Cuma, 22 Mart 2019
ANSİAD’IN KONUĞU AV. ÜMİT UYSAL OLDU Güncel ANSİAD’IN KONUĞU AV. ÜMİT UYSAL OLDU

Başkan Uysal, “Toplamda şehrin hayat kalitesini arttırıyorsanız akılcı proje budur. Çılgın projelere değil akılcı projelere ihtiyaç var. Gerçek vizyon bu” dedi.


Başkan Böcek, Belediye-İş Sendikasını ağırladı Güncel Başkan Böcek, Belediye-İş Sendikasını ağırladı


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Belediye-İş Sendikası Genel Başkanı Nihat Yurdakul’u makamında ağırladı.


BAŞKAN KIVRIM; “DÖŞEMEALTI HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK” Döşemealtı BAŞKAN KIVRIM; “DÖŞEMEALTI HER ŞEYİN EN İYİSİNE LAYIK”

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Döşemealtı İlçe Başkanı Bekir Kıvrım yaptığı açıklamada; “Gece gündüz demeden var gücümüzle ilçemiz için çalışıyoruz, çünkü Döşemealtı her şeyin en iyisine layık” dedi.


Sanal gerçeklikle korkularınızı aşabilirsiniz! Teknoloji/Bilim/İnternet Sanal gerçeklikle korkularınızı aşabilirsiniz!

Kişide kaygı bozuklukları ve fobiye yol açan düşünce yapıları, Türkiye’de ilk kez biofeedback yardımıyla sanal gerçeklik sayesinde düzeltiliyor. Sanal gerçeklikle dış dünyada kişiye kaygı veren uyaranlar terapi odasına taşınıyor.


KAMP ATEŞİ ZEYTİNPARK’TA YANAR Güncel KAMP ATEŞİ ZEYTİNPARK’TA YANAR

Antalya Ticaret Borsası’nın öncülüğünde kente kazandırılan Zeytinpark, çocuk ve gençleri doğa ile buluşturuyor. Kent merkezinin en büyük yeşil alanı Zeytinpark, gençlerin çadır kampına ev sahipliği yaparak, doğada unutamayacakları bir deneyim yaşattı.


ANTALYA’DA AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONU SPORCULAR YETİŞİYOR
 Spor ANTALYA’DA AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPİYONU SPORCULAR YETİŞİYOR


Vali Münir Karaloğlu Antalyalı Halterci Fettah Aydın ile Antalyalı Kareteci Kutluhan Duran’ı makamında kabul etti. Sporcuları kucaklayan Karaloğlu, başarılarından dolayı tebrik etti.


BU ALIŞKANLIKLAR CİLDİNİZİ HIZLA YAŞLANDIRIYOR Sağlık/Kadın BU ALIŞKANLIKLAR CİLDİNİZİ HIZLA YAŞLANDIRIYOR

İlerleyen yaşla birlikte cildin elastikiyetini sağlayan kollajen ve yağ dokusunun yanı sıra nem tutma kapasitesi de azalıyor. Bunun sonucunda da ciltte lekeler, kırışıklar, sarkma, matlık ve deformasyon gibi problemler oluşmaya başlıyor.


Sosyal sorumluluk projesine Kepez Belediyesi’nden destek Sağlık/Kadın Sosyal sorumluluk projesine Kepez Belediyesi’nden destek

Kepez Belediyesi ve Canbebe işbirliği ile “Canbebe Anneler ile Geleceğe” semineri düzenlendi. Anne ve anne adayları sordu, uzmanlar cevapladı.


Blockchain ve e-imzanın yolları kesişiyor Ekonomi/Turizm Blockchain ve e-imzanın yolları kesişiyor

BTK verilerine göre, elektronik ve mobil imza sayısı beş yılda yüzde 372 arttı. Ayda 500.000 mobil imzalama ve 25 milyon doğrulama işlemi gerçekleştiren E-GÜVEN, sunduğu çözüm ve hizmetlerle bankacılık sektöründe ıslak imzadan e-imzaya geçişi hızlandırıyor.


Trafiğe kayıtlı araç sayısında Antalya 4. sırada Ekonomi/Turizm Trafiğe kayıtlı araç sayısında Antalya 4. sırada

2017 Yılı Eylül Ayı Motorlu Kara Taşıtları İstatistikleri Antalya, Isparta ve Burdur İli sonuçlarını TÜİK Antalya Bölge Müdürü Abdi Öncel açıkladı.


‘BİZ ANADOLUYUZ’ PROJESİ ENVAR’DA Eğitim ‘BİZ ANADOLUYUZ’ PROJESİ ENVAR’DA

Milli Eğitim Bakanlığı’nca gerçekleştirilen “ Biz Anadoluyuz” Projesi kapsamında Antalya’ya gelen öğrenciler Envar Koleji’nde ağırlandı.


Renault’dan bir ilk:  Otonom Engel Tanıma Sistemi Otomotiv Renault’dan bir ilk: Otonom Engel Tanıma Sistemi

Renault Grubu, zorlu sürüş şartlarını yönetebilen ve yol üzerindeki engellerden profesyonel test sürücüleri kadar başarılı bir şekilde kaçınabilen bir otonom kontrol sistemi geliştirdi. Silikon Vadisi’ndeki Renault İnovasyon Laboratuvarı’nda hayata geçirilen ve sektörde bir ilk olma özelliğine sahip projeye alanında en başarılı olan test sürücüleri ilham kaynağı ve referans oldular.


DÜNYA’DA BİR İLK; (KİM) KONUTTA İADE MODELİ Ekonomi/Turizm DÜNYA’DA BİR İLK; (KİM) KONUTTA İADE MODELİ

Değişik alanlara yayılmış çalışmalarıyla birlikte, iddalı yaşam alanları yaratarak alanında uzmanlaşan ve ana faaliyet dalı olarak inşaat üzerinde yoğunlaşan Acarlar Şirketler Topluluğu; sektöründe ilk olma özelliği taşıyan, dünyada daha önce benzeri görülmemiş “Konutta İade Modeli (KİM)’’ni hayata geçiriyor.


Sinüzit mevsimi geldi Sağlık/Kadın Sinüzit mevsimi geldi

Burnun her iki tarafında ve arkasında olan sinüs boşluklarının iltihabı olarak tanımlanan sinüzit, kasım ayından itibaren kış mevsimi boyunca birçok kişinin hayatını olumsuz etkiliyor.


