Cumartesi, 7 Aralık 2019
ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "BU YIL HEDEFİMİZ 14 MİLYON YABANCI TURİST"

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu 15-22 Nisan Turizm Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Antalya Üniversite Destekleme Vakfı’ndan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne Destek Güncel Antalya Üniversite Destekleme Vakfı’ndan Akdeniz Üniversitesi Hastanesi’ne Destek

Akdeniz Üniversitesi Sağlık, Araştırma ve Uygulama Merkezi (Hastane) Acil Servisi Antalya Üniversite Destekleme Vakfı’nın destekleriyle yenileniyor.


Manavgat Belediyesi’nden  23 Nisan Dragon Şenlikleri Manavgat Manavgat Belediyesi’nden 23 Nisan Dragon Şenlikleri

Manavgat Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’na ithafen 20-21-22 Nisan tarihlerinde Titreyengöl’de Dragon Şenlikleri düzenleyecek.


Antalya’ya yeni ve modern bir şehir kazandıracak proje hızla yükseliyor Güncel Antalya’ya yeni ve modern bir şehir kazandıracak proje hızla yükseliyor

Sur Yapı’nın inşa ettiği yeni şehrin inşaatı hızlandıkça Antalya ekonomisine katkı da artıyor


KALPLERDE İZ BIRAKAN BİR MESLEK: HASTA HİZMETLERİ Sağlık/Kadın KALPLERDE İZ BIRAKAN BİR MESLEK: HASTA HİZMETLERİ

Acıbadem Sağlık Grubu, kendi sektörüne öncülük ederek Hasta Hizmetlerinin bir meslek olarak tanınması için 7 yıl önce çıktığı yola devam ediyor. Her sene Nisan’ın ikinci haftasını Hasta Hizmetleri Haftası ilan eden Acıbadem, bu yıl 7. kutlamasını çok sayıda çalışanı ve konuklarıyla birlikte yaptı.


“CARMEN” BU SEZON SON KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat “CARMEN” BU SEZON SON KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, Bizet’in ünlü “Carmen” operasını 17 Nisan Salı saat: 20.00’de bu sezon son kez sahneleyecek.


ATB’DEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET Ekonomi/Turizm ATB’DEN TOBB BAŞKANI HİSARCIKLIOĞLU’NA ZİYARET

Seçim dönemini geride bırakan Antalya Ticaret Borsası (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu ziyaret etti.


GMAIL ADRESİYLE NETFLIX’E KAYDOLANLAR DİKKAT! Teknoloji/Bilim/İnternet GMAIL ADRESİYLE NETFLIX’E KAYDOLANLAR DİKKAT!

GMAIL’IN “NOKTALAR ÖNEMLİ DEĞİL” ÖZELLİĞİ, NETFLIX KULLANICILARINI KİMLİK AVI SALDIRISINA MARUZ BIRAKABİLİR


Bosch’un en büyük tüketici deneyim alanlı Yetkili Satıcısı Antalya’da açıldı. Ekonomi/Turizm Bosch’un en büyük tüketici deneyim alanlı Yetkili Satıcısı Antalya’da açıldı.

640 metrekare üzerine kurulu 2 katlı mağaza, geniş deneyim alanlarıyla Antalya’lı tüketicileri Bosch ürünleriyle buluşturmaya başladı.


Migros 23 Nisan’ı Çocuklarla Sahnede Kutluyor Güncel Migros 23 Nisan’ı Çocuklarla Sahnede Kutluyor

Migros, Devlet Tiyatroları ile 24 yıldır sürdürdüğü işbirliğiyle, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı haftasında çocukları ücretsiz olarak tiyatro ile buluşturuyor. Bu yıl 17 – 25 Nisan 2018 tarihleri arasında, 11 şehirde gerçekleşecek olan “Migros 23 Nisan Geleneksel Tiyatro Şenliği”ne, Migros tüm çocukları davet ediyor.


Döşemealtı Belediye personeline “Taşınır Mal Mevzuatı” eğitimi Döşemealtı Döşemealtı Belediye personeline “Taşınır Mal Mevzuatı” eğitimi

Döşemealtı Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürlüğünün hizmet içi eğitim seminerleri kapsamında personele “Taşınır Mal Yönetmeliği” hakkında bilgilendirme toplantısı düzenlendi.


YEŞİLAY’DAN DOKTORA VE YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİNE BURS FIRSATI! Eğitim YEŞİLAY’DAN DOKTORA VE YÜKSEK LİSANS ÖĞRENCİLERİNE BURS FIRSATI!

Yeşilay, üniversitelerde, enstitülerde ve araştırma merkezlerinde tütün-sigara, alkol, uyuşturucu madde, teknoloji, kumar ve diğer bağımlılık türleri ile ilgili tez çalışması yapacak ve Yeşilay’ın bağımlılık çalışma alanlarına katkıda bulunacak Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine burs desteği sağlıyor. Son başvuru tarihi 4 Mayıs 2018!


Ortadoğu'daki petrol ve gaz endüstrisi, siber saldırıların hedefinde Ortadoğu'daki petrol ve gaz endüstrisi, siber saldırıların hedefinde

Global antivirüs yazılım kuruluşu ESET, Siemens ve Ponemon Enstitüsü tarafından yapılan yeni bir araştırmaya dikkat çekiyor. Buna göre, Orta Doğu ülkelerinde meydana gelen tüm siber saldırıların yarısından fazlasının hedefinde petrol ve gaz endüstrisi var.


