kasım´da perdelerini açıyor

Antalya Büyükşehir Belediye Tiyatrosu (ABT), 2004-2005 tiyatro sezonuna, ´´Benim Güzel Pabuçlarım´´ adlı çocuk oyunuyla başlıyor.


Sıcak hava sevindiriyor Güncel Sıcak hava sevindiriyor

Antalya Ziraat Odası Başkanı Halil Ordu, Akdeniz bölgesinde hava sıcaklığının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle sebze fiyatlarının ucuzlayacağını bildirdi.


Antalya´da 13.5 trilyon lira bedelle turizm tesis alanı satılacak Güncel Antalya´da 13.5 trilyon lira bedelle turizm tesis alanı satılacak

Karayolları 13. Bölge Müdürlüğü Antalya´da, toplam 13 trilyon 500 milyar lira tahmini bedel üzerinden turizm tesis alanını satmak üzere ihale açtı.


Şüpheli paketten bulgur çıktı Güncel Şüpheli paketten bulgur çıktı

Antalya´da bir bankanın para çekme makinesinin önünde bulunan 2 şüpheli paketten bulgur çıktı.


Askerden izinli gelen genç tinerciler tarafından gasp edildi Güncel Askerden izinli gelen genç tinerciler tarafından gasp edildi

Askerden izinli gelen bir kişi, gece tinerciler tarafından dövüldükten sonra cep telefonu gasp edildi.


1 TIR dolusu YTL Antalya´ya polis koruması eşliğinde getirildi Güncel 1 TIR dolusu YTL Antalya´ya polis koruması eşliğinde getirildi

Türkiye´de 1 Ocak 2005´ten itibaren kullanılmaya başlanacak olan Yeni Türk Liraları (YTL) Antalya´ya da getirildi.1 TIR dolusu YTL, şehre polis koruması eşliğinde getirilerek yine polis merkezinde koruma altına alındı.


Çevre Sağlık Müdürlüğü ekipleri işyerlerini denetledi Güncel Çevre Sağlık Müdürlüğü ekipleri işyerlerini denetledi

Alanya Belediyesi Çevre Sağlık Müdürlüğü, işyerlerini denetleyerek temizlik şartlarını yerine getirmeyenlere tutanak tutuyor.


Antalya´da kapatılacak ve kullanılacak olan yollar belirlendi Güncel Antalya´da kapatılacak ve kullanılacak olan yollar belirlendi

Geçtiğimiz pazar günü Mevlana Kavşağı, Burhanettin Onat, Eski İtfaiye, Nokta Oteli ve Aydın Kanza (Güllük) Kavşaklarında başlatılan köprülü kavşak çalışmaları nedeniyle Antalya´da trafik akışı değişti.


Alanya´nın en güzel 10 vitrini seçildi Güncel Alanya´nın en güzel 10 vitrini seçildi

Alanya İlçesi´nde, belediye tarafından düzenlenen ´´En Güzel Vitrin Yarışması´´ sonuçlandı.


Antalya´da drenaj çalışmaları ay sonunda bitecek Güncel Antalya´da drenaj çalışmaları ay sonunda bitecek

Antalya Su Atıksu İşletmeleri (ASAT) Genel Müdürü Faruk Karaçay, devam eden drenaj çalışmalarında belirlenen hedeften sapma dolmadığını, çalışmaların ay sonunda tamamlanacağını bildirdi.


İnşaatçılar: “Yapı denetimleri, tek inşaat mühendisi tarafından bağımsız olarak yapılm Güncel İnşaatçılar: “Yapı denetimleri, tek inşaat mühendisi tarafından bağımsız olarak yapılm

İnşaat mühendisleri, yapı denetiminin kaba inşaatla sınırlandırılmamasını ve inşaat mühendislerince yapılarak şirketleşmeye gidilmemesini istiyor.


SSK Başhekimi, temizlik işçilerinin eğitilerek eczacılık görevi yaptığı iddialarını yala Güncel SSK Başhekimi, temizlik işçilerinin eğitilerek eczacılık görevi yaptığı iddialarını yala

Antalya SSK Hastanesi´nde uzun ilaç kuyruklarını önlemek için temizlik personeline reçete okunmasının öğretilerek eczacı gibi çalıştırıldığı iddia edildi.


Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi.. Güncel Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi..

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Strazburg´da gerçekleştirilen Avrupa Konseyi Yerel ve Bölgesel Yönetimler Kongresi´nde konuşma yapacak.


Elmalı Emniyet kadrosu güçlendirildi Güncel Elmalı Emniyet kadrosu güçlendirildi

Elmalı İlçesi Emniyet Amirliği kadrosu, yeni atamalarla güçlendirildi.


Yaşlı çiftin para ve bilezikleri gasp edildi Güncel Yaşlı çiftin para ve bilezikleri gasp edildi

Antalya´da bir kişi, kurban eti verme bahanesiyle girdiği evdeki yaşlı çiftin para ve bileziklerini gasp etti.


Beldibi halkının ´deniz´ mücadelesi Güncel Beldibi halkının ´deniz´ mücadelesi

Kemer İlçesi´ne bağlı Beldibi Beldesi´nde, 7 kilometrelik sahil şeridinde yöre halkının ve küçük tesislerde konaklayan yerli ve yabancı turistlerin denize gireceği alan kalmadığını belirten bir grup, tepki gösterdi.


Hediye Gündüz´den basın açıklaması.. Güncel Hediye Gündüz´den basın açıklaması..

ALTINOVA Mahallesi Antalya- Kepez Belediyesi sınırları Düden,Menderes, Orta Mahalle ve Sinan mahallesinden oluşan ve çok gelişmiş tarımsal üretim kimliğini sürdüren bir mahalledir.


MÜSİAD Genel Başkanı Bolat: ´Türkiye´nin önü açık´ Güncel MÜSİAD Genel Başkanı Bolat: ´Türkiye´nin önü açık´

Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Genel Başkanı Ömer Bolat, ülkede yakalanan siyasi istikrarın devam etmesi durumunda Türkiye´nin önünün açık olduğunu söyledi.


Myra Antik Kenti´ni 261 bin kişi ziyaret etti Güncel Myra Antik Kenti´ni 261 bin kişi ziyaret etti

Kale (Demre) İlçesi´ndeki Myra Antik Kenti´ni yılbaşından bu yana 261 bin 289 yerli ve yabancı turist ziyaret etti.


Tarihi eser sahtekarlığı.. Güncel Tarihi eser sahtekarlığı..

Antalya´da denizde, içine tarihi eser görünümünde bazı hediyelik eşyalar konulmuş üzeri boyalı güveç kabı bulundu.


AÜ Tıp Fakültesi Hastanesi´nde rehabilitasyon, ruh sağlığı ve özürlüler birimi kurulacak Güncel AÜ Tıp Fakültesi Hastanesi´nde rehabilitasyon, ruh sağlığı ve özürlüler birimi kurulacak

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi bünyesinde sağlık araştırmaları ve yeni buluşlar yapmak amacıyla Ar-Ge, toplumsal sosyal sorunların çözümüne yönelik de Rehabilitasyon Hastanesi, Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Merkezi ile Özürlüler Rehabilitasyon Merkezi kurulacağı bildirildi.


Sit alanında bulunan köyde ikinci muhtar da görevden alındı Güncel Sit alanında bulunan köyde ikinci muhtar da görevden alındı

Kale İlçesi´ne bağlı arkeolojik sit alanında bulunan Üçağız Köyü´nün (Kekova) Muhtarı Yusuf Pehlivan, Yüksek Seçim Kurulu kararıyla görevinden alındı.


Kameralı eğitime inceleme başlatıldı Güncel Kameralı eğitime inceleme başlatıldı

Antalya İl Milli Eğitim Müdürü Adnan Menderes Bulut, Aksu Anadolu Öğretmen Lisesi Yurdu´na kamera konulması ve Kumluca´daki 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı töreniyle ilgili olarak inceleme başlatıldığını söyledi.


Birinci kattan düşen kadın öldü Güncel Birinci kattan düşen kadın öldü

Antalya´da oturduğu apartmanın 1. kat merdivenlerindeki pencereden düşen kadın öldü.


