Salı, 10 Aralık 2019
Dolaşım sistemi hastalıkları öldürüyor Sağlık/Kadın Dolaşım sistemi hastalıkları öldürüyor

Antalya’da ölümlerin %38,4'ü dolaşım sistemi hastalıklarından, %21,3'ü iyi huylu ve kötü huylu tümörlerden, %10,8'i solunum sistemi hastalıklarından, %5,2’si endokrinden (iç salgı bezi, beslenme ve metabolizmayla ilgili hastalıklar), %5'i sinir sistemi ve duyu organları hastalıklarından, %7,1’i dışsal yaralanma nedenleri ve zehirlenmeler ve %12,2’si diğer nedenlerden kaynaklandı.


Manavgat "BU YIL ÇOK İYİ, GÜMBÜR GÜMBÜR BİR SEZON BEKLİYORUZ!"

Manavgat Kızılağaç'ta yer alan Euphoria Palm Beach Resort'in Genel Müdürü olan deneyimli turizmci Hacı Ömer Özkul gündemi turizm yazarı Halil Öncü'ye değerlendirdi.


Gazipaşa Havalimanı ilk B757’yi karşıladı Gazipaşa Gazipaşa Havalimanı ilk B757’yi karşıladı

TAV Havalimanları tarafından işletilen Gazipaşa-Alanya Havalimanı’nı pist uzatma çalışmalarının ardından ilk kez bir Boeing B757 tipi uçağı karşıladı.


BAŞKAN ŞAHİN’E ANLAMLI PLAKET Aksu BAŞKAN ŞAHİN’E ANLAMLI PLAKET

Eğitim konusunda hassas davranan ve öğrencilere ayrı önem veren Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’e bu davranışından dolayı bir plaket de anasınıfından geldi. İlçede eğitim veren Melek Mustafa Hamursuz Anaokulu 23 Nisan sonrasında da coşkuyu devam ettirmek için düzenlediği programda Başkan Şahin’e teşekkür plaketi sundu.


Gündoğmuş’ta Nisan ayında karla mücadele Gündoğmuş Gündoğmuş’ta Nisan ayında karla mücadele

Yaz mevsiminin kendini göstermeye başladığı Antalya’da sahiller ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanırken, yaylalarda ise karla mücadele devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi Gündoğmuş’u 55 yaylaya bağlayan Söbüçimen Yayla yolunda boyu 5 metreyi bulan karlı yolları açarak Yörüklerin göç zamanına yetiştiriyor.


Neziha Teyze’nin 60 yıllık yol sorunu çözüldü Gazipaşa Neziha Teyze’nin 60 yıllık yol sorunu çözüldü

Antalya’nın Gazipaşa ilçesi Bakılar mahallesinde ikamet eden Neziha Güneş, 60 yıldır kavuşmayı beklediği yola kavuştu. Neziha Teyze kendisini ziyarete gelen Belediye Başkanı Çelik’e “Ayağın taşa değmesin” diyerek dua etti.


Gökyüzünün yıldızları Eurasia Airshow’da buluştu Güncel Gökyüzünün yıldızları Eurasia Airshow’da buluştu

Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow başladı


ŞİMDİ ZEYTİNPARK ZAMANI Güncel ŞİMDİ ZEYTİNPARK ZAMANI

Antalya kent merkezinin en büyük yeşil alanı Zeytinpark, çocuklardan gençlere, büyüklere kadar her yaş grubundan insana ve değişik etkinliklere ev sahipliği yapıyor. Doğada iletişim eğitiminin verildiği Zeytinpark’ta, Hoşgörü için Futbol Turnuvası düzenlenirken, 23 Nisan’da da çocuklara fotoğraf eğitimi verildi.


AK Parti'de Milletvekili Aday Adaylığı Başvuruları Başladı Siyaset AK Parti'de Milletvekili Aday Adaylığı Başvuruları Başladı

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, AK Parti'de milletvekili aday adaylığı başvurularının başladığını belirterek, 29 Nisan Pazar günü başvuru sürecinin sona ereceğini söyledi.


Buray’dan muhteşem 23 Nisan konseri Güncel Buray’dan muhteşem 23 Nisan konseri

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlediği 23 Nisan Uçurtma ve Çocuk Festivali’ne Buray konseri damga vurdu. Genç sanatçı sevilen şarkılarıyla alanı dolduran binlerce hayranına unutulmaz dakikalar yaşattı.


Üniversite Öğrencileri Hayaller Kuruyorlar! Güncel Üniversite Öğrencileri Hayaller Kuruyorlar!

İstanbul Bilgi Üniversitesi Hayaller Kuruyoruz Kulübü, Mustafa Kemal İlkokulu’na kütüphane kurmak için 21-23 Nisan tarihlerinde Hatay’a geldiler.


23 Nisan’ın 98. yıl dönümü bu fuar ile kutlandı
 Kültür/Sanat 23 Nisan’ın 98. yıl dönümü bu fuar ile kutlandı


Bu yıl 3’üncüsü gerçekleştirilen Antalya Konyaaltı Mutlu Çocuk Fuarı’nda 4 gün boyunca çocuklar gönüllerince eğlendi.


