Salı, 22 Ekim 2019
BEYMEN CLUB STİL GÜNLERİ ANTALYA’DA Güncel BEYMEN CLUB STİL GÜNLERİ ANTALYA’DA

2018 İlkbahar/ Yaz sezonunda modern kadın ve erkeği yeni vazgeçilmezleriyle buluşturan BEYMEN Club, BEYMEN Club Stil Günleri ile modaseverleri tarzlarını keşfetmeye davet ediyor.


Otizm farkındalığını dünyaya yaymak için bu sene de #OtizmİçinMavi giyiliyor
 Güncel Otizm farkındalığını dünyaya yaymak için bu sene de #OtizmİçinMavi giyiliyor


Otizm sendromlu çocuklara ücretsiz eğitsel oyunlar ve çocukların ailelerine yapay zekaya dayalı kontrol imkanı sunan mobil platform Otsimo tarafından geçtiğimiz yıl başlatılan #OtizmİçinMavi kampanyası bu yıl da Dünya Otizm Farkındalık Ayı olan nisan ayında bilinçli bir toplum yaratmak ve farkındalığı yaymak için devam ediyor. Yine bu aya özel olarak 2 Nisan’da Otsimo Premium paketi ise yüzde 80 indirimli.


Doktorların ‘yürüyemez’ dediği Emrah, omurilik felçlileri için bir kez daha koşacak Güncel Doktorların ‘yürüyemez’ dediği Emrah, omurilik felçlileri için bir kez daha koşacak

Emrah Baki Başoğlu’nun, iki yıl önce geçirdiği motosiklet kazasında omuriliği zedelendi. Doktorların tekrar yürüyebilmesi için %5’lik ihtimal görmelerine karşın 7 aylık bir sürecin ardından Wings For Life World Run'da koşan Başoğlu, bu sene de omurilik felçlileri için yarışta olacak.


ŞEHİRCİLİK FUARINDA AKSU STANDINA YOĞUN İLGİ Aksu ŞEHİRCİLİK FUARINDA AKSU STANDINA YOĞUN İLGİ

Aksu önemli bir fuara daha ev sahipliği yapıyor. 8. Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı Anfaş EXPO Center’da açıldı. Yörük kültürünün yaşatıldığı Aksu Belediyesi standına ilgi yoğun oldu.


Manavgat Belediyesi standı City Expo’da büyük beğeni topladı Manavgat Manavgat Belediyesi standı City Expo’da büyük beğeni topladı

Manavgat Belediyesi, Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen 8. Antalya City Expo Fuarı’na katıldı.


Antalya City Expo kapılarını açtı Ekonomi/Turizm Antalya City Expo kapılarını açtı

Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı, Expo Center’da 8’nci kez kapılarını açtı. 3 gün açık kalacak fuar, belediyeciliği güncel teknolojilerle buluşturacak.


PROF. DR. ÖZLALE, “TOPLAM DÖVİZ İHTİYACI 200 MİLYAR DOLAR” Ekonomi/Turizm PROF. DR. ÖZLALE, “TOPLAM DÖVİZ İHTİYACI 200 MİLYAR DOLAR”

Prof. Dr. Özlale, “Önümüdeki sene, Türkiye’de kısa vadeli dış borç stokunun toplamı 170,5 milyar dolar. Buna yaklaşık 45 milyar Dolarlık cari açığı da eklersek toplam döviz ihtiyacı 200 milyar Dolar civarında. Faizlerin yükseldiği dönemde bu önemli bir risk” dedi.


Gençlik Evi’nde eğitim programları Eğitim Gençlik Evi’nde eğitim programları

Muratpaşa Belediyesi’nin Kızıltoprak Gençlik Merkezi’nde Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği’yle (TÜKD) düzenlendiği eğitim programları Prof. Dr. Gülay Şadan’ın “Uyuşturucu bağımlılığı ve ilaç kullanımı, enerji içeceklerinin zararları” semineriyle devam etti.


Pazar filesi dağıtımı devam ediyor Güncel Pazar filesi dağıtımı devam ediyor

Muratpaşa Belediyesi’nin sürekli yeniden üretilen ve doğada yok olması 400 yıl süren poşetler yerine file kullanımının teşvik amacıyla başlattığı ücretsiz ‘pazar filesi’ dağıtımı devam ediyor.


Kemer Belediyesi’nden Ukrayna çıkarması Kemer Kemer Belediyesi’nden Ukrayna çıkarması

24. UITT Ukrayna Uluslararası Turizm Fuarı’na bizzat katılarak ilçenin tanıtımı ve turizmi için çalışan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Bu yıl Rusya, Ukrayna ve Baltık ülkelerinden rekor sayıda turist bekliyoruz” dedi.


Antalyalı Gurmelerin Lezzetle Randevusu Güncel Antalyalı Gurmelerin Lezzetle Randevusu

Chaine des Rotisseurs Derneği Antalya üyeleri Kaya Palazzo Hotel Belek'te Bir Araya Geldi.


 DÖŞEMEALTI'NIN KADIN KOLLARI TBMM'DE Siyaset DÖŞEMEALTI'NIN KADIN KOLLARI TBMM'DE

Ak Parti Döşemealtı Kadın Kolları Teşkilatı TBMM'yi ziyaret etti.