GENİZ ETİ BÜYÜMESİ BİRÇOK HASTALIĞI DAVET EDİYOR! Sağlık/Kadın GENİZ ETİ BÜYÜMESİ BİRÇOK HASTALIĞI DAVET EDİYOR!

Özellikle sık solunum yolu enfeksiyonu geçiren çocuklarda görülen geniz eti büyümesi ciddiye alınması gereken önemli bir sorun. Zira bu durum, burun tıkanıklığından gelişme geriliği ve uyku bozukluklarına kadar birçok hastalık için zemin oluşturuyor.


9 AYDA 33 MİLYON KUTU ANTİDEPRESAN TÜKETİLDİ Sağlık/Kadın 9 AYDA 33 MİLYON KUTU ANTİDEPRESAN TÜKETİLDİ

Türkiye’de madde bağımlılığı 2011 yılından beri 6 yılda 17 kat artışa geçerken son 9 ayda 33 milyon kutu antidepresan tüketildi.


Mevsimlerin etkisi yüzünüzden okunmasın! Sağlık/Kadın Mevsimlerin etkisi yüzünüzden okunmasın!

Dermatolog Dr. Yelda Bice, mevsimsel değişimlerin cilt üzerindeki etkisini anlattı. Bice “Kış dönemine geçiş en büyük problemleri yaşadığımız dönem” vurgusu yaparak alınması gereken önlemlerin altını çizdi.


Baba olmak isteyen Akdeniz diyetiyle beslenip az yağlı süt içsin Sağlık/Kadın Baba olmak isteyen Akdeniz diyetiyle beslenip az yağlı süt içsin

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi Klinik Direktörü, Kadın Hastalıkları, Doğum ve Tüp Bebek Uzmanı Op. Dr. Seval Taşdemir, “Yüksek stres altında ve hareketin az olduğu bir yaşam tarzında, erkeklerin üreme sağlığı olumsuz etkileniyor. Bunu en kolay şekilde düzeltmenin yolu ise Akdeniz diyetiyle beslenmekten geçiyor” diyor.


Organ nakli nedir? Hangi organ ve dokuların nakli yapılmaktadır? Sağlık/Kadın Organ nakli nedir? Hangi organ ve dokuların nakli yapılmaktadır?

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Organ Nakli Merkezi ekibinden Nefroloji bölümü hekimi Prof. Dr. Havva Asuman Yavuz'un Organ Bağışı Haftası için verdiği bilgiler şöyle:


Demirbaş'tan organ nakli ile ilgili bilgiler Sağlık/Kadın Demirbaş'tan organ nakli ile ilgili bilgiler

Medical Park Antalya Hastane Kompleksi Organ Nakli Merkezi Başkanı Prof. Dr. Alper Demirbaş Organ Bağışı Haftası ile ilgili şu bilgileri verdi:


Akdeniz Üniversitesi’ni Birincilikle Kazanan Öğrencilere Başarı Belgeleri Verildi Eğitim Akdeniz Üniversitesi’ni Birincilikle Kazanan Öğrencilere Başarı Belgeleri Verildi

2017-2018 eğitim-öğretim yılında Akdeniz Üniversitesi’ni birincilikle kazanan öğrencilere Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı tarafından gönderilen başarı belgeleri düzenlenen törenle verildi.


Başkan Gül’den barış mesajı Kemer Başkan Gül’den barış mesajı

Future Fashion Faces World 2017 mankenlik yarışmasına katılmak üzere 16 ayrı ülkeden Kemer’e gelen 20 finalisti makamında kabul eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Atatürk’ün özdeyişi ile barış mesajı verdi.


CHP’DEN YÖRÜK-TÜRKMEN BROŞÜRÜ Siyaset CHP’DEN YÖRÜK-TÜRKMEN BROŞÜRÜ

CHP, Yörük-Türkmen kültürünün tanıtılması ve geleceğe taşınması için “Anadolu’nun Kadim Kültürü Yörük-Türkmenler: Değerlerimizi Koruyacağız Yaşatacağız” başlıklı bir broşür hazırladı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, “Yörük-Türkmen kültürünün ulusun mücevheri gibi korunması gerektiğine inanıyoruz” dedi.


‘Toplumun malı olunca mı ucuz?’ Güncel ‘Toplumun malı olunca mı ucuz?’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Fen İşleri Müdürlüğü alanına ilişkin, Büyükşehir Belediye Meclisi’nde AK Parti ve MHP gruplarınca sergilenen olumsuz tavrı; “Bizim isyanımız, kamu mülküne reva görülen muameleyedir. İnsanıma bunu anlatmakla mükellefim. Toplumun olunca ucuz mu, haksız mı?” diye değerlendirdi.


ANTALYA, MİSAFİRLERİNİ GÜZEL HATIRALARLA UĞURLADI Güncel ANTALYA, MİSAFİRLERİNİ GÜZEL HATIRALARLA UĞURLADI

“Biz Anadoluyuz” projesi kapsamında Bitlis’ten Antalya’ya gelen üçüncü kafiledeki öğrenciler güzel hatıralarla memleketlerine uğurlandı.


Yeni sınav sistemi neler getiriyor ? Eğitim Yeni sınav sistemi neler getiriyor ?

Liselere girişte açıklanan yeni sınav sisteminin neler getirdiğini anlatan Altınyaka Koleji Kurucusu Evliya Baki "Liselere girişte adres sistemine dayalı yeni modelin, olumlu ve olumsuz yanlarının olduğu ve zamanla değişime uğramasının kaçınılmaz olduğu bir gerçektir" dedi.


Vakıfta takas tamam, Tapular yolda… Güncel Vakıfta takas tamam, Tapular yolda…


Kepez İlçesinde Vakıf arazisinde evi olan binlerce kişinin tapu problemini çözecek olan, Cumhuriyet tarihinin en büyük ‘takas’ işlemi tamam. Başkan Hakan Tütüncü, Vakıf parsellerinde gecekondusu olan hak sahiplerine, 30 yıldan fazla bekledikleri tapularını 2018’de vereceklerini söyledi.


Kepez çöpünü atmıyor, geleceğine sahip çıkıyor  Güncel Kepez çöpünü atmıyor, geleceğine sahip çıkıyor

Kepez Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün Çevrim Atık Toplama ve Dönüşüm A.Ş. ile yetkilendirilmiş kuruluş ÇEVKO işbirliği ile yürüttüğü ‘Ambalaj Atıkları Geri Kazanım Projesi’ devam ediyor.