Kara’dan Manavgat Üniversitesi Teklifi Siyaset Kara’dan Manavgat Üniversitesi Teklifi

CHP Antalya’nın Manavgat İlçesi’nde bir üniversite kurulması için kanun teklifini TBMM Başkanlığına sundu.


10 KW ALTI ÇATI GES MEVZUATI İLE SEKTÖR HAREKETLENECEK Ekonomi/Turizm 10 KW ALTI ÇATI GES MEVZUATI İLE SEKTÖR HAREKETLENECEK

CW Enerji Yönetim Kurulu Başkanı Tarık Sarvan, güneş enerjisi sektörünün son durumunu değerlendirdi.


Ekonomi/Turizm "Fayda getirmez demiştik, sıfırlama yeterli gelmedi"

Antalya Müteahhitler Derneği Başkanı Deniz Karataş, birkaç ay önce gündeme gelen ve kimi ülkelerden alınan inşaat demirinde gümrük vergisinin sıfırlanmasının, demir fiyatının düşmesine fayda getirmeyeceğini belirttiklerini ve bu sürecin söyledikleri gibi çıktığını söyledi.


Çöp konteynerlerine özel temizlik Güncel Çöp konteynerlerine özel temizlik

Muratpaşa Belediyesi, hava sıcaklıkların yükselmesiyle birlikte çöp konteynerleri dezenfekte ve yıkama işlemlerini sıklaştırdı.


Başkan Uysal, çocuklarla barış ağacı dikti Güncel Başkan Uysal, çocuklarla barış ağacı dikti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde Lösemili Çocuklar Vakfı (LÖSEV) ve Uluslararası Çocuk Meclisi üyesi yabancı çocuklarla birlikte Engelsiz Kafe’nin bahçesine ‘Barış Ağacı’ dikip can suyunu verdi.


Yörük Festivali 4 Mayıs’ta başlıyor Güncel Yörük Festivali 4 Mayıs’ta başlıyor

Antalya’da 3 gün boyunca Yörük ateşi yanacak. Büyükşehir Belediyesinin düzenlediği “4. Uluslararası Antalya Yörük Festivali” 4-6 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Yörük kültürünün tanıtılacağı etkinliklerde Prof. Dr. İlber Ortaylı konferansı ve ünlü sanatçı Kıraç konseri Antalyalılarla buluşacak.


Muratpaşa’da ‘Öykü Atölyesi’ Kültür/Sanat Muratpaşa’da ‘Öykü Atölyesi’

Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği 3. Antalya Edebiyat Günleri kapsamında öykü ve roman yazarı Faruk Duman tarafından gerçekleştirilen Öykü Atölyesi, Değirmenönü Kültür Sanat Merkezi’nde düzenlendi. Geçen yıl ilk öykü kitabı yayınlanan Belediye Başkanı Ümit Uysal da atölyeye konuk oldu, kendi yazarlık serüvenini katılımcılarla paylaştı.


Salih Memecan Oyuncak Müzesi’nde Antalyalı çocuklar ile buluştu Kültür/Sanat Salih Memecan Oyuncak Müzesi’nde Antalyalı çocuklar ile buluştu

Büyükşehir Belediyesi Oyuncak Müzesi’nde 23 Nisan etkinlikleri kapsamında Antalyalı çocuklarla bir araya gelen ünlü karikatürist Salih Memecan, deneyimlerini paylaştı. Memecan, çocukken yaşadığı kekemelik sorununu çizerek aştığını söyledi.


Başkan Uysal gençlerle aynı sahnede Kültür/Sanat Başkan Uysal gençlerle aynı sahnede

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Muratpaşa Gençlik Orkestrası ve Uğur Okulları Öğrenci Korosu’nun konserinde bir sürprize imza attı ve genç müzisyenlerle birlikte pop müziğin unutulmaz eseri ‘Fabrika Kızı’nı seslendirdi.


Akdeniz Üniversitesi’nde Kültürel Miras Sempozyumu Güncel Akdeniz Üniversitesi’nde Kültürel Miras Sempozyumu

Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi tarafından 3. Uluslararası Akdeniz Sanat Sempozyumu kapsamında ‘Kültürel Mirasın Korunması ve Yaşatılması’ konulu sempozyum ve sergi düzenlendi.


Yükseköğretimde Personel Mevzuatı Antalya’da Konuşuldu Alanya Yükseköğretimde Personel Mevzuatı Antalya’da Konuşuldu

Akdeniz Üniversitesi ev sahipliğinde ‘3.Yükseköğretimde Personel İşleri Mevzuat, Uygulama, Birliktelik Toplantısı’ gerçekleştirildi.


Başkan Uysal’dan baba ocağında esnaf ziyareti Gazipaşa Başkan Uysal’dan baba ocağında esnaf ziyareti

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 3'üncü Gazipaşa Kültür, Sanat ve Kitap Şenliği için bulunduğu baba ocağı Gazipaşa’da esnafı ziyaret etti.