TURİST BAŞI BİN DOLAR HAYALİ MECLİS GÜNDEMİNDE Siyaset TURİST BAŞI BİN DOLAR HAYALİ MECLİS GÜNDEMİNDE

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK: “15 YILIN KAZANIMI 2 YILDA HEBA OLDU”


Enerji sektörü 2017’nin ikinci yarısında daha fazla saldırıya uğradı Ekonomi/Turizm Enerji sektörü 2017’nin ikinci yarısında daha fazla saldırıya uğradı

Kaspersky Lab çözümleri tarafından korunan enerji kurumlarındaki endüstriyel kontrol sistemlerinin (ICS - Industrial Control Systems) yaklaşık %40’ı 2017’nin ilk yarısında en az bir kez zararlı yazılım saldırısına uğradı. Bunları %35,3 ile mühendislik ve ICS entegrasyon ağları takip ediyor.


Akdeniz bölgesinde 2018’in 2.çeyreğinde istihdam artışı beklentisi diğer bölgelere oranla daha düşük Ekonomi/Turizm Akdeniz bölgesinde 2018’in 2.çeyreğinde istihdam artışı beklentisi diğer bölgelere oranla daha düşük

Akdeniz bölgesindeki işverenler, +%10 net istihdam görünümüyle, önümüzdeki çeyrekte istihdam faaliyetinin sınırlı düzeyde kalacağını öngörüyor. Akdeniz bölgesinde işe alım beklentileri geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 9 yükselmiş olmasına rağmen, bu bölge hala istihdam artışı beklentisi en düşük olan bölge olarak dikkat çekiyor.


KANSERDEN KORUYAN 10 ÖNERİ Sağlık/Kadın KANSERDEN KORUYAN 10 ÖNERİ

Modern çağın korkutucu hastalığı kanser günümüzde hızla yaygınlaşıyor. Ülkemizde yılda yaklaşık 200 bin kişiye kanser tanısı konulurken, önümüzdeki 20-30 yıl içerisinde her 2 kişiden birine kanser tanısı konulacağı tahmin ediliyor. Buna karşın teknoloji ve tıp alanında yaşanan hızlı gelişmelerle pek çoğunun gerek erken evrede yakalanabilmesi, gerekse de en yeni yöntemlerle tedavi edilebilmesi hayatta kalma oranını da yükseltiyor.


Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesine Genç Bilim İnsanı Ödülü Güncel Akdeniz Üniversitesi Öğretim Üyesine Genç Bilim İnsanı Ödülü

Akdeniz Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Şehir ve Bölge Planlama Bölümü Öğretim Üyesi Doç. Dr. Hilal Erkuş Öztürk, Bilim Akademisi Genç Bilim İnsanları Ödül Programı (BAGEP)’ndan ödül almaya hak kazandı.


Raylı sistemlerde maliyetler düşüyor Ekonomi/Turizm Raylı sistemlerde maliyetler düşüyor

Üçüncü ray teknolojisi, metro hatlarında değişimin önünü açıyor. Metro hatlarında enerji temini birkaç farklı sistem üzerinden sağlanabiliyor.


Tasarım ofislerine akıllı telefonlar ile giriş yapılacak Teknoloji/Bilim/İnternet Tasarım ofislerine akıllı telefonlar ile giriş yapılacak

Tasarım ofislerinde, yeni nesil giriş-çıkış sistemleriyle yaratıcı profesyonellere konfor sağlanırken, personel verileri raporlarla yöneticilere sunuluyor.


Renault Trafic ürün gamını genişletiyor Otomotiv Renault Trafic ürün gamını genişletiyor

Türkiye’nin lider markası Renault, hafif ticari araç pazarındaki konumunu kısa şasi Renault Trafic Panelvan ile güçlendirmeye devam ediyor.


Saç dökülmesi bu hastalıkların işareti olabilir Sağlık/Kadın Saç dökülmesi bu hastalıkların işareti olabilir

Saç dökülmesi, çevresel etkenlerden kaynaklanabileceği gibi kişinin kalıtsal yapısında bulunan birçok hastalığın da habercisi olabilir. Uzmanlar saç dökülmesinde erken teşhisin ve doğru tedavinin önemine dikkat çekiyor.


BAKA Yönetim Kurulu Isparta’da toplandı Ekonomi/Turizm BAKA Yönetim Kurulu Isparta’da toplandı

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu, Isparta Valiliği’nde toplandı.


PAGEV’in İTO Başkanlık yarışındaki adayı Şekip Avdagiç Ekonomi/Turizm PAGEV’in İTO Başkanlık yarışındaki adayı Şekip Avdagiç

Nisan ayı seçim maratonunda önemli dönemeçlerden biri de 9 Nisan’da yapılacak İstanbul Ticaret Odası (İTO) seçimleri. İş dünyası İTO’daki Başkanlık yarışını yakından takip ederken PAGEV Plastik Sanayicileri Vakfı, İTO seçimleri ile ilgili merakla beklenen kararını açıkladı.