Alanya´da bin 234 işyeri denetimden geçirildi Güncel Alanya´da bin 234 işyeri denetimden geçirildi

Alanya İlçe Tarım Müdürü Umut Olgun, bin 234 işyerini denetimden geçirdiklerini söyledi. Olgun, denetimlerde gıda üretimi ve satışı yapan bütün işyeri sahiplerinin bir denetim defteri bulundurup bulundurmaklarını da kontrol ettiklerini belirtti.


Sahte diş hekimine baskın.. Güncel Sahte diş hekimine baskın..

Antalya´da yetkisi ve hekimlik diploması olmamasına rağmen açtığı muayenede yıllardır diş tedavisi yapan kişi, suçüstü yakalandı.


Gazipaşa´da çekirge istilası.. Güncel Gazipaşa´da çekirge istilası..

Gazipaşa İlçesi´ndeki bazı köylerde çekirgelerin tarlaları istila ettiği bildirildi. İlçe Tarım Müdürlüğü´ne Kaladran, Beyrebucak, Çobanlar, Korubaşı ve Beyovası köylerinden çok sayıda çekirgenin ürünlere zarar verdiği yönünde ihbarlar geldi.


Antalya´da kış turizmi.. Güncel Antalya´da kış turizmi..

Salt Travel Genel Koordinatörü Sefa Altınay, kış sezonu boyunca İsviçre´den 50 bin turist geleceğini söyledi.


Antalya Valiliği´nde halk günü.. Güncel Antalya Valiliği´nde halk günü..

Antalya Valiliği´nin düzenlediği halk gününe katılan 7 kişiden 6´sı iş ve para isterken, bir kişi dolmuşlara asılan reklam afişleriyle kaldırım işgallerinden yakındı.


Antalya´da extacy operasyonu.. Güncel Antalya´da extacy operasyonu..

Antalya´da jandarma ekipleri tarafından yapılan operasyonda 2 bin extacy hap ele geçirildi. Olayla ilgili 2 kişi yakalandı.


Antalyaspor´da Hakan Demir affedildi Spor Antalyaspor´da Hakan Demir affedildi

Antalyaspor Yönetim Kurulu, uygunsuz davranışları yüzünden ceza verilen ve PAF takımıyla antrenmanlara çıkan Hakan Demir´i affetti.


Hamala ödül: Resmi Nikah... Güncel Hamala ödül: Resmi Nikah...

Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu (SHÇEK), bir turiste ait içi para dolu cüzdanı bulup, polise teslim eden hamal Mehmet Sönmez´e imam nikahlı eşiyle resmi nikah kıyıp, çocuklarına da nüfus cüzdanı çıkarılmasını sağladı.


Manavgat´ta sahil tahsisi.. Güncel Manavgat´ta sahil tahsisi..

Manavgat Belediye Başkanı Zeynel Şenol, Titreyen Göl ile Manavgat arasında kalan 3 kilometrelik sahilin Manavgat Belediyesi´ne tahsis edildiğini söyledi.


Üniversite Hastanesi ´acil´ olarak kente yayılacak Güncel Üniversite Hastanesi ´acil´ olarak kente yayılacak

Akdeniz Üniversitesi Hastanesi, kente yayılmak için yeni bir proje geliştirdi. Projeye göre, il merkezi ve ilçelerde kurulacak birimlerle acil, poliklinik ve laboratuar hizmetleri verilecek.


Bambus arılarıyla üretim yapan Kaş´lı çiftçilerden Toroğlu´na tepki Güncel Bambus arılarıyla üretim yapan Kaş´lı çiftçilerden Toroğlu´na tepki

Kaş İlçesine bağlı Yeşilköy, Kınık ve Ova beldesinde tamamen tek mahsul domates yetiştiriciliği yapan üreticiler, bir televizyon programında Erman Toroğlu´nun sarf ettiği sözlere tepki gösterdi.


MÜSİAD, hükümetin taahhüdlerini yerine getirmesini istedi Güncel MÜSİAD, hükümetin taahhüdlerini yerine getirmesini istedi

MÜSİAD Genel Başkanı Ömer Bolat, hükümetin vergi, SSK yükleri, enerji gideri ve finansman maliyetinin düşürülmesi konusunda verdiği taahhüdü yerine getirmesini talep etti.


