Cumartesi, 23 Mart 2019
“Bölgesel yağlarınız kâbusunuz olmasın” Sağlık/Kadın “Bölgesel yağlarınız kâbusunuz olmasın”

Dermatolog Dr. Yelda Bice, bölgesel zayıflamalarda bıçak altına yatmanın gerekli olmadığının altını çizdi. Bice, ameliyatsız bölgesel zayıflama ile bel çevresi ve kalça gibi bölgelerdeki yağlardan kurtulmanın mümkün olduğunu belirtti.


Seramik Tutkunları Workshopta buluştu Kültür/Sanat Seramik Tutkunları Workshopta buluştu

Seramik üzerine eğitim gören resim öğretmeni Akalın, seramik hakkında genel bir bigilendirmenin ardından uygulama ile katılımcılara eğitim verdi.


CHOR ANATOLİA’DAN MANAVGAT’TA MUHTEŞEM CUMHURİYET KONSERİ Manavgat CHOR ANATOLİA’DAN MANAVGAT’TA MUHTEŞEM CUMHURİYET KONSERİ

İsviçre’de yaşayan vatandaşlarımızın oluşturduğu Chor Anatolia Grubu, Manavgat Belediyesi’nin davetlisi olarak geldikleri Manavgat’ta muhteşem bir Cumhuriyet Konseri verdi.


İSTEK’li Yüzücülerin Milli Takım Başarısı Eğitim İSTEK’li Yüzücülerin Milli Takım Başarısı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsü Anadolu Lisesi 10. sınıf öğrencilerinden Kıvanç Ali Turan ve Ortaokul 8. sınıf öğrencilerinden Zeynep Unan, Ukrayna Yıldızlar Yüzme Yarışmasında kazandıkları madalyalar ile ülkemizi gururla temsil ettiler.


Maarif Eğitim Kurumları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı 94’üncü Yıl Dönümünde Coşku ile Kutladı Eğitim Maarif Eğitim Kurumları 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’nı 94’üncü Yıl Dönümünde Coşku ile Kutladı

Demokrasi ve özgürlüğün ayrılmaz bir parçası olan Cumhuriyet, bu sene 94.yıl dönümünde yine muhteşem gösteriler ve şık bir resepsiyon ile Maarif Eğitim Kurumları öğretmenleri ve yöneticileri tarafından coşku ile kutlandı.


Kepezli öğrenciler dünyaya açılıyor Eğitim Kepezli öğrenciler dünyaya açılıyor

Avrupa Birliği(AB) Programı Erasmus Projesi kapsamında Antalya’ya gelen öğretmen ve öğrenciler Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’yü ziyaret etti. Başkan Tütüncü, Kepezli öğrencilerin Erasmus Projesi ile dünya gençleriyle iletişim kurduğunu söyledi.


“AIDA” BU SEZON İLK KEZ SEYİRCİ İLE BULUŞUYOR Kültür/Sanat “AIDA” BU SEZON İLK KEZ SEYİRCİ İLE BULUŞUYOR

AIDA operası 04 Kasım’da bu sezon ilk kez seyirci karşısında...


Farkındalık birçok hastalığın tedavisinin altın anahtarı Sağlık/Kadın Farkındalık birçok hastalığın tedavisinin altın anahtarı

Günümüzde kanser ve anemi başta olmak üzere 80'den fazla kan hastalığının tedavisinde kullanılan kordon kanı, tedavi seçeneklerini geleceğe taşıyor. Bu amaçla ‘Dünya Kordon Kanı Günü’nde farkındalık yaratmak adına Yaşam Bankası, bilgilendirme toplantılarıyla çeşitli etkinliklere ev sahipliği yapacak


VALİ KARALOĞLU BİTLİSLİ ÖĞRENCİLERİ KARŞILADI Güncel VALİ KARALOĞLU BİTLİSLİ ÖĞRENCİLERİ KARŞILADI

Vali Münir Karaloğlu Biz Anadoluyuz Projesi kapsamında Antalya’ya gelen ilk öğrenci kafilesini havalimanında karşıladı.


Dokuma’da hukuki müjde Güncel Dokuma’da hukuki müjde

Kepez Belediyesi, Dokuma arazisinin üst kullanım hakkını alan şirketle hukuki sürecin çözümü için anlaşma sağladı. Sağlanan anlaşma ile Dokuma arazisi tapusundaki üst kullanım hakkı şerhi kaldırılacak ve belediyeye 100 milyona yakın bedelle açılmış davalar sona erecek.


Bacakları neden morardı? YARAMAZLIKTAN MI? HASTALIKTAN MI? Sağlık/Kadın Bacakları neden morardı? YARAMAZLIKTAN MI? HASTALIKTAN MI?

Çocukluk çağı kanserlerinde yüzde 30 ile en sık görüleni lösemi. Halk arasında kan kanseri olarak bilinen ve çoğunlukla 2-5 yaşları arasında görülen lösemiye genetik faktörlerin yanı sıra çevresel etkenler de neden olabiliyor. Öyle ki çocuklarda genellikle genetik faktörler ön planda olurken, erişkinlerde çevresel faktörler önem taşıyor.


Döşemealtı’nın gururu oldular Döşemealtı Döşemealtı’nın gururu oldular

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç halterde Avrupa ve Türkiye dereceleriyle göz dolduran Döşemealtı'nın başarılı sporcularını makamında ağırladı. Haltercileri tebrik eden Başkan Genç, spora ve sporcuya her zaman destek olduklarının altını çizdi.