AKAYDIN, SAĞLIK BAKANINA ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ'Nİ SORDU Siyaset AKAYDIN, SAĞLIK BAKANINA ANTALYA ŞEHİR HASTANESİ'Nİ SORDU

Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, Antalya Şehir Hastanesi ihale süreci, yatak kapasitesi, arsası ve yeri gibi birçok belirsiz duruma açıklık getirilmesi ve bu konuda halkımızın bilgilendirilmesi amacıyla, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Demircan'ın cevaplaması için yazılı soru önergesi verdi.


Gazeteciler Kemer’de toplanıyor Kemer Gazeteciler Kemer’de toplanıyor

Türkiye Gazeteciler Konfederasyonu 14’üncü Başkanlar Kurulu Toplantısı Kemer’de düzenleniyor. Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül , “Kemer halkı olarak gazetecilerin zirvesine ev sahipliği yapmaktan onur duyuyoruz” dedi


En Pahalı Bilet Avustralya’ya Ekonomi/Turizm En Pahalı Bilet Avustralya’ya

Türkiye’nin en yenilikçi online bilet satış platformu Biletall.com; 200 otobüs firması, 500 havayolu şirketi ve feribot biletlerini tek bir sistem üzerinden müşteriyle buluşturuyor.


DÖRT YILDA 430 BİN ESNAF İFLAS ETTİ Ekonomi/Turizm DÖRT YILDA 430 BİN ESNAF İFLAS ETTİ

2018 yılının ilk iki ayında 20 bin 308 esnaf iflas bayrağını çekerken, 2014’ten bu yana iflas eden esnaf sayısı 430 bin 275 oldu.


ANTALYA’DA FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTU Güncel ANTALYA’DA FİDANLAR TOPRAKLA BULUŞTU

Vali Münir Karaloğlu Dünya Ormancılık Haftası ve Dünya Ormancılık Günü nedeniyle fidan dikme törenine katıldı. Karaloğlu, Ormana ve ormancılığa farkındalık yaratmak için fidanları toprakla buluşturduklarını söyledi.


Güncel "BATI’NIN BU KADAR EŞZAMANLI DAVRANMASI HİÇ HAYRA ALAMET DEĞİL!"

PROF. DR NADİR DEVLET “RUS DİPLOMAT KRİZİ”Nİ DEĞERLENDİRDİ: "BATI’NIN BU KADAR EŞZAMANLI DAVRANMASI HİÇ HAYRA ALAMET DEĞİL!"


Kemer’de Çanakkale Müzesi açıldı Kemer Kemer’de Çanakkale Müzesi açıldı

Çanakkale 1915 Savaş Malzemeleri Gezici Müzesi Kemer Belediyesi Arslanbucak Düğün Salonu’nda ziyarete açıldı. Açılışta konuşan Kemer Belediye Başkan Vekili Recep Yılmaz, “ Bu müzeyi Çanakkale ruhunu yeni nesil ile birlikte yaşayabilmek için ilçemize getirdik” dedi.


‘Müzikal Burdur’ Kültür/Sanat ‘Müzikal Burdur’

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin kent müze tarih söyleşilerinin bu ayki konuğu Araştırmacı Yazar Yusuf Erkan… Erkan, “Müzikal Burdur’’ konulu söyleşide teke bölgesinin müzik kültürünü anlatacak.


AŞT Dünya Tiyatrolar Günü'nü sahnede kutladı  Kültür/Sanat AŞT Dünya Tiyatrolar Günü'nü sahnede kutladı

Antalya Şehir Tiyatrosu (AŞT) 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü’nde ‘Kafatası’ adlı oyununu ücretsiz sahneledi.


Asırlık zeytin ağaçları kavşaklara renk kattı Güncel Asırlık zeytin ağaçları kavşaklara renk kattı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Antalya kent merkez ve ilçelerde refüj ve kavşakları yaşları 200-250 arasında değişen barışın simgesi asırlık zeytin ağaçlarıyla süslüyor.


Büyükşehir’in katlı otopark projesi yükseliyor Güncel Büyükşehir’in katlı otopark projesi yükseliyor

Büyükşehir Belediyesi, Şarampol Projesi kapsamında yapımını sürdürdüğü katlı otopark projesi ile Cumhuriyet Mahallesi’ne aynı zamanda yeni bir park ve yaşam alanı kazandırıyor.


 DÜNYANIN EN ÇOK KONUŞULAN DİLLERİ... DÜNYANIN EN ÇOK KONUŞULAN DİLLERİ...

Türkçe en fazla konuşulan diller arasında yer aldı …


Başkan Türel mega projeyi denetledi Güncel Başkan Türel mega projeyi denetledi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Türkiye’nin en önemli projelerinden Boğaçay Projesi kapsamında başlayan afet riskini önlemeye yönelik altyapı çalışmalarını denetledi. Türel, Antalya’nın en çevreci projesindeki çalışmaların büyük bir hızla ilerlediğini söyledi.


Başkan Böcek’e TSYD’den ziyaret Spor Başkan Böcek’e TSYD’den ziyaret

Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek’i Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Antalya Şubesi’nin yeni başkanı Şifa Çiçek ve yönetimi ziyaret etti.