AKBB’de hedef yüzde 100 büyüme Güncel AKBB’de hedef yüzde 100 büyüme

AKBB Olağan Kongresi’nde 5 belediyenin üyeliğinin kabulünü oylayan Başkan Tütüncü, görev süresince hedefinin yüzde 100’lük büyümeyle üye sayısını 82’ye çıkarmak istediklerini söyledi


Antalya Edebiyat Günleri başlıyor Kültür/Sanat Antalya Edebiyat Günleri başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin düzenlediği Antalya Edebiyat Günleri’nin 3’üncüsü yarın başlıyor. Kentin 7 farklı noktasında düzenlenecek söyleşiler, paneller ve imza günleriyle 3 gün boyunca Türk edebiyatının kalbi Antalya’da atacak.


Başkan Uysal Turunç Masa’da Güncel Başkan Uysal Turunç Masa’da

Muratpaşa’nın belediyecilik klasiği randevusuz görüşme saati için Başkan Ümit Uysal, saat 08.15’i gösterdiğinde belediye fuayesinde bulunan Turunç Masa’da mesaisine başladı.


MHP Antalya İl Başkanı Aksoy; Siyaset MHP Antalya İl Başkanı Aksoy; "Aday değilim, liderimin emrindeyim, teşkilatlarımın başındayım"

MHP Antalya İl Başkanlığı’nda İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve İlçe Başkanları bir araya geldi. Toplantı da erken seçimle ilgili bilgiler ve aday adayı olacakların yarın saat 17:00 kadar istifa etmeleri hakkında bilgi verildi.


DEMRELİ ÖĞRENCİLER TBMM'DE Demre DEMRELİ ÖĞRENCİLER TBMM'DE

Antalya’nın Demre Atatürk Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Ankara gezisi kapsamında Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret etti.


ULUSLARARASI ÇOCUK MECLİSİ MURATPAŞA’DA TOPLANDI Güncel ULUSLARARASI ÇOCUK MECLİSİ MURATPAŞA’DA TOPLANDI

Muratpaşa Belediyesi; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında 15 ülkenin çocuklarının oluşturduğu ‘Uluslararası Çocuk Meclisi’ni topladı. Rengarenk kıyafetleri ile Meclis toplantısına katılan çocuklar Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’la birlikte barış içinde bir dünya dileğiyle pasta kesti


BAŞKAN SÖZEN’DEN BÜYÜK HALK BULUŞMASI Manavgat BAŞKAN SÖZEN’DEN BÜYÜK HALK BULUŞMASI

Manavgat Belediyesi Başkanı Şükrü Sözen, 27 Nisan 2018 Cuma günü Manavgat halkı ile kucaklaşmaya hazırlanıyor.


UKRAYNA ANKARA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLUNA ZİYARET Güncel UKRAYNA ANKARA BÜYÜKELÇİSİNDEN VALİ KARALOĞLUNA ZİYARET

Vali Münir Karaloğlu, Cumhurbaşkanlığı himayesinde gerçekleştirilen Euroasia Air Show için Antalya’ya gelen Ukrayna Ankara Büyükelçisi Andrii Sybiha’yı makamında kabul etti.


BAŞKAN SÖZEN BİN TOROS KADININI GEZDİRDİ Manavgat BAŞKAN SÖZEN BİN TOROS KADININI GEZDİRDİ

15 günde 23 kırsal mahalleden 1012 kadın Manavgat’ı gezdi. Manavgat Belediyesi’nin “Torosların Kadınları Manavgat’ı Geziyor” projesi ile Manavgat’ın 23 kırsal mahallesinde yaşayan 1012 kadın, Manavgat’ı gezdi. Başkan Sözen, hafta içinde de kadınları, kendisinin kullandığı otobüsle mahallelerinden alarak gezdirdi.


CEM KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIŞA HAZIR Manavgat CEM KÜLTÜR MERKEZİ AÇILIŞA HAZIR

Manavgat Belediyesi tarafından Gültepe Mahallesi’nde temeli atılan Cem Kültür Merkezi projesinin inşaat çalışmaları tamamlandı.


OPET SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN DÜNYA KURUMSAL GOLF TURNUVASI-TÜRKİYE 2018 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU Spor OPET SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN DÜNYA KURUMSAL GOLF TURNUVASI-TÜRKİYE 2018 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü ve yenilikçi markası OPET, spora desteğini sürdürüyor.


TRAFİK KAZALARI CAN YAKIYOR Güncel TRAFİK KAZALARI CAN YAKIYOR

Türkiye’de yılın ilk üç ayında ülke genelinde meydana gelen 94 bin 47 trafik kazasında 722 kişinin hayatını kaybettiği belirlenirken, 60 bin 90 kişinin ise yaralandığı ortaya çıktı.


 “CİCİ BABAM” GİŞENİN YENİ LİDERİ Kültür/Sanat “CİCİ BABAM” GİŞENİN YENİ LİDERİ

Hafta sonu vizyona giren Cici Babam ilk hafta açılışını zirveden yaparken bir hafta aradan sonra seyircinin yeniden yerli filmlere dönüş yaptığı görüldü.


SEMT POLİKLİNİĞİNDEKİ EKSİKLİKLER ELE ALINDI Aksu SEMT POLİKLİNİĞİNDEKİ EKSİKLİKLER ELE ALINDI

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekim Yardımcısı Dr. Nevzat Akyar ve Aksu Semt Polikliniği Başhemşiresi Ayşe Nur Özen Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin’i ziyaret etti.