Tarihi eser görünümünde içine hediyelik eşyalar konulmuş güveç kabı bulundu Güncel Tarihi eser görünümünde içine hediyelik eşyalar konulmuş güveç kabı bulundu

Antalya yat limanında içine tarihi eser görünümünde olan bazı hediyelik eşyalar konulmuş olarak üzeri boyalı güveç kabı bulundu. Yetkililer, hediyelik eşyalara ve güveç kabına tarihi eser görünümü verilmeye çalışıldığını belirtti.


Alanya´ya gıda denetimleri.. Güncel Alanya´ya gıda denetimleri..

Alanya İlçesi´nde 5 günde bin 234 işyeri denetlendi. Alanya Tarım İlçe Müdürlüğü´nce ilçe yapılan denetimlerinde 17 personel görev yaptı.


İlk seferini yapan uçağa su takısı.. Güncel İlk seferini yapan uçağa su takısı..

İsviçre´nin Zürih kentinden Antalya´ya ilk seferini yapan Hello Air´e ait uçak, Antalya havaalanı apronuna girişte itfaiyeye ait arazörlerle inanışlar gereği su takısı yapıldı.


Valilik halk günü, İş-Kur´u aratmaz hale geldi Güncel Valilik halk günü, İş-Kur´u aratmaz hale geldi

Antalya Valiliği´nce düzenlenen halk gününe gelen vatandaşların genelde iş talebinde bulunması dikkat çekti. Her salı günü valilik binasında gerçekleştirilen halk gününe gelenler başta iş olmak üzere pek çok konuda yardım istedi.


Kendi atölyelerinde kendileri üretiyorlar Güncel Kendi atölyelerinde kendileri üretiyorlar

Kemer Belediyesi Fen İşleri Birimine bağlı Marangoz Atölyesinde çalışmalar sürüyor.


Noel Baba´ya ziyaretçi akını.. Güncel Noel Baba´ya ziyaretçi akını..

Kale İlçesi´nde bulunan dünyaca ünlü Noel Baba Kilisesi´ni, 2004 yılının 10 aylık döneminde 246 bin 757 kişinin ziyaret ettiği bildirildi.


Antalya´ya turist akını.. Güncel Antalya´ya turist akını..

Yılın 10 aylık döneminde Antalya´ya havayoluyla 5 milyon 808 bin 589 turist geldi. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü´nden alınan bilgiye göre, Antalya Havalimanı Dış Hatlar Terminali´ne dün 26 bin 466 turist giriş yaptı.


Sebze fiyatlarında düşüş devam ediyor Güncel Sebze fiyatlarında düşüş devam ediyor

Akdeniz bölgesinde hava sıcaklıklarının mevsim normallerinin üzerinde seyretmesi nedeniyle, tarla ve sera ürününde bollaşma yaşanması sonucu, geçen hafta ucuzlayan sebze fiyatları bu hafta da düşmeye devam etti.


´Turizmde tarih yazdık´ Güncel ´Turizmde tarih yazdık´

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, kapısında vatandaşların beklediği resmi daire istemediğini belirterek, ´´Biz duvarcı ustası değiliz. İşimizi iki saat içinde bitirip, (Ben işimi yaptım, burada beklememe gerek yok) diyemeyiz´´ dedi.


Minare yarım kaldı Güncel Minare yarım kaldı

Bir süre önce deprem yönetmeliğine uygun olmadığı gerekçesiyle yıkılan Fabrikalar Mahallesindeki İbadullah Cami Minaresi parasızlık nedeniyle yaptırılamıyor


İskandinav turistlerin Antalya ilgisi.. Güncel İskandinav turistlerin Antalya ilgisi..

İskandinavların, 5 yıl sonra, Antalya´ya gelen turistler arasında birinci sıraya yükseleceği öne sürüldü.