Tütüncü, ‘Bu tesiste misafirperverlik ve Allah rızası var’ Güncel Tütüncü, ‘Bu tesiste misafirperverlik ve Allah rızası var’

Başkan Hakan Tütüncü, karkas inşaatı tamamlanan çok yıldızlı otel konforundaki ‘Hasta Yakınları Konukevi’nin, Antalyalıların misafirperverliğini gösteren ve sadece Allah’ın rızası beklenilerek yapılan bir tesis olduğunu söyledi.


Kepez doğayla kucaklaşıyor Güncel Kepez doğayla kucaklaşıyor

Kepez Belediyesi’nin sosyal belediyecilik alanında geleneksel hale getirdiği doğa yürüyüşü gezileri yeni rotalarla devam ediyor.


AKUT, Bulgaristan’da Herkesin Örnek Gösterdiği  En Başarılı Ekip Oldu AKUT, Bulgaristan’da Herkesin Örnek Gösterdiği En Başarılı Ekip Oldu

AKUT Arama Kurtarma Derneği, 19-24 Mart tarihleri arasında Birleşmiş Milletlere bağlı Uluslararası Arama Kurtarma Danışma Kurulu (INSARAG) Yeniden Sınıflandırması için gittiği Bulgaristan’da zorlu bir sınıflandırma sürecinden geçti.


Hamilelik ağrılarını alternatif tıpla azaltın Sağlık/Kadın Hamilelik ağrılarını alternatif tıpla azaltın

Hamile kadınların yüzde 40 ile yüzde 70’i gebelik boyunca ağrı problemi yaşıyor. Uzmanlar, hamilelik ağrılarına karşı sporu ve alternatif tıp yöntemlerini öneriyor.


HESTOUREX 5-8 NİSAN 2018’DE ANTALYA’DA GERÇEKLEŞECEK Ekonomi/Turizm HESTOUREX 5-8 NİSAN 2018’DE ANTALYA’DA GERÇEKLEŞECEK

Ekonomi Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı, Gençlik ve Spor Bakanlığı, Turizm Bakanlığı ve Kalkınma Bakanlığının desteklediği HESTOUREX Dünya Sağlık, Spor, Alternatif Turizm Fuarı ve Kongresi 5-8 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek.


 YAZ GELMEDEN VARİSLERİNİZDEN KURTULUN Sağlık/Kadın YAZ GELMEDEN VARİSLERİNİZDEN KURTULUN

Özellikle kadınların kabusu olan varis; bacaklardan dışarıya fırlayan damarlar nedeniyle son derece rahatsızlık verir, sağlık açısından da önemli bir sorun oluşturur.


ANTALYA KAŞ'TA DENİZİN DİBİNE AFİŞ ÇAKTILAR! Kaş ANTALYA KAŞ'TA DENİZİN DİBİNE AFİŞ ÇAKTILAR!

İyi Parti Şişli İlçe Başkanı Ahmet Ünal ve yardımcıları Ahmet Erdemli, Fahri Kanbur Antalya Kaş'ta 35 metre derinlikte afişlerini astılar.Dalgıçlar ile birlikte bizzat kendileri 35 metre derinliğe inerek afişi denizin dibinde açtılar.


Minik eller fidan dikti Döşemealtı Minik eller fidan dikti

Döşemealtı Belediyesi'nce hayata geçirilen Antalya'nın ilk Türkiye'nin örnek ekolojik Kreşi'nin minikleri de AB projesi kapsamında nar, portakal ve limon fidanı dikti.


D Vitamini Eksikliği Kilo Vermeyi Zorlaştırıyor Sağlık/Kadın D Vitamini Eksikliği Kilo Vermeyi Zorlaştırıyor

Sıkı bir diyet yapıyor, ancak yine de kilo veremiyorsanız dikkat… D vitamini eksikliği kilo vermenize engel olabilir. Özellikle kadınlarda daha sık rastlanan D vitamini eksikliği kilo vermeye etki eden unsurların başında geliyor.


‘AKMEK Parlayan İnciler Sergisi’ne büyük ilgi Kültür/Sanat ‘AKMEK Parlayan İnciler Sergisi’ne büyük ilgi

Antalya Kepez Meslek Edindirme Kursları(AKMEK), kursiyerleri tarafından 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel hazırlanan ve farklı noktalarda sanatseverlerin beğenisine sunulan “AKMEK’te Parlayan İnciler” konulu resim sergisi büyük ilgi gördü.


ÇEİS iş sağlığı ve güvenliğinin önemini 17 bin kişiye tiyatro oyunu ile anlattı Güncel ÇEİS iş sağlığı ve güvenliğinin önemini 17 bin kişiye tiyatro oyunu ile anlattı

İş sağlığı ve güvenliği konulu tiyatro oyunu Bize Bi’şey Oldu Abi, 27 Mart Dünya Tiyatro Günü’nde 100. defa sahnelendi.


“YOLANTA” GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE BU SEZON SON KEZ SAHNEDE Kültür/Sanat “YOLANTA” GÜNDÜZ GÖSTERİMİ İLE BU SEZON SON KEZ SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 31 Mart Cumartesi günü saat: 15.00’te Çaykovski’nin “Yolanta” operasını bu sezon son kez sahneleyecek. Orkestra yönetmenliğini Alexandru Samuil’in yapacağı eseri Figen Ayhan Karakelle sahneye koydu.


