Cuma, 18 Ekim 2019
Emine Erdoğan, 3 aileye yardım elini uzattı Güncel Emine Erdoğan, 3 aileye yardım elini uzattı

Yenimahalle Semtevi ve Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Yardım Merkezi´ni ziyaret eden Başbakan Recep Tayyip Erdoğan´ın eşi Emine Erdoğan, 3 aileye giyim yardımı dağıttı.


Antalyalı avukatlar meslektaşlarını vergi vermeye davet etti Güncel Antalyalı avukatlar meslektaşlarını vergi vermeye davet etti

Mali yıl sonunda serbest meslek sahiplerinin, özellikle avukat ve doktorların kazançlarına uygun vergi vermediklerinin haber konusu olması Antalyalı avukatları harekete geçirdi.


Erdoğan ucuz konut müjdesi verdi Güncel Erdoğan ucuz konut müjdesi verdi

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 2005 yılında 100 bin toplu konutun temelinin atılacağını belirtirken yoksullar için 100 YTL´ye konut vereceklerini açıkladı.


Mahmutlar Beldesi yeni sanayi sitesine kavuşacak Güncel Mahmutlar Beldesi yeni sanayi sitesine kavuşacak

Alanya ilçesine bağlı Mahmutlar beldesinde bulunan sanayi esnafı yeni sanayi sitesine kavuşacak.


Sipahioğlu: ´Turist sayısında yüzde 20´lik bir artış bekliyoruz´ Güncel Sipahioğlu: ´Turist sayısında yüzde 20´lik bir artış bekliyoruz´

Alanya Belediye Başkanı Hasan Sipahioğlu, bu yıl gelecek turizm sayısında yüzde 20 oranında bir artış beklediklerini söyledi.


Emniyet müdürlüğünden köy okuluna yardım Güncel Emniyet müdürlüğünden köy okuluna yardım

Alanya´nın Güney Köyü´nde bulunan Üçköy İlköğretim Okulu´nu pilot bölge seçen İlçe Emniyet Müdürlüğü, öğrencilere kıyafet yardımında bulundu.


Belek Belediyesi´nden turizm sezonu hazırlıkları Güncel Belek Belediyesi´nden turizm sezonu hazırlıkları

Belek Belediye Başkanı Yusuf Mecek, yaptığı düzenlemeler ve projeleri hakkında bilgi vermek için Belek esnafı ile toplantı düzenledi.


Emine Erdoğan´ın Antalya´daki ziyaretleri Güncel Emine Erdoğan´ın Antalya´daki ziyaretleri

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan´ın eşi Emine Erdoğan, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Yardımlaşma Merkezi ile Yenimahalle Semtevi´ni ziyaret etti.


Esnaftan Mecek’e tam destek Güncel Esnaftan Mecek’e tam destek

Belek Belediye Başkanı Yusuf Mecek, yaptığı düzenlemeler ve projeleri hakkında bilgi vermek için Belek esnafı ile toplantı düzenledi. Büyük ilgi gören toplantıda, Mecek’in uygulamalarına esnaftan tam destek geldi.


Erdal Öner´den iddilara sert yanıt geldi Güncel Erdal Öner´den iddilara sert yanıt geldi

MHP İl Başkanı Nizamettin Sağır´ın kaçak yapıya izin verdiği yönündeki iddialarıyla itham altında kalan Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner, yol açmak için yıktığı gecekonduları göstererek iddiaların asılsız olduğunu söyledi.


Bağkur yeni binasına kavuşuyor Güncel Bağkur yeni binasına kavuşuyor

Toprak Su, YSE ve Toprak İskan teşkilatlatlarının birleştirilmesiyle 1984 yılında kurulan Köy Hizmetleri resmen kapatıldı.


AKP´li Taş MHP´nin eleştirilerine cevap verdi Güncel AKP´li Taş MHP´nin eleştirilerine cevap verdi

AK Parti İl Başkanı Hamza Taş, 19 Mart cumartesi günü köprülü kavşakların açılışını yapmak üzere Antalya´ya gelecek olan Başbakan Tayyip Erdoğan´ın yoğun temaslarda bulunacağını açıkladı.


