Cuma, 23 Ağustos 2019
Manavgat Belediyesi’nde Toplu Sözleşme sevinci Manavgat Manavgat Belediyesi’nde Toplu Sözleşme sevinci

Manavgat Belediyesi, 165 kadrolu işçisini ilgilendiren 2 yıllık Toplu İş Sözleşmesi’ni DİSK Genel İş Sendikası aracılığı imzaladı


Kepezliler Akkoç’a yürüdü Güncel Kepezliler Akkoç’a yürüdü

Kepez Belediyesi tarafından düzenlenen 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü kapsamında doğaseverler Karakuyu Akkoç’a yürüdü.


Kepez gençleri geleceğe sağlam hazırlıyor Spor Kepez gençleri geleceğe sağlam hazırlıyor

Kepez Belediyesi, yarının büyüklerine sunduğu nitelikli projelerle gençlerin yaşam kalitesini arttırarak sosyal bireyler olabilmeleri için gerekli fırsatları sunuyor.


KULAK AĞRISININ ALTINDA YATAN 8 NEDEN Sağlık/Kadın KULAK AĞRISININ ALTINDA YATAN 8 NEDEN

Kulak ağrısı her yaş grubunda görülebilen ve son derece rahatsız edici bir problem. Aynı zamanda işitme kaybı, kaşıntı, çınlama, dolgunluk hissi, kulakta akıntı gibi yakınmalar da ağrıya eşlik edebiliyor.


GİRİŞİMSEL İŞLEMLER BEL FITIĞI TEDAVİSİNDE BAŞARILI SONUÇ VERİYOR Sağlık/Kadın GİRİŞİMSEL İŞLEMLER BEL FITIĞI TEDAVİSİNDE BAŞARILI SONUÇ VERİYOR

Bel ağrısı kişinin sosyal yaşamını önemli ölçüde etkileyen ve hayat kalitesini düşüren en önemli sağlık sorunları arasında yer alıyor. Bel fıtığı erken teşhis edilir ve uygun tedavi uygulanırsa, geri dönüşü olmayan hasarlara yol açmadan tam iyileşme sağlanabiliyor.


Sağlık Raporu İş Birliği Protokolü Spor Sağlık Raporu İş Birliği Protokolü

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi arasında " Sağlık Raporu " İş Birliği Protokolü imzalandı.


Uyuşturucu ile bağımlılık Mücadelesi İçin  Ok Yaydan Çıkmadan Projesi Spor Uyuşturucu ile bağımlılık Mücadelesi İçin Ok Yaydan Çıkmadan Projesi

Antalya Özgecan Aslan, Cavide ve Faruk Kadam, Alanya Gençlik Merkezi, bağımlılıkla mücadele kapsamında ’’Ok Yaydan Çıkmadan’’ projesi ile gençlerle buluşmaya devam ediyor.


Demir eksikliği öğrenmeyi zorlaştırıyor Sağlık/Kadın Demir eksikliği öğrenmeyi zorlaştırıyor

Beslenme her yaşta ve dönemde sağlık, gelişim ve başarı için çok önemli bir yere sahip.


SÜS BİTKİLERİNİN GÖZÜ İHRACATTA Ekonomi/Turizm SÜS BİTKİLERİNİN GÖZÜ İHRACATTA

Akdeniz Süs Bitkileri Üreticileri Derneği(ASBÜD) üyeleri, Antalya Ticaret Borsası ev sahipliğinde danışma toplantısı gerçekleştirdi.


Tütüncü’den Afrin gazisine ziyaret Güncel Tütüncü’den Afrin gazisine ziyaret

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin, Suriye’nin Afrin bölgesinde terör örgütlerine karşı yürüttüğü Zeytin Dalı Harekâtı’nda yaralanan Uzman Çavuş Serkan Köroğlu’na geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.


 “DON PASQUALE” AYAKTA ALKIŞLANDI Kültür/Sanat “DON PASQUALE” AYAKTA ALKIŞLANDI

Antalya Devlet Opera ve Balesi tarafından Ocak ayında prömiyeri gerçekleştirilen Donizetti’nin komik opera örneklerinden biri olan “Don Pasquale” operasının Cumartesi günü sahnelenen gündüz gösterimine Antalyalı sanatseverler yoğun ilgi gösterdi.


 “BACH AİLESİ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE Kültür/Sanat “BACH AİLESİ” ANTALYA DOB SAHNESİNDE

Antalya Devlet Opera ve Balesi, 27 Şubat Salı akşamı saat: 20.00'de Bach ailesinin bestelerinden oluşan çok özel bir konserle sanatseverlerin karşısına çıkacak.


Başkan Türel farkındalık için pedal çevirdi Güncel Başkan Türel farkındalık için pedal çevirdi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve eşi Ebru Türel, bisiklet sporuna farkındalık yaratmak için Tour of Antalya Bisiklet Yarışması’nda pedal çevirdi.


Başkan Uysal’dan kamu yararı vurgusu Güncel Başkan Uysal’dan kamu yararı vurgusu

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Konyalılar Derneği çorba gününde “Bizim bütün şehirlerimizi güzel tanzim edebilmemiz için kamu kaynaklarını sürekli kamu yararına harcar durumda olmamız lazım” dedi.