Sağlık kalkanı baharatlar Sağlık/Kadın Sağlık kalkanı baharatlar

Aromaları ile yemeklere lezzet katan baharatların sağlık için de sayısız faydası bulunuyor. Şeker ve kolesterol düzenlemekten, metabolizma güçlendirmeye, kanser hücrelerinin baskılanmasından tümörün küçülmesine katkı sağlayanlara kadar birçok farklı alanda fayda sağlayan baharatlar doğru kullanılmadığında ise sağlığı tehdit edebiliyor.


Kumluca’da Cumhuriyet coşkusuna yağmur engel olamadı Kumluca Kumluca’da Cumhuriyet coşkusuna yağmur engel olamadı

Kumluca’da Cumhuriyetimizin 94. Yılı yağmur nedeniyle Kapalı Spor Salonunda kutlandı


Siyaset "AKP’NİN SAĞLIK POLİTİKASI HEKİMLERİMİZİ ÖLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR"

Aynı gün içerisinde Adana’da bir asistanın, Batman’da bir uzman hekimin ve İstanbul Tıp Fakültesi’nde bir öğrencinin intihar etmesi AKP İktidarının sağlık politikalarını sorgulamaya açarken CHP’den de bu konuya tepki geldi.


Susuz-İmecik yolu yenileniyor Korkuteli Susuz-İmecik yolu yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, kırsalda başlattığı asfalt seferberliğine Korkuteli’nin Susuz ve İmecik mahalle yolunda devam ediyor. Bakım ve onarım çalışmaları süren yol asfaltlandığında ulaşım daha modern ve konforlu hale gelecek.


Elmalı'da Darbeler ve Demokrasi konuşuldu Elmalı Elmalı'da Darbeler ve Demokrasi konuşuldu

Elmalı Muhammed Hamdi Yazır Kültür Merkezi’nde gerçekleşen Büyükşehir Belediyesi Yeni Türkiye Buluşmaları konferansında “Türkiye’de darbeler ve demokrasi” konuşuldu.


Antalya en uzun hatta sahip kentler arasına girecek Güncel Antalya en uzun hatta sahip kentler arasına girecek

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, 3. Etap Raylı Sistem Projesi’nin hayata geçmesi halinde İstanbul, Ankara, İzmir’den sonra en uzun raylı sistem hattının Antalya’da olacağını söyledi.


Başkan Türel: Ekonomi/Turizm Başkan Türel: "Hindistan Türkiye için önemli"

Hindistanlı turizmcilerle bir araya gelen Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Hindistan’ın Türkiye için önemli bir ülke olduğunu belirterek, iki ülke arasındaki ekonomik, kültürel ve sosyal ilişkilerin artmasını arzuladıklarını söyledi.


Dünya starı Suriyeli mültecilere kucak açan Türkiye’ye teşekkür etti Kültür/Sanat Dünya starı Suriyeli mültecilere kucak açan Türkiye’ye teşekkür etti

54. Uluslararası Antalya Film Festivali’nin onur konuğu olan dünyaca ünlü Oscarlı yıldız Matt Dillon, Suriyeli savaş mültecilerine kucak açtığı ve mülteciler için yaptıklarından dolayı Türkiye’ye hayran olduğunu söyledi.


Müzik şöleni başlıyor Kültür/Sanat Müzik şöleni başlıyor

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen 18'inci Uluslararası Antalya Piyano Festivali başlıyor. Dünyaca ünlü sanatçıları ağırlayacak festival, bir ay boyunca klasik müzik, caz, flamenko ile Antalya’ya müzik şöleni yaşatacak.


AKSU’YA BİR TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU DAHA GELDİ Aksu AKSU’YA BİR TÜRKİYE ŞAMPİYONLUĞU DAHA GELDİ

Aksu İmam Hatip Ortaokulu Kız Bölümü 8. Sınıf öğrencisi Fatma Betül Özçelik, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından düzenlenen “Türkiye Değer Ödülleri Eser Ödülü Karikatür Dalı”nda ortaokul birincisi oldu.


İntiharları sosyal medya körüklüyor Sağlık/Kadın İntiharları sosyal medya körüklüyor

Son zamanlarda intihar eylemlerinin adresi sosyal medya. Uzmanlar, yönlendirme ve özendirme etkisi olan zararlı içeriklerin buna neden olduğu görüşünde...


Cumhuriyet için kulaç attılar Spor Cumhuriyet için kulaç attılar

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Cumhuriyetin ilanının 94’üncü yıldönümü dolayısıyla bu yıl 2’ncisini düzenlendiği Yüzme Şenliği’nde “Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kurduğumuz, dünya coğrafyasında çok ayrı bir yeri olan modern Cumhuriyetimiz kutlu olsun” dedi.


METİN BUCAK ANTALYA SEMT PAZARCILAR ODASI’NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI Güncel METİN BUCAK ANTALYA SEMT PAZARCILAR ODASI’NA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Semt Pazarcılar Odası Başkanlığı’na aday olan Seyyar Sabit Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Metin Bucak, “Omuzlarımıza yüklenecek emanetin ağırlığını biliyoruz ve sorunların çözümü için sadece elimizi değil tüm vücudumuzu taşın altına koymaya hazırız” dedi


Başkan Uysal küçük ressamlara ödüllerini verdi Güncel Başkan Uysal küçük ressamlara ödüllerini verdi

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Antalya Aquarium tarafından düzenlenen resim yarışmasında dereceye giren küçük ressamlara ödül ve sertifikalarını verdi.