150 öğretmen ile 600 öğrenci kan verdi Güncel 150 öğretmen ile 600 öğrenci kan verdi

Antalya Merkez Endüstri Meslek Lisesi öğretmenleri ve son sınıf öğrencileri, Kızılay´a kan bağışında bulundu.


Vali Yüksel´e bir destek de CHP´den geldi Güncel Vali Yüksel´e bir destek de CHP´den geldi

Turizm Bakanı Atilla Koç´un Berlin´deki turizm fuarında Antalya Valisi Alaaddin Yüksel´e yönelik sözlerine bir tepki de Cumhuriyet Halk Partisi´nden geldi.


Madde bağımlısı gençler tiyatro oyuncusu oluyor Güncel Madde bağımlısı gençler tiyatro oyuncusu oluyor

Rehabilite olmuş 4 madde bağımlısı gencin yaşamının anlatıldığı oyunda, halen Sevgi Köyü´nde kalan ve Akdeniz Üniversitesi´nde rehabilite edilen İsa A. ve Mehmet Y., oynayacak.


Özçulcu: ´TÜKODER bağımsızdır ve öyle kalacak´ Güncel Özçulcu: ´TÜKODER bağımsızdır ve öyle kalacak´

Tüketici Hakları Koruma Derneği (TÜKODER) Başkanı Avukat Abdullah Özçulçu, derneklerini ele geçirmek isteyen siyasi partilere izin vermeyeceklerini aktardı.


Sera sulamak için oluşturulan havuza düşen çocuk öldü Güncel Sera sulamak için oluşturulan havuza düşen çocuk öldü

Kumluca ilçesi Dallas mevkiinde Zeynep Tuncay (5) 1,5 metre derinliğindeki havuza düşerek öldü.


Korkuteli Kaymakamı´ndan 18 Mart mesajı Güncel Korkuteli Kaymakamı´ndan 18 Mart mesajı

Korkuteli Kaymakamı Remzi Oğuz Yılmaz, 18 Mart Şehitler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.


Milletvekilleri gol olup yağdı Güncel Milletvekilleri gol olup yağdı

Antalya´da düzenlenen 1.Balkan Ülkeleri Parlementolararası A grubu Futbol Turnuvası´nda Makedonya milletvekilleri ile karşı karşıya gelen Meclisspor, gol oldu yağdı.


Antalya´da sahte şampanya operasyonu Güncel Antalya´da sahte şampanya operasyonu

Varsak Beldesi´nde sahte şampanya üreten bir imalathaneye baskın düzenlendi.


Anne kız aynı üniversitede Güncel Anne kız aynı üniversitede

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Yüksek Okulu´nda öğrenim gören anne ve kızı görenleri şaşırtıyor. Muhasebe Bölümü öğrencisi Zeynep Yapıcı okuluna annesi Berrin Yapıcı ile birlikte gidiyor


Erdoğan’a üç talep Güncel Erdoğan’a üç talep

AK Parti İl Başkanı Hamza Taş, Başbakan Recep tayip Erdoğan’dan ’dan Antalya için 3 talepte bulunacaklarını söyledi.


ATSO Özgen’le devam Güncel ATSO Özgen’le devam

Antalya Ticaret ve Sanayı Odası(ATSO) Kemal Özgen ile devam kararı aldı. Özgen, yeniden ATSO Yönetim Kurulu Başkanı oldu


10 milyon dolarlık organik gübre ihracatı Güncel 10 milyon dolarlık organik gübre ihracatı

Türk tarımına 20 yıldır hizmet veren Doktor Tarsa Şirketi, 200 yıllık geçmişe sahip dünyanın en büyük gübre kuruluşlarından Şili sermayeli SQM şirketi güçlerini birleştirdi. İki ortak 3 yıl içinde 10 milyon dolar ihracat hedefliyor.