BİLGİ EKRANLARI 24 SAAT KARARMIYOR! Teknoloji/Bilim/İnternet BİLGİ EKRANLARI 24 SAAT KARARMIYOR!

Sistem 9, dijital yayın ve bilgilendirme ekranların uzaktan takip ediyor


Pazartesileri Kalp Krizi Riskine Dikkat! Sağlık/Kadın Pazartesileri Kalp Krizi Riskine Dikkat!

Günümüzde 35 yaşın üzerindeki kişilerde kalp krizi geçirme riskinin artığını belirten Nutrigenetik ve Kişiye Özel Tıp Derneği Başkanı Dr. Serdar Savaş, pazartesi günü kalp krizi geçirme olasılığının diğer günlere göre daha yüksek olduğunu söyledi.


Büyükşehir’den açılış maratonu Güncel Büyükşehir’den açılış maratonu

Büyükşehir Belediyesi’nin Antalya’ya kazandırdığı üç tesis, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu’nun da katıldığı törenlerle hizmete açıldı.


Zeytinköylü kadınlardan Başkan Uysal’a ziyaret Güncel Zeytinköylü kadınlardan Başkan Uysal’a ziyaret

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, “Zeytinköy için bir şey yapması lazım” diyerek biraraya gelen mahalleli kadınlara “Sizlerle birlikte toplumu sırtlayalım ve mahallemiz için güzel çalışmalara imza atalım” diye seslendi.


KONGED ANTALYA’DA SES GETİRDİ Güncel KONGED ANTALYA’DA SES GETİRDİ

Birçok proje ve etkinliği başarıyla hayata geçiren Konged, çocuk istismar ve vahşetlerine karşı #SessizKalmaAntalya diyerek başlattığı imza kampanyası Antalya’da ses getirdi.


CHP Antalya hedef 2019 çalıştayı ” Ekonomi & Dış Politika” konulu konferansla tamamlandı Siyaset CHP Antalya hedef 2019 çalıştayı ” Ekonomi & Dış Politika” konulu konferansla tamamlandı

CHP Genel Başkan Yardımcısı Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Ardahan Milletvekili Öztürk Yılmaz ” Ekonomi & Dış Politika” konulu konferans Muratpaşa Belediyesi Kültür Salonunda yapıldı.


Otokar'ın cirosu yüzde 9 artarak 1.79 milyar TL'ye ulaştı Otomotiv Otokar'ın cirosu yüzde 9 artarak 1.79 milyar TL'ye ulaştı

Koç Topluluğu şirketlerinden Otokar, 2017 yılı finansal sonuçlarını açıkladı.


Kepez’de ağaçlar kesilmiyor, taşınıyor Güncel Kepez’de ağaçlar kesilmiyor, taşınıyor

Kepez Belediyesi, kentsel dönüşüm alanında kalan ağaçları yerlerinden sökerek, yeni yaşam alanlarına taşıyor.


BOĞULMA VAKALARINA YERLİ GİRİŞİMCİDEN ÇÖZÜM: DENİZATI Güncel BOĞULMA VAKALARINA YERLİ GİRİŞİMCİDEN ÇÖZÜM: DENİZATI

Yaz aylarında artan boğulma vakalarına karşı yerli girişimci tarafından üretilen Deniz Atı adlı can simidi büyük ilgi görüyor.


CHP ANTALYA ÇALIŞTAYI TOPLANDI Siyaset CHP ANTALYA ÇALIŞTAYI TOPLANDI

CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul’un çağrısı ile Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, İl Disiplin Kurulu Başkan ve Yöneticileri, İlçe Başkanları, Milletvekilleri, İl, İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Başkanları ve Meclis Üyeleri, İl -İlçe Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları ile birlikte “HEDEF 2019 CHP Antalya Çalıştayı” toplandı.


Uluslararası Şehirler Derneği, pedofili ve çocuğa yönelik şiddet olaylarını kınadı Güncel Uluslararası Şehirler Derneği, pedofili ve çocuğa yönelik şiddet olaylarını kınadı

Uluslararası Şehirler Derneği son zamanlarda artan pedofili ve çocuğa yönelik şiddet olayları nedeniyle bir kınama mesajı yayınladı.


Aile hekimlerine ‘kardiyoloji ve obezite’ cerrahisi semineri Sağlık/Kadın Aile hekimlerine ‘kardiyoloji ve obezite’ cerrahisi semineri

Özel OFM Antalya Hastanesi ve Antalya Aile Hekimleri Derneği'nin (ANTAHED) birlikte düzenlediği seminerde; kardiyoloji, obezite ve diyabet cerrahisi konuşuldu.


Muratpaşa ITB Berlin’e hazır Kültür/Sanat Muratpaşa ITB Berlin’e hazır

Muratpaşa Belediyesi, bu yıl 3’üncüsünü gerçekleştireceği Uluslararası Kaleiçi Old Town Festivali ve Kaleiçi’nin tanıtımı için dünyanın en önemli turizm organizasyonlarından ITB Berlin Fuarı’nda Kaleiçi konseptiyle yer alacak.


‘Ortak paydamız Antalyaspor’ Spor ‘Ortak paydamız Antalyaspor’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalyaspor Başkanı Cihan Bulut ve yönetim kurulu üyelerinin ziyaretinde, Antalyaspor’a her daim destek olacaklarını belirterek, “Ortak paydamız kentin takımı Antalyaspor” dedi.