Sürücüsüz araç teknolojisi, otomobil sigortacılığını vuracak Teknoloji/Bilim/İnternet Sürücüsüz araç teknolojisi, otomobil sigortacılığını vuracak

KPMG’nin hazırladığı “Otonom araçlar dünyasında otomobil sigortaları” başlıklı rapor, araç sigortalarının geleceğine dikkat çekiyor. Rapora göre sürücüsüz araç teknolojisi, otomobil sigortacılığını tehdit ediyor.


ATAY USLU: NAR KIRMIZISIYLA DÖŞEMEALTI TOPRAĞINI ÇOK SEVDİ Döşemealtı ATAY USLU: NAR KIRMIZISIYLA DÖŞEMEALTI TOPRAĞINI ÇOK SEVDİ

Ak Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu Döşemealtı Ak Parti İlçe Teşkilatı ile bir araya gelerek ilçenin potansiyelini ve yatırımlarını değerlendirdi.


SERİK’TE CUMHURİYET KONSERİ Serik SERİK’TE CUMHURİYET KONSERİ

Serik Belediyesi'nin 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında organize ettiği ‘Cumhuriyet Konseri’nde Türk Pop Müziğinin ünlü isimlerinden Burcu Güneş sahne aldı.


 ATAV’dan Antalya’nın Akciğerleri olan Zeytinpark’ta Cumhuriyet Kutlaması Güncel ATAV’dan Antalya’nın Akciğerleri olan Zeytinpark’ta Cumhuriyet Kutlaması

Antalya Tanıtım Vakfı (ATAV) ve doğayı bölgesel değerle kent içerisine dahil eden Zeytinpark, Cumhuriyet Bayramı ziyafeti düzenledi. Ziyafete katılanlar Cumhuriyetin 94. Yılını coşkuyla kutladı.


BUDAK’TAN HÜKÜMETE ESNAFA DESTEK ÇAĞRISI Ekonomi/Turizm BUDAK’TAN HÜKÜMETE ESNAFA DESTEK ÇAĞRISI

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yaptığı açıklamada, Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken’in SGK prim ödemeleri ile ilgili önerisine destek verdi.


Belediye ve karayolları ekipleri koordinasyon toplantısı yaptı Kumluca Belediye ve karayolları ekipleri koordinasyon toplantısı yaptı

Kumluca Belediye toplantı salonunda Kumluca da yapılacak işleri konu alan Karayolları Koordinasyon toplantısı yapıldı


Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günlerine Büyük İlgi Eğitim Öğrenci Toplulukları Tanıtım Günlerine Büyük İlgi

Akdeniz Üniversitesi Öğrenci Toplulukları, 2017-2018 eğitim öğretim yılında Akdeniz Üniversitesi'ne yeni kayıt yaptıran öğrencilere, topluluklarını tanıtmak ve yeni üye kaydı almak amacıyla tanıtım standları açtı.


Hasta Hakları Günü hastalara anlatıldı Sağlık/Kadın Hasta Hakları Günü hastalara anlatıldı

SBÜ Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hasta Hakları Birimi tarafından 26 Ekim Hasta Hakları günü dolayısıyla Kliniklerde tedavi gören hastalar ziyaret edilerek "hasta hakları" konusunda bilgilendirme yapıldı.


ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SENFONİK KONSER” Kültür/Sanat ANTALYA DEVLET OPERA VE BALESİ’NDEN “SENFONİK KONSER”

Antalya Devlet Opera ve Balesi 1 Kasım Çarşamba akşamı saat: 20.00’de “SENFONİK KONSER” ile sanatseverlerin karşısında.


Türk Bayrağını Asıldığı Yerden Koparıp Üstüne Basan Cumhurbaşkanına Hakaret Eden 2 Şüpheli Yakalandı Güncel Türk Bayrağını Asıldığı Yerden Koparıp Üstüne Basan Cumhurbaşkanına Hakaret Eden 2 Şüpheli Yakalandı

Türk Bayrağını Asıldığı Yerden Koparıp Üstüne Basan ve Cumhurbaşkanına Hakaret Eden 2 Şüpheli Yakalandı


MANAVGAT TİTREYENGÖL’DEKİ DRAGON ŞENLİĞİ RENKLİ BİTTİ Manavgat MANAVGAT TİTREYENGÖL’DEKİ DRAGON ŞENLİĞİ RENKLİ BİTTİ

Manavgat Belediyesi tarafından Cumhuriyet’in kuruluşunun 94’üncü yılı nedeniyle düzenlenen “ Manavgat Belediyesi 4. Dragon Şenlikleri ” renkli görüntülerle son buldu


Ulusal ve Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Antrenör ve Sporculara Kahvaltı Güncel Ulusal ve Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Antrenör ve Sporculara Kahvaltı

Ulusal ve Uluslararası Yarışmalarda Derece Alan Polis Spor Gücü Kulübü Antrenör ve Sporculara Kahvaltı Etkinliği Düzenlendi


SERİK, GOL OLDU YAĞDI: 5-1 Serik SERİK, GOL OLDU YAĞDI: 5-1

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig 7.Grup 6. hafta mücadelesinde Serik Belediyespor, Anamur Belediyespor’u 5-1 mağlup etti.