Aşılar sayesinde menenjitsiz bir dünya hayali gerçek olabilir Sağlık/Kadın Aşılar sayesinde menenjitsiz bir dünya hayali gerçek olabilir

Beyin zarı enfeksiyonu olarak tanımlanan, en iyi şartlarda bile %5 oranında ölümle sonuçlanabilen tehlikeli bir hastalık olan menenjite virüsler, mantarlar, bakteriler hatta bazı kimyasal maddeler neden olabiliyor. Türkiye’de 100 binde 3 ila 4 oranında görülen menenjitin tedavisinde saniyeler bile çok büyük bir önem taşıyor.


Bilimden uzak ve popülist açıklamalar toplum sağlığını tehlikeye atıyor Sağlık/Kadın Bilimden uzak ve popülist açıklamalar toplum sağlığını tehlikeye atıyor

Aile Hekimleri Dernekleri Federasyonu Başkanı Dr. Akif Emre Eker 24-30 Nisan Dünya Aşı Haftası sebebiyle aşıların vazgeçilmez koruyucu sağlık uygulamaları olduğunu vurgulayarak aşı karşıtı söylemler konusunda uyardı: “Bu açıklamalar ve aşı yaptırmayan kişiler nedeniyle dünya genelinde, başta kızamık olmak üzere bazı bulaşıcı hastalıkların sıklığı tekrar artıyor”.


Aşı karşıtı söylemler toplum sağlığını tehlikeye atıyor Sağlık/Kadın Aşı karşıtı söylemler toplum sağlığını tehlikeye atıyor

Prof. Dr. İftihar Köksal, Dünya Aşı Haftası dolayısıyla toplumu aşı karşıtı söylemler konusunda uyardı ve aşının sadece çocuklar değil, tüm yaş grubundaki yetişkinler için vazgeçilmez bir koruyucu sağlık uygulaması olduğunu vurguladı.


Kepezliler, Çakış Barajına Yürüdü Güncel Kepezliler, Çakış Barajına Yürüdü

Kepez Belediyesi’nin hemşehrilerini doğa ile kucaklaştırdığı 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü’nün Nisan ayı ikinci etabı Buruncu-Çakış Barajına gerçekleştirildi.


ATAY USLU'DAN DOĞU ANTALYA TURU Siyaset ATAY USLU'DAN DOĞU ANTALYA TURU

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, Alanya ve Gazipaşa'da çeşitli ziyaretlerde bulunarak programlara katıldı.


Teneffüs Park Çocuk Meclisi kuruldu Güncel Teneffüs Park Çocuk Meclisi kuruldu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın çocuklara hediyesi Antalya’nın tek açık alan çocuk dünyası Teneffüs Park, çocuk meclisini kurdu. İlk meclise Başkan Uysal da katıldı.


Özel çocuklardan geri dönüşüm defilesi Güncel Özel çocuklardan geri dönüşüm defilesi

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı Engelsiz Kafe ve Eğitim Bilimleri Okulu’nun düzenlendiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamasında, atıklardan yapılan kıyafetlerin sergilendiği gösteride Engelsiz Kafe’nin özel çocukları sahneye çıktı.


Sanayi esnafından Tütüncü’ye teşekkür Güncel Sanayi esnafından Tütüncü’ye teşekkür

Akdeniz Sanayi Sitesi esnafı, yıllardır çözüm bekleyen gecekondu sorununu çözerek, sanayi esnafının önünü açan Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’ye, davullu, zurnalı geldikleri belediye binasında teşekkür ettiler.


Kepezlilerden Fizik Tedavi Merkezi’ne yoğun ilgi Sağlık/Kadın Kepezlilerden Fizik Tedavi Merkezi’ne yoğun ilgi

Kepez Belediyesi’nin Sağlık Merkezi’nde açılan ‘Fizik Tedavi Merkezi’ yoğun ilgi görüyor. Günde 150 hastaya hizmet veren ünitenin yoğun ilgiden dolayı önümüzdeki hafta personel sayısı arttırılarak, günlük 400 hastaya hizmet verilecek.


Güreşte Türkiye Şampiyonluğu Eğitim Güreşte Türkiye Şampiyonluğu

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Fen Lisesi 10. sınıf öğrencilerinden Lütfi Furkan Şimşek, Türkiye 1’incisi oldu.


İSTEK’li Miniklere 23 Nisan Satranç Şenliği Düzenlendi Eğitim İSTEK’li Miniklere 23 Nisan Satranç Şenliği Düzenlendi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsünde Okul Öncesi 6 yaş grubu öğrencilerine yönelik 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Geleneksel Satranç Şenliği düzenlendi.


İSTEK’ten Stepte Türkiye Derecesi Eğitim İSTEK’ten Stepte Türkiye Derecesi

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Ortaokul Küçük Kızlar Step Takımı Sakarya’da düzenlenen Step Okullararası Türkiye Birinciliği Müsabakalarında, küçükler kategorisinde, Türkiye 4’üncüsü oldu.


Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi’nden Anlamlı Etkinlik Güncel Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi’nden Anlamlı Etkinlik

Akdeniz Üniversitesi Hemşirelik Fakültesi, Dünya Sağlık Haftası kapsamında sağlığın daha az konuşulan ruhsal ve sosyal yönlerini geliştirmeye yönelik anlamlı bir etkinlik gerçekleştirdi.


Akdeniz Üniversitesi’nde Yurt Dışı Lisansüstü Öğrenim Programı Tanıtım Toplantısı Düzenlendi Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nde Yurt Dışı Lisansüstü Öğrenim Programı Tanıtım Toplantısı Düzenlendi

Milli Eğitim Bakanlığı Yükseköğretim ve Yurt Dışı Eğitim Genel Müdürlüğü ile Akdeniz Üniversitesi iş birliğinde ‘Yurt İçi Akademik Danışman ve YLSY Tanıtım Toplantıları’ düzenlendi.


KALP KRİZİ GEÇİREN AŞKA ARA VERSİN! Sağlık/Kadın KALP KRİZİ GEÇİREN AŞKA ARA VERSİN!

Kalp krizi genç yaşlı dinlemiyor, günümüzde her yaştan insanı tehdit ediyor.


MANAVGAT’TA GÜREŞÇİLER 6 MAYISA BİLENİYOR Manavgat MANAVGAT’TA GÜREŞÇİLER 6 MAYISA BİLENİYOR

Manavgat Belediyesi pehlivanları, açık havada antrenman yaparak 6 Mayıs’ta yapılacak olan 7. Manavgat Yağlı Pehlivan Güreşleri’ne hazırlanıyor.


Aktur’dan bayram hediyesi Güncel Aktur’dan bayram hediyesi

Aktur Lunapark 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 30 bin çocuğu ücretsiz olarak eğlendirdi. Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramında imkanı olmayan çocukları ücretsiz olarak eğlendirmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Aktur Park İşletme Müdürü Veli Kılınçaslan, sosyal sorumluluk projelerine bundan sonra da destek olmaya devam edeceklerini söyledi.


Üniversitede İnternet ve Bilişimin Geleceği Konuşuldu Eğitim Üniversitede İnternet ve Bilişimin Geleceği Konuşuldu

Akdeniz Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Yönetim Bilişim Sistemleri Bölümü tarafından, İnternet Haftası etkinlikleri kapsamında ‘İnternet Teknolojileri ile Dönüşümün Bugünü ve Yarını’ konulu panel düzenlendi.


PSİKOANTALYA hizmete açıldı Sağlık/Kadın PSİKOANTALYA hizmete açıldı

Genç, yaşlı, ergen ve yetişkin olanların psikoloji alanında her anlamda destek alabilecekleri “Psikoloji Antalya” oldukça yoğun bir katılım ve muhteşem bir törenle hizmete açıldı.


Türel’den spora büyük destek Spor Türel’den spora büyük destek

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’daki 150 amatör spor kulübüne spor malzemesi yardımında bulundu. Başkan Türel, “Amatör sporcuları desteklemek Türk sporunu desteklemektir” dedi.


Şehrim 2023 yol gösterici olacak Güncel Şehrim 2023 yol gösterici olacak

Şehrim 2023 Projesi’nin basın toplantısına katılan Başkan Türel, “Şehrim 2023 otobüsüyle Antalyalılarla yapılacak görüşmelerin sonuçlarını takip edeceğiz. Bu talepler bize yol gösterici olacak” dedi.


Paşanın Melekleri Süper Lig şampiyonu Spor Paşanın Melekleri Süper Lig şampiyonu

Muratpaşa Belediyespor, Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde bitime 2 hafta kala şampiyonluğunu ilan etti. Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, teknik ekip ve oyuncuları ayrı ayrı kutlarken “Yeni salonlar inşa ederek, yeni oyunculara yetiştirerek 3 yıldır bu şampiyonluğun alt yapısını oluşturmaya çalıştık” diye konuştu.


KANAL TEDAVİSİYLE İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR! Sağlık/Kadın KANAL TEDAVİSİYLE İLGİLİ DOĞRU BİLİNEN YANLIŞLAR!

Diş sağlığı konusunda en yaygın uygulamalardan biri olmasına rağmen kanal tedavisiyle ilgili hala yaygın bazı yanlış düşünceler bulunuyor. Özellikle süreci bilmeyenlerde tedavi, korku veya huzursuzluğa neden olabiliyor. Bununla birlikte kanal tedavisinin ciddi ağrıya neden olduğu düşünüldüğünden mümkün olduğunca ötelenmeye çalışılıyor.


ANTALYA’NİN SANAT ELÇİSİ TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU Kültür/Sanat ANTALYA’NİN SANAT ELÇİSİ TÜRKİYE’NİN GURURU OLDU

Dünya’da ilk defa kendi uyguladığı bir teknikle dikkatleri üzerine çeken Ressam Kader Ünlü Almanya Devleti’nin özel misafiri olarak davet edildi...