YÖRSİAD’DA KONU 'YENİ ÇAĞIN SANAL PARA BİRİMİ BITCOIN’ Ekonomi/Turizm YÖRSİAD’DA KONU 'YENİ ÇAĞIN SANAL PARA BİRİMİ BITCOIN’

YÖRSİAD ( Yörük Sanayici ve İş Adamları Derneği ) kahvaltı sohbetlerinde konu yeniçağın sanal birimi “BITCOIN” oldu. Akra Barut Hotel'de düzenlenen toplantıya konuk konuşmacı olarak katılan Meta Bilgisayar ve Yazılım Çözümleri Limited Şirketi Sahibi, aynı zamanda Kripto Akademi Kurucusu Mert Eşkinat konu iler ilgili YÖRSİAD üyelerini bilgilendirdi.


Mehmet Akif Ersoy’a hizmet yağıyor Güncel Mehmet Akif Ersoy’a hizmet yağıyor

Başkan Hakan Tütüncü, Mehmet Akif Ersoy Mahallesi sakinlerine, okul, cami, kapalı semt pazarı, asfalt ile hazineye geri dönen arsaların tekrar hak sahiplerine iade edileceğinin müjdesini verdi.


İmplanttan korkmayın! Sağlık/Kadın İmplanttan korkmayın!

İmplant tedavisi sanıldığı kadar ağrılı bir işlem değil. Lokal anestezi altında yapıldığından hasta ağrı, acı hissetmiyor, üstelik bir diş ortalama 3-4 dakikada tamamlanıyor…


Growtech Eurasia Antalya Tarım Fuarı 85 Ülkeden 85 bin Ziyaretçi ile Rekora Koşuyor Ekonomi/Turizm Growtech Eurasia Antalya Tarım Fuarı 85 Ülkeden 85 bin Ziyaretçi ile Rekora Koşuyor

Tarımın uluslararası buluşması Growtech Eurasia 17. Uluslararası Sera, Tarım Ekipmanları ve Teknoloji Fuarı, 29 Kasım - 02 Aralık 2017 tarihleri arasında Antalya Expo Center’da 50 bin m2 alanda, ‘Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması’ ana temasıyla düzenleniyor.


Anne Adayları için Kışa Özel Beslenme Önerisi Sağlık/Kadın Anne Adayları için Kışa Özel Beslenme Önerisi

Canbebe; Anneler ile Geleceğe isimli sosyal sorumluluk projesi kapsamında Eylül ayından bu yana şehir şehir gezmeye devam ediyor.


Konyaaltı Emekli Kahvesi’nde TSM konseri.. Kültür/Sanat Konyaaltı Emekli Kahvesi’nde TSM konseri..

Ücretsiz sunduğu hizmetlerle her gün yüzlerce emeklinin gönlünü fetheden Konyaaltı Belediyesi Emekli Kahvesi’nde bu kez gönüller, Türk Sanat Müziği nameleriyle mest oldu.


MANAVGAT’TA YÖRÜK GÖÇÜ HAZIRLIĞI Manavgat MANAVGAT’TA YÖRÜK GÖÇÜ HAZIRLIĞI

Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Akdeniz Üniversitesi Yörük Kültürü Araştırma ve Uygulama Merkezi (YÖRKAM) Müdürü ve Türk Dünyası Yörük Türkmen Öğrenci Topluluğu Danışmanı Yrd. Doç. Dr. Fatih Uslu’yu ve üst yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.


KOSGEB Antalya'da 112 milyon TL destek verdi Ekonomi/Turizm KOSGEB Antalya'da 112 milyon TL destek verdi

KOSGEB Antalya Bölge Müdürü Akgün: 2010 yılından bu güne kadar Antalya'da toplamda 17 bin 807 girişimciye 112 milyon 442 bin TL destek verdiklerine işaret etti.


Güncel "ASPB BÜTÇESİNDE NE SOSYAL HİZMETE NE DE KADINLARA YER YOK"

Sağlık ve Sosyal Hizmet Emekçileri Sendikası Antalya Şubesi (SES), Meclis komisyonunda görüşülecek olan Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı bütçesine ilişkin basın açıklaması gerçekleştirdi.


VALİ MÜNİR KARALOĞLU: SAĞLIKLI YAŞAM ÖNEMLİDİR, ÖNCELİĞİMİZDİR! Güncel VALİ MÜNİR KARALOĞLU: SAĞLIKLI YAŞAM ÖNEMLİDİR, ÖNCELİĞİMİZDİR!

Vali Münir Karaloğlu Antalya’da yeni kurulan Sağlıklı Yaşam Derneği (SAYAD) Başkanı Bahattin Bayraktar ve yönetim kurulu üyelerini makamında kabul etti. Vali Karaloğlu, “Sağlıklı yaşam önemlidir, önceliğimizdir” dedi.


Diyabette enfeksiyon riskine dikkat! Sağlık/Kadın Diyabette enfeksiyon riskine dikkat!

Sağlık Bakanlığı verilerine göre, dünyada 415 milyon, Türkiye’de ise 7 milyon diyabet hastası var. Diyabete bağlı hastalıkların görülme sıklığı ise dünyada her geçen gün artıyor.


BYEGM GENEL MÜDÜRÜ MEHMET AKARCA’YA ‘YILIN ALKIŞI HAK EDEN 15 TEMMUZ BASIN ÖDÜLÜ’ Güncel BYEGM GENEL MÜDÜRÜ MEHMET AKARCA’YA ‘YILIN ALKIŞI HAK EDEN 15 TEMMUZ BASIN ÖDÜLÜ’

Uluslararası Radyocular Birliği (IRU) tarafından düzenlenen 9. Alkışı Hak Edenler Ödülleri sahiplerini buldu.


Başkan Gül’den Göynük teşekkürü Kemer Başkan Gül’den Göynük teşekkürü

Kemer Belediyesi’nin Kasım ayı meclis toplantısında konuşan Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Göynük Uygulama İmar Planı’nın Büyükşehir Meclisi’nde kabul edildiğimi belirterek, “Kuzdere ve Çamyuva’dan sonra Göynük Mahallemiz de plana kavuştu. Katkısı olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.


YARIK DUDAK-DAMAK SORUNU KADER DEĞİL! Sağlık/Kadın YARIK DUDAK-DAMAK SORUNU KADER DEĞİL!