Antalya’da 32 Kilo 40 Gram Scunk Esrar Maddesi Ele Geçirildi Güncel Antalya’da 32 Kilo 40 Gram Scunk Esrar Maddesi Ele Geçirildi

Antalya’da Yapılan 2 Ayrı Operasyonda 32 Kilo 40 Gram Scunk Esrar Maddesi Ele Geçirildi


19 Ayrı Suçtan Aranan Dolandırıcılık Suçu Şüphelisi Yakalandı Aksu 19 Ayrı Suçtan Aranan Dolandırıcılık Suçu Şüphelisi Yakalandı

Aksu İlçesinde 19 Ayrı Suçtan Aranan Dolandırıcılık Suçu Şüphelisi Yakalandı


Motosiklet ve Motorlu Bisikletlere Yönelik Denetimler Devam Ediyor Alanya Motosiklet ve Motorlu Bisikletlere Yönelik Denetimler Devam Ediyor

Alanya İlçesinde Motosiklet ve Motorlu Bisikletlere Yönelik Denetimler Hız Kesmeden Devam Ediyor


Kumluca İlçesinde 3 Ayrı Hırsızlık Olayının Şüphelileri Yakalandı Kumluca Kumluca İlçesinde 3 Ayrı Hırsızlık Olayının Şüphelileri Yakalandı

Kumluca İlçesinde 3 Ayrı Hırsızlık Olayının Şüphelileri Yakalandı


Sedef hastalığı yalnızca cilt hastalığı değildir Sağlık/Kadın Sedef hastalığı yalnızca cilt hastalığı değildir

Kronik seyirli olan, genellikle yaşam boyu devam eden, deride kızartı ve kepeklenmeye sebep olan sedef hastalığı yalnızca deriyle sınırlı kalmayıp bir takım sistemik belirtilere de yol açıyor.


BUDAK: Siyaset BUDAK: "Cumhuriyet Bayramımız Kutlu Olsun"

CHP Genel Başkan Yardımcısı, Antalya Milletvekili​ Çetin Osman Budak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlama mesajı yayınladı.


Türk ihraç ürünleri Katar’da tanıtıldı Türk ihraç ürünleri Katar’da tanıtıldı

Suudi Arabistan’ın başını çektiği Arap ülkelerinin Katar’a uyguladığı ambargo sonrasında, Türkiye’nin Katar’a yaptığı ihracat yüzde 90 artış hızı yakalarken, gelişen Türkiye – Katar ekonomik ilişkilerine yeni bir halka daha eklendi.


VALİ KARALOĞLU CUMHURİYET RESEPSİYONUNDA ANTALYA’YI AĞIRLADI Güncel VALİ KARALOĞLU CUMHURİYET RESEPSİYONUNDA ANTALYA’YI AĞIRLADI

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı münasebetiyle Vali Münir Karaloğlu ve eşi Sevim Karaloğlu’nun ev sahipliğinde resepsiyon düzenlendi.


Kepezspor, Oğuzhansporu mağlup etti Spor Kepezspor, Oğuzhansporu mağlup etti

Bölgesel Amatör Lig’de Kepezspor sahasında konuk ettiği güçlü ekibi Bucak Belediye Oğuzhanspor’u 4-1’lik farklı skorla mağlup etti.


Cumhuriyet coşkusu Serdar Ortaç’la yaşandı Güncel Cumhuriyet coşkusu Serdar Ortaç’la yaşandı

Antalya, Cumhuriyet Bayramı’nı yenilenen çehresiyle Cumhuriyet Meydanı’nda Serdar Ortaç konseri ile kutladı. Tophane Parkı’nın açılışının da gerçekleştirildiği kutlamada, Başkan Türel, piyanonun başına geçerek “Memleketim” şarkısını çaldı. Türel’e, Serdar Ortaç ve Antalyalıların oluşturduğu dev koro eşlik etti.


ANTALYA’NIN SİMGESİ EXPO KULESİ’NE “DÜNYANIN EN İYİ KÜLTÜREL YAPISI” ÖDÜLÜ Güncel ANTALYA’NIN SİMGESİ EXPO KULESİ’NE “DÜNYANIN EN İYİ KÜLTÜREL YAPISI” ÖDÜLÜ

İnşaat ve mühendislik sektörlerinde dünyanın önde gelen yayın grubu Engineering News-Record, Taca İnşaat’ın farklı mimariyi akıl dolu mühendislikle birleştiren 114 metrelik Antalya Expo 2016 Kulesi’ni “Dünyanın En İyi Kültürel Yapısı” seçti.


AKCİĞER KANSERİNDE YENİ TEDAVİLER UMUT VERİYOR! Sağlık/Kadın AKCİĞER KANSERİNDE YENİ TEDAVİLER UMUT VERİYOR!

Akciğer kanseri dünyada ve ülkemizde en sık görülen kanserler arasında 3. sırada yer alıyor. Kansere bağlı ölümlerde de ilk sırayı akciğer kanseri alıyor.


