Çarşamba, 16 Ocak 2019
ALZHEİMER’A KARŞI 10 ETKİLİ ÖNERİ Sağlık/Kadın ALZHEİMER’A KARŞI 10 ETKİLİ ÖNERİ

Son zamanlarda konuşurken kelime bulmakta güçlük çekip, konuşulanları anlamakta zorlandığınızı mı hissediyorsunuz? İşlerinizi planlayamıyor, iş toplantılarını kaçırıyor musunuz?


HER DÖRT ÜNİVERSİTE MEZUNUNDAN BİRİ İŞSİZ Ekonomi/Turizm HER DÖRT ÜNİVERSİTE MEZUNUNDAN BİRİ İŞSİZ

Medya takibinin öncü kuruluşu Ajans Press, Ekonomik İşbirliği ve Kalkınma Örgütü (OECD) verilerini derleyerek Türkiye’nin eğitim karnesini inceledi. Ajans Press’in incelediği verilere göre, Türkiye’de yüksek öğrenim almış her dört mezundan birisinin işsiz olduğu öğrenildi.


Başkan Genç, Tepebaşı Gençlik Meclisini ağırladı Döşemealtı Başkan Genç, Tepebaşı Gençlik Meclisini ağırladı

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Eskişehir Tepebaşı Gençlik Meclisi üyelerini makamında ağırladı.


Telefonunuzda kontrolü kaybetmeyin! Teknoloji/Bilim/İnternet Telefonunuzda kontrolü kaybetmeyin!

Akıllı telefonlar, sadece iletişim aracı olmanın çok ötesine geçti. Her an yanımızdalar ve vazgeçilmez hale geldiler. Peki telefonumuza ne kadar güvenmeliyiz? Antivirüs yazılım kuruluşu ESET, “kontrolü kaybetmeyin” uyarısında bulunuyor.


Emniyet'ten Anne Babalara Broşür Güncel Emniyet'ten Anne Babalara Broşür

Güvenli Eğitim Koordinasyon Görevlisi Polisler Anne Babalara Rehberlik Eden Yüz Bin Adet Broşür Dağıttı


Antalya Emniyet Müdürü Uzunkaya'dan Gaziler Günü mesajı Güncel Antalya Emniyet Müdürü Uzunkaya'dan Gaziler Günü mesajı

Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, "Gaziler Günü" nedeniyle bir mesaj yayınladı.


Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü 22. Genel kurulu yapıldı Güncel Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü 22. Genel kurulu yapıldı

13 Eylül Çarşamba günü Çin’in Chengdu şehrinde düzenlenen Birleşmiş Milletler Dünya Turizm Örgütü(BMDTÖ) 22. Genel Kurulu açlışına 130 ülkeden 1300’den fazla delege katıldı.


Çalılık alana atılmış Atatürk heykeli bulundu Siyaset Çalılık alana atılmış Atatürk heykeli bulundu

Kepez ilçesi Göçerler mevkiindeki çalılık alanda yürüyüş yapan CHP delegesi Mustafa Çiftçi ile bölgedeki bir sitenin bekçisi, yaklaşık 2 metrelik fiberden yapılmış Atatürk heykelinin çalılık alana atıldığını fark edince CHP İl Başkanı Mustafa Erdem'i bilgilendirdiler.


Kırsalda nüfus kaybında ilk 10’dayız… Ekonomi/Turizm Kırsalda nüfus kaybında ilk 10’dayız…

TZOB Genel Başkanı Bayraktar: “Türkiye, son 10 yılda, 218 ülke içinde, toplam kırsal nüfus kaybından dünyada 9’ncu, kırsal nüfus oranı azalmasında 27’nci oldu”


YOLDAŞLAR PEDAL HAFTA SONU YAYLALARDA ZİRVE YAPTI Güncel YOLDAŞLAR PEDAL HAFTA SONU YAYLALARDA ZİRVE YAPTI

Antalya Yoldaşlar Pedal Grubu, Pazar günü İmecik ve Yazır yaylaları turunda 175 km civarında pedal çevirdi.


ANTALYA’DA 440 BİN ÖĞRENCİ DERS BAŞI YAPTI Güncel ANTALYA’DA 440 BİN ÖĞRENCİ DERS BAŞI YAPTI

Antalya’da 2017-2018 Eğitim-Öğretim yılı Kepez İlçesinde düzenlenen törenle başladı. Törende konuşan Vali Karaloğlu; “Devlet Olarak En Büyük Hedefimiz Öz Kültürleriyle Dünyayı Tanıyabilen Çocuklar Yetiştirmek” dedi.


BUDAK: “AKIL VE BİLİMDEN KOPARILAN EĞİTİMLE TÜRKİYE İYİ BİR GELECEĞE YÜRÜYEMEZ” Siyaset BUDAK: “AKIL VE BİLİMDEN KOPARILAN EĞİTİMLE TÜRKİYE İYİ BİR GELECEĞE YÜRÜYEMEZ”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı’nın açılışı dolayısıyla yaptığı açıklamada, ülkelerin en önemli gücünün iyi yetişmiş insan kaynağı olduğunu, bu nedenle de eğitimin her türlü siyasi tartışmanın üzerinde tutulması gerektiğini vurguladı.


OKUL ZİLİ ÇALDI, ÖĞRENCİLER OKULLARA KOŞTU Aksu OKUL ZİLİ ÇALDI, ÖĞRENCİLER OKULLARA KOŞTU

Türkiye genelinde olduğu gibi Aksu’da da yeni eğitim ve öğretim yılı büyük coşkuyla başladı. Aksu’daki İlköğretim Haftası Kutlama Programı Rabiye-Mehmet Ülger İlkokulu’nda gerçekleştirildi.