Kavşakları Başbakan ve 4 Bakan açacak Güncel Kavşakları Başbakan ve 4 Bakan açacak

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından yaptırılan kavşaklar, Erdoğan tarafından 19 Mart Cumartesi günü 14:00´de açılacak. Başbakanla birlikte 6 bakanın katılacağı belirtilen açılışın, Şarampol Kavşağı´ndan gerçekleşeceği bildirildi


Süheyla için 160 milyarlık dava Güncel Süheyla için 160 milyarlık dava

Geçtiğimiz Ramazan Bayramı´nda meydana gelen yoğun yağış sırasında, kapağı açık bırakılan rögar çukuruna düşerek hayatını kaybeden Süheyla Yöntem´in (14) ailesi, Kepez Belediyesi aleyhine maddi ve manevi tazminat davası açtı


Yüksel’siz fuar mecliste Güncel Yüksel’siz fuar mecliste

CHP Antalya Milletvekili Nail Kamacı, Meclis´e verdiği soru önergesinde uluslararası bir turizm fuarına Antalya Valisi´nin götürülmemesinin gerekçelerini sordu


Tipik ürünlerimiz Antalya´da görücüye çıkacak Güncel Tipik ürünlerimiz Antalya´da görücüye çıkacak

13 Akdeniz ülkesine üniversite evsahipliği yapacak 16.03.2005 ´´Yenilikçi Dallar, Yerel Bilgiler ve Avrupa Akdeniz Ortaklığı´´ adı altında iki yıldır süren ve Türkiye ayağını Akdeniz Üniversitesi´nin yürüttüğü projenin ikinci yıl kapanış semineri önümüzdeki hafta gerçekleşiyor.


Minibüsçüler Odası´na yeni düzen getirildi Güncel Minibüsçüler Odası´na yeni düzen getirildi

Antalya Minibüsçüler Odası, oda yönetimine uymadığı ve başına buyruk davrandığı gerekçesiyle durak başkanlığı sistemine son verdi.


Antalya´da Kültür Sanat etkinlikleri Güncel Antalya´da Kültür Sanat etkinlikleri

Antalya Devlet Tiyatrosu, ´Paşaların Paşası´ adlı oyunu Antalya Kültür Merkezi´nde sahneleyecek.


Öğrencilerden okula katkı Güncel Öğrencilerden okula katkı

Korkuteli İlçesi´nde bulunan Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Torna ve Tesviye Bölümü´nde eğitim gören öğrenciler, hazırladıkları gereçlerle okula katkıda bulunuyor.


Köylüler okulu onardı Güncel Köylüler okulu onardı

Korkuteli İlçesi´ne bağlı Dereköy Köyü´nde vatandaşlar, ´Ulusal Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası´ çerçevesinde ilköğretim okuluna kalorifer kazanı alarak, kantin ve tuvaletleri onardı.


Antalya´da bıçaklı saldırı Güncel Antalya´da bıçaklı saldırı

Volkan Çelik (21) isimli şahıs kimliği belirsiz 1 kişi tarafından vücudunun çeşitli yerlerinden bıçaklandı.


Alanyalı işçiden örnek davranış Güncel Alanyalı işçiden örnek davranış

Hırsızlık ve kapkaç olaylarına her geçen gün bir yenisi eklenirken, Antalya´nın Alanya İlçesi´nde ´Hala dürst insanlar var´ dedirten bir olay yaşandı.


Kendini bilmez öğrencilerin ayıbı Güncel Kendini bilmez öğrencilerin ayıbı

Akdeniz Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksek Okulu´nda bazı öğrencilerin duvarlara zarar vermesi tepkilere neden oldu.


´Yabancılara yapılan satışlarda bir aksama yok´ Güncel ´Yabancılara yapılan satışlarda bir aksama yok´

Adalet ve Kalkınma Partisi Alanya İlçe Başkanı Kemal Kaçmaz, yabancılara yapılan mülk satışlarında herhangi bir aksamanın olmayacağını söyledi.


Manavoğlu Parkı tartışması meclise taşındı Güncel Manavoğlu Parkı tartışması meclise taşındı

Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyesi İsmail Erten, Muratpaşa Belediyesi tarafından oturma alanları kırılarak sökülen Manavoğlu Parkı´nda tek suçlunun Belediye Başkanı olduğunu iddia etti.


Mesai saatinde çay içmeye giden doktor suçsuz bulundu Güncel Mesai saatinde çay içmeye giden doktor suçsuz bulundu

Kemer ilçesinde yaşanan bir olay, devlet hastanelerinde kötü muameleye maruz kalan vatandaşların çaresiz kaldığını gözler önüne serdi.