Aslında masum hatta sevimli bir benzetme gibi düşünülüyor ‘tavşan dudak’, ‘kurt ağzı’ gibi tanımlamalar; dudak-damak yarıkları sorununu anlatmada. Oysa bu tür yakıştırmalar özellikle de çocukluk döneminde minik yüreklerde derin yaralar açılmasına neden oluyor!


Kepez’de Engin Taşkıran Dönemi Sona Erdi Spor Kepez’de Engin Taşkıran Dönemi Sona Erdi

Kepez Belediyespor Basketbol A Takım Koçu Engin Taşkıran ile karşılıklı anlaşarak yollarını ayırdı.


SÜMER SEKTÖR BULUŞMALARINA SERVİS İŞLETMECİLERİ İLE BAŞLADI Siyaset SÜMER SEKTÖR BULUŞMALARINA SERVİS İŞLETMECİLERİ İLE BAŞLADI

AK Parti Antalya İl Başkanı Av. Rıza Sümer sektörlerle yapacağı buluşmaların ilkini Antalya Servis Araçları İşletmeleri Esnaf Odası ile gerçekleştirdi.


AKVARYUMDA YENİ DÜNYALAR KEŞFETTİLER Güncel AKVARYUMDA YENİ DÜNYALAR KEŞFETTİLER

Biz Anadoluyuz Projesi kapsamında Bitlis’ten gelen 3. Kafiledeki öğrenciler Akvaryum’u ziyaret etiler. Sualtı dünyası hakkında detaylı bilgi alan öğrenciler eğlenceli dakikalar geçirdiler.


SIK DUŞ ALMAK CİLT KURULUĞUNA NEDEN OLUYOR Sağlık/Kadın SIK DUŞ ALMAK CİLT KURULUĞUNA NEDEN OLUYOR

Sık duş almak bize çok iyi gelir peki ya cildimize? Araştırmalara göre sık duş almak cilt kuruluğuna en çok neden olan etkenlerin başında geliyor. Uzm. Dr. Serpil Özyılmaz sağlıklı bir cilt için yapılması gerekenleri açıkladı


Antalya’da madde bağımlılığı tedavisinde bütüncül yaklaşım Sağlık/Kadın Antalya’da madde bağımlılığı tedavisinde bütüncül yaklaşım

Antalya Kepez Duacı Mahallesi’nde bulunan REHALİFE Bütünleyici Sağlık Merkezi basın mensuplarını kahvaltıda ağırladı.


Kültür ve sanatın adresi Kepez Kültür/Sanat Kültür ve sanatın adresi Kepez

Kepez Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sinemadan tiyatroya, seminerden konferansa, konserden sergiye kadar Kasım ayında da Kepezlilere unutamayacakları etkinlik fırsatı sunuyor.


ANTALYA OSB KREŞ 1 YAŞINDA Güncel ANTALYA OSB KREŞ 1 YAŞINDA

Antalya OSB Kreş ve Gündüz Bakımevinin birinci kuruluş yıldönümü, kreş bahçesinde düzenlenen etkinlik ile kutlandı.


Her sekiz kadından biri meme kanseri tehdidi altında Sağlık/Kadın Her sekiz kadından biri meme kanseri tehdidi altında

Dünyada ve Türkiye’de kadınlarda en sık görülen kanser olan meme kanseri, kadınlarda ölümle sonuçlanan kanser türleri arasında birinci sırada.


SAĞLIK ARTIK HEM EVİNİZDE HEM DE İŞ YERİNİZDE Sağlık/Kadın SAĞLIK ARTIK HEM EVİNİZDE HEM DE İŞ YERİNİZDE

Türkiye’nin en yaygın sağlık grubu olan MLP Care, sağlık hizmetlerini evlerde ve işyerlerinde sunan Medical Park Evde’yi hayata geçirdi. Medical Park Evde, teşhis ve tedavi sonrası bakım süreçleri ile kronik hastalık takibinin yanı sıra, koruyucu hekimlik kapsamındaki pek çok sağlık hizmetini profesyonel kadrosuyla evlerde ve iş yerlerinde sunmaya başladı.


Felaket anında verilerinizi kaybetmeyin Teknoloji/Bilim/İnternet Felaket anında verilerinizi kaybetmeyin

İş süreçlerinin sürekliliği için verilerin korunması hayati öneme sahip. Felaket yönetimi, kişisel hata ve doğal afetlerden kaynaklanan durumlarda verilerin tamamını koruyor. IT hizmet firması Pukta, felaket yönetimi çözümü ile iş sürekliliğini sağlıyor. Felaket yönetimi sayesinde şirketler, iş süreçlerinde hiçbir aksama yaşamıyor.


Şarampol Projesi tamamlandı Güncel Şarampol Projesi tamamlandı

Büyükşehir Belediyesi’nin büyük bir titizlikle çalışmalarını tamamladığı, yenilenen çehresiyle göz kamaştıran Şarampol Caddesi, vatandaşların ve esnafının büyük beğenisini kazandı. Kimi esnaf caddeyi İstanbul’daki İstiklal’e, İzmir’deki Kordon’a benzetirken, kimi de pırlanta gibi oldu diyerek bölgedeki ev ve işyerlerinin değerinin arttığını belirtti.


Başkan Böcek: “Yurdumuz hayır olsun”
 Güncel Başkan Böcek: “Yurdumuz hayır olsun”


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2017-2018 eğitim-öğretim yılında beş yıldızlı otel konforuyla hizmete açılan Zübeyde Hanım Kız Öğrenci Yurdunu ziyaret etti.


Kalp hastalıklarına bağlı ölümler erkeklerde azalıyor, kadınlarda artıyor Sağlık/Kadın Kalp hastalıklarına bağlı ölümler erkeklerde azalıyor, kadınlarda artıyor

Kalp hastalıklarının erkeklerde daha çok görüldüğüne dair genel bir inanış olsa da kadınlarda ölüm nedenlerinin başında kalp hastalıkları geliyor.


Tütüncü: “ Bu okul hayalimdi” Eğitim Tütüncü: “ Bu okul hayalimdi”

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, öğrencilerine okul forması hediye ettiği Kepez Özel Eğitim Uygulama Okulu’nun önemli hayallerinin başında geldiğini söyledi.


Efsaneler, ODTÜ Cumhuriyet Kupası’nda piste çıktı Güncel Efsaneler, ODTÜ Cumhuriyet Kupası’nda piste çıktı

Muratpaşa Belediyesi Yaşlı Evleri’nin ‘Efsane Dans Grubu’ dünyanın en prestijli dans yarışmalarından 16’ncı Uluslararası ODTÜ Cumhuriyet Kupası’nda özel programla sahne aldı. Kıdemli kent sakinlerinin farklı dans disiplinlerinde sergilediği performans ayakta alkışlandı.