21. AHİLİK HAFTASI ANTALYA’DA TÖRENLERLE KUTLANDI Güncel 21. AHİLİK HAFTASI ANTALYA’DA TÖRENLERLE KUTLANDI

Tören, Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin, Antalya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği'ne (AESOB) devrettiği Sobacılar Çarşısı içerisindeki Ahi Evran Meydanı'nda yapıldı.


 Türel: “Bir şehir esnafı ile gelişir” Güncel Türel: “Bir şehir esnafı ile gelişir”

Ahilik Haftası etkinliklerine katılan Başkan Menderes Türel, “Bir şehir esnafı ile gelişir, bereketlenir. İşte bu sebeple yatırımlar yapıyor, cadde ve meydanlarımızı güzelleştiriyoruz” dedi. Türel, Şarampol, Doğu Garajı, Ali Çetinkaya, Balbey, Cumhuriyet Meydanı, Kent Müzesi Projeleri ile kent merkezini bir cazibe alanına dönüştürmeye çalıştıklarını söyledi.


İSTEK’te Ders Zili Çaldı Güncel İSTEK’te Ders Zili Çaldı

İSTEK Antalya Yeditepe Koleji Lara (Merkez) Kampüsünde öğrenciler yeni eğitim öğretim yılı için ders başı yaptı.


Başkan Uysal, ilk ders zilini çaldı Güncel Başkan Uysal, ilk ders zilini çaldı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, ilk ders zilinin çaldığı 75’inci Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi’nde gençlere “Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür ne demek bir bakın. İşte geleceğimizin anahtarı orada saklı” diye seslendi.


İzmit ve Balıkesir’in şampiyonu İsmail Balaban.. Spor İzmit ve Balıkesir’in şampiyonu İsmail Balaban..


Konyaaltı Belediyesi’nin başpehlivanı İsmail Balaban, hafta sonu İzmit ve Balıkesir’de düzenlenen yağlı güreşlerde altın kemeri omuzlayan isim oldu.


Başkan Böcek: “Hayallerinizin peşinden gidin”
 Güncel Başkan Böcek: “Hayallerinizin peşinden gidin”


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Muhittin-Mustafa Böcek Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek, yeni eğitim öğretim yılında öğretmen ve öğrencilere başarı dileklerinde bulundu.


Plastik poşetler 2019 yılından itibaren ücretli olacak Ekonomi/Turizm Plastik poşetler 2019 yılından itibaren ücretli olacak

Plastik poşetler ile ilgili Türkiye Esnaf ve Sanatkarları Konfederasyonu (TESK) Başkanı Bendevi Palandöken tarafından kamuoyuna yapılan yanlış bilgilendirmeye ve tüketicilerde yaratılan kafa karışıklığına PAGEV son noktayı koydu. Plastik poşetler 1 Ocak 2019 tarihinden itibaren marketlerde belirli bir ücret karşılığında satılacak.


Atay Uslu'dan yeni eğitim öğretim yılı kutlama mesajı Güncel Atay Uslu'dan yeni eğitim öğretim yılı kutlama mesajı

AK Parti Antalya Milletvekili Atay Uslu, 2017 - 2018 eğitim öğretim yınının başlaması sebebiyle kutlama mesajı yayınladı.


Hepatit C’ye karşı ‘Kendinizi Test Edin’ Sağlık/Kadın Hepatit C’ye karşı ‘Kendinizi Test Edin’

Çoğunlukla kan yoluyla bulaşan ve sinsi bir hastalık olan hepatit C’nin belirtilerini ve bulaş yollarını biliyor musunuz?


Antalya Kent Müzesi projesi ilerliyor Güncel Antalya Kent Müzesi projesi ilerliyor

Türkiye’nin en büyüğü olacak Antalya Kent Müzesi Projesi kapsamında eski Büyükşehir Belediye hizmet alanındaki prefabrik yapıların yıkımına başlandı. Alan yıkımın ardından Karaalioğlu Parkı’yla bütünleştirilecek. Yıkılan eski stadyum alanını parka dönüştürme çalışmaları da devam ediyor.


Başkan Uysal, Çağlayan Pazarı’nda Güncel Başkan Uysal, Çağlayan Pazarı’nda

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, esnafın kahvaltı konuğu olduğu Çağlayan Kapalı Pazarı’nda tezgahın arkasına geçti, satış yaptı. Evi için de alışveriş yapmayı da ihmal etmeyen Başkan Uysal, etiketleri düzenli olmayan, terazisi görünmeyen esnafı da uyardı.


Karaağaç Projesi’yla Kumluca’da 13 mahallenin su sorunu bitecek Kumluca Karaağaç Projesi’yla Kumluca’da 13 mahallenin su sorunu bitecek

Antalya Büyükşehir Belediyesi ASAT Genel Müdürlüğü’nün, Kumluca’da 50 milyon lira yatırım bedelli Karaağaç İçme Suyu Projesi’nde hummalı çalışma sürüyor. Proje bittiğinde 13 mahallenin yıllardır süregelen içme suyu sorunu tarih olacak.


Paşa’nın Melekleri’ne milli gurur Spor Paşa’nın Melekleri’ne milli gurur

Muratpaşa Belediyespor, 2018 Kadınlar Avrupa Şampiyonası’nda Almanya ve İspanya ile karşılaşacak Milli Takıma, Yenimahalle ile en fazla sporcu gönderen takım oldu. Milli Takımın 31 kişilik aday kadrosunda Muratpaşa Belediyespor’un 6 oyuncusu yer alıyor.