ANTALYA DOB YENİ ÇOCUK OYUNU İLE SİHİRLİ BİR DÜNYANIN PERDELERİNİ ARALIYOR Kültür/Sanat ANTALYA DOB YENİ ÇOCUK OYUNU İLE SİHİRLİ BİR DÜNYANIN PERDELERİNİ ARALIYOR

Antalya Devlet Opera ve Balesi 28 Şubat Çarşamba günü saat: 11.00’de “Sihirli Dünya” çocuk oyununun prömiyerini gerçekleştirecek.


Türk Telekom’un “İnternetle Hayat Kolay” projesi  81 ile yayılacak Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom’un “İnternetle Hayat Kolay” projesi 81 ile yayılacak

Türk Telekom’un 2017 sonu itibariyle 54 ili tamamlayan “İnternetle Hayat Kolay” projesi 2018 yılı sonunda 81 ile yayılmayı hedefliyor. Bugüne kadar yaklaşık 30 bin kişiyi internet ile tanıştıran proje; internet hakkında yeteri kadar bilgi sahibi olmayan veya internetin sunduğu faydalarla yeteri kadar tanışmamış başta kadın olmak üzere 25 yaş üstü yetişkinleri dijital dünyaya taşıyor.


VODAFONE TÜRKİYE'DEN BİR YILDA 4 MİLYON TL’Yİ AŞKIN ENERJİ TASARRUFU Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE TÜRKİYE'DEN BİR YILDA 4 MİLYON TL’Yİ AŞKIN ENERJİ TASARRUFU

Vodafone Türkiye’nin 7. Sürdürülebilirlik Raporu yayınlandı. Şirket, 2016/17 mali yılında yürüttüğü çalışmalarla 600 evin bir yıllık elektrik ihtiyacı kadar tasarruf elde etti.


CİLDİMİZİ SOĞUK HAVALARDAN NASIL KORURUZ? Sağlık/Kadın CİLDİMİZİ SOĞUK HAVALARDAN NASIL KORURUZ?

Soğuğa uzun süre maruz kalmak, hücrelerde ve dokularda doğrudan hasar meydana getirebiliyor. Halk arasında ‘soğuk yaralanması’ olarak da bilinen ‘Pernio’ sonucunda, ayak, kulak ve burun gibi vücudun uç bölgelerindeki damarlarda daralmaya bağlı olarak, dokularda beslenme bozukluğu gelişiyor. Bu da ciltte kızarıklık, kabuklanma ve yanma hissine yol açıyor.


Türk Telekom, GSMA Mobil Dünya Kongresi’nde Teknoloji/Bilim/İnternet Türk Telekom, GSMA Mobil Dünya Kongresi’nde

Türk Telekom ve iştiraki Argela, GSMA Mobil Dünya Kongresi’nde, 5G başta olmak üzere gelecek nesil telekomünikasyon teknolojilerini tüm dünyaya tanıtıp canlı demolarla yeni teknolojilerini uygulamalı olarak gösterecek.


AVRUPA’NIN EN FAZLA KARTA SAHİP ÜLKESİ TÜRKİYE OLDU Ekonomi/Turizm AVRUPA’NIN EN FAZLA KARTA SAHİP ÜLKESİ TÜRKİYE OLDU

Türkiye, 2018 Ocak ayı itibarıyla 62,7 milyon kredi kartı, 133,3 milyon da banka kartı olmak üzere toplamda 196 milyonluk kartla Avrupa’nın en fazla karta sahip ülkesi oldu.


İki alışverişten birini mobilden yapıyoruz Teknoloji/Bilim/İnternet İki alışverişten birini mobilden yapıyoruz

Sosyal ağların %90'a varan oranlarda mobil cihazlardan takip edildiği günümüzde, e-posta iletişimi ve alışveriş gibi işlemleri de %50 oranında mobil aygıtlar üzerinden gerçekleştiriyoruz. Bu durum pazarlama açısından mobili cazip bir kanal hâline getirirken, yeni trendlerin de ortaya çıkmasına neden oluyor.


Sigorta prim borcu olan çiftçiye emeklilik imkanı… Ekonomi/Turizm Sigorta prim borcu olan çiftçiye emeklilik imkanı…

TZOB Genel Başkanı Bayraktar: “Tarım Bağkur sigortalısı olan çiftçilerimizin, birikmiş sigorta prim borçlarının tasfiye edilmesi için kredi kullandırılması ve böylelikle emeklilik hakkı kazanmalarının sağlanması büyük bir mağduriyeti giderecektir”


Güncel "Batı Akdeniz Yörük Türkmen Ocağı" kuruldu

Türk Boyları Konfederasyonu Genel Başkanı Durhasan Koca’nın Divan başkanlığı yaptığı “Batı Akdeniz Yörük Türkmen Ocağı” 1. Olağan Genel Kurul Toplantısını Antalya Esnaf Sanatkarlar Odaları Birliği Salonu’nda gerçekleştirdi.


Antalya’da Motosiklet Uygulaması yapıldı Güncel Antalya’da Motosiklet Uygulaması yapıldı

Antalya’da 15 Şubat – 22 Şubat Tarihleri Arasında Motosiklet Uygulaması yapıldı.


Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor Güncel Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor

Antalya ve İlçelerinde Mahalle Huzur Toplantıları Devam Ediyor


Bilişim Sistemine Hukuka Aykırı Müdahale Suretiyle Haksız Çıkar Sağlama Suçundan 3 Şüpheli Yakalandı Güncel Bilişim Sistemine Hukuka Aykırı Müdahale Suretiyle Haksız Çıkar Sağlama Suçundan 3 Şüpheli Yakalandı

Bilişim Sistemine Hukuka Aykırı Müdahale Suretiyle Haksız Çıkar Sağlama Suçundan 3 Şüpheli Yakalandı


Uyuşturucu/Uyarıcı Maddeleri Antalya'ya Naklederek Torbacılara Satan 13 Şüpheli Tutuklandı Güncel Uyuşturucu/Uyarıcı Maddeleri Antalya'ya Naklederek Torbacılara Satan 13 Şüpheli Tutuklandı

Uyuşturucu/Uyarıcı Maddeleri Antalya'ya Naklederek Torbacılara Satan 13 Şüpheli Tutuklandı


Başkan Böcek Torosların öteki ucunda Konyaaltı’nı anlattı
 Güncel Başkan Böcek Torosların öteki ucunda Konyaaltı’nı anlattı


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Mersin Toros Üniversitesi’nin davetlisi olarak katıldığı “2019’a Giderken Yerel Yönetimler” panelinde belediyenin hizmetlerini ve 19 yıllık belediye başkanlığındaki tecrübelerini öğrencilere anlattı.


BAŞ DÖNMESİNİN EN SIK NEDENİ İÇ KULAK Sağlık/Kadın BAŞ DÖNMESİNİN EN SIK NEDENİ İÇ KULAK

İnsanın kendisinin ya da etrafındaki eşyaların hareket ettiğini sanması olarak tanımlanan vertigo yani baş dönmesi pek çok nedene bağlı olarak ortaya çıkabiliyor. Tedavisi de buna göre değişiyor. Dengesizlik tedavisinde egzersizler büyük önem taşıyor.


Sessiz Kalma Antalya Güncel Sessiz Kalma Antalya

Son dönem yaşanan çocuk vahşetlerine karşı farklı meslek guruplarının da içinde bulunduğu sivil toplum kuruluşları, sosyal medya ve diğer paylaşım alanlarından tepkilerini günlerdir ifade ediyorlar. Fakat tüm bunların yanında hafta başı itibariyle Antalya sivil toplumu ses getirecek bir hazırlık içerisine girdi.


BAŞKAN ŞAHİN BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ Aksu BAŞKAN ŞAHİN BASIN MENSUPLARIYLA BİR ARAYA GELDİ

Aksu Belediye Başkanı Halil Şahin Aksu’da yayınlanan gazetelerin temsilcileriyle, kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi.


Türkiye’nin en büyük belediyecilik fuarı Antalya’da başlıyor Ekonomi/Turizm Türkiye’nin en büyük belediyecilik fuarı Antalya’da başlıyor

Kepez Belediye Başkanı ve AKBB Başkanı Hakan Tütüncü, 8. Antalya City Expo- Antalya Şehircilik ve Teknolojileri Fuarı’nın Antalya’da düzenlenen fuarlar arasında en profesyoneli ve en iyisi olduğunu söyledi. Başkan Tütüncü, 3 binin üzerinde profesyonel olmak üzere, 15 binin üzerinde ziyaretçi beklendiğinin de altını çizdi.


Kemer'e su altı müzesi Kemer Kemer'e su altı müzesi

DTO Başkanı İnanç Kendiroğlu, dalış turizmini geliştirmek amacıyla Ay ışığı Koyu girişinde Türkiye'nin ikinci su altı müzesi kurmak istediklerini belirtti.


Paşanın Melekleri için şampiyonluk maçı Spor Paşanın Melekleri için şampiyonluk maçı

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nin lideri Muratpaşa Belediyespor, ligin kader maçında yarın Kastamonu Belediyespor’la karşılayacak. Paşanın Melekleri, deplasmanda oynanacak maçı kazanıp şampiyonluk kupasının bir ucundan kaldırmayı hedefliyor.


Madalyalar Başkan Uysal’dan Spor Madalyalar Başkan Uysal’dan

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Ekrem Zomp 2. Bölge Yüzme Şampiyonası madalya töreninde “İnsanlarımızın birbiri ile çok güçlü bağlar geliştirmesi, aynı kentte yaşamaktan onur duyması, tasada ve kederde beraber olabilmesi kültürel ve sportif aktivitelerle gelişir ve mükemmelleşir” diye konuştu.


Kızıltoprak’ta kaldırım çalışmaları başladı Güncel Kızıltoprak’ta kaldırım çalışmaları başladı

Muratpaşa Belediyesi, 2018’in en kapsamlı cadde ve sokak yenileme projesini gerçekleştirdiği Kızıltoprak Mahallesi’nde kaldırım çalışmalarına başladı.


KORKUTELİ KEKİK, ADAÇAYI İHRAÇ EDECEK Korkuteli KORKUTELİ KEKİK, ADAÇAYI İHRAÇ EDECEK

Mantar ve meyve ile anılan Korkuteli, tıbbi aromatik bitki üretiminde de söz sahibi olacak. İhracata konu olacak kekik ve adaçayı üretimi için merkez haline getirilecek Korkuteli’de üniversite, özel sektör ve kamu birlikte hareket ederek örnek bir model oluşturacak.