Teknoloji içerikle anlam buluyor… Teknoloji/Bilim/İnternet Teknoloji içerikle anlam buluyor…

İçerik teknolojinin anası, temel direği hatta tamamlayıcısıdır. Bu noktadan hareket eden Sistem 9, “Geleceğe taşıyan dijital çözümler” ilkesiyle kurumsal müşterileri için uzaktan yönettiği dijital ekranları, hızlı gelişen gündeme anında uyum sağlayan içeriklerle donatıyor. İçerikler faydalı ve doğru bilgilerin yanı sıra, kişiselleşme özellikleriyle de öne çıkıyor.


​Sabahları evde yapılabilecek 10 egzersiz Sağlık/Kadın ​Sabahları evde yapılabilecek 10 egzersiz

Herkesin çevresinde sabah erken saatte kalkıp üşenmeden spora giden kişiler varken, bir yandan da iş, hayat ve sporu dengeye oturtmaya çalışan insanlar var.


Yenigün’de caddeler yenileniyor Güncel Yenigün’de caddeler yenileniyor

Muratpaşa Belediyesi, Yenigün Mahallesi’nin Mevlana ve Kızılırmak Caddeleri’ni bağlayan 1055 Sokak’ta asfalt çalışmalarını tamamladı.


Her 2 saniyede bir kişi inme geçiriyor! Sağlık/Kadın Her 2 saniyede bir kişi inme geçiriyor!

Yaşam tarzı, genetik etkenler ve yaşlanma gibi etkenlerle damarlarda oluşan daralma sonucu felç (inme) gelişebiliyor. Dünyada her 6 saniyede bir kişinin inme nedeniyle hayatını kaybettiği düşünülürse önlem almanın da ne denli önemli olduğu ortaya çıkıyor.


Franchising sektörünün 2023 hedefi 100 milyar dolar Ekonomi/Turizm Franchising sektörünün 2023 hedefi 100 milyar dolar

Dünyada ve Türkiye’de her geçen yıl büyüyerek yoluna devam eden franchising sektörü, gelişimini sürdürülebilir kılma yolunda emin adımlarla ilerliyor.


Müziğin iyileştirici etkisi hastaneyi saracak! Güncel Müziğin iyileştirici etkisi hastaneyi saracak!

SMG, müşteri portföyüne Memorial Bahçelievler Hastanesi’ni ekledi


Süt içmeniz için 10 önemli sebep var Sağlık/Kadın Süt içmeniz için 10 önemli sebep var

Süt, içinde yüksek kaliteli protein ve birçok besleyici öğe içeren ve kolay ulaşılabilir bir besin kaynağımız. Çocukların zekâ ve fiziksel gelişimine pek çok katkısı olan süt, yetişkinlerde de günlük hayat kalitesinin artırılması ve sürdürülmesi için büyük önem taşıyor.


Kilo verdiniz ama bölgesel incelme olmadıysa! Sağlık/Kadın Kilo verdiniz ama bölgesel incelme olmadıysa!

Genç ve ince görünme arzusu bir yana, yakmaya çalıştığımız yağlarımız aslında sağlığımız için çok önemli. Vücut ısısını düzenlemeye yardımcı oluyor, darbelere ve kemik kırıklarına karşı korumada önemli rol oynuyor, bazı vitaminlerin depolanmasını sağlıyor. Yani sağlığımız için yağ dokusu şart ama onun da ölçüsü var!


Renault yeni sezona puanla başladı Spor Renault yeni sezona puanla başladı

Renault Sport Formula 1 Takımı, 2018 sezonunun açılışında Avustralya Grand Prix’sini Nico Hulkenberg ve Carlos Sainz ile ilk on içinde tamamladı. Her iki pilot da tüm Renault otomobillerinin yarışı ilk onda tamamlama hedefine ulaştı.


Saman nezlesi soğuk algınlığı ile karıştırılmamalı Sağlık/Kadın Saman nezlesi soğuk algınlığı ile karıştırılmamalı

Doğanın canlandığı, güneşin yüzünü gösterdiği bahar mevsimi alerjinin de habercisi...


AKSU’DA 3 BİN 500 FİDAN DİKİLDİ Aksu AKSU’DA 3 BİN 500 FİDAN DİKİLDİ

Orman Bölge Müdürlüğü 21 Mart Dünya Ormancılık Günü ve Haftası nedeniyle Aksu Kumköy’de daha önce yanmış olan ormanlık alanda Fidan Dikme Töreni düzenledi. Törene Vali Münir Karaloğlu, Aksu Kaymakamı Aydın Ergün, Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin başta olmak üzere çok sayıda davetli katıldı.


Balcı: Ekonomi/Turizm Balcı:"İş Güvenliği Yasası yeniden düzenlenmeli"

İMO Antalya Şube Başkanı Mustafa Balcı, "İş Güvenliği Yasası, paydaşların görüşleri alınarak biran önce yeniden düzenlenmelidir" dedi.