Antalyalılara 23 Nisan hediyesi... Konyaaltı Sahili’nde ilk etap hizmete açıldı Güncel Antalyalılara 23 Nisan hediyesi... Konyaaltı Sahili’nde ilk etap hizmete açıldı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Sahil Projesi’nde Sealife Otel önündeki bölümü 23 Nisan’da Antalyalıların kullanımına açtı. Vatandaşların akınına uğrayan ilk etap büyük beğeni topladı. 1650 kişilik ekip, projenin tamamını Mayıs ayı sonuna yetiştirmek için arı gibi çalışıyor.


23 NİSAN VALİSİ’NDEN ANLAMLI MESAJLAR Güncel 23 NİSAN VALİSİ’NDEN ANLAMLI MESAJLAR

Vali Münir Karaloğlu 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla makamını temsili olarak Hüseyin Ak İlkokulu 4'üncü sınıf öğrencisi Ülkü Dila Teke'ye devretti. Ardından Vali Karaloğlu 23 Nisan Valisi Teke ile tören alanına geçerek çocukların hazırladığı gösterileri izledi.


GENÇLERE GÜVENİYORUZ Siyaset GENÇLERE GÜVENİYORUZ

ÜNİAK’ın düzenlediği toplantıda gençlerle bir araya gelen AK Parti Milletvekili Köse, İl Başkanı Taş ve Gençlik Kolları Başkanı Doğan, geleceğin güçlü ve büyük Türkiye’sinin mimarının bugünün gençleri olacağını belirtti.


CAMİLER GENÇLERİN MERKEZİ OLUYOR Güncel CAMİLER GENÇLERİN MERKEZİ OLUYOR

Vali Münir Karaloğlu Konyaaltı İlçe Müftülüğü Gençlik Merkezi’nin açılışını gerçekleştirdi. Açılışta konuşan Vali Karaloğlu “Hedefimiz iyi insan yetiştirmek, İyi vatandaş yetiştirmek Sahih bir inancı olan, sahih kaynaklardan beslenen bir gençlik yetiştirmek” dedi.


Antalya semaları uçurtmalarla şenlendi Güncel Antalya semaları uçurtmalarla şenlendi

Büyükşehir Belediyesi’nin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında Antalya merkezi ve ilçelerde düzenlediği Uçurtma Festivali’nde 20 bin uçurtma gökyüzüyle buluştu. Çocuklar, aileleriyle birlikte unutulmaz bir gün geçirdi.


Envar Koleji’nde beceri eğitimi Eğitim Envar Koleji’nde beceri eğitimi

Özel Antalya Envar Koleji, Adalet ve Kalkınma Partisi MKYK üyesi ve okul velisi Mustafa Köse, okulda uygulanmakta olan “BECERİ Oyunları Atölyesi Çalışmaları” projesi kapsamında ortaokul öğrencilerinin etkinliklerine katıldı.


Çocuk başkan parklara kamera sistemi istedi Güncel Çocuk başkan parklara kamera sistemi istedi

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda koltuğunu Sezanur Ergün’e bıraktı. Başkan Ergün, çocukları ve gençleri telefon ve bilgisayar bağımlılığından kurtarmak adına her mahalleye kütüphane, spor ve sanat merkezi projesinin hayata geçirilmesini projesini anlattı. Ergün, Engelliler Haftasında Zıp Zıp Park’ın ücretsiz olmasını istedi.


OPET SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN DÜNYA KURUMSAL GOLF TURNUVASI-TÜRKİYE 2018 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU Spor OPET SPONSORLUĞUNDA DÜZENLENEN DÜNYA KURUMSAL GOLF TURNUVASI-TÜRKİYE 2018 ŞAMPİYONLARI BELLİ OLDU

Akaryakıt dağıtım sektörünün güçlü ve yenilikçi markası OPET, spora desteğini sürdürüyor.


Gökyüzünün yıldızları Antalya’da şov yapacak Güncel Gökyüzünün yıldızları Antalya’da şov yapacak

Türkiye’nin şova dayalı ilk havacılık organizasyonu Eurasia Airshow başlıyor


Döşemealtı Belediyesi’nin İşkur Birimi istatistiklerine göre; İş var, işçi yok Döşemealtı Döşemealtı Belediyesi’nin İşkur Birimi istatistiklerine göre; İş var, işçi yok

İş arayanla işveren arasında köprü görevi gören Döşemealtı Belediyesi İşkur Ofisi'ne 1 yıl içinde 2714 kişi başvurdu. Kadın başvurularında son dönemde artış gözlenirken, başvuruların yüzde 30'unu lisans mezunları oluşturuyor. İş başvurusu yapanlardan 397 kişi işe başlarken, turizm sezonunun açılmasıyla birlikte firmaların işçi arayışına girdikleri belirtildi.


Muratpaşa Öykü Ödülleri'nin sahipleri belli oldu Kültür/Sanat Muratpaşa Öykü Ödülleri'nin sahipleri belli oldu

Muratpaşa Belediyesi’nin bu yıl 3’üncüsünü düzenleyeceği Antalya Edebiyat Günleri kapsamında verilen ‘Muratpaşa Öykü Ödülleri’ sahipleri belli oldu.