Korkutelili öğrencilerin Güney Asya´ya yardımları devam ediyor Güncel Korkutelili öğrencilerin Güney Asya´ya yardımları devam ediyor

Korkuteli ilçesinde, bir köy ilköğretim okulunun başlattığı Güney Asya´daki depremzedelere yardım kampanyası, diğer ilköğretim okullarına da örnek oldu.


Borçsuz Kemer Belediyesi, personel ikramiyelerini geciktirdi Güncel Borçsuz Kemer Belediyesi, personel ikramiyelerini geciktirdi

Türkiye´deki borçsuz belediyeler arasında yer alan Antalya´nın Kemer Belediyesi, 219 işçi ile 35 memurun ikişer ikramiyelerini ödeyemedi.


Okul Servis Araçları Denetleme Kurulu, kontrollerini artırdı Güncel Okul Servis Araçları Denetleme Kurulu, kontrollerini artırdı

Antalya Valiliği´nce oluşturulan ´Okul Servis Araçları Denetleme Kurulu´, 2005 yılı ilk 3 aylık periyodunda 35 araca bin 878 YTL para cezası kesti.


Piyanist kocası için valilikten iş istedi Güncel Piyanist kocası için valilikten iş istedi

Antalya Valiliği tarafından gerçekleştirilen Halk Günü´ne katılan bir kadın, piyanist olan eşi için valilikten iş istedi.


´Şehitlerin isimlerini cadde ve meydanlara verin´ Güncel ´Şehitlerin isimlerini cadde ve meydanlara verin´

Antalya Valisi Alaaddin Yüksel, bir genelge yayınlayarak şehit isimlerinin cadde ve meydanlara verilmesini istedi. Vali Alaaddin Yüksel, konu ile ilgili kaymakam ve belediye başkanlarına bir genelge gönderdi


Yangın için önlemler arttırılıyor Güncel Yangın için önlemler arttırılıyor

Alanya ilçesinde yüksek katlı binaların sayısında görülen artış nedeniyle Alanya Belediye Meclisi yüksek katlı binalarda meydana gelecebilecek muhtemel yangınlara karşı 37 metrelik itfaiye merdiveni almayı kararlaştırdı


Silah ticareti yapan şebeke çökertildi Güncel Silah ticareti yapan şebeke çökertildi

Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonda, Artvin ilinden Antalya´ya getiren ve satan 13 kişi yakalandı


Kılınç: “Sağlığımızla oynattırmayız” Güncel Kılınç: “Sağlığımızla oynattırmayız”

14 Mart Sağlık Haftası dolaysıyla Sağlık Emekçileri Sendikası Antalya Şube Başkanı Mustafa Kılınç düzenlediği basın toplantısında hükümeti eleştirdi. Kılınç, “AKP hükümeti tarafından uygulamaya kullanılan “sağlıkta dönüşüm programı” ile sağlık hakkı gasp ediliyor” dedi.


“Basın Yasası antidemokratik” Güncel “Basın Yasası antidemokratik”

DSP İl Başkanı Baştuğ Çalışır, basın toplantısı düzenledi. Çalışır, 1 Nisan tarihinde yürürlüğe girecek olan yeni basın yasasının anti-demokratik olduğunu söyledi


Demre Çayı için mühendisten dilekçe Güncel Demre Çayı için mühendisten dilekçe

Demre İlçesi´nde ziraat mühendisi Yunus Nalci, Demre Çayı´na atılan insan ve çevre sağlığı açısından tehdit oluşturan zirai ilaç ambalajlarının temizlenmesi amacıyla değişik makamlara dilekçe yazdı.


Büyükşehir´den hafriyat uyarısı Güncel Büyükşehir´den hafriyat uyarısı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, hafriyat toprağı ve inşaat atıklarının çevre ve insan sağlığını olumsuz yönde etkilemesi nedeniyle vatandaşları, atıkları izin verilmeyen bölgelere dökmemeleri konusunda uyardı.


Robinson Club´den eğitim seferberliği Güncel Robinson Club´den eğitim seferberliği

Türkiye´de bulunan Robinson Club´leri, Milli Eğitim Bakanlığı ile yapılan protokol ve işbirliği çerçevesinde, ´Meslek Eğitim ve Çıraklık Eğitimi Kanunu´ dahilinde başlattığı eğitim projesini sürdürüyor.