GYODER’İN POTANSİYEL KONUT ALICISI BÜYÜTEÇ ALTINDA Ekonomi/Turizm GYODER’İN POTANSİYEL KONUT ALICISI BÜYÜTEÇ ALTINDA

Bireysel konfor alanının genişlemesini isteyen potansiyel konut alıcısı, daha büyük yatak odası istiyor


Ülkelere özgü adab-ı muaşeret kuralları! Ülkelere özgü adab-ı muaşeret kuralları!

Seyahat edeceğimiz ülkenin gezilecek yerleri, tarihi yapıları, mutfağı, konaklaması ve dili ile ilgili muhakkak ön araştırma yaparız. Peki ya adabı muaşeret kuralları? Bizim için oldukça önemsiz olan kimi davranışlar başkalarının kutsalı, en kıymetlisi ya da öfke sebebi olabilir! Ligarba Turizm, ülkelerin adab-ı muaşeret kurallarını araştırarak seyahat severler için listeledi.


GEÇİCİ İŞ SÖZLEŞMESİ HEM KURUMA, HEM ÇALIŞANA ESNEKLİK SAĞLIYOR Ekonomi/Turizm GEÇİCİ İŞ SÖZLEŞMESİ HEM KURUMA, HEM ÇALIŞANA ESNEKLİK SAĞLIYOR

“İşveren ve çalışan esnek işgücü konusunda bilgilendirilmeli” 2016 yılının Mayıs ayında yürürlüğe giren Geçici İş İlişkisi Yasası; kayıt dışı istihdamın önlenmesi, dönemsel çalışmaya ihtiyaç duyan bireyler için istihdam yaratması ve mevsimsel ya da proje bazlı yoğunluk yaşayan kurumların personel ihtiyacının karşılanması gibi önemli avantajlar sağlıyor.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "HERKESİ TİYATROLARIMIZA VE TİYATRO SEYRETMEYE DAVET EDİYORUM"

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu 27 Mart Dünya Tiyatrolar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı.


TÜRKİYE’DE 10 ÇALIŞANDAN 7’Sİ İŞE GİTMEK İSTEMİYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE 10 ÇALIŞANDAN 7’Sİ İŞE GİTMEK İSTEMİYOR

32 ülke baz alınarak yapılan araştırmaya göre, işe gitmek istemeyip evden çalışmak isteyen ülkelerin başında Yunanistan gelirken, Türkiye listeye beşinci sıradan giriş yaptı.


MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI Aksu MAHALLELER ARASI FUTBOL TURNUVASI BAŞLADI

3. Aksu Belediyesi 15 Temmuz Demokrasi Şehitleri Mahalleler Arası Halı Saha Turnuvası başlama vuruşunun ardından Kemerağzı Mahallesi ile Topallı Mahallesi futbol takımlarının oynadığı maçla başladı.


Akdeniz Üniversitesi’nde Küresel Isınma ve Biyolojik Çeşitliliğe Etkileri Konuşuldu Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde Küresel Isınma ve Biyolojik Çeşitliliğe Etkileri Konuşuldu

Akdeniz Üniversitesi Fen Fakültesi tarafından, ‘Küresel Isınma ve Biyolojik Çeşitliliğe Etkileri’ konulu bir konferans düzenlendi.


MEDYA VE REKLAM YATIRIMLARI 10,7 MİLYARA ULAŞTI Ekonomi/Turizm MEDYA VE REKLAM YATIRIMLARI 10,7 MİLYARA ULAŞTI

2017 yılında medya yatırımları yüzde 6,3 yükseliş gösterdi …


“AİLECEK ŞAŞKINIZ” ZİRVEYE AMBARGO KOYDU Kültür/Sanat “AİLECEK ŞAŞKINIZ” ZİRVEYE AMBARGO KOYDU

Hafta sonu sinema salonlarında toplam 757 bin 362 biletli seyirci 21’i yerli 22’si yabancı 43 film izlerken, Ailecek Şaşkınız bu hafta sonu da en fazla izlenen yapım olmayı başardı.


KAŞ OTOYOL PROJESİNDE LİKYA ORKİDESİ KAZANDI Kaş KAŞ OTOYOL PROJESİNDE LİKYA ORKİDESİ KAZANDI

CHP GENEL BAŞKAN YARDIMCISI BUDAK: “BU KARAR KAŞLILARIN HUKUK ZAFERİDİR!”


Gıda Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, Çocukluk Çağı Obezitesi Sorunu Farkındalık Okulu açıyor Eğitim Gıda Mühendisleri Odası Antalya Şubesi, Çocukluk Çağı Obezitesi Sorunu Farkındalık Okulu açıyor

Obezite aşırı kilolu olma durumudur. Son 30 yıllık süreçte çocuk ve yetişkin çağı obezite oranlarında hemen hemen her ülkede artışların görüldüğü ve sorunun küresel bir salgına dönüştüğü vurgulanmaktadır.


ESET Uyarıyor: Dijital para üretiyorsunuz, haberiniz yok! Teknoloji/Bilim/İnternet ESET Uyarıyor: Dijital para üretiyorsunuz, haberiniz yok!