“BYEGM’NİN ORTAYA ÇIKARDIĞI DEZENFORMASYON ÖRNEKLERİNİ İNGİLİZ BASINI İLGİYLE OKUDU” Güncel “BYEGM’NİN ORTAYA ÇIKARDIĞI DEZENFORMASYON ÖRNEKLERİNİ İNGİLİZ BASINI İLGİYLE OKUDU”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, çeşitli temaslarda bulunmak üzere geldiği Londra'da İngiliz basın mensuplarıyla bir araya gelmesinin ardından, Türk gazetecilere adadaki temaslarıyla ilgili değerlendirmede bulundu.


E-Ticarete 1,3 Milyon Yeni Erkek Müşteri… Ekonomi/Turizm E-Ticarete 1,3 Milyon Yeni Erkek Müşteri…

Erkekler kadınların iki katına yakın süreyi, alışveriş için bilgisayar başında geçiriyor.


Çocuğunuzda göz kayması gözünüzden kaçmasın! Sağlık/Kadın Çocuğunuzda göz kayması gözünüzden kaçmasın!

Çocuklarınızın üzerine titriyor, adeta gözlerinin içine bakıyorsunuz… Peki göz muayenelerini düzenli yaptırıyor musunuz?


DEVECİ: ÇOCUK İSTİSMARINI KADINLAR DURDURACAK Siyaset DEVECİ: ÇOCUK İSTİSMARINI KADINLAR DURDURACAK

CHP İl Kadın Kolları Başkanı Nilüfer Deveci, İl Başkanı Ahmet Kumbul, Muratpaşa İlçe Başkanı Hasan Şahin, İl, İlçe yöneticileri, İl, İlçe Kadın Kolları yöneticileri ve partililerin katılımıyla çocukların cinsel istismarlarının son günlerde artması nedeniyle İl Binası önünde basın açıklaması düzenledi.


Enfeksiyon ellerde! Sağlık/Kadın Enfeksiyon ellerde!

Günde yaklaşık 500 kez farkında olmadan yüzümüze dokunduğumuzu ve hastalık yapan mikroorganizmaları ellerimizden yüzümüze taşıdığımızı biliyor musunuz?


Finike sokakları çiçek bahçesine döndü Finike Finike sokakları çiçek bahçesine döndü

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Finike’ye erkenden baharı getirdi. Büyükşehir, Finike sorumluluk alanı içerisinde bulunan cadde, sokak, park, bahçe ve orta refüjlerde yaptığı çalışmayla toplam 74 bin çiçeği toprakla buluşturdu.


Antalya'nın Gururu Şampiyonluklara Kilitlendi Spor Antalya'nın Gururu Şampiyonluklara Kilitlendi

Henüz 17 yaşında olmasına rağmen sayısız başarılara imza atan Antalya doğumlu Sultan ÜNAL, Üzerimde emeği olan aileme, Mehmet AYGÜN hocama ve sponsoruma ve beni destekleyenlere teşekkürlerimi iletiyorum" dedi.


Manavgat Belediyesi’nden Ahmet Telli ile şiir gecesi Manavgat Manavgat Belediyesi’nden Ahmet Telli ile şiir gecesi

Manavgat Belediyesi’nin kültür ve sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği “Haluk Çetin ile Manavgat Buluşmaları” nın bu ayki konuğu şair ve yazar Ahmet Telli oldu.


Başkan Türel’den Üniversite Camisine anlamlı destek Eğitim Başkan Türel’den Üniversite Camisine anlamlı destek

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Akdeniz Üniversitesi Camii inşaatının yaklaşık 7 milyon lira tutarındaki çevre ve peyzaj düzenlemesinin Büyükşehir tarafından yapılacağını söyledi.


“Sıfır Atık Projesi’ etkinliğinin ilki Antalya’da gerçekleştirildi Ekonomi/Turizm “Sıfır Atık Projesi’ etkinliğinin ilki Antalya’da gerçekleştirildi

Cumhurbaşkanının eşi Emine Erdoğan’ın himayelerinde gerçekleşen Sıfır Atık Projesi’nin ilki Antalya’da yapıldı. Atıkların kontrol altına alınması, gelecek nesillere temiz ve gelişmiş bir Türkiye ile yaşanabilir bir dünya bırakılması hedefiyle hayata geçirilen proje, 30 pilot şehirde uygulanacak.


TÜRKİYE’DE YILDA 214 MİLYAR LİRALIK GIDA İSRAFI YAPILIYOR Ekonomi/Turizm TÜRKİYE’DE YILDA 214 MİLYAR LİRALIK GIDA İSRAFI YAPILIYOR

Türkiye’de bir yıl içinde 1,7 milyar ekmek çöpe atılırken, 214 milyar liralık gıda israfı yapıldığı belirlendi.


 Başkan Şükrü Sözen’den Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’ne ziyaret Manavgat Başkan Şükrü Sözen’den Kreş ve Çocuk Kültür Merkezi’ne ziyaret

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Manavgat Belediyesi’ne bağlı olarak faaliyet gösteren Kreş ve Gündüz Bakımevi ve Çocuk Kültür Merkezi’ni sık sık ziyaret ederek çocuklarla keyifli zaman geçiriyor.