ENERJİ FİYATLARI SON 2 AYDA YÜZDE 15 ARTTI Ekonomi/Turizm ENERJİ FİYATLARI SON 2 AYDA YÜZDE 15 ARTTI

Enexion Enerji Danışmanlık Genel Müdürü Ceren Özdal, enerji kaynaklı cari açığın düşürülmesi için yerli kaynaklara ihtiyaç duyulduğuna dikkat çekti


Kepez eğitimi önemsiyor Güncel Kepez eğitimi önemsiyor

Kepez Belediyesi, ilçedeki okulları yeni eğitim yılına hazırlıyor. Başkan Hakan Tütüncü, “Eğitime destek, en önemli önceliğimiz.”dedi.


İLK YARI VERİLERİ AÇIKLANDI; ÇİMENTO İHRACATI HIZ KESMEDİ Ekonomi/Turizm İLK YARI VERİLERİ AÇIKLANDI; ÇİMENTO İHRACATI HIZ KESMEDİ

İlk 6 Ayda 196 Milyon Dolar Çimento İhracatı Gerçekleştirildi Türkiye Çimento Müstahsilleri Birliği (TÇMB) tarafından açıklanan 2017 yılının ilk yarı rakamlarına göre iç pazarda düşüş yaşanırken ihracat hız kesmeden artmaya devam etti.


UÇAK YOLCULUĞUNUN 4 ÖNEMLİ RİSKİ! Sağlık/Kadın UÇAK YOLCULUĞUNUN 4 ÖNEMLİ RİSKİ!

İş, tatil ya da farklı nedenlerle yapılacak seyahatler için mesafeleri kısaltan en hızlı yol uçak yolculukları. Ülkemizde de özellikle son yıllarda ekonomik anlamda sunulan cazip fırsatlar sayesinde hem uzun hem de kısa mesafe yolculuklarda uçak kullanım oranlarının arttığı gözleniyor. Ama ne yazık ki uçak yolculukları bazen çeşitli sağlık sorunlarını da beraberinde getirebiliyor.


HASAN ALİ KARTAL: Siyaset HASAN ALİ KARTAL: "MİLLİ EĞİTİMDEN ELİNİZİ ÇEKİN"

2017-2018 Eğitim- Öğretim yılının başlaması nedeniyle açıklama yapan Demokrat Parti Antalya İl Başkanı Hasan Ali Kartal, AK Parti iktidarında Milli Eğitim Bakanlığı’nda değişen Bakan sayısına dikkati çekti ve ““Her bakan döneminde, yeni bir sistem denemesiyle başlayan, yeni bir eğitim öğretim yılını açıyoruz.. Milli Eğitim, bu iktidardan çektiğini, hiçbir dönemde çekmedi” dedi.


Yörex’e Döşemealtı Belediye standı damga vurdu Döşemealtı Yörex’e Döşemealtı Belediye standı damga vurdu

Antalya Ticaret Borsası'nın (ATB), Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin (TOBB) desteğiyle bu yıl 8'incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı (YÖREX) sona erdi.


Döşemealtı Kaymakamı Cantürk göreve başladı Döşemealtı Döşemealtı Kaymakamı Cantürk göreve başladı

İçişleri Bakanlığınca hazırlanan yaz kararnamesiyle Döşemealtı Kaymakamlığına atanan Cengiz Cantürk yeni görevine başladı.


ATAY USLU: ELMALININ CANLARI SEMPOZYUMU KÜLTÜR ÇEKİRDEKLERİNİN ARKEOLOJİK KAZISIDIR Elmalı ATAY USLU: ELMALININ CANLARI SEMPOZYUMU KÜLTÜR ÇEKİRDEKLERİNİN ARKEOLOJİK KAZISIDIR

Elmalı’nın Canları İrfan ve Sevgi Sempozyumu 10.su "Diriliş Medeniyeti" teması ile Elmalı'da yapıldı.


ÇOCUĞUNUZUN ÇANTASI ÜÇ KİLOYU GEÇMESİN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZUN ÇANTASI ÜÇ KİLOYU GEÇMESİN

Okulların açılmasıyla çocuklarda bel, boyun ve sırt rahatsızlıkları riski de artıyor.


AKSU’DA SÜNNET ŞÖLENİ 
 Aksu AKSU’DA SÜNNET ŞÖLENİ 


Aksu Belediyesi tarafından bu yıl yedincisi gerçekleştirilen Geleneksel Sünnet Şöleni Pınarlı ANFAŞ EXPO Center bahçesinde gerçekleştirildi.


Varsak Şelale’ye 2. yeni park Güncel Varsak Şelale’ye 2. yeni park

Yaptığı yeşil alan çalışmalarıyla adından söz ettiren Kepez Belediyesi, Varsak Şelale Mahallesi’ne yeni bir park inşa ediyor.
 ÇOCUKLARDA KONTROLSÜZ İNTERNET KULLANIMI OBEZİTE NEDENİ Sağlık/Kadın ÇOCUKLARDA KONTROLSÜZ İNTERNET KULLANIMI OBEZİTE NEDENİ

Modern yaşamın bir gereği haline gelen bilgisayar ve internet kullanımı, çocukların hayatını önemli oranda etkiliyor. İnternet kullanımı; interneti kullanma amacı, internette yapılan aktivite, yaş ve cinsiyet gibi birçok özelliğe göre değişiyor.


TARİHİN EN BÜYÜK 2. VERİ İHLALİ MİLYON DOLARLARA MAL OLDU Teknoloji/Bilim/İnternet TARİHİN EN BÜYÜK 2. VERİ İHLALİ MİLYON DOLARLARA MAL OLDU

EQUIFAX KRİZİ BÜYÜYOR! 44 MİLYON İNGİLİZ’İN DE KİŞİSEL BİLGİLERİ RİSK ALTINDA!