Fakırca mahalle konağı tamamlandı Alanya Fakırca mahalle konağı tamamlandı

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Alanya’nın Fakırcalı Mahallesi’nde eski okulu sil baştan yenileyerek, mahalle konağına dönüştürdü. Fakırcalılar, sosyal etkinliklerini yapabilecekleri bir mekana kavuşmanın mutluluğunu yaşıyor.


BAKSİFED BAŞKANI ERDOĞAN; “MÜCADELE YILI İLAN ETMELİYİZ” Güncel BAKSİFED BAŞKANI ERDOĞAN; “MÜCADELE YILI İLAN ETMELİYİZ”

Batı Akdeniz Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (BAKSİFED) Başkanı Abdullah Erdoğan, yapısal reformlara dikkati çekti


Kepez’de futbol şöleni başladı Spor Kepez’de futbol şöleni başladı

Kepez’in Yıldızları Futbol Turnuvası, açılış töreni ile başladı. 44 okuldan 5 bin öğrencinin katıldığı turnuva da 638 karşılaşma gerçekleştirilecek.


Ali Çetinkaya’da sona doğru Güncel Ali Çetinkaya’da sona doğru

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin Ali Çetinkaya Caddesi’ni bir çekim merkezi haline dönüştürmek için başlattığı kentsel tasarım projesinde adım adım sona geliniyor. Caddedeki çalışmaların Haziran ayında tamamlanması hedefleniyor.


Duacı’ya sosyal yaşam merkezi geliyor Güncel Duacı’ya sosyal yaşam merkezi geliyor

Kepez Belediyesi tarafından Büyükşehir Yasası kapsamında köyden mahalle statüsüne dönüştürülen Duacı’ya Sosyal Yaşam Merkezi inşa ediliyor.


Kepez’in 2. Çocuk Filmleri Festivali başladı Kültür/Sanat Kepez’in 2. Çocuk Filmleri Festivali başladı

Kepez Belediyesi’nin çocukları sinema ile buluşturan 2. Çocuk Filmleri Festivali başladı. Çocuk Filmleri Festivali , 30 Nisan tarihine kadar devam edecek.


Antalyaspor Kavşağı’na neşter Güncel Antalyaspor Kavşağı’na neşter

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ulaşım Master Planı çerçevesinde, trafik sorununa köklü çözümler sunmaya devam ediyor. Bu kapsamda trafik yoğunluğu yaşanan Antalyaspor Kavşağı’nda düzenleme çalışması başlatıldı.


 Tütüncü lise yıllarını yaşadı Güncel Tütüncü lise yıllarını yaşadı

Başkan Hakan Tütüncü, Antalya Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’ni ziyaretinde, bayrak töreninde öğrencilerle birlikte okul bahçesinde sıraya girerek, 22 yıl önceki lise yıllarını yeniden yaşadı.


Büyükşehir’den Sulama Kooperatiflerine destek Ekonomi/Turizm Büyükşehir’den Sulama Kooperatiflerine destek

Antalya Büyükşehir Belediyesi, 4 yılda 210 milyon liralık yatırımla tarıma destekte adeta çığır açtı.


KUMBUL'DAN BASIN AÇIKLAMASI Siyaset KUMBUL'DAN BASIN AÇIKLAMASI

KUMBUL: CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NİN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARINI HALKIN BEKLENTİLERİ, ÖRGÜTÜN TALEPLERİ IŞIĞINDA CHP PARTİ MECLİSİ BELİRLER!


Kepez’den gençlere Çalıştay Eğitim Kepez’den gençlere Çalıştay

Kepez Belediyesi ve Antalya Özgecan Aslan Gençlik Merkezi, üniversite ve lise öğrencileriyle “Yerel Politika Gençsiz Olmaz Çalıştayı” düzenlendi.


 DÜNYADA 4 MİLYARI AŞKIN KİŞİ İNTERNET KULLANIYOR Teknoloji/Bilim/İnternet DÜNYADA 4 MİLYARI AŞKIN KİŞİ İNTERNET KULLANIYOR

Türkiye’de internet kullanıcı sayısı yüzde 13 arttı …


RAMPAGE:BÜYÜK YIKIM GİŞENİN ZİRVESİNDE Kültür/Sanat RAMPAGE:BÜYÜK YIKIM GİŞENİN ZİRVESİNDE

Hafta sonu sinema salonlarında toplam 557 bin 920 biletli seyirci 24’ü yerli 20’si yabancı toplam 44 film izlerken, 30 hafta aradan sonra ilk kez hiçbir filmin 100 bin seyirci barajını geçemediği belirlendi.


Çevreci Komşu Kart’da bir ödül daha Güncel Çevreci Komşu Kart’da bir ödül daha

Muratpaşa Belediyesi’nin ödüllü ambalaj atıkları geri dönüşüm projesi Çevreci Komşu Kart, 2. Uluslararası Şehir, Çevre ve Sağlık Kongresi’nde, kongre özel ödülünü aldı.


Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Kalitesini Bir Kez Daha Tescilledi Eğitim Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi Kalitesini Bir Kez Daha Tescilledi

“Turizm Eğitiminde Kalite (TedQual)” akreditasyonuna sahip olan Akdeniz Üniversitesi Turizm Fakültesi, Turizm İşletmeciliği Bölümü ile yeniden akredite edildi.