DTO yönetimi  şehit  Cumali Gür'ün cenaze törenine katıldı Güncel DTO yönetimi şehit Cumali Gür'ün cenaze törenine katıldı

Antalya Deniz Ticaret Odası (DTO) Başkanı İnanç Kendiroğlu Kuzey Irak'ta şehit düşen sözleşmeli er Cumali Gür'ün cenaze törenine katıldı.


Türel: Güncel Türel: "CHP İl Başkanı Ahmet Kumbul Hayal Dünyasında"

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, CHP Antalya İl Başkanı Ahmet Kumbul'a yaptığı basın açıklamasıyla cevap verdi.


BUDAK: “16 YILDA ÇÖZÜLEMEYEN İŞSİZLİK ‘YAKINDA’ NASIL ÇÖZÜLECEK?” Siyaset BUDAK: “16 YILDA ÇÖZÜLEMEYEN İŞSİZLİK ‘YAKINDA’ NASIL ÇÖZÜLECEK?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP Genel Başkanı Erdoğan’ın “Yakında işsizlik değil çalışacak elaman bulma sorunu yaşanacak” sözlerini TBMM’ye taşıyarak, “16 yılda çözülemeyen işsizlik yakında nasıl çözülecek” diye sordu.


Clio ve Megane R.S. Ailesi Yenilendi Otomotiv Clio ve Megane R.S. Ailesi Yenilendi

Renault Sport, özel seri Clio R.S. 18 versiyonu ile otomobil severler ve koleksiyonerleri fethediyor. Renault Sport Formula 1 dünyasından esinlenen, sınırlı sayıda üretilen bu özel seri sarı ve siyahın eşsiz uyumunu gözler önüne seriyor.


Manavgat Yaylaalan yolu asfalta hazırlanıyor Manavgat Manavgat Yaylaalan yolu asfalta hazırlanıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi Manavgat’ın Yaylaalan Mahallesi grup yolunu asfalta hazırlıyor.


Fatma ninenin hayali gerçekleşti Demre Fatma ninenin hayali gerçekleşti

Antalya’nın Demre İlçesinde yaşayan Fatma Atal’ın kuyudan su çekme çilesini Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel bitirdi. Fatma nine artık kuyu suyu değil hayalini kurduğu musluk suyunu kullanacak.


AKILLI TELEFONUNUZU ANAHTARA DÖNÜŞTÜRÜN Teknoloji/Bilim/İnternet AKILLI TELEFONUNUZU ANAHTARA DÖNÜŞTÜRÜN

Akıllı televizyonlar ve akıllı buzdolapları gibi teknolojik ürünler akıllı ev konseptiyle birlikte gittikçe artarken, kapı açma çözümleri de bu trende dahil oldu.


YENİ YÖNETMELİK NİSAN’DA YÜRÜRLÜĞE GİRECEK, HERMETİK KOMBİLER ARTIK ÜRETİLMEYECEK Teknoloji/Bilim/İnternet YENİ YÖNETMELİK NİSAN’DA YÜRÜRLÜĞE GİRECEK, HERMETİK KOMBİLER ARTIK ÜRETİLMEYECEK

Nisan ayında yürürlüğe girecek ErP yönetmeliği ile eski tip hermetik kombi ve kazanlara getirilecek ithalat ve üretim yasağını değerlendiren Daikin Türkiye CEO’su Hasan Önder; “Dinozor kombilerinizle vedalaşın demiştik, şimdi bunun zamanı geldi” dedi.


Büyükşehir Konyaaltı’na Kapalı spor salonu yapıyor Güncel Büyükşehir Konyaaltı’na Kapalı spor salonu yapıyor

Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı’na 2 bin seyirci kapasiteli kapalı spor salonu inşa ediyor. 10 milyon 500 bin TL yatırım maliyetli tesis yılsonuna kadar tamamlanması hedefleniyor.


ŞİRKETLERİN BAŞI DİJİTAL PARA MADENCİLERİYLE BELADA! Teknoloji/Bilim/İnternet ŞİRKETLERİN BAŞI DİJİTAL PARA MADENCİLERİYLE BELADA!

Dijital para değerlerinin hızlı yükselişiyle birlikte bu para birimlerinin madenciliği de iyi bir yatırım getirisi olarak görülmeye başlandı.


‘Düğün Evi Oyun Evi’ tiyatro severleri bekliyor Kültür/Sanat ‘Düğün Evi Oyun Evi’ tiyatro severleri bekliyor

Kepez Belediye Tiyatrosu’nun(KBT) yeni sezon oyunlarından ‘Düğün Evi Oyun Evi’ tiyatro severleri bekliyor.


BES'ten Vergi Haftası açıklaması Güncel BES'ten Vergi Haftası açıklaması

Büro Emekçileri Sendikası (BES) Antalya Şube Başkanı Devrim Mol Vergi Haftası dolayısıyla bir basın toplantısı düzenledi.


KUMBUL: Türel’in rantsal belediyeciliği dur durak bilmiyor! Siyaset KUMBUL: Türel’in rantsal belediyeciliği dur durak bilmiyor!