OKUL REDDİ OKUL NEFRETİNE DÖNÜŞMESİN Sağlık/Kadın OKUL REDDİ OKUL NEFRETİNE DÖNÜŞMESİN

Binlerce öğrencinin ilk kez okul heyecanı yaşayacağı yeni eğitim yılı başladı. Aileler çocuklarının ilk sosyal ortamını geçireceği yer olan okula uyumunun hızlanması için çaba gösterirken bazı aileler okul reddi sorunu nedeniyle bu dönemi oldukça zor geçiriyor.


SİGARA İÇEN ERKEKLERİN EŞLERİNDE DÜŞÜK İHTİMALİ ARTIYOR Sağlık/Kadın SİGARA İÇEN ERKEKLERİN EŞLERİNDE DÜŞÜK İHTİMALİ ARTIYOR

“Sen kısırsın, senin çocuğun olmaz!” denildiği için kaderine boyun eğen veya spermi olmayan erkekler, günümüzde her geçen gün ilerleyen tıp teknolojisi sayesinde baba olabiliyor.


Her sabah evden çıkmadan önce dişlerini kontrol edin Sağlık/Kadın Her sabah evden çıkmadan önce dişlerini kontrol edin

Diş Hekimi Pertev Kökdemir, okul çağı çocuklarını çürükten korumak için anne-babaların her sabah evden çıkmadan önce çocuklarının dişlerini kontrol etmesi gerektiği konusunda uyardı. Ayrıca çocukların çantalarında minik bir diş fırçası ve macundan oluşan diş temizlik seti taşımaları gerektiğini de vurguladı.


Alzheimer’den Tüberküloz’a Mangosten Farkı Sağlık/Kadın Alzheimer’den Tüberküloz’a Mangosten Farkı

Büyüme, gelişim ve sağlıklı beslenme açısından gerekli temel besin maddelerini içeriğinde bulunduran mucizevi meyve Mangosten, Alzheimer’dan tüberküloza kadar birçok hastalığın tedavisinde öne çıkıyor.


CEPTEN KONUŞMADA AVRUPA BİRİNCİSİYİZ Teknoloji/Bilim/İnternet CEPTEN KONUŞMADA AVRUPA BİRİNCİSİYİZ

İçinde bulunduğumuz yılın ikinci çeyreğinde 11 milyona yakın sabit abonenin yanında mobil hizmetlere abone olanların sayısı 76,6 milyon oldu. Türkiye, aynı çeyrek içerisinde 441 dakikalık ortalama aylık mobil kullanım süresiyle Avrupa birincisi oldu.


Altın Nar’a rekor katılım Kemer Altın Nar’a rekor katılım

Kemer Geleneksel 13’üncü Altın Nar Yağlı Pehlivan Güreşleri’nde 550 güreşçi er meydanına çıktı. Başpehlivanlık için 32 sporcunun mücadele ettiği güreşlerde, altın kemeri kazanan isim Serhat Gökmen oldu.


Dr. Figen Sayın Yıldıran: ‘Sağlık bu kadar ucuz olmamalı’ Sağlık/Kadın Dr. Figen Sayın Yıldıran: ‘Sağlık bu kadar ucuz olmamalı’

İstanbul Nişantaşı’ndaki ünlü bir kafede yaşanan ‘botoks’ skandalının ardından Dr. Figen Health&Beauty Kliniği hekimi aynı zamanda Akdeniz Girişimci İş Kadınları Derneği (AGİDER) Başkanı Dr. Figen Sayın Yıldıran, açıklama yaptı.


ROMANYALI BAŞKANLARDAN YÖREX’E ZİYARET Güncel ROMANYALI BAŞKANLARDAN YÖREX’E ZİYARET

Belediye Başkanları toplantısına katılmak üzere Alanya’ya gelen Romanyalı belediye başkanları, ANFAŞ EXPO Center’daki Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’i ziyaret etti.


Kepezli kadınlara el emeği çarşısı Güncel Kepezli kadınlara el emeği çarşısı

Başkan Hakan Tütüncü’nün, Antalya Kepez Meslek Kursları(AKMEK)’nın hanımlarına sözünü verdiği el emeği çarşısı, Dokumapark’ta törenle hizmete açıldı. AKMEK’li kadınlar, her cumartesi günü el emeği göz nuru ürünlerini bu çarşı da satarak aile ekonomisine katkı sağlayacaklar.


Başkan Uysal’dan YÖREX’e tam not Güncel Başkan Uysal’dan YÖREX’e tam not

Bu yıl 8’incisi düzenlenen Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’i ziyaret eden Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal,“Antalya Ticaret Borsası’nın (ATB) öncülüğünde Anadolu’nun tüm renklerinin bu fuarda biraraya geldiğini görüyoruz. Bu renklerin oluşturduğu Türkiye burada hissetmek, yaşamak tek kelimeyle harika” diye konuştu.


Atlı biniciliğin merkezi Kepez Güncel Atlı biniciliğin merkezi Kepez

Kepez Belediyesi, yüksek gelir grubuna hitap eden atlı binicilik sporunu kurduğu tesislerle halkla buluşturuyor.


Muratpaşa’dan Çocuk Karnavalı Güncel Muratpaşa’dan Çocuk Karnavalı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Teneffüs Park’ta düzenlenen ‘Çocuk Karnavalı’nda “Bir gün, inşallah, eğitim çocukların hoplayıp zıplayabildiği bir düzen içinde gerçekleşir, İşte o çocuk da her şeyi arar, bulur icat eder” dedi.