´Girdiğimiz yoldan kimse bizi geri çeviremez´ Güncel ´Girdiğimiz yoldan kimse bizi geri çeviremez´

Avrupa Parlamentosu Milletvekili Vural Öger, Türkiye´nin müzakereler neticesinde Avrupa Birliği´nden kesin bir netice alacağına inandığını belirterek, ´´AB sürecinde 6 Ekim´de Türkiye için çok iyi bir karar alındı´´ dedi.


Kesme çiçek ihracatçılarına ´soğuk hava deposu´ uyarısı.. Güncel Kesme çiçek ihracatçılarına ´soğuk hava deposu´ uyarısı..

Antalya İhracatçı Birlikleri (AİB), Antalya Havaalanı´nda kesme çiçek ihracatçıları tarafından kullanılan soğuk hava deposu konusunda uyarıda bulunarak, borçların en kısa zamanda ödenmesini istedi.


Antalya´dan ihracat artıyor Güncel Antalya´dan ihracat artıyor

Antalya´dan yılın 10 aylık döneminde,213 milyon 195 bin 784 dolarlık ihracat yapıldı.


Bağ-Kur İl Müdürlüğü´nün bilgisayarları çalındı Güncel Bağ-Kur İl Müdürlüğü´nün bilgisayarları çalındı

Bağ-Kur Antalya İl Müdürlüğü´nde özel bilgilerin yer aldığı 7 ana bilgisayar kimliği belirsiz hırsızlar tarafından çalındı.


´Esnaf ve sanatkar YTL´ye ayak uydurmak zorunda´ Güncel ´Esnaf ve sanatkar YTL´ye ayak uydurmak zorunda´

Antalya Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği (AESOB) Başkanı Orhan Tolunay, esnaf ve sanatkarın Yeni Türk Lirası´na (YTL) ayak uydurmak zorunda olduğunu bildirdi.


İTKİB, kumaş tasarım yarışması düzenledi Güncel İTKİB, kumaş tasarım yarışması düzenledi

İstanbul Tekstil ve Konfeksiyon İhracatçı Birlikleri (İTKİB) tarafından, tekstil sektörünün dünya ile rekabeti için taze fikirlere ve çağdaş tasarımlara duyulan ihtiyaç doğrultusunda, 2005 yılından başlamak üzere ´´Tex-Style Kumaş Tasarım Yarışması´´ düzenleneceği bildirildi.


Kaza sonucu ayağı kopan çocuk.. Güncel Kaza sonucu ayağı kopan çocuk..

Antalya´da, 4 yaşındaki çocuğun, evin balkonunda otururken kamyon çarpması sonucu kopan ve daha sonra yerine dikilen ayağı, damar yapısının uyum sağlamaması nedeniyle kesildi.


´Herşey Dahil´e yeni yaklaşım.. Güncel ´Herşey Dahil´e yeni yaklaşım..

Alanya İlçesi´nde uygulanacak ´´Şehir ölçeğinde her şey dahil´´ sistemiyle, tüm ilçe her şey dahil sisteminin bir parçası haline getirilecek.


Antalya´da trafik kazası: 1 yaralı Güncel Antalya´da trafik kazası: 1 yaralı

Antalya´da meydana gelen trafik kazasında 1 kişi yaralandı. Edinilen bilgiye göre kaza, 100 Yıl Bulvarı Falez Kavşağı´nda meydana geldi.


Noel Baba Kilisesi´ne ilgi artıyor. Güncel Noel Baba Kilisesi´ne ilgi artıyor.

Kale İlçesi´nde bulunan dünyaca ünlü Noel Baba Kilisesi´ni 2004 Ekim ayında toplam 30 bin 154 turistin ziyaret ettiği ve 102 milyar 905 milyon lira gelir elde edildiği bildirildi.


Biri bıçaklanarak gasp edildi, diğeri kendini jiletledi.. Güncel Biri bıçaklanarak gasp edildi, diğeri kendini jiletledi..

Antalya´da bir kişi gittiği parkta bıçaklanarak gasp edilirken, diğer bir kişi de gittiği parkta kendini jiletledi.


Kardeş belediyelerin çalışanları dostluk maçında buluştu Spor Kardeş belediyelerin çalışanları dostluk maçında buluştu

Antalya Büyükşehir Belediyesi çalışanlarından oluşan futbol takımı ile Kardeş Şehir Almanya´nın Nürnberg Belediyesi çalışanları dostluk maçında karşılaştı.