Kumbul: “Eğer paraya çok ihtiyacınız varsa, kent halkı olarak yardım kampanyası başlatalım ve biz de CHP olarak katkıda bulunalım. Yeter ki bu kenti parsel parsel satmaktan vazgeçin”


Kepez’de Çocuk Hakları Semineri Güncel Kepez’de Çocuk Hakları Semineri

Kepez Belediyesi tarafından, Çocuk İstismarıyla Mücadele ve Çocuk Haklarını Koruma Derneği(ÇocukÇa) işbirliği ile ‘ Çocuk Haklarını Koruma Öğreti’ semineri düzenlendi.


Hijyenik kadın pedleri ne kadar güvenilir? Sağlık/Kadın Hijyenik kadın pedleri ne kadar güvenilir?

Tipik bir kadın, yaşamı boyunca 12 binden fazla ped veya tampon kullanır. Acaba bu ürünlerin uzun dönem kullanımı ne kadar güvenli?


Türkiye’ye gelen turistler ile ilgili veriler açıklandı … Ekonomi/Turizm Türkiye’ye gelen turistler ile ilgili veriler açıklandı …

Türkiye’yi geçtiğimiz yıl yüzde 12,2 pay ile en çok Rusların ziyaret ettiği belirlendi.


Vizontele filmindeki sorunun cevabı gerçek mi oluyor? Teknoloji/Bilim/İnternet Vizontele filmindeki sorunun cevabı gerçek mi oluyor?

İlk kez televizyonla tanışan bir Anadolu kasabasının öyküsünü anlatan Vizontele filmine, “Zeki Müren de bizi görecek mi?” sorusu damgasını vurmuştu. Görünen o ki, gelişen teknolojiler ışığında ‘Zeki Müren de bizi artık görebilecek’. ESET Güvenlik Uzmanları, hızla yaygınlaşan akıllı televizyonların ‘izleyicileri izleyebileceğine’ dikkat çekiyor.


Sağlık sektörü kişisel veriye uyumda alarm veriyor Teknoloji/Bilim/İnternet Sağlık sektörü kişisel veriye uyumda alarm veriyor

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili düzenlemeler kurumları zorluyor. Gündemin sıcak maddelerinden biri milyonluk para cezalarının öngörüldüğü kanunun gerekli kıldığı sistemi kurmak.


Sevdalı Bulut Her Cuma Çocuklar İçin Sahneleniyor Kültür/Sanat Sevdalı Bulut Her Cuma Çocuklar İçin Sahneleniyor

İlk kez bir çocuk oyunu ile sahneye çıkan Akdeniz Üniversitesi Personel Tiyatrosu, 2018 yılının ilk oyunu Sevdalı Bulut ile çocukların büyük beğenisini kazandı.


Manavgat Belediyesi’nden Kavaklı Mahallesi’ne sıcak asfalt Manavgat Manavgat Belediyesi’nden Kavaklı Mahallesi’ne sıcak asfalt

Manavgat Belediyesi, kentteki tüm mahallelerde başlattığı sıcak asfalt seferberliğine tüm hızıyla devam ediyor.


Kadınlar, “Güç ve Kadın”ı tasvir edecekler Güncel Kadınlar, “Güç ve Kadın”ı tasvir edecekler

Konyaaltı Belediyesi Resim Yarışması için başvurular başladı. 8 Mart Dünya Kadınlar Gününe özel düzenlenen yarışmanın bu yıl ki teması ‘Güç ve Kadın’ olarak belirlendi.


BEŞİKTAŞ SOSYAL MEDYA LİGİNDE BEŞİNCİ Spor BEŞİKTAŞ SOSYAL MEDYA LİGİNDE BEŞİNCİ

Avrupa’nın şampiyonlarının sosyal medya ligi sıralaması belli oldu …


YABANCI ÜLKELERDE  5,1 MİLYAR DOLAR HARCADIK Ekonomi/Turizm YABANCI ÜLKELERDE 5,1 MİLYAR DOLAR HARCADIK

Türkiye’de geçen yıl 8 milyon 887 bin kişinin yurtdışına çıkarak, yabancı ülkelerde toplam 5 milyar 137 milyon dolar turizm harcaması yaptığı belirlendi.


DOĞRU YİYECEKLERLE KIŞ HASTALIKLARINDAN KORUNUN Sağlık/Kadın DOĞRU YİYECEKLERLE KIŞ HASTALIKLARINDAN KORUNUN

Soğuk havalar ve ani ısı değişimlerinin etkisiyle artan hastalıklardan korunmanın yolu sağlıklı beslenmeden geçiyor.


Balbeyliler Muratpaşa’da Güncel Balbeyliler Muratpaşa’da

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Kaleiçi dışında gelişen ilk yerleşim alanı Balbey Mahallesi’nde doğup büyüyen Antalyalılar tarafından kurulan Balbeyliler Derneği üyelerini kabul etti.


Ayrılıklar Online Hayatımızı Riske Atıyor Teknoloji/Bilim/İnternet Ayrılıklar Online Hayatımızı Riske Atıyor

İnternet hesapları ve bağlantılı cihazların günlük yaşantımızdaki rolü arttıkça, bir ilişki içerisindeki insanların özel hayatlarının sınırlarını belirlemesi giderek zorlaşıyor. Peki çiftler ayrıldığında ne oluyor?