Çocukların büyümesi doğumdan ergenliğe kadar takip edilmeli Sağlık/Kadın Çocukların büyümesi doğumdan ergenliğe kadar takip edilmeli

Anne-babası kısa boylu olmayan bir çocuğun az büyümesi sağlıksızlık göstergesidirSit alanında Tapu sevinci Güncel 
Sit alanında Tapu sevinci

Fevzi Çakmak Mahallesi’nde, 500 vatandaşın 30 yıllık tapu özlemini gideren Kepez Belediyesi, Düden Çayı Sit Alanı’ndaki gecekonduların sahiplerine de tapu mutluluğu yaşatıyor. Sit alanını içerisinde kalan 46 gecekondu hak sahibine tapu tahsisi yapılması kararı meclisten geçti.


Kepez’in camileri tertemiz Güncel Kepez’in camileri tertemiz

Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, ilçede bulunan camilerin temizliğini gerçekleştirerek tertemiz ibadet yerleri sunuyor.


ATSO’da 500 milyonluk destek toplantısı Ekonomi/Turizm ATSO’da 500 milyonluk destek toplantısı

“Üretim ve ihracatta teknoloji seviyesi yüksek, katma değerli ürünlerin ve KOBİ’lerin payının arttırılması” proje teklifi çağrısı bilgilendirme toplantısı 20 Eylül’de Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Salonu’nda düzenlenecek.


Kasten İnsan Öldürme Suçundan yakalanan 5 şüpheli tutuklandı Serik Kasten İnsan Öldürme Suçundan yakalanan 5 şüpheli tutuklandı

Serik İlçesinde Kasten İnsan Öldürme Suçundan yakalanan (5) Şüpheli Tutuklandı


TOROS KADINLARI EMEK PAZARI AÇILDI Manavgat TOROS KADINLARI EMEK PAZARI AÇILDI

Manavgat Belediyesi’nin, kadınların kent ve aile ekonomisine katkıda bulunmaları amacıyla oluşturduğu Toros Kadınları Emek Pazarı, Pazartesi Pazarı’nda düzenlenen çeşitli etkinliklerle açıldı


YÖREX’İN MİSAFİRLERİ Ekonomi/Turizm YÖREX’İN MİSAFİRLERİ

Antalya Ticaret Borsası öncülüğünde TOBB’un desteğiyle düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX’e ziyaretçi yoğun katılım gösterirken, başkanlar YÖREX’e Anadolu’nun zenginliklerini görmeye geldi. Gelen misafirleri ağırlayan Çandır, ziyaretçi ilgisinden duyduğu memnuniyeti dile getirdi.


Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Tevke, Envar Koleji’ni ziyaret etti Güncel Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Tevke, Envar Koleji’ni ziyaret etti

2017-2018 Eğitim-öğretim yılının açılırken Muratpaşa İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke ile Özel Öğretim Şube Müdürü Bülent Uludağ, Envar Okullarını ziyaret etti.


Çocuklar geri dönüşümü bilgisayar oyunu ile öğrenecek Ekonomi/Turizm Çocuklar geri dönüşümü bilgisayar oyunu ile öğrenecek

PAGÇEV, BaşakşehirLivingLab organizatörlüğünde “Geri Dönüşüm Temalı Bilgisayar Oyunu Tasarımı Etkinliği” düzenlemeye hazırlanıyor. 10-15 yaş arası öğrencileri kapsayan etkinlikte 8 saatlik digital eğitimin ardından adım adım geri dönüşüm temalı bilgisayar oyunu tasarlanacak.


E-imza ve mobil imza sayısı üç milyona yaklaştı Teknoloji/Bilim/İnternet E-imza ve mobil imza sayısı üç milyona yaklaştı

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından açıklanan 2017 ikinci çeyrek pazar verilerine göre, 2.493.101 elektronik imza ve 458.726 mobil imza olmak üzere toplam 2.951.827 elektronik sertifika oluşturuldu. Şirketler iş sürekliliği, maliyet ve zaman tasarrufu için e-imzaya yöneliyor. Bireyler ise hız ve kolaylık faydaları nedeniyle imzalarını dijitale taşıyor.


Kruvaziyer Liman Projesi’ne Meclis’ten onay Güncel Kruvaziyer Liman Projesi’ne Meclis’ten onay

Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, KruvaziyerLiman Projesi’nin Antalya’nın yıllardır özlediği önemli bir yatırım olduğunu belirterek, "Proje şu anda ihaleye hazır" dedi.


BUDAK: “TAŞ OCAĞI  CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDİYOR” Siyaset BUDAK: “TAŞ OCAĞI CAN VE MAL GÜVENLİĞİNİ TEHDİT EDİYOR”

CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, CHP Korkuteli İlçe Başkanı Memet Küçükkavukçu ve CHP heyeti ile birlikte Korkuteli Kayabaş Mahallesi’nde incelemelerde bulundu, taş ocağı faaliyetlerinden zarar gören vatandaşları dinledi.


MANAVGAT YAYA KÖPRÜSÜ’NE MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ Manavgat MANAVGAT YAYA KÖPRÜSÜ’NE MUHTEŞEM AÇILIŞ TÖRENİ

Manavgat Belediyesi’nin Manavgat Irmağı üzerinde yaptırdığı Türkiye’nin ilk ses, ışık ve su gösterisi yapma özelliğine sahip Yaya Köprüsü, Manavgat halkının coşkulu katılımı ve Ferhat Göçer konseriyle açıldı. Açılıştaki ses, su ve ışık gösterileri herkesi hayran bıraktı


Yatırımda aslan payını fintech aldı Ekonomi/Turizm Yatırımda aslan payını fintech aldı

Türkiye’de fintech alanına yapılan yatırımlar son dönemde artışa geçti. Bu artışı değerlendiren Ödeme ve Elektronik Para Derneği’nin (ÖDED) Başkanı Burhan Eliaçık, “2017 yılının ilk yarısında en çok fintech alanına yatırım yapıldı. Bu veriler fintech ekosisteminde çok daha büyük yatırımların ve gelişmelerin olacağı bir dönemin arifesinde olduğumuzu gösteriyor” dedi.