Hentbolda Ümit Uysal kuralları tuttu Spor Hentbolda Ümit Uysal kuralları tuttu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın sporda toplumcu yaklaşım modeliyle yeniden yapılanan Muratpaşa Belediyesyor, hentbolda hem Süper Lig’de hem de Süper Gençler Ligi’nde şampiyonluk için gün sayıyor. Altyapı ve tesisleşmede atılan dev adımlar, yabancı oyuncu sınırlaması, uzun süreli sözleşmeler ve doğru bütçe kullanımı Paşanın Meleklerine başarıyı getirdi.


ATSO Başkanı Davut Çetin’den 23 Nisan mesajı Güncel ATSO Başkanı Davut Çetin’den 23 Nisan mesajı

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.


En çok etkinlik İstanbul’da düzenleniyor Güncel En çok etkinlik İstanbul’da düzenleniyor

Medya Takip Merkezi (MTM), Türkiye genelinde 2017 yılında düzenlenen etkinlikleri inceledi. Etkinlik raporuna göre, 2017 yılında Türkiye’de 27 bini aşkın etkinlik düzenlendi.


ATSO’dan Ankara ziyaretleri Güncel ATSO’dan Ankara ziyaretleri

Antalya Ticaret ve Sanayi Odası’nın (ATSO) yeni Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Başkanlık Divanı Üyeleri ve en genç dört Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Delegesinden oluşan ATSO heyeti, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ve TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nu Ankara’da ziyaret etti.


OPET Trafik Dedektifleri “Yol Kullanicilari Eğitici Eğitimi” tamamlandı Güncel OPET Trafik Dedektifleri “Yol Kullanicilari Eğitici Eğitimi” tamamlandı

OPET'in desteğiyle bugüne kadar yaklaşık 4 milyona yakın çocuk ve gence ulaşılan "Trafik Dedektifleri Projesi” kapsamında 5’incisi düzenlenen “Yol Kullanıcıları Eğitici Eğitimi” Antalya’da gerçekleştirildi.


CHP'li kadınlardan Başkan Gül'e teşekkür Kemer CHP'li kadınlardan Başkan Gül'e teşekkür

Kemer Belediyesi'nin desteğiyle CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı tarafından düzenlenen İl Kadın Kolları Başkanları Eşgüdüm Kurulu Toplantısı'na katılan kadınlar, Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül'ü ziyaret ederek katkısı için teşekkür ettiler.


MERMER OCAKLARI KARDELEN ÇİÇEKLERİNİ TEHDİT EDİYOR İbradı MERMER OCAKLARI KARDELEN ÇİÇEKLERİNİ TEHDİT EDİYOR

Antalya’nın İbradı ilçesinde ÇED raporu aranmaksızın Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından onayı verilen mermer ocaklarına halk büyük tepki gösteriyor.


Antalyalı akademisyen Kurtoğlu Salı’nın konuğu oldu Ekonomi/Turizm Antalyalı akademisyen Kurtoğlu Salı’nın konuğu oldu

Salı Sanayici ve İşadamları Grubu'nun gündemini (Salı Grubu) bu hafta siyaset ve finans ilişkisi oluşturdu. Salı Grubu’na konuk olan akademisyen Ramazan Kurtoğlu, küresel egomanya savaşlarında para din ve siyaset ilişkisini anlattı.


KONYSİAD’ın gündemi ekonomi Ekonomi/Turizm KONYSİAD’ın gündemi ekonomi

Konyaaltı Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (KONYSİAD) konuğu Finans Danışmanı Fatih Keresteci oldu. Keresteci, işadamlarına ekonomik gelişmeler hakkında bilgi verdi


Mısır Çarşısı’nda güzel günler başlıyor Güncel Mısır Çarşısı’nda güzel günler başlıyor

Kepez Belediyesi, Mısır Çarşısı’nı ticari olarak canlandırmak ve esnafın kazancını artırmak amacıyla çalışma başlattı. Başkan Tütüncü, “Mısır Çarşısı, 20 Temmuz’da, yenilenmiş yüzüyle hemşehrilerimize merhaba diyecek.” dedi.


DİKKAT! KALP NEZLESİ BAHARDA ARTIYOR! Sağlık/Kadın DİKKAT! KALP NEZLESİ BAHARDA ARTIYOR!

“Kalbimizden Geçenler” etkinliğinde kalp sağlığı için önemli tüyolar verildi…


BYEGM, İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI Güncel BYEGM, İNÖNÜ ÜNİVERSİTESİ İLETİŞİM FAKÜLTESİ ÖĞRENCİLERİNİ AĞIRLADI

İnönü Üniversitesi İletişim Fakültesi öğrencileri ve akademisyenlerinden oluşan heyetin Ankara’ya düzenlediği teknik gezinin ilk durağı Basın Yayın ve Enformasyon Genel Müdürlüğü oldu.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 - 695 - 696 - 697 - 698 - 699 - 700 - 701 - 702 - 703 - 704 - 705 - 706 - 707 - 708 - 709 - 710 - 711 - 712 - 713 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 71289 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...