Öner´den yeni semtlere ziyaret Güncel Öner´den yeni semtlere ziyaret

Kepez Belediye Başkanı Erdal Öner, bölgenin kuzeyinde yer alan ve yeni Büyükşehir Yasası ile Kepez sınırlarına dahil olan köyleri gezdi.


Bilgisayar isteyen öğrenciler eylem yaptı Güncel Bilgisayar isteyen öğrenciler eylem yaptı

Serik İlçesi´nde bulunan Tekeli İlköğretim Okulu öğrencileri, okulda teknoloji sınıfı kurulması için gösteri yaptı.


AKP Kadın Kolları´ndan kermes Güncel AKP Kadın Kolları´ndan kermes

AK Parti Antalya Kadın Kolları tarafından düzenlenen kermes programına partinin belde teşkilatları da katıldı


Oto faresine suçüstü Güncel Oto faresine suçüstü

Antalya Devlet Hastanesi otoparkında düz kontak yöntemiyle otomobil çalmaya çalışan bir çoçuk, olayı fark eden hastane polisi tarafından suç üstü yakalandı.


Şüpheli paket, polisi alarma geçirdi Güncel Şüpheli paket, polisi alarma geçirdi

Antalya´nın en işlek caddelerinden biri olan Cumhuriyet Caddesi´nde Çevik Kuvvet polislerinin bulduğu şüpeli bavul fünye ile patlatıldı.


Bilezikleri çalınan kadın sinir krizi geçirdi Güncel Bilezikleri çalınan kadın sinir krizi geçirdi

Antalya´da bir eve balkondan tırmanarak giren hırsız, İsmet Çelik isimli yaşlı bayanın bileziklerini çalarak kayıplara karıştı.


Aşıkların yazdığı yazıları müze müdiresi temizledi Güncel Aşıkların yazdığı yazıları müze müdiresi temizledi

Alanya ilçesinde aşk nağmeleri ile kirlenen kale surlarını Müze Müdür Vekili Seher Türkmen fırça ile temizledi.


Yabancılara mülk satışının iptali, emlakçıları umutlandırdı Güncel Yabancılara mülk satışının iptali, emlakçıları umutlandırdı

Anayasa Mahkemesi´nin yabancılara yönelik yapılan mülk satışlarına ilişkin aldığı iptal kararı Alanyalı emlakçılar ile yabancı müşterileri umutlandırdı.


Topçu: ´Uygulamanın hiçbir dinsel boyutu yok´ Güncel Topçu: ´Uygulamanın hiçbir dinsel boyutu yok´

Kale İlçesi DYP´li Belediye Başkanı Süleyman Topçu, Aziz Nikola´nın heykelinin müzeye taşınmasının dini nedenlere dayandırılmasını doğru bulmadığını söyledi.


Sarı kapaklı rakılar Antalya´da Güncel Sarı kapaklı rakılar Antalya´da

Sahte rakılar yüzünden ölümlerin artmasından sonra piyasadaki tüm 70´lik rakıları toplama kararı alan Mey İçki, bugünden itibaren 70´lik rakıları toplamaya başladı.


Asayiş olaylara azaldı ama, gasp suçlarında artış var Güncel Asayiş olaylara azaldı ama, gasp suçlarında artış var

Antalya´da son dönemlerde tartışılan güvenlik sorunu birinci ağızdan, yani İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu´nun açıklamalarıyla netleştirildi.


Antalya temsilcimiz şampiyon oldu Güncel Antalya temsilcimiz şampiyon oldu

22 ilden 220 sporcunun katıldığı Gençler Serbest Güreş Türkiye Şampiyonası´nın final maçları, Antalya Dilek Sabancı Spor Salonu´nda düzenlendi.


DYP´li kadınlar ´´Robin Hood´´ gibi oldu Güncel DYP´li kadınlar ´´Robin Hood´´ gibi oldu

Doğru Yol Partisi, siyasetin yanısıra toplumsal hizmetlere de eğilmeye devam ediyor. Kırsal bölgelerdeki kadınlara sağlık panelleri düzenleyen DYP´li kadınlar, şimdi de yardıma muhtaç insanlar için kampanya başlattı.