Türel: “Ekonomik itibarımız çok güçlü” Güncel Türel: “Ekonomik itibarımız çok güçlü”

Büyükşehir Belediyesi’nin 2013 yılında borcunun gelire oranının yüzde 125 olduğunu belirten Başkan Türel, 3 yılda bu oranı yüzde 45’lere düşürdüklerini, 1 milyar liranın üzerinde borç ödediklerini açıkladı. Ekonomik itibarı çok güçlü bir belediye haline geldiklerini belirten Türel, uluslararası finans kuruluşlarının Hazine garantisi istemeden kredi verdiği Türkiye’deki ilk belediye olduklarını kaydetti.


VODAFONE, “DÜŞLER AKADEMİSİ” İLE 9 YILDA 19 BİN GÖNÜLLÜYE ULAŞTI Teknoloji/Bilim/İnternet VODAFONE, “DÜŞLER AKADEMİSİ” İLE 9 YILDA 19 BİN GÖNÜLLÜYE ULAŞTI

TÜRKİYE VODAFONE VAKFI, “DÜŞLER AKADEMİSİ” PROJESİ İLE TÜRKİYE’DE GÖNÜLLÜLÜĞÜN YAYGINLAŞMASINA LİDERLİK EDİYOR


MANAVGAT BELEDİYESPOR’A SEZON ÖNCESİ MORAL YEMEĞİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESPOR’A SEZON ÖNCESİ MORAL YEMEĞİ

Geçtiğimiz sezon Süper Amatör Ligi şampiyon olarak tamamlayarak Bölgesel Amatör Lige çıkan Manavgat Belediyespor’un yeni yönetimi, futbolcuları ve teknik heyeti ile basın mensupları kaynaşma ve moral yemeğinde bir araya geldi


Sonbahar spor okulları başlıyor Spor Sonbahar spor okulları başlıyor

Muratpaşa Belediyesi’nin, 30 Eylül – 30 Aralık tarihlerini kapsayan sonbahar dönemi spor okulları için kayıtlar başladı. Çocuklar, gençler ve yetişkinlere yönelik 15 ayrı branşta açılacak spor okulları için Turunç Masa’nın 444 80 07 numaralı çağrı merkezini aramak yeterli olacak.


Antalya’da NARKO-SOKAK (3) Uygulaması Yapıldı Güncel Antalya’da NARKO-SOKAK (3) Uygulaması Yapıldı

Antalya Emniyeti, narkotik madde ticaretinin yoğun olduğu mahalle, sokak ve umuma açık yerler ile şüpheli görülen araç ve şahıslar üzerinde “NARKO-SOKAK (3)” uygulamasını gerçekleştirdi.


MANAVGAT BELEDİYESİ ASFALTA ARA VERMİYOR Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ ASFALTA ARA VERMİYOR

Yeni Asfalt Plent Tesisi’nin faaliyete geçmesiyle birlikte kent genelinde asfalt seferberliği başlatan Manavgat Belediyesi, son 1 ay içerisinde toplam 20 km sıcak asfalt döktü.


SERİKLİ GAZİLER KIBRIS YOLCUSU Serik SERİKLİ GAZİLER KIBRIS YOLCUSU

Kıbrıs Barış Harekâtı’na katılan Serikli gaziler, 43 yıl sonra tekrar Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ne (KKTC) giderek savaştıkları toprakları görecek, anılarını tazeleyecekler.


KADRİYE KENT MEYDANINA GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞLA KAVUŞTU Serik KADRİYE KENT MEYDANINA GÖRKEMLİ BİR AÇILIŞLA KAVUŞTU

Serik Belediyesi tarafından yapımı tamamlanan ‘‘Temalı Park Kent Meydanı’’ açılışı ile ‘‘Geleneksel sünnet Şenlikleri’’ kapsamında sahne alan ünlü sanatçı Sevcan Orhan söylediği birbirinden güzel türkülerle Serik'te unutulmaz bir gece yaşattı.


Muratpaşa’da 4’üncü kurs merkezi açılıyor Güncel Muratpaşa’da 4’üncü kurs merkezi açılıyor

Muratpaşa Belediyesi, yeni eğitim ve öğretim yılıyla birlikte kurs merkezlerinin sayısının 4’e çıkarıyor. Soğuksu Mahallesi’nde 6 derslik kurs merkezinin inşaatı sürerken Memurevleri Mahallesi’nde 300 öğrencinin yararlanacağı merkezde kayıtlar 18 Eylül Pazartesi başlıyor.


KARDEŞ TÜRKÜLER YOL ALBÜMÜNÜN İLK KONSERİNİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ Kültür/Sanat KARDEŞ TÜRKÜLER YOL ALBÜMÜNÜN İLK KONSERİNİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRDİ

Kerki Production ve Solfej Organizasyon’un düzenlediği sonbahar konserleriyle Antalya Konyaaltı Açıkhava Tiyatrosu’nda dün akşam sahne alan Kardeş Türküler, “Yol” albümünü hayranlarına tanıttı.