Başkalarının bilgisayarlarını kullanarak gerçekleşen kriptopara madenciliği, dünyanın en yaygın görülen siber tehdidine dönüştü


Çocukların eklemlerindeki kızarıklık, şişlik ve ateşe dikkat! Sağlık/Kadın Çocukların eklemlerindeki kızarıklık, şişlik ve ateşe dikkat!

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Hastanesi ve Çocuk Romatoloji Derneği; çocukluk romatizmasıyla ilgili bir panel düzenleyerek uzmanları ve hasta yakınlarını bilgilendirdi.


Kaspersky Lab yeni ürünüyle Exchange Online Güvenliğini Artırıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Kaspersky Lab yeni ürünüyle Exchange Online Güvenliğini Artırıyor

Küçük ve orta boy işletmelerin bulut bilişime geçiş süreçleri devam ediyor ve çoğu için bu süreçteki ilk adım bulut tabanlı bir e-posta servisi kullanmak oluyor.


Aşılar Her Yıl 3 Milyon Çocuğun Hayatını Kurtarıyor Sağlık/Kadın Aşılar Her Yıl 3 Milyon Çocuğun Hayatını Kurtarıyor

Aşıların gerekliğini ve farklı hastalıklara neden olup olmadığı tartışması uzun süredir gündemi meşgul ediyor.


YOGA VE MEDİTASYONLA RAHATLAMAK Sağlık/Kadın YOGA VE MEDİTASYONLA RAHATLAMAK

Stresli yaşamlar sürüyoruz ve stres, sıklıkla hem kilo almamıza hem de anksiyeteye yol açıyor.


FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında Aranan (6) Şüpheli Yakalandı Güncel FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında Aranan (6) Şüpheli Yakalandı

FETÖ/PDY Soruşturmaları Kapsamında Aranan (6) Şüpheli Yakalandı


Yeniköy’de Biri Suça Sürüklenen Çocuk 2 Şüpheli Eroin Maddesi ile Yakalandı Güncel Yeniköy’de Biri Suça Sürüklenen Çocuk 2 Şüpheli Eroin Maddesi ile Yakalandı

Yeniköy’de Yapılan Operasyonda Biri Suça Sürüklenen Çocuk 2 Şüpheli Eroin Maddesi ile Yakalandı


BORSA’DAN JAPONYA VE GÜNEY KORE’YE AROMATİK ÇIKARMA Ekonomi/Turizm BORSA’DAN JAPONYA VE GÜNEY KORE’YE AROMATİK ÇIKARMA

Antalya Ticaret Borsası üyelerinin yurtdışı ticaretini geliştirmek, ihracat hacmini artırmak için çalışmalarını sürdürüyor.


Okulda Bağımlılığa Müdahale Programı (OBM)
hayata geçiyor Güncel Okulda Bağımlılığa Müdahale Programı (OBM)
hayata geçiyor

Bağımlılık riski taşıyan öğrenciler okuldan uzaklaştırılmadan geri kazanılacak


İŞ DÜNYASININ LİDERLERİ TÜGİK İŞ ZİRVESİ’NDE BULUŞACAK Ekonomi/Turizm İŞ DÜNYASININ LİDERLERİ TÜGİK İŞ ZİRVESİ’NDE BULUŞACAK

Türkiye Genç İş Adamları Konfederasyonu (TÜGİK) tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen TÜGİK İş Zirvesi’nin 7’ncisi, 29 Mart -1 Nisan 2018 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilecek.


“EVLİLİK SENEDİ” PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE Kültür/Sanat “EVLİLİK SENEDİ” PRÖMİYERİN ARDINDAN TEKRAR SAHNEDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 24 Mart’ta prömiyerini gerçekleştirdiği tek perdelik EVLİLİK SENEDİ operasını tekrar sahneliyor.


Her 100 Kadından 2’si kürtaja başvuruyor Sağlık/Kadın Her 100 Kadından 2’si kürtaja başvuruyor

Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Opr. Dr. Pınar Özalp, katıldığı Cumartesi Kahvaltıları’nda, aile planlaması ve gebelikten korunma yöntemlerini anlattı.


Kadın Hekimler Yönetimlere Sağlık/Kadın Kadın Hekimler Yönetimlere

28-29 Nisan 2018 tarihlerinde genel kurulunu toplayacak olan Antalya Tabip Odası seçimlerine katılacak gruplardan Çağdaş Hekimler yaptıkları basın toplantısı ile adaylarını ve ilkelerini kamuoyu ile paylaştı.


AVM’ler, ziyaretçi ve trafik davranışlarını  analiz edebilecek Ekonomi/Turizm AVM’ler, ziyaretçi ve trafik davranışlarını analiz edebilecek

AVM müşterileri için alternatifler her gün artarken, rekabette öne geçmek için Alışveriş Merkezlerinin satış alanlarını daha etkin yönetmesi gerekiyor. Alışveriş Merkezi ve Yatırımcıları Derneği (AYD) tarafından düzenlenen 10. AVM Yatırımları Konferansında yer alan ve Sensormatic tarafından Türkiye pazarına sunulan ShopperTrak, AVM’lerin varlık yönetimi için veriler sağlıyor.