Kepez’den spora büyük yatırım Spor Kepez’den spora büyük yatırım

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü’nün ‘Sporun Başkenti Kepez’ sloganıyla başlattığı spor yatırımları hız kesmeden devam ediyor. Kepezlilere her türlü hizmeti sunan Kepez Belediyesi şimdi de 6 yeni semt spor sahası için toplu temel atma töreni düzenliyor.


Muratpaşa’da yaygın tatbikatı Güncel Muratpaşa’da yaygın tatbikatı

Muratpaşa Belediyesi’nin Fener Mahallesi’nde bulunan ana hizmet binasında tatbikatlı yangın eğitimi verildi.


Başkan Genç, kamyoncu esnafıyla buluştu Döşemealtı Başkan Genç, kamyoncu esnafıyla buluştu

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, Antalya Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkan Adayı Niyazi Özçelik’in ilçede faaliyet gösteren S.S. 36 No'lu Döşemealtı Yeniköy Organize Sanayi Kamyoncular ve Çekiciler Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi'nde düzenlediği programa katıldı.


“Üşüttüğüm için ağrıyor” dediğiniz omuz donması olabilir! Sağlık/Kadın “Üşüttüğüm için ağrıyor” dediğiniz omuz donması olabilir!

Omuzlarımız… Küçücük bir ağrısını hissetmeye görelim; günlük hayatımızın sekteye uğramaması, yaşam kalitemizin düşmemesi neredeyse imkansız olur...


 Dijital paraya bakarken, bilgilerinizi kaptırmayın! Teknoloji/Bilim/İnternet Dijital paraya bakarken, bilgilerinizi kaptırmayın!

Google Play'deki sahte kripto ticaret uygulamaları kimlik bilgilerini topluyor


Port Akdeniz’den 4.0 öncülük Ekonomi/Turizm Port Akdeniz’den 4.0 öncülük

III. Ulusal Liman Kongresi, Dokuz Eylül Üniversitesi Denizcilik Fakültesi’nin ev sahipliği ile gerçekleşti. Kongrenin bu yılki temasını '' Sanayi 4.0 ve Limanlar'' oluşturdu.


Kepez’den çocuklara müzikli masal Kültür/Sanat Kepez’den çocuklara müzikli masal

Çocuklara yönelik birçok proje üreten Kepez Belediyesi, şimdi de müzikli masal okuma etkinliği başlattı


Başkan Böcek’ten ‘bağlama’ dinletisi…
 Güncel Başkan Böcek’ten ‘bağlama’ dinletisi…


Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek, 2017-2018 eğitim-öğretim yılına 41 branş ve 134 kurs ile kapılarını açan Konyaaltı Sanat Eğitim Merkezi (KONSEM)’nde kursiyerleri ziyaret etti.


Şampiyonlara Nutuk hediye edildi Spor Şampiyonlara Nutuk hediye edildi

Muratpaşa Belediyesi, 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü ve Atatürk Haftası dolayısıyla düzenlendiği güreş turnuvasında dereceye giren sporculara madalyaya birlikte Atatürk’ün büyük eseri Nutuk hediye edildi.


Cankurtaran hücreler kordon kanında saklı Sağlık/Kadın Cankurtaran hücreler kordon kanında saklı

Bebeğinizin doğumundan hemen sonra alınan kordon kanı ve kordon dokusu, ileride tedavisi güç pek çok hastalığa çare olabiliyor.


Ünlü tenor Hakan Aysev: ‘Ümit Uysal, muhteşem bir komşu’ Kültür/Sanat Ünlü tenor Hakan Aysev: ‘Ümit Uysal, muhteşem bir komşu’

Muratpaşa Belediyesi Gençlik Orkestrası ve Doğa Koleji Öğrenci Korosu’nun konserinde konuk sanatçı olarak yer alan ünlü tenor Hakan Aysev, gençlik orkestraları ve koroların Türkiye’de yeni algılandığını belirterek belirterek, “Antalya’nın aydınlık yüzü Ümit Uysal başkanımız, muhteşem bir adam muhteşem bir komşu, bu işi algılamış ve bu çocuklara destek vermiş. Kendisini tebrik ediyorum” diye konuştu.


Gökoğuz yurduna Türk serası kuruluyor Gökoğuz yurduna Türk serası kuruluyor

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ın girişimleri ile Moldova Cumhuriyeti’ne bağlı Gagavuzya Özerk Cumhuriyeti başkenti Komrat’ta örnek sera kuruluyor.


ZAYIFLAYAN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN 5 ERKEN SİNYALİ! Sağlık/Kadın ZAYIFLAYAN BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİN 5 ERKEN SİNYALİ!

Sağlıklı ve uzun bir ömür için bağışıklık sistemimizin güçlü olması çok önemli. Özellikle de grip, nezle ve soğuk algınlığı gibi üst solunum yolu enfeksiyonlarının kapımızı çaldığı sonbahar ile kış mevsiminde. Ancak yetersiz beslenmekten strese maruz kalmaya, sigara tüketiminden kalitesiz uyumaya, hareketsizlikten uzun süre ilaç kullanmaya kadar pek çok etken nedeniyle bağışıklık sistemimiz gücünü yitirebiliyor.


SONBAHAR ENFEKSİYONLARI VERTİGO ATAKLARINI TETİKLİYOR Sağlık/Kadın SONBAHAR ENFEKSİYONLARI VERTİGO ATAKLARINI TETİKLİYOR

Denge kaybı, sersemlik ve yerin ayağın altından kayması hissi, baş dönmesine eşlik eden bulantı ve kusma…


Hurma’da 7’den 70’e herkes için spor
 Güncel Hurma’da 7’den 70’e herkes için spor


Konyaaltı Belediyesi, sıcak asfalt ve kaldırım çalışmalarının tamamlandığı Hurma Mahallesi’nde yeni park yapımına başladı.


ÇOCUKLAR ZEYTİNPARK’TA DOĞAYLA KUCAKLAŞIYOR Güncel ÇOCUKLAR ZEYTİNPARK’TA DOĞAYLA KUCAKLAŞIYOR

Antalya Ticaret Borsası tarafından 2009 yılında Vakıflar Bölge Müdürlüğü’nden kiralanan Zeytinpark çocukların doğa ile buluşma noktası haline geldi. Şehir merkezinin en büyük yeşil alanı Zeytinpark’a gelen çocuklar doğayı keşfediyor, doğa gönüllüsü olarak alandan ayrılıyor.