Konsantrasyon ve Zihinsel Performans için Çocuklara Kahvaltı Şart! Sağlık/Kadın Konsantrasyon ve Zihinsel Performans için Çocuklara Kahvaltı Şart!

Okulların açıldığı bu dönemde, çocuklarının okulda sağlıklı beslenmesi ailelerin kaygılarından biri haline geliyor.


53. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU EKİM'DE... Spor 53. CUMHURBAŞKANLIĞI TÜRKİYE BİSİKLET TURU EKİM'DE...

53. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu, 53. yılında 10-15 Ekim tarihleri arasında 6 etapta düzenlenecek.BUDAK: “BÜYÜME İŞSİZLİĞE YANSIMADI” Ekonomi/Turizm BUDAK: “BÜYÜME İŞSİZLİĞE YANSIMADI”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP Hükümetinin teşvik, prim erteleme ve kredi pompalamalarına rağmen işsizliğin çift hanelerde kalmaya devam ettiğine dikkat çekerek, “İşsizlik rakamları, AKP Hükümetinin sözde rekor büyümesinin nitelikli bir büyüme olmadığının kanıtı. O kadar teşvik ve desteğe rağmen işsizlik hala çift hanelerde, genç işsizliği büyüyor” dedi.


Antalya'da yeni ders saatleri Güncel Antalya'da yeni ders saatleri

Antalya'da 2017-2018 eğitim öğretim yılında ikili eğitim yapan okulların derse başlama saatleri en erken 07.30, normal eğitim yapan okulların 08.00, özel okulların ise 08.30 olarak belirlendi.


YOL UYGULAMA NOKTALARI KOORDİNASYON TOPLANTISI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ Güncel YOL UYGULAMA NOKTALARI KOORDİNASYON TOPLANTISI ANTALYA’DA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Altı ilin valisinin katılımıyla ‘Yol Uygulama Noktaları Koordinasyon Toplantısı’ Antalya’da yapıldı. Vali Karaloğlu, "Hedefimiz illerimizi daha güvenilir hale getirmek kötü niyetli gruplardan, şahıslardan illerimizi uzak tutmak" dedi.


Başkan Gül: “CHP Kemer’de ikinci avukat faciası yaşanıyor!” Kemer Başkan Gül: “CHP Kemer’de ikinci avukat faciası yaşanıyor!”

Kemer’de 2009 yerel seçimlerinde CHP’nin kaybetmesi adına verilen mücadelenin yeniden başlatıldığını söyleyen Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, “Kemer CHP’de ikinci Avukat faciası yaşanıyor. Bu oyunun bir ayağı Antalya’da bir ayağı da Kemer’de. İki kişinin oyunu ile Kemer’de Cumhuriyet Halk Partisi’ni rencide etmek için, kavgacı bir duruma sokmak için ellerinden geleni yapıyorlar” dedi


Konyaaltı Belediyesi’nin atölyeleri sanayi gibi çalışıyor…
 Güncel Konyaaltı Belediyesi’nin atölyeleri sanayi gibi çalışıyor…


Konyaaltı Belediyesi, çöp konteynerlerini kendi atölyelerinde yeniliyor; geri dönüşüm konteynerlerini ise kendi baskı atölyesinde ürettiği afişlerle kaplıyor.


Likya Yolu Ultra Maratonu 23 Eylül’de Başlıyor! Spor Likya Yolu Ultra Maratonu 23 Eylül’de Başlıyor!

Türkiye’nin en uzun ve en zorlu maratonu olan “Likya Yolu Ultra Maratonu” bu yıl 6. kez, 23-30 Eylül tarihleri arasında koşuluyor.
Fethiye Kayaköy’den başlayıp Antalya Çıralı’da sona erecek maraton dünyanın farklı noktalarından spor ve doğa severi bir araya getirecek.Basketbolun Kalbi Antalya'da Atacak Spor Basketbolun Kalbi Antalya'da Atacak

Türkiye Basketbol Federasyonu 2017-2018 Sezonu Erkekler Basketbol Ligi Federasyon Kupasında toplam 18 takım birbirleriyle kıyasıya mücadele edecek. 18 – 23 Eylül 2017 tarihleri arasında Antalya ‘da oynanacak TBL Federasyon Kupası Müsabakalarının Basın Toplantısı 17 Eylül Pazar günü düzenlenecek.


Tütüncü eğitime öncelik veriyor Güncel Tütüncü eğitime öncelik veriyor

Kepez’in her alanında iyileştirmeler sağlayan hizmetler üreten Kepez Belediyesi Başkanı Tütüncü, eğitim sezonunun yaklaşmasıyla okulların durumunu yakından takip ediyor


YÖREX TÜM RENKLERİYLE SÜRÜYOR Ekonomi/Turizm YÖREX TÜM RENKLERİYLE SÜRÜYOR

Antalya Ticaret Borsası’nın öncülüğünde TOBB’un desteğiyle ANFAŞ Fuar Merkezi’nde düzenlenen 8. Yöresel Ürünler Fuarı YÖREX, 10 bin metrekarelik alanda Anadolu’yu buluşturuyor.


Tütüncü Belediye Sağlık Merkezi’ni tanıttı Güncel Tütüncü Belediye Sağlık Merkezi’ni tanıttı

Kepez Belediye Meclis Üyeleri, Başka Hakan Tütüncü öncülüğünde belediyenin sağlık alanındaki son yatırımı olan Belediye Sağlık Merkezi’ni inceledi.


TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ BÖLGESEL EĞİTİMİ Ekonomi/Turizm TÜKETİCİ HAKEM HEYETİ BÖLGESEL EĞİTİMİ

Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci’nin talimatıyla, Türkiye genelinde faaliyet gösteren 1.001 tüketici hakem heyetini kapsayacak şekilde belirlenen 32 adet bölgede, bölgesel eğitim programları düzenleniyor.