Çavuşoğlu “Türkiye İçin Önce Meslek” Ekonomi/Turizm Çavuşoğlu “Türkiye İçin Önce Meslek”

Cumartesi günü gerçekleşecek olan Ankara Ticaret Odası (ATO) 13. Meslek Komitesi, seçimleri öncesi açıklamada bulunan iş adamı Can Çavuşoğlu “Herkesi mesleğine sahip çıkmak için sandığa bekliyoruz” dedi.


Çim hokeyi şampiyonası Muratpaşa’da yapıldı Spor Çim hokeyi şampiyonası Muratpaşa’da yapıldı

Muratpaşa Belediyesi, Antalya Hokey - Okul Sporları şampiyonasına ev sahipliği yaptı. Şampiyonada küçükler ve yıldızlar kategorilerinde kız ve erkek takımları mücadele etti.


Sağlıklı Kentler Birliği Menderes Türel  Başkanlığında Erzurum’da toplanıyor Güncel Sağlıklı Kentler Birliği Menderes Türel Başkanlığında Erzurum’da toplanıyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel başkanlığında çalışmalarını sürdüren, kent, kent sağlığı ve kent sağlığını etkileyen etmenler konu başlıklarında eğitimler, çalıştaylar, konferanslar ve araştırmalar yapan Sağlıklı Kentler Birliği, Erzurum Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde 13-15 Nisan 2018 tarihlerinde toplanıyor.


Öykü Atölyesi için başvuru süresi uzatıldı Kültür/Sanat Öykü Atölyesi için başvuru süresi uzatıldı

Muratpaşa Belediyesi, 3’üncüsü düzenleyeceği Antalya Edebiyat Günleri kapsamında öykü ve roman yazarı Faruk Duman tarafından gerçekleştirilecek ‘Öykü Atölyesi’ne başvuru süresi uzatıldı. Başvurular, 18 Nisan Çarşamba günü mesai bitimine kadar yapılabilecek.


Yenigün’de değişim sürüyor Güncel Yenigün’de değişim sürüyor

Muratpaşa Belediyesi, 21 bin 918’e ulaşan nüfusuyle ilçenin en kalabalık 4’üncü mahallesi Yenigün’de cadde ve sokak yenileme çalışmalarını sürdürüyor.


Disleksiyi anlamanın 15 yolu Sağlık/Kadın Disleksiyi anlamanın 15 yolu

Disleksi beynin çalışma biçimi ile ilgili bir sorundur ve öncelikle okuma zorluğu ile karakterize edilen bir öğrenme bozukluğudur. Disleksinin düşük zekayla ilgisi yoktur. Her ne kadar disleksi yaşam boyu süren bir durum olsa da teşhis konulduktan sonra tedavi edilebilir ya da hafifletilebilir.


5 YAŞ SONRASI 10 KRİTİK MUAYENE Sağlık/Kadın 5 YAŞ SONRASI 10 KRİTİK MUAYENE

Anne- babaların ‘en değerli varlığım’ dediklerinde hepimizin aklındaki yollar şüphesiz ‘çocuklarına’ çıkar!


Metro Türkiye’den  Global Yürütme Kurulu’na Transfer Güncel Metro Türkiye’den Global Yürütme Kurulu’na Transfer

2011 yılından bu yana Metro Toptancı Market Türkiye Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini yürüten Kubilay Özerkan, Türkiye ve İtalya’dan Sorumlu “Operating Partner” olarak Metro Toptancı Market’in Global Yürütme Kurulu’nda görev alacak.


SON 1 YILDA 416 BİN 587 KİŞİ İSTANBUL’A GÖÇ ETTİ Ekonomi/Turizm SON 1 YILDA 416 BİN 587 KİŞİ İSTANBUL’A GÖÇ ETTİ

2017 yılında Türkiye genelinden 416 bin 587 kişi İstanbul’a göç ederken, en çok göç 17 bin 740 kişiyle Ankara’dan gerçekleşti.


ANTALYA’NIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNE BU SERGİDE IŞIK TUTULUYOR Kültür/Sanat ANTALYA’NIN BÜTÜN GÜZELLİKLERİNE BU SERGİDE IŞIK TUTULUYOR

Antalya Merhaba, “Işıklar ve Gölgeler” temalı fotoğraf sergisi 15 Nisan’da sanatseverlerle buluşuyor. Turizm haftası dolayısıyla gerçekleştirilecek sergi Türkçe, İngilizce ve Rusça olmak üzere 3 dilde ziyaretçilere sunulacak.


ENVAR KOLEJİ  VEKİL KÖSE’Yİ AĞIRLADI Güncel ENVAR KOLEJİ VEKİL KÖSE’Yİ AĞIRLADI

Antalya Milletvekili Adalet ve Kalkınma Partisi MKYK üyesi ve Envar Koleji velisi Mustafa Köse, okulda uygulanmakta olan “Nesilden Nesile Küçük Adımlar ” projesi kapsamında 2. sınıf öğrencilerine bir sunum gerçekleştirdi.