Dokuma’yı Antalya’ya iade eden Meclis Güncel Dokuma’yı Antalya’ya iade eden Meclis

Başkan Hakan Tütüncü, 15 yıl önce Dokuma arazisinin üst kullanım hakkının verildiği şirkete, ödediği parayı iade etme kararı alan bu dönemki Kepez Belediye Meclisinin, Dokuma’yı tekrar Antalya’ya iade eden meclis olarak anılacağını söyledi.


Aysin ve Ali Ulvi Büyüknohutçu Parkı açıldı Güncel Aysin ve Ali Ulvi Büyüknohutçu Parkı açıldı

Muratpaşa Belediyesi, acımasız bir cinayete kurban giden doğa ve yaşam savunucuları Aysin ve Ali Ulvi Büyüknokutçu çiftinin adını verdiği 9 bin 285 metrekare genişliğindeki parkın açılışını Alakır’dan Karadeniz’e çevre mücadelesini sürdüren sivil toplum, demokratik kitle örgütleri temsilcileriyle birlikte yaptı.


Mutluluğun reçetesi ‘Yaşlı Evleri’ Güncel Mutluluğun reçetesi ‘Yaşlı Evleri’

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret eden “Alzheimer alanının Einstein'ı” Prof. Dr. Terence Seedsman, aile hekimlerinin herhangi bir ilaç tedavisi gereksinimi bulunmayan yaşlılara ‘Muratpaşa Belediyesi’nin yaşlı evlerine gidin’ reçetesi yazması için çalışma yapılmasını önerdi.


Çocuğunuz ya üstün zekalıysa... Eğitim Çocuğunuz ya üstün zekalıysa...

Kimi çocuk sözel alanda iyiyken kimi çocuk grafik sanatsal alanda daha yüksek potansiyele sahip olabilir. Peki bunu nasıl anlayabiliriz?


Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Türkiye ikincisi oldu Döşemealtı Döşemealtı Kadın Futbol Takımı Türkiye ikincisi oldu

Türkiye Genç Kızlar Futbol şampiyonası final maçında Karadeniz Ereğli Belediyespor karşılaşan Döşemealtı Kadın Futbol takımı, normal ve uzatma süresi 1-1 biten maçı penaltılarda 4-2 kaybetti. Bu sonuçla 1207 Antalya Döşemealtı Belediyesi, 114 takım arasından Türkiye 2 ncisi oldu.


Kadın sporlarında Döşemealtı damgası Döşemealtı Kadın sporlarında Döşemealtı damgası

1207 Döşemealtı Belediyesi Kadın Futbol Takımı'nın ardından ilçenin kadın basketbol takımı da oldu. Döşemealtı Yıldız Spor Basketbol Takımı, 11 Kasım'daki Genel Kurulun ardından resmen Döşemealtı ismini taşıyacak.


Ödüllü meydana pastalı kutlama Döşemealtı Ödüllü meydana pastalı kutlama

Döşemealtı Belediye Başkanı Turgay Genç, ilçenin yeni buluşma ve yaşam merkezi haline gelen Kent Meydanı Projesi ile “Yılın Büyükşehir İlçe Belediye Başkanı” seçildi. Fen İşleri Müdürlüğü, Başkan Genç'e üzerinde kendisinin ve Kent Meydanının fotoğrafının olduğu yaş pastayla sürpriz yaptı. Pastayı kesen Başkan Genç, "Bu hepimizin başarısıdır" dedi.


OTELLER BÖLGESİNDE, SEYYAR SATICI VE DİLENCİ OPERASYONU Aksu OTELLER BÖLGESİNDE, SEYYAR SATICI VE DİLENCİ OPERASYONU

Aksu Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı zabıta ekipleri, Kundu Turizm Bölgesi Tesisler Caddesi üzerinde polis desteği ile dilenci ve seyyar satıcılara yönelik operasyon gerçekleştirdi.


Çevreci Komşu Kart doğamızı da korur Güncel Çevreci Komşu Kart doğamızı da korur

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, 7’nci Ulusal Hava Kirliliği ve Kontrolü Sempozyumu’nda Çevreci Komşu Kart projesinin Eylül ayı rakamlarına göre 3 milyon 97 bin 406 kilogram ambalaj atığının kaynağında ayrıştırılarak toplandığını belirterek “Bu sayede 100 bin 184 metrekarelik ormanlık alan korunurken 18 bin 860 ağaç da kesilmekten kurtuldu” dedi.


MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIZILOT’A MODERN KAPALI PAZAR YERİ Manavgat MANAVGAT BELEDİYESİ’NDEN KIZILOT’A MODERN KAPALI PAZAR YERİ

Manavgat Belediyesi, Kızılot Mahallesi’nde, vatandaşların sosyal ihtiyaçlarını karşılayabileceği modern bir kapalı pazar yerinin yapımına başladı.


“YARINLARA GEÇ KALMADAN” MANAVGAT’TA SAHNELENDİ Manavgat “YARINLARA GEÇ KALMADAN” MANAVGAT’TA SAHNELENDİ

Manavgat Belediyesi, uyuşturucu kullanımının zararlarına dikkat çekmek amacıyla “Yarınlara Geç Kalmadan” isimli tiyatro oyununu, ücretsiz olarak Manavgat halkıyla ve gençlerle buluşturdu.


BUDAK: “29-31 TL'YE ET HANGİ ÖLÇÜTE GÖRE UCUZ?” Siyaset BUDAK: “29-31 TL'YE ET HANGİ ÖLÇÜTE GÖRE UCUZ?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, AKP hükümetlerinin 15 yıllık uygulamalarının ardından et fiyatlarının dengelenmesi için iki marketten “sözde ucuz et” satışı yapılmasını TBMM gündemine taşıyarak, “İki markette satılacak sözde ucuz et için kıymada 29 TL; kuşbaşı ette 31 TL fiyat nasıl belirlenmiştir? 29-31 TL'lik et fiyatları hangi ölçüte göre ucuzdur” diye sordu.


ÇANDIR’DAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ: Ekonomi/Turizm ÇANDIR’DAN ENFLASYON DEĞERLENDİRMESİ: "BU RAKAMLARLA HEDEF TUTMAZ"

Batı Akdeniz Ekonomisini Geliştirme Vakfı (BAGEV) ve Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Türkiye İstatistik Kurumu'nun (TÜİK) açıkladığı Ekim ayı enflasyon rakamlarını değerlendirdi.