Sedef hastalığı bulaşıcı değil Sağlık/Kadın Sedef hastalığı bulaşıcı değil

Sigara ve obezite sedef hastalığının ortaya çıkmasına neden olabilir veya mevcut hastalığı şiddetlendirebilir


DÜNYANIN EN DEĞERLİ PASAPORTUNA SAHİP ÜLKELERİ BELLİ OLDU; TÜRKİYE 44. SIRADA YER ALDI DÜNYANIN EN DEĞERLİ PASAPORTUNA SAHİP ÜLKELERİ BELLİ OLDU; TÜRKİYE 44. SIRADA YER ALDI

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Pasaport Index’ten elde ettiği veriler ışığında dünyanın en değerli pasaportları araştırması ile ilgili medya incelemesi gerçekleştirdi.


ARAYI BULMAK İŞE OLUMLU YANSIYACAK! Ekonomi/Turizm ARAYI BULMAK İŞE OLUMLU YANSIYACAK!

Türkiye’de işçi ile işveren arasındaki anlaşmazlıklardan ortaya çıkan dava sayısı yılda 500bine ulaştı. Önümüzdeki yıl bu sayı sıfıra düşebilir. Sebebi ise 1 Ocak 2018 itibarıyla zorunlu hale gelecek arabuluculuk uygulaması.


TÜRK DİZİLERİ KONUT ALIMINI TEŞVİK EDİYOR Ekonomi/Turizm TÜRK DİZİLERİ KONUT ALIMINI TEŞVİK EDİYOR

Türkiye’nin dizi ihracatında yakaladığı başarı son yıllarda en çok konut satışlarında etkisini gösteriyor. 150 ülkeye yayılan ve yaklaşık 500 milyon izleyici tarafından izlenen Türk dizilerinin bu başarısından emlak sektörü de payını alıyor


AKUT CUMHURİYET BAYRAMI RESMİ TÖRENİNDE Güncel AKUT CUMHURİYET BAYRAMI RESMİ TÖRENİNDE

Cumhuriyetimizin 94. yılı kutlamaları çerçevesinde 29 Ekim’de Ankara’da düzenlenen resmi geçit törenine katılan AKUT; Yönetim Kurulu Başkanı Recep Şalcı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve beraberindeki 100 kişilik heyetle Anıtkabir’i ziyaret etti.


Kemer’de 600 metrelik bayrak açıldı Kemer Kemer’de 600 metrelik bayrak açıldı

Kemer Belediyesi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı onuruna Bayrak Yürüyüşü ve halk konseri düzenledi. 600 metrelik bayrakla ve “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” sloganlarıyla yürüyen Kemerliler, ardından düzenlenen Edip Akbayram konserinde büyük bir coşku yaşadı.


VALİ KARALOĞLU BAKAN KURTULMUŞ İLE PERGE ANTİK KENTİNİ İNCELEDİ Ekonomi/Turizm VALİ KARALOĞLU BAKAN KURTULMUŞ İLE PERGE ANTİK KENTİNİ İNCELEDİ

Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, Vali Münir Karaloğlu ile birlikte Perge antik kentinde incelemelerde bulundu. Kurtulmuş incelemelerin ardından yaptığı açıklamada, Antalya'da tarihi ve kültürel zenginliğe sahip çıkma vurgusu yaptı.


Matso, ‘E-Ticaret’ semineri düzenledi Manavgat Matso, ‘E-Ticaret’ semineri düzenledi

Manavgat Ticaret ve Sanayi Odası (MATSO) Girişimcilik Akademisi tarafından oda üyelerine yönelik e-ticaret eğitimi düzenlendi.


Konyaaltı Sahil Projesi Beach Park’tan başladı Güncel Konyaaltı Sahil Projesi Beach Park’tan başladı

Büyükşehir Belediyesi, vizyon projelerden Konyaaltı Sahili Projesi’nin yapımına Beach Park kısmından başladı. Başkan Türel, “Hedefimiz turizm sezonuna kadar Konyaaltı Sahil Projemizi tamamlamak” dedi.


Melek fırtınası Spor Melek fırtınası

Türkiye Kadınlar Hentbol Süper Ligi’nde 12 puanla liderlik koltuğunda yer alan Muratpaşa Belediyespor’da Yasemin Şahin Tekin, 47 sayıyla takımın en skorer oyuncusu oldu.


Medyanın çıkış noktası yerel medya Güncel Medyanın çıkış noktası yerel medya

Çağdaş Gazeteciler Derneği (ÇHD)Akdeniz Şube Yönetimi tarafından düzenlenen "Yeni Türkiye, Yeni Medya" söyleşilerinin bu ayki konuğu Milliyet Gazetesi Ankara Haber Müdürü Gökçer Tahincioğlu oldu.


Küçük yelkenciler sertifikalarını Başkan Türel’den aldı Güncel Küçük yelkenciler sertifikalarını Başkan Türel’den aldı

Küçük yelkencilerin sertifika törenine katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, ““Antalyalıyı denizle daha çok bir araya getirmek en büyük hedefimiz” dedi.


Şampiyon Özel Bireylerden Elmalı’ya Ziyaret Elmalı Şampiyon Özel Bireylerden Elmalı’ya Ziyaret

Uluslararası Down Sendromlular Şampiyonasında kupa kaldıran Özel Sporcular Gençlik ve Spor Klübü sporcuları Elmalı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Durmuş Altan'ın gerçekleştirdiği kültür turunun ardından Elmalı Belediye Başkanı Av. Ümit Öztekin'i makamında ziyaret etti.