Migros´ta Ramazan etkinliği... Güncel Migros´ta Ramazan etkinliği...

Antalya´da Ramazan etkinlikleri, alışveriş merkezlerinde değişik etkinliklerle devam ediyor.


Korkuteli Halk Eğitim´den mesleki kurs... Güncel Korkuteli Halk Eğitim´den mesleki kurs...

Korkuteli İlçesi Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü, ´Ulusal Eğitime Destek Kampanyası´ kapsamında ilçe genelinde ve köy ve kasabalarda çeşitli dallarda açtığı kurslarla yüzlerce kişiye iş imkanı sağlıyor.


Gazeteci-yazar Güngör Türkeli, kitabını imzaladı Güncel Gazeteci-yazar Güngör Türkeli, kitabını imzaladı

Gazeteci-yazar Güngör Türkeli, Antalya Sanatçılar Derneği tarafından düzenlenen imza gününde okurlarıyla bir araya geldi.


Korkuteli´de trafik kazası:1 ölü Güncel Korkuteli´de trafik kazası:1 ölü

Korkuteli İlçesi´nde meydana gelen trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.


Motosikletli kapkaççılar bir kadının çantasını çaldı Güncel Motosikletli kapkaççılar bir kadının çantasını çaldı

Edinilen bilgiye göre, dün akşam saat 22.00 sıralarında, Mevlana Caddesi´nde kimliği açıklanmayan bir kadın, yolda yürüdüğü sırada motosikletle yanına kimlikleri belirlenemeyen iki kişi yaklaştı.


Antalya´da trafik kazası:1 ölü Güncel Antalya´da trafik kazası:1 ölü

Korkuteli Karayolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında 1 kişi hayatını kaybetti.


Hentbol.. Bayanlar Birinci Ligi (A) Klasmanı´nda toplu sonuçlar.. Spor Hentbol.. Bayanlar Birinci Ligi (A) Klasmanı´nda toplu sonuçlar..

Bayanlar Hentbol Birinci Ligi (A) Klasmanı´na bugün yapılan maçlarla devam edildi.


Antalya´daki Cumhuriyet kutlamaları... Güncel Antalya´daki Cumhuriyet kutlamaları...

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Kemal Özgen, Antalya´daki bayram törenlerinin ne yer ne de görkem olarak hiçbir ilden geri kalmadığını bildirdi.


Yurt binasında kameralı denetim iddiası.. Güncel Yurt binasında kameralı denetim iddiası..

Eğitim-Sen Antalya Şubesi Yönetim Kurulu, Aksu Anadolu Öğretmen Lisesi´nin yurt binasında güvenlik gerekçesiyle kameralı sistem uygulandığını iddia ederek, Antalya Valiliği´nin olaya duyarlılık göstermesini istedi.


Muğlaspor:2 Alanyaspor:1 Spor Muğlaspor:2 Alanyaspor:1

İkinci Futbol Ligi (B) Kategorisi (A) Grubu´nda Alanyaspor, Muğlaspor´a 2-1 yenildi.


Sarıyer:0 Antalyaspor:1 Spor Sarıyer:0 Antalyaspor:1

İkinci Futbol Ligi (A) Kategorisi´nde Antalyaspor, Sarıyer´i Murat´ın 90. dakikada attığı golle 1-0 yendi.


TODOSK 4. Geyikbayırı Ulusal Kaya Tırmanış Şenliği... Güncel TODOSK 4. Geyikbayırı Ulusal Kaya Tırmanış Şenliği...

Kulüpler, Üniversiteler ve Ferdi olmak üzere 160’ı aşkın sporcunun katılımıyla gerçekleşen şenlik sürüyor.


Cumhuriyet Bayramı 81. yıl tırmanışı Güncel Cumhuriyet Bayramı 81. yıl tırmanışı

Cumhuriyet Bayramı 81.Yıl Tırmanışı Antalya Geyikbayırı Köyünde bölgemizin en zor dağı olan Geyiksivrisi (1715m) Tepesine yapıldı.