Doktorlar kendi bayramlarına ilgi göstermedi Güncel Doktorlar kendi bayramlarına ilgi göstermedi

Antalya İl Sağlık Müdürlüğü, Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi ve Antalya Tabip Odası´nın Cumhuriyet Meydanı´ndaki Atatürk Anıtı´na çelenk koymasıyla başlayan etkinlikler Akdeniz Üniversitesi Atatürk Konferans Salonu´ndaki törenle devam etti.


Yüksel’den, Tabip Odası´na ziyaret Güncel Yüksel’den, Tabip Odası´na ziyaret

Vali Yüksel, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle Tabip Odası´nı ziyaret etti. Antalya Tabip Odası Başkanı Naci İşoğlu´yla sağlık üzerine bol bol sohbet Vali Yüksel, hekimlerin sağlık sektörüyle ilgili yaşadığı sorunları dinledi


Büyükşehir Meclisi´nde ´´kavşak´´ kavgası Güncel Büyükşehir Meclisi´nde ´´kavşak´´ kavgası

Büyükşehir Belediye Meclisi´nin aylık olağan toplantısında tünel geçişli köprülü kavşaklarla ilgili AK Parti ile Cumhuriyet Halk Parti arasında tartışmalar yaşandı


ATSO’da gruplar belirlendi Güncel ATSO’da gruplar belirlendi

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nda Meslek Komitesi seçimlerinin sonuçları belli oldu. Pazar günü Gazi Mustafa Kemal ilköğretim okulunda yapılan seçimlere katılımın, yüzde 40 civarında olduğu belirtildi


Sırada Adana var Güncel Sırada Adana var

İki haftada aldığı 4 puanla rahatlayan Antalyaspor, Adanaspor’u da yenmek istiyor. Bu maçı kazanması durumunda Kırmızı – Beyazlılar, ligde de rahat bir konuma gelecek.


Muratpaşa’da esnaf, Istıl diyor Güncel Muratpaşa’da esnaf, Istıl diyor

Bir süre sonra yapılacak olan seçimlerde Muratpaşa Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanlığı’na adaylığını açıklayan Muharrem Istıl, hayli iddialı gidiyor.


Kumluca´da modern seracılık için İspanya´dan kredi teklifi Güncel Kumluca´da modern seracılık için İspanya´dan kredi teklifi

İspanya´da faaliyet gösteren Novedades Agricolas firması, Kumlucalı sera üreticileriyle biraraya gelerek, sera kurulması aşamasında İspanya´da kredi kuruluşu olan ICO´nin kredi vereceğini belirtti.


Okuma-yazma öğrenerek bilgi yarışması düzenlediler Güncel Okuma-yazma öğrenerek bilgi yarışması düzenlediler

Antalya Azize Kahraman Halk Eğitim Merkezi´nde okuma yazma kursuna katılan farklı yaştaki insanlar kısa sürede okur yazar oluyor.


Kayak ve Snowboard´çılar Saklıkent´te yarıştı Güncel Kayak ve Snowboard´çılar Saklıkent´te yarıştı

Bey Dağları Saklıkent Kayak ve Snowboard Şampiyonası´nın 8´si düzenlendi. Kayak ve Snowboard şampiyonası yarışlarında bazı sporcuların kayarken düşmesi ile ilginç görüntüler meydana geldi.


Mahalle sakinleri hizmet için eylem yaptı Güncel Mahalle sakinleri hizmet için eylem yaptı

Kepez Belediyesi sınırları içinde bulunan Kepez ve Santral Mahalle sakinleri Cezaevi önünde toplanarak belediye başkanını protesto etti


Karda rekor kırma hırsı hastanede sonuçlandı Güncel Karda rekor kırma hırsı hastanede sonuçlandı

Alanya ilçesinde düzenlenen Kar Festivali´nde rekor kırmak isteyen bir kişi donma tehlikesi geçirerek yoğun bakıma alındı.


Ağıldaki yangında 82 hayvan telef oldu Güncel Ağıldaki yangında 82 hayvan telef oldu

Alanya ilçesine bağlı Asmaca köyünde meydana gelen yangında 82 hayvan yanarak telef oldu.