BUDAK: “ELEKTRİKTE KAYIP-KAÇAT TAHSİLATI DEVLET SIRRI MI?” Siyaset BUDAK: “ELEKTRİKTE KAYIP-KAÇAT TAHSİLATI DEVLET SIRRI MI?”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak, elektrikte kayıp-kaçak tahsilatı ile ilgili soruların yanıtsız bırakılmasına tepki göstererek, “Elektrikte kayıp kaçak tahsilatı ile ilgili hiçbir soruya yanıt verilmiyor. Kayıp-kaçak tahsilatları devlet sırrı mı ki, halktan gizleniyor. Milletin cebinden alınan her kuruşun hesabı verilmeli” dedi.


Kampüste Basketbol Rüzgarı Spor Kampüste Basketbol Rüzgarı

Akdeniz Üniversitesi Kadın Basketbol Takımı, Türkiye Kadınlar Bölgesel Basketbol Ligi’nde Gölhisar Belediyespor ile karşılaştı.


VALİ KARALOĞLU AKDENİZ SANAYİ SİTESİNDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ Güncel VALİ KARALOĞLU AKDENİZ SANAYİ SİTESİNDE ESNAFLA BİR ARAYA GELDİ

Antalya Valisi Münir Karaloğlu, Eski Sanayi Sitesinden sonra, Akdeniz (Yeni) Sanayi Sitesi esnaflarına da ziyarette bulundu.Karaloğlu, her zaman esnafın yanında olmaya gayret ettiklerini belirtti.


Pizzalar Başkan Gül’den Kemer Pizzalar Başkan Gül’den

Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, Kemer’deki tüm anaokulu öğrencilerine elleriyle pizza ikram ediyor.


Konyaaltı ve Lara’dan ödün verilmemelidir..  Güncel Konyaaltı ve Lara’dan ödün verilmemelidir..

Şehir Plancıları Odası Şube Başkanı Dr. Ebru Manavoğlu, Konyaaltı ve Lara sahillerinin halka açık ve serbest kullanımının sürdürülmesinden kesinlikle ödün verilmemesi gerektiğini söyledi.


Kemer’e yeni kardeş şehir Kemer Kemer’e yeni kardeş şehir

Moğolistan’ın başkenti Ulan Batur’a bağlı Çingeltei Belediyesi’nden gelen meclis üyelerini makamında kabul eden Kemer Belediye Başkanı Mustafa Gül, heyetin kardeş kent olma teklifini kabul etti.


Antalyalılar oylarıyla tarihe geçti Güncel Antalyalılar oylarıyla tarihe geçti

3’üncü Etap Raylı Sistem Proje referandumu, 13 bin 287 kişi ile Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı Antalya’daki en yüksek katılımlı halk oylaması olarak tarihe geçti. Sandıklardan yüzde 97.63 evet çıkması büyük sevince neden oldu. Attıkları oyla projenin harcına katkı koymaktan mutluluk duyan Antalyalılar, “Projelerin halka sorulması bir erdemdir” dedi.


Başkan Türel, Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı seçildi Güncel Başkan Türel, Sağlıklı Kentler Birliği Başkanı seçildi

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, istifa eden Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’nin yerine Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği (SKB) başkanı seçildi. Başkan Türel, kendisini birlik başkanlığına aday gösteren Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a ve genel kurul üyelerine teşekkür etti.


Antalya bir kez daha demokrasi dersi verdi Güncel Antalya bir kez daha demokrasi dersi verdi

3. etap raylı sistem referandumuna katılanların yüzde 97.63’ü evet proje yapılsın dedi


Fast-food çocuklarına geleneksel tatları sevdiriyorlar Güncel Fast-food çocuklarına geleneksel tatları sevdiriyorlar

Hizmet verdikleri okullarda öğrencilerin sabah, öğle ve ikindi menülerini uzman kadrosu ile diyetisyen eşliğinde oluşturan Parıltım Yemek, anne titizliğinde ve lezzetindeki menüleriyle fast-food çocuklarına geleneksel tatları sevdiriyor


VALİ KARALOĞLU “YILIN VALİSİ” OLMAYA ADAY Güncel VALİ KARALOĞLU “YILIN VALİSİ” OLMAYA ADAY

Vali Münir Karaloğluİstanbul Marka ve Kariyer Zirvesi Etkinlikleri çerçevesinde gerçekleştirilecek olan 1'inci Türkiye Altın Marka Ödülleri’nde “Yılın Valisi” adayı gösterildi.


GÖÇLER AVRUPANIN SİYASİ HARİTASINI DEĞİŞTİRİR Mİ? Siyaset GÖÇLER AVRUPANIN SİYASİ HARİTASINI DEĞİŞTİRİR Mİ?

Mülteci Hakları Alt Komisyonu Başkanı Atay Uslu, Mülteci Hakları Alt Komisyonu üyeleri AK Parti Konya Milletvekili Leyla Şahin Usta ve AK Parti Isparta Milletvekili Sait Yüce ile beraber TBMM'de düzenlediği basın toplantısında, "Türkiye'nin ve Milletin sığınmacılar hususunda tarihi, vicdani, hukuki, insani görevini yaptığını, Ensar olmanın gereklerini ifa ettiğini, Avrupa'nın ise insan hakları açısında ve sığınmacı hukuku açıdan sınıfta kaldığını, iki yüzlü politikalar uyguladığını" ifade etti.


Kemerli Bayanlara “Meme Kanseri” Eğitimi Verildi Kemer Kemerli Bayanlara “Meme Kanseri” Eğitimi Verildi

Kemer Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ve ve Antalya Muratpaşa Kanser Erken Teşhis, Tarama Ve Eğitim Merkezi (KETEM) işbirliği ile kadınlara yönelik meme kanseri eğitim toplantısı düzenlendi.