ANTALYA'DA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI Güncel ANTALYA'DA CUMHURİYET BAYRAMI COŞKUYLA KUTLANDI

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yine yeniden on binleri buluşturan Cumhuriyet Meydanı’ndaki 29 Ekim kutlamalarında “Cumhuriyet bizim umudumuzdur, ülkümüzdür, sevdamızdır. Birliktelik harcımız, birlikteliğimizdir. Bayramlarımızda hep beraber çelenk koymamızı engelleyen o ucube yönetmeliği biran önce kaldırsınlar” diye konuştu.


Baba olamayanlar da baba olabilecek! Sağlık/Kadın Baba olamayanlar da baba olabilecek!

Bugüne kadar hiç olgun spermi bulunmayan erkekler çocuk sahibi olamıyordu. Son yıllarda kullanılan ROSI yöntemi (Round Spermatid Enjeksiyonu) ise spermi bulunmadığı için baba olamayan erkekler için yeni bir umut oldu.


AKSOY’DAN ALANYA ÇIKARMASI Siyaset AKSOY’DAN ALANYA ÇIKARMASI

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, temaslarda bulunmak üzere Alanya'ya gitti.


Kepez'de hamle için yarıştılar Güncel Kepez'de hamle için yarıştılar

Kepez Belediyesi'nin katkıları ile '2017 Antalya Cumhuriyet Bayramı Satranç Turnuvası' düzenlendi. Satranç Turnuvasına 30 ilden, binin üzerinde sporcu katıldı.


CİMNASTİKCİLERDEN CUMHURİYET 
KUPASI’NDA ULUSLARARASI BAŞARI Spor CİMNASTİKCİLERDEN CUMHURİYET 
KUPASI’NDA ULUSLARARASI BAŞARI

27-28 Ekim günleri arasında İzmir Gaziemir’de düzenlenen Uluslararası Gaziemir Belediyesi ve Şavkar Ritmik Cimnastik Cumhuriyet Turnuvası’na Antalyaspor'dan Miray Sarı serbest kategoride 1. toplamda 3. oldu. Ayşe Nisa Dağ ise toplamda 4. ve Bengisu Bakırcı da 5. olarak madalya almaya hak kazandı.


Sedef hastalarının yarısı uyku problemi, üçte biri cinsel sorunlar yaşıyor Sağlık/Kadın Sedef hastalarının yarısı uyku problemi, üçte biri cinsel sorunlar yaşıyor

Psoriasis veya halk dilindeki adıyla sedef hastalığı, yatkın kişilerde hayatın herhangi bir döneminde ortaya çıkan, üzeri genellikle sedef rengi pullarla örtülü, pembe-kırmızı döküntülerle kendini gösteren bir hastalık.


Her 3 kadında aynı sorun var! MİYOM DEYİP GEÇMEYİN! Sağlık/Kadın Her 3 kadında aynı sorun var! MİYOM DEYİP GEÇMEYİN!

Rahimdeki iyi huylu büyümeler olarak tanımlanan miyom, kadınlarda en sık doktora başvurma nedenlerinden birini oluşturuyor. Üstelik son derece yaygın. Öyle ki her 3 kadından birinde görülüyor.


Muratpaşa’nın efsane dansçıları ‘Yetenek Sizsiniz’de Kültür/Sanat Muratpaşa’nın efsane dansçıları ‘Yetenek Sizsiniz’de

Muratpaşa Belediyesi’nin Yaşlı Evlerinde dansa tutkuyla bağlanan ve Dünya ve Türkiye Şampiyonlukları’na adını yazdıran kıdemli Muratpaşa sakinlerinden 63 yaşındaki Seracettin Tav ve 72 yaşındaki Türkan Nassl, ‘Yetenek Sizsiniz Türkiye’ye katıldı. Çift, Hülya Avşar ve Ali Taran’ın oylarıyla bir üst tura yükseldi.


Muratpaşa’dan Vakıf Zeytinliği’ne asfalt Güncel Muratpaşa’dan Vakıf Zeytinliği’ne asfalt

Muratpaşa Belediyesi, Antalya’nın kent merkezindeki en büyük yeşil alanı Vakıf Zeytinliği’nin bozulan yollarında 2 kilometre asfalt çalışması yaptı.


ATAY USLU: Siyaset ATAY USLU: "KIZILAY TÜRKİYE’NİN BÜYÜKLÜĞÜNE YAKIŞIR HİZMETLER GERÇEKLEŞTİRMEKTEDİR"

Antalya Ak Parti Milletvekili Atay Uslu, Kızılay Haftası nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Köse: ‘Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar olacaktır’ Güncel Köse: ‘Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar olacaktır’

AK Parti Antalya Milletvekili ve MKYK Üyesi Av. Mustafa Köse, Cumhuriyet’in kuruluşunun 94’üncü yılı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.


İnmenin en önemli nedenlerinden biri sigara! Sağlık/Kadın İnmenin en önemli nedenlerinden biri sigara!

Araştırmalara göre sigara içenlerin inme geçirme riski, içmeyenlere kıyasla 1,5 kat daha fazla.