Karate şampiyonuna cumhuriyet altını Güncel Karate şampiyonuna cumhuriyet altını

Antalya´da düzenlenen ilköğretim okulları arası karate şampiyonasında Kata dalında il birincisi olan Korkutelili öğrenci, okul müdürü tarafından cumhuriyet altını ile ödüllendirildi.


Manavgat Servisçiler Odası´ndan açıklama Güncel Manavgat Servisçiler Odası´ndan açıklama

Manavgat Servis Aracı İşletmecileri Esnaf Odası Başkanı Yusuf Akcan, Manavgat 75. Yıl Cumhuriyet Pansiyonlu İlköğretim Okulu´nda hafta boyunca yaşanan taşımayla ilgileri olmadığını açıkladı.


MATSO Disiplin Kurulu Başkanlığı´nı Şehirli seçildi Güncel MATSO Disiplin Kurulu Başkanlığı´nı Şehirli seçildi

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Disiplin Kurulu Başkanlığı´na avukat Musa Şehirli seçildi.


Korkuteli Belediye Taekwando Takımı´na 3 madalya Güncel Korkuteli Belediye Taekwando Takımı´na 3 madalya

Antalya´da düzenlenen liselerarası teakwando müsabakalarına katılan Korkuteli Takımı, 1 altın, 2 gümüş madalya kazandı.


İşyeri sahibini fark eden hırsız kaçtı Güncel İşyeri sahibini fark eden hırsız kaçtı

Bir işyerine giren kimliği belirsiz kişi, işyeri sahibi tarafından fark edilince olay yerinden uzaklaştı.


Çuvaldan fileyle voleybol maçı Güncel Çuvaldan fileyle voleybol maçı

Korkuteli İlçesi´ne bağlı Büyükköy İlköğretim Okulu voleybol takımı, maçlara yem çuvallarından yaptıkları filenin bulunduğu sahada hazırlanıyor.


Talya Otel´de yangın paniği yaşandı Güncel Talya Otel´de yangın paniği yaşandı

Talya´da asansör makine dairesinde başlayan yangın korkuya neden oldu. Çoğunluğunu Almanların oluşturduğu otel kısa sürede boşaltılırken, itfaiye ekipleri yangın büyümeden müdahale etti.


Kar üstünde mayo defilesi Güncel Kar üstünde mayo defilesi

Beydağları Saklıkent Snowboard ve Kayak Şampiyonası´nın son gününde, kar üstündeki mayo defilesi renkli görüntü oluşturdu.


Kadınlar ´´Kadın ve Siyaset´´i tartıştı Güncel Kadınlar ´´Kadın ve Siyaset´´i tartıştı

Yerel Gündem 21 Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen panelde ´´Kadın ve Siyaset´´ tartışıldı.


Sahtecilerden 11’i tutuklandı Güncel Sahtecilerden 11’i tutuklandı

Antalya Jandarma ve Emniyet Müdürlüğü´ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ekipleri´nin ´Kalkan´ ismini veridikleri kaçak ve sahte içki operasyonunda gözaltına alınan, 16 kişiden, 11´i tutuklanarak cezaevine kondu


Turizmcinin yüzü hiç gülmüyor Güncel Turizmcinin yüzü hiç gülmüyor

Dövizin Türk Lirası karşısında düşüşünün en çok turizmciyi sıkıntıya soktuğunu belirten Türkiye Otelciler Birliği Başkanı Ahmet Barut, turizmcinin döviz kuru zararının 5 milyar Yeni Türk Lirası olduğunu ifade etti


Görme engelli genç, kayıplara karıştı Güncel Görme engelli genç, kayıplara karıştı

Antalya Avni Tolunay Mahallesı 4545 Sokakta oturan Alma ailesinin 16 yaşındaki görme engelli çocukları Lezgin’den 1 aydır haber alınamıyor.


“Suç teşvik ediliyor” Güncel “Suç teşvik ediliyor”

MHP il Başkanı Nizamettin Sağır 1 Nisan tarihinde yürürlüğe girecek olan Avrupa Birliğine Uyum Yasası adı altında çıkarılan yeni ceza kanununun suçu teşvik edeceğini ileri sürdü.