Doğa severler Akkoç’a yürüyecek Güncel Doğa severler Akkoç’a yürüyecek

Kepez Belediyesi’nin, hemşehrilerini doğa ile kucaklaştırdığı 7’den 70’e Doğa Yürüyüşü’nün bu ayki ikinci rotası Karakuyu Akkoç köyü olacak.


Antalya’ya zenginlik katacak Güncel Antalya’ya zenginlik katacak

Muratpaşa Belediyesi’nin Doğuyaka Mahallesi’nde inşaatı son aşamaya gelen Abdullah Sevimçok Sivil Toplum Merkezi’nden incelemelerde bulunan Başkan Uysal, “Projenin coşkusu içerisindeyiz. Son derece yararlı hizmetler yapacağını, toplumumuza, şehrimize, ülkemize ciddi zenginlik katacağını düşünüyorum” dedi.


Karesi’de başpehlivan İsmail Balaban oldu Spor Karesi’de başpehlivan İsmail Balaban oldu

“Başpehlivanlar Şehitler İçin Kol Bağlıyor” sloganıyla Afrin’de şehit düşen askerlerimiz için gerçekleştirilen Salon Yağlı Güreşleri’nde başpehlivan, Konyaltı Belediyesi Başpehlivanı İsmail Balaban oldu.


Kemer Belediyesi’nden Şırnak’taki askerlere hediye Kemer Kemer Belediyesi’nden Şırnak’taki askerlere hediye

Kemer Belediyesi, Şırnak’ta askeri lojman içine bir park yaptıracak. Parkın yapılacağı Çakırsöğüt Tugayı’nda incelemelerde bulunan Başkan Gül, “Parkı en kısa sürede bitirerek kahraman askerlerimizin hizmetine sunacağız” dedi.


İstanbul Kırtasiye-Ofis Fuarı 2018 rekorlarla açıldı Ekonomi/Turizm İstanbul Kırtasiye-Ofis Fuarı 2018 rekorlarla açıldı

Dünyanın üçüncü büyük fuarı haline gelen ‘İstanbul Kırtasiye-Ofis Fuarı 2018’ kapılarını açtı. Tüm Kırtasiyeciler Derneği’nin (TÜKİD) desteğiyle TÜYAP’ta düzenlenen fuar, 25 Şubat’a kadar ziyaretçilerini ağırlayacak.


Kurultay öncesi MHP'ye ziyaretçi akını Siyaset Kurultay öncesi MHP'ye ziyaretçi akını

18 Mart 2018'de Milli Duruş, Şühedaya Vefa, Millete Beka Kurultayını yapacak olan MHP, kurultay öncesi ziyaretçi akını yaşıyor.


5G Teknolojileri Veri Merkezlerini 
Nasıl Etkileyecek? Teknoloji/Bilim/İnternet 5G Teknolojileri Veri Merkezlerini 
Nasıl Etkileyecek?

2020 yılında tüm dünya ile birlikte Türkiye’nin de geçmesi beklenen 5G mobil altyapısının ortaya çıkaracağı geniş bant erişimdeki artış, veri merkezlerinin altyapılarının yenilenmesine sebep olacak


Akdeniz Üniversitesi’nden Tohumculuk Paneli Eğitim Akdeniz Üniversitesi’nden Tohumculuk Paneli

Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi tarafından düzenlenen ‘Tohumculuk Sektörünün Üniversitemizden Beklentileri ve İşbirliği Olanakları’ konulu panel yoğun bir katılımla gerçekleştirildi.


Kadınlar Edebiyat Durağı’nda projesi Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ile başladı Manavgat Kadınlar Edebiyat Durağı’nda projesi Yaratıcı Yazarlık Atölyesi ile başladı

Manavgat Belediyesi’nin kadınlara yönelik projeleri aralıksız devam ederken, kadınları yazarlığa teşvik etmek amacıyla başlattığı “Kadınlar Edebiyat Durağında” projesine de start verildi. Bu yıl ilk kez düzenlenecek öykü yarışması ile Manavgat’ ta yaşayan kadınlar, edebiyat ile buluşturulacak.


YÖRSİAD’DA 'TÜRK DIŞ POLİTİKASINDA BİR UFUK TURU” KONUŞULDU Güncel YÖRSİAD’DA 'TÜRK DIŞ POLİTİKASINDA BİR UFUK TURU” KONUŞULDU

Dışişleri Bakanlığı Antalya Temsilcisi Büyükelçi H.Avni Aksoy YÖRSİAD’ın konuğu oldu


ŞİDDETLİ AĞRILARIN SİNSİ NEDENİ OLABİLİYOR Sağlık/Kadın ŞİDDETLİ AĞRILARIN SİNSİ NEDENİ OLABİLİYOR

Gün içerisinde özellikle de midenizde ve omzunuzda şiddetli ağrılar hissediyor, ancak işlerin koşuşturmacası içerisinde ya yediğiniz şeylere ya da stres ve çok çalışmanıza bağlıyorsanız dikkat! Zira şikayetleriniz safra kesesi ile ilişkili olabilir.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 - 672 - 673 - 674 - 675 - 676 - 677 - 678 - 679 - 680 - 681 - 682 - 683 - 684 - 685 - 686 - 687 - 688 - 689 - 690 - 691 - 692 - 693 - 694 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 69310 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...