Renault’nun hafif ticari sınıfındaki kozu, Master Kamyonet Otomotiv Renault’nun hafif ticari sınıfındaki kozu, Master Kamyonet

Renault, Master Panelvan ve Master Minibüs versiyonları ile rakipsiz bir seri sunan ürün gamını Master Kamyonet ile güçlendiriyor.


Altın Portakala özel “Emek Sineması Yeniden...” sergisine ilgi büyüktü… Kültür/Sanat Altın Portakala özel “Emek Sineması Yeniden...” sergisine ilgi büyüktü…

Emek Sanat ve Kültür Vakfı (ESKV), bu yıl 54. kez düzenlenen Uluslararası Antalya Film Festivali kapsamında 5 gün süren özel bir sergi konseptiyle, Emek Sineması’nın etkileyici hikâyesini sanatçılara ve sinemaseverlere anlattı.


54. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU! Kültür/Sanat 54. ULUSLARARASI ANTALYA FİLM FESTİVALİ’NDE ÖDÜLLER SAHİPLERİNİ BULDU!

Dünya sinema endüstrisinin ilgi odağı olan ve başladığı günden bu yana büyük ses getiren 54. Uluslararası Antalya Film Festivali, görkemli bir törenle son buldu. Festivalin resmi seçkisinde yer alan filmlerin dünyaca ünlü ve ödüllü yönetmenlerinin, dünyaca ünlü sinema sanatçılarının, Türk sinema ve tevizyon dünyasının birbirinden ünlü yıldızlarının ve Antalyalı sinemaseverlerin buluştuğu gecede, 8 kategoride ödül verildi.


VALİ KARALOĞLU’NDAN HAYIRSEVERLERE ÇAĞRI Güncel VALİ KARALOĞLU’NDAN HAYIRSEVERLERE ÇAĞRI

Vali Karaloğlu Okul yapımı için arsa bağışlayan Ahmet Köseoğlu ile protokol imzaladı.


2023 FİBA BASKETBOL DÜNYA KUPASI İÇİN ANTALYA HAZIR Spor 2023 FİBA BASKETBOL DÜNYA KUPASI İÇİN ANTALYA HAZIR

Vali Münir Karaloğlu, 2023 FİBA Basketbol Dünya Kupası’na aday şehir olan Antalya’ya gözlem için gelen heyeti makamında kabul etti. “Cumhuriyetimizin 100 yılında Basketbol Dünya Kupasına ev sahipliği yapmak bizi mutlu eder. Antalya olarak biz hazırız” dedi


ANTALYA’DA 29 EKİM KUTLAMALARI Güncel ANTALYA’DA 29 EKİM KUTLAMALARI

Vali Münir Karaloğlu 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı ve Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94. Yılı kutlamaları çerçevesinde Cumhuriyet Meydanındaki Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.


Mustafa Sandal, Konyaaltı’nda sahne alıyor Güncel Mustafa Sandal, Konyaaltı’nda sahne alıyor

Konyaaltı’nda Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 94. yıl dönümü kutlama etkinlikleri kapsamında 29 Ekim Pazar günü Mustafa Sandal, Konyaaltı Belediyesi hizmet binası önünde sahne alıyor.


“İnanmaya İhtiyacımız Var Spor “İnanmaya İhtiyacımız Var

Antalyaspor Teknik Direktörü Leonardo Aroujo, Süper Lig’in 10. haftasında deplasmanda Pazar günü karşılaşacakları Bursaspor maçı öncesi basın mensuplarıyla bir araya geldi.


“Sizi ve ülkenizi daha iyi tanımam gerektiğini düşünüyorum” Kültür/Sanat “Sizi ve ülkenizi daha iyi tanımam gerektiğini düşünüyorum”

54. Uluslararası Antalya Film Festivali için Antalya’ya gelen Emmy ödüllü “Entourage” dizisinde oynadığı “Aktör Vincent Chase” karakteri ile tanınan Amerikalı aktör Adrian Greiner, basın mensuplarıyla bir araya geldi.


TÜTÜNCÜ'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI Güncel TÜTÜNCÜ'DEN 29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI MESAJI

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle bir kutlama mesajı yayınladı.


Konyaaltı Kreşlerinde ‘cumhuriyet’ coşkusu
 Güncel Konyaaltı Kreşlerinde ‘cumhuriyet’ coşkusu


Konyaaltı Belediyesi’ne bağlı kreşlerde eğitim gören minik öğrenciler, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu hazırladıkları bir birinden renkli gösterilerle yaşadı.


Kepezli miniklerden Cumhuriyet kutlaması Güncel Kepezli miniklerden Cumhuriyet kutlaması

Kepez Belediyesi Nasreddin Hoca Kreş ve Gündüz Bakım Evi’nde, Cumhuriyet Bayramı coşkuyla kutlandı. Kutlamalara katılan Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, "Başta büyük önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere bütün ölümsüz kahramanlarımızı saygı ve minnetle anıyorum" dedi.


Kitap sezonu açıldı, internette satışlar yüzde 135 arttı Kültür/Sanat Kitap sezonu açıldı, internette satışlar yüzde 135 arttı

Yepyeni kitapların rafları süslemeye başladığı sonbaharın gelişiyle internetten kitap satışları da zirveye çıktı. Türkiye’nin lider e-ticaret platformu GittiGidiyor’un verilerine göre, kitap satışları ekim ayında bir önceki aya kıyasla adet bazında yüzde 135 oranında arttı.