Özel öğrenciler vizyon filmi izledi Kumluca Özel öğrenciler vizyon filmi izledi

Kumluca Belediyesi Sosyal Belediyecilik Çerçevesinde Sarıcası Özel Eğitim ve Mesleki Eğitim Merkezi Öğrenci ve öğretmenlerine ücretsiz sinema keyfi yaşattı


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14 - 15 - 16 - 17 - 18 - 19 - 20 - 21 - 22 - 23 - 24 - 25 - 26 - 27 - 28 - 29 - 30 - 31 - 32 - 33 - 34 - 35 - 36 - 37 - 38 - 39 - 40 - 41 - 42 - 43 - 44 - 45 - 46 - 47 - 48 - 49 - 50 - 51 - 52 - 53 - 54 - 55 - 56 - 57 - 58 - 59 - 60 - 61 - 62 - 63 - 64 - 65 - 66 - 67 - 68 - 69 - 70 - 71 - 72 - 73 - 74 - 75 - 76 - 77 - 78 - 79 - 80 - 81 - 82 - 83 - 84 - 85 - 86 - 87 - 88 - 89 - 90 - 91 - 92 - 93 - 94 - 95 - 96 - 97 - 98 - 99 - 100 - 101 - 102 - 103 - 104 - 105 - 106 - 107 - 108 - 109 - 110 - 111 - 112 - 113 - 114 - 115 - 116 - 117 - 118 - 119 - 120 - 121 - 122 - 123 - 124 - 125 - 126 - 127 - 128 - 129 - 130 - 131 - 132 - 133 - 134 - 135 - 136 - 137 - 138 - 139 - 140 - 141 - 142 - 143 - 144 - 145 - 146 - 147 - 148 - 149 - 150 - 151 - 152 - 153 - 154 - 155 - 156 - 157 - 158 - 159 - 160 - 161 - 162 - 163 - 164 - 165 - 166 - 167 - 168 - 169 - 170 - 171 - 172 - 173 - 174 - 175 - 176 - 177 - 178 - 179 - 180 - 181 - 182 - 183 - 184 - 185 - 186 - 187 - 188 - 189 - 190 - 191 - 192 - 193 - 194 - 195 - 196 - 197 - 198 - 199 - 200 - 201 - 202 - 203 - 204 - 205 - 206 - 207 - 208 - 209 - 210 - 211 - 212 - 213 - 214 - 215 - 216 - 217 - 218 - 219 - 220 - 221 - 222 - 223 - 224 - 225 - 226 - 227 - 228 - 229 - 230 - 231 - 232 - 233 - 234 - 235 - 236 - 237 - 238 - 239 - 240 - 241 - 242 - 243 - 244 - 245 - 246 - 247 - 248 - 249 - 250 - 251 - 252 - 253 - 254 - 255 - 256 - 257 - 258 - 259 - 260 - 261 - 262 - 263 - 264 - 265 - 266 - 267 - 268 - 269 - 270 - 271 - 272 - 273 - 274 - 275 - 276 - 277 - 278 - 279 - 280 - 281 - 282 - 283 - 284 - 285 - 286 - 287 - 288 - 289 - 290 - 291 - 292 - 293 - 294 - 295 - 296 - 297 - 298 - 299 - 300 - 301 - 302 - 303 - 304 - 305 - 306 - 307 - 308 - 309 - 310 - 311 - 312 - 313 - 314 - 315 - 316 - 317 - 318 - 319 - 320 - 321 - 322 - 323 - 324 - 325 - 326 - 327 - 328 - 329 - 330 - 331 - 332 - 333 - 334 - 335 - 336 - 337 - 338 - 339 - 340 - 341 - 342 - 343 - 344 - 345 - 346 - 347 - 348 - 349 - 350 - 351 - 352 - 353 - 354 - 355 - 356 - 357 - 358 - 359 - 360 - 361 - 362 - 363 - 364 - 365 - 366 - 367 - 368 - 369 - 370 - 371 - 372 - 373 - 374 - 375 - 376 - 377 - 378 - 379 - 380 - 381 - 382 - 383 - 384 - 385 - 386 - 387 - 388 - 389 - 390 - 391 - 392 - 393 - 394 - 395 - 396 - 397 - 398 - 399 - 400 - 401 - 402 - 403 - 404 - 405 - 406 - 407 - 408 - 409 - 410 - 411 - 412 - 413 - 414 - 415 - 416 - 417 - 418 - 419 - 420 - 421 - 422 - 423 - 424 - 425 - 426 - 427 - 428 - 429 - 430 - 431 - 432 - 433 - 434 - 435 - 436 - 437 - 438 - 439 - 440 - 441 - 442 - 443 - 444 - 445 - 446 - 447 - 448 - 449 - 450 - 451 - 452 - 453 - 454 - 455 - 456 - 457 - 458 - 459 - 460 - 461 - 462 - 463 - 464 - 465 - 466 - 467 - 468 - 469 - 470 - 471 - 472 - 473 - 474 - 475 - 476 - 477 - 478 - 479 - 480 - 481 - 482 - 483 - 484 - 485 - 486 - 487 - 488 - 489 - 490 - 491 - 492 - 493 - 494 - 495 - 496 - 497 - 498 - 499 - 500 - 501 - 502 - 503 - 504 - 505 - 506 - 507 - 508 - 509 - 510 - 511 - 512 - 513 - 514 - 515 - 516 - 517 - 518 - 519 - 520 - 521 - 522 - 523 - 524 - 525 - 526 - 527 - 528 - 529 - 530 - 531 - 532 - 533 - 534 - 535 - 536 - 537 - 538 - 539 - 540 - 541 - 542 - 543 - 544 - 545 - 546 - 547 - 548 - 549 - 550 - 551 - 552 - 553 - 554 - 555 - 556 - 557 - 558 - 559 - 560 - 561 - 562 - 563 - 564 - 565 - 566 - 567 - 568 - 569 - 570 - 571 - 572 - 573 - 574 - 575 - 576 - 577 - 578 - 579 - 580 - 581 - 582 - 583 - 584 - 585 - 586 - 587 - 588 - 589 - 590 - 591 - 592 - 593 - 594 - 595 - 596 - 597 - 598 - 599 - 600 - 601 - 602 - 603 - 604 - 605 - 606 - 607 - 608 - 609 - 610 - 611 - 612 - 613 - 614 - 615 - 616 - 617 - 618 - 619 - 620 - 621 - 622 - 623 - 624 - 625 - 626 - 627 - 628 - 629 - 630 - 631 - 632 - 633 - 634 - 635 - 636 - 637 - 638 - 639 - 640 - 641 - 642 - 643 - 644 - 645 - 646 - 647 - 648 - 649 - 650 - 651 - 652 - 653 - 654 - 655 - 656 - 657 - 658 - 659 - 660 - 661 - 662 - 663 - 664 - 665 - 666 - 667 - 668 - 669 - 670 - 671 -
AjansBIR haber arşivinde toplam 67052 adet haber bulunmaktadır.

E-bülten Gurubu

bize katılın ...