TÜRKİYE’DE 64 MİLYONDAN FAZLA 4.5G ABONESİ VAR Teknoloji/Bilim/İnternet TÜRKİYE’DE 64 MİLYONDAN FAZLA 4.5G ABONESİ VAR

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) verilerinden derlediği bilgilere göre, geçen yılın sonunda 3G abone sayısı 10 milyon 249 bin 69'a düşerken 4,5G abone sayısının ise 64 milyon 558 bin 929'a yükseldiği tespit edildi.


ATSO’da Başkanlığı Davut Çetin kazandı Ekonomi/Turizm ATSO’da Başkanlığı Davut Çetin kazandı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Davut Çetin, yapılan seçimlerde 111 meclis üyesinden 67’sinin desteğini alarak yeniden Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.


FIRAT KALKANI BÖLGESİNE ANTALYA’LI ÖĞRENCİLERDEN  OKUL HEDİYESİ Güncel FIRAT KALKANI BÖLGESİNE ANTALYA’LI ÖĞRENCİLERDEN OKUL HEDİYESİ

Antalya Valisi Münir KARALOĞLU himayelerinde İl Milli Eğitim Müdürlüğünce Fırat Kalkanı Bölgesinde “Antalya Dostluk Okulu” adında okul yapmak amacı ile 18/05/2017 tarihinde “Kardeşim İçin En az 1 Lira" Kampanyası başlatıldı.


Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in Miraç Kandili Mesajı Manavgat Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen’in Miraç Kandili Mesajı

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen Miraç Kandili nedeniyle bir mesaj yayınladı.


AYAĞI AĞRIYAN ÇOCUĞA DİKKAT! Sağlık/Kadın AYAĞI AĞRIYAN ÇOCUĞA DİKKAT!

Fulya Ayak Cerrahi Merkezi Kurucusu, Ayak ve Ayak Bileği Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Selim Muğrabi, günlük hayatımızda anlam veremediğimiz ayak ağrıları için aşil tendonuna dikkat etmek gerektiğini söylüyor.


Avni Tolunay Caddesi konforlu hale geliyor Güncel Avni Tolunay Caddesi konforlu hale geliyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Muratpaşa İlçesi’nde bulunan Avni Tolunay Caddesi’ne asfalt yenileme çalışması yapıyor. Çalışmaların ilk etabında sona gelindi.


Manavgat İlçesine Satmak İçin Uyuşturucu Madde Getiren 2 Şüpheli Yakalandı Manavgat Manavgat İlçesine Satmak İçin Uyuşturucu Madde Getiren 2 Şüpheli Yakalandı

Manavgat İlçesine Satmak İçin Uyuşturucu Madde Getiren 2 Şüpheli Yakalandı


Muratpaşa ilçesinde Bir İkamette Esrar Maddesi ve Hint Keneviri Ele Geçirildi Güncel Muratpaşa ilçesinde Bir İkamette Esrar Maddesi ve Hint Keneviri Ele Geçirildi

Muratpaşa ilçesinde Bir İkamette Esrar Maddesi ve Hint Keneviri Ele Geçirildi


Karatay Medresesi gençliğin buluşma noktası olacak Güncel Karatay Medresesi gençliğin buluşma noktası olacak

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kaleiçi’nde yenilenen Karatay Medresesi’nde sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile bir araya geldi. Toplantıda, Antalya’nın tarihinde önemli bir yer tutan Karatay Medresesinin gençliğimiz tarafından çok iyi anlaşılıp bir buluşma noktası haline gelmesi için izlenecek yol haritası görüşüldü.


CHP MEYDANLARDA: “OHAL DEĞİL DEMOKRASİ İSTİYORUZ” Siyaset CHP MEYDANLARDA: “OHAL DEĞİL DEMOKRASİ İSTİYORUZ”

CHP Antalya İl Örgütü, 16 Nisan referandumunun yıldönümünde “OHAL değil demokrasi istiyoruz” sloganıyla Cumhuriyet Meydanında saat 12.00’ da bir saat oturma eylemi yapacak.


Skal üyelerine dinç yaşlanma tüyoları Güncel Skal üyelerine dinç yaşlanma tüyoları

Skal Antalya’nın konuğu Talya Tıp Merkezi kurucu ortağı Opr. Dr Mehtap Abay oldu.


Kalbinizi Yediklerinizle Koruyun Sağlık/Kadın Kalbinizi Yediklerinizle Koruyun

Türkiye’de her 3 kişiden 1’i potansiyel kalp hastası. 9-15 Nisan Kalp Haftası sebebiyle Medline Sorumlu Müdürü Dr. Koray Akay, kalp sağlığımızı güçlendirecek ve olası hastalıklara karşı bizleri koruyacak beslenme önerilerinden bahsetti.


‘Portakal Çiçeği Günleri’ne yoğun ilgi Güncel ‘Portakal Çiçeği Günleri’ne yoğun ilgi

Kepez Belediyesi’nin, Antalya’nın değeri olan portakal üzerine gerçekleştirdiği ‘Portakal Çiçeği Günleri’ne yoğun ilgi devam ediyor. Etkinliğe katılanlara hem taze sıkılmış portakal suyu ikram ediliyor, hem de birbirinden güzel aktiviteler sunuluyor.


KETOB Başkanı Şener Gürler: “KEMERİMİZ GÜZEL, GÖRÜLMEYE HER ZAMAN DEĞER!” Kemer KETOB Başkanı Şener Gürler: “KEMERİMİZ GÜZEL, GÖRÜLMEYE HER ZAMAN DEĞER!”