Ekonomi/Turizm "Ucuz kırmızı et projesine biz de talibiz"

Kırmızı et fiyatlarını düşürmek için Et ve Süt Kurumu aracılığıyla büyük marketlerde 10 bin satış reyonu kurmaya hazırlanan Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın projesine Türkiye Perakendeciler Federasyonu (TPF) da talip olduğunu açıkladı.


Ekolojik kreşte Cumhuriyet coşkusu Döşemealtı Ekolojik kreşte Cumhuriyet coşkusu

Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşunun 94'üncü yıl dönümü Antalya’nın ilk Ekolojik Kreşi’nde coşkuyla kutlandı. 3 ila 5 yaş arası çocukların ikinci evi olan Döşemealtı Belediyesi kreşi Atatürk posterleri ve Türk bayraklarıyla süslendi. Kırmızı-beyaz kıyafetler giyen öğrenciler ellerinde bayraklarla 10. Yıl Marşını söyleyip Atatürk şiirleri okudular.


Döşemealtı’nda kalp hastalıkları konuşuldu Döşemealtı Döşemealtı’nda kalp hastalıkları konuşuldu

Döşemealtı Belediyesi Nar Masa ile Özel OFM Antalya Hastanesi işbirliğinde düzenlenen bilgilendirme toplantılarının ikincisi Belediye Meclis salonunda yapıldı. Doç. Dr. Cengiz Özbek, kalp hastalıkları konusunda uyarılarda bulundu.


Kara: Siyaset Kara: "Cumhuriyet Onurlu Bir Halkın Ulusal Birlik ve Beraberliğinin Ürünüdür"

Cumhuriyetin ilanının 94. Yılı dolayısıyla bir basın açıklaması yayınlayan CHP Antalya Milletvekili Dr. Niyazi Nefi Kara, açıklamasında Cumhuriyet kazanımlarını yok etme çabası içerisine girenlerin karşısında Türk Milletini bulacağını belirtti.


DÜZENLİ EGZERSİZ MEME KANSERİNDEN KORUYOR Sağlık/Kadın DÜZENLİ EGZERSİZ MEME KANSERİNDEN KORUYOR

Ülkemizde her 12 kadından biri meme kanserine yakalanıyor ve meme kanserine yakalanma yaşı hızla genç yaşlara doğru kayıyor. Vücuttaki fazla yağlardan kurtulmak ve düzenli fiziksel aktivitede bulunmanın meme kanseri riskini azalttığı bilimsel olarak kanıtlandı.


Kaymakamlara Likya’da Check-Up Güncel Kaymakamlara Likya’da Check-Up

Özel Antalya Likya Hastanesi’ni ziyaret eden Kepez Kaymakamı Özgödek ile Konyaaltı Kaymakamı Keklik, çok beğendikleri hastanede bir de Check-Up yaptırdı


VOLEYBOLCULARDAN ZİYARET Spor VOLEYBOLCULARDAN ZİYARET

Son iki yıldır kendi yaş kategorilerinde Voleybol Kızlar İl Birincisi olan Leman Baydar Ortaokulu Voleybol Takımı öğrencileri çalışmalarına artık Antalyaspor Kulübü Derneği bünyesinde Antalyaspor lisansıyla devam ediyor.


ASAT, WhatsApp İhbar Hattı Kurdu Güncel ASAT, WhatsApp İhbar Hattı Kurdu

Büyükşehir Belediyesi Antalya Su ve Atıksu Genel Müdürlüğü (ASAT) halka daha hızlı ve iyi hizmet sunabilmek için ‘ASAT WhatsApp İhbar Hattı’ kurdu. Antalyalılar 0530 676 67 67 numaralı telefona mesaj atarak kuruma daha kolay ulaşım sağlayacak.


AEDAŞ’tan, ilkokul öğrencilerine elektriği doğru ve güvenli kullanma eğitimi! Eğitim AEDAŞ’tan, ilkokul öğrencilerine elektriği doğru ve güvenli kullanma eğitimi!

Isparta’da Ayvalıpınar, Kesme ve Sütçüler İlkokulu’nda öğrencilerle buluşan AEDAŞ yetkilileri, ‘’elektriği doğru kullanma, elektrik kazalarına karşı korunma ve güvenlik” konulu eğitim verdi.


THE LAND OF LEGENDS’A AMERİKA’DAN ÖDÜL! Ekonomi/Turizm THE LAND OF LEGENDS’A AMERİKA’DAN ÖDÜL!

Eğlence ve yaşam destinasyonu olarak kurgulananThe Land of Legends,Dünya Su Parkları Birliği (World Waterpark Association) tarafından düzenlenen ve su parkı sektörünün en prestijli ödüllerinden biri olan“Leading Edge” ödülüne layık görüldü.


Başkan Uysal’dan 29 Ekim mesajı: ‘BİR ULUSUN KÜLLERİNDEN DOĞDUĞU TARİH’ Güncel Başkan Uysal’dan 29 Ekim mesajı: ‘BİR ULUSUN KÜLLERİNDEN DOĞDUĞU TARİH’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda “Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün önderliğinde çok değerli, çok büyük işler başardık. Bunu hatırlamazsak, gelecekte daha büyük işler yapma konusunda kendimizde yeterli enerjiyi bulamayabiliriz” ifadelerine yer verdi.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...