Türk Telekom ile İŞKUR’dan işbirliği Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom ile İŞKUR’dan işbirliği

Türk Telekom’dan 2500 kişilik dev istihdam atağı... Türkiye’nin lider bilgi ve iletişim teknolojileri şirketi Türk Telekom ile İŞKUR arasında İşe Alım Protokol Sözleşmesi imzalandı.


Ülke Genelinde  Aranan Şahıslara Yönelik Operasyon Düzenlendi Güncel Ülke Genelinde Aranan Şahıslara Yönelik Operasyon Düzenlendi

Ülke Genelinde Mala Karşı İşlenen Suçlar Başta Olmak Üzere Aranan Şahıslara Yönelik Operasyon Düzenlendi


Türkiye-İrlanda Milli Maçı’nda Antalya Stadyumu Giriş Noktalarında Taraftarlara Broşür Dağıtıldı Güncel Türkiye-İrlanda Milli Maçı’nda Antalya Stadyumu Giriş Noktalarında Taraftarlara Broşür Dağıtıldı

Türkiye-İrlanda Milli Maçı’nda Antalya Stadyumu Giriş Noktalarında Taraftarlara Broşür Dağıtıldı


Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya Merkez ve İlçelerde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


Antalya’da Bir İşyerinde Yirmiyedibin Litre Karışık Akaryakıt Ele Geçirildi Güncel Antalya’da Bir İşyerinde Yirmiyedibin Litre Karışık Akaryakıt Ele Geçirildi

Antalya’da Bir İşyerinde Yirmiyedibin Litre Karışık Akaryakıt Ele Geçirildi


Manavgat'ta bir şahıs yakalandı, bir çocuk tutuklandı Manavgat Manavgat'ta bir şahıs yakalandı, bir çocuk tutuklandı

Manavgat İlçesinde Birçok Suçtan Yakalama Emri Bulunan 1 Şahıs ile Açıktan Hırsızlık Suçundan Yakalanan Suça Sürüklenen Çocuk Tutuklandı


3. Etap Raylı Sistem Projesi ihale edildi Güncel 3. Etap Raylı Sistem Projesi ihale edildi

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Varsak- Zerdalilik arasındaki 25 kilometrelik 3. Etap Raylı Sistem Projesi’nin ihalesini gerçekleştirdi. Yaklaşık maliyeti 882 milyon 59 bin lira olarak açıklanan dev projeye 7 firma teklif sundu.


Niyazi Nefi Kara: Siyaset Niyazi Nefi Kara: "Halka Göz Göre Göre Arsenikli Su İçiriyorlar"

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ‘çılgın’ proje diye lanse ettiği Boğaçayı Projesi ile ilgili halkın sağlığını ciddi tehlikeye atacak iddialar gün yüzüne çıktı.


CK AKDENİZ ELEKTRİK, 1.000 MÜŞTERİSİ İÇİN 1.000 FİDAN DİKTİ Ekonomi/Turizm CK AKDENİZ ELEKTRİK, 1.000 MÜŞTERİSİ İÇİN 1.000 FİDAN DİKTİ

Enerjim Organik tarifesini seçenlerin enerjisi Elmalı’da ormana dönüştü


Başkan Uysal Çevreci Komşu Kart’ı dünyaya anlatacak Güncel Başkan Uysal Çevreci Komşu Kart’ı dünyaya anlatacak

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kamu Teknoloji Platformu tarafından 3’üncü kez düzenlenecek ‘Uluslararası Akıllı Şehirler Konferansı’nda, ambalaj atıklarının kredi puana dönüştüğü, sürdürülebilir atık yönetim modeli Çevreci Komşu Kart’ı anlatacak.


Okuma Evi’nde Kütüphanecilik Haftası kutlandı Güncel Okuma Evi’nde Kütüphanecilik Haftası kutlandı

Muratpaşa Belediyesi’nin Cumhuriyet Mahallesi’nde yer alan ‘Okuma Evi’nde, Ahmet Yesevi İlkokulu öğrencilerinin katılımıyla Kütüphanecilik Haftası kutlandı. Kutlamalarda öğrencilere Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümsüz eseri Nutuk hediye edildi.


KONYSİAD' DA GÜNDEM ANTALYASPOR'DU Güncel KONYSİAD' DA GÜNDEM ANTALYASPOR'DU

Antalya'da Konyaaltı Sanayici ve İş Adamları Derneği tarafından düzenlenen Olağan Sabah Kahvaltısına, Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut katıldı


Başkan Böcek’ten kan bağışına destek Güncel Başkan Böcek’ten kan bağışına destek

Konyaaltı’nın ilçe olmasıyla birlikte köyden kente geçişin bir simgesi olarak başlatılan Kan Bağışı Kampanyası’nın 14’cüsü Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek ve çok sayıda vatandaşın katılımıyla gerçekleşti.


SERİK’TE VOLEYBOL TURNUVASI NEFES KESTİ Serik SERİK’TE VOLEYBOL TURNUVASI NEFES KESTİ

Serik Belediyesi, Serik Kaymakamlığı, Serik Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliği ile Serik’te Zeytin Dalı operasyonuna destek olmak ve Fırat Kalkanı harekâtında şehit olan askerlerin anısına düzenlenen voleybol turnuvası final maçlarının ardından sona erdi


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70682 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...