Her yıldan daha çok umutların yer aldığı 2018 sezonuna hazırlanan Kemer Bölgesi, bu yıl daha çok misafire ev sahipliği yapmayı amaçlıyor.


Türk kirazı Çin yolcusu Türk kirazı Çin yolcusu

Türkiye’den Çin’e kiraz ihracatının önündeki engellerin kalktığını belirten Türkiye İhracatçılar Meclisi Yönetim Kurulu Üyesi ve Ege Yaş Meyve Sebze İhracatçıları Birliği Başkanı Rıza Seyyar, Çin’den Türk kirazı ile ilgili taleplerin yoğun bir şekilde gelmeye başladığını, bu yıl Çin’e kiraz ihracatında önemli artış beklediklerini kaydetti.


Tütüncü’den gençlere sanat tavsiyesi Kültür/Sanat Tütüncü’den gençlere sanat tavsiyesi

Başkan Hakan Tütüncü, “Bu hayatın içerisinde bedeninizi doyurmayı bildiğiniz gibi ruhunuzu da doyurmayı bilmezseniz hayattan pek de bir zevk alamazsınız” diyerek, öğrencilere sanatla ilgili tavsiyelerde bulundu.


Almanlar Türk ihracatçı ve sanayicileri yatırıma davet etti Almanlar Türk ihracatçı ve sanayicileri yatırıma davet etti

Türk ekonomisindeki rekor büyüme Almanların radarına takıldı. Türk firmalarının Almanya’da yatırım yapmasını isteyen Almanya’nın Mecklenburg-Vorpommern eyaleti Türk yatırımcılara cazip taraflarını anlatmak için 6 ay arayla ikinci kez İzmir’e geldi.


Tanısı zor konulan, etkileri büyük bir hastalık: Primer İmmün Yetmezlik Sağlık/Kadın Tanısı zor konulan, etkileri büyük bir hastalık: Primer İmmün Yetmezlik

Yılda 6 ve daha fazla ateşli hastalık, 2 ve daha fazla orta kulak iltihabı, tekrarlayan menenjitler, akciğer enfeksiyonları ve gelişme geriliği doğuştan immün yetmezlik habercisi olabilir.


Türkiye’nin ilk Parkinson Okulu açıldı Sağlık/Kadın Türkiye’nin ilk Parkinson Okulu açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştirerek, ‘Parkinson Okulu’nu hayata geçirdi. Seminer ve egzersiz programları ile Parkinson hastaları ve hasta yakınlarının yaşam kalitelerini artırmayı hedefleyen okul diğer belediyelere örnek olacak.


Tütüncü, öğrencilerle okul bahçesini ağaçlandırdı Güncel Tütüncü, öğrencilerle okul bahçesini ağaçlandırdı

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü geçtiğimiz ay ziyaret ettiği Ayten Çağıran Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencilerinin okul bahçesini ağaçlandırma talebini yerine getirerek, ilk fidanı kendi dikti.


Hastane hastaların ayağına geldi Sağlık/Kadın Hastane hastaların ayağına geldi

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Kızıltoprak Mahallesi’ne kazandırdığı Şehit Dr. Atilla Nizam Sağlıklı Hayat Merkezi ile sağlık hizmeti bölge sakinlerinin ayağına geldi. Orta büyüklükte bir hastane ölçeğindeki merkez, 7 ana branştaki uzman doktorlarıyla şifa dağıtıyor. Vatandaşlar içinde çocuklar için oyun alanı da olan merkez için Başkan Türel’e teşekkür ediyor.


ŞİRKETLER İÇİN İŞ SÜREKLİLİĞİ BİLGİ GÜVENLİĞİ İLE MÜMKÜN Teknoloji/Bilim/İnternet ŞİRKETLER İÇİN İŞ SÜREKLİLİĞİ BİLGİ GÜVENLİĞİ İLE MÜMKÜN

Birçok sektör için operasyonel süreçlerin duraklaması veya faaliyet gösteremez hale gelmesi ile ortaya çıkabilecek finansal kayıplar ürkütücü hale geldi. Şirketlerin iş süreçlerinde kullandığı teknolojilerin artmasıyla birlikte artık tek bir siber saldırı küçük bir şirketin faaliyetlerini sonlandırmasına neden olabilecek güçte.


ATB YENİ DÖNEMİN İLK MECLİSİNİ TOPLADI Ekonomi/Turizm ATB YENİ DÖNEMİN İLK MECLİSİNİ TOPLADI

Antalya Ticaret Borsası (ATB), organ seçimlerinin ardından yeni dönemin ilk meclis toplantısını gerçekleştirdi. ATB Meclisi, Meclisin en yaşlı üyesi Yusuf Karasu’nun başkanlığında toplandı.


DİKİŞSİZ KORNEA NAKLİYLE HAYATA BAMBAŞKA GÖZLERLE BAKIN Sağlık/Kadın DİKİŞSİZ KORNEA NAKLİYLE HAYATA BAMBAŞKA GÖZLERLE BAKIN

Gözün dışarıya açılan penceresi olan kornea gözün önünde bulunan saydam bir tabaka olup, gözün en önemli merceğidir.