“AKP işçi düşmanı” Güncel “AKP işçi düşmanı”

DSP İl Başkanı Baştuğ Çalışır ve Yönetim Kurulu Üyeleri Türkiye Otel, Lokanta ve Eğlence Yerleri İşçileri Sendikası Antalya Şube Başkanı Ersin Altınkaya’yı ziyaret ettiler. Altınkaya, hükümetin işçi düşmanı olduğunu söyledi.


DYP’den menopoz paneli Güncel DYP’den menopoz paneli

DYP İl Yönetimi tarafından Habibler Mahallesi’nde bulunan Sosyal Toplum Merkezi’nde “Kadının cinsel Sağlığı ve Menopoz” konulu panel düzenledi. Panele, Dr Sibel Sürmenüstü konuşmacı olarak katıldı.


SSK´nın borcunu ödememesi hastaları zor durumda bırakıyor Güncel SSK´nın borcunu ödememesi hastaları zor durumda bırakıyor

SSK ile Akdeniz Üniversite (AÜ) Hastanesi arasındaki mali anlaşmazlıklar, hastaları olumsuz etkiledi.


Turistler boş zamanlarını değerlendirememekten şikayetçi Güncel Turistler boş zamanlarını değerlendirememekten şikayetçi

Türkiye Araştırmalar Merkezi (TAM) Vakfı tarafından gerçekleştirilen bir araştırmaya göre, Almanların Türkiye`ye olan ilgisi her geçen yıl artıyor.


Bandolsüz CD operasyonu sürüyor Güncel Bandolsüz CD operasyonu sürüyor

Alanya ilçesinde bandrolsüz film ve müzik CD´lerini satan işyerlerine yönelik düzenlenen operasyonlar sürüyor.


Öğrenciler, uyuşturucu ve terörle mücadele paneli düzenledi Güncel Öğrenciler, uyuşturucu ve terörle mücadele paneli düzenledi

Alanya ilçesinde bir grup öğrenci uyuşturucu ve terörle mücadele konulu bir panel düzenledi.


Kemer´de platform oluşturan siyasiler, Üras´a bayrak açtı Güncel Kemer´de platform oluşturan siyasiler, Üras´a bayrak açtı

Düzenlemiş olduğu bilgilendirme toplantısına, hakkında bir takım iddialarda bulunan siyasi partilerin ilçe başkanlarının katılmamasını eleştiren Tekirova Belediye Başkanı Yusuf Üras´a cevap gecikmedi.


Vali Yüksel: ´Antalya Limanı´nı sorunlarını çözeceğiz´ Güncel Vali Yüksel: ´Antalya Limanı´nı sorunlarını çözeceğiz´

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Antalya Şubesi Başkanı İbrahim İşlek ve yönetim kurulu üyeleri Antalya Valisi Alaaddin Yüksel´i makamında ziyaret etti.


Bağ-Kur´da her personele 2 bin 160 sigortalı düşüyor Güncel Bağ-Kur´da her personele 2 bin 160 sigortalı düşüyor

Bağ-Kur Antalya İl Müdürlüğü´nde personel yetersizliğinden dolayı her çalışana 2 bin 160 sigortalı düşüyor.


´Tedbir alınmazsa pamuk üretimi biter´ Güncel ´Tedbir alınmazsa pamuk üretimi biter´

Ziraat Mühendisleri Odası Antalya Şubesi Başkanı Vahap Tuncer, tedbir alınmadığı takdirde tekstilde dünya lideri olan Türkiye´nin pamukta dışa bağımlı hale geleceğini ileri sürdü.


İmamdan okuma-yazma kursu Güncel İmamdan okuma-yazma kursu

Serik İlçesi´ne bağlı Tekke Köyü´nde köy imamı tarafından düzenlenen okuma-yazma kursunu başarıyla bitiren kursiyerler, düzenlenen törenle sertifikalarını aldı.


Radyoda, öğrencilere iletişim eğitimi verildi Güncel Radyoda, öğrencilere iletişim eğitimi verildi

Serik İlçesi´nde yayın yapan yerel Aspendos Radyo´yu ziyaret eden Tekeli İlköğretim Okulu öğrencileri, iletişim dersinde işledikleri radyo ve radyoculuk hakkında, radyo yönetmeni Murat Akça´dan bilgi aldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 70572 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...