Akdeniz Sağlık Vakfı Hastanesi, atar damarla By Pass ameliyatı yaptı Güncel Akdeniz Sağlık Vakfı Hastanesi, atar damarla By Pass ameliyatı yaptı

Osman Gök(56) isimli hastaya, Op. Dr. Taner Çetintaş ve ekibi tarafından gerçekleştirilen By Pass ameliyatında klasik yöntemle hastanın bacağında alınan toplar damar yerine, kolundan çıkarılan atar damar kullanıldı.


Trafiğin rahatlaması için başlatılan çalışmalar, kentte ulaşımı felç etti Güncel Trafiğin rahatlaması için başlatılan çalışmalar, kentte ulaşımı felç etti

Antalya´nın trafik sorununa çözüm bulmak için başlatılan köprülü kavşakların inşaatı, Antalya´da trafiği alt üst etti. Konuyla ilgili gereken çalışmaların yapıldığını dile getiren belediye yetkileri, trafiğin bir hafta içinde rayına oturacağını savunarak, vatandaşlardan sabırlı olmalarını istedi.


Cumhuriyet Kupası Golf Turnuvası sona erdi Güncel Cumhuriyet Kupası Golf Turnuvası sona erdi

Golf Federasyonu tarafından düzenlenen Cumhuriyet Kupası Golf Turnuvası sona erdi.


Antalya´da 1382 şişe sahte rakı ele geçirildi Güncel Antalya´da 1382 şişe sahte rakı ele geçirildi

Bir istihbaratı değerlendiren Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Mali Büro Amirliği ekipleri, İstanbul´dan kargo aracılığıyla Antalya´ya sahte rakı getirildiğini öğrendi.


Cumhuriyet Bayramı´nda yer tartışması.. Güncel Cumhuriyet Bayramı´nda yer tartışması..

CHP Antalya İl Başkanı Ertuğrul Ünal, Konyaaltı Caddesi´nde gerçekleştirilen Cumhuriyet Bayramı kutlamalarının bir kısmının Cumhuriyet Meydanı´na kaydırılmasının sevindirici bir gelişme olduğunu belirtti.


Gazipaşa´nın prestij yoluna 50 milyar destek... Güncel Gazipaşa´nın prestij yoluna 50 milyar destek...

Gazipaşa ilçesi´nde, belediyenin başlattığı Denizyolu Bulvarı düzenleme çalışmaları için Kültür ve Turizm Bakanı Erkan Mumcu´nun 50 milyar lira yardım gönderdiği bildirildi.


Antalya´da bu hafta... Güncel Antalya´da bu hafta...

Antalya´daki bu haftaki etkinlikler için tıklayınız...


Manavgat´ta canlıların fotoğraflarından oluşan sergi açıldı Güncel Manavgat´ta canlıların fotoğraflarından oluşan sergi açıldı

Manavgat İlçesi´ne bağlı Sorgun Beldesi´nde golf sahası olarak tahsis edilen ağaçlık alandaki canlıların fotoğraflarından oluşan bir sergi açıldı.


Zeytin üreticilerine fatura uyarısı.. Güncel Zeytin üreticilerine fatura uyarısı..

Gazipaşa İlçesi´nde Zeytin Yağı Destekleme Primi almak isteyen üreticilere, yağ faturası almaları konusunda uyarı yapıldı.


Antalya´da spor turizmi Güncel Antalya´da spor turizmi

Almanya´daki bir tekvando okulunun 157 öğrencisi, Belek Beldesi´ndeki bir otelde kampa girdi.


3. Altın Portakal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı Güncel 3. Altın Portakal Fotoğraf Yarışması sonuçlandı

41. Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında bu yıl üçüncüsü düzenlenen Altın Portakal Film Festivali Fotoğraf Yarışması sonuçlandı. 45 katılımcının 169 eserle başvurduğu yarışmada birincilik ödülünü ´´Uyum´´ adlı fotoğrafıyla Nizamettin Özmen kazandı.


Alanya´da Alman fırını... Güncel Alanya´da Alman fırını...

Tatil için geldiği Alanya´ya yerleşen Alman turist, fırın açtı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69807 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...