Manavgat Belediyesi'nden  23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI Manavgat Manavgat Belediyesi'nden 23 NİSAN SATRANÇ TURNUVASI

Türkiye Satranç Federasyonu Manavgat Temsilciliği ve Manavgat Belediyesi'nin ortaklaşa düzenlediği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Çocuk Şenliği ve Satranç Turnuvası, Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek.


Kılıçdaroğlu Muratpaşa’ya geliyor Siyaset Kılıçdaroğlu Muratpaşa’ya geliyor

Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezi, sivil toplum örgütlerine tanıtılacak


“REZERVASYONLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDİYOR” Kemer “REZERVASYONLARIMIZ ARTARAK DEVAM EDİYOR”

Kemer’de yer alan Meder Resort Hotel Genel Müdürü Murat Batihan, tatilcilerin Kemer’e yoğun ilgi gösterdiğini belirterek, rezervasyonların da artarak devam ettiğini söyledi.


ZIP ZIP PARKTA DOYASIYA EĞLENDİLER Aksu ZIP ZIP PARKTA DOYASIYA EĞLENDİLER

“Gezerek Öğreniyorum” projesi kapsamında Aksu’da eğitim gören engelli çocuklar Zıp Zıp Parkta gönüllerince bir gün geçirdi.


PAKİSTAN DENİZ KUVVETLERİ DENİZDE İKMAL GEMİSİ  PNS MOAWİN HİNT OKYANUSUNDA İLK SEYRİNE ÇIKTI PAKİSTAN DENİZ KUVVETLERİ DENİZDE İKMAL GEMİSİ PNS MOAWİN HİNT OKYANUSUNDA İLK SEYRİNE ÇIKTI

Pakistan Deniz Kuvvetleri için STM tarafından dizayn edilen ve geliştirilen Denizde İkmal Gemisi Projesi son safhada. Türk Savunma Sanayi’nin tek seferde en büyük askeri gemi ihracat projesi olan Denizde İkmal Gemisi, Hint Okyanusu’nda gerçekleştirilen ilk seyir tecrübesini başarı ile tamamladı.


ANTALYALI ROMANLAR KÜLLİYE'DE Siyaset ANTALYALI ROMANLAR KÜLLİYE'DE

Antalya'nın Finike İlçesinde yaşayan Romanlar Külliyede programa katıldılar.


Fakültenin İlk Öğrencilerinden İlk Kongre Deneyimi Eğitim Fakültenin İlk Öğrencilerinden İlk Kongre Deneyimi

2017-2018 eğitim öğretim yılında ilk kez öğrenci almaya başlayan Akdeniz Üniversitesi Kumluca Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü öğrencileri mesleki gelişimlerine önemli bir katkı sağlayacak 17. Ulusal Hemşirelik Öğrencileri Kongresi’ne katıldı.


Bu parkta öğrencilere ‘trafik’ eğitimi verilecek Güncel Bu parkta öğrencilere ‘trafik’ eğitimi verilecek


Konyaaltı Belediyesi, küçük yaşta trafik bilinci oluşturmak için öğrencilerin kullanımına yönelik oluşturduğu trafik eğitim parkını yeniledi.


BUDAK: Siyaset BUDAK: "THY'DE NELER OLUYOR?"

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, Türk Hava Yolları’nda, aralarında kabin personeli ve pilotların da bulunduğu 7 uçuş görevlisinin işten çıkarılmasını değerlendirdi. Budak, “THY yönetiminin sendikal inatlaşmasının karşılığı uçuş güvenliğinin riske atılmasıdır” dedi.


ÇEVKO Vakfı 2017 Çevresel Fayda Raporunu Açıkladı Ekonomi/Turizm ÇEVKO Vakfı 2017 Çevresel Fayda Raporunu Açıkladı

ÇEVKO VAKFI’NIN GERİ KAZANIM ÇALIŞMALARI 
2017 YILINDA EKONOMİYE 2,6 MİLYAR TL KATKI YAPTI


Şirketler ana faaliyetleri dışındaki işlerle uğraşmak istemiyor Ekonomi/Turizm Şirketler ana faaliyetleri dışındaki işlerle uğraşmak istemiyor

İş yapma anlayışı son yıllarda hızla değişiyor. Günümüzde şirketler sadece ana faaliyet alanlarına odaklanmak isterken, insan kaynaklarından çağrı merkezine kadar birçok yan işi, dış kaynak şirketlerine veriyor.


Fide ve file dağıtıldı Güncel Fide ve file dağıtıldı

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’nın en büyük semt pazarlarından Çarşamba pazarında komşularına mevsimlik çiçek fidesi ve pazar filesi dağıttı.


Paşanın Melekleri dörtlü finalde Spor Paşanın Melekleri dörtlü finalde

Muratpaşa Belediyespor kadın hentbol takımı, Türkiye Kupası çeyrek final 2’nci maçında Yenimahalle Belediyespor’u 24-34 yenerek dörtlü finale adını yazdırdı.


Kronik yorgunluğa karşı ‘Ozon’ Sağlık/Kadın Kronik yorgunluğa karşı ‘Ozon’

Virüs ve bakterileri öldürmede oldukça etkili bir gaz olan ozon, sağlık alanında da önemli bir role sahip.


Decathlon Antalya Terracity mağazası 23 Nisan’da açılıyor! Spor Decathlon Antalya Terracity mağazası 23 Nisan’da açılıyor!

Avrupa’nın en büyük spor perakende zinciri Decathlon, Türkiye’de hızla büyümeye ve spor tutkusunu yaymaya devam ediyor. Antalya’daki üçüncü mağazasını 23 Nisan’da Terracity’de açacak olan Decathlon’un Türkiye’deki mağaza sayısı 28’e ulaşıyor!


 AGC ve TSYD’den Türel’e ziyaret Güncel AGC ve TSYD’den Türel’e ziyaret

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, meslektaşlarını ağırladı. Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni ve AGC Yönetim Kurulu Üyeleri ile TSYD Antalya Şubesi Yönetimi Başkan Türel’i ziyaret etti. Ziyarette Antalya ve Antalyaspor konuşuldu.


En güzel bahçe ve balkon benim diyorsanız 27 Nisan’ı kaçırmayın Güncel En güzel bahçe ve balkon benim diyorsanız 27 Nisan’ı kaçırmayın

En Güzel Bahçe Balkon ve Hobi Bahçesi Yarışması’na başvurular devam ediyor... 42 bin lira para ödülü dağıtılacak...


Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'dan Sektöre İş Birliği Mektubu Eğitim Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal'dan Sektöre İş Birliği Mektubu

Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal mektubunda "Üniversitemiz Antalya'da faaliyet gösteren tüm Meslek Odaları, Sanayi Kuruluşları, Kamu Yararına Çalışan Dernekler, Sendikalar, Sivil Toplum Örgütleri (STK) ve diğer kuruluşlar ile kurumsal bir anlayışla, sürdürülebilir, nitelikli ve güvenilir ilişkiler geliştirmeyi amaçlamaktadır." dedi.


TÜRKİYE’DE HGS SAYISI  11 MİLYONU AŞTI Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE HGS SAYISI 11 MİLYONU AŞTI

Türkiye’de 17 Eylül 2012'den itibaren otoyol ve köprü geçişlerinde kullanılan Hızlı Geçiş Sistemi'nde (HGS) abone sayısının 11,27 milyonu geçtiği belirlenirken, Interpress’in konuyla ilgili medyada yapmış olduğu incelemeye göre, Otomatik Geçiş Sistemi'nde (OGS) abone sayısının ise 1,96 milyona yükseldiği tespit edildi.


ZİRVENİN SAHİBİ MÜGE ANLI Güncel ZİRVENİN SAHİBİ MÜGE ANLI

En çok konuşulan yaşam aktüel programları belli oldu …


Hikayeli türküler mest etti Kültür/Sanat Hikayeli türküler mest etti

Büyükşehir Belediyesi İsmail Baha Sürelsan Konservatuvarı, “Hikayeli Türküler” konseri ile unutulmaz bir akşam yaşattı. Konserde, seslendirilen türkülerin hikayeleri de anlatıldı.


ASAT sporcuları madalyaları topladı Spor ASAT sporcuları madalyaları topladı

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Gençlik ve Spor Kulübü sporcuları Nisan ayını üst üste başarılarla karşıladı. Futbol, okçuluk ve halter olmak üzere üç farklı branşta madalyalar kazanan ASAT’lı sporcular gururlandırdı.


Emniyet Teşkilatı’nın Kuruluşunun 173’ncü Yıldönümü Etkinliklerle Kutlandı Güncel Emniyet Teşkilatı’nın Kuruluşunun 173’ncü Yıldönümü Etkinliklerle Kutlandı

Emniyet Teşkilatı’nın Kuruluşunun 173’ncü Yıldönümü Etkinliklerle Kutlandı


Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Futbol Turnuvası Düzenlendi Spor Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Futbol Turnuvası Düzenlendi

Polis Teşkilatının Kuruluş Yıldönümü Etkinlikleri Kapsamında Futbol Turnuvası Düzenlendi


Genç Yeteneğin Hedefi Dünya Şampiyonluğu Spor Genç Yeteneğin Hedefi Dünya Şampiyonluğu

Türkiye Yıldızlar Satranç Şampiyonası’nda 17 yaş kategorisinde Türkiye şampiyonu olan Alperen Akdoğan, en büyük hedefinin dünya şampiyonluğuna ulaşmak olduğunu söyledi.


15. Uluslararası Wilson Senior devam ediyor Spor 15. Uluslararası Wilson Senior devam ediyor

Manavgat ilçesi Kızılağaç Turizm Bölgesi'nde Ali Bey Club Manavgat Tesislerinde gerçekleştirilen ve 40 ülkeden 370 tenisçinin katıldığı 15. Uluslararası Wilson Senior Açık Tenis Turnuvası ITF Grade-A kategorisi günde oynanan yaklaşık 160 karşılaşma ile devam ediyor. Turnuva 14 Nisan 2018 Cumartesi gecesi tesisin havuz başında düzenlenecek ödül töreni ile son bulacak.


Kaleiçi Bölgesi Polis, Zabıta ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Görevlilerince Denetlendi Güncel Kaleiçi Bölgesi Polis, Zabıta ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Görevlilerince Denetlendi

Kaleiçi Bölgesi Polis, Zabıta ve Çevre Şehircilik İl Müdürlüğü Görevlilerince Denetlendi


Manavgat’ta Sahte Para ve Kaçak Sigara Ele Geçirildi Manavgat Manavgat’ta Sahte Para ve Kaçak Sigara Ele Geçirildi

Manavgat’ta Sahte Para ve Kaçak Sigara Ele Geçirildi


Gülveren İlkokulu Öğrencileri Çocuk Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti Güncel Gülveren İlkokulu Öğrencileri Çocuk Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Gülveren İlkokulu Öğrencileri Çocuk Şube Müdürlüğünü Ziyaret Etti


BAHAR YORGUNLUĞUNA KARŞI EKMEK YİYİN! Sağlık/Kadın BAHAR YORGUNLUĞUNA KARŞI EKMEK YİYİN!

Mevsimsel geçiş dönemleri, bazı kişilerde zihinsel ve bedensel sorunlara yol açabilir. Medical Park Fatih Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Sevil Nas Şan, bahar yorgunluğunu ve stresini, ‘tam tahıllı ekmek’ tercih ederek azaltabileceğimizi söyledi.


BEBEĞİNİZDE BU BELİRTİLER VARSA… Sağlık/Kadın BEBEĞİNİZDE BU BELİRTİLER VARSA…

Dünyada her yıl bir milyon, ülkemizde her yıl 13 – 15 bin bebek doğumsal kalp hastalıklı olarak dünyaya geliyor. Karıncık ile kulakçıkların gelişim bozuklukları, kalbin odacıkları arasındaki delikler ve kalp kapakçıklarındaki bozukluklar başta olmak üzere 200’den fazla doğumsal kalp hastalığı mevcut.


AVRUPA BİRLİĞİ VATANDAŞLIĞI BAŞVURULARINDA TÜRKİYE 5. SIRADA AVRUPA BİRLİĞİ VATANDAŞLIĞI BAŞVURULARINDA TÜRKİYE 5. SIRADA

2016 yılında Avrupa Birliği ülkeleri yaklaşık bir milyon kişiye vatandaşlık verirken, Türkiye Cumhuriyeti’nden 32 bin 800 kişi Avrupa Birliği vatandaşı oldu.


BAKAN TÜFENKCİ: PERAKENDE SEKTÖRÜ BÜYÜME HIZI %9’A ULAŞACAK Ekonomi/Turizm BAKAN TÜFENKCİ: PERAKENDE SEKTÖRÜ BÜYÜME HIZI %9’A ULAŞACAK

Bakan Tüfenkci, Türkiye perakende sektörünün tüketim harcamalarında Avrupa’da ilk 10, gıda harcamalarında ise ilk 5 ülke içinde yer aldığını vurgulayarak, “Sektörün büyüme hızının önümüzdeki yıllarda ortalama %9 büyüme oranına ulaşılması beklenmektedir” dedi. 
GURURUMUZ ÇAYLAKLAR Güncel GURURUMUZ ÇAYLAKLAR

Vali Münir Karaloğlu ABD’de düzenlenen robot yarışmasından iki ödül kazanan Antalya Bahçeşehir Lisesi öğrencilerini makamında kabul etti. Öğrencileri tebrik eden Vali Karaloğlu başarılarının devamını diledi.


ANTALYA “İYİ”LEŞİYOR Siyaset ANTALYA “İYİ”LEŞİYOR

İYİ Parti İl Binası’nda gerçekleşen rozet töreninde yaşlı- genç-kadın-erkek yaklaşık 150 kişiye rozetlerini İl Başkanı Nizamettin Sağır taktı.


Alanya İlçesinde Yine Horoz Dövüşü Alanya Alanya İlçesinde Yine Horoz Dövüşü

Alanya İlçesi Okurcalar Mahallesinde M.T. isimli şahsın kendisine ait evin iki odasında para karşılığı horoz dövüştürdüğü tespit edilmesi üzerine şahsın evine operasyon düzenlendi.


Türk Telekom Arama Kurtarma Ekibi  150 gönüllü üyesiyle Türkiye’nin hizmetinde Güncel Türk Telekom Arama Kurtarma Ekibi 150 gönüllü üyesiyle Türkiye’nin hizmetinde

Türk Telekom’un gönüllü çalışanlarından oluşan Türk Telekom Arama Kurtarma Ekibi özelinde bir film hazırlandı. Hazırlanan filmde, 2011 Van Depremi’nde enkazdan sağ çıkarılan bir depremzedenin hissettikleri aktarıldı. Türk Telekom tarafından hazırlanan film ile TTAKE’nin nice canları kurtarmak için çalıştığı mesajı veriliyor.


TEGV ile Eğitime Koşar Adım 1645km. Yol Yapacak! Eğitim TEGV ile Eğitime Koşar Adım 1645km. Yol Yapacak!

Ahmet H. Uysal, TEGV’li çocuklara eğitim desteği sağlamak üzere bu kez 11 Nisan’da Artvin’den başlayarak Muğla’ya kadar Türkiye’yi boydan boya kat edecek.


Parkinson hastalığında, hasta yakınlarına büyük iş düşüyor! Sağlık/Kadın Parkinson hastalığında, hasta yakınlarına büyük iş düşüyor!

11 Nisan, tüm dünyada Dünya Parkinson Hastalığı Günü olarak kabul edilmektedir. Prof. Dr. Raif Çakmur, Parkinson hastalığı yönetiminin ekip işi olduğunu ifade etti.


 Türkiye’de 2017 yılında mobil oyun pazarı 1 milyar TL’ye ulaştı Teknoloji/Bilim/İnternet Türkiye’de 2017 yılında mobil oyun pazarı 1 milyar TL’ye ulaştı

Netmarble EMEA Genel Müdür Yardımcısı Aras Şenyüz, Webrazzi Dijital 2018 Konferansı’nda Türkiye’de oyun oynayan kadınların sayısının hızla arttığını, oyuncu kadınların yaşının 40’a kadar yükseldiğini ve annelerin babaların oyuncu haline geldiğini söyledi.


İhracatçılar bankalardan pozitif ayrımcılık istedi Ekonomi/Turizm İhracatçılar bankalardan pozitif ayrımcılık istedi

Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM), 71 bin ihracatçı firmanın finansal ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 7 bankayla protokol imzaladı. Protokolle bankalar firmalara ayrıcalıklı hizmetler sunacak, çeşitli kredi tiplerinde, banka sermayeli veya Eximbank kaynaklı uygun koşullar sağlanacak.


P&G’NİN VERİ ANALİTİĞİNDEKİ BEYNİ TÜRKİYE’YE GELİYOR Ekonomi/Turizm P&G’NİN VERİ ANALİTİĞİNDEKİ BEYNİ TÜRKİYE’YE GELİYOR

Gillette, İpana, Orkid, Prima gibi hızlı tüketim ürünleri pazarının lider markalarının geliştiricisi Procter and Gamble (P&G), 16-19 Nisan 2018 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek Global Girişimcilik Kongresi’nde yeni dünyada değişen tüketici alışkanlıklarıyla şekillenen inovasyon ve girişimcilik dünyasına ışık tutmaya hazırlanıyor.


Sakıp Sabancı Aramızdan Ayrılışının 14. Yılında Uluslararası Araştırma Ödülleri ile Anıldı Güncel Sakıp Sabancı Aramızdan Ayrılışının 14. Yılında Uluslararası Araştırma Ödülleri ile Anıldı

Sakıp Sabancı Uluslararası Araştırma Ödülleri’nde Jüri Özel Ödülü’ne New York Üniversitesi’nden Adam Przeworski layık görüldü.


Ticarette savaş meydanı değişti Ekonomi/Turizm Ticarette savaş meydanı değişti

KPMG’nin ‘Perakende Trendleri 2018 Araştırması’ ticarette şimdiye kadar bilinen tüm doğruların geride kaldığını ortaya koyuyor. Araştırmaya göre rakipler arasında ciro savaşının temeli olan ‘ürün, fiyat, tedarik zinciri’ yerini artık ‘müşteri deneyimine’ bırakıyor.


2018’in en iyi işverenleri açıklanıyor Ekonomi/Turizm 2018’in en iyi işverenleri açıklanıyor

Great Place to Work Enstitüsü, Türkiye’nin En İyi İşverenlerini 4 Mayıs’ta açıklayacak. 162 şirketten 85 bin çalışanın temsil edildiği araştırmada insan odaklı yaklaşımlar ile İK uygulamalarının bütünselliği de değerlendiriliyor.


Büyükşehir İsmail Baha Sürelsan'ı anıyor Kültür/Sanat Büyükşehir İsmail Baha Sürelsan'ı anıyor

Büyükşehir Belediyesi Konservatuvarı, kurucusu İsmail Baha Sürelsan’ı 12 Nisan Perşembe günü ölümünün 20. yıl dönümünde bir dizi etkinlikle anacak.


Konyaaltı Belediyesi’ne Isparta’dan kardeş belediye…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’ne Isparta’dan kardeş belediye…


Konyaaltı Belediyesi ile Isparta Yenişarbademli Belediyesi arasında ekonomik, sosyal ve kültürel ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla “kardeş belediye ” protokolü imzalandı.


Kemer Belediyesi'nin 2 projesi resmi patent aldı Kemer Kemer Belediyesi'nin 2 projesi resmi patent aldı

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ün eşi Neşe Gül öncülüğünde hayata geçirilen "Hoşgeldin Bebek Projesi" ile "Çöp Konteynerini Kendin Boya Projesi" Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından tescillendi.


Şekerli içecekler tüp bebek başarısını etkiliyor Sağlık/Kadın Şekerli içecekler tüp bebek başarısını etkiliyor

Şekerin bir zararı daha ortaya çıktı. Tüp bebek tedavisi sırasında şekerli içecek tüketen kadınların gebelik şansı daha az oluyor.


9’UNCU ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ 6 MAYIS’TA İSTANBUL’DA BAŞLIYOR Ekonomi/Turizm 9’UNCU ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ 6 MAYIS’TA İSTANBUL’DA BAŞLIYOR

9’UNCU ULUSLARARASI İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KONGRESİ “KOORDİNASYON VE İŞBİRLİĞİ" TEMASIYLA TOPLANIYOR


Üniversiteden İlkokula Çevre Bilinci Eğitim Üniversiteden İlkokula Çevre Bilinci

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 2017-2018 eğitim- öğretim yılı Toplumsal Destek Proje (TDP) Grupları arasında yer alan "Soluk Mavi Gezegen; Kökler ve Filizler" adlı proje grubu, ilkokulda çevre etkinliği gerçekleştirdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...