2 BİN FUTBOL ANTRENÖRÜ FUTBOL ENDÜSTRİSİ İLE ANTALYA’DA BULUŞUYOR Spor 2 BİN FUTBOL ANTRENÖRÜ FUTBOL ENDÜSTRİSİ İLE ANTALYA’DA BULUŞUYOR

24. ULUSLARARASI PRO LISANS ANTRENÖR GELİŞİM SEMİNERİ ANTALYA’DA GERÇEKLEŞECEK


TÜRK İLACININ KALİTESİ DÜNYADA TESCİLLENDİ Ekonomi/Turizm TÜRK İLACININ KALİTESİ DÜNYADA TESCİLLENDİ

Sağlık Bakanlığı’nın girişimleri sonuç verdi ve ilaç sektörünün uzun süredir beklediği güzel haber geldi. Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK), aralarında İsviçre, ABD, İngiltere, İrlanda, Almanya, Kanada, Japonya ve Avusturalya’nın da bulunduğu Uluslararası İlaç Denetim Birliği (PIC/S) üyeliğine kabul edildi.


Batı ilçeleri altyapısına 10 milyonluk yatırım Demre Batı ilçeleri altyapısına 10 milyonluk yatırım

Büyükşehir Belediyesi, ASAT Genel Müdürlüğü’nün ilçelerindeki alt yapı seferberliği sürüyor. ASAT ekipleri, Demre, Kaş, Elmalı, Kemer ilçelerini kapsayan proje ile toplam 30 kilometrelik kanalizasyon hattı döşüyor.


Gündoğmuş’ta grup yolları yenileniyor Gündoğmuş Gündoğmuş’ta grup yolları yenileniyor

Büyükşehir Belediyesi, Gündoğmuş İlçesi’ne bağlı Karadere -Güneyyaka mahalleleri ile Karadere -Ortamahalle yaylası grup yolunda asfalt hazırlığına başladı.


Paşa’nın Melekleri sezonu İstanbul’da açıyor Spor Paşa’nın Melekleri sezonu İstanbul’da açıyor

Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol takımı, Süper Lig’in ilk hafta karşılaşmasında Üsküdar Belediyesi Spor Kulübü ile deplasmanda karşılaşacak.


Engelsiz Kafe’de hep beraber Güncel Engelsiz Kafe’de hep beraber

Muratpaşa Belediyesi Adalya Vakfı’nın yüreğinde engel taşımayan herkese kapılarını açtığı Engelsiz Kafe, bu kez “Benimle oynar mısın?” diye sordu ve Engelsiz Kafe’yi dolduran özel çocuklar ve alileri keyifli bir gün yaşadı.


ÇOCUĞUNUZA HAYATI HAZIR BİR REÇETE OLARAK SUNMAYIN Sağlık/Kadın ÇOCUĞUNUZA HAYATI HAZIR BİR REÇETE OLARAK SUNMAYIN

Yeşilay Dergisi’ne konuşan Psikolog - Eğitmen - Yazar Prof. Dr. Acar Baltaş, ailelerin çocuklarına hayatı hazır bir reçete olarak sunmamaları gerektiğini belirterek, “Çocuğunuzun hayat yolunu siz çizemezsiniz. Ona ancak kendi yolunu çizebileceği bir harita verebilirsiniz” dedi.


Başkan Uysal’dan çocuklara çağrı: ‘Kitap bulamazsanız bana gelin’ Güncel Başkan Uysal’dan çocuklara çağrı: ‘Kitap bulamazsanız bana gelin’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, yeni eğitim ve öğretim yılı öncesi belediyede hizmet alımı yoluyla görev yapan personelin çocukları ile buluştu. Başkan Uysal; okul çantası ve kırtasiye hediye ettiği çocuklara “Çok kitap okuyun. Eğer kitap bulamazsanız bana gelin” dedi


VALİ KARALOĞLU TARİHİ KALEİÇİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU Güncel VALİ KARALOĞLU TARİHİ KALEİÇİ’NDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Vali Münir Karaloğlu, Antalya’nın tarihi Kaleiçi Bölgesi’ni gezerek, Kaleiçi için yapılan toplantıların ardından alınan kararlar ve uygulamaları yerinde inceledi. Vali Karaloğlu Kaleiçi’ni daha düzenli bir hale getirme arzusunda olduklarını söyledi.


Tavukkıran deresi ıslah ediliyor Kemer Tavukkıran deresi ıslah ediliyor

Kemer Merkez’de bulunan Tavukkıran Deresi, kış aylarındaki olası taşkınlarını önlemek için ıslah ediliyor. 600 metre uzunluğundaki inşaatın tümü belediye imkânlarıyla yapılıyor.


YAZ TATİLİ YAPAMAYANLARA SIRA DIŞI ÖNERİ Ekonomi/Turizm YAZ TATİLİ YAPAMAYANLARA SIRA DIŞI ÖNERİ


Yazın tatile gidemedim diye üzülmeyin! Kış aylarında içinizi ısıtacak sımsıcak bir coğrafyada, MSC Cruises ile sıra dışı bir gemi seyahatine ne dersiniz?


AGT’ye ATSO’dan 3 Ödül Birden Ekonomi/Turizm AGT’ye ATSO’dan 3 Ödül Birden

Türkiye’nin önde gelen mobilya bileşenleri markası AGT, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) himayesinde düzenlenen geleneksel ödül töreninde 3 ödül birden aldı